Barva na sporáky a krby alpha

Žáruvzdorná barva na sporáky a krby

Povrchová úprava: kov, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, vrchní nátěr: neprůhledný, počet komponentů: jednosložkový, pro dětské pokoje, min. Spotřeba (m2 /l).M/l): 8, maximální průtok (sq.M.M2 / l): 7, odolnost proti mrazu. Zředěním.

DALI ČERNÝ ŽÁRUVZDORNÝ SMALT 0,4 L (6) HORNEDA

Elcon Max Therm šedý antikorozní email s teplotní odolností do 400 °C (aerosol 520 ml) pro ochranné a dekorativní nátěry:. Ve sporácích, kotlích a krbech;. V topných tělesech a potrubích. Komíny a potrubí;. Udírny a grily.

Elcon Thermal Enamel Max Therm 400°C Červená 520 ml

Žáruvzdorný černý email Elcon Max Therm pro ochranu a dekoraci do 1000 °C (aerosol 520 ml):. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a kouřovody;- Kouřovody a mřížky;- Automobilový průmysl.

Elcon Thermal Enamel Max Therm 1000°C Black 520 ml

Typ podkladu: silikonový, materiál podkladu: kov, stupeň lesku: matný, pro použití v interiéru, pro použití v exteriéru

HAMMER Žáruvzdorný smalt KO 800°C, stříbrný, 520 ml, 1 ks.

Typ : akrylát, surovina: omítané povrchy, pro vnitřní použití, počet složek: jednosložkový, minimální spotřeba (g/m2 ).М): 150, ředidlo: voda

barva, sporáky, krby, alpha

Akrylový smalt na sporáky a krby bílý 1.3 kg

Žáruvzdorný nátěr na bázi křemičitanů, šetrný k životnímu prostředí, pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby. Při zahřátí nemění barvu.

Akrylová barva Krafor na sporáky a krby série Alpha polomatná

Žáruvzdorný smalt Zerta, bez grafiky, do 400 °C, 0,8 kg, šedý

Žáruvzdorný smalt Zerta, bez smaltu, do 500 °C, 0,8 kg, červenohnědý

Elcon Max Therm červenohnědý žáruvzdorný email do 700 °C (520 ml aerosol) pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;- udírny a grily;-auto.

Elcon Colorfast Max Therm 700 °C Grafitový email 520 ml

Zpracovávaný materiál: kov, beton, omítnutý povrch, cihla, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: silikonový, základní email, žáruvzdorný, mrazuvzdorný.

barva, sporáky, krby, alpha

Silikonový smalt (KO) Elcon žáruvzdorný Max Therm do 1000 °C

Smalt na bázi organokřemíku, materiál zpracování: kov, vnitřní, vnější, teplotně odolný, minimální rozlití (ml/m2).М): 520

Povrchová úprava: kov, lesk: matný, základ: silikon, tepelná odolnost, použití: váleček, štětec, stříkání, minimální rozliv (m2), min.M/kg): 8

Silikonový smalt (KO) DALI žáruvzdorné stříbro 0.5 kg

Určeno k natírání cihlových komínů, sporáků, krbů a dalších povrchů. Teplotní odolnost: od.Teplotní odolnost: 60°C až 250°C

Bezbarvý termolak Elcon pro kamna a krby do 250 °C, aerosol

Vysoce kvalitní, rychleschnoucí akrylátový vrchní lak určený pro dlouhotrvající ochranu povrchů s provozní teplotou až 600 °C. Oblasti použití: Ideální pro nátěry kotlů, sporáků, krbů, komínů a různých topných zařízení.

Tepelně odolná aerosolová barva Monark Stříbrná

Elcon Krbový a kamnový lak Bezbarvý do 250 °C, aerosol

KIM-TEC 54339 Tepelně odolná barva ve spreji

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů, provozovaných v podmínkách.

NPP Spektrum žáruvzdorné 600 °C antracit 520 ml

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k nátěrům kovových výrobků vystavených teplu až do 800 °C. Grily, sporáky, krby. Lze použít pro kotle, bojlery, radiátory. Bez olova a rtuti.

Nejlepší aplikace: beton, kámen, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, polomatný

Alfavit Silikátová barva na sporáky a krby matná bílá 3 kg

Žáruvzdorný smalt Certe, do 600 °C, 0,52 l, grafit, aerosol

Elcon Max Therm žáruvzdorný email, šedý do 400 °C (aerosol 520 ml), určený pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby;. Topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;- Kouřovody a dýmovnice;- Trubky, komíny a kanály pro vytápění automobilů.

Elcon Tepelně odolný smalt Max Therm 1200°C černý 520 ml

MONARCA Teplá barva ve spreji. Dlouhodobá ochrana povrchů vystavených teplotám do 600 °C. Kvalitní parametry výrobku zaručují dlouholetou trvanlivost povrchové úpravy bez změny barvy i při pravidelném zahřívání povrchu.

Žáruvzdorný smalt Zerta, do 800 °C, 0,52 l, černý, ve spreji

Popis barvy na sporák a krb Alfavit 1,3 kg

Žáruvzdorný nátěr na silikátové bázi, šetrný k životnímu prostředí, pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro sporáky a krby. Nemění barvu a při zahřátí si zachovává své dekorativní vlastnosti, nevydává žádný zápach. Vysoká teplotní odolnost až do 400 °C. K nátěrům sporáků, krbů, komínů: omítnutých, cihlových a zděných, včetně starých minerálních nátěrů. Žádná organická rozpouštědla.

Výrobce si vyhrazuje právo změnit zemi výroby, specifikace výrobku, vzhled a kompletnost bez předchozího upozornění prodávajícího. Další informace vám poskytnou naši manažeři!

Alfa barvy na krby a sporáky, odolné proti vysokým teplotám, barva: červenohnědá, 1,3 kg

Komentáře: Great paint. Doporučené stránky. Reprodukce barev na fotografii není zcela přesná. Po zaschnutí 2 nátěrů barva cihel. Klady: Barva. Žádný zápach. Vynikající krycí schopnost. Mírná spotřeba. Nevýhody: Ne

Komentáře: Good paint for stames. Po zahřátí není prasklý? Klady: Příjemná barva a dobrá krycí schopnost Zápory: Ne

Komentáře: Barva se mi velmi líbila Klady: Výrazná barva, snadná aplikace. Nevýhody: Ne

Komentář: Tepelnou odolnost jsem netestoval, barva je chladná, matná, jako skutečná červená cihla

Komentář: Trouba prošla celou letní a podzimní topnou sezónou, žádné praskliny, odlupování barvy ani jiné změny nebyly zaznamenány. Sporák je po natření stále v bezvadném stavu. Klady: Dobře se nanáší na cihly, je hustý, nátěr je rovnoměrný, stačila mi jedna vrstva na natření sporáku. Vytváří matný povrch. Slabé stránky: Žádné jsem nenašel

Komentář: s nákupem jsme spokojeni, doporučujeme. Klady: velmi dobré krytí, rychlé schnutí, dobrá barva. Jedna plechovka mi nestačila, musela jsem si ji objednat znovu. Nevýhody: Ne

Poznámky: Barva je skvělá, bez zápachu a rychle schne, trouba je jako nová, jedna vrstva stačí Nevýhody: žádné

Barva na sporáky a krby ALPHA je určena k barvení sporáků, krbů a komínů, betonu, kamene, cihel, omítek a tmelů, s výjimkou kovových povrchů.Lze použít pro vnitřní i vnější práce, odolává zahřátí až na 400C.Vlastnosti:. Vytváří rovnoměrný matný povrch;- vysoká krycí schopnost;- návod k použití:. Před použitím barvu v nádobě promíchejte;- nanášejte stříkacím zařízením, štětcem nebo válečkem na povrch v rovnoměrné vrstvě;- pracujte při teplotě nad 5 °C.

READ  Který sporák je lepší - plynový nebo elektrický?

Ozbase.Ru. Databáze produktů Ozon s recenzemi, odpověďmi na otázky a popisy. © 2022. Všechna práva vyhrazena.

Slevový program TC „Usadba

Slevová karta je NEUVĚŘITELNÁ a dává právo na slevu v obchodech „Usadba“ nákupních center:

Stavební materiály, elektrotechnika, podlahové krytiny, koupelny, zahradnictví, tapety, barvy, samořezné, speciální keramika, sanitární keramika, elektrické nářadí, kování, lustry.

Pokud kartu ztratíte, můžete ji kdykoli obnovit zadáním svých osobních údajů.

Při předložení letáku nebo nákupu za 10 000 nebo více.3%

Akumulační nebo nákupní částka 500 000.5%

Akumulační nebo nákupní částka 700 000 000.7%

Akumulační nebo nákupní částka 1 000 000.10%

Slevová karta není platná

Slevový program pro profesionály

Držitelé slevové karty „Usadba“ mají novou možnost získat další slevy. Celková výše slevy až 15 %.

Tento program se vztahuje na karty s uloženou hodnotou s platnou 10% slevou

K 1. Listopadu 2017. Tyto karty se přesouvají do kategorie PROFI.

Ke stávající 10% slevové kartě můžete přidat dalších 5 %

Další slevy budou poskytovány postupně:

Správa si vyhrazuje právo změnit pravidla slevového programu.

Barvy na sporáky a krby Ecoterra. 287 položek.287 produktů

Žáruvzdorná barva na sporáky a krby Žáruvzdorná barva šetrná k životnímu prostředí, která tvoří nátěr na bázi křemičitanů určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby.

Bílá, matná, 1 kg.,beze změny barvy při zahřátí spotřeba: 180-230 g/m²

Univerzální barva na nábytek, dveře, lišty, okenní rámy, radiátory, skříně atd.Д. Akrylová barva na nábytek Helmi/Feelings Barva na nábytek časem nemění barvu. Lze jej snadno nastříkat na povrchy v interiéru, jako je nové dřevo, dřevotříska, dřevotříska nebo kov.

/ECOTERRA/ 1kg, barva: červenohnědá, při zahřátí nemění barvu spotřeba: 180-230g/m²

Ekologická, žáruvzdorná barva na silikátové bázi určená k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro sporáky a krby. Při zahřívání nemění barvu.

Elcon Max Therm je teplotně odolný ochranný email, šedý do 400 °C (aerosol 520 ml), vhodný pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby;. Topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;- Kouřové komíny a mřížky;- Automobilové nápravy, komíny a vzduchovody.

Elcon Max Therm červenohnědý antikorozní email s teplotní odolností do 700 °C (520 ml aerosol) pro dekorativní a ochranné nátěry. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a ventilační kanály. Udírny a grily. Vozidla.

Zpracovávané materiály: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro venkovní práce, počet složek: jednosložkový, nátěr: krycí, základ: silikonový, základní lak, žáruvzdorný, mrazuvzdorný.

Elcon Max Therm Black 1200 stupňů 0,8 kg 00-00004050

Materiál pro ošetření: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: organokřemičitý (KO), základní email, teplotní odolnost, mrazuvzdornost. Ochrana proti UV záření.

Typ výrobku: Smalt; Značka: Certa; Typ: Organokřemičitý; Určení: Na čelní plochy, Na radiátory, Na kamna, Na automobily; Hmotnost/objem, kg/l: 0,520; Barva: černá; Lesk: matný; Typ povrchu: beton, kámen, kov; Druh práce: Interiér, exteriér; Typ vozu.

Barva na sporáky a krby žáruvzdorná „ALFAVIT“ bílá 1,3 Kg (6) série alfa

Typ alkydu : alkydový, dřevo, exteriér, základ: BM, 1 (A/BW), 3 (C/BC/D), A, stupeň lesku: pololesklý, vrchní lak: krycí, počet složek: jednosložkový, maximální spotřeba (kv.M/l): 13; ředidlo: rozpouštědlo

Polomatná alkydová barva. Používá se k natírání kovových a dřevěných povrchů v interiéru. Empire je barva vyvinutá speciálně pro dřevěný a kovový nábytek, včetně zahradního. Je bez zápachu, snadno se nanáší a stejně tak se i.

Vodou ředitelná akrylátová tónovatelná barva, která dodává povrchu perleťový efekt s leskem ušlechtilého kovu.Tisíc a jedna náladaPerleťová barva Tikkurila Taika kouzelně proměňuje prostory. Jeho perleťový lesk a třpyt drahých kovů.

Elcon Max Therm Therm šedý do 400 °C (aerosol 520 ml) je vhodný pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;- Kouřovody a dýmovnice;- Potrubí, komíny a kanály pro vytápění automobilů.

Typ výrobku: Smalt; Značka: Certa; Typ: Organokřemičitý; Určení: Na chladiče, Na čelní plochy, Na auta, Na kamna; Hmotnost/objem, kg/l: 0,520; Barva: černá; Lesk: matný; Typ povrchu: kámen, beton, kov; Druh práce: Interiér, exteriér; Typ práce.

Elcon Max Therm Black Black (aerosol 520 ml) je vysokoteplotní a korozivzdorný email pro dekorativní a ochranné nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a kouřovody;- Kouřové komory a kamna;- Automobilový průmysl.

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů, provozovaných v podmínkách s vysokou teplotou.

Typ : silikát, použitý materiál: kámen, beton, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, polomatný

Vodou ředitelná akrylová vysokoteplotní barva. Určeno pro nátěry omítnutých, zděných a cihlových sporáků. Odolává teplu až do 400 °C

Žáruvzdorný smalt Zerta pro nátěry grilů, sporáků, krbů a kovových konstrukcí. Barva terakota. Tepelná odolnost do 600 °C

Materiál nátěru: kov, pro použití v interiéru i exteriéru

Zpracovávaný materiál: kámen, kov, beton, omítaný povrch, cihla, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: silikonový, základní nátěr-emalír, tepelně odolný.

Materiál: kov, stupeň lesku: matný, základ: organokřemík (KO), tepelná odolnost, použití: váleček, štětec, postřikovač, minimální spotřeba (m2).M/kg): 8

Vysoký lesk, lesklý: matný, m: 520 Typ báze: silikon, materiál pro: kov, interiér, exteriér, odolnost vůči vysokým teplotám, minimální spotřeba (ml/m2).М): 520

Materiál: dřevo, pro vnitřní použití, základ: 5, stupeň lesku: matný

Zpracovávaný materiál: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet komponentů: jednosložkový, typ nátěru: neprůhledný, základ: silikon, tepelná odolnost, oblast použití: pro radiátory, pro fa.

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typicky pro sporáky a krby.Bez organických rozpouštědel. Nevhodné pro tónování. Při vysokých teplotách se.

Alkalicky odolná akrylátová barva pro nátěry cementem ošetřených betonových podkladů a soklů, jakož i minerálních dřevovláknitých desek.Určeno pro vysoce kvalitní nátěry betonových soklů obytných, komerčních a průmyslových budov.

Emelya barvy na sporáky a krby. 149 produktů.149 zboží

Žáruvzdorný nátěr na silikátové bázi, šetrný k životnímu prostředí, pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro sporáky a krby. Nemění barvu při zahřívání a schnutí.

Typ : akrylát, surovina: omítané povrchy, vnitřní práce, počet složek: jednosložkový, minimální spotřeba (g/m2).М): 150, ředidlo: voda

Zpracovávaný materiál: kámen, kov, beton, cihla, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: organokřemičitý (KO), základní email, teplotní odolnost, mrazuvzdornost. Ochrana proti UV záření.

Typ : silikát, stavební materiál: kámen, beton, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, polomatný

READ  Jak nastavit hodiny na sporáku Ariston

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typicky pro sporáky a krby.Neobsahuje žádná organická rozpouštědla. Nevhodné pro tónování. Při teplotě.

Rychleschnoucí žáruvzdorný smalt ve spreji odolný proti povětrnostním vlivům pro krby a komíny do 650 °C. Krbová barva je speciálně určena na vnější kovové části krbů, sporáků, grilů, komínů, mřížek, komínů, roštů, kotlů a kotlů. Barva na kamna, trouby a komíny.

Žáruvzdorný matný černý smalt CERTA pro výrobky z kovu, kamene, betonu, výztuže, železobetonu, vystavené extrémně vysokým a nízkým teplotám (od 5 do 10 °C).70°C až 1200°C)

Elcon je žáruvzdorný lak pro nátěry cihel, kamene, kovu, betonu a dalších povrchů vystavených teplotním výkyvům v rozmezí od.60°C až 250°C. Snadno se nanáší, je vhodný k natírání sporáků, krbů, komínů atd.

Popis barvy na sporáky a krby Alfa 1,3 kg Barva je určena k nátěrům sporáků, krbů, komínů, betonu, kamene, cihel, omítek, tmelů, kromě kovových povrchů. Pro použití uvnitř, odolává teplu až do 400 °C.

Barva na sporáky a krby žáruvzdorná „ALFAVIT“ bílá 3 KG (1) řada alfa

Ekologicky bezpečný žáruvzdorný nátěr, tvořící nátěr na bázi křemičitanů, určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro sporáky a krby.

Popis barvy na sporáky a krby Alfa 1,3 kg Barva je určena k nátěrům sporáků, krbů, komínů, na beton, kámen, cihly, omítky, nátěry, kromě kovových povrchů. Používá se pro vnitřní práce, odolává teplu až do 400 °C.

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů, provozovaných v podmínkách.

Vápenná malta pro pece a krby je tepelný email na bázi silikátů určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro pece a krby

Elcon Max Therm je žáruvzdorný antikorozní smalt určený k ochraně sporáků, kotlů, kovových zařízení, plynovodů, ropovodů a potrubí při teplotách nad.20 °C.60°C až 1200°C. Tepelně odolný smalt Elcon Max Therm není.

Elcon Max Therm červenohnědý antikorozní email do 700 °C (520 ml aerosol) je určen pro ochranné a dekorativní nátěry:. Vytápění sporáků, kotlů a krbů;. Topná tělesa a potrubí. Komíny a potrubí. Udírny a udírny;. А.

Černá žáruvzdorná barva ve spreji 600 °C 520 ml.Určeno k lakování kovových výrobků vystavených vysokým teplotám až do 600 °C, jako jsou součásti automobilů (tlumiče, motory, brzdové bubny, chladiče). Topné komponenty pro domácnost (kamna, trouby, komíny atd.).

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí, určený k zachování estetického vzhledu sporáků a krbů a k maximalizaci odolnosti povrchů vystavených vysokým teplotám. Bez organických rozpouštědel. Během ohřevu mentálně nemění vzhled součástí topného systému (sporáků a trub).

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí určený k zachování estetického vzhledu sporáků a krbů a k maximalizaci odolnosti povrchů vystavených vysokým teplotám. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla. Topná kamna, kotle, bojlery.

Elcon Max Therm šedý antikorozní email do 400 °C (aerosol 520 ml) pro ochranné a dekorativní nátěry. Vytápění sporáků, kotlů a krbů;. Topná tělesa a potrubí. Komíny a ventilační kanály;. Komíny a rožně;. Automobilový průmysl.

KO-100 TM „VTeme“ tmel na sporáky a krby má dobrou přilnavost k šamotovým cihlám, dobře se čistí. Ohnivzdorný, odolává teplotě 900 stupňů. Lepicí vrstva se po úplném zaschnutí nesmršťuje ani nepraská, čímž je zajištěno, že se.

Digitální mixážní pult BEHRINGER XR12 s 12 vstupy pro iPad / tablety se systémem Android je vhodný pro studio i živá vystoupení. 4 programovatelné mikrofonní předzesilovače navržené společností Midas. Vestavěný třírežimový směrovač Wi-Fi pro přímé připojení

Behringer Xenyx X1622USB Kompaktní, nízkošumový, prémiový mixážní pult (4 monofonní vstupy s nezávislými kompresory, 4 stereofonní vstupy, 2 sběrnice AUX, efektový procesor, integrované rozhraní USB, integrovaný spínaný zdroj) Behringer XENYX X1622USB. Kompaktní.

Funkce Behringer SD8: 8 plně programovatelných mikrofonních předzesilovačů Midas pro nejlepší kvalitu zvuku. 8 analogových, servo vyvážených výstupů XLR. Síťové porty AES50 podporující SuperMAC společnosti Klark Teknik. 2portový rozbočovač ULTRANET pro napájená připojení.

Digitální mixážní pult Behringer DIGITAL MIXER X32. 32 symetrických monofonních vstupů s předzesilovačem (XLR), 6 dalších vstupů. Vstupy (TRS), stereo vstup (RCA), 6 podskupin, 6pásmový ekvalizér, efektový procesor, din. Zpracování, 16 analogových. Výstupy (XLR), stereofonní výstup (RCA), digitální výstupy (RCA), digitální výstupy (RCA)

Barvy Emelya pro sporáky a krby

Zpracovávaný materiál: kámen, kov, beton, cihla, stupeň lesku: matný, pro vnitřní použití, pro vnější použití, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: organokřemičitý (KO), základní email, odolnost proti teplu, odolnost proti chladu. Ochrana proti UV záření.

Elcon Silikonový smalt (KO) Žáruvzdorný max. Teplota do 1200 °C černý 0.8 kg

Žáruvzdorný nátěr na bázi křemičitanů, šetrný k životnímu prostředí, pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby. Při zahřátí nemění barvu a schne.

Akrylová barva Krafor na sporáky a krby řady Alpha polomatná

Popis barvy na sporáky a krby Alfa 1,3 kg Barva je určena k nátěrům sporáků, krbů, komínů, na beton, kámen, cihly, omítky, tmely, kromě kovových povrchů. Používá se pro práce v interiéru, odolává teplu až do 400 °C.

Akrylová barva Alfavit na kamna a krby polomatná bílá 1.3 kg

Ekologicky šetrný žáruvzdorný nátěr na silikátové bázi určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů namáhaných vysokými teplotami, typicky pro sporáky a krby.

Termostatická barva na sporáky a krby řady Alfa, bílá, 3 kg

Popis Barva na sporáky a krby Alfa 1,3 kg Barva je určena k nátěrům sporáků, krbů, kamen, na beton, kámen, cihly, omítky, nátěry, kromě kovových povrchů. Pro použití uvnitř, odolává teplu až do 400 °C.

Akrylová barva na pece a krby řady Alfa polomatná červenohnědá 1.3 kg

Žáruvzdorný lak Elcon je určen k nátěrům cihel, kamene, kovu, betonu a dalších povrchů vystavených teplotním výkyvům v rozmezí od.60°C až 250°C. Snadno se nanáší, vhodný pro nátěry sporáků, krbů, komínů.

Elcon High-Therm Resistance lak na sporáky a krby, bezbarvý, 520 ml

Žáruvzdorný matný černý smalt CERTA pro kov, kámen, beton, výztuž, železobetonové výrobky vystavené extrémně vysokým a nízkým teplotám (od 0,5 °C).70°C až 1200°C)

Žáruvzdorný email v aerosolu CERTA 1200°C černý, 520 ml Certa 0T-00001833/53684

Žáruvzdorná barva šetrná k životnímu prostředí pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby.Neobsahuje organická rozpouštědla. Nevhodné pro tónování. V teple.

Palizh GOLexpert akrylová barva na sporáky a krby nehořlavá matná bílá 1 kg

Tepelně odolná barva „ALFAVIT“ bílá 3 Kg (1) Série Alpha od společnosti Continental

Rychleschnoucí žáruvzdorný smalt ve spreji odolný proti povětrnostním vlivům pro krby a komíny do 650 °C. Krbová barva je speciálně určena na vnější kovové části krbů, sporáků, grilů, komínů, roštů, kotlů a bojlerů. Barva pro.

Barva ve spreji Jobi 400 ml. Stříbrná žáruvzdorná (do 650 °C)

Žáruvzdorná barva tvořící nátěr na silikátové bázi určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typicky pro sporáky a krby. Spotřeba pro jednu vrstvu: 150-200 g/m². Sušení mezivrstvy: nejméně 30 min.

READ  Můžete plynový sporák zapojit sami?

Barva na sporáky a krby Mizar bílá (0,9 kg)

Doporučeno pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů, sporáků, krbů a komínů. GOL expert je ekologický nátěr na sporáky a krby odolný vůči vysokým teplotám pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů, které jsou vystaveny oxidaci a korozi

Barva na sporáky a krby bílá 1L GOL expert

Barva na sporáky a krby REZOLUX (0,9 kg) bílá

GOL expert Barva na kamna a krby, bílá 1L

Funkce Behringer SD8: 8 plně programovatelných mikrofonních předzesilovačů Midas pro nejlepší kvalitu zvuku. 8 analogových, servo vyvážených výstupů XLR. Síťové porty AES50 podporující SuperMAC společnosti Klark Teknik. 2-portový rozbočovač ULTRANET pro napájené připojení.

Behringer SD8 8 x 8 2 Ultranet staging box pro digitální mixážní pulty

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven odpadů, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů provozovaných v podmínkách.

CERTA Žáruvzdorný smalt 1200 °C, černý, 520 ml

Tmel na sporáky a krby KO-100 TM „VTEM“ má dobrou přilnavost k šamotovým cihlám, je dobře odstranitelný. Odolnost proti ohni a výbuchu, odolává 900 stupňům. Lepidlo se po úplném zaschnutí nesmršťuje ani nepraská, což zajišťuje nejlepší možnou ochranu proti korozi a praskání.

Tmel na sporáky a krby KO-100 (2,7 kg) TM „VTeme“

Elcon Max Therm je žáruvzdorný antikorozní email určený pro ochranné nátěry pecí, kotlů, kovových zařízení, plynovodů, ropovodů a potrubí provozovaných při teplotách od.20 °C do.10 °C.60°C až 1200°C. Tepelně odolný smalt Elcon Max Therm není.

Tepelně odolné barvy pro sporáky a krby. Nalezeno 201 položek.201 výrobek

Žáruvzdorný nátěr na bázi křemičitanů šetrný k životnímu prostředí pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby. Při zahřátí nemění barvu ani nevysychá.

Přípravný materiál: kov, pro vnitřní práce, pro vnější práce, stupeň lesku: matný, typ nátěru: krycí, počet komponentů: jednosložkový, pro dětské pokoje, min.M / l): 8, maximální spotřeba (sq.Při zahřívání nemění barvu:) 7, odolnost proti mrazu. Zředěný.

Typ báze: organokřemík, povrchová úprava: kov, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce

Typ akrylu: akryl, surovina: omítané povrchy, vnitřní práce, počet složek: jednosložková, minimální spotřeba (g/m2).М): 150, ředidlo: voda

Elcon Max Therm je vysokoteplotní a korozivzdorný email s teplotní odolností do 400 °C (aerosol 520 ml), vhodný pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby. Topná tělesa a potrubí. Komíny a potrubí;- Kouřové komíny a mřížky.

Elcon Max Therm Černý antikorozní email černý do 1000 °C (520 ml aerosol) je určen pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;- Kouřové komíny a mřížky;- Silnice.

Exteriér, interiér, exteriér, silikát, kámen, beton, omítka, cihla, stupeň lesku: matný, polomatný

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k nátěrům kovových výrobků vystavených zahřívání až do 800 °C. Grily, rošty, sporáky, krby. Lze použít pro nátěry kotlů, bojlerů, radiátorů. Neobsahuje olovo ani rtuť.

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven odpadů, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů provozovaných v podmínkách.

Zpracování: kov, lesk: matný, základ: silikon, žáruvzdorný, aplikace: váleček, štětec, nástřik, min.M/kg): 8

Zpracovávaný materiál: kov, beton, omítnutý povrch, cihla, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: silikonový, základní nátěr-emalír, tepelná odolnost, mrazuvzdornost.

Materiál zpracování: kov, pro použití v interiéru, pro použití v exteriéru

Elcon Max Therm červenohnědý do 700 °C (aerosol 520 ml) je vysokoteplotně odolný antikorozní email pro ochranné a dekorativní nátěry:. Topné pece, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a potrubí;. Udírny a rošty.

Typ základny: organokřemík, materiál základny: kov, vnitřní, vnější, tepelně odolný, minimální průtok (ml/m2).М): 520

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k lakování kovových výrobků vystavených teplu do 600 °C, jako jsou: součásti výfukových systémů automobilů, části potrubí a parních rozvodů, části vodních topení a kotlů.

Zpracovávané materiály: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, sklo, lesk: lesklý, pro vnitřní práce, pro vnější práce, základ: silikon, žáruvzdorný, aplikace: váleček, štětec, postřikovač, min. Spotřeba (ml/m2).М).

KUDO je vysoce kvalitní organokřemičitý žáruvzdorný email určený k lakování kovových výrobků vystavených teplu až do 800 °C, jako jsou součásti výfukových systémů automobilů, potrubí a parního vedení, součásti vodního topení atd.

Žáruvzdorný smalt ETUD Speciální žáruvzdorný smalt, odolný vůči vysokým teplotám 600. Dlouhodobý ohřev (více než 20-30 minut), v závislosti na barvě žáruvzdorného smaltu se pohybuje od 300 do 400. Smalt je díky svým jedinečným vlastnostem odolný vůči vysokým teplotám.

Antikorozní termorezistentní email CERTA do 650 °C, určený k ochraně a dekorativnímu lakování povrchů vystavených zvýšené teplotě (do 650 °C).Výrobek používaný k lakování různých zařízení, výfukových systémů, třmenů.

Elcon Max Therm šedý antikorozní email do 400 °C (aerosol 520 ml) pro dekorativní a ochranné nátěry. Topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;. Udírny a grily.

Povrchová úprava: kov, oblast použití: pro radiátory, tepelná odolnost

Základ: silikon, surovina: kov, omítnuté povrchy, dřevo, cihly, stupeň lesku: lesklý, pro použití v interiéru, pro použití v exteriéru, teplotní odolnost, min. Spotřeba (ml/m2).М): 260

Typ výrobku: Smalt; Značka: Certa; Typ: Organokřemičitý; Určení: Na radiátory, Na fasádu, Na auta, Na sporáky; Hmotnost/objem, kg/l: 0,520; Barva: černá; Lesk: matný; Typ povrchu: kámen, beton, kov; Druh práce: Interiér, exteriér; Typ práce.

MONARCA Barva ve spreji: žáruvzdorná. Dlouhodobá ochrana povrchů vystavených teplotám až 600 °C. Kvalitní parametry výrobku zaručují dlouholetou trvanlivost povrchové úpravy bez změny barvy nebo odlupování, a to i při pravidelném používání.

barva, sporáky, krby, alpha

Typ: automatický smalt, vlastnosti: odolný vůči teplotám

Zpracovávaný materiál: kov, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, vrchní lak: neprůhledný, počet komponentů: jednosložkový, pro dětské pokoje, min.M/L): 8, maximální spotřeba (m2): 1.M/l): 7, odolnost proti mrazu. Ředění.

Třída ochrany: kov, beton, kámen, zdivo, cihly, stupeň lesku: polomatný, pro práce v interiéru, exteriéru, odolný vůči teplotám

Typ podkladu: akrylátový; podkladový materiál: kov, dřevo, plast; oblast použití: pro radiátory, vnitřní práce, vnější práce; teplotní odolnost

Typ: automatický smalt, vlastnosti: žáruvzdorný

| Denial of responsibility | Contacts |RSS