Di maestri la prima kávovar na kapsle

Přenosný kávovar Minipresso pro kapsle Caffitaly a Di Maestri

Typ: Přenosný kávovar Zrnková káva: Caffitaly a kapsle Di Maestri Tlak při tvorbě: 8 barů (800 kPa) Objem nádržky na vodu 70 ml objem kávy: ~50-60 ml materiál těla: plast velikost: 175 x 70 x 60 mm hmotnost: 350 g velikost balení: 205 x 75 x 75 mm hmotnost balení: 460 g země původu: USA země původu: ČLR

1) Co potřebujete pro Minipresso?

K přípravě espressa potřebujete pouze horkou vodu a kávu. Minipresso nepotřebuje elektřinu, baterie ani dobíjecí akumulátor. Nepotřebujete ani další hrnec, tj.К. Součástí balení je šálek na kávu.

2) Minipresso vaří vodu?

Ne, ale vždy je snazší najít horkou vodu než čerstvě uvařené espresso 🙂

3) Které kapsle jsou vhodné pro Minipresso Caffitaly a Di Maestri??

Minipresso je vhodné pro kapsle Caffitaly a Di Maestri, podle toho, co máte rádi.

4) Jak silně stisknete tlačítko Minipresso??

Doporučujeme stisknout tlačítko oběma rukama. Abyste vynaložili méně úsilí. Obecně lze říci, že příprava kávy pomocí kávovaru Minipresso je mnohem snazší než pumpování kola ruční pumpičkou.

5) Je obtížné čistit Minipresso??

Vůbec ne! Po každém použití opláchněte všechny části pod tekoucí teplou vodou a osušte je. K mytí přístroje Minipresso nepoužívejte myčku nádobí. Může poškodit pístní mechanismus.

Kávovar Di maestri

Složení: 100% arabica (Brazílie, Kolumbie, Guatemala, Etiopie). 10 kapslí.Arabica z plantáží v Latinské Americe je mezi milovníky kávy ceněna zejména pro své bohaté aroma a intenzivní chuť. Mírný obsah kofeinu v jihoamerické arabice vám umožní vychutnat si.

Di Maestri Arabica Kapsle Káva (10 ks).)

Složení: 100% Robusta (Brazílie, Indie, Guatemala). 10 kapslí.Jedinečná směs Robusty z Brazílie, Indie a Guatemaly, speciálně vytvořená pro milovníky trpkého, povzbuzujícího a bohatého ranního espressa.Povzbuzující káva s jasným aroma, tóny kakaa a pražených mandlí v chuti.

Káva v kapslích Di Maestri Robusto (10 ks).)

Novinka roku 2019, vlajkový model společnosti DeLonghi, verze EPAM 960.75.GLM na první pohled napovídá, že se Delongi opravdu rozhodl pro radikální modernizaci. Stroj je na rozdíl od předchozích verzí DeLonghi. Vypadá to jinak. Mnohem více nasekané, kva.

Delonghi DeLonghi Maestosa EPAM 960.75 GLM

Delonghi ECAM350.55 k přípravě osvěžujícího nápoje doma nebo v kanceláři během chvilky. Uživatelsky přívětivý ovládací panel s LED displejem a ruským navigačním systémem menu usnadňuje výběr požadovaných nastavení. S příkonem 1450 W je tento kávovar schopen uvařit jeden šálek kávy.

Typ přístroje: automatický, druh kávy: mletá káva / zrnková káva, automatický kávovar na cappuccino, druh nápoje: cappuccino, espresso, latte macchiato, tlak čerpadla: 15 bar, vestavěný mlýnek, regulace stupně mletí, simultánní příprava, jemné nastavení.

Melitta Caffeo Barista T (2020), černá

Složení: 70 % Arabica, 30 % Robusta (Brazílie, Indie, Kolumbie). 10 kapslí.Nádherný, rafinovaný buket kávy není vždy doprovázen dostatečnou silou nápoje a hustotou chuti. Prezioso od Di Maestri pro kávovary Nespresso je tou správnou směsí bohatou na vitamíny a minerály.

Di Maestri Prezioso kávové kapsle (10 kusů).)

Složení: 45 % Arabica, 55 % Robusta (Brazílie, Guatemala, Indie). 10 kapslí.Mnoho milovníků hlubokého L oceňuje tento nápoj nejen pro jeho úžasnou vůni a bohatou chuť, ale také pro jeho sílu. Dnešní rychlý životní styl vyžaduje neustálé osvěžení. Ande.

Káva v kapslích Di Maestri Intenso (10 kapslí).)

Typ. Samostatný; Typ kávovaru. Obilí; Tlakové čerpadlo, bar. 19 tyčí; Cappuccinator. Manuální; Přednastavené recepty. 4; Funkce předvaření. Přednastavené recepty; systém Pre-infusion. Ano; nastavitelná úroveň mletí. 5 konzistence; Lze nastavit podle stupně mletí; Lze nastavit podle konzistence mléka.

Automatický kávovar CASO Cafe Crema Touch

Přední strana z nerezové oceli s nepřilnavým povrchem je ideální pro každou kuchyni. Robustní, lakovaná ocelová skříň zajišťuje dlouhou životnost. Automatické espresso, cappuccino a latte. Dvě jedinečné šlehací komory šlehají bičem.

(automatické vaření), pro zrnkovou kávu, kapacita 2.2 l, tlak 15 barů, regulace síly kávy, kapučinátor

Automatický kávovar Gaggia Babila obsahuje to nejlepší, co Gaggia S nabízí již více než 75 let.P.A. Gaggia Babila během několika sekund připraví lahodné espresso z čerstvě namletých kávových zrn podle nejlepších tradic.

Typ přístroje: automatický, druh kávy: mletá káva / zrnková káva, kávovar na cappuccino: automatický, druh nápoje: latte, cappuccino, espresso, latte macchiato, lungo, americano, ristretto, tlak čerpadla: 15 bar, integrovaný mlýnek, jemné ladění.

READ  Kam by měl ventilátor v nabíječce foukat

Di Maestri Caffitaly Ethiopia Nespresso kapsle pro Nespresso kávovar, 120 ks

Kávovar Solis Barista Perfetta Plus Black

Kapacita: 10-12 šálků Napájení: 220-240V, ~50Hz, 800W Funkce: Nádrž proti odkapávání Nádrž: žáruvzdorná skleněná mísa s víkem Barvy: bílá s modrými vložkami Osvětlený vypínač Nevypalující se topná deska

Typ přístroje: automatický, kávovar, typ kávy: mletá, espresso, americano, tlakové čerpadlo: 15 bar, integrovaný mlýnek, nastavení stupně mletí, simultánní příprava dvou šálků, kapacita: 1.20 л

Kávovar Caffeo E 950-222 Solo Pure Black

Limitovaná edice Nanopresso „Spring“, pouzdro. Speciální kávovar Wacaco „NANOPRESSO JOURNEY“ na předemletou kávu v jedinečném designu. Integrované ruční čerpadlo vytváří tlak 18 barů. Kávovar je ideální pro použití s chilli.

Kávovar Wacaco Nanopresso Journey Carob

Typ přístroje: kávovar, typ: Carob, druh kávy: mletá, manuální kávovar na cappuccino, typ nápoje: cappuccino, espresso, americano, tlak čerpadla: 15 bar, dvojité současné vaření, kapacita: 1.70 litrů, další funkce: ohřívač šálků.

Kávovar Solis Barista Perfetta Plus Carob

Typ přístroje: automatický, typ kávy: mletá káva / zrnková káva, manuální kávovar na cappuccino, typ nápoje: cappuccino, espresso, tlak čerpadla: 15 barů, integrovaný mlýnek, nastavení stupně mletí, dva šálky současně.

De’Longhi ECAM 22.114 B Magnifica S

Který kávovar umožňuje experimentovat s různými druhy pražení, směsí a stupni mletí?

I ty nejjednodušší kávovary mají nejméně tři nastavení síly kávy a často pět i více. Výrobci kapslí nabízejí mnoho variant. Na webových stránkách jsou speciální filtry, které umožňují výběr kapslí podle intenzity, síly, složení (korelace káv) atd. П. V nabídce jsou čaje bez kofeinu, s příchutí, s mlékem, ovocné a běžné čaje. Pokud jste však ochutnali skvělou kávu v řecké taverně, malé kavárně v Portugalsku nebo u kamaráda v Janově a chcete ji mít i doma, potřebujete profesionální kávovar. Výrobci kapslí se velmi snaží rozšířit sortiment, ale vždy si z nich musíte vybrat. Žádné další experimenty. Totéž platí pro mletí a pražení: běžné kávovary mají 3 až 10 stupňů mletí a můžete si je nastavit podle svých potřeb. Kávovary na pody používají tmavší, „italské“ pražení, které je pro espresso správné, ale vy můžete chtít pravidla porušit?

Obě stránky. Pravdou je, že čerstvě namletá káva v kapsli je uchovávána ve vakuu, takže neoxiduje a neztrácí své aroma. Všechny kávovary. Kapslové i běžné. Poskytují tlak 15 barů potřebný pro extrakci chuti, pokud čerpadlo funguje správně. Pokročilejší kávovary na kapsle mají systém předspaření, který doporučují profesionální baristé.

Kapslový stroj Di Maestri La Prima se systémem předvlhčení a kapučinátorem panarello

DI MAESTRI

Pamatujte si, že jsem napsal výše o Caffitaly, že „zařízení je k dispozici v různých zemích pod různými značkami, v Rusku. Pod původním, stejně jako Caffissimo, plus jeden další (o kterém níže)“?

DI MAESTRI = Caffitaly. Mají dva stroje: DI MAESTRI La Prima = Caffitaly P06 a DI MAESTRI Esperto = Caffitaly P05.

Jde tedy v podstatě jen o objednání etikety ze stejných výrobních závodů, které vyrábějí Caffitaly P05 a Caffitaly P06. Mimochodem, zvídavý čtenář si může všimnout, že La Prima (a tedy Caffitaly P06) je stejně jako Caffitaly S06 a Esperto (a tedy Caffitaly P05) je jako Caffitaly S05. Mají však jeden zásadní rozdíl.

Kapsle P06 a P05 jsou součástí samostatné řady „Caffitaly System Professional“. Běžné kapsle Caffitaly System pro ně nejsou vhodné. Kapsle Professional má jiný tvar: ve spodní části má malý schod. Drážka pro kapsle kávovaru odpovídá tvaru kapsle.

Domnívám se, že se jedná o čistě marketingové umělé rozdělení, aby kapsle Caffitaly a Caffitaly Professional (a tedy i „nezávislé“ značky jako Di Maestri) nebyly vzájemně vnímatelné.

Di Maestri tedy logicky vyrábí vlastní kapsle (podle toho, co jsem uvedl výše, nejsou kompatibilní s „běžnými“ Caffitaly), a to v sedmi příchutích: čtyři espresso, jedna bez kofeinu, kakao a černý čaj. Cena cca 350-400 za 10 kusů. Osobně jsem to nezkoušel, myslím, že je to drahé.

Di Maestri: Prémiové kávovary a kapsle

Di Maestri je ve světě kávy dobře známá značka. Pod touto italskou značkou se prodávají oblíbené kávovary Esperto a La Prima s tlakem 15-20 barů. Stejný výrobce dodává také kapsle Intenso, Prezioso, Agabisa, Tea Velluto, Deca, Cioccolato Nettare, Grand Cru, Brasiliano, vyrobené z nejlepších zrn Arabica a Robusta.

Historie vývoje více značek

Dimaestri je dítětem společnosti Squesito, která byla založena v roce 2008. Stala se jednou z prvních značek kapslové kávy v Rusku.

Squesito původně prodávalo výrobky italské skupiny Espresso Cup. Současně společnost zavedla výrobu vlastních kávovarů a kapslí. V letech 2008 a 2009 se značka aktivně ubírala směrem k severoitalské kávové tradici. Během tohoto období se zlepšila funkce přímého doručování a prodeje a výrazně se zvýšila kvalita služeb.

READ  Které mřížky jsou na varné desce nejlepší

Od roku 2010 Squesito aktivně spolupracuje se společností Caffitaly, která vyrábí originální kapsle. Obnovené směsi se v Rusku prodávají pod značkou Di Maestri.

Výhody společnosti

Značka Dimaestri je výsledkem produktivní spolupráce společností Caffitaly a Squesito. Až po svém založení získala společnost status multibrandové společnosti

maestri, prima, kávovar, kapsle

Vedoucí pracovníci se zpočátku zaměřili na několik základních pravidel, která platí dodnes

  • Použití přírodních složek.
  • Zpracování kávových zrn podle klasických italských norem.
  • Originální patentovaná technologie výroby kapslí.
  • Vysoce kvalitní ochrana proti padělaným výrobkům.

Systém přípravy kávy v kapslích Di Maestri byl vyvinut na základě důkladného technologického výzkumu v oblasti klasického italského nápoje.

Spolupráce s Lui L’espresso

Od roku 2018 má značka Dimaestri nového partnera z Itálie. Společnost Lui L’espresso Corporation. Chuť a kvalita společně vyvinuté kávy v kapslích si okamžitě získala spotřebitele. Široký zájem o nový výrobek připravil půdu pro vývoj originálních kávovarů a uvedení značky Lui L’espresso na internet.

Di maestri esperto kávovar na kapsle

Kávovar Bosch VeroCup 100 TIS30129RW je vybaven ovládáním One-touch pro výběr různých nápojů jedním dotykem. Bez námahy připravíte latte macchiato a cappuccino. Přístroj automaticky ohřívá mléko a šlehá stálou pěnu.

Typ spotřebiče: překapávací kávovar, typ: kapsle, druh použité kávy: Caffitaly, objem: 2 l, Speciální funkce: odkapávací miska, odnímatelná odkapávací miska, odkapávací tácek, indikátor výkonu

Kapučinátor je součástí dodávky.Kávovar dokáže připravit až 4 kávy.Vyměnitelná skleněná kávová konvička z vysoce kvalitního skla.Odměrka.Kniha nápadů na kávu.Ochrana proti přehřátí.Odnímatelná odkapávací miska.Šablony pro kresby na mléko.

Jeden z nejkompaktnějších automatických kapslových kávovarů na kávu a kávové nápoje. Umístěn jako produkt v základní cenové kategorii roku 2019, určený pro širokou škálu uživatelů, kteří potřebují malý a nekomplikovaný přístroj.

De’Longhi EN 85 SOLO Essenza Mini kávovar na kapsle

Vertuo Next. Je další generací inovativních kávovarů Nespresso Vertuo!Vyberte si svůj dokonalý šálek přírodní kávy z pěti objemů, od espressa po velký (230 ml) a extra velký šálek (414 ml). Stačí jeden dotyk a přístroj přečte otisk na každé kapsli.

Typ přístroje: espresso, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, příprava cappuccina: automatická, typ nápoje: espresso, lungo, typ kapsle: Lavazza, tlak čerpadla: 20 bar, objem: 1.20 l, konstrukční prvky: odnímatelná odkapávací miska, indikace.

Kávovar na kapsle Brill cafe RC-1802

Specialita: automatická, typ: automatická, druh kávy: mletá / zrnková, příprava cappuccina: automatická, druh nápoje: cappuccino, espresso, latte macchiato, tlak čerpadla: 15 bar, integrovaný mlýnek, regulace stupně mletí, simultánní příprava, jemné nastavení.

Melitta Caffeo Barista T (2020), černá

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, automatický kávovar na cappuccino, typ kapslí: Nespresso Original, tlak čerpadla: 19 barů, objem: 1L

Kávovar na kapsle illy Iperespresso Y3.2, barva červená

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: cappuccino, espresso, latte macchiato, typ kapsle: Tassimo, objem: 0.80 l, další funkce: automatické vypnutí po přípravě nápoje, automatické odvápnění, funkce.

Kávovar na kapsle Bosch TAS 3202/3203/3204/3205 SUNY

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: latte, cappuccino, latte macchiato, lungo, americano, ristretto, typ kapsle: Dolce Gusto, tlak čerpadla: 15 bar, objem: 1.20 л

Kávovar na kapsle Krups Infinissima Touch KP270A10, šedý

Typ přístroje: tlakový, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: espresso, Americano, typ kapsle: Nespresso Vertuo, tlak čerpadla: 19 bar, objem: 1.20 l, Extra funkce: systém proti odkapávání, Konstrukční prvky: Vyjímatelná vanička.

Velká nebo malá káva? Záleží na příležitosti a náladě. Kávovar na kapsle Vertuo Next ENV120 Nespresso snadno zvládne všechny tyto úkoly. A můžete si vybrat svůj oblíbený objem nápoje: klasické espresso nebo dokonce velký či extra velký šálek (230 g).

De’Longhi Nespresso Vertuo Next ENV120

Elegantní kávovar Polaris PCM 1516E Carob, součást řady Adore Crema, je vhodný pro použití doma nebo v kanceláři. Připraví lahodné espresso nebo cappuccino během chvilky. Vybaveno čerpadlem, které vyvíjí tlak až 15 barů. Je z.

Kávovar na kapsle illy Iperespresso Y3.2, barva: černá

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ kapsle: Dolce Gusto, objem: 0.80 litrů, další funkce: automatické vypnutí při nepoužívání, speciální konstrukce: odnímatelná odkapávací miska, ukazatel hladiny vody, ukazatel zapnutí/vypnutí.

Krups Dolce Gusto Genio S Touch KP440E10

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ použité kávy: kapsle, typ kapsle: Nespresso Vertuo, kapacita: 1.80 l, konstrukční prvky: ukazatel hladiny vody, odnímatelná odkapávací miska, přihrádka na kabel, nádoba na odpad, indikátor napájení

Kávovar Nespresso Vertuo GCB2-EU-WH-NE1

Typ přístroje: espresso, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: espresso, americano, ristretto, typ kapsle: Caffitaly, tlak čerpadla: 15 bar, objem: 2 l

READ  Jak nastavit teplotu chladničky Samsung no frost

Esperto S05 Caffitaly System Uhlíkový kávovar na cappuccino

Stylový kávovar PCM 1520AE Adore Crema od společnosti Polaris kombinuje sofistikovaný design s moderní technologií. Plná a aromatická káva stisknutím tlačítka. Kapucín s nastavitelnou intenzitou.

Di maestri esperto kávovar na kapsle

Kávovar Bosch VeroCup 100 TIS30129RW je vybaven ovládáním One-touch pro výběr různých nápojů jedním dotykem. Příprava latte macchiata a cappuccina bez námahy. Přístroj automaticky ohřívá mléko a šlehá stálou pěnu.

Typ přístroje: espresso, typ: kapsle, druh kávy: kapsle, typ kapslí: Caffitaly, objem: 2 l, speciální funkce: ukazatel hladiny vody, odnímatelná odkapávací miska, nádoba na odpad, indikátor napájení

Napěňovač cappuccina je součástí dodávky.Kávovar dokáže připravit až 4 kávy.Vyměnitelná skleněná kávová konvička z vysoce kvalitního skla.Odměrka.Kniha „Nápady ke kávě.Ochrana proti přehřátí.Odnímatelná odkapávací miska.Šablony pro mléčné recepty.

Jeden z nejkompaktnějších automatických kapslovačů na kávu a kávové nápoje. Je to základní cenový produkt roku 2019, určený pro širokou škálu uživatelů, kteří potřebují malý a nekomplikovaný přístroj.

De’Longhi EN 85 SOLO Essenza Mini kávovar na kapsle

Vertuo Next. Je další generací inovativních kávovarů Nespresso Vertuo!Vyberte si svůj ideální šálek přírodní kávy z pěti různých objemů, od espressa po velkou (230 ml) a extra velkou (414 ml). Stačí jeden dotyk a přístroj přečte otisk na každé kapsli.

Typ přístroje: automatický, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, příprava cappuccina: automatická, typ nápoje: espresso, lungo, typ kapsle: Lavazza, tlak čerpadla: 20 bar, objem: 1.20 l, konstrukční prvky: odnímatelná odkapávací miska, indikace.

Kávovar na kapsle Brill cafe RC-1802

Typ přístroje: automatický, typ kávovaru, typ kávy: mletá / zrnková, příprava cappuccina: automatická, typ nápoje: cappuccino, espresso, latte macchiato, tlak čerpadla: 15 bar, integrovaný mlýnek, nastavení stupně mletí, simultánní příprava, kávovar na espresso.

Melitta Caffeo Barista T (2020), černá

Typ přístroje: tlakový kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, příprava cappuccina: automatická, typ kapsle: Nespresso Original, tlak čerpadla: 19 bar, objem: 1 l

Kávovar na kapsle illy Iperespresso Y3.2, červená

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: cappuccino, espresso, latte macchiato, typ kapsle: Tassimo, objem: 0.80 lt, další funkce: automatické odpojení po přípravě nápoje, automatické odvápnění, speciální.

Kávovar na kapsle Bosch TAS 3202/3203/3204/3205 SUNY

Typ přístroje: automatický, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: latte, cappuccino, latte macchiato, lungo, americano, ristretto, typ kapsle: Dolce Gusto, tlak čerpadla: 15 bar, objem: 1.20 л

Kávovar na kapsle Krups Infinissima Touch KP270A10, šedý

Typ přístroje: tlakový kávovar, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: espresso, Americano, typ kapsle: Nespresso Vertuo, tlak čerpadla: 19 bar, objem: 1.20 litrů, další funkce: systém proti odkapávání, speciální provedení: vyjímatelná vanička.

Velká nebo malá káva? Záleží na příležitosti a náladě. Kávovar na kapsle Vertuo Next ENV120 Nespresso snadno zvládne všechny tyto úkoly. A můžete si vybrat svůj oblíbený objem: klasické espresso nebo dokonce velký či extra velký šálek (230 ml).

De’Longhi Nespresso Vertuo Next ENV120

Elegantní kávovar na karob Polaris PCM 1516E, součást řady Adore Crema, vhodný pro použití doma nebo v kanceláři. Vychutnejte si lahodné espresso nebo cappuccino během chvilky. Vybaveno čerpadlem, které vyvíjí tlak až 15 barů. To je.

Kávovar na kapsle illy Iperespresso Y3.2, barva černá

Specializace: espresso, typ: kapsle, druh kávy: kapsle, typ kapsle: Dolce Gusto, objem: 0.80 l, další funkce: automatické vypnutí, pokud se nepoužívá, speciální konstrukce: odnímatelná odkapávací miska, ukazatel hladiny vody, indikátor zapnutí/vypnutí.

Kávovar Krups Dolce Gusto Genio S Touch KP440E10

Typ přístroje: kávovar, typ: kapsle, typ použité kávy: kapsle, typ kapsle: Nespresso Vertuo, kapacita: 1.80 l, konstrukční prvky: ukazatel hladiny vody, odnímatelná odkapávací miska, přihrádka na kabel, odpadkový koš, indikátor napájení

Kávovar Nespresso Vertuo GCB2-EU-WH-NE1

Typ přístroje: kapsle, typ: kapsle, typ kávy: kapsle, typ nápoje: espresso, americano, ristretto, typ kapsle: Caffitaly, tlak čerpadla: 15 bar, objem: 2 l

Esperto S05 Caffitaly System kávovar na uhlíkové kapsle

Stylový kávovar Polaris PCM 1520AE Adore Crema kombinuje stylový design a moderní technologie. Voňavá káva je připravena pouhým stisknutím tlačítka. Pomocí integrovaného kapučinátoru s nastavitelnou intenzitou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS