Domácí depilace mix

Zapojení lidovými metodami

Ženy odjakživa pečovaly o svou pokožku, aby byla hladká, hedvábná a zdravá. Nyní dámám pomáhají nejmodernější technologie: bioepilace, metody hardwarové kosmetologie. Ale nebylo to tak vždycky. Kdysi musely ženy pečovat o svou krásnou pleť pomocí lidových prostředků. Dnešní dívky také rády zkoušejí mnohé z těchto prostředků.

Tato tinktura se připravuje ze směsi cedrových skořápek a ořechových lebek. Rozdrcené se zalijí 70% alkoholem (asi 150-170 ml). Jako nádoba byla ideální skleněná láhev nebo sklenice, která se pak 7 dní louhovala na tmavém místě. Směs přefiltrujte a vmasírujte ji na místa s nadměrným ochlupením každý den před spaním po dobu 14-30 dnů.

Velmi účinné jsou také kousky nezralých vlašských ořechů. Pokud problémové oblasti ošetříte extrahovanou šťávou, chloupky brzy zesvětlí a zeslábnou.

Budete potřebovat obvyklý popel z kamen. Zalijte ji horkou vodou a nastrouhejte do ní své oblíbené mýdlo, abyste vytvořili hustou hmotu. Tuto směs naneste jako masku na problematickou oblast na 20 minut. Doba léčby je 14 dní.

Podobná, ale účinnější metoda s použitím popela ze skořápek vlašských ořechů. Jistě časově náročnější metoda. Shromážděte skořápky, spalte je a zřeďte popel vodou, dokud nezískáte hustou hmotu. Popel a voda se musí louhovat přibližně 12 hodin. Směs by se měla aplikovat na problematická místa 3x denně, dokud se neobjeví výsledek.

Shugaring doma: typy

Existuje několik technik pro provedení tohoto postupu:

 • Manuální. Lze ji také nazvat klasickou. Tuto variantu používají mistři ve většině případů, protože je vhodná pro téměř každý typ epidermis, vyžaduje méně cukrové pasty a trvá mnohem kratší dobu ve srovnání s jinými metodami. Na proužek se nanese standardizovaná hustá směs cukru. Látka se sroluje do kuličky a poté se „vetře“ do kůže. Jakmile směs zcela přilne k vlasům a trochu ztvrdne, prudce se odtrhne, sroluje a používá, dokud neztratí své vlastnosti.
 • Obvaz. Jedná se o energeticky poněkud náročnější typ, který kromě sladkého nepořádku vyžaduje také speciální pruhy látky. Technika bandážování spočívá v použití tekuté a viskózní cukrové hmoty. Rozpuštěný cukr se na pásek nanáší dřevěnou tyčinkou nebo speciální špachtlí. Látka se pak přilepí na požadovanou oblast, vyhladí se a pak se rychlým pohybem odtrhne. Tato metoda umožňuje depilaci těžko přístupných míst nebo míst s obzvláště dlouhým ochlupením (např. Mužské hrudníky).

Jak správně provádět depilaci bikin doma

Jak správně provést odstranění cukru v bikinách doma.

Dokonale hladké bikiny díky vlastnímu dotýkání.

Shugaring právem patří mezi přední samovoskovací produkty. (foto) Je to bezpochyby nejdostupnější způsob ze všech. Shugaring. Cukr.Cukr), nebo jak se jí říká, cukrová depilace, prováděná speciální profesionální pastou na bázi glukózy a fruktózy, která je hypoalergenní. Hlavními výhodami cukru jsou, že mohou epilovat i ty nejchoulostivější místa, jako jsou bikiny, a opláchnout stačí jít do sprchy, a účinnost, po prvním ošetření budete spokojeni s výsledkem, vaše pokožka bude dokonale hladká a čistá. Je třeba si uvědomit, že s každým dalším sezením budou chloupky na intimní oblasti, která má být depilována, tenčí a vzácnější. Nejdůležitější věcí v postupu domácího shugaringu je naučit se vařit cukr správné konzistence pro epilaci. Jak připravit cukr na šugaring? Mnoho lidí si směs připravuje doma z cukru, vody a citronové šťávy. Pokud jste ale kuchař začátečník, je lepší zajít do obchodu a koupit si předem připravenou směs.

READ  Jak nastavit elektronickou váhu na váhovou plošinu

Příprava pasty shugaring doma?

Pastu je nejlepší vařit ve smaltovaném nebo kovovém hrnci se silným dnem. Pro oblast bikin stačí 1 polévková lžíce. Polévková lžíce vody, 10 polévkových lžic. Lžíce cukru a půlka celého citronu.

Hrnec postavte na mírný oheň a sirup za občasného míchání vařte.

Po přibližně 10 minutách varu se pasta zbarví do světle zlatavé barvy. Pak ji odstavte z ohně a nechte vychladnout.

Jakmile uvařená směs vychladne, můžete zahájit postup shugaringu. Je důležité vědět, že pokud směs nezískala požadovaný odstín (zlatý nebo karamelový), ale zůstala bezbarvá, pak není dostatek cukru a můžete přidat další lžíci. Snížení nebo přidání ohně by nemělo vést ke snížení nebo zvýšení teploty, vaření musí probíhat na stejném plameni.

Pokud stále nechcete trpět a rozhodli jste se koupit hotovou pastu, doporučujeme vám nejprve pečlivě přečíst recenze o té či oné značce na internetu. Hrnce jsou k dispozici ve velikostech od 300 g do 1 kg. Pro oblast bikin je vhodnější použít hustou pastu.

Takže jste se odvážili dělat shugaring bikiny doma. Co k tomu budete potřebovat?

Samotný cukr, ať už jste si ho koupili, nebo vyrobili sami;

Zklidňující a protidráždivý přípravek (např. Bepanten apod.).Д.).

Jak provádět depilaci bikin doma?

Několik dní před depilací byste měli provést peeling, abyste odstranili odumřelou a zrohovatělou kůži. To pomůže zabránit zarůstání chloupků po ošetření. Ideální délka chloupků pro holení je asi 5 mm, proto se doporučuje několik dní před epilací oblast důkladně oholit. Poté se pokožka očistí antiseptickým mlékem a osuší. Nyní můžete směs nanést na pokožku. Chceme vás upozornit, že pokud jste začátečníci, měli byste nejprve cvičit na rukou nebo nohou a teprve poté přejít na oblast bikin, protože v této oblasti se můžete setkat s nepohodlím. Všechny manipulace musíte dělat po hmatu. Shugaring bikini zone se nejlépe provádí v poloze „nad bidetem“. Kuličku cukrové pasty hněťte v rukou, dokud se nestane pružnou, a naneste ji jako aplikaci na požadovanou oblast, přesně podél růstu chloupků. Počkáme 1-2 minuty a pak pastou škubneme nebo ji srolujeme podél chloupků. Odstraníme ji z pokožky i s chloupky. Poté kuličku znovu srolujte a naneste na další oblast pokožky. Po skončení se můžete osprchovat, abyste smyli zbytky cukru, a použít zklidňující krém.

READ  Lze klimatizaci naplnit na cestách?

Je třeba poznamenat, že doma je velmi obtížné kvalitně a bezbolestně provést postup hluboké depilace bikin. Cukr by se měl nanášet i na ta nejhůře přístupná místa (meziprstní záhyby) a navíc máme tendenci se litovat, že směs řádně neodtrháváme. Způsobuje bolest, která už tak stačí. Pokud si vyberete špatný cukr nebo ho použijete nesprávně, riskujete alergii. Kromě toho je pro nezkušeného člověka lepší vidět, jak to dělají profesionálové, aby si nepřivodil trauma.

domácí, depilace

Doporučujeme zvolit proceduru depilace cukrem v salonu bikin (aktivní odkaz). Poskytuje vám jistotu a pohodlí, že je vaše pleť v rukou profesionála, s dlouhotrvajícím účinkem, bezbolestnými procedurami a rychlou manipulací. Pastu si nebudete muset vařit sami a budete se muset nacpat, abyste ji nanesli na oblast bikin. V rukou mistra můžete zapomenout na dlouhodobé podráždění a každodenní strniště. V pařížském salonu Louis Dor. V Moskvě pracují pouze vysoce kvalifikovaní kosmetologové. Salon má flexibilní slevový a věrnostní systém pro naše věrné zákazníky, procedura je levná. Vaše doporučení a úsměv po ošetření v našem salonu je pro nás tou nejlepší odměnou. Záleží nám na vašem pohodlí během ošetření a na kvalitě našich služeb. Přijďte a zjistěte, jak se vám to líbí!

Vyplňte elektronický formulář žádosti nebo nám zavolejte na níže uvedené číslo a náš konzultant vás bude kontaktovat a poskytne vám vyčerpávající informace.

Laserová epilace

Funkčnost přístroje je dána hloubkou průniku zvoleného paprsku a jeho účinkem. Je považován za nejmodernější a nejúčinnější způsob odstraňování chloupků. Provádí se speciálním zařízením. Laserovým paprskem. Ovlivňuje melanin ve vlasových folikulech a ničí vlasové folikuly.

Funkčnost zařízení je dána hloubkou průniku zvoleného paprsku a jeho účinkem:

 • Neodymový laser s vlnovou délkou 6 mm má vysoký výkon, který vám umožní poradit si téměř s každým typem chloupků, dokonce i na tmavé pokožce;
 • Rubínový laser proniká do hloubky 2 mm, což stačí k odstranění tmavých chloupků;
 • Alexandritový laser je považován za nejúčinnější pro světlé i tmavé chloupky;
 • Diodový laser také léčí blond chloupky, ale jeho účinnost je nižší než u alexandritového laseru;
 • Studený laser získává na popularitě. Je zcela atermický, má nízký výkon, nedovoluje popáleniny a nezpůsobuje bolest. Působí pouze na folikuly, aniž by poškodil vnitřní vrstvy kůže.
domácí, depilace

Po ošetření vlasy nevypadávají okamžitě, ale až po 7-10 dnech. Kvůli nerovnoměrnému růstu vlasů je třeba několik sezení v intervalu 1-1,5 měsíce.

domácí, depilace
 • Bezbolestnost;
 • Bezpečný (prakticky žádné vedlejší účinky);
 • Dlouhotrvající účinek (výsledek celé léčby přetrvá 4-6 let);
 • Univerzální (lze použít na jakoukoli část těla, včetně bikin).
 • Tato procedura není vhodná pro dívky a ženy se světlými nebo šedivými vlasy;
 • Nepoužívejte na opálenou pokožku;
 • K odstranění chloupků je zapotřebí minimálně 6 sezení;
 • Vysoká cena.
READ  Jak vypnout časovač trouby Hotpoint ariston

Stručně o technikách shugaringu

Výběr pasty závisí na technice epilace. Existují pouze dva.

 • Ruční technika se provádí ručně a nevyžaduje žádné další nástroje. Pro tuto metodu je vhodná hustá nebo středně hustá pasta. Cukrová hmota by se měla zahřát na 38-40 stupňů, hníst v rukou, dokud není plastická, a pak se rukama rozetřít na připravenou oblast pokožky a pohybovat se proti růstu vlasů. A pak rychle a rytmicky odstraňte pastu ve směru růstu.
 • Obvazová technika Včetně použití špachtle k rovnoměrnému rozetření cukrové pasty po povrchu pokožky. Odstraňte pastu pomocí speciálních papírových nebo látkových proužků. Pastu rozetřete také proti růstu chloupků. Přes vosk položte obvaz a rukou ho uhlaďte, aby zůstal volný okraj. Jedním rychlým, přesným a jistým pohybem odstraňte pásek s pastou a nežádoucím porostem ve směru růstu chloupků.

Začátečníci zpravidla dávají přednost metodě obvazu, protože je snazší, známější a pohodlnější odstranit chloupky v proužcích. Vyplatí se však po nějaké době vyzkoušet ruční techniku a pak se rozhodnout, která vám vyhovuje více.

Odstraňování chloupků citronovou šťávou

Níže uvedený recept zesvětluje a ztenčuje vlasy. Neměl by se však používat na oblast bikin, protože může způsobit podráždění, které se projeví zarudnutím, svěděním a pálením.

 • Do 100 ml vody o pokojové teplotě přidejte citronovou šťávu a mouku.
 • Směs důkladně promíchejte a naneste ji na gázový obvaz, který přiložte na předem omytou pokožku.

Co potřebujete k depilaci voskem?

Pokud se rozhodnete vyzkoušet vosk sami doma, budete si muset nějaký pořídit:

 • 1. Voskové pásky, voskové kazety nebo vosk z plechovky;
 • 2. Speciální voskovnice nebo skleněná nádoba na ohřev vosku ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě;
 • 3. Tkáňové proužky, pokud se rozhodnete použít vosk z plechovky;
 • 4. Špachtle na nanášení a zastrkávání vosku;
 • 5. Pro přípravu pokožky použijte peeling;
 • 6. Antiseptikum k předběžnému ošetření pokožky a zamezení infekce obnažených folikulů;
 • 7. Dětský pudr nebo mastek, aby vosk přilnul k vlasům a nelepil se na pokožku;
 • 8. Lidokain ve spreji nebo Emla krém, pokud chcete ulevit od bolesti. Půl hodiny před zákrokem si také můžete vzít tabletku proti bolesti;
 • 9. Jakýkoli kosmetický nebo rostlinný olej (olivový, mandlový, broskvový atd.).П.) olej, abyste odstranili zbytky vosku;
 • 10. Tělový krém nebo hydratační krém pro závěrečný krok.
domácí, depilace

Pokud jste již z tohoto působivého seznamu zmateni a depilaci voskem si okamžitě rozmyslíte, objednejte se do salonu. Pro depilaci v salonu potřebujete jen odvahu a přípravu pokožky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS