Dvoububnová pračka Haier

Haier DUO: Jeden buben je dobrý, dva jsou lepší!

Zvyšování kapacity náplně pračky je jednoznačně trendem, stále více výrobců nabízí modely, které do bubnu vloží 9, 10 nebo dokonce 12 kg suchého prádla. To jistě řeší problém s praním velkých kusů prádla, ale skutečná náplň není vždy rovnoměrná. Co když potřebujete prát současně peřiny a povlečení i jemné krajky?? A jaký smysl má nakládat jen pár kusů oblečení do obřího bubnu?? Mimořádné řešení nabízí společnost Haier, která jako první vyvinula a uvedla na trh dvoububnovou automatickou pračku Haier Duo (neboli s dvojitou nádrží, což je totéž). Můžete prát současně barevné i bílé prádlo, péřové bundy a dětské oblečení, stejně jako oblečení z různých druhů tkanin, jako je vlna a bavlna. Na veletrhu IFA, který se konal v září 2015 v Berlíně, vzbudil velký ohlas. (viz Automatické pračky). Novinka od společnosti Haier na veletrhu IFA 2015) a získala zde ocenění IFA 2015 Product Technical Innovation Award.

Již brzy bude pračka Haier Duo dostupná pro ruské spotřebitele, ale zatím vás chceme seznámit s tímto úžasným modelem.

Dvouplášťová pračka Haier Duo

Protože má pračka dvě nádržky, má také dva dávkovače pracího prostředku: levý pro spodní nádržku a pravý pro horní nádržku. Do blízkých přihrádek dáváme prací prostředek, zatímco vzdálenější přihrádky jsou určeny pro pomocné prostředky na máchání. Například aviváž.

Buben Haier Pillow má důmyslnou konstrukci na horní a spodní straně: výstupky na vnitřní straně mají tvar polštářku, takže se tkanina během praní nepoškodí a péče o vaše oblečení je jemná

Každý buben je poháněn motorem Smart Drive umístěným přímo na hřídeli bubnu, bez řemenice nebo řemene. Výhodou tohoto pohonu je snížení hluku a vibrací při provozu stroje, což nejen zvyšuje komfort stroje, ale také prodlužuje jeho životnost tím, že snižuje opotřebení pohyblivých částí.

Spotřebič váží 116 kg, a proto s ním lze snadno manipulovat pomocí přepravních úchytů na bocích spotřebiče

Na energetickém štítku je uvedena vysoká hospodárnost této pračky: energetická třída A, roční spotřeba energie 208 kWh

Oba bubny jsou naloženy prádlem. Automatická aktivace displeje je doprovázena podsvícením bubnu

Pračka Haier Duo umožňuje spustit dva různé prací programy v horním a dolním bubnu, střídavě nebo současně, podle vašeho přání. Současně lze vložit až 12 kg prádla (4 kg do horního bubnu a 8 kg do spodního bubnu), přičemž každý buben má širokou škálu programů (12 v horním bubnu a 18 ve spodním bubnu).

Na displeji se zobrazí seznam pracích programů. Zleva doprava: Prací programy Rychlé praní, Dětské zboží, Spodní prádlo. Ihned jsou uvedeny doby praní. 39, 116 a 82 minut

Procházejte programy stejně jako na displeji chytrého telefonu. Stačí přejet prstem po obrazovce (programy Barevné látky, Dětské oblečení a Ručníky mají 71, 138 a 85 minut)

Spotřebič se ovládá pomocí dotykového displeje, který je stejně snadný jako displej chytrého telefonu. Jedním pohybem prstu zvolíte mycí program pro horní a dolní buben a provedete všechna potřebná nastavení. Jsou velmi srozumitelné.

Všimněte si, že výše uvedené prací programy (Dětské prádlo, Spodní prádlo, Barevné tkaniny, Dětské oblečení atd.) jsou.) jsou k dispozici pouze pro horní buben. Což dává smysl: jeho kapacita je snížena, a proto je lepší do něj vkládat malé množství choulostivých předmětů. A díky prostornějšímu spodnímu bubnu můžete využít bavlnu, syntetiku, vlnu, objemné předměty, košile, džíny, péřové předměty, svrchní oděvy, sportovní, ložní prádlo, záclony, hedvábí a varné programy.

Byli jsme zvědaví, jak si spotřebič povede při mytí dvou bubnů najednou. Zvolte program „Rychlé praní“ pro spodní buben a spusťte pračku.

A než ji spustíte i v horním bubnu, podívejme se na nabízená nastavení

Výchozí doba trvání mycího cyklu je 7 minut, ale můžete ji ručně prodloužit na 9 minut nebo zkrátit na 5 minut, pokud si to přejete

Výchozí nastavení je jedno máchání prádla, ale lze jej zvýšit na tři máchání

Teplotu vody lze snížit z výchozího nastavení 40 °C na 30 °C nebo dokonce na 20 °C, tj. Praní ve studené vodě

READ  Pračka LG neodstřeďuje buben

Rychlost odstřeďování bubnu lze snížit z výchozího nastavení 1000 otáček za minutu./Točí až 800 otáček za minutu./min nebo až 600 otáček za minutu./min. A obecně se buben stroje roztočí až na 1500 otáček za minutu./minuta.

Haier HWD120-B1558U recenze

Klady: Je skvělá a na rozdíl od dvou samostatných praček a sušičky nezabírá mnoho místa. Ještě jsem vše nevyzkoušel při používání.

Výhody: Dva bubny, mnoho přednastavených programů, přehledné menu

Nevýhody: Sušení probíhá pouze v prvním bubnu a trvá mnohem déle než v ostatních sušičkách

Výhody: Spotřebič je skvělý! Může prát a sušit zároveň. Různé tkaniny lze prát při různých teplotách v různých bubnech.

Slabiny: Bubny se točí tiše, ale čerpadlo je poměrně hlasité. Po sušení je třeba vyčistit těsnění bubnu od žmolků, jinak se shromažďují a při praní se dostávají na prádlo. Aplikace pro iOS je křivá. Prakticky nemožné plně ovládat stroj přes něj. Ačkoli myšlenka normálního.

Poznámky: Celkové nedostatky nejsou tak nepříjemné. V podstatě nesmysl. Pračka myje dobře. Pokud ji nepřetížíte, suší se normálně i při sušení. Celkově jsem s pračkou velmi spokojen. Prádlo, které se v rodině s dítětem nahromadí za měsíc, lze vyprat ve dvou dávkách)

dvoububnová, pračka, haier

Výhody: Vysoce kvalitní a velmi chytrý, tichý a užitečný stroj

Dobré stránky: Je velmi snadné používat buben současně

Dobré stránky:Různé předměty lze prát současně, například bílé věci můžete dát do horního bubnu a barevné věci do spodního bubnu.Obsah pračky až 12 kg (4 kg pro horní buben a 8 kg pro spodní buben), spodní buben má sušící tunel až na 5 kg, každý buben má přímý pohon s doživotní zárukou (kdo ho dodává? Používá se psát o ceně, že drahé, to je pravděpodobně lidé, kteří nevědí, kolik jsou špičkové stroje s přímým pohonem, asi 50-60k, přidat částku za sušení a pak kombinovat to všechno, pak to vyjde) připojení přes wifi na inteligentní homepodsvetka v každém bubnudobrý buben a chladné myje, předtím byl jiný stroj, nebudu specifikovat, co, válcované věci, vlevo role a rychle opotřebované.

Nevýhody:Velký, je nevýhodou)původně při plánování jeho umístění v prádelně v domě nevěnoval pozornost tomu, že nakládání pracích prostředků shora, nyní musíme používat kapsle.Když v obchodě, nám bylo řečeno, že tam je „hůl“ v místě, kde filtr, pro nouzové otevření dveří, z různých důvodů, a to je tam, ale je to jeden a otevřel (alespoň pro nás) pouze spodní buben, když světlo zhaslo.

Komentář: Stroj není pro každého, myslím, že spousta neadekvátních komentářů o ceně je ponechána lidmi, kteří používají stroj za 20-25 tisíc, jejich názor má také právo na život, ale nyní podle mého názoru, vzhledem k průběhu všemocného rublu, dobrý stroj má cenu od 40 tisíc, s přihlédnutím ke všem dobrým výrobcům (Samsung, Haier, Bosch a tak dále), ale pokud máte příležitost, tento stroj je dobrý. Že se proces praní zkrátí na polovinu, když se vše pere najednou.Doporučuji těm, kteří perou hodně nebo si mohou dovolit zlobit kvůli pohodlí, lidem, kteří hledají poměr cena/výkon a jsou ochotni utratit peníze za stroj, který doporučuji, aby se na to podívali. Pohybuje se v rozmezí 40-60 tisíc, jsou zde zajímavé možnosti

Dobré stránky:Dva bubny, můžete prát předměty z různých materiálů a barev najednou

Nevýhody:Stroj byl dodán s vadným bubnem a motor nefunguje

Komentáře:Stroj byl po 14 dnech zapojen a vrácen do obchodu.Ukázalo se, že horní buben má nefunkční motor.Čeká 16 dní na výměnu, buben je vadný, je v něm voda, dvířka jsou zablokovaná.Je frustrující, že za tuto částku položku nemění, ale opravují, a to v blíže neurčeném čase.

Klady:Náraz tohoto stroje. Vrátil jsem se z dovolené a v zadní místnosti jsem našel tento zázrak. Ukázalo se, že mi táta dal takový dárek! Nejprve jsem používal pouze spodní buben a nechápal, proč je horní tak malý, pak jsem se rozhodl trochu prostudovat návod a uvědomil jsem si, že spodní buben je schopen sušit věci, nemohl jsem tomu uvěřit. Zatímco se něco suší ve spodním bubnu, můžete nahoře vyprat malou náplň. Jsem s ním spokojený.

Velmi praktická pračka, žádný nepořádek, dva bubny v jednom, všechny pokyny v praktickém displeji, perfektně pere a suší.

Klady: Skvělý přístroj, perfektně pere i suší, krásný, skladný. Zápory: Cena Zrovna nedávno jsem si koupila pračku se sušičkou, o které jsem dlouho snila. Jediné, co tento chytrý model neumí, je umístit prádlo do skříňky sám. Nízká spotřeba vody a elektřiny. Vynikající výsledky praní i těch nejchoulostivějších tkanin. Už si nemusím dělat starosti s kvalitou hedvábných halenek a vlněných svetrů.Během pracího cyklu je zcela tichý. Někdy je při odstřeďování slyšet jen mírně, ale chápeme, že to závisí na počtu náplní prádla. Super odstřeďování, prádlo je po odstřeďování napůl suché. Sušička dodává pohodlí při žehlení a oblékání ihned po usušení.

READ  Pračka při praní píská

Klady:Kvalita, tichý, Mytí je skvělé Nevýhody:Ne Pravděpodobně nejlepší, co je na trhu, to neviděl žádný ze značek všichni neviděli, naznačují, že vše je tiché pohodlné vše ve všech koupil nelitujte to.

Klady: Praní a sušení není to tak dávno, co jsem si koupil tuto pračku se sušičkou.Žádné stížnosti, super tichý provoz, perfektně myje a suší.Výhodné, že nemusíte kupovat dvě samostatná zařízení.

Výhody:2 bubny, tichá, prémiová třída Nevýhody:Ne, je to velmi šikovná pračka, skutečně prémiová kvalita provedení! Lze prát a sušit současně.

Koupil tuto pračku se sušičkou před nedávnem. Žádné závady, velmi tichý chod, velmi dobře se myje a suší. Nebyly nalezeny žádné analogy, což je výhodné pro to, abyste nemuseli kupovat dvě samostatné jednotky. Určitě bych ho doporučil.

Koupil tuto pračku jako propagaci, spousta různých modelů na výběr, zapůsobil funkcemi, kvalita praní a sušení je vynikající, doporučuji

Vrátil jsem se z dovolené a našel jsem tento zázrak v technické místnosti. Ukázalo se, že mi ho dal táta jako dárek! Původně jsem měl jen nejspodnější buben a nechápal jsem, proč je tam ten nejspodnější. Pak jsem trochu prostudoval návod a zjistil jsem, že nejspodnější buben se dá sušit. Nemohl jsem tomu uvěřit. Zatímco se něco suší ve spodním bubnu, můžete nahoře vyprat malou náplň. Mám radost.

Výhody vlastnictví stroje

Pračka se dvěma bubny má mnoho výhod. Je jich docela dost. Hlavním z nich je možnost prát dvě várky prádla současně. Nemusím prát všechny stejné věci. Můžete prát barevné i bílé oblečení, dospělé i dětské z různých materiálů. Program může být zcela odlišný: velký buben pere velmi špinavé a objemné předměty, zatímco malý buben pere měkký materiál a malé množství prádla.

Díky tomuto inovativnímu zařízení mohou ženy v domácnosti trávit více času ve volném čase: pračka Haier Duo vypere dvakrát více prádla a šetří elektrickou energii.

Kromě toho je stroj jen o polovinu delší než při plném zatížení. Menší buben lze použít pro menší náplň, větší pro náročnější praní. Tím se ušetří velké množství vody. Pračka vypere i ty nejšpinavější ponožky a pracovní oděvy a odstraní jejich specifický zápach. Pozitivním faktorem je také absence velkého množství dílů. Stroj je vybaven pouze jednou hadicí, která pracuje na dvou bubnech najednou. Proto zabírá velmi málo místa.

Tento stroj je ideálním společníkem v každé domácnosti s mnoha dětmi nebo podnájemníky, stejně jako při použití v prádelnách nebo malých organizacích.

Odkud pocházejí pračky Haier??

Společnost Haier byla založena v Číně v roce 1984. Vyrábí řadu domácích spotřebičů. Historie firmy začala mnohem dříve. Ve 20. Letech 20. Století. V té době byla známá jako Qingdao Refrigeration Factory. Vznik společnosti Haier se datuje do 80. Let 20. Století., Po předání společnosti novému jednateli. Název v překladu znamená „moře“, což zřejmě symbolizuje množství vyráběných domácích spotřebičů a elektroniky.

Čína není jedinou zemí, kde se spotřebiče Haier vyrábějí. Společnost má výrobní závody v mnoha zemích: Malajsii, Indonésii, Jordánsku a Spojených státech. Jen v samotné Africe má 5 výrobních závodů. V Naberežných Čelnech se nachází také závod společnosti Haier. Výrobky této značky se prodávají ve 160 zemích. Značka se prezentuje jako dodavatel vysoce kvalitních spotřebičů za dostupnou cenu.

Funkce pračky Haier Duo

Čínská společnost Haier byla jednou z těch, které v roce 2015 na berlínském veletrhu riskovaly a vypustily „na světlo“ pračku se dvěma bubny. Zvenku se jedná o dvoupatrový stroj, jehož jedna nádrž je umístěna nad druhou. Najednou může uživatel vyprat až 12 kg prádla. 4 kg v horní nádrži a 8 kg ve spodní nádrži. Model Duo je vybaven dotykovou obrazovkou, dálkovým ovládáním a indikátory mycího procesu. Pračka má invertorový motor s 10letou zárukou. Všechna zařízení jsou standardně vybavena hadicí.

Za zmínku stojí, že Haier Duo je poměrně kompaktní, tichý při provozu, vybavený funkcí úspory energie. Spotřeba. 2,1 kW⋅h. Horní buben se otáčí při 1200 otáčkách za minutu, spodní buben se otáčí při 1500 otáčkách za minutu. Funkčnost. 13, resp. 19 provozních režimů.

READ  Pračka neodčerpává vodu

Recenze Pračka se dvěma bubny Haier Duo HW120-B1558

Velmi tichá pračka, dokonce i se zapnutými dvěma bubny, po vyprání se rozsvítí světlo v bubnu. Displej je velmi jasný a funkce jsou přehledné.

Pračka je velmi překvapivá, 2 bubny jsou velmi cool, můžete prát bílou i barevnou najednou, např! Velmi tichý, myslím, že proto, že je tak těžký! Velmi příjemné na pohled. ))

Máme velkou rodinu a můj domov, stroj vybrat dlouho a pečlivě, přemýšlel o dvou samostatných strojů nebo jeden, ale s maximálním zatížením, v důsledku toho se rozhodl pro tuto možnost (kombinuje vše, co potřebujete). Ve srovnání se dvěma pračkami je velmi tichá a kompaktní a na ovládání je třeba si zvyknout. Měl jsem pochybnosti o pohodlnosti používání, ale vše skončilo po měsíci používání. Manželka nemá problém naplnit obě mísy najednou a dokonale vyprat barevné i bílé prádlo.

Jak dlouho jsem snila o této pračce!!Nakonec mi ho dal můj manžel!Design je neobvyklý a celodenní praní je hotové během chvilky, jen vložím látky do 2 bubnů najednou a je to. Praní je tak tiché, že i naše dítě klidně spí.Bílé košile mého manžela už nemusíte prát. Pračka pere perfektně sama. Dobře oplachuje prací prostředek z oblečení, aniž by způsoboval alergie.

Stroj je velmi pokročilý, dva bubny najednou. Ani jsem si nemyslel, že to bylo ještě vynalezeno, ale narazil jsem na něj a koupil si ho. Líbí se mi, že má velmi dobrou třídu spotřeby energie A, což vám ušetří přibližně 30 procent. Kapacita je opravdu velká. 8 kg prádla v jednom bubnu a 4 kg v druhém. Buben má speciální povrchovou úpravu, která šetrným zacházením s prádlem vyčistí nečistoty jako uragán. Spotřebič je vybaven funkcí odloženého startu, která je ideální, pokud jej provozujete v době, kdy potřebujete maximalizovat energetickou účinnost. A je příjemné přijít domů a vidět čisté prádlo, které zbývá jen pověsit.

Prvenství dvou nádrží

Haier Duo

Jak bylo uvedeno výše, čínská společnost Haier před několika lety představila neobvyklou pračku Haier Duo.

dvoububnová, pračka, haier

Tento model měl dvě patra a byl dodáván se dvěma bubny.

 • 2 bubny (8 kg a 4 kg);
 • Dotykový displej;
 • Čítače operací;
 • Dálkové ovládání;
 • Funkce úspory energie;
 • Velká kapacita;
 • Kompaktní.

Podstata použití této techniky spočívá v tom, že majitel může zvolit požadovaný program a zároveň použít dvě nakládací nádrže:

 • Malý buben je určen především pro praní choulostivých předmětů a šetrnou péči,
 • Velká je určena pro přikrývky, polštáře a cokoli velkého a masivního, ale nevylučuje možnost praní běžných předmětů.

TWIN Wash

O rok později se na piedestal dvouplášťových myček dostala také myčka LG TWINWash. Tato dvoububnová pračka s udávanou hmotností náplně na vás udělala dojem.

Menší buben je ukrytý úplně dole ve výsuvné zásuvce.

Tento model má dálkové ovládání z chytrého telefonu.

Nyní je možné sledovat spotřebu elektřiny a průběh praní mimo domácnost.

dvoububnová, pračka, haier

PODPIS

Tento stroj je podobný předchozímu modelu, ale má inovativní systém odpružení.

Pračky LG SIGNATURE jsou vybaveny funkcí samočištění obou bubnů a funkcí parního praní.

Praní v páře je důležité pro odstranění zápachu a vyhlazení záhybů. Oba stroje jsou velké, a to je překvapení.

Výhody a nevýhody stroje se dvěma nádržemi

Poté, co jsme se seznámili s hlavními modely dostupnými na trhu, můžeme sestavit vlastní seznam výhod a nevýhod. Jaké jsou tedy výhody stroje Dual Tank?

 • První výhodou je dvojnásobná úspora času a zdrojů: vody a elektřiny.
 • Stroje jsou vybaveny pro odstraňování silného znečištění, zápachu a dezinfekci.
 • Skvělé pro velké rodiny s dětmi
 • Lze použít v podnicích a prádelnách.
 • Kompaktní rozměry dvou nádrží v jednom stroji z něj dělají opravdovou hračku, takže se nevejde do malého prostoru.
 • Obvykle existuje jedna řídicí jednotka pro celý stroj, takže pokud se modul porouchá, přestanou fungovat obě nádrže.
 • Sušičku lze provozovat pouze v jednom z oddílů.
 • Doposud společnosti nebo jejich zprostředkovatelé prodávali tyto modely za trojnásobnou cenu, ačkoli náklady lze někdy obtížně vysvětlit.

Při výběru ideálního spotřebiče na vaření si dobře rozmyslete, zda je pro vás tato verze vhodná. Pokud je třídění prádla a úspora času vaší prioritou a otázka ceny vás netrápí, pak si ji klidně kupte. A pokud chcete ušetřit, vyberte si tradičnější typy. Viz ostatní

| Denial of responsibility | Contacts |RSS