Elektrické varné desky s mechanickým ovládáním

Elektrické varné desky s mechanickým ovládáním

Vynikající chladicí zařízení. Jednoduché, funkční, spolehlivé. Je pravda, že je zde funkce, kterou výrobce nespecifikoval. Vzhledem k elektromechanické regulaci jsou velké rozdíly v počátečních teplotách. O regulátorech 1-7. Pokud nejsou teplotní parametry správné, doporučuji při prvním spuštění začít s hodnotou 1.

Dobrá pračka, pere a odstřeďuje tiše, bez vibrací nebo „tancování“ po koupelně. Uvidíme, jak se bude chovat dále. Zakoupeno jako náhrada za opotřebovaný (15 let starý) Zanussi, který jsme koupili zde, t.Е. Ve společnosti Spectra.

Děkuji prodejcům v prodejně Spectrum za rychlé vyřízení objednávky. Zakoupili jsme mrazničku Atlant, model M 7204-100. Velmi prostorný mrazák a při výběru jsme neudělali chybu. Do sedmi zásuvek, z nichž jedna je mimořádně velká, se vejde vše potřebné a snadno se používají. Tak jsme zjistili, že mráz.

Chtěla bych poděkovat pracovníkům internetového obchodu Spectr za pomoc při výběru chladničky. Hledali jsme kuchyňskou chladničku s neobvyklými rozměry a velikostí. Potřebovali jsme šířku 75 cm nebo více. Nakonec jsme si koupili chladničku, model Sharp SJ-XE 55 PMBE. Chybu jsme neudělali ani s lednicí.

Dobrý den,! Za pomoc při výběru elektrické grilovací trouby Maunfeld do naší domácnosti stojí za to poděkovat prodavači v prodejně Spektr. Společnost nám není známá, ale bylo nám řečeno, že je spolehlivá a seriózní. Mají širokou škálu modelů, ale my jsme chtěli béžovou barvu a chtěli jsme mít harmonický vzhled.

elektrické, varné, desky, mechanickým

Koupil jsem varnou desku Gefest, model PVG 1212, na vašich stránkách. Líbí se nám poměr cena/výkon i litinové mřížky. Máte nejlepší cenu pro tento model. Také bych chtěl poděkovat za rychlé dodání do 3 dnů a za rady ohledně údržby. Н.

Dobrý den,! Rádi bychom vám poděkovali za mrazák Biryusa. Hledali jsme levné a spolehlivé, a vy jste poradil tuto společnost. Opravdu velmi dobrý stroj za peníze, dokonale zmrazí a zpracování je také dobré. Dobrá věc je, že zásuvky se vysouvají a můžete pohodlně rozdělovat potraviny. Takže m.

Vestavné elektrické varné desky

Nebyly nalezeny žádné produkty s těmito možnostmi filtru.

V katalogu internetového obchodu Teknopark je 163 modelů vestavných varných desek. Typ: elektrický.

Ceny začínají na 6990. Porovnejte ceny vestavných elektrických varných desek, prohlédněte si jejich funkce a přečtěte si recenze zákazníků a majitelů na webových stránkách obchodu.

Varné desky se zárukou v prodejnách Teknopark na úvěr nebo na splátky s bonusovou platbou.

Objednejte si vestavné elektrické varné desky online nebo telefonicky 8 (495) 780-35-13.

Vestavné nezávislé elektrické varné desky

Varná deska Weissgauff HV 430 BS z černého sklokeramického skla Vitro. Tříplotýnková varná deska o šířce 45 cm kombinuje kompaktnost a funkčnost. Vždy máte k dispozici tři aktivní varné zóny, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. One Touch, moderní dotykové ovládání, které okamžitě a bezprostředně reaguje na váš dotyk, i když máte studené nebo mokré ruce. Posuvné ovládání, které umožňuje nastavit požadovaný stupeň ohřevu pro kterýkoli z hořáků jediným dotykem, což výrazně urychluje a usnadňuje ovládání panelu. 9 úrovní výkonu. Umožňují přizpůsobit teplotu téměř každému pokrmu. Časovač lze nastavit na 99 minut, takže můžete předem naprogramovat vypnutí kterékoli varné zóny do jedné minuty. Tento model je opravdu výkonný a umožňuje vařit na všech čtyřech varných zónách najednou, aniž by byla snížena účinnost jednotlivých varných zón. Automatické bezpečnostní vypnutí. Další úroveň bezpečnosti, která zajišťuje vysokou úroveň ochrany vás i vašeho domova tím, že zajišťuje automatické vypnutí varné zóny. Indikátor zbytkového tepla, který vás informuje o tom, kdy je bezpečné dotýkat se varné zóny a kdy je bezpečné dotýkat se varné zóny. Zatím není k dispozici, protože povrch varné desky může být ještě nějakou dobu po vypnutí horký. Dětská pojistka, abyste se vždy vyhnuli zbytečnému stisknutí ovládacích prvků, např. Při čištění varné desky nebo abyste zabránili jejímu nechtěnému zapnutí dětmi. Design hořáků Glide Zone, který dodá vaší kuchyni eleganci a styl, takže vaření bude ještě estetičtější. Průměr varných zón je 18,5 cm (2 hořáky) a 15 cm. Pohodlně se s nimi manipuluje jak s malými hrnci a pánvemi, tak s opravdu velkými hrnci a pánvemi. Keramické sklo Vitro od jednoho z nejlepších světových výrobců. Záruka skutečně vysoké trvanlivosti, odolnosti proti poškrábání a tepelné odolnosti, takže vaši varnou desku bude radost používat po dlouhá léta Technické vlastnosti Max. Napájení připojení: 5 444 W Hořáky: 3 hořáky: 2×1,8 kW, 1×1,2 kW Ovládání: dotykové ovládání Čelní ovládání Rozměry (ŠxHxV), mm 450 x 510 x 44 Barva: černá Panel: Vitro Ceramic Glass Panel: Regulace teploty jedním dotykem TC Slider Časovač varné desky: až 99 minut Digitální ukazatel stupně ohřevu: ano Zámek varné desky. Dětská pojistka: Ano Automatické vypnutí: Ano Zvukový indikátor: Ano Rozměry pro zapuštěnou montáž (ŠxHxV), mm 425 x 495 Rozměry balení (ŠxHxV), mm 620 x 560 x 115 Čistá hmotnost, kg: 6,8 Hrubá hmotnost, kg: 7,6

READ  Jak deaktivovat zámek na elektrické varné desce

Sklokeramická varná deska Weissgauff s designem hořáků Glide-Zone harmonicky zapadne do designu vaší kuchyně a dotykové ovládání s posuvníkem vám umožní nastavit požadovaný stupeň vaření pro každou varnou zónu jediným dotykem. Moderní a rychlé ovládání jedním dotykem, které reaguje na dotyk hned napoprvé, i když máte studené nebo mokré ruce. Ovladač Slider, který umožňuje nastavit požadovanou teplotu varné zóny jedním dotykem, což ještě více usnadňuje a urychluje používání varné desky. 9 úrovní výkonu. Umožňují přizpůsobit teplotu téměř každé situaci při vaření. Časovač až na 99 minut umožňuje naprogramovat čas vypnutí jakékoli varné zóny s přesností na minuty Maximální příkon 6533 W. Díky tomu je tento model opravdu výkonný a umožňuje vařit na všech čtyřech hořácích současně, aniž by se snížila účinnost jednotlivých varných zón. Automatické bezpečnostní vypnutí. Je další úroveň bezpečnosti, která zajišťuje vysokou úroveň ochrany vás a vašeho domova tím, že zajišťuje automatické vypnutí varné desky. Ukazatel zbytkového tepla vás informuje o tom, kdy je bezpečné dotýkat se varné zóny a kdy varné desky. Ještě ne, protože povrch varné desky může být ještě nějakou dobu po vypnutí horký. Dětská pojistka, abyste se vždy mohli vyhnout zbytečnému dotyku ovládacích prvků, například při čištění varné desky nebo aby ji děti nemohly nechtěně zapnout. Design hořáků Glide Zone, který vdechne vaší kuchyni eleganci a styl, takže vaření bude ještě estetičtější a příjemnější. Průměr varných zón je 20 cm (2 hořáky) a 16,5 cm (2 hořáky). Pohodlně lze manipulovat s malými i opravdu velkými hrnci a pánvemi. Keramické sklo Vitro od jednoho z nejlepších světových výrobců. Záruka skutečně vysoké trvanlivosti, odolnosti proti poškrábání a tepelné odolnosti, která vaší varné desce poskytne dlouhotrvající radost. Napájení připojení: 6533 W Hořáky: 4 hořáky: 2xØ2001,8 kW, 2xØ165 mm1,2 kW Ovládání: Čelní dotykové ovládání Rozměry (š x d x v), mm 590 x 520 x 52 Barva: černá Panel: Vitro Ceramic Glass Panel: TC Slider Technologie: jednodotykové nastavení teploty Časovač hořáku: až 99 minut Digitální ukazatel úrovně vaření: ano Zámek hořáku. Dětská pojistka: Ano Automatické vypnutí: Ano Zvuková signalizace: Ano Rozměry pro instalaci (š x h), mm: 560 x 490 Rozměry balení (ŠxHxV), mm 650 x 560 x 115 Čistá hmotnost, kg: 8,5 Hrubá hmotnost, kg: 9,8

Tvar a velikost varné desky

Tvar a velikost varné desky

Obdélníková varná deska je díky svému tvaru obvykle ideální volbou pro vaši kuchyni. Nabízí správný počet hořáků, snadno se instaluje a šetří místo. Většina modelů má standardní délku 60 cm a šířku 25-90 cm v závislosti na hořáku.

K dispozici také v kulatém, trojúhelníkovém nebo voštinovém provedení. Varianta pro uživatele, kteří mají velkou kuchyň, nepotřebují šetřit místem na pracovišti a chtějí najít zajímavé vizuální řešení.

Chcete-li zjistit velikost plynové nebo elektrické varné desky, musíte si to spočítat. Naše doporučení:

 • Od stěny k varné desce ponechte 30 cm volného prostoru, kam můžete později pohodlně odložit uvařené jídlo.
 • Varná plocha musí být alespoň 60 cm, jinak nebude při vaření dostatek místa.
 • Mezi umyvadlem a stěnou musí být dodržena vzdálenost 40 až 60 cm, aby nedocházelo k rozstřikování vody na stěnu. Důležité je také zohlednit šířku dřezu.

Pro shrnutí sečtěte všechny prázdné prostory a šířku zón a poté odečtěte součet od celkové délky stěny, kde bude pracovní plocha, dřez, varná deska. Konečné číslo je požadovaná šířka varné desky.

READ  Co znamená lo na varné desce

Pokud se podíváte na návrhy výrobců:

 • Varné desky s jedním a dvěma hořáky. 30 cm.
 • Tříplotýnkové varné desky. 45 až 72 cm.
 • Panely se čtyřmi. 60 cm a až 100 cm (elektrické).
 • Ploché plochy s pěti a šesti hořáky. 75 cm.

Top 10 žebříčků podle KP

Hansa BHCI65123030 (průměr )

Čtyřplotýnkový model od oblíbené východoevropské značky v Rusku. Hořáky jsou k dispozici ve dvou velikostech, jsou však na povrchu uspořádány asymetricky a nelze je kombinovat do varných zón. Varná deska se poměrně rychle zahřívá, ale také rychle chladne (stejně jako každý sklokeramický sporák). Výkon každé varné zóny se pohybuje od 1,5 do 1,8 kW. Jak si někteří uživatelé všimli, zásuvka, do které je sporák zapojen, se při současném používání všech čtyř hořáků zahřívá. Sporným bodem jsou mechanické „knoflíky“, které slouží k ovládání povrchu. Milovníci staré školy si je zamilují, ale mnoho lidí už unavuje čištění nečistot zpod rukojetí.

Electrolux EHF 96547 XK (střední )

Nejmodernější varný přístroj se jmenovitým výkonem 7,1 kW. Hořáky jsou čtyři, ale dva z nich nejsou zcela standardní. První je tříokruhová varná deska pro různé velikosti hrnců, druhá má oválnou varnou zónu. Všechny hořáky se rychle zahřívají. Zde se používá posuvné dotykové ovládání. Někteří uživatelé ji považují za příliš složitou, ale po několika týdnech si na ni zvyknou. Existují však pochybnosti o kvalitě sklokeramiky. Vzácně, ale dochází k tomu, když povlak praskne bez vnějších vlivů. Kromě toho se dotykové ovládání při používání pravého dolního hořáku velmi zahřívá.

Indesit RI 860 C (střední )

Cenově dostupný tlakový hrnec od renomovaného výrobce s dobrým vyvážením funkcí. Čtyři hořáky ve dvou velikostech s technologií ohřevu Hi-Light. K ovládání varné desky se používají klasické otočné knoflíky. Může být umístěn na boku, takže se nebude příliš zahřívat, ale bude obtížnější smýt mastnotu a nečistoty než senzor. Kromě toho varné zóny po vypnutí dlouho chladnou, ale jsou vybaveny indikátory zbytkového tepla.

Beko HIZE 64101 X (střední)

Modely, jako je HIZE 64101 X, se dříve považovaly za elektrické varné desky, ale marketingoví odborníci jim nyní říkají „varné desky“, aby upoutaly pozornost spotřebitelů. Klasický spotřebič z nerezové oceli. Všechny čtyři hořáky však využívají nejnovější technologii Hi Light. Ovládací panel je samozřejmě mechanický. „knoflíky“ se nacházejí na pravém okraji plochy. S kombinovaným výkonem 6 kW dává horní z nich 2 kW, takže vaření s velkými pánvemi je nejlepší provádět s touto varnou deskou.

Bosch PKN645B17 (střední )

Poměrně pokročilá elektrická varná deska Bosch Serie 4. Velkou výhodou tohoto modelu jsou jeho varné desky. K dispozici jsou dvě nerozšiřitelné (obě různé velikosti), jedna s oválnou zónou a dvouokruhovou. Celkový výkon. 7,5 kW. Ovládací panel s dotykovou obrazovkou je umístěn v přední části. Mimochodem, tento model se montuje v Německu, což nepřímo vypovídá o jeho kvalitě. Je tu však jedna nuance. Sklokeramický povrch je vyroben s malým reliéfem, který trochu ztěžuje čištění varné desky. Někteří uživatelé se také setkali s rychlým odmaštěním povrchu.

Zanussi CPZ6466KX (střední )

Elektrická varná deska o výkonu 7 kW s atraktivním designem. Čtyři varné zóny zahrnují dvouokruhový hořák a oválnou expanzní zónu. Ovládací tlačítka jsou umístěna na přední straně a v případě potřeby je lze uzamknout jediným dotykem. Senzory jsou však dostatečně horké, i když jsou spodní hořáky v provozu. Hořáky naopak dosahují provozní teploty velmi rychle. Zanussi CPZ6466KX trpí „nemocí“ mnoha sklokeramických sporáků. Povrchová úprava velmi špatně odolává opotřebení a již po několika týdnech používání se na ní mohou objevit škrábance.

Candy CDH30 (střední)

Tato varná deska je vhodná pro ty, kteří chtějí ušetřit hodně peněz nebo mají omezený prostor. K dispozici jsou pouze dva hořáky Hi-Light různých velikostí. Přestože se jedná o cenově výhodné řešení, dotykové ovládání se nachází na přední straně spotřebiče. Candy CDH30 má časovač hořáku a senzorový zámek, což se bude hodit rodičům s malými dětmi. Pokud se však rozhodnete pro tento model, měli byste si uvědomit, že varné zóny se zahřívají pomalu a jejich obložení se může rychle opotřebovat.

MONSHER MKFC 645 (střední )

Varná deska se čtyřmi hořáky rozptýlenými kolem varné desky. Designové výstřelky tím nekončí. Ovládací panel s dotykovou obrazovkou se táhne dopředu téměř od kraje ke kraji a vypadá docela neobvykle. Nejvýkonnější varná zóna s celkovým výkonem 7 kW má dva okruhy. Z nejlepších možností je model MKFC 645 vybaven časovačem a funkcí automatického vypnutí. A konečně, výrobce nabízí dvouletou záruku.

READ  Otočením chladničky vzhůru nohama získáte

Výhody a nevýhody elektrických varných desek

Elektrické, plynové a indukční varné desky jsou rok od roku oblíbenější. A to není překvapivé, protože tyto spotřebiče mají oproti klasickým sporákům poměrně rozsáhlý seznam výhod. Výrobci se snaží zavádět právě elektrické modely povrchů, protože jsou šetrnější k životnímu prostředí, bezpečnější a dražší.

Než začnete vybírat model elektrické varné desky, měli byste se nejprve seznámit s hlavními výhodami a nevýhodami spotřebiče jako celku.

Výhody elektrických varných desek

 • Kompaktní rozměry. Standardní varná deska zabírá podstatně více místa než vestavná deska a trouba.
 • Velká všestrannost designu.
 • Můžete si samostatně zvolit, kam spotřebiče umístíte. Umístěte varnou desku na pracovní desku a troubu například do úrovně očí.
 • Nákladově efektivní. Kvalitní elektrické varné desky spotřebovávají mnohem méně energie ve srovnání s běžným elektrickým vařením.
 • Snadné čištění. Hladký povrch varné desky usnadňuje odstraňování čerstvých mastných skvrn.
 • Kromě toho stojí za zmínku, že zařízení je vyříznuto do desky přesně podle velikosti, a proto je vyloučena pravděpodobnost, že by se za něj dostalo jídlo.

Navzdory poměrně rozsáhlému seznamu výhod nejsou varné desky bez nevýhod. Nejdůležitější z nich jsou:

Nevýhody elektrických varných desek

 • Vysoké náklady.
 • Skleněný a keramický povrch varné desky je třeba ošetřovat s vysokou mírou opatrnosti. Odolávají vysokým teplotám a mechanickým nárazům, ale může dojít k odštípnutí v důsledku silných nárazů.
 • Dotykové ovládání elektrických varných desek je příliš citlivé, takže se špatně používá.
 • Je možné, že nebudete schopni spotřebič nainstalovat sami.

Celkově je elektrická varná deska funkční, stylový a kompaktní spotřebič, který splní požadavky i těch nejnáročnějších majitelů domů. Nevýhodou je křehkost a vysoké náklady.

Na co si dát pozor při výběru elektrické varné desky?

Tipy pro instalaci

Před připojením varné desky je nutné vyříznout v pracovní desce otvor pro její instalaci. Informace o rozměrech naleznete v návodu ke spotřebiči. Někdy je se spotřebičem dodávána také kartonová šablona, kterou lze použít k vytvoření rozvržení. Mezera mezi okrajem pláště a stolem musí být 1-2 mm.

Po vyříznutí otvoru je třeba okraje otvoru utěsnit tmelem, nanést dodaný tmel a poté do otvoru opatrně vložit kryt zařízení. Poslední fází montáže je zajištění pomocí speciálních upevňovacích spon dodávaných se spotřebičem. Poté lze spotřebič připojit k elektrické síti.

Připojení elektrické varné desky je nejlepší svěřit odborníkovi. Vzhledem k vysoké spotřebě energie se nedoporučuje zapojovat spotřebič do zásuvky. Musí být připojen přímo k elektrické síti. Každý spotřebič je na zadní straně označen nálepkou se schématem zapojení. Průřez kabelů musí odpovídat požadavkům na výkon. Nejlepší je vést od elektrické skříňky ke sporáku samostatné vedení a nainstalovat na elektrickou skříňku samostatný jistič (RCD). Tělo spotřebiče vždy uzemněte. Před instalací je nejlepší zajistit elektrické vedení.

Široká nabídka elektrických varných desek od předních výrobců za dostupné ceny v našem internetovém obchodě. Pomocí našeho pokročilého filtru nebo telefonické dostupnosti rychle najdete model, který hledáte.

Varná deska Candy CH64CCW

Indukční modely jsou také bezpečnější. Varná deska se během provozu nezahřívá. Tento spotřebič by byl skvělým nákupem pro rodinu s dětmi. Pokud se nemůžete rozhodnout, zde je 5 nejlepších indukčních varných desek.

Electrolux IPE 6440 KX

Electrolux IPE 6440 KX

Na vrcholu žebříčku nejlepších indukčních varných desek je model od oblíbené švédské společnosti Electrolux. IPE 6440 KX (27 900 ). Pracovní deska je vyrobena ze sklářské hlíny. Dostatečně pevného materiálu, aby se z ní snadno setřásaly nečistoty. K dispozici jsou celkem čtyři hořáky o průměru od 14 cm.Průměr 5 až 21 cm, takže na varné desce lze použít téměř jakýkoli druh nádobí. Ovládací prvky jsou dotykové a na panelu jsou informační symboly pro snadné použití. Umožňuje snadno nastavit úroveň výkonu a v případě potřeby přepnout PowerBoost na maximální intenzitu. Za zvláštní zmínku stojí funkce Hob2Hood, která automaticky zapne odsavač par a podsvícení při zahájení vaření.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS