Elektrický vařič na dřevěné uhlí

Přenosný elektrický vařič na dřevěné uhlí na šišu

Pokud zapalujete uhlíky na domácím elektrickém sporáku, hořáky ztrácejí svůj vzhled a časem se zhoršují.

Víceúčelové plynové hořáky. Používají se venku k rozdělávání ohňů, a to i ze surového dřeva, k ohřevu jídla, jako pájka, k ohřevu vany auta v zimě, k svícení a dalším účelům v domácnosti.

Seřadit podle: název (asc | desc), cena (asc | desc), hodnocení (asc | desc)

Jaké uhlíky pro vodní dýmky jsou k dispozici?

Obecně platí, že uhlíky jsou hlavním, ne-li nejvýznamnějším prvkem kouřící vodní dýmky. Čím lépe je zapálíte, tím delší a kvalitnější bude kouř. Podívejme se na to z různých úhlů pohledu!

Nejprve se podívejme, jaké jsou druhy dřevěného uhlí:

A jestliže o dřevěném uhlí a kokosu ví každý, že se od sebe mírně liší (hlavně dobou hoření a kvalitou uzení), pak o samovznícení dřevěného uhlí a elektronickém uhlí ví málokdo! Pokud vás tedy okamžitě zajímá, jak zapálit vařič na dřevěné uhlí nebo venkovní vařič na dřevěné uhlí, podívejte se na to níže!

Elektrické uhlí pro vodní dýmky

Elektrické uhlíky do vodních dýmek jsou novinkou v oboru a mezi příznivci nové školy kouření jsou velmi žádané! Zařízení se skládá z topné části a baterie. Zařízení funguje samostatně, ale vyžaduje pravidelné dobíjení. Hlavním trumfem těchto uhlíků je jejich opakované použití. Vypadají asi takto!

Samovznícení dřevěného uhlí

Šišu si však můžete připravit i pomocí samovznícení. Mezi slovy, jsou vysoce ceněny pro svou kujnost a rychlé nastavení požadovaných vysokých teplot. Tyto uhlíky jsou však chemického původu a mají podobu tablet a desek. Rozloží se po obvodu mísy vodní dýmky a poté se zapálí. Po několika minutách je bong za stálého ofukování povrchu připraven k dalšímu použití.

Turbo-lehčí

Turbo zapalovač je zapalovač, který vám umožní zapálit uhlí venku, když to nemůžete udělat na vařiči. Například jste se vydali na výlet do přírody a přivezli jste si vodní dýmku. S tímto zapalovačem zapálíte uhlíky velmi rychle, ale je nutné ho mít neustále po ruce. Čas od času je také třeba ji doplnit. Tento zapalovač je ideální pro zapalování vodní dýmky pod širým nebem, ale doma jej raději nepoužívejte.

READ  Nádobí vhodné pro indukční vařiče

Novinkou v odvětví výroby šišky je elektrický zapalovač do vodní dýmky. Jedná se o nejjednodušší konstrukci, která se skládá ze dvou částí. Topného tělesa a zdroje, který je připojen k elektrické síti. S tímto zařízením nepotřebujete klasické dřevěné uhlí.

Optimální hořák pro zapalování uhlíků ve vodních dýmkách

Nejdostupnější variantou pro začátečníky je použití hořáku na cukroví (nebo flomberu). Karl Weis nabízí cenově dostupné modely Dražší modely pro profesionály budou mnohem dražší. Od 5000.

Dalším způsobem je použití přenosného plynového hořáku, který se připojuje k jakékoli lahvi s palivem. Například hořáky řady Sledoput jsou vysoce spolehlivé a mají příznivou cenu od 300 EUR.

Nalezení správné volby závisí pouze na finančních prostředcích.

Nejvhodnější podpal pro dřevěné uhlí do vodní dýmky

Nejvhodnějším podpalovačem pro dřevěné uhlí do vodní dýmky je elektrický vařič. Jeho topné těleso zajišťuje rovnoměrný a stálý žár a umožňuje uvařit i velké uhlí za 4-5 minut. Tato zařízení mají několik provedení. Domácí modely jako „Zlata“, „Scarlett“, „Centec“ jsou univerzální, nenáročné a topná tělesa se prodávají ve většině obchodů s elektrospotřebiči. Existují modely šíš s ráfky, které jsou kompaktní a zkracují dobu potřebnou k rozžhavení uhlíků. Jejich cena je obvykle 1,5krát vyšší, ale jejich provoz je efektivnější.

Existují i jiné způsoby, jak zapálit brikety z dřevěného uhlí. Při kempování můžete použít dřevo v ohništi nebo v pekáči nebo plynový hořák/plynovou láhev.Zapalovač pro uhlí a Rusko si můžete zakoupit u našich konzultantů. Nabízíme ten nejlepší produkt pro váš domov, dovolenou, kempování nebo piknik.

Kamna na zapalování uhlíků ve vodních dýmkách

Obvykle se k rozžhavení kvalitního uhlí z vodní dýmky používá domácí vařič, elektrický nebo plynový, na tom nezáleží, důležité je, že přinejmenším není bezpečný! Od dětství nás učili dodržovat pravidla požární bezpečnosti. Tento druh podomácku vyrobeného podpalovače je nebezpečný. Může způsobit požár, popáleniny a škody na sporáku a dalším majetku.

READ  Software pro řízení rychlosti ventilátoru

Každá restaurace, kavárna nebo dokonce téměř každý milovník vodní dýmky má doma speciální kamna na uhlíky. Používají ji kvůli bezpečnosti a pohodlí. Výhodou je, že nyní netrávíte více než 5 minut, aby uhlíky zčervenaly (to jsou uhlíky, které byste měli dát na misku, nerozžhavené uhlíky tabák dobře nezahřejí, způsobují bolesti hlavy.) A tak, abyste zapálili uhlíky, musíte si koupit vařič na zapalování uhlíků, doporučujeme elektrický, je to nejbezpečnější. Pokud sami nekouříte vodní dýmku, je vařič na dřevěné uhlí skvělým dárkem pro milovníka vodní dýmky k jakémukoli svátku, ať už jsou to narozeniny, Nový rok nebo výročí.

Ruské ministerstvo zdravotnictví varuje: kouření škodí zdraví!

Dodání a platba

Pokud si zakoupíte naše vodovody a příslušenství k nim, můžete počítat s dodáním v den objednání. Spolupracujeme s většinou přepravních společností, které dodávají do ruských regionů. Objednávku můžete obdržet kdekoli na světě, náklady na doručení se počítají osobně.

elektrický, vařič, dřevěné, uhlí

Turboplyta

Pokud chcete něco kompaktnějšího a stylovějšího, měli byste zvážit profesionální turbo sporák. Tento vařič má mnohem menší rozměry než předchozí vařič a je určen výhradně pro domácí použití.

 • Výhody. Malé rozměry, rychlé zahřátí. 5-7 minut, díky okraji se popel nerozptyluje po okolí, rukojeť pro přenášení.
 • Nevýhody. Základna se velmi zahřívá, vhodná pro zapálení 3-4 uhlíků, v případě rozbití ji nemůžete sami opravit.

Aby turbo vařič vydržel nějakou dobu, je nutné dodržovat některá doporučení:

 • Po zapálení uhlíků je třeba přístroj vypnout.
 • Dřevěné uhlí sundejte během 5-7 minut.
 • Pravidelné čištění popela z vařiče, aby se nerozkládal.
 • Nepřetržitý ohřev by neměl trvat déle než 20 minut.
 • Není třeba zapalovat více než 3-4 uhlíky najednou.

Výrobci turbo vařičů jsou Ager, Amy, Jaamboo, EuroShisha a zakoupit je můžete od 1000 kusů.

Grilovací desky na dřevěné uhlí.

Nejběžnější varianta. Cena tohoto typu sporáku se může lišit v závislosti na regionu a poptávce.

elektrický, vařič, dřevěné, uhlí

Na co si dát pozor při výběru cívky:

 • Musí být kontrolka;
 • Nastavení výkonu je od 1 do 5;
 • Cívka nesmí být příliš tenká;
 • Nohy musí být povinně součástí konstrukce nebo musí být její nedílnou součástí.

Co se může pokazit?

Při spuštění nového sporáku na plný výkon se nelekejte zápachu spáleniny. Tím se spálí nečistoty, prach a zbytky mastnoty na topném tělese a díky vysoké teplotě se roztaví barva.

READ  Jakou vůni přidat do zvlhčovače vzduchu

Jak vařič používat?

Varnou desku je lepší umístit na dřevěnou tabuli nebo na desku pod digestoř. Teplota, která vznikne při zapálení uhlí, může mít škodlivý vliv na povrch pracovní desky. Při práci s dlaždicemi otevřete okno, abyste mohli větrat, a pokud je to možné, zajistěte, aby odsavač par běžel na střední nebo maximální rychlost. Bez ohledu na výrobce dřevěného uhlí může být po zapálení nepříjemně cítit.

elektrický, vařič, dřevěné, uhlí

Můžete si vyrobit improvizovanou digestoř z fólie, která by měla být o několik centimetrů větší než samotné topné těleso a měla by stát na samotném vařiči. Kapotu lze zakrýt plochou střechou s otvorem uprostřed. K čemu je zvon se střechou?? Díky této konstrukci nemůžete zapnout vařič na plný výkon a používat ho na polovinu a teplo, které vařič vydává, nepřijde nazmar, ale pouze se zapálí uhlíky. Musíte si uvědomit, že pokud zvonem využijete 100 % kapacity, budete muset brzy vyměnit topné těleso, protože se rychle spálí.

Po předehřátí uhlíků po dobu asi 7-12 minut opatrně kleštěmi sejměte pokličku a uhlíky položte na kaládium nebo na fólii a ujistěte se, že je vařič vypnutý.

Elektrické varné desky „Zlata“

Zástupci této skupiny se vyznačují mohutnou spirálou, která je pravděpodobně tím posledním, co se v tomto sporáku zlomí. Zvláště o ní nic nového říci, kromě toho, že se jedná o ruskou výrobu, uhlí na něm se zahřívá v 1.5 nebo 2krát delší a vydrží velmi dlouho.

Podtrženo, sečteno

Při koupi této dlaždice se snažte koupit vyměnitelné topné těleso. Pokud se rozbije, můžete ho rychle vyměnit a stojí několikanásobně levněji než samotná dlaždice. Vařiče s tenkými prvky velmi často selhávají. Nezapomeňte vařiče vypnout, až budou všechny uhlíky připraveny k použití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS