Fén na vlasy s nástavci pro styling

Hodnocení fénů s tryskami

Vysoušeče vlasů jsou funkční zařízení, bez kterých se v dnešním světě jen velmi těžko obejdete. Pomáhají vytvářet skvěle vypadající účesy a rychle vysušují vlasy. Zvláště dobře se taková zařízení projevují ve chvílích, kdy se potřebujete rychle připravit na důležitou událost. Vzhledem k tomu, že mnohé dámy často chodí na schůzky pozdě, jsou pro ně fény s tryskami tou nejlepší pomůckou. Jsou poměrně výkonné a nabízejí svým potenciálním uživatelům širokou škálu možností, díky nimž bude vytvoření ideálního obrazu nevyhnutelné. Upozorňujeme na hodnocení nejlepších fénů se stylingovými nástavci pro rok 2022 s popisem všech funkcí těchto modelů.

Doplňky pro fény ještě více zlepšují výkon fénu. Díky tomu jsou zařízení pro sušení vlasů žádaná a pozitivní recenze na ně jsou stále častější.

Zde je našich šest nejlepších fénů s nástavci na úpravu vlasů. Prodávají se za různé ceny, ale spotřebitele potěší stejně jako konkurence. Naši odborníci a komentáře skutečných uživatelů vyzdvihli modely na tomto seznamu.

Philips HP8233 ThermoProtect Ionic

Nejlepší vysoušeče vlasů s tryskami na prvním místě jsou známé díky technologii „ThermoProtect“. Díky zařízení chrání kadeře před přehřátím, takže teplota práce je optimální. Kromě tohoto doplňku výrobce vybavil zařízení mnoha dalšími úžasnými funkcemi.

Fén s nástavci na úpravu vlasů dokáže provádět úpravu vlasů mnohonásobně rychleji než jeho konkurenti. Proud vzduchu a teplotu lze nastavit na více úrovních, takže můžete snadno ovládat proces vysoušení vlasů. Cena 2500

 • optimální výkon;
 • filtr lze snadno vyjmout;
 • ionizační funkce;
 • snadné použití;
 • dvě nejdůležitější trysky v sadě;. ionizační funkce.

Remington D5017 Pro 2100

Pozoruhodný model si díky své funkčnosti a dobré výbavě zaslouží pozitivní ohlasy. Má několik nástavců, které jsou užitečné pro každý den. Mezi ně patří kartáč, difuzér a koncentrátor. Vše se vejde do profesionálně vypadajícího kufříku od výrobce.

Fén na vlasy s nástavci pro styling je známý svou funkcí foukání chladného vzduchu. Kromě toho jsou k dispozici tři nastavení teploty a dvě nastavení rychlosti. Taková volba umožňuje dívkám rychle přijít s požadovaným účesem a přivést myšlenku k životu. Průměrná cena modelu dosahuje 2600

 • renomovaný výrobce;
 • několik provozních režimů;
 • filtr lze vyjmout;
 • dva štětce v sadě;
 • praktický úložný kufřík.

GA.MA Power Ion (A21.POWERION.NR)

Stylový vysoušeč vlasů je vyveden v černé barvě, která zákazníky přitahuje na prvním místě. Má kartáčovaný povrch a lesklé vložky dokonale doplňují design. K dispozici je dostatek trysek pro vytvoření luxusního vzhledu.

Model pracuje s výkonem 2200 W. Mezi další funkce patří ionizace, která zajišťuje péči a statické uvolňování. Za zmínku stojí mimo jiné přítomnost nejoptimálnějších provozních režimů, které umožňují snadno nastavit intenzitu proudění vzduchu a teplotu. Fén na vlasy s možností prodloužení vlasů za cenu do 3 tisíc eur.

 • pohodlné umístění ovládacích tlačítek;
 • dlouhý napájecí kabel;
 • několik dalších funkcí;
 • nepoškodí vaše vlasy.

Nevýhodou je křehká závěsná smyčka.

Philips HP8656 ProCare

Neobvyklý vysoušeč vlasů s mnoha pozitivními recenzemi o sobě dává příležitost rychle a snadno vysušit a položit vlasy. Model kartáče aktivně upravuje vlasy a nijak je neovlivňuje. Proto se doporučuje i ženám s tenkými a oslabenými vlákny.

Как красить Седые Волосы! Окрашивание Седины! Уроки!

Přístroj se prodává v sadě s koncentrátorem. Výrobce se však zaměřuje na hlavici kartáčku. Pokud chcete, můžete ji zastřihnout. v tomto případě záleží na vašem účesu. Fén s nástavci je k dispozici za přibližně 3 000 EUR.

Má pouze jednu nevýhodu: při vysokých rychlostech proudění vzduchu vydává zařízení hlasitý zvuk.

READ  Jak správně fénovat vlasy pro větší objem

Ve středním nastavení výkonu je mírně hlučný.

Philips HP8664 Volumebrush

Vysoušeč vlasů s rotační tryskou je jiný druh vysoušeče vlasů na současném trhu. Je mnohem aktivnější a lépe než jejich „kolegové“ zvládá úkoly.

Dobře vypadající a kvalitní fén s rotačním kartáčem je vhodný, protože používá přírodní štětiny. Nepoškozuje vlasy, ale spíše je s každým použitím vylepšuje. Kromě trysek se zde otáčí také napájecí kabel, takže nepohodlí při používání fénu nebude nepříjemné. Za zvláštní zmínku stojí keramický povlak na povrchu přístroje, který nemá žádné negativní účinky na strukturu vlasů. Koupit vysoušeč vlasů s rotační tryskou může být pro 4300

Braun AS 530

Fén na vlasy je neméně oblíbený. Zaslouží si také spoustu pozitivních recenzí, protože rychle suší i neposlušné prameny a nastavuje je.

Výběrová kritéria

Hlavní prvky konstrukce vysoušeče vlasů. topné těleso a ventilátor. Definují základní charakteristiky: objem proudu vzduchu, rychlost proudění vzduchu, výstupní teplotu.

 • možnost sušení a stylingu různých typů vlasů;
 • tlak vzduchu;
 • počet nastavení teploty;
 • Spotřeba energie.

Rozsah výkonů je široký, od 200 W u levných modelů až po 2 000 W a více u profesionálních spotřebičů. Je dobré, když má nářadí regulátor výkonu.

Většina domácích spotřebičů má standardní režim vytápění:

 • Horký vzduch. pro rychlé sušení a styling;
 • Teplý vzduch. pro bezpečné vysušení vlasů;
 • Studený vzduch. účinně vysuší a zafixuje účes, aniž by poškodil vlasy.

Profesionální modely mohou mít až 8 nastavení teploty.

Hmotnost spotřebiče určuje snadnost použití. Těžký nástroj při sušení vlasů rychle unaví ruku. Ideální hmotnost domácího vysoušeče vlasů určeného pro sušení a úpravu krátkých pramenů. maximálně 450-500 gramů. Dlouhé vlasy nebo složité účesy vyžadují těžší nástroj.

Výběr nejlepších vysoušečů vlasů

Sada s výkonem 1 300 W obsahuje 8 nástavců, hlaveň o průměru 30 a 40 mm, kulatý objemový kartáč, hřeben s měkkými a tuhými štětinami, koncentrátor.

Sada ventilátorů s výkonem 1 000 W a možností ventilace chlazeným vzduchem obsahuje 4 keramické trysky.

Příkon 1 000 W, dvě kartáčové hlavy s keramickým povrchem (průměr 40 mm a 50 mm), štětiny ze syntetického materiálu, dva režimy rychlosti a ionizace.

S příkonem 1 200 W, 2 režimy provozu, volitelným proudem studeného vzduchu a 3 tryskami s keramickým povrchem.

Rychlost je 1 000 W, 5 trysek v balení, technologie EHD.

Příkon 400 W, 2 režimy, reverzibilní rotace a 3 trysky.

Pro jaké typy vlasů je kartáčový vysoušeč vhodný??Tento přístroj lze použít na všechny typy vlasů. Každodenní vysoušení vlasů při příliš vysoké teplotě může mít samozřejmě negativní účinky na suché nebo lámavé vlasy. V takovém případě se poohlédněte po spotřebičích, které nabízejí čištění párou a možnost snížení teploty.

Jaký je rozdíl mezi fénem a termokartáčem??Fén-kartáč a tepelný kartáč jsou dvě zásadně odlišná zařízení. Zatímco fén lze použít k úpravě i fénování, termokartáč nelze použít na mokré vlasy. První styling a fénování se provádí horkým vzduchem. S druhým. zahřívá samotný povrch a štětiny.

Pokud potřebujete nástroj na sušení a styling, pořiďte si kartáč na fénování. Tepelné kartáče jsou vhodné pouze k narovnávání a přidávání objemu.

vlasy, nástavci, styling

Přehled oblíbených vysoušečů vlasů 2017

Existuje celá řada modelů fénů od různých výrobců. Nejoblíbenější značky mezi spotřebiteli jsou Rowenta, BaByliss, Braun a Philips.

Kartáč Rowenta CF 9520 Activ

Rowenta CF 9520 kombinuje dobrý výkon a kvalitní materiály. Rotační kartáč zajišťuje kvalitní sušení, úpravu a lesk vlasů. Ionizační funkce odstraňuje statickou elektřinu z vlasů a zanechává je poddajnější.

Nevýhody Nepohodlné přepínání režimů, absence automatického vypnutí, vysoká cena.

Fén je dobrý, kvalitní, není těžký. Vlasy nepálí, nejsou cítit. Není příliš horký pro pokožku. Skvěle funguje na krátké vlasy mé maminky. Mám dlouhé vlasy, takže se zamotávají a trhají. Možná neměl dostatek dovedností. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají krátké nebo středně dlouhé vlasy.

Rozova Oksana

https://slonrekomenduet.com/model/rowenta-cf-9520.html

Skvěle se hodí na krátké i dlouhé vlasy. Poznámka o tom, že je to zaneřádí, je zavádějící. Má tlačítko, stiskněte ho, stočte, uvolněte, zastavte. Při česání vlasů, které je logické, nezůstane na kartáči jediný vlas, a to vše v prvním režimu, není tak horký jako druhý režim. Je to skvělý vysoušeč vlasů, doporučuji ho. Po druhém nebo třetím pokusu jsem se přizpůsobil. Vezměte si ji, nebudete litovat.

READ  Robotický vysavač Xiaomi se nepřipojí k routeru

Jefimov Alexej

https://market.yandex.ru/product/1772987283/reviews?track=tabs

Přednosti: Odnímatelné trysky Současné sušení a kulmování Pohodlné používání Nízká hmotnost Iontový režim Nevýhody: Po použití nemůžete kartáč ihned vyjmout, musíte počkat, protože základna fénu je horká V režimu chlazení fén hlasitě hučí

Dimi4P

https://otzovik.com/review_6211438.html

Rowenta CF 9220

Rowenta CF 9220 je z hlediska funkcí, výhod a nevýhod podobná předchozí verzi. Hlavním rozdílem je přítomnost režimu studeného vzduchu, přídavná tryska s o něco menším průměrem, o něco delší šňůra.

Hlavní nevýhodou je podle ohlasů zákazníků to, že výrobcem deklarovaný režim studeného vzduchu ve skutečnosti chybí.

vlasy, nástavci, styling

Jako každý, kdo má kudrnaté vlasy, je chci čas od času narovnat. Musela jsem si pořídit fén s rotačním kartáčem. Jaké jsou výhody:. vlasy se narovnají. Odpadá nutnost používat celou řadu příloh Fén se většinou snadno používá Vlasy se mi nezamotávají, a to mám dlouhé vlasy rychlost navíjení je pomalá. Pokud se začne točit špatným směrem, je snadné ji zastavit, tlačítka jsou velmi citlivá na tlak kartáč se otáčí ve dvou různých směrech průměrná cena. Co mě mate:. spoje kulaté hlavice kartáčku s rukojetí jsou z plastu, poměrně tenké. Držák není monolitický, kartáč se mírně (nepatrně) protahuje. Pokud se při používání necháte unést, kartáč se začne viklat a křupat. Myslím, že slabinou fénu je to, že při delším používání může prasknout Kartáč má jemné štětiny, které se nelepí na keramickou destičku, takže vlasy se „nepřepalují“ (plus), ale nenarovná je úplně a může dojít ke statické elektřině a krepatění (mínus).

nataliya34

http://irecommend.Vlasy můžete sušit pouze „sněhovou vločkou“, jinak se příliš vysuší a lámou se i s tepelnou ochranou

Klady: Dobrý objem na krátkých vlasech za 15 minut. Ruce se neunaví. Slabé stránky: Chybí studený vzduch. Je možné sušit vlasy pouze na „sněhové vločce“, jinak se přesuší a zlomí, a to i s tepelnou ochranou. Úzká tryska může pramen spálit, pokud je delší než 20 cm a je zapnutý režim horkého vzduchu.

Andronovskaya Olga

https://market.yandex.ru/product-fen-shchetka-rowenta-cf-9220/3765242/reviews

Polaris PHS 0745

Vysoušeč kartáčů Polaris PHS 0745 má tři nastavení a ochranu proti přehřátí.

Nemá žádné další nástavce a ionizační funkci.

Výhody: Levný, se třemi nastaveními, pohodlný, snadno se používá Nevýhody: Bez komentáře: Tento kartáč používám už půl roku, snadno se s ním upravuje, dává dobrý objem. Tři režimy ohřevu s ochranou proti přehřátí.

Královna Julia

https://market.yandex.ru/product/12422901/reviews?track=tabs

Chtěl bych říci, že fén-kartáč používá k použití po dlouhou dobu, takže zakoupený produkt je něco, co porovnat. Celkový dojem je v zásadě neutrální, takže žádné kritické vady. fén funguje a plní určenou funkci docela dobře. Mezi nevýhody patří především poměrně krátká šňůra. Pokud se například zásuvka nachází na podlaze místnosti, a ne v koupelně v úrovni obličeje, může být použití zdánlivě dlouhého kabelu poněkud nepohodlné. Za druhé, odnímatelná tryska nezapadá těsně do hlavního těla a v důsledku toho se kýve, což je nepříjemné a rušivé. Vždycky mám pocit, že je s ním něco v nepořádku. A za třetí, já osobně jsem si pořídil fén s těžko posuvným vypínačem. Musí se snažit, aby se pohybovat Je vhodný pro ty, kteří nejsou vybíravý o detailech, a ocení věc za nízkou cenu a kvalitní výkon.

FireDancer

http://otzovik.com/review_1829364.html

BaByliss AS531E

BaByliss AS531E má střední výkon a snadné ovládání. Pohodlně se drží v ruce a umožňuje rychlou úpravu účesu.

Má ergonomický design, funkci studeného vzduchu a rotační trysku z přírodních kančích štětin.

místo. Philips Essential HP8662

Philips nabízí dobrý vysoušeč vlasů s funkcí ionizace. Obsahuje koncentrovací trysku a 2 výsuvné štětinové kartáče o průměru 38 mm. Mohou vám pomoci s úpravou vašeho stylu i bez pomoci kadeřníka. Koncentrátor je navržen pro rychlé sušení. Přístroj je vybaven dvěma režimy výkonu, které závisí na teplotě ohřevu.

Přívod chladného vzduchu umožňuje fénování bez obav z poškození vlasů. Díky technologii ThermoProtect jsou vlasy bezpečnější, protože je chrání před přehřátím. Pro větší pohodlí má styler dlouhý kabel s otočnou základnou a háčkem na zavěšení. Výkon. 800 Wattů.

READ  Jak obnovit vlasy po žehlení a sušení

Výhody a nevýhody používání vysoušeče vlasů

Multifunkční styler usnadňuje život milovníkům rovných i složitých účesů. Dobré elektrické příslušenství vám umožní rychle vysušit vlasy, dodat jim požadovaný objem a tvar. Tím však výhody nekončí.

 • Dokonalý nástroj k vytvoření lehkých vln na konečcích i po celé délce vlasů.
 • Po stylingu jsou prameny hladší než po fénování běžným fénem a hřebenem. Proces narovnávání je šetrnější, což je rozdíl od klasického fénu na vlasy.
 • Speciálně navržené štětiny a keramický uzávěr zajišťují jemný lešticí efekt. Pokožka je důkladněji vyhlazena a kadeře jsou lesklé.
 • Množství nástavců na úpravu vlasů v sadě otevírá neomezené možnosti úpravy i pro kudrnaté a nepoddajné prameny.
 • Přístroj umožňuje rychlejší sušení mokrých vlasů po umytí, pokud jsou předtím řádně vysušeny ručníkem.
vlasy, nástavci, styling

Ale i ty nejlepší a nejluxusnější modely mají několik nevýhod.

 • Používání styleru s rotačním kartáčem vyžaduje určitou zručnost. Možná budete chtít investovat čas do sledování výukového videa, abyste se naučili, jak vlasy správně narovnat a natočit.
 • Dlouhé vlasy, které mají tendenci se zamotávat a zauzlovat, nejsou vhodným základem pro fén.
 • Styler může při nesprávné péči rychle vyjít z módy. Proto je důležité přístroj pravidelně čistit a odstraňovat vlasy vypadlé během stylingu.
 • Časté používání na suché, jemné a poškozené vlasy může být docela traumatizující. Proto se nenechte unést každodenním stylingem a nezapomeňte používat ochranné stylingové přípravky.

Ionizační funkce pomáhá zabránit vysušování vlasů. Zatímco fén může vlhkost ze struktury vlasů odpařovat, fén s ionizátorem rozkládá vodu na jemné kapičky, které snadno proniknou do kutikuly a zůstanou na svém místě. Raději si kupte lepší přístroj, abyste minimalizovali poškození vlasů.

Kartáče na vysoušení vlasů

Požádejte o úvěr na webových stránkách společnosti HOLODILNIK.RU a u prodejců Fridgebox.ru“ maloobchodní prodejny:

Tento produkt si můžete koupit na splátky bez přeplatku nebo akontace. Splátky lze platit online a v maloobchodních prodejnách.až 24 měsíců.

Vezměte prosím na vědomí! Všechny produkty v nákupním košíku musí být označeny, aby mohly být zakoupeny na splátky. Při nákupu produktů na splátky nelze využít dalších slev. Nákup na splátky není dostupný pro právnické osoby.

Jednotka cashback Privilege Club. Dokončete nákup, získejte bonusy CashBack a okamžitě je použijte k zaplacení až 50 % z dalšího nákupu.

Komunita privilegovaných zákazníků, kteří dostávají personalizované a zvýhodněné nabídky na základě uvedených preferencí.

Fény jsou šikovné malé spotřebiče a jejich název mluví za vše. Kombinují funkce fénu a kartáče a pomáhají vám snadno a rychle upravit vlasy podle vašich představ. Pokud máte rádi velké nebo jemné vlasy, jsou fény na vlasy mnohem účinnější než běžné fény. Vaše ruce budou méně unavené a zpocené, protože už nebudete muset v jedné ruce držet fén a v druhé hřeben. Kartáče na vlasy vysoušejí vlasy důkladněji, šetrněji, bez zamotávání a vysušování. Milovníci rovných vlasů ocení tyto přístroje, které zanechají jejich vlasy nádherně hladké a hedvábné. Máme pro vás řadu fénů od různých výrobců. Modely se liší nejen vzhledem, ale také výkonem, funkčností, počtem hlav a cenou. Článek „Jak si vybrat fén nebo kartáč na vlasy??“ vás zorientuje v široké nabídce zařízení této kategorie a napoví vám správné rozhodnutí. Koupit si fén na vlasy s kartáči se vyplatí těm, kteří často cestují, ale chtějí vypadat atraktivně.

K udržování našich webových stránek v provozu používáme soubory cookie a statistické služby. Jeho dalším používáním souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie a zpracování dat.

Fénové kartáče

Nebyly nalezeny žádné výrobky s těmito filtračními parametry.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS