Gril Tefal lze mýt v myčce nádobí

Testování kontaktního grilu Tefal Optigrill GC702D34

Gril, uhlí, vůně kebabu a už jste v mysli na dače nebo na okraji lesa. Co když ráno prší nebo sněží tak, že není nic vidět?? Pokud pod ním mrzne.Je 30° C a není možnost vyjet z města nebo prostě nechcete mrznout a touha pozvat přátele „na maso“ a komunikovat v pohodlí je tak velká? A kdo může zaručit, že steaky budou mít úspěch?? Není žádným tajemstvím, že nejobtížnější je na grilu na dřevěné uhlí správně připravit steak. Toto je akrobacie! Počasí je pěkné, maso je skvělé, uhlí je tak akorát a gril je jako od profesionála. Ale vyrušil mě zvonek Jedna minuta. A je to. Spodní strana je beznadějně spálená!

S novým grilem OptiGrill od společnosti Tefal není místo pro selhání. S grilem stačí koupit steaky a zeleninu. Neztrácejte nervy a promluvte si s hosty. Žádný letní dům a žádná touha jet na venkov? Vařte doma. Vždy máte záruku perfektních výsledků. A pokud jste milovníci masa a brutální technologie, je to určitě vaše volba! Optigrill nejenže připraví skvělé steaky, ale také ozdobí vaši kuchyni!

Technické specifikace

PŘÍKON: Maximálně 2000 wattů.

6 automatických cyklů pečení. Hamburger, drůbež, slanina (panini), klobása, maso, ryby;

Manuální nastavení, automatický časovač.

Materiál těla je nerezová ocel a plast;

Hliníkové fritovací talíře, velikost fritovacího talíře 32×22 cm,

ZEMĚ VÝROBCE: Čína.

Automatický gril Tefal Optigrill

Tefal představuje Optigrill, který automaticky reguluje úroveň vaření. Talíře lze mýt v myčce nádobí a snadno je vyjmout. Přídavný talíř na občerstvení a pečivo. Příslušenství SnackingBaking promění gril v praktický vařič, na kterém lze péct maso, zeleninu, zapékat pizzu, lasagne a mnoho dalšího.

Na rukojeti grilu je deset tlačítek a ukazatel teploty.

Každé tlačítko má vlastní červený rámeček. Prvním tlačítkem se gril zapíná a vypíná, druhým tlačítkem se spouští režim přípravy mražených potravin, dalšími šesti tlačítky se volí programy pro přípravu hamburgerů, drůbeže, sendvičů, klobás, steaků a ryb (každý program má optimální teplotu pro svůj produkt). Tlačítko „Temp control“ umožňuje ruční nastavení teploty a tlačítko OK spustí vaření.

Velký otočný kruh ukazuje úroveň grilování, úroveň přípravy v programech nebo teplotu v manuálním režimu.

Součástí mřížky jsou samolepky indikátoru v různých jazycích, včetně ruštiny.

Grilovací desky mají speciální hrotovou konstrukci, která zabraňuje sklouzávání pokrmů po šikmé ploše grilu, když je otevřený.

Na horní a spodní části grilu jsou na levé straně tlačítka, kterými lze desky vyjmout.

Gril s odstraněnými deskami. Vlevo nahoře dole je vidět teplotní čidlo.

Oba povrchy grilu jsou vyhřívané a v zadní části je kovový opletený drát, který spojuje spodní a horní část grilu. Gril má velkou kapacitu. 2180 W, takže napájecí kabel je co nejkratší. 75 cm.

Snackingpříslušenství pro pečení. Jeho plastové rukojeti jsou navrženy tak, abyste jej mohli přenášet na všech horkých površích, aniž byste se popálili nebo si zkazili stůl.

Forma je umístěna na grilu v místě odnímatelné spodní desky.

Gril se zavře a vznikne trouba, která ohřívá spodní i horní část.

Kromě obvyklých tlustých návodů jsou ke grilu přiloženy barevné karty, které vám jednoduše a srozumitelně ukazují, jak se gril používá a co jednotlivé režimy dělají.

Na zadní straně karty je vysvětleno, jak barevné světlo funguje.

Během zahřívání grilu kontrolka trvale bliká. V automatickém režimu bliká fialově, pak svítí nepřetržitě a gril vydává zvukový signál. Je čas vložit jídlo. Během vaření se barva indikátoru jemně mění z modré na zelenou, pak na žlutou, oranžovou a červenou. Po dosažení každé fáze grilování vydá zvukový signál. V manuálním režimu se požadovaná teplota nastavuje pomocí tlačítka „temp control“. Při každém stisknutí tohoto tlačítka se změní barva indikátoru. Po spuštění bude kontrolka trvale blikat, poté bude trvale svítit a gril zapípá, když teplota dosáhne správné hodnoty.

gril, tefal, myčce, nádobí

Gril nemá časovač, pouze signalizuje dosažení správného stupně propečení.

Přechod od teorie k praxi. Začněme tím, k čemu se gril obvykle kupuje. Ze steaků.

Zapněte gril, vyberte režim steak a stiskněte tlačítko OK. Steaky zatím nedávejte na gril. Kontrolka bliká fialově. Zahřívá se. Přesně po šesti minutách se nepřetržitě rozsvítí fialové světlo a gril vydá zvuk. Vložil jsem steaky.

Barva indikátoru se změní na modrou. Pak se pomalu zbarví do zelena a za necelou minutu po položení steaků na gril se ozve zvuk. Steaky můžete vyjmout ve fázi „rare“. Poté se světlo změní na žluté a zazní druhý signál. Steaky se připravují na stupeň propečení „rare“. Po 30 sekundách se kontrolka změní na oranžovou a gril znovu vydá třetí zvukový signál. Steaky jsou středně propečené. Pokud budete pokračovat, kontrolka se rozsvítí červeně a asi po třech minutách pečení bude dosaženo stupně propečení „Well-Done“, ale já jsem proces zastavil, abych se ujistil, že gril přesně sledoval pečení „Medium“.

Je hotovo. Maso na povrchu ztmavne, ale uvnitř zůstane načervenalé.

Mám rád dobře propečené, takže jsem po vyfocení poslal steaky zpět k dopečení. Po minutě se znovu ozve bzučák a ozve se „Well-Done“.

Příprava hamburgerových placiček. Postupujte stejně, ale zvolte program „hamburgerové placky“.

Vyjímatelné plotýnky jsou velmi špinavé, v odkapávací misce je mastnota.

Ale to nevadí. Talíře a odkapávací misku jednoduše umyjte v myčce nádobí.

Příslušenství SnackingBaking obsahuje tři recepty.

Ale já jsem se rozhodl jít jinou cestou. Pro testování pečicího plechu byla připravena miska určená do trouby. Cuketa s houbami a sýrem.

Zásobník se vkládá na místo spodní desky.

Gril je zavřený, spotřebič je spuštěn na ruční program a je zvolena teplota. V tomto případě se kontrolka rozsvítí oranžově.

Připraveno za 35 minut. Vyšlo to velmi chutně.

Místo trouby lze použít gril s příslušenstvím SnackingBaking a i jednoduchá hotová pizza napůl upečená na grilu chutná mnohem lépe než v mikrovlnné troubě.

Po přípravě pizzy není třeba nádobí mýt. Stačí ji setřít papírovým ručníkem.

Automatický gril Tefal Optigrill GC 712834 stojí ve firemní prodejně 19 990 Kč. Cena příslušenství pro snackingBaking Tefal XA 722870 je 4 990 Kč.

Líbil se mi gril. Vše je provedeno „správně“. Snadné vaření, snadná obsluha, snadné čištění. Skvělý nápad s příslušenstvím SnackingBaking. Výsledkem je kompaktní a praktická pečicí trouba.

Hlavní téma mého blogu. Technologie v životě lidí. Píšu recenze, sdílím své zkušenosti, mluvím o nejrůznějších zajímavých věcech. Také podávám zprávy ze zajímavých míst a zážitků. Přidejte si mě do přátel zde. Zapamatujte si zkratku na můj blog: Blog1. A Blog1rf.Ru.

Můj druhý projekt. Lamptest.Ru. Testuji LED světla a pomáhám si vybrat, která jsou dobrá a která ne.

Tefal Optigrill Elite GC750D30. Recenze

Horní část (víko) nemá žádnou západku ani hmatovou zpětnou vazbu, že je víko zcela otevřené. Neotevřená úplně, snaží se spadnout, zvláště ty přemýšlivé si mohou usmažit prsty. Otevírání „na doraz“ je jako otevírání dveří ve staré automobilce, kde ještě nebyly vynalezeny západky dveří. Díky aretaci víka v polootevřeném a plně otevřeném stavu se výrazně ušetří prostor za grilem. Osobně jej nepotřebuji otevírat úplně a gril by mohl být umístěn mnohem blíže ke stěně. Myslel bych si, že u výrobku, který je považován za vrchol technologie v daném segmentu, nejsou přípustné takové malichernosti, které výrazně ovlivňují celkový pocit z používání výrobku. Nožičky nejsou „příliš přilnavé“, při otevírání a zavírání víka může gril klouzat po desce stolu Některé potraviny přilepené k horní mřížce při otevření víka a pokusu o jejich odstranění spadnou do mezery mezi mřížkami (mezi panty), kterou výrobce pečlivě ponechal. Po uvaření pokrmu a následné volbě jiného režimu bez přerušení. Gril je nejčastěji ihned připraven k novému úkolu (bez zahřívání) a pokud po prvním pokrmu gril omylem vypnete a ihned zapnete, zvolíte druhý režim, gril se začne dlouho plně zahřívat, klesne teplota během těchto 3-4 sekund tak rychle, že je nutné nové zahřívání??

Výše uvedené nedostatky nejsou zásadní, ale protože Yandex trvá na recenzi, vždy se rád podělím o své postřehy

Koupeno na začátku sebeizolace, jen aby bylo co dělat. Vzhledem k tomu, že jsem předtím jako profesionální kuchař na grilu téměř nikdy nevařil, stal se ze mě. Automatická detekce tloušťky steaku, 12 přednastavených programů, vše je velmi jednoduché. Vaří se téměř bez oleje, jídlo lehce omastím, ale při smažení je lepší nepoužívat žádné omáčky nebo marinády na jejich bázi, začne se z nich kouřit a špatně se připalují. Hodí se na něj veškeré maso a zelenina, stačí osolit a opepřit, přidat trochu oleje a je to. Velmi cool křupavý režim, kdy jsou na jídle zřetelně vyraženy grilovací pruhy. Za měsíc sebeizolace jsem převařila všechno, co se dalo. Moje žena je spokojená, už měsíc ji hýčkám v restauraci. Doporučil bych každému.

Během používání bylo dosaženo následujících výsledků. Dorado s funkcí superzkrácení je přesušené; kuře (filé) se vaří dobře, ale na hranici zkaženosti. Ještě chvíli a bude suchý; hovězí steak na extra křupavém a plném grilu. Také mírně přesušené. Po zapnutí sendvičového režimu pro normální 0.Bochník chleba o průměru 9 cm (používaný jako toustovač) opečený 7 minut, dokud není lehce opečený. Víte, co by se stalo s bochníkem chleba, kdybych čekal, až program skončí. Burgerové placky jsou skvělé. Pokud si myslíte, že když si koupíte tento gril a všechno do něj strčíte, budete mít dokonalou večeři. Mýlíte se. Je třeba si na něj zvyknout, stejně jako na jiné zařízení, a opravdu dobrý steak získáte pouze tehdy, pokud si koupíte dobrý kus masa za 1500/kg. Příprava jednoduchých pokrmů, jako je kuřecí caesar a steak, je na ní mnohem snazší a méně nepořádná než na běžné grilovací pánvi, ale je obtížné po ní umývat talíře. Samostatný úkol. Myčka nádobí ne vždy zvládne tento úkol. Nejlépe tedy hadříkem. Vložit do myčky a poté ji opláchnout vodou. Co je nerealisticky otravné. Je, že zbytky a mazivo z horní desky jdou přímo do otvoru mezi nimi a do spár, které pak nejsou příliš snadno přístupné, takže po roce používání mám pocit, že tam bude pěkná vrstva věcí. Konstruktéři společnosti Tefal by se nad tím měli v budoucnu zamyslet. Při druhém použití jsem si všiml, že černá barva na zadní straně desek se odlupuje na držáku mřížky a teflonovém okraji. Drobnosti? Rozhodně. Ale očekávali byste to od špičkového zařízení s přívlastkem „elitní“?? To si nemyslím. Celkově nelituji, že jsem si ho koupil. Ale když jsem před koupí viděl tolik propagačních videí a chvál Ivlev, čekal jsem něco víc. Nakonec se nedostavil „wow“ efekt. Věc jako věc, rozhodně ne „must have“. Myslím, že má větší smysl koupit předchozí model (ale není to jisté).

READ  Proč byste neměli mýt litinu v myčce na nádobí?

Samozřejmě jsem se musel dlouho a bolestně rozhodovat mezi tímto modelem a Delongi. Na youtube je pěkný blogger, který natočil dlouhé video, kde je porovnává, takže je snadné vidět, jak si mezi nimi vybrat. Pokud si rádi hrajete s teplotou, abyste dosáhli dokonalého steaku, a marinujete ho v květech, které natrhala panna za úplňku, pak potřebujete Delongi, který má nezávislé ovládání teploty na horní a spodní straně. Ve snu bych tupě šťouchl do knoflíků a ryby/ cukety/ sendviče, poslechl si skřípání, vytáhl uvařenou rybu/ cuketu/ sendvič. Zde je tento model. Dokonale zapadá do konceptu. Po experimentování s nejrůznějšími produkty je jasné, že:. Jídlo měří velmi přiměřeně, ještě nikdy jsem nemusel jídlo vyprázdnit, protože bylo převařené. Jedná se o senzory nebo jakákoli jiná kouzla, která jsou v něm zabudována. Funguje to opravdu perfektně. Vše uvaří VELMI, VELMI rychle. Během pečení cuket se opravdu nedá vysávat. Nejoptimálnější sadu programů: chtěl jsem se co nejméně podílet na vaření a tento model. Jen tak. Nevyplivuje mastnotu! Měl jsem obavy dát pod gril silikonovou podložku, ale nic z ní opravdu nelétá! Na rozdíl od grilu „de“. Velmi snadno se čistí. Samozřejmě, že pouhé otírání houbičkou a mýdlem nestačí k tomu, aby se nehromadil tuk, který se při budoucím vaření spálí a okouzlujícím způsobem nezapáchá, má smysl otřít drážky (já to dělám papírovými utěrkami). Ale nemůžete říct, že je to velká zátěž.

Z nevýhod:. Rád bych si pořídil přesně takový gril, ale o velikosti sendvičovače. V mikrokuchyni jistě zabírá hodně místa. Objektivně trvá dlouho, než se zahřeje, nejméně 5 minut

Tefal Optigrill GC712D34. Recenze

Snižuje grilování masa a zeleniny na minimum. Smaženo bez oleje, i když kůrka je místy hezčí a chutnější.

1) Vizuálně vypadá jehličnatější, než ve skutečnosti je. Poměrně lehké 2) stříká tuk ze štěrbiny mezi polovinami. Není to tak špatné, ale zadní rukojeť je po smažení zcela jasně lesklá 3) Není příliš přátelský s tlustými kusy (4 cm) 4) Cena na 5) Po několika týdnech používání. Vůbec není přátelský ke kuřecím prsům. Než se na něm objeví chutné pruhy, je již zcela vysušený.

Hlášení: 1) 2 kusy mramorovaného hovězího masa z miratorgu, pokojové teploty, asi 4 cm silné, nedokončené. Mrkl, že dobře udělal, ale ve skutečnosti vzácné. Hotové v mikrovlnné troubě. V příručce se uvádí, že kusy silnější než 4 cm by se neměly umisťovat do. No, nedal jsem tam nic silnějšího. 2) 3-4 minuty pro zeleninu, jak je uvedeno zde. Nevím. Budou syrové se smaženými proužky. Nechte je asi 10 minut, dokud nejsou uvařené a měkké (papriky, cukety). Možná je to teplotou, budu experimentovat, ale zatím je to takhle. 3) cena je neadekvátní. 20k to nestojí za to. Ve známém internetovém obchodě v Německu stojí 8500 plus pár tisíc za dopravu. To je víceméně běžná cena. Odtud ho mám. Celkově jsem s nákupem spokojen, je příjemné moci grilovat doma bez větších problémů. Ale cena je divná. A ano, existuje pocit, že 80 % recenzí na internetu. Placená reklama.

Mrkne, pobídne a uvaří to sama. Stačí ji jen vložit, počkat a užívat si! Díky chytrému sběru tuku a šťávy je sklon grilu ideální pro udržení minimálního množství tuku na žebrech.

1) Hloubka mezi žebry nepřilnavých víček. Nejsou příliš pohodlné na ruční mytí, musíte se do nich dostat prstem a omotaným hadříkem a opatrně seškrábat zbytky, ale majitelé věcí, jako jsou myčky nádobí nebo měkké kartáče. Není to frustrující, to je jen moje osobní výtka.

2) Rozpadající se tuk a šťáva se dostanou na zadní rukojeť (která spojuje obě poloviny). Nezapomeňte ji také otřít.

Kuřecí prsa. Přátelé, tohle nejsou kuřecí prsa. To je jen Boží prozřetelnost, která se povyšuje na úroveň vaření! Takhle šťavnaté kuřecí maso jsem ještě nikdy nejedl. (Marináda: sójová omáčka, česnek, mletý pepř a pár lžic citronové šťávy.). 2 až 3 hodiny a můžete smažit. Druhá várka stejného kuřete: vše stejné, ale místo sójové omáčky. Teriyaki omáčka) Nakonec získáme křehké maso s lehce křupavou kůrkou a šťavnatým středem. Důležité je, abyste ji nevařili, dokud není zcela uvařená (oranžová kontrolka: MEDIUM).)

Zavazuji se, že budu přidávat více zeleniny a dalších chutných dobrot

1) zelenina: 3 až 4 minuty na středním stupni a máte křupavé, dušené kousky. Rajčata. Papriky, lilky. Všechny dopadly perfektně. Zkoušel jsem smažit brambory na dobře propečené, ale jsou trochu suché a jedlé.

2) Maso: Jak chcete, tak se dělá. Upečte ji na střední teplotu, vyjměte ji a dokonale ji propečte z obou stran, přičemž střed zůstane šťavnatý a růžový. Upečte ji na dobře propečenou a uprostřed se upeče, aniž by se horní vrstvy vysušily.

Obecně lze doporučit. Nákup byl úspěšný.

Grilovací nález pro rodinu na rp! A pro rodinu, která nikdy nemá čas vařit! Vaří velmi rychle, žádný nezdravý olej na smažení, žádné připalování! Velmi šťavnaté maso, i když my pečeme všechno, až po ovoce :)(někdy). Je to tak hezké! Můj manžel ji rád používal, takže teď už večeře často není můj problém. Absolutní plus!! Bliká barevně, snadno se čistí (naše je stříbrná, na lesklé černé bude vidět více špíny/prachu/maze). Skvělé recepty pro gril v knize, opravdu nechápu, proč to není dodáván s ním, pouze elektronicky.

Měl spoustu pochybností při čtení recenzí, byl jsem zmatený informacemi o kouři. Kouř se objevuje, pokud nejsou panely zcela zahřáté nebo pokud se griluje druhá várka, dochází k situaci podobné pánvi. Nevidím na tom nic špatného! Z funkcí: pro velkou rodinu bych doporučil model xxl, jsme dva dospělí, často musíme smažit požadované množství jídla ve dvou dávkách.

Skvělý produkt, který opravdu stojí za ty peníze. Shoda mezi stupněm tepelné úpravy a skutečným stavem výrobku. Pokusy na losovi. První várka byla vyrobena ze středně propečeného, t.Е. Méně než medium nebo počáteční medium-rare. Je šíleně chutná a šťavnatá. Ale například dívky ve společnosti si myslely, že je to na jejich vkus příliš syrové. I když chutnalo bezvadně. Druhá dávka byla vyrobena ve střední jamce, t.Е. Více než střední nebo téměř uvařené. Zdálo se, že trochu suché pro všechny, ale pouze v pozadí prvního. Pak jsme položili třetí dávku a vytvořili plnou střední, t.Е. Středně propečené, když je střed růžový a šťavnatý a okraje jsou hnědé. Nemá obdoby. Nevyžaduje omáčku ani přílohu. Nejlepší ze všeho je, že mezi středně propečeným, středně propečeným a středně propečeným je rozdíl pouhých 10-15 sekund. Celkově trvá proces vaření méně než pět minut. Ani nevím, jak bych mohl dosáhnout tak dobrého výsledku bez sofistikovaného automatického systému řízení OptiGrillu. Panely se snadno čistí v myčce nádobí nebo ručně. Nešpiní se všude jako pánev. Není potřeba žádný olej. Barevný displej vám pomůže připravit steak na požadovanou propečenost. Doporučuji!

Snadné určení tloušťky steaků téměř libovolné tloušťky (vyzkoušel jsem vše od 5 mm do 3 cm). Vhodné pro smažení zeleniny a červených ryb (bílé ryby se mohou rozpadat). Snadno se čistí (pokud nejsou desky vadné). Viz. Zápory).

Nejdůležitější: při nákupu zkontrolujte kvalitu nepřilnavého povrchu na zadní straně vařiče. V myčce nádobí se mi rozpadl a hliník začal oxidovat. Musel být změněn. Společnost to neuznává jako závadu a obecně říká „nemyjte v myčce“, přestože v návodu se píše, že je to v pořádku. A ruční mytí žebrovaných desek. Mučení.

Dochází k malému rozstřikování (museli jsme si dát papírové utěrky a měnit je, protože se ušpinily). Při utírání horní desky (při přípravě většího množství jídla) padají odpadky za gril (vyřešeno stejnými utěrkami).

Gril Tefal Optigrill XL GC722D34. Recenze

-Zvuková a světelná viditelnost kroků vařeníVětšina automatických programů je správnáNení to těžký spotřebič. Pokud se nepoužívá ve stacionárním režimu, ruční manipulace nepřináší anabolizmus bicepsům a ischias zádům

gril, tefal, myčce, nádobí

-Disketové panely a horní víko. Chápu, že konstrukce je pevná, ale nepůsobí vznešeněObčas, když otevřete víko během vaření, automatika se resetuje. Musíte ji ručně aktivovat a grilovat Nikdy, opakuji, nikdy negrilujte ryby, brambory, dipy nebo moučnou zeleninu tak, jako byste je grilovali v troubě nebo na pánvi. Žádné kuře s tabákem na grilu.

-Automatický režim „kuře“ nestačí k úplnému upečení celých prsou. Před nakládáním ryb nebo brambor se musí připravovat asi 15-20 minut. Doporučuji panely naolejovat, jinak se mohou přilepit.

READ  Jak oddělit chladničku od plynové varné desky

Jako znalec konvektomatů vám mohu říci, že na tomto grilu snadno připravíte steaky a kuřecí prsa, které běžný člověk v troubě nebo na roštu nedokáže (pokud to není náhoda). Gril není určen pro širokou škálu pokrmů. Ale to, co dělá, dělá skvěle.

З.Ы. Přeplatil jsem za světelné a zvukové nástavce a automatiku?? Má gril se dvěma nebo třemi režimy a mechanický rožeň nějakou výhodu?? Odpověď je složitá. Někdo stále dostává kopanec z ručního Zhiguli. Někdo zaparkuje stisknutím tlačítka na volantu. Každému podle jeho vlastního uvážení. Nerad vařím. Rád jím.

Skutečná automatika. Spusťte skript podle programu a můžete dělat, co chcete. Velmi dobře šetří čas. Nekouří, nerozstřikuje se jako pánev. Lahodné výsledky.

Volnost panelu a horního prvku je konstrukční prvek, který zajišťuje automatizaci. Je zvláštní, že to někteří považují za nevýhodu. Snadné čištění. Mnohem lehčí než pánve a tácy. Dokonce i když ho neotřete papírovými utěrkami. Pokud jej otřete bez fanatického přístupu, zbytky se snadno smyjí. Ještě nikdy se nic nerozsypalo. K zachycení občasných cákanců stačí vlhký hadřík. Současně bez kouře.

Slyšíte komentáře typu „v tomhle se nedá uvařit steak“. Všechny špatné a všechny špatné“. Tento přístroj, stejně jako žádný jiný, nenahradí gril na dřevěné uhlí, pekáč nebo jiný drahý přístroj na spalování dřevěného uhlí. Je mnohem snazší připravovat všechny domácí pokrmy než na pánvi.

Pokud s ním nedokážete připravit dokonalý steak, bez něj to nepůjde lépe. Steaky jsou více než přiměřené vynaloženému úsilí. Můžu být rád za profesionály s perfektně ugrilovanými steaky, ale je zvláštní slyšet je říkat, že bez grilu je to lepší. Vedete si dobře, věřím pánům na slovo. Já a většina neprofesionálů to na pánvi nezvládneme.

Obecně je gril stejně pohodlný a časově úsporný jako pračka a myčka nádobí. Krajka se také pere ručně, místo aby se prala v pračce, ztuhne.

Domnívám se, že náhradní panely jsou na trhu. Doufejme, že bude k dispozici pečicí plech pro tento model.

Ohledně stížností na hořící věci. Půlky brambor naložte do oleje a koření a prohněťte v míse. Se neudrží. V návodu se uvádí, že je dobré jej namazat olejem. Použijte sprej na vaření. Levnější je smíchat olej a vodku a před vařením je nastříkat rozprašovačem. Je to pohodlnější než nanášet ho na horké panely štětcem nebo papírovou utěrkou.

Pokud vlastníte dům a zahradu, nepotřebujete elektrický gril, máte gril. Pokud nemáte pozemek a dům, je to skvělý přístroj pro byty. Za 12500 je to skvělé.

Je rychlá a navzdory rychlosti přípravy je velmi chutná i přes minimální množství koření Chutná ryba Dobrá grilovaná zelenina Dobré bílé maso (krůtí, kuřecí)

1.Je těžké čistit talíře 2.Červené maso je buď tvrdé, nebo gumové 3.Pokud na víko zatlačíte (aby bylo těsné), snímače tloušťky začnou poškrábat vnitřní stranu desek, které jsou velmi jemné a mohou se rozbít. 4. Extra proužky nejsou na trhu k dispozici 5. Napájecí kabel je velmi krátký 6. Na některých místech (uprostřed a na okrajích) se vaří hůře 7. Pokud vaříte zeleninu, musí být nakrájená dokonale rovně, jinak proužky nebudou všude a místy se uvaří. (platí pouze pro zeleninu). Maso je v pořádku)

Doufám, že vám moje recenze pomůže při výběru! Protože když jsem hledal informace, byly tam jen pozitivní komentáře o tom, jaký je to „zázračný stroj“. Celkově se jedná o dobrý model. Rozhodovali jsme se mezi přístrojem Bork a Tefal. Rozhodující však byla cena. Začnu popořadě: 1. Talíře se špatně čistí. Musím použít houbičku a čisticí prostředek 2-3krát, pak je vše v pořádku. Nebo (jak to dělá můj manžel) si ji vezme do koupelny, umyje brázdy pod silnou sprchou a pak použije houbičku a čisticí prostředek. Jejich mytí trvá dlouho. Ale to platí pro každý gril, myslím. 2. Stříká. Mastnota stříká do všech směrů. Včetně potřísnění. Koupila jsem si univerzální vlhčené ubrousky do domácnosti a utírám je. S mokrou houbou to není pohodlné, ale s nějakým čisticím prostředkem je to ještě nepříjemnější. 3. Velmi krátký napájecí kabel. Bylo to pro mě velké překvapení! 4. Ryby jsou skvělé, bílé maso je dobré, červené maso bylo vyzkoušeno mnohokrát a pokaždé steaky skončily v koši. Ale jíme hlavně bílé maso a ryby, takže nás to příliš nerozčiluje. 5. To je nejdůležitější bod! V jednom okamžiku můžete vařit 1 druh jídla. (pouze maso, pouze jeden druh zeleniny atd.). A pak přijde ta zábavná část: maso uvaříte, počkáte, až vychladne, umyjete ho (n.1) Mytí talířů trvá dlouho. Pak uvaříte další výrobek a je to zase stejné. Takže to je můj názor. Je to velmi snadné uvařit, ale trvá to celý den! (obvykle vařím 2 druhy masa a zeleniny). A to mě přivádí zpět k otázce dalších talířů. Bylo by to velmi pohodlné, protože by to ušetřilo čas při vaření. Ale ty je téměř nereálné koupit! Našel jsem ji v oddělení náhradních dílů za 3 tisíce za 1 desku. A to na jednom místě. 6. Na deskách jsou místa, kde je teplota nižší, než by měla být. Jídlo je samozřejmě uvařené, ale není na něm žádný vzor talíře. A bude to trochu vařené. 7. Desky jsou nakloněné tak, aby tuk stékal. Vypadá to pohodlně, ale jídlo začne při vkládání klouzat dolů.

Klíčové vlastnosti elektrických grilů Tefal

Elektrické grily Tefal v tomto přehledu mají uzavřenou konstrukci. Tyto modely umožňují vařit jídlo téměř jako v troubě.

Pokročilá zařízení výrobce mají patentované senzory, které měří tloušťku a množství pečeného pokrmu a automaticky nastavují dobu pečení.

Při výběru elektrického grilu Tefal se vyplatí zaměřit se na následující vlastnosti:

 • Síla je.Modely s výkonem do 1 kW jsou vhodné pro pečení klobás a zeleniny. Spotřebiče s výkonem 1 až 2 kW umožňují vařit maso a další potraviny kratší dobu. Elektrické grily o výkonu 2 kW a vyšším jsou vynikající volbou pro přípravu velkých pokrmů při maximální rychlosti.
 • Materiál pouzdra.Kovová pouzdra nejsou náchylná na mechanické namáhání, ale při vaření se poměrně rychle zahřívají. Mřížky z termoplastického kompozitního materiálu jsou cenově dostupné, tepelně izolované a nárazuvzdorné.
 • Topné těleso.Kovová topná tělesa jsou odolná, spolehlivá a levná a lze je instalovat do všech částí grilu. Nemají vliv na mízu, mastnotu a saze. Infrazářiče. Modernější, účinnější, rychlejší, ale stále křehké.
 • Řízení teploty.Většina modelů grilů je vybavena ručním ovládáním teploty, takže lze regulovat a nastavovat požadovaný tepelný výkon. Dražší přístroje jsou vybaveny automatickým regulačním systémem, který minimalizuje zásahy uživatele do procesu vaření.
 • Vyměnitelné desky.Řada jednotek má možnost výměny panelů. Hladké, rýhované nebo jinak tvarované povrchy, které umožňují přípravu určitých druhů potravin. Náhradní desky lze mýt odděleně od grilu, a to i v myčce nádobí.
 • Zobrazit.Elektrické grily mají základní i pokročilé indikátory. Mezi první patří indikátory zapnutí, připravenosti k použití, funkce a nastavené teploty. Ty jsou k dispozici s ukazateli aktuální teploty, stupně grilování, stupně přípravy a stupně ohřevu.
 • Speciální funkce.Všechny elektrické grily Tefal jsou opatřeny nepřilnavým povrchem, který kromě své základní funkce usnadňuje údržbu spotřebiče. Některé modely mohou být vybaveny displejem, časovačem odpočítávání, ochranou proti přehřátí s automatickým vypnutím.

Tefal Top 10 elektrických otočných grilů 2021-2022

PlaceNamePrice
5 nejlepších elektrických grilů Tefal z hlediska poměru cena/výkon
1 Tefal Optigrill XL GC722D34 Zjistěte cenu
2 Tefal GC306012 Zjistěte cenu
3 Tefal Optigrill GC712 Další informace o ceně
4 Tefal Optigrill GC706D34 Zjistěte cenu
5 Tefal GC205012 Podrobnosti najdete v ceníku
5 nejlepších elektrických grilů Tefal s odnímatelnými plotýnkami
1 Tefal Optigrill Elite GC750D30 Zkontrolujte cenu
2 Tefal GC600010 Další informace o ceně
3 Tefal Optigrill XL GC722834 / GC722D16 Zjistěte cenu
4 Tefal GC724D12 Zjistěte cenu
5 Tefal Optigrill GC7128 Podívejte se na cenu

Pokud jste se rozhodli koupit elektrický gril od této společnosti, měli byste zvážit následující body:

 • Kapacita spotřeby. Tento ukazatel vás informuje o tom, jak rychle se spotřebič zahřeje a jak rychle lze připravit vaše oblíbené pokrmy. Optimální hodnoty začínají na 1600 wattech.
 • Typ panelů. Odnímatelné panely umožňují rychlou a snadnou péči o pracovní plochu.
 • Existují nepřilnavé povlaky. Většina elektrických grilů Tefal má tento typ povrchu, což znamená, že při vaření nemusíte používat olej.
 • Automatické programy. Ušetří vám práci s nastavováním času a teploty. Správný režim nastavuje hodnoty pro jednotlivé druhy potravin stisknutím tlačítka.
 • Volitelné přílohy. Mřížka nebo podnos zlepšuje funkčnost přístroje a zvyšuje rozsah připravovaných pokrmů.
 • Ochrana. Nohy grilu by měly být pogumované, aby se zabránilo posunu spotřebiče během používání. Další výhodou je ochrana proti přehřátí, která gril vypne, když teplota dosáhne kritické hodnoty.

Nejlepších grilů Tefal

Žebříček nejlepších grilů zahrnuje následující modely:

gril, tefal, myčce, nádobí
 • Tefal Optigrill Elite GC750D30;
 • Tefal GC724D12;
 • Tefal Optigrill GC712;
 • Tefal GC306012;
 • Tefal GC205012;
 • Tefal SuperGrill Standard GC450B32;
 • Tefal Optigrill XL GC722D34.

Podívejme se blíže na jednotlivé představené modely a uveďme jejich technické vlastnosti. Existují také některá kritéria pro výběr dobrého grilu.

Tefal Optigrill Elite GC750D30

Dokonalý elektrický gril pro domácí pečení ryb a masa, přípravu zeleniny a gurmánských pokrmů. Gril měří tloušťku kousků, počítá jejich množství a teplota je rovnoměrně rozložena na spodní a horní desku. Příprava trvá krátce a grilování můžete upravit podle svých preferencí. Od propečeného až po dobře propečený. Díky integrované funkci extra opékání budete mít pocit, jako by vám steaky právě přinesli z restaurace.

.

 • 12 vestavěných automatických režimů;
 • Funkce extra vaření;
 • Rovnoměrné rozložení teploty;
 • Optimální výkon 2000 wattů;
 • 2 pracovní plochy;
 • Nepřilnavý povrch, který se snadno udržuje.

Díky grilu si celá rodina připraví skvělé maso. Bereme v úvahu preference každého člena rodiny, takže maso je připravováno na jiném grilu. Kromě toho, že se snadno ovládá, má nastavitelné režimy. Rozhodně doporučuji koupit zařízení, je to skvělé, zůstávají pouze pozitivní dojmy.

READ  Filtr pro pračky a myčky nádobí

Tefal GC724D12

Stolní konstrukce pracuje v 9 základních režimech. Díky nim můžete připravovat nejrůznější pokrmy pro celou rodinu, které budou zdravé a chutné. Maximální výkon až 2400 W, takže maso a ryby připravíte dokonale za zlomek času. Dvě varné desky zajišťují rovnoměrné rozložení teploty; několik indikátorů výkonu a tepla vám usnadní kontrolu teploty a vaření.

.

 • Dotykové spínače;
 • Dvě pracovní plochy;
 • Kontrolky ohřevu;
 • Vysoká kvalita provedení;
 • Snadné ovládání;
 • Dlouhý síťový kabel, 120 cm;
 • Stolní instalace a kompaktní rozměry.

Gril má mnoho výhod. Automatický provoz, odkapávací misku na tuk a desky lze mýt i v myčce nádobí. Koupili jsme ho před rokem a půl a ani jednou nás nezklamal. Zařízení je malé, ale pojme několik kusů masa a ryb. Občas grilujeme i zeleninu a je to chutné a zdravé.

Tefal Optigrill GC712

Nejen pro své technické vlastnosti, ale také pro svůj elegantní černý design. Automatický senzor automaticky rozpozná požadovanou dobu vaření a nastaví ji. Programy pro maso, ryby, klobásy, sendviče, hamburgery a dokonce i pizzu. Dnes je tento gril považován za gril s nejlepším poměrem cena/výkon.

.

 • Optimální režimy vaření;
 • Nepřilnavý bezpečnostní povlak;
 • Nejlepší poměr cena/výkon;
 • Stylový design. Model je k dispozici v aktuální černé barvě;
 • Intuitivní ovládání;
 • Automatický výběr požadovaného programu;
 • Vysoká kvalita provedení;
 • Indikátor sledovatelnosti;
 • Na povrchu jsou vystouplé drážky, které zabraňují sklouznutí jídla.

Nedokážu si představit, jak jsme žili bez grilu. Mnoho let pokusů o přípravu dokonalého masa na pánvi samozřejmě selhalo, ale můj manžel mi dal tohoto úžasného pomocníka. Nyní konečně víme, že dokonalé steaky jsou k dostání nejen v restauracích, ale že si je můžete připravit i ve vlastní kuchyni.

Tefal GC306012

Kompaktní elektrický gril je dokonalým doplňkem vaší kuchyně. Navzdory své malé velikosti je přístroj vysoce kvalitní a poradí si i s těmi nejlepšími steaky. Zahřátí netrvá déle než 5 minut, nepřilnavý povrch a snadné čištění. Odnímatelné talíře lze mýt v myčce a jednoduché mechanické ovládání umožňuje vyzkoušet přístroj v den nákupu. K dispozici jsou 3 automatické režimy, z nevýhod uživatelé vyzdvihují pouze skutečnost, že během vaření stříká tuk různými směry.

 • Vysoký výkon;
 • Zahřívání netrvá déle než 5 minut;
 • Kompaktnost;
 • Snadné čištění;
 • Snadné použití;
 • Správné režimy vaření.

Super gril, koupený na letní chatu, protože celé léto tam trávíme. Skvělý způsob, jak připravit vlastní maso a potěšit rodinu a přátele! Gril pomáhá připravit voňavé a šťavnaté steaky a já svou ženu rozmazluji rybami! Z mnoha výhod bych vyzdvihl jeho kompaktní rozměry, snadné používání a ergonomický design.

Tefal GC205012

Malý gril s příkonem 1600 W umožňuje připravovat zeleninu, hamburgery a další pokrmy. Vaření netrvá déle než 15 minut v závislosti na zvoleném režimu. Snadná obsluha v kombinaci s multifunkčností, desky jsou vyjímatelné a omyvatelné ručně i v pračce. V balení není zásobník na tuk. To je jediná nevýhoda, ale mnoho uživatelů tuto skutečnost považuje za výhodu. Místo tácu se používá nehořlavá mísa, která se obvykle lépe čistí.

Pozitivní zpětná vazba

Plně automatické.))) Součástí práce je. Zapněte ji, vyberte rybu, hamburger atd.Д. A po práci se jdu převléknout. Zahřívá se a skřípe. Vrátím se do kuchyně, hodím do ní steak a zavřu. Zatímco se griluje, vezmu si z mrazáku vychlazenou sklenici na pivo a z horní přihrádky chutné pivo. Nalijte přes okraj sklenice a mírně ji nakloněte. Méně pění. Zapínám hru svého oblíbeného týmu. A pak můj věrný přítel zapípá zvacím tónem. Steak je připraven!!

Po roce používání mám pocit, že jsem zničil povrch. Moje chyba. Několikrát ho hodil do dřezu s vodou, než vychladl. Nákup od úředníka je poněkud drahý. Inzerováno 5500 pro dva. Existuje však cesta ven. Existují firmy, které odstraňují starý a aplikují nový teflon. 1600-2000 dolarů za dva povrchy.

Ale nejlepší na tom je, že můžete steak připravit na požadovaný stupeň propečení. Vypočítá dobu vaření podle tloušťky kusu masa.

Ryby. V hypermarketech se nyní začaly objevovat ryby od ruských výrobců nakrájené na rovnoměrné steaky.

Vybírám ryby a Čekání na bzučák.

Koupil jsem ho v německém internetovém obchodě. Také jsem si pořídil dvoudílnou sadu steakových nožů a vidliček. Gril na hamburgery. A je to všechno levnější než tady, dokonce i s doručením.

Skvělé vaření, opravdu funkční design z hlediska umístění ovládacího panelu (nešpiní se) a zásobníku na tuk, velmi pohodlné použití vyjímatelných plotýnek.

Koupili jsme ho s manželkou v lednu a používáme ho každý den. Vynikající, velmi rychlé, snadné čištění, bez myčky, mytí v ruce, jeden talíř umyjete za 2 minuty běžným mycím prostředkem. Žádné pachy, gril je stále téměř jako nový. Právě vařím. Moje žena je šťastná.

Dobré stránky: Vše, jak je inzerováno, což je pro mě divné. Steak je na grilu propečený! Velmi uspokojivé. Ryby, drůbež, hovězí maso (steaky), zelenina. Vše v pořádku. Snadné čištění, žádný zápach z vaření. Má program mražených potravin.

Nevýhody: Vysoká cena. Chtělo by to regulaci teploty. A tuk ulpívá na odnímatelných deskách na těle grilu, špatně se čistí.Mražené potraviny jsou trochu suché. Ale to nic neznamená.

Koupil jsem gril v Německu za 7000, cenovka je nepřiměřeně vysoká, za tyto peníze si můžete koupit dobrou troubu. Gril splnil moje očekávání, krásně peče, ovládání je jednoduché a přehledné. Miloval kotlety z mletého masa z Mirotorgu. Používám ho asi týden, je to věc. Zpětná vazba již byla jednou smazána, napište prosím znovu.

Výhody: Dobře se vaří a chutná, minimální zapojení do procesu vaření.

Nevýhody: Cena, s největší pravděpodobností si Tefal hlídá cenovou politiku, stejně jako mnoho jiných značek je nutí udržovat doporučené ceny.

Talíře myji v myčce už rok. Let je v pořádku. Ryby, sendviče, zelenina. Žádný problém, nemám v něm rád maso. Nízký výkon.

Dlouho jsem přemýšlel, zda takové zařízení potřebuji, nebo ne.

Proto ji doporučuji všem. Opravdu bez oleje a bez dalšího zpracování (!) Dostal jsem skvělý chutný steak. Dělala jsem ji středně propečenou i propečenou a je opravdu dobrá. Je to pro mě dar z nebes, nerada vařím a ztrácím tím čas. A za 10-15 minut je uvařená a velmi chutná.

Kromě masa, z kuřete, není přesušené, jen šťáva teče. V rámci experimentu jsem usmažila jablka. Také chutná.

Kouř je, ale ne moc, bála jsem se, že ho bude víc, obvykle dělám 2 porce. Je podobná pánvi na smažení. Snadno se čistí, panely jednoduše vyndám pod vodou a otřu houbičkou. Pokud ho nevyperete hned, je možné ho vyprat i za den. Panely se rychle ochlazují a můžete je umýt přibližně za 15 minut.

Jsem s ním opravdu spokojená.К. Nechápu, jak lze takové zařízení nahradit, vařím na něm polovinu jídel.

Připravuje steaky jako v restauraci. Sama to neumím usmažit.

Na barevném kolečku můžete sledovat stupeň.

Zkoušel jsem také ryby a panini. Vše dopadlo skvěle.

Samozřejmě se musíte grilu přizpůsobit jako každému jinému spotřebiči. Steaky jsou velmi šťavnaté a velmi chutné, gril sám nastaví počet minut podle tloušťky steaku, je obecně velmi pohodlný, takže kdo má rád chytré kuchyňské pomocníky, je tento gril pro vás!

Jedinou nevýhodou je, že na žebrovaných plochách nelze vařit vše (palačinky, tvarohové placky, dranniky) a nejsou zde další rovné plochy (jako u jiných modelů).

Už nějakou dobu chodím do restaurací, o hovězích steacích něco vím a stále si kladu stejnou otázku: Můžu si podobné udělat doma?? Ukázalo se, že můžete! Dnes jsem si pořídila OptiGrill od Tefalu, vaří je velmi dobře, doporučuji

Můj manžel právě dostal opravdu skvělou věc. A naše denní menu se zcela změnilo. Vařím na něm spoustu různých druhů masa. Maso se vaří jen asi 5-7 minut. Záleží však na tom, jaký stupeň vaření máte rádi. Co se mi na tomto grilu líbí. Má volitelný režim (kuře, steak, hamburger, sendviče, klobásy, ryby, manuální nastavení teploty). Stačí zvolit režim, gril se zahřeje a dá vám signál, když je připraven. Poté položte výrobek na drátěnou polici, nasaďte víko a počkejte na signál k nastavení stupně vaření. I ta nejsušší kuřecí prsa jsou šťavnatá a chutná. Já ji ale jen osolím a opepřím. Úžasné jsou i sendviče. Bochník je křupavý a opečený. Také smažím masové kuličky. Je grilovaný, ale ne mastný. К. Veškerý tuk odteče. Pro lidi, kteří mají na vaření málo času, je tento gril pokladem.

Chutné, zdravé jídlo, možnost volby stupně vaření, snadné vaření a mytí.

Dobrý den všem! Asi před půl rokem jsme si koupili úžasný spotřebič Tefal OptiGrill. Nepokazil se s nákupem, plní svou funkci na PLUS 5! Je to velmi, VELMI pohodlné v tom, že určuje tloušťku samotného produktu a tím i čas na vaření, není třeba stát s časovačem (jako moji přátelé, kteří si koupili jen gril, na kterém pokus a omyl vypočítat čas pro vaření některého z požadovaných produktů, a pokud změníte tloušťku, a čas znovu vypočítat) stačí dát, steak, ryby, zelenina, klobásy, atd. Д. A opravdu určuje dobu vaření, velmi vhodný barevný indikátor stupně vaření, popis v návodu plně odpovídá skutečnosti (mluvím o stupni vaření, žlutý indikátor. Steak s krví, pomerančem. Středně propečené, s červeným žíháním, co nejšťavnatější. Dokonale opečené). Velmi mi chutnají hovězí steaky, červené ryby a houby. Fritovací plochy jsou nepřilnavé a odnímatelné, takže se velmi snadno čistí, nic se nepřipaluje a během minuty se bez námahy umyjí. S výrobkem jsem spokojen, nákup doporučuji

| Denial of responsibility | Contacts |RSS