Šicí stroj pro středně těžké až těžké tkaniny

Šicí stroj pro středně těžké až těžké tkaniny

Tým Domu šití vám rád pomůže koupit levný průmyslový šicí stroj různých značek: Aurora, Jack, Juki, Zoje, Typical, VMA, Juck, Brother, Siruba, Velles, Pegasus, Golden Wheel.

Průmyslový šicí stroj je šicí stroj používaný ke tkaní různých tkanin. Těsnost hadice přímo závisí na typu stroje. Výrobci pravítek nabízejí:Šicí stroje pro lehké a střední materiály, šicí stroje pro střední a těžké materiály, šicí stroje pro těžké materiály (s dvojitým přepadem nebo trojitým postupem)

Pro lepší pochopení si při nákupu stroje stručně popíšeme jednotlivé typy. Prvním a hlavním rozdílem mezi prvními dvěma typy je instalovaná odnímatelná sada: kolejnice, jehlová deska a patka. Třetí hlavní rozdíl. Je výkon motoru a maximální otáčky. Zvláštní pozornost je třeba věnovat strojům s přetečením systému, taková možnost vyvolá současný pohyb dvou mechanismů. Dolní (ozubený stojan) a horní (nášlapná patka). Díky této manipulaci stroj snadno projíždí v místech se zvýšenou tloušťkou tkaniny a v těžko přístupných místech.

Netřeba dodávat, že dnes je výběr strojů tak velký, že výběrem potřebného vybavení můžete strávit více než jeden den. Hlavní rozdíly ovlivňující faktor ceny jsou:

Výrobce a provedeníKompatibilita, tj. Zda je stroj vybaven vestavěným servopohonem a jasnými světly, či nikoliv.Automatické funkce. Čím více jich je, tím vyšší je cena. Mezi hlavní patří: polohovač jehly, automatický zdvih patky, automatické přichycení a ořez nitě.

Rád bych dodal, že každý výrobce se snaží vyrábět stroje s vysokým výkonem a životností.

Snadné filtrování pro vyhledání požadovaného modelu! Pokud jste však při výběru šicího stroje v obrovském online prostoru zmateni, rádi vám poradíme a vyzvedneme potřebnou techniku.

Hodnocení nejlepších šicích strojů na kůži a těžké tkaniny

Nominace místo Název produktu cena
Nejlepší domácí šicí stroje na kůži a těžké tkaniny 1 Janome memory craft 9900 91 550 ₽
2 Bernina B 380 71 990 ₽
3 Praff Ambition 1,5 54 900
4 Juki HZL F600 44 990 ₽
Nejlepší průmyslové šicí stroje na kůži a těžké tkaniny 1 Garudan GZ-539-4007 LM 284 430 ₽
2 Zoje ZJ243 117 320 ₽
3 Typický GC6910A-HD3 41 980 ₽

Levný a jednoduchý domácí model není vhodný pro šití koženého zboží. Proto se vyplatí zvážit pouze drahé možnosti. Zkoumali jsme názory a zkušenosti zákazníků. Proto jsme vytipovali nejlepší šicí stroje, které si poradí s poměrně silnými látkami.

Janome memory craft 9900

Japonský model montovaný na Tchaj-wanu. Jedná se o jeden z našich nejoblíbenějších strojů na šití kůže a těžkých látek. Pro začátečníky je poměrně složitý, proto ho nejčastěji volí švadleny se zkušenostmi. Dnešní šicí stroje jsou proslulé mnoha jedinečnými funkcemi. K dispozici jsou všechny potřebné stehy a vyměnitelné šicí patky, funkce zipu a knoflíku. Zařízení lze připojit k notebooku. Rychlost až 1000 stehů za 60 sekund. Prošívací jednotka umožňuje zdobení výrobků.

.

Bernina B 380

Švýcarský model dokonale kombinuje stylový design, všestrannost a vysokou kvalitu. Má černý lesklý povrch a LCD displej, který zobrazuje všechny důležité informace. Od typu stehu až po tipy k nastavení. Do šicího stroje lze uložit až 30 funkcí a vzorů. Změna vzoru stehů pomocí tlačítek na panelu.

Boční stolek na ramenní plošině zvětšuje plochu pracovní plochy. Pro plné pohodlí je Bernina vybavena funkcí hands free, jasným podsvícením a bočním stolkem. Vhodné pro znalce i amatéry. Maximální počet stehů za minutu. 900. Výkonný motor vám poskytne sílu pro šití i těch nejtěžších látek. Střední

Praff Ambition 1.5

Milovníci domácího šití si jistě oblíbí model německé značky. Elektronický šicí stroj má řadu funkcí, které jsou nezbytné pro použití s hrubými látkami. Vše se týká horního dopravníku materiálu a nastavení přítlaku přítlačné patky. Uživatelé ocení tipy nástrojů, různé typy stehů a funkci bez patky.

Zařízení je vybaveno omezovačem rychlosti a jeho funkce nabízí 195 různých možností. Režijní záloha vám pomůže vyrovnat se s kůží. Všechny informace se zobrazují na displeji. Automatický ořezávač nití. Konstrukce je vyrobena z odolného bílého plastu. Dobré osvětlení pracovního prostoru. Maximální rychlost šití s příkonem 70 W je 700 stehů za minutu.

Juki HZL F600

Juki HZL F600 zaujme na první pohled svým jedinečným designem a výkonnými funkcemi. Stroj dokáže vytvořit 225 různých stehů, automaticky provádět některé funkce. Má obdélníkový mechanismus podávání látky. Zabraňuje tahání za látku a zajišťuje čisté a rovnoměrné prošití lehkých i těžkých látek.

READ  Šicí stroj nešije cikcak, protože

Hlavní výhody zařízení. Spolehlivost a trvanlivost. Jeho tělo je vyrobeno z pevného plastu, což snižuje celkovou hmotnost zařízení a hladinu hluku. Rychlost až 450 stehů za minutu. Toho je dosaženo použitím energeticky účinného motoru s příkonem 65 W. Extra pohodlí díky tlačítku zpětného chodu, větší šicí plocha, integrované světlo. Chválen za zjednodušené navlékání nití a zvedání kolena. LCD displej vždy zobrazuje potřebné informace. Detekce odmítnuté závady. Cena. 34564 rublů.

Počítačové šicí stroje

Počítačové šicí stroje jsou profesionální stroje. Jejich hlavním rysem je vestavěný minipočítač, který umožňuje zadat programy a pořadí určitých prací, a vše ostatní udělá zařízení samo. Naše nejlepší modely roku 2021.

Brother INNOV-‚IS-10

Počítačový stroj Brother INNOV-‚IS-10 vyrobený v Japonsku zvládne 16 šicích operací s látkami libovolné hustoty při 3 rychlostech. Funkce automatického vytváření smyček a dostupnost horizontálního háku. Užitečné funkce, jako je volné rameno, navlékač jehly, stabilizátor přítlaku, kontrola vyvážení knoflíkové dírky a dvojitá jehla.

Snadno nastavitelný přítlak patky, napětí jehly, vypnutí podávacího válce a omezovač rychlosti pro snadné šití silných látek a perfektní výsledky. Stroj je vybaven patkou (univerzální, overlock, pro šití zipů a knoflíků). Je ideální pro domácí šití a mohou ji používat začátečníci i amatéři.

 • Nevynechává ani nebrzdí silnější části listu;
 • Snadné používání;
 • Funkčnost;
 • Tichý raketoplán;
 • Dobré vybavení;
 • Přiměřená cena.

Světlana I. Jako první bych ráda zmínila jeho snadné použití, a to i při šití těsných látek. Dobré osvětlení. Práce bez lamp. Na displeji se jasně zobrazují znaky a je příjemné vidět aktuální nastavení najednou, místo abyste museli hledat pozice několika tlačítek.

Veronica P. Pokud porovnáte se stroji v podobné cenové kategorii, jen zřídkakdy mají displej LCD. Je velmi praktický pro nastavení stroje. Obdržela jsem k němu sadu šicích patek, dokonce i patku pro převlékání. Tato patka mi zpočátku pomohla obejít se bez overlocku. Také jsem si pořídila moderní vodorovný chapač; díky němu je šití tiché a stehy jsou velmi rovné, a to i na silnějších látkách.

Elna eXperience 570

Počítačový šicí stroj Elna eXperience 570 je vhodný pro všechny šičky bez výjimky. Jednoduché a přímočaré ovládání je vhodné pro začátečníky, ale široká škála funkcí rozšiřuje možnosti i pro profesionály. Stroj dokáže ušít až 200 různých oděvů a textilních struktur. Nastavení přítlaku patky umožňuje šití velmi tenkých látek a usnadňuje šití těžkých látek.

Konstrukce obsahuje funkce, které zvyšují pohodlí při šití: tlačítko pro polohování jehly (nahoru/dolů), automatický odstřih nitě, bodový příchyt. Na rozdíl od předchozího modelu hodnocení umožňuje vestavěná paměť tohoto stroje kombinovat stehy a vytvářet jedinečné designové věci. Elna eXperience 570 se dodává s prodlužovacím stolem a krytem.

 • Snadné nastavení a ovládání;
 • Dobrá funkčnost;
 • Pohodlný pracovní prostor;
 • Nenáročná údržba;
 • Pracuje s různými látkami;
 • Je ticho;
 • Lehké.

Sofia B. O látkách ani nepřemýšlím. Stroj si vezme všechno. Používala jsem, drapérie, džínovinu a koženku. Ovládání šicího počítače je velmi dobré, ale zpočátku bylo těžké si na něj zvyknout, ale po chvíli jsem si na něj zvykl. Také se mi líbí, že je zde mnoho šicích operací, knoflíkových dírek, různých stehů. Osvětlení je skvělé pro večerní šití, oči se neunavují. Opravdu skvělá kvalita!

Maria Z. Koupil jsem si tento stroj pro domácí použití, ale často šiji na zakázku, zejména kožené svrchní oděvy a kabáty. Poprvé jsem měla šicí stroj s počítačovým ovládáním a zpočátku to bylo trochu složité, ale pak jsem si to osvojila a teď už vše rychle nastavím. Šití s ním je potěšením, spousta různých šicích operací, běží tiše, nit se netrhá, netlumí těsný materiál a krásné stehy. Je to skvělý model pro každou švadlenu!

Singer Quantum 9960, bílá a šedá

Německý šicí stroj Singer Quantum 9960 v bílo-šedém provedení je nejergonomičtějším šicím strojem v žebříčku. V porovnání s ostatními modely počítačů v našem přehledu provádí nejvíce operací (700) při různých rychlostech. Elektronicky řízený model s horizontálním rotačním hákem. Vhodné pro jemné i hrubé tkaniny. Se strojem Singer Quantum 9960 lze šít mnoho profesionálních a složitých stehů.

Za zmínku stojí zejména tlačítko pro šití bez nožního ovladače a možnost nastavení funkcí v automatickém i ručním režimu. Mezi užitečné funkce patří: praktický knoflíkový uzávěr, který lze přeprogramovat na automatický uzávěr, automatické nastavení napětí nitě, ořez nitě, nastavení velikosti knoflíkové dírky podle průměru knoflíku a délky stehu. Volitelné funkce: výšivka, patchwork, aplikace, prošívání a strečové látky.

 • Možnost vypnutí bzučáku;
 • Vysoká kvalita provedení;
 • Dobré podsvícení;
 • Tichá práce;
 • Stylový design;
 • Skvělé švy.
READ  Jak navléknout nit na ruční šicí stroj

Margarita A. Je to úžasný stroj! Bez problémů bere tkaninu kabátu i krajky. Trochu rozmarné, ale pokud zvolíte správnou nit. Šije se samo, jen se dívejte a užívejte si. Dříve jsem používala jednoduchý elektromechanický šicí stroj Janome, tak s čím mohu srovnávat? Doporučuji!

Schopnosti modelu

Tato otázka je při výběru konkrétního modelu počítačového šicího stroje nejdůležitější. Tento stroj má často více než dvě stě stehů a způsobuje únavu očí a závratě. Nejen počet stehů na začátku. Nejprve je třeba zkontrolovat další důležité parametry.

Typ tkaniny, se kterou chcete, aby stroj pracoval. Existují stroje pro práci s jakýmkoli druhem látky, existují modely určené pro lehké a střední, nebo naopak pro střední a těžké látky. Pokud určitě víte, že vaší hlavní činností budou například taneční šaty z hedvábí a šifonu. Pořiďte si stroj na lehké látky, zvládne je lépe než univerzální stroj. Pokud chcete přetáhnout plášť nebo džínovinu, zvažte model pro střední nebo těžkou zátěž. Obvykle mají větší mezeru mezi jehelní deskou a přítlačnou patkou, aby mohly podávat silnější vrstvu látky, a silnější motor, který dokáže prošít knoflíkovou dírku.

Maximální délka stehu (až 5 mm) a maximální šířka klikatého stehu (až 7 mm). Čím více jich je, tím lépe: rozšiřují oblast použití.

Typ háčku: háček je vertikální s odnímatelným cívkovým pouzdrem a horizontální, kde cívkové pouzdro chybí. Druhá možnost je modernější a spolehlivější. Je v ní méně dílů, které se mohou porouchat.

Knoflíková dírka může být automatická nebo poloautomatická. „Plná“ automatika umožňuje ušít až 7 různých knoflíkových dírek, ušít knoflíkovou dírku přesně stejné velikosti jako knoflík, zapamatovat si velikost a opakovat knoflíkovou dírku stejné velikosti tolikrát, kolikrát chcete.

Poloautomatické knoflíkové dírky se obvykle vyrábějí pomocí jednodušších modelů. Zde se velikost určuje podle označení na patce a knoflíková dírka se šije ve 4 po sobě jdoucích krocích. Není to složité a není to tak dlouhé, ale když vynásobíte 10, 20, 30 tlačítek na oblek. Rozdíl je značný.

Volitelnými, ale velmi praktickými funkcemi jsou integrovaný navlékač jehly, možnost šití dvojjehlou, tlačítko pro polohování jehly a tlačítko pro dírkování. Pokud se chystáte hodně šít, stojí za to věnovat pozornost možnosti práce bez pedálu a externí regulace rychlosti, je to velmi úsporné pro vaši nohu, která si po čtyřech až pěti hodinách nepřetržitého stisku pedálu začne stěžovat, navíc pedály selhávají rychleji než samotné stroje a dělají to zpravidla v nejnevhodnějším okamžiku.

To je konec obecných rad a zbývá vybrat si z množství nabízených stehů, písem a květin sadu, která je pro vás osobně užitečná, ale na závěr uvedu ještě jeden velmi důležitý bod.

Šicí stroje pro těžké a velmi těžké látky

Přímý šicí stroj s horním a spodním podáváním člunkového stehu a zvětšeným vertikálním chapačem pro střední a těžké materiály. Specifikace: Rychlost. 2000 otáček za minutu Délka stehu až 9 mm Vzdálenost mezi hlavní a pomocnou patkou 2. 5 mm.

Pětinitný overlock ZLATÝ KOLEČEK CSA-2516-04/L35-5×6 je určen k overlocku a současnému šití řetízkovým stehem na okrajích oděvů z těžkých materiálů se současným ořezem okraje. Používá se na šití džín, potahů na nábytek, pracovních oděvů atd.Д. Podobně jako.

Vysokorychlostní tříjehlový overlock s kráčející patkou a řetízkovým ořezávacím zařízením je určen k dekorativnímu dokončování koberců a dalších výrobků z těžkých a velmi těžkých materiálů řetízkovým stehem. Příslušenství (součástí sady):.

Dvoujehlový stroj s posuvem jehly s prodlouženou plochou, zvětšeným chapačem, zvětšenou vzdáleností mezi jehlami, automatickými funkcemi ořezávání, přichytávání, zvedání patek a seškrabávání elektrického typu, zadním poulerem a automatickým mazacím systémem pro vysoké zatížení.

Vysokorychlostní čtyřjehlový overlock s dvojitým zámkovým stehem, úhlovým řezem a nastavitelným overlockovým mechanismem je určen k overlockování řetízkovým stehem na okrajích oděvů s vysokou gramáží a k současnému šití overlocků. Nahoře a.

Průmyslový šicí stroj s dlouhým rukávem pro velmi těžké materiály A-272 Aurora Pro šití technických předmětů, čalounění, potahů, potahů na karavany, stanů, kde potřebujete větší šicí plochu. Pro speciální ozdobné stehy na oděvech, které používají řetízkový steh pro šití.

Dvoujehlový šicí stroj Aurora A-878 je určen k šití těžkých materiálů dvěma paralelními stehy. Protějšek Mitsubishi LU2-4420. Specifikace: Délka stehu 9 mm. Výškový zdvih nohou 16 mm. Automatické mazání. Maximum.

Šicí stroj A-900 Aurora je určen k šití výrobků z těžkých materiálů (popruhy, padáky, bezpečnostní pásy, potahy na nábytek, markýzy, stany, tašky atd.).П.). Mitsubishi DY-253 analogový. Specifikace: Délka stehu. 12,7 mm. Výška zvedání nohou 2.

Šicí stroj A-999 Aurora s jednojehlovým uzamykatelným stehem, trojnásobným posuvem, velkým levostranným člunkem, ořezem a podáváním okrajů. Stroj je určen pro lemování přikrývek a prošívaných přikrývek. Analogový Seiko LSW-8BLVMF Specifikace: Délka stehu. 9.

šicí, stroj, středně, těžké

Dvoujehlový rovný steh s horním pohonem s válečkovým podavačem a spodním podavačem a zvětšeným vertikálním chapačem. Určeno pro jednoduché a ozdobné stehy při výrobě vysoce kvalitního koženého zboží: kabelek, obuvi atd.Д. Analog PFAFF 1244

READ  Sušička ručníků z profilové trubky vlastníma rukama

Použití: pro šití technických předmětů, čalounění, potahů nábytku, potahů karavanů, stanů, kde je vyžadována rozšířená šicí zóna.Pro speciální ozdobné stehy na oděvech, které používají silné, kroucené nitě. Jako obdoba Durkoppa Adlera 204.Vlastnosti: volná zóna pro šití. 760 mm. Troy.

Sloupový dvoujehlový prošívací stroj s trojitým (unisono) posuvem a zvětšenými čepelkami pro extra těžké materiály. Určeno k šití závěsů, padáků, bezpečnostních pásů, potahů nábytku, markýz, stanů, tašek atd.П. Pro speciální lemovací stehy na látkách.

Přímý jednojehlový stroj s unisono podáváním a zvětšeným vertikálním chapačem. Vhodné pro jednoduché a dekorativní stehy ve středně těžkých až těžkých materiálech. Analog PFAFF 1245.Specifikace: Délka stehu. 8 mm výška zdvihu válečkové patky.

Straight-line dvuhigolnaya stroj s unison feed a zvětšené vertikální raketoplány. Určeno pro jednoduché a dekorativní stehy při zpracování středně těžkých a těžkých materiálů. Analog PFAFF 1246.Specifikace: Délka stehu. 8 mm Výška zdvihu válečku.

Dárková kabelka Aurora 1 097 P 0 P Jednojehlový rovný šicí stroj s jednojehlovým podáváním, pohyblivým ořezem a zvětšeným vertikálním člunkem. Určeno k lemování těžkých materiálů, obuvi a koženého zboží stehem a páskou z koženky ve 2 a 4 záhybech. Ana.

Dárková taška Aurora 1 097 P 0 P Jednojehlový šicí stroj se zámkovým stehem, trojnásobným posuvem, zvětšeným člunkem, současným ořezem a lemováním. Kompletní s automatickým zvedáním pneumatických nožiček, synchronizovaným mechanismem ořezu hran.

Jednojehlový rovný stehový stroj s dvojitým člunkovým stehem s trojitým (unisono) posuvem, zvětšenou plošinou 635 mm a zvětšeným kyvným člunem pro šití velmi těžkých materiálů. Stroj je určen k šití závěsů, potahů na nábytek, stanů, markýz, rukojetí tašek, rukavic.

Jednojehlový rovný stehový stroj s dvojitým nitkovým zámkovým stehem, trojitým (unisono) posuvem, zvětšenou plošinou 960 mm a zvětšeným kyvným člunkem pro šití těžkých materiálů. Stroj je určen k šití závěsů, potahů na nábytek, stanů, markýz, úchytů na tašky, rukavic.

Jednojehlový rovný stehový stroj s dvojitým stehem s trojitým (unisono) postupem, zvětšenou plošinou 760 mm, zvětšeným vertikálním japonským člunkem a automatickým ořezem a přichycením nitě. Stroj je určen k šití středně těžkých a těžkých materiálů a kůže.

Jednojehlový průmyslový šicí stroj s kráčející patkou a zvětšeným chapačem pro šití těžkých materiálů. Používá se k šití kůže, plastů, popruhů, padáků, bezpečnostních pásů, potahů nábytku, markýz, stanů, tašek atd.П. Technické specifikace: Maximální rychlost.

Přímočarý prošívací stroj s dvojitým posuvem (kráčející patka) a zvětšeným člunkem určený pro leštění vlny, plsti, flanelových kruhů. Tento model je speciálně navržen pro výrobu lešticích kotoučů z těžkých a velmi těžkých materiálů.

Stroj je určen k šití závěsů, potahů na nábytek, stanů, markýz, úchytů tašek, rukavic, bezpečnostních pásů, autosedaček a tašek. Juki TNU-243 analogový. Speciální vlastnosti: Perfektní kvalita švu Šití vícevrstvých výrobků je možné díky trojnásobné výšce průchodu.

Knoflíková dírka

Moderní šití by nebylo možné bez knoflíkových strojů. Značně se liší z hlediska automatizace a rozsahu vestavěných možností, ale vždy usnadňují pracný a časově náročný proces přišívání knoflíků. Různé modely a ceny vám umožní najít nejvhodnější verzi knoflíkového automatu.

Vlastnosti šicích strojů pro těžké materiály a kůži

Domácí modely nejsou vhodné pro těžké tkaniny. Při provádění těchto činností na běžných strojích může dojít k poškození jehlové desky, posunu člunku a jehlové tyče.

Průmyslové stroje jsou určeny pro těžké tkaniny:

šicí, stroj, středně, těžké

Tyto možnosti se od standardních analogů liší zvýšenou výškou nohou výtahu. Tyto šicí stroje mají delší stehy.

Hmotnost průmyslového modelu je 15 kg a více, takže má dobrou stabilitu. Díky výkonnému elektrickému pohonu pracují tyto šicí stroje zvýšenou rychlostí. Mnoho modelů je navrženo pro velké objemy, takže mohou pracovat nepřetržitě.

Hodnocení šicích strojů pro domácí kvalitu

Díky zavedení nových technologií do našeho života je moderní šicí stroj pro všechny typy látek zařízením, které umožňuje profesionálním i amatérským švadlenám vytvářet oděvy, aniž by se musely uchylovat k dlouhému šití.

Zvažte hodnocení nejlepších šicích strojů pro domácí kvalitu podle vlastností:

Bratr M-14

Šicí stroj Brother M-14 je jedním z cenově nejvýhodnějších šicích strojů na trhu, takže je cenově výhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené profesionály.

Snadno se ovládá a snadno se mění prvky. Díky rozšířenosti tohoto modelu na trhu jej lze v případě poruchy snadno vyměnit.

Díky vodorovnému chapači se snadno navléká cívková nit. Všestrannost zařízení šetří čas a zajišťuje pohodlnou práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS