Jak holit zastřihovačem Philips s jednou čepelí

Jak se holit se zastřihovačem Philips s jednou čepelí. Přehled videí

Napište recenzi bez registrace Zobrazit všechny (nejen špatné) recenze produktu Philips OneBlade QP2510 Použijte nejnovější promo kódy a nakupte za méně peněz!

– 3. Andrei

Klady: Použil jsem ji třikrát. Dobře se holí
Nevýhody: Křehký držák holicí hlavy se zlomil a nelze jej znovu připevnit.
Recenze: Už nikdy si nekoupím Philips

– 2. Podrobnosti skryté

Klady: rychlé dodání, marketing
Nevýhody: špatně se holí. Oholí se do šeda. Nelze srovnávat s běžnou žiletkou
Zpětná vazba: Očekával tento výsledek, ale bylo to velmi zajímavé. Spousta pozitivních recenzí a videorecenzí na internetu. Nyní je jasné, že to vše je součástí marketingu

– 2. Mm Alexander

Klady: výhody nebyly nalezeny
Nevýhody: zařízení není vůbec nutné
Recenze: Opravdu nechápu účel tohoto zařízení, holí se mnohem hůře než jednorázové holicí strojky a hůře než normální elektrický holicí strojek od stejného výrobce, trvá příliš dlouho, než se zastřihnou kontury, moderní zastřihovače trávy jsou pro to mnohem lepší

– 2. Solovejčik Arkadij

Klady:
Nevýhody: Čepele. Přestávky! Podruhé mi jedna žiletka vydrží asi tři měsíce (holím se jednou týdně), pak se prostě zlomí a je konec. Kupte si nový (není levný). Problém s čepelemi je, že nejsou příliš dobré a nemusíte je kupovat.
Recenze:

– 2. Andrew G.

Klady: Díky kompaktní hlavě se snadno dostanete do těžko přístupných míst a snadno je obkreslíte. Lehké.
Nevýhody: Oholí se špinavě a zanechává matné strniště. Hlava se rychle otupí. Nabíjení trvá dlouho. Žádný indikátor nabíjení. Divoce drahá náhradní hlava. Stříhá mi strniště s nervozitou horší než strunová sekačka.
Moje zpětná vazba: Lze vzít pouze na chatu nebo do kempu, abyste si oholili několikadenní strniště před cestou domů veřejnou dopravou. Jinak pouze nevýhody. Musím mít holicí strojek, abych se mohl pořádně oholit, a místo toho by bylo lepší použít zastřihovač trávy.

– 2. Vitalij L.

Klady: Líbil se mi vyžínač na trávu, jako stavba, jako vzhled.
Nevýhody: Žádné stížnosti na zastřihovač
Recenze: Přišel se stopami používání, všiml si těsně před dárkem.

– 2. Plačící hlas na rozhlasových vlnách

Klady: Levný rychlý, pokud jej porovnáte s elektrickým holicím strojkem nevyžaduje napařování pokožky, vlasů, mám ho za to, ale nevýhody.
Nevýhody: – neholí, ale stříhá (zůstává strniště, které někomu stačí). Na rozdíl od všech recenzí se podařilo snížit kůži. Na krku je méně dráždivá než na rukávu
Recenze: Výsledkem je rychlé oholení (v porovnání s elektrickým strojkem), ale ne čisté oholení a „půldenní“ strniště (pro některé celodenní strniště). Růst vlasů je u každého jiný). Ale i přes nedokonalé oholení, podráždění na krku nikam nešel, a také přidal řez v koutku rtů, který nikdy nebyl vidět s jilet, který je také rychlejší. Takže pro mě osobně to není dobré.

– 2. Sysoev Sergey

Klady: Reklamy na tento stroj jsou super! Lidé z marketingu jsou roztomilí. Výhody jednoho, leží dobře v ruce. Ale neplýtvejte za něj penězi. Neholí strniště, jak je inzerováno.
Nevýhody: Pokud chcete nahradit holicí strojek a holit se tímto nástrojem, říkám toto. Mám husté strniště a nepomáhá mi to. Holí se v chuchvalcích, snažil se s tryskou nepomohlo.
Recenze: Tento nástroj nekupujte. Pokud ji chcete darovat někomu, kdo vám přeje, můžete!! Ať si to protrpí.

– 2. Dr.Smart

Klady: Baterie vydrží, holí, jak má.
Zápory: Vousy vystřelují, kam se hne. A spadl mi na čepel a já nemůžu nikde najít čepele. Je jako trubka, takže klouže, kutálí se a padá.
Reakce: Nikde jinde je nemohu najít.

– 2. Skleznev Sergey

Klady: pohodlný tvar, velikost a hmotnost nová čepel velmi dobře řeže štětiny funguje tiše omyvatelná
zápory: – levný kluzký plast zcela hloupý a nepohodlný vypínač. K zapnutí zařízení potřebujete obě ruce, zejména pokud jsou mokré Zařízení je kulaté, bez výstupků. Se odvalí z jakéhokoli i mírně nakloněného povrchu. Spadne na podlahu! Funguje půl hodiny, nabíjení trvá asi hodinu. V roce 1998 to byla norma a nyní to vypadá velmi, velmi podivně. Jak dlouho spotřebič vydrží a jak dlouho se bude nabíjet? Hádejte co.
Recenze:

Co je na tom tak zajímavého?

Nejzajímavější je, že výrobce se zřekl názvu „břitva“. Nazývá se „holicí zařízení“ nebo „holicí pomůcka“.

Vývojáři tvrdí, že toto zařízení má příliš mnoho funkcí na to, aby bylo jen obyčejným zařízením. Další vlastností tohoto zařízení je, že řezací jednotka může provádět až 200 pohybů za sekundu. Podle výrobce je taková vlastnost pouze pro ty nejlepší. Dokáže oholit strniště různé délky a tvrdosti. Recenze produktu Philips One Blade tuto skutečnost potvrzují. Když už mluvíme o bezpečnosti, přístroj má na holicí části speciální povrchovou úpravu. Také plastové záložky jsou zaoblené. Dvojitý typ ochrany může zcela zabránit pořezání a podráždění. Tento systém je pohyblivý ve svislé rovině. Díky tomu holicí strojek dokonale kopíruje kontury obličeje.

Oneblade umí zastřihovat strniště, tvarovat kontury a holit.

READ  Jak olemovat úplet na běžném šicím stroji

Philips OneBlade Pro QP6530/15 recenze

Výhody: nízká hmotnost, rychlé nabíjení, indikátor nabíjení, absence nepříjemných pocitů během holení a po něm, dobré zastřižení okrajů vousů.

Nevýhody:Otevřená čepel bez síťky. Po holení musíte uklízet, úzká čepel prodlužuje dobu holení. Strunová sekačka na trávu. Funguje to jako možnost chůze, ale můj profesionální Oster 616 pro péči o vousy, samozřejmě, nenahrazuje to.

Komentáře:Koupil jsem ho jako náhradu za starý a otlučený Panasonic ES6003. Který je stále v prodeji a je o polovinu levnější než tento stroj. Je One Blade lepší? Možná ano, ale rozhodně ne polovinu.

Výhody:Skvěle holí, má dlouhou výdrž baterie.

Komentář:Koupeno pro manžela jako dárek, je nadšený.

Klady: Všechny. Tento holicí strojek je sám o sobě skutečnou předností. Rychlé oholení bez podráždění.

holit, zastřihovačem, philips, jednou, čepelí

Nevýhody:Jediná věc je, že se dodává s jednou čepelí, bez rezervy. Žádné nemá.

Komentář:Manželovi se to líbilo. Říkal, že je to jeho nejlepší holicí strojek. Měl jich hodně. To je nejlepší! Dárek je úspěšný!

Klady: Skvělý přístroj, skvěle holí, jen pozor na délku. Je lepší zkusit nejprve větší.

Klady:Dobrý zastřihovač na trávu, skvěle holíNevýhody:Po 1 holení se rozbily držáky strojku. Nuceni kupovat náhradní nože najednou, které nejsou levné(Slabé upevnění hlavy stroje. Okamžitě se rozbila.

Výhody:Rychlé nabíjení, pěkné a čisté holení.

Výhody:Oholí oblast kníru božsky Drží náboj déle než Philips BG2028. Pro 1.5 měsíců nepravidelného holení všechny nábojové divize na místě.

Nevýhody:Nerovnoměrné holení

Komentář: Boy Vova, 35 let. Neměl jsem přítelkyni, tak jsem si ho koupil sám. Účel nákupu péče o vousy a knír, ale pak si to rozmyslel a vše oholil. Dosud jsem používal pouze žiletky s břity. Když jsem byl student, byl jsem šokován, když jsem viděl, jak můj spolubydlící na koleji trpí 10 minut s rotačním holicím strojkem (možná 5-7).Břitvou se sice pořezat nemůžete, ale.! Pro mě osobně, nebo kvůli růstu vlasů nebo proč jinak není jasně oholit (tam oholil, není). Na plochém povrchu tváří, v oblasti kníru. Je to skvělé, téměř na 0 a od první sekundy holení (i když výrobce netvrdí, že je to holicí strojek s nulovým leskem). Ale ohyb krku a dolní čelisti je opravdu nepříjemný. Trvá dlouho, než se v různých úhlech vykrouží zarostlý „trávník“. Výsledek. Obtěžování. Holil jsem se na sucho. Obrázky před a po.V zásadě jsem vděčný za oholení kníru. Břitva, pokud odrostla, bylo to nepříjemné, až bolestivé, to zdola nahoru, to shora dolů. Tenhle je čistý.Jako zastřihovač měl čas použít pouze jednou. Opět smíšené dojmy. Funkce trimování se mi zdá být asi 3 z 5. Zdá se, že je určen pro rovné, tuhé vlasy, které rostou jedním směrem. Celkově je holení žiletkou rychlejší a méně dráždivé.

Slabé stránky: Holicí hlava je nechutná. Nastavením délky na 3.5 téměř nulové oholení! Bez nástavce se mohu oholit na požadovanou délku, výrobek je pro mě zbytečný.Protože je plast pružný, sebemenší tlak, který vyvinete na strniště, přiblíží čepel k vaší pokožce, čímž se sníží vaše preferované nastavení délky. Měla bych zmínit, že vzhledem k tomu, že chloupky na obličeji rostou na některých místech různými směry a obličej sám o sobě má členitý povrch, musíte někdy na strojek přitlačit trochu silněji. Výsledek. Kvůli měkkému plastu zvolenému výrobcem se budete holit nerovnoměrně (pokud omylem stisknete holicí strojek trochu silněji, délka strniště bude kratší) a budete muset vše oholit na minimální délku.

Poznámky: Můj předchozí nejlevnější holicí strojek OneBlade z loňského roku měl tvrdší plast na nástavcích (odnímatelné 1, 3 a 5 mm) a poskytl mi přesně takovou délku, jakou jsem zamýšlel. Tento model je ještě krásnější a chytřejší, ale nelze ho zkrátit na správnou délku. Nejvíce nepříjemné je, že neexistuje žádná alternativa k původní trysce a vrátit zařízení z tohoto důvodu je nemožné. Velmi nešťastný, že malá věc, jako je penny plast na trysku popírá smysl nákupu zařízení za peníze.

Výhody: všestrannost, nabíjení

Komentáře: Tento vyžínač jsem si koupil na trávu jako první alternativu k běžnému mechanickému vyžínači a rozhodně mohu říci, že funguje perfektně. Můžete si vytvořit vousy a zastřihnout je (samozřejmě s pomocí blízkých osob, ahah), nebo je téměř oholit na nulu (minimální tryska 0,1 mm). Abych se nepořezal. Používám ho už delší dobu, ale zatím jsem ho nabíjel jen jednou. Myslím, že jsem nikdy nevyměnil nože, když jsem ho koupil, a nikdy mě ani nenapadlo podívat se na frekvenci výměny, t.К. Ani náznak tuposti ostří

READ  Výměna topných těles v bytovém domě

Silné stránky: design, dobré suché oholení bez podráždění, rovnoměrné kontury vousů

Poznámky: V provozu několik měsíců. Oneblade skvěle tvaruje a zastřihuje vousy. Jednoduše řečeno, navzdory pokynům se nepředpokládá, že vás oholí zblízka, oholí opravdu dobře a nepotřebuje druhý strojek, aby odstranil další chloupky na těle. Žádné řezné rány ani podráždění, jak bylo slíbeno, protože čepel není blízko pokožky. LED indikátor baterie na displeji, velmi praktické. Velká baterie vydrží několik týdnů každodenního používání. Určitě bych doporučil.

Klady: Skvěle se hodí na holeníMokré i suché holeníŽádné podráždění po holeníSuché i mokré holeníVčetně nástavce na vlasy

Slabé stránky: Nefunguje při nabíjeníNedostatek pouzdra na přenášení

Komentáře: Great trimmer for grass!Vhodné pro použití jako holicí strojek i zastřihovač trávy. Doplněk k holicímu strojku. Vestavěný zastřihovač na elektrickém holicím strojku poskytuje obrovský náskok. Snadno klouže po mokré i suché pokožce. Stříhá všechny chloupky, i ty nejhustší, ale musím si dát na čas.Velmi spokojen s nástavcem na vlasy. 12 nastavení a žádná vůle, pevně drží délku.Nabíjí se asi za hodinu, během nabíjení nefunguje (pravděpodobně je to blbuvzdorné).Samotné zařízení je velmi elegantně provedeno a dobře se drží v ruce.Mé dojmy jsou velmi pozitivní.

Philips OneBlade

Zrovna nedávno jsem s radostí obdržel krabici s novým zařízením. Moje zavazadlo bude nyní o 500 gramů lehčí, až pojedu do Thajska. Nebýt fotografického vybavení, vzal bych si příruční zavazadlo, ale tentokrát to nebude.

Stále si nejsem jistý, jak to nazvat, protože to není holicí strojek, ale není to ani zastřihovač. Je to spíše vyžínač trávy s funkcí holení. Protože se nedá oholit rovně a hladce, zůstane jen kousek (méně než milimetr).

holit, zastřihovačem, philips, jednou, čepelí

Z hlediska ceny je to docela zajímavé. Samotný stroj je levný, ale nákup nožů v dlouhodobém horizontu není zcela šetrný k rozpočtu. Pokud se holíte dvakrát týdně, měly by břity vydržet přibližně 4 měsíce. Obvykle se holím jednou za 1-2 týdny, takže bych měl mít dost ostří na rok. Ale teď nemůžu nic říct, musím ho chvíli používat. Na druhou stranu, když se podíváte, kolik dnes stojí náhradní nože pro Gillete Mach 3, je to srovnatelné. Ačkoli pokud jde o nůžky, mnohé z nich mají samoostřící čepele.

A hlavně, jak se zařízení chová při práci. Můj první dojem je zkrátka velmi pozitivní. Dal jsem 3mm trysku a moje 6mm štětiny jsem změnil na 3mm za 5 minut. Je o něco méně výkonný než zastřihovač se šňůrou, ale svou práci odvede. Na druhou stranu chci zmínit, že má kolem sebe velmi málo chlupů. S clipperem to byla noční můra, létaly půl metru a člověka nebavilo je uklízet. Takže pro udržení pěkného a upraveného strniště je to v pořádku!

Dále jsem se rozhodl oholit (vše kromě vousů). A kvalita holení je stejná jako u mého běžného holicího strojku. Tedy, abych byl přesný, trochu více listů, ne hladké. Ale ani já nejsem příznivcem hladkého holení a dělám to jen výjimečně, například když jsem 2-3 týdny pryč a nic nedělám (například kempuju nebo jedu někam, kde se nemůžu oholit). A jak snadno se dělají obrysy! Opravdu super, s krosnou to nejde, protože čepel je vždy obklopená hranou a těžko se přesně pozná, kolik jí zbývá, nedá se to poznat. Díky tomu si už nemusím brát na cesty stroj s vyměnitelnými čepelemi. Zisk!

Shrnutí toho, co jsem zatím získal.

Kompaktní a lehké zařízení, celá sada váží pouhých 144 gramů. Všestranný přístroj, který mně osobně nahrazuje zastřihovač (čti: zastřihovač trávy na vousy) a holicí strojek. Rád bych se také zmínil o pohodlnosti konturování, je to jednodušší než krosna, ale s trimrem to vůbec nešlo.

Co to je?

Zařízení Philips vypadá opravdu jednoduše. Je to rukojeť, která ukrývá veškerou elektroniku (včetně baterie) a univerzální stříhací hlavu, podobnou těm, které se používají v zastřihovačích nebo nůžkách na vlasy. Na rozdíl od nich je však řezný blok oboustranný, což přináší určité stylistické výhody.

Skládá se ze dvou částí: plastové se zaoblenými břity (aby se zabránilo pořezání) a kovové. Jeden vám vystačí na několik měsíců, podle toho, jak často ho používáte, a nový vás vyjde zhruba na 1000

Samotný přístroj je také levný: základní verzi si můžete pořídit za přibližně 1600 a sada s pevným pouzdrem vyjde na 3000

V závislosti na modelu je k dispozici několik různých střihacích hlav. V naší verzi se jedná o tři samostatné hřebeny, které poskytují délky 1 mm, 3 mm a 5 mm. Pokud vám to nestačí, je lepší verze Pro, která má pouze jednu kartáčovou hlavu, ale je nastavitelná (12 různých délek).

READ  Plynové varné desky ze sklokeramiky nebo tvrzeného skla

Přístroj se nebojí vody a můžete s ním pracovat jak „nasucho“, tak s pěnou nebo gelem. Řezací jednotku lze opláchnout pod tekoucí vodou. Nic špatného se jí nestane. Jedno nabití baterie (trvá přibližně 30 min.) až na 8 hodin provozu.

Záruka a náhradní díly pro vyžínače

Společnost Philips poskytuje na všechny zastřihovače trávy dvouletou záruku. V případě poruchy se obraťte na prodejce, u kterého jste holicí strojek zakoupili, nebo zavolejte na jeho horkou linku. Na příslušenství se nevztahuje záruka. Ty lze zakoupit samostatně.

Philips OneBlade 2530: jemné holení

Stejně jako u holicího strojku vedete hlavici s břity OneBlade podél pokožky. Na rozdíl od mokrého holicího strojku však tento elektrický holicí strojek nemá problém s úpravou delších vousů. Chytrá vychytávka OneBlade spočívá v tom, že čepele jsou umístěny podél dlouhých stran. Holicí strojek stříhá vousy jakoby ze stran, takže můžete mít téměř libovolně dlouhé vlasy.

Výsledky jsou slušné, ale ne vynikající. Pro dosažení přijatelné čistoty může být nutné oholit stejnou oblast několikrát. Zejména problematické oblasti. Rozhodující je směr růstu chloupků, protože OneBlade je vhodný pouze pro holení „proti směru růstu chloupků“. Podráždění kůže nebo zachytávání chloupků nám nevadilo.

Můžete na něj zatlačit opravdu silně a zaryjete si ho hluboko do kůže, aniž byste se zranili. Celkově jsme byli s holicím strojkem OneBlade docela spokojeni, zejména za tak přijatelnou cenu. Je odolný proti stříkající vodě, takže se můžete holit s pěnou nebo pod sprchou.

Čtyři trysky: Plastové trysky se rychle mění.

V provozu

Není vhodný pro důkladné oholení. Je to zastřihovač trávy, ne elektrický holicí strojek. Společnost Philips tvrdí, že zbytková výška strniště je přibližně 0.1 mm. Je skvělý pro zbytek těla. Ruce/nohy a trup, včetně Volva.Н. „zóna bikin. Nezáleží na tom, jak dlouhé, husté nebo tvrdé vlasy máte. A zcela nedráždí pokožku. Vřele doporučuji! Po nemocnici. To je hlavní účel OneBlade, t.К. Nenosím vousy ani knír. Tedy situace ze známého vtipu, ale přesně opačná:

Hlava má 1 stupeň volnosti. To stačí. Hodně pomáhá při úderech. Nebojí se vody. V nemocnici jsem se snažil holit jak „suché“, tak „mokré“. Necítil jsem velký rozdíl. Když je ale mokro, nelétá tolik do okolí. A ještě jednou. Po holení je můžete opláchnout pod tekoucí vodou (není dobrý nápad přejíždět prsty po břitech)!). Po vysušení je však dobré vyfouknout proudem vzduchu z úst, protože to funguje. 😉 Holí se dvěma břity, které mají zastřihovací čepele s plastovou ochranou. Pohodlně. Často se dostanu i na místa, kam jednou rukou nedosáhnu, ale druhou ano. V průběhu používání se postupně opotřebovává. Prodejce tvrdí, že to není chyba, ale funkce. Pokud je roztřepená, je čas ji změnit.;)

Ergonomické recenze

Jak pohodlně používat zastřihovač Philips OneBlade QP2520-20? Ohlasy na ergonomii jsou veskrze pozitivní. Podle majitelů společnost vytvořila ideální tvar zařízení. Proto vám dokonale padne do ruky. Plovoucí hlava, která kopíruje kontury vašeho obličeje. Také velmi dobré řešení. Můžete se holit, jak chcete. Hlavní stránka. Proti růstu vlasů. Svou roli hraje také hmotnost zařízení. Je poměrně lehký. Při holení se nemusíte omezovat. V ruce působí jako obyčejná žiletka. Verze Pro má pogumované vložky pro lepší úchop. Vložky také zabraňují sklouznutí při mokrém holení. Dobrá ergonomie styleru. Majitelé jsou spokojeni. A tohle. Co je nejdůležitější.

Tady je řada zařízení pro úpravu vousů a kníru Philips OneBlade Pro. Recenze styleru zanechávají nejasný dojem. Na jedné straně zařízení odvádí skvělou práci, má vynikající ergonomii, vypadá stylově a krásně. Ale na druhou stranu, frustrující upřímně žádná montáž, starobylý typ baterií, žádný indikátor nabití (v běžné verzi). Všechny tyto nedostatky však vynahrazuje jedna výhoda. Cena vyžínače trávy. Za tuto částku jsou výše uvedené nedostatky omluvitelné. Stejně jako u běžných holicích strojků jsou však vyměnitelné břity neúměrně drahé. V dnešním světě je to však běžná situace: výrobci prodávají své výrobky téměř zadarmo, přičemž využívají spotřební materiál a náhradní díly. Mám si koupit zastřihovač trávy Philips OneBlade?? Recenze majitelů na toto téma jsou jednoznačné: rozhodně stojí za to.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS