Jak nastavit hodiny na troubě kuppersberg

Manuál k troubě Kuppersberg HO 657BX

Potřebujete návod k obsluze trouby Kuppersberg HO 657BX? Kliknutím sem si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout příručku ve formátu PDF. Kromě toho jsou k dispozici často kladené otázky, hodnocení produktů a zpětná vazba uživatelů, které vám pomohou produkt co nejlépe využít. Pokud toto není příručka, kterou hledáte. kontaktujte nás.

Váš spotřebič je vadný a v návodu k obsluze není žádné řešení? Přejděte do kavárny Repair Café a získejte bezplatnou opravu.

Jak odemknout varnou desku Kuppersberg?

Aktivace zámku ovládacího panelu Dotkněte se na 2 sekundy senzoru „lock“. Rozsvítí se příslušná kontrolka: Zámek je aktivován.

Toto zařízení vypne hořáky nebo celou varnou desku po uplynutí určité doby, pokud od vás neobdrží žádný jiný příkaz. Některé modely mají navíc bezpečnostní termostat, který varnou desku vypne v případě přehřátí.

Jak nastavit čas v troubě Teka?

Pro nastavení času je tedy nutné troubu na několik minut odpojit od napájení. Po zapnutí spotřebiče by měla blikat ikona hodin na varné desce. Pomocí tlačítek plus a minus můžete přesně nastavit čas. Počkejte, až hodiny přestanou blikat. čas je pevně nastaven.

Jak změnit čas na troubě Ariston?

Při prvním zapojení trouby do sítě bliká na displeji AUTO a číslice 0.00. Chcete-li nastavit čas, stiskněte současně tlačítka. a tečka na rozdělovači začne blikat. Nastavení času pomocí tlačítek a

Jak nastavit hodiny na troubě kuppersberg

V tomto článku jsme požádali řemeslníka o odpověď na otázku: „Jak nastavit hodiny na troubě kuppersberg?“?“a také dávat užitečné tipy Co z toho vyplývá,

Víceúčelová trouba Coopersberg má 9 různých režimů pečení:

  • Standardní teplo. Používá se hlavně na pečivo, jako jsou rohlíky, bochníky a piškoty.
  • Standardní vytápění ventilátorem. V tomto režimu pečení je navíc aktivován ventilátor, který umožňuje rovnoměrné rozprostření ohřátého vzduchu po celé troubě. Tento režim je ideální pro přípravu placiček, které se smaží rovnoměrně ze všech stran.
  • Gril. Používá se pro pokrmy, které vyžadují propečení kůrky: krutony, pečené maso, steaky a ryby.
  • Grilování spodního topného tělesa. Spodní topné těleso rychle ohřívá dutinu, takže pečeně rovnoměrně zhnědne, a horní gril zajistí křupavé propečení pokrmu. V tomto režimu se trouba velmi rychle zahřívá.
  • Maxi gril. Pokud gril pracuje na maximální výkon, umožňuje tato funkce výrazně zkrátit dobu potřebnou ke grilování nebo pečení masa.
  • Ventilátor Maxi grilu. Vhodné pro přípravu masa na roštu. Maso je opečené ze všech stran, křupavé a dokonale propečené i uvnitř.
  • Režim Turbo. Centrální topné těleso na zadní stěně je aktivní a ventilátor je zapnutý. Trouba rovnoměrně ohřívá celý objem, což znamená, že můžete péct několik různých pokrmů na různých úrovních, aniž byste se museli starat o rychlost pečení. Režim je vhodný i pro rozmrazování (pro aktivaci pro rozmrazování nastavte knoflík teploty na 0).
  • Pouze spodní topné těleso. Považuje se za klasický způsob a hodí se pro většinu oblíbených pokrmů, včetně koláčů.
  • Spodní ventilátor topného tělesa. Tento režim je vhodný, pokud připravujete koláč s ovocnou náplní. Předehřejte troubu a vložte do ní koláč. Díky ventilátoru se teplo ze spodního topného tělesa rozvádí po celé troubě, takže koláč je nadýchaný, rovnoměrně propečený a má lahodnou barvu.
READ  Jak nastavit časovač na troubě Bosch

Nezapomeňte, že trouba je v jednom z režimů zobrazených na ovládacím panelu.

Uživatelskou příručku pro KUPPERSBERG RC 699 C si můžete stáhnout z NoDevice. Uživatelská příručka je potřebná k tomu, abyste se naučili instalovat a obsluhovat zařízení KUPPERSBERG RC 699 C. Návod k použití, který vám pomůže správně nastavit KUPPERSBERG RC 699 C, opravit chyby a diagnostikovat poruchy.

Nastavení hodin mikrovlnná trouba Tarrington house MWD3400G clock setup

Vestavná trouba Návod k použití Vestavná trouba Návod k použití.

Základní bezpečnostní pokyny str. p 2 Informace o údržbě p. 3 Technické údaje str. 4 Připojení plynu str. 3 Instalace str. 3. 4 Plynová přípojka pg. 4 Připojení elektřiny str. 5 Příprava skříně str. 6 Nastavení plynu str. 7 Provozní postup str. 4. 9 Použití rožně str.

Dvířka trouby jsou otevřená (např. kvůli vytápění místnosti). Spotřebič je během používání vystaven vysokým teplotám, proto se zbytečně neopotřebovávejte. K dispozici od. Nedotýkejte se horkých částí uvnitř trouby Výrobce neodpovídá za případné poškození vnitřku trouby.

nastavit, hodiny, troubě, kuppersberg

Technické specifikace Rozměry: Výška 30 cm. (vnitřní objem trouby) Šířka 44 cm. Hloubka 40 cm. Výkon: Grilovací hořák 1500 W. Hořák trouby 2400 W. Elektrický gril s příkonem 2400 W. Motor chladicího ventilátoru 22 W. Svítidlo (miniaturní žárovka s paticí Edison, odolná proti teplotám).

Ve všech ostatních případech (např. pokud jsou v místnosti jiné plynové spotřebiče, jak je uvedeno v předpisech o elektrické bezpečnosti, nebo pokud je v místnosti přirozené větrání). Důležité: Řidič není oprávněn řídit vozidlo a není odpovědný za umělé poškození.

Podle kategorie přepětí III, jak je uvedeno v návodu k použití. Žlutý/zelený zemnicí kabel by neměl být u tohoto zařízení monitorován. VAROVÁNÍ: Pokud je napájecí kabel poškozený, musí jej vyměnit výrobce, jeho poprodejní servis nebo jiný kvalifikovaný technik. 3 v.

Pokud spotřebič vyžaduje jiný typ plynu, než je k dispozici (viz „Nastavení typů plynu“ na straně 42), je třeba kotel přizpůsobit různým typům plynu. UPOZORNĚNÍ: Pokud je napájecí kabel poškozen, musí být vyměněn výrobcem, poprodejním servisem nebo jiným kvalifikovaným technikem (viz bod 8.3.1, sériové číslo vedle závěsu dvířek trouby), vstřikovače musí být vyměněny nebo alespoň opraveny.

Nastavení minimálního plamene na hořáku trouby Chcete-li nastavit minimální plamen, postupujte takto: zapněte hořák otočením knoflíku termostatu a nastavte ukazatel na maximum. Vyjměte knoflík a vyšroubujte seřizovací šroub uvnitř plynové kohoutu o několik otáček (obr. H). Sada.

Je důležité, aby všechny instalační a seřizovací postupy prováděl odborný elektrikář. Termostatická izolace trouby a trouby v souladu s platnými předpisy. Pokyny k používání spotřebiče naleznete v části určené pro.

Elektrické zapalování V případě kouře počkejte, dokud kouř nezmizí, a teprve poté vložte spotřebič do trouby- Otevřete dvířka trouby. Otočte jídlo. Chcete-li gril zapálit, otevřete úplně dvířka trouby a otočte ukazatelem přepínače proti směru hodinových ručiček na maximum (obr. 5).5). Vaření v žáruvzdorných formách Když.

READ  Jak nastavit hodiny na troubě Samsung

Upozornění: Před zapnutím hořáku vždy zkontrolujte, zda jsou dvířka trouby otevřená. Ruční zapalování hořáku grilu. Chcete-li gril zapálit, jednoduše otevřete dvířka trouby úplně a otočením přepínače ve směru hodinových ručiček gril nastavte.

Pokud dáváte na gril ryby a maso, potřete je máslem a položte je na gril; podle tloušťky kusu masa jej přibližte nebo oddálte od grilovacího tělesa, aby se zabránilo zhnědnutí na povrchu a nedostatečnému propečení uvnitř. Přidejte jeden šálek vody na.

Jak se označuje konvekce?

Ikona konvekce se obvykle označuje jako ventilátor. Na ukazateli máte také trimovací spínač, který indikuje, které topné těleso má být zapnuto. Například konvekční spodní ohřívač vypadá jako ventilátor s čárou pod ním.

Na ovládacím panelu najděte tlačítko zámku, obvykle označené klíčem. Stiskněte toto tlačítko a poté vyberte možnost. uzamknout ovládání, stiskněte jej na několik sekund. Úspěšné odemknutí by mělo být signalizováno bzučákem.

Jak vyjmout sklo z trouby Smeg?

Doporučujeme tato nastavení dodržovat: Při nízkém ohřevu se trouba zahřívá na 180 0 C po dobu 20-25 minut. Při střední teplotě vařte 15 minut. Na vysokém ohni 5-7 minut.

Recenze: Vestavná elektrická trouba Kuppersberg SR 663 C Bronze. Krásný a praktický, dobře peče, nevysychá, nepřipaluje se.

Povím vám o svých zkušenostech s nákupem a provozem elektrické trouby Kuppersberg SR 663 C Bronze.

Vše začalo sténáním nad výběrem trouby. Potřeboval jsem něco vanilkového v klasickém stylu. Z možností jsme zvažovali domácí „Darina“ a dobře známý Garenje. Kuppersberg zpočátku nepřipadal v úvahu. Při studiu recenzí a prohlížení několika výstavních vzorků Darina odpadla. Garenje byl zajímavý model pouze v barvě slonové kosti a my jsme potřebovali vanilkovou barvu. A tak jsme se dostali do Kuppergsbergu. Cena je vyšší, ale kvalita je lepší. Existuje několik odstínů béžové včetně toho, který potřebujeme. Můžete také zvážit rukojeti, hledali jsme bronz, ne mosaz nebo zlato. Tedy barva trouby. Vanilka, má bronzové úchyty, vše v klasickém (retro) stylu, nic lepšího jsem si nemohla vysnít! Povrch trouby je skleněný. Zpočátku jsem byl trochu zmatený, ale pak jsem si uvědomil, že sklo má mnohem více výhod: a krásné a snadno se čistí (čistič skla a nano-šampon). a žádné nečistoty a mastnota, protože povrch je dokonale rovný a nic na něm neulpívá ani nekape). No, tady také přidám skutečnost, že jsem hledal správnou varnou desku v sadě (to bylo nutné mít litinové varné desky a polohové hořáky, ale to je v přezkumu varné desky). Celkový vzhled je perfektní!

Trouba má dva otočné knoflíky a hodiny (neboli časovač a tlačítko zapnutí/vypnutí).Chcete-li nastavit čas, zatáhněte za tlačítko směrem k sobě a nastavte čas obvyklým způsobem, poté tlačítko zatlačte zpět do výchozí polohy.

Další upozornění!Elektrická trouba Kuppersberg SR 663 C Bronze se dodává bez elektrické zástrčky, t. е. Musíte si ji přišroubovat sami nebo přímo připojit holé vodiče. Zvolili jsme rozvětvenou možnost. Trouba se umístí do výklenku v nábytku, zapojí se do zásuvky (nebo přímo do skříňky) a zajistí se 4 šrouby. Poté vybereme 1 z 9 režimů vaření, nastavíme teplotu a. Nic se neděje. Dlouho jsem se snažil, přečetl jsem si příručku, nemohl jsem pochopit, kde je tajemství a jak se zapnout. Nakonec jsem zavolal do servisního střediska, poměrně pěkně mi vysvětlil, že tato položka je v příručce, ale nikdo ji nevidí)))) Zde je tajemství: musíte otočit tlačítko, které nastavíme hodiny (aniž bychom je táhli směrem k vám) a v malém okně nastavit režim (ve výchozím nastavení je symbol „0“ a musíme vybrat „I“).

READ  Jak vypnout časovač trouby Hotpoint ariston

A tak se to zapnulo! Funkce dětské pojistky trouby. Mimochodem, velmi užitečná věc.Stejným tlačítkem (otočením dále) můžete nastavit časovač s funkcí vypnutí (v minutách). Po skončení časovače zazní zvonění a trouba se vypne.

Nyní nastavte požadovanou teplotu

Z 9 režimů si můžete vybrat svůj oblíbený

Režimy jsou jednoduché, nebudu zabíhat do podrobností (gril, normální, kombinovaný, s ventilátorem, bez ventilátoru, rozmrazování). můžete experimentovat.).

nastavit, hodiny, troubě, kuppersberg

Všechno jsme udělali správně, kontrolka trouby se konečně rozsvítí a kontrolka trouby se rozsvítí! Yay.

Trouba funguje perfektně, nic se nepřipálí ani nevysuší, jídlo je šťavnaté. Obecně platí, že se svou hlavní funkcí pracuje dokonale! S kvalitou vaření jsem více než spokojen. K tomu není co dodat.

Nyní k doplňkům. Dodává se s žehlicí mřížkou a 2 zásobníky (jeden mělký a jeden hluboký).

Jsou umístěny uvnitř trouby na speciálních kolejničkách, aby byly snadno přístupné a nespálily se

Na tyto lišty je možné umístit také stojan nebo stojan nad ním na výklenky, které jsou pro něj speciálně připraveny

Je možné nasadit oba tácy a stojan najednou a zapnout turbo režim (pokud to výška potravin umožňuje). Objem trouby 57 litrů. Podle mého názoru se jedná o standardní troubu.

Elektrická trouba Kuppersberg SR 663 C Bronze má funkci katalytického čištění. Sám si nejsem jistý, jak to funguje, ale trouba se během pečení čistí. Poté jej stačí otřít hadříkem. Skleněné dveře je samozřejmě třeba vyčistit, ale jak jsem psal výše, nejsou s nimi žádné problémy.

To je asi tak vše, co mohu říci o elektrické troubě Kuppersberg SR 663 C Bronze. Moje shrnutí. Rozhodně doporučuji!

PS recenzi plynové varné desky, která je součástí této trouby, naleznete zde

Po několika letech používání elektrické trouby Kuppersberg SR 663 C Bronze bych rád dodal několik slov. Občas se ozve neidentifikovatelný chrastivý zvuk, který lze odstranit pouze vypnutím trouby. Po zapojení do zásuvky se opět ozve bzučák. Chrastění a skřípání je nepříjemné po celý den i noc. Několikrát se vrátí tam, odkud přišli. A nyní jsem byl znovu navštíven. Pokusím se zjistit příčinu v servisním středisku a přidám ji do recenze. Mezitím musím odebrat jednu hvězdičku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS