Jak odemknout chladničku haier

Odstraňování problémů u chladniček Hyer

Chladnička Haier a3fe742cmjru v provozu. Teplota se nastaví automaticky po zapnutí. Vše se ochladí a zmrazí, ale při pokusu o ruční nastavení teploty v mrazničce bylo zjištěno, že správné (dotykové) tlačítko nefunguje. To znamená, že není možné přepínat mezi nastavením teploty v chladničce. Mraznička. Mohl byste mi napovědět?? Teplota je v pořádku, ale skutečnost, že něco nefunguje, je znepokojující. Udržujte ji při životě, nebo se jí raději zbavte?

Budete se muset porozhlédnout po tlačítkách, v návodu není napsáno to správné. Vzpomínám si, že když jsem ho nastavoval, byly tam nějaké potíže, nastavení se neřídilo manuálem.

Haier HRF 317fwaa vedle sebe s plnou funkcí No Frost a elektronickým ovládáním s červeným skleněným rámem. Na displeji se zobrazí chyba E0. Nějaké tipy, co to způsobuje a co je třeba vyměnit??

Chyba E0 u těchto modelů znamená závadu na čidle teploty v prostoru chladničky. Je třeba zkontrolovat, který snímač je vadný, může to být snímač vzduchu, může to být snímač výparníku.

Dvoukomorová chladnička Haier bcfe625awru (vestavná) se nevypíná, kompresor běží nepřetržitě. Také silně zamrzá, i když je knoflík ve správné poloze. Jaká je příčina poruchy?

Pravděpodobně je vadný termostat, který zapíná a vypíná kompresor. Je třeba vyměnit termostat.

Dvoukomorová chladnička Haier a2f635crmv No Frost, Hol. Trouba nechladí, mrazák je zamrzlý, v MC je spousta sněhu a ledu. Po rozmrazení uplyne asi 10 dní a vše začíná znovu. HC nechladí, jak zjistíte, zda je příčinou problému čidlo odmrazování nebo topení výparníku??

Pokud odmrazování pomáhá po dobu 10 dnů, je problém v systému odmrazování výparníku. Čidlo odmrazování nebo odmrazování výparníku lze velmi snadno identifikovat. Měření odporu topného tělesa výparníku, při správné funkci se pohybuje mezi 150 až 200 Ohmy. Změřte odpor snímače odmrazování, pak jej zahřejte například v horké vodě a znovu změřte, zda se odpor změní. Je vadný.

Prosím o radu, jak určit velikost předních dveří vestavné kombinované chladničky Haier bcfe625awru? Z příručky to není zcela jasné.

Váš model lze zabudovat do standardního 60cm výklenku, a proto musí být dveře široké 60 cm. Rozměry dveří. 625 mm a 1040 mm.

Mám dvoukomorovou chladničku Haier hrf 409a s jedním motorem kompresoru a elektronickým řízením. Svítí F1 (chyba čidla prostoru chladničky). Senzor připájený do pěny se vypálil. Můžete mi poradit, kde mám proříznout stěnu, abych našel vadný snímač??

Chyba F1 v tomto modelu znamená, že jeden ze snímačů teploty typu x je vadný. Musíte zjistit, který z nich je vadný. Senzory všech značek jsou na stejném místě. V hale. Komora je levá boční stěna (vypěněná).

Plně vestavná dvoukomorová chladnička Heier bcfe625awru No Frost s mechanickým ovládáním a rozměry 54,0×55,5×177,3 cm. Přestane se zapínat a přestane zamrzat. Co to může být?

Časovač odmrazování může být vadný. Obvykle se nachází v blízkosti výparníku a zabraňuje jeho přehřátí.

Lednice afd631gw třetí dva dny to mělo chybu E0. Dnes to vypnul, vůbec žádné chlazení. Koupil jsem ho v lednu 2013. Instalováno a spuštěno v dubnu (měsíc v provozu). Prosím, poraďte, co je s ním špatně?

Е0. Chyba komunikace mezi moduly (modul displeje a řídicí modul afd631gw) způsobená vadným kontaktem v propojovacím kabelu.

Chladnička Haier a3fe742cgbjru s jedním kompresorem a funkcí NO Frost. Prostor chladničky se nechladí, prostor mrazničky se namrazuje, ukazatel teploty na ovládacím panelu je prázdný a na displeji MC se zobrazuje teplota.22 se po stisknutí tlačítka rychlého ochlazení na displeji teploty HC zobrazí.4, ale HC se neochladí, jaký je důvod?

Zkontrolujte mrazicí prostor, a pokud je v něm hodně sněhu a ledu, jedná se o vadný systém odmrazování výparníku (čidlo odmrazování nebo topné těleso výparníku). Pokud není led a sníh, jedná se o vadný motor ventilátoru nebo řídicí modul.

Prosím, sdělte mi, jaké závady jsou indikovány chybovými kódy chladniček Haer?

Chyba F1. Nefunkční čidlo teploty v mrazicím prostoru. Zavolejte si o diagnózu. Chyba F2. Nefunkční čidlo venkovní teploty. Chyba F3. Senzor mrazicího oddílu nefunguje. Chyba F5. Selhal senzor odpovědný za tvorbu námrazy. Chyba E1. Ventilátor v mrazničce nefunguje. Zkontrolujte kontakty ventilátoru, možná bude nutné je vyměnit. Chyba E2. V chladu. Ventilátor nefunguje. Chyba ER. Výrobník ledu nefunguje. S největší pravděpodobností bude nutné jednotku vyměnit.

Proč nezhasíná žárovka na a2f635ccmv? Snímač dveří odpojen a zkontrolován testerem. Zapíná se a vypíná.

Je třeba zkontrolovat řídicí modul. Je však lepší zkontrolovat také kabeláž až k objímce lampy.

Asi před dvěma lety jsem si koupil haier c3fe744cmjru. Po několika měsících používání světlo při otevření dveří zhasne. A pak chol. Přihrádka se již nechladí. Dveře jsem nechal vyměnit za nové. Řekl, že kabel od dveří k x-jádru byl roztřepený, pouze se změnil s dveřmi, kromě světla také ovládá provoz kompresoru. Po výměně po dlouhou dobu bylo vše v pořádku, světlo nezhaslo. Nedávno se závada opakovala, při otevření dveří světlo opět zhasne. Můžete vysvětlit, proč se kabel stále třepí?? Kde:? Je možné nějaké zlepšení designu?

Pravděpodobně se jedná o spodní zarážku dveří chladicího oddílu. Pokud byly dveře přemístěny, je třeba omezovač přemístit na opačnou stranu (kde je závěs aktuálně namontován).

Můžete mi říct, zda má Hyer AFD634CX kompresor Embraco? Je to měnič nebo ne?

Model AFD634CX je vybaven invertorovým kompresorem.

Mám tříkomorovou chladničku Haer afd634cx s jedním motorem kompresoru, elektronickým řízením a funkcí No Frost ve všech komorách. Pokud přestala chladnička fungovat, jak ji můžete znovu zapnout??

Pokud chladnička nefunguje. Pokud je spotřebič vybaven mrazicím prostorem, zkontrolujte sníh a led v mrazicím prostoru. Pokud je v mrazničce hodně sněhu nebo ledu, zabrání to zapnutí ventilátoru No Frost. Pokud je systém odmrazování výparníku (čidlo odmrazování nebo topné těleso výparníku) vadný. Pokud v mrazničce není sníh ani led, může být vadný motor ventilátoru nebo teplotní čidlo. Trouby.

READ  Které kazety jsou vhodné pro gillette venus

Záruční podmínky a informace pro majitele výrobku. 2

Instalace a příprava. 5

Bezpečnostní pokyny. 8

Závěs dveří chladničky. 14

Demontáž a montáž vnitřního prostoru chladničky s mrazničkou. 27

Obecné tipy pro skladování potravin. 31

Skladování a zmrazování potravin. 33

Funkce a účel ovládacího panelu. 35

Ovládací panel pro modely s indexem AFD, CFD. 40

Funkce a funkce ovládacích panelů s indexací AFD, CFD. 41

Ovládací panel modelů s indexem AFL, CFL. 46

Funkce a účel ovládacího panelu s indexem AFL, CFL. 47

Ovládací panel modelů s indexem CFE. 53

Funkce a funkce ovládacího panelu s indexem CFE. 54

Specifické vlastnosti chladicí jednotky. 57

Funkce mrazicího oddílu. 58

ZÁRUČNÍ A PŘÍSTAVNÍ SERVIS. 66

Opravujeme značky

Alexander 2021-03-09 12:56:00

Společnost ATLANT lze z hlediska kvality přirovnat spíše k japonské společnosti Sony.Moje lednice byla v dobrém stavu 17 let. Kluci právě provedli preventivní údržbu!

Vladimir 2021-02-25 16:02:00

Zavolal, aby se zeptal na možnost opravy chladničky Bosch. Muž odpověděl, že je nutné se na ledničku podívat, protože ji přes telefon nevidí.

Dobrý den,! Opravář chladniček Atlant Super!

Volal na první číslo, naléhavě potřeboval technika, t.К. Chladnička se během provozu rozbije. Pět minut stačilo na objednání. Ten muž působil velmi kompetentně. Po celou dobu našeho rozhovoru se ptal na problém. Nemohl sehnat technika v ten samý den (volal jsem ve 14:00), domluvil mi schůzku na zítra

Neváhejte zavolat a požádat o zpětné zavolání

Vše je skvělé a super! Skvělá společnost! Dnes ráno jsem zjistil, že můj Atlantean má netěsný mrazák a horní komora funguje. Tuto společnost jsem si náhodou vybral online a zavolal. A za pouhou hodinu přišli a udělali mi ledničku. Je to dvoumotorový a motor na mrazáku se pokazil a byl vyměněn.

Zaměstnanec na telefonu byl zdvořilý. Naslouchal a dával doporučení. Je radost jednat s lidmi, jako jste vy.

Objednáno po telefonickém rozhovoru. Práce je brána vážně

Oprava čidla na chladničce Bosch. Vše funguje.

Užitečný materiál

V SSSR byly rozměry domácích chladniček přísně regulovány příslušnou normou. Typické moduly byly vytvořeny s ohledem na rozměry vstupních a vnitřních dveří, uspořádání kuchyní v hromadně vyráběných budovách. V současné době žádné takové normy neexistují, takže kupující může.

Moderní chladničky jsou tak funkční a chytré, že jejich používání může být velmi problematické. Softwarová část je opravdu zajímavá a složitá zároveň. Ne tak populární, ale spíše nezbytné jsou funkce rychlého chlazení a schopnost udržet zónu čerstvosti.

Správné zmrazení potravin zachovává jejich čerstvost a chuť. Zelenina a bylinky ze zahrádky obsahují maximum vitamínů a zdravých mikroprvků stejně jako jablka čerstvě utržená ze stromu, čerstvé mléko od krávy a čerstvé maso. Při nesprávném skladování však potraviny rychle ztrácejí chuť.

Město 375 17 271-00-36

© XolodRemont-Minsk.By, Záchranná služba pro chladničky a mrazničky v Minsku. UNP 192572653Všechna práva vyhrazena. Kopírování a přetisk pouze se souhlasem vlastníka XolodRemont-Minsk.Podle

Odstraňování závad, opravy a seřizování chladniček Haier

Můžete mi napovědět? Koupil jsem dvoukomorovou chladničku Haier c2f536cwmv s elektronickým ovládáním, No Frost v obou komorách a jedním kompresorem. Problém je v tom, že ho mám na místě, ale není rovný, je trochu na stranu, tj. Je ohnutý dozadu. Zkoušel jsem to vyrovnat, zkroutil jsem přední nohy xer, ale to to nevyrovnalo. Vzadu nejsou žádné nohy, jen kolečka, na kterých se pohybuje. Můžete mi říct, jestli smí stát tak nejistě?? A co můžete udělat pro to, abyste ji vyrovnali??

Nemusíte se obávat, že nohy nebudou dokonale rovné, tj.К. Náklon na stěně. Ještě lepší je, když je plně naložený.

Můj haier c2f536csrg x-c při tom začal cvakat a blikat světly, ale fungovalo to. Po 3 týdnech přestal fungovat (zmrazení) a začal pípat jako otevřený. Prosím, řekněte mi, co je s ním špatně a zda ho lze opravit svépomocí?

Pokud nefungují obě komory, může být závada v následujících oblastech: Porucha kompresoru; porucha řídicího modulu; únik freonu v systému.

Mám chladničku Hyer c2f637cwmv s mrazákem dole, používám ji nedávno a zdá se, že je v pořádku, jen pár let se pod zásuvkami na zeleninu neustále hromadí voda, zdá se, že na zadní stěně je díra, kde uvízne nějaká černá věc, vlhkost jde po stěně a zaplavuje celou chladničku, jak to lze opravit??

Zkuste otvor skutečně vyčistit.

Heier c2f637cxrg Chladnička bez mrazu. Chladicí prostor nechladí, na výparníku v mrazicím prostoru je srst. Čidlo odmrazování vyměněno za funkční čidlo odmrazování, připojeno odmrazovací topení na 220, funkční. Jak mohu zkontrolovat, zda řídicí modul funguje?

Pravděpodobně máte vadný systém odmrazování výparníku. Vaše chladnička Heier c2fr má časovač odmrazování nebo pojistku, může to být čidlo odmrazování a topné těleso, ale pojistka by měla být vyhořelá. Řídicí jednotku lze zkontrolovat multimetrem, zda je na ní napájecí napětí.

Mám dvoudveřovou chladničku Haer C2F637CCG No Frost. Chladicí oddíl přestal fungovat a zobrazuje se chyba e1. Prosím, pomozte poradit.

Chyba E1 znamená závadu v systému odmrazování výparníku. Může být vadný. Snímač odmrazování, ventilátor výparníku nebo topné těleso výparníku.

Koupil jsem novou lednici haier c2f536cwmv, ale nechce mrznout. Co může být důvodem?

Pokud je jednotka nová, může být příčinou porucha nebo podpětí. Zkontrolujte síťové napětí.

Haier c2f637cfmv s mrazákem dole. Když kompresor běží, slyším klepání (s periodicitou asi 1 sekunda). Přes den není v pozadí celkového denního hluku příliš slyšet, ale v noci dělá velký hluk. Přesné místo, kde se klepání děje, se mi nepodařilo lokalizovat, ale mám pocit, že je to v blízkosti zadní části mrazicího oddílu. Je také zřetelně slyšet na dně mrazničky (uvnitř mrazicího prostoru). Podle mého názoru je to freon ve výparníku, který vydává podivné zvuky. Jednoho dne, když jsem si opřel ucho o tělo ledničky, uslyšel jsem, jak se klepání změnilo na plynulé, tiché syčení freonu. Předpokládám, že jednotka má vydávat plynulý zvuk bez klepání. To je vše? Defekt?

READ  Dvoububnová pračka Haier

Ne, jedná se o běžný provozní režim spotřebiče. Nejprve je zvuk vydáván relé při zapnutí kompresoru. Plast také vydává „hluk“ při teplotní kompresi a expanzi.

Je konektor řešením problému s odřeným kabelem v chladničce haier c2fe636cwjru?? Podle příručky jsou dvířka zcela odnímatelná a kabel lze vyměnit.

Ne, není, protože kabel je roztřepený v oblasti mezi karoserií a dveřmi.

Dvoukomorová chladnička haier c2f537csg uvedená na trh v březnu 2015 začala náhle zmrazovat potraviny v prostoru chladničky. Protože mám slušné znalosti o SBT, včetně ledniček, okamžitě jsem předpokládal, že je něco špatně s tlumičem. Zřejmě se z nějakého důvodu přestal zavírat. Vytáhl jsem ji z panelu osvětlení, zapojil ji zpět, zapojil ji, klapka se okamžitě otevře a zavře. Na panelu displeje se zobrazí nastavená teplota v mrazicím oddílu a v mrazicím oddílu. Komory (6 stupňů.) a v mrazivých podmínkách. Komora (-18 °C). A ticho. Kompresor je tichý, klapka je zavřená. Všechny funkce na ovládacím panelu fungují správně (zapnout/vypnout/nastavit), všechna tlačítka a kontrolky fungují, bzučák se vypne (po nastaveném čase) při dlouhém otevírání dvířek, světlo uvnitř komory se rozsvítí při otevření dvířek a zhasne při jejich zavření. Počkejte 10 minut, půl hodiny, hodinu. Kompresor se stále nezapíná. Změřil odpory teplotních čidel, které při 17 stupních mají následující hodnoty: 1. Senzor mrazicího oddílu. Komory. 3,1 kOhm; 2. Senzor mrazicího oddílu. 3,2 kOhm; 3. Snímač odmrazování (připevněný k výparníku). 3,3 kΩ. Podle vstupních děličů na řídicí desce musí mít všechny tři snímače stejnou jmenovitou hodnotu. Nebo tomu tak není a problém je v některém ze snímačů? Po stisknutí testovacího tlačítka na řídicí desce se zapne kompresor a jednotka začne normálně chladit komory. Po opětovném stisknutí se vypne kompresor a zapne se rozmrazovací topení a po chvíli se vypne testovací režim, na panelu displeje se rozsvítí údaje o teplotě v komorách, ale kompresor se stále nezapne. Zdá se, že se to týká všeho, ale teď žádám odborníky o radu, v čem by mohl být problém.

Problémem s přístrojem haier c2f536csrg může být konektor klapky nebo řídicí deska, v obou případech je nejlepší zavolat servisního technika.

Mám spodní mrazničku Haier C2F637CCG (NoFrost). V přihrádce plus je cítit nepříjemný zápach. Vše vyčistil. Po sejmutí zadního světelného panelu. Ukázalo se, že zápach vychází z otvoru ve spodní části za tímto panelem. Prosím, poraďte, jak resetovat?

Přístroj je třeba rozmrazit tak, že ho na 24 hodin odpojíte ze zásuvky, vše opláchnete a na každou polici vložíte černý chléb, abyste odstranili zápach. Také je třeba jej oddálit od stěny a zkontrolovat nádobu na kondenzát na kompresoru, pokud je plná a znečištěná, vypusťte vodu a nádobu umyjte od nečistot.

Jak resetovat chladničku haier c2f536csrg?

Přístroj můžete resetovat vytažením síťové zástrčky na 20-30 minut, aby se restartoval procesor řídicí desky.

Koupil Haier c2f636cwrg lednice před 2 měsíci. Téměř okamžitě zjistíte, že se sám vypne (přestane fungovat). Po odpojení a opětovném zapojení začne fungovat. Jaký je důvod?

Provozní režimy

Pokud teplota v chladničce stoupne nad nastavenou úroveň, na displeji bliká F. Zkontrolujte, zda jsou dveře chladničky pevně zavřené a zda se v chladničce nenachází nadměrné množství produktů. Ikona F přestane automaticky blikat, jakmile teplota klesne na přijatelnou úroveň. Pokud symbol F bliká delší dobu, obraťte se na autorizované servisní středisko a požádejte o technickou pomoc.

Chcete-li upravit noční a denní nastavení (úsporný provoz nebo noční provoz se sníženou hlučností), měli byste nastavit aktuální čas. Stiskněte současně tlačítka B a C, dokud nezačne blikat J. Stisknutím tlačítka B pokaždé změníte hodiny (00 až 23) na displeji J. Po nastavení času chladnička s mrazničkou nastaví denní a noční režim.

Odmrazování chladicího oddílu, Odmrazování mrazicího oddílu

Odmrazování chladicího prostoru

Chladicí prostor se odmrazuje automaticky.

Odmrazování mrazicího oddílu

Za normálních podmínek (otevírání a zavírání mrazicího prostoru 4-5krát denně) se v mrazicím prostoru tvoří námraza kvůli rozdílu teplot. Mrazicí prostor odmrazujte dvakrát ročně nebo když se na něm vytvoří vrstva námrazy o tloušťce až 7 mm. Chcete-li zahájit proces odmrazování, odpojte chladničku od elektrické sítě vytažením zástrčky ze zásuvky. Všechny potraviny zabalte do několika vrstev papíru a uložte na chladném místě.

K odstraňování námrazy nepoužívejte ostré předměty. Nikdy nepoužívejte k rozmrazování fén, elektrické topení nebo podobný spotřebič. Po odmrazení vytřete vnitřní prostor mrazničky do sucha.

Zvláštní vlastnosti prostoru chladničky

Zvláštní vlastnosti chladicího prostoru

Mrazicí oddíl lze použít pouze pro

Krátkodobé potraviny. Teplota skladování v chladu

Teplotu v chladicím prostoru lze nastavit v rozmezí 0 °C až 0 °C

Teplotní rozsah zásuvky teplotní zóny je 0 °C s

Jednoduchá operace, jak je znázorněno na obrázku níže

Posuvné skleněné dveře můžete také přestavět podle vlastních potřeb

Regály. To je užitečné při skladování vysokých lahví v

Přihrádka na zeleninu a ovoce s možností uložení jahod a pomerančů

Chladicí prostor je vybaven odkládací přihrádkou

Tyto zásuvky můžete nastavit na předem nastavené úrovně vlhkosti

Skladovací kapacita. Posuňte regulátor vlhkosti doprava,

Nastavit vysokou vlhkost, která je vhodná pro

Skladovací kapacita okurek, hroznů, kiwi, persimonu atd. Д.

Posunutím knoflíku pro regulaci vlhkosti doleva nastavte nastavenou hodnotu

Nastavit nízkou vlhkost vhodnou pro skladování

Jahody, pomeranče, rajčata, švestky, melouny atd.Д.

Regulace teploty v chladničce

Ač se to může zdát divné, většina lidí se před zapojením chladničky ani nepodívá do návodu k použití a teplotu nastavuje náhodným otáčením termostatu (v případě elektronické regulace teploty pomocí LCD displeje u drahých modelů je tento postup přesto správnější). V žádném případě není možné vždy provést přesné a správné nastavení. Existují však „lidové“ metody kontroly. Než se snažit interpretovat libovolná čísla na přepínačích, je lepší zkontrolovat teplotu pouličním teploměrem. Vložte ji do sklenice s vodou, kterou umístěte doprostřed chladničky. Po několika hodinách zkontrolujte teplotu. Pokud je vyšší než 4 stupně, otočte knoflíkem směrem k chlazení. Pokud je to více než 2-3 stupně, otočte ji opačným směrem. Po ustálení teploty na 3-4 stupních vložte teploměr mezi sáčky se zmrazenými potravinami do mrazničky a počkejte několik hodin. Při nižších teplotách.25 °C, otočte regulátor teploty směrem nahoru, pokud je vyšší.18 °C směrem dolů, aby se snížila teplota.

READ  Jak odmrazit vestavnou dvoudveřovou chladničku Whirlpool

V moderních jednotkách je možné regulovat teplotu v mrazicím a chladicím oddílu zvlášť, stejně jako v různých oddílech nezávisle na sobě. Podívejme se na funkce regulace teploty modelů předních výrobců dostupných na domácím trhu:

  • Gorenje. Teplota v chladničce se nastavuje otáčením knoflíku do polohy mezi Max a Min. Doporučujeme nastavit termostat do polohy ECO. Pokud je teplota v místnosti, kde je chladnička nainstalována, nižší než 16 stupňů, výrobce doporučuje otočit knoflíkem na Max a naopak v okolním teple.
  • Liebherr. Elektronická regulace teploty, mnoho modelů má oddělené ovládání pro chladicí a mrazicí část. K dispozici je režim CoolPlus. Systém, který chrání chladničku před výkyvy teploty ve vnějším prostředí. Jakmile se okolní vzduch ochladí, kompresor běží přerušovaně. Smartfreeze je speciální chladicí technologie, která využívá aktivní cirkulaci vzduchu a umožňuje rychlé zmrazení velkého množství potravin. Režimy superchlazení a superrychlého mrazení v mrazničce.
  • Atlant. Teplota se nastavuje otáčením knoflíku termostatu v obou směrech. K dispozici je číselník. Nastavení probíhá na sedmibodové stupnici: 0. Kompresor vypnutý, 1. Nejvyšší teplota, 7. Nejnižší teplota.
  • Samsung. Teplota se reguluje zvlášť pro mrazicí a chladicí část pomocí ovládacího panelu:
  • Mrazicí oddíl: Stisknutím tlačítka Fridge nastavte požadovanou teplotu od 1 do 7 stupňů. Výchozí nastavení je 3 stupně;
  • Mrazicí oddíl: podobně nastavuje teplotu od.14 až.25 stupňů. K dispozici je funkce zrychleného mrazení, která se aktivuje na 72 hodin, poté se mrazicí prostor vrátí na normální teplotu.
  • Bosch. Teplota je regulována podobně jako u předchozí značky a navíc má režim superchlazení, který je k dispozici po dobu 6 hodin (teplota rychle a rovnoměrně klesne na 2 stupně a ochladí potraviny, které byly právě vloženy do chladničky. V důsledku toho potraviny, které leží vedle, nemají čas rozmrznout).
  • Indesit. Teplota uvnitř chladničky se automaticky nastavuje podle polohy knoflíku termostatu: 1. Nejteplejší režim, 5. Nejchladnější režim.
  • LG. Mnoho modelů má oddělené ovládání teploty pro mrazničku a chladničku.

Stinol. Pro dvoukomorovou jednotku jsou k dispozici dva nezávislé ovládací prvky. Pět poloh na obou termostatech, v mrazicím prostoru je k dispozici superchlazení.

Chladničky Haier

Dobrý život! Vnitřní prostor chladničky Haier C2F636CWRG není tak chladný. Displej na dveřích nereaguje vůbec.

Po zapojení se rozsvítí alarm 19.05.2022 16:57 Chladničky Haier CFD633CW

Dobrý den,! Když je chladnička Haier CFD633CW připojena k síti, rozsvítí se budík. Tlačítko zapnuto. Na ovládacím panelu nereaguje a nelze jej změnit.

chladničku, haier

Dveře a zásuvky mrazničky se zamrazily před více než týdnem Chladničky Haier CFL633CS

Dobrý den. Dveře a zásuvky v mrazicím prostoru chladničky Haier CFL633CS jsou pokryté námrazou a mrazem, v čem je problém??

The refrigerator compartment in the refrigerator 2 weeks ago Chladničky Haier HRF-317FWAA

Večerní. Je nutné vypnout chladničku Haier HRF-317FWAA, ale zároveň nechat mrazničku pracovat. Je možné to provést pomocí tohoto.

Dveře mrazničky se nezavírají před 2 týdny Haier A2F737CLBG Ledničky

Dobrý zdravotní stav. Nová chladnička Haier A2F737CLBG! Není ani zapnutý! Přinesl kurýr, vše se zdá být v pořádku (jako by náhodou také odpojit napájení).

Dobrý večer. Chladnička s mrazákem Haier CFD633CW nefunguje. Ikona na displeji nejprve zmizela. C, pak. D a pak. А1.

Vrzající vzduchová klapka před více než měsícem Chladničky Haier A3FE742CMJRU

Dobrý den. Jak odstranit vrzání vzduchové klapky v chladničce Haier A3FE742CMJRU? Jsou prakticky dvě, bylo slyšet skřípání.

Večerní. Přerušované velmi hlasité praskání nebo klepání, ale chladnička funguje normálně. Nezapáchá.

Chladnička Haier nechladí před více než jedním měsícem Chladnička Haier C2F636CXMV

Dobrý den, lednice Haier C2F636CXMV náhle přestala chladit mrazák i samotnou lednici, v čem je problém??

Mrazicí prostor se sám vypíná před více než měsícem Chladničky Haier AFL634CS

Dobrý den. Při zapnutí chladničky Haier ASL634 a nastavení požadované teploty se mraznička po chvíli vypne.

Displej na chladničce nesvítí před více než měsícem Haier A4F742CGG Chladničky

Odpoledne! Při otevírání/zavírání dvířek se nerozsvítí displej chladničky Haier A4F742CGG! Stisknutím libovolného tlačítka se zobrazí.

Chladnička uniká ze spodní části před více než měsícem Chladničky Haier HRF-317FWAA

Dobrý večer. Chladnička Haier HRF-317FWAA začala unikat, každý den v její blízkosti louže vody z mrazáku, co dělat??

Chladničky Haier C2F637CFMV Chladnička Haier C2F637CFMV má dlouhý kompresor, který pracuje déle než měsíc

Dobrý den. Haier C2F637CFMV lednice koupil 21.03.2022, běží asi dvě hodiny a odpočívá asi 1 hodinu a 15 minut. A když běží.

Haier fridge does not turn on před více než 2 měsíci Haier A2FE637CXJRU Chladničky

Pozdravy. Zapojená chladnička Haier A2FE637CXJRU a na displeji bliká ikona obrázku chladničky. Rovněž není k dispozici.

Problém s chladničkou haier před více než 3 měsíci Haier Refrigerators C2F636CFFG

Dobrý den. Po krátkém otevření dveří vydá chladnička Haier C2F636CFFG signál a na displeji se zobrazí.88, co by to mohlo být.

Problémy s chladničkou haier cfd633cw před více než 3 měsíci Chladničky Haier CFD633CW

Dobrý den. Chladnička Haier CFD633CW. Zapojte zástrčku displeje do sítě, který se na dvířkách rozsvítí asi po 3 minutách, a nastavte teplotu na obě hodnoty.

Chladnička se nezapne před více než 3 měsíci Haier A2FE637CXJRU Chladničky

Večerní. Chladnička Haier A2FE637CXJRU se nezapne a na ovládacím panelu svítí a pípá, proč tomu tak je?

Chladnička Haier C2F637CGG nefunguje déle než 6 měsíců

Dobrý den, po přestěhování přestala chladnička Haier C2F637CXJRU vykazovat známky života, nesvítí, nefunguje kompresor. Vyřešeno.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS