Jak odstranit chloupky depilačním krémem

Depilační krém na obličej. Nejlepší produkty, ceny a recenze

Díky pokroku moderní kosmetologie mají ženy i muži skvělou příležitost zbavit se nežádoucího ochlupení. Depilační krém je vynikajícím ošetřením obličeje, které pomáhá šetrně a bezpečně odstranit chloupky.

Oblast obličeje je při holení velmi náchylná k mechanickému namáhání. Kosmetický přípravek má proto schopnost chránit pokožku před destruktivními změnami nebo podrážděním.

Depilační krém na obličej nutně obsahuje řadu látek, které mají destruktivní účinek na proteinovou strukturu chloupků, takže je lze z těla odstranit rychle, snadno a bezbolestně.

Procedura netrvá déle než 30 minut a agresivní látky v krému nejsou pro pokožku škodlivé, takže nedochází k jejímu nadměrnému vysušování nebo silnému mechanickému poškození.

Připravili jsme pro vás 5 nejlepších tipů pro úspěšnou depilaci

Pravidlo 1. Ne břitvou.

Pokud si chloupky oholíte dříve než 3-4 týdny před depilací, účinek ošetření nebude dlouho trvat. Proč? Ne všechny chloupky jsou v oblasti růstu současně. Některé vlasové folikuly jsou v klidovém stavu, a pokud během této doby provedete depilaci, probudí se a chloupky se znovu objeví. Ale 3-4týdenní „karanténa“ vám může pomoci odstranit chloupky, aniž by vaše pokožka zůstala déle hladká.

Pravidlo 2. Méně slunce.

Nejméně 24 hodin po depilaci chraňte pokožku před sluncem. a pokud jdete na pláž, používejte opalovací krém s maximálním ochranným faktorem Faktor SPF Vaše pokožka byla vystavena velkému množství depilačních přípravků, což znamená, že by mohla podrážděně reagovat na nadměrné sluneční teplo.

Pravidlo 3. Zvlhčování vzduchu.

Po depilaci voskem používejte přípravky (krémy, emulze nebo séra), které pokožku hloubkově hydratují. Je to přesně to, co potřebujete na jaře a v létě, a zejména po depilaci.

Depilační krém v tubě

Pravidlo 4. Pozor na zarůstající chloupky.

Nedoporučuje se depilovat chloupky, které mají v oblasti zarostlé chloupky. Odstraňte je pomocí tělového peelingu, který pomůže chloupkům „uniknout“, a poté použijte pinzetu. Nejméně 24 hodin po depilaci byste neměli pokožku znovu depilovat.

READ  Jak správně nainstalovat věšák na ručníky v koupelně

Pravidlo 5. Řekni ne!“podráždění.

Někdy ke zklidnění podráždění nestačí obyčejný zklidňující tělový krém, zejména po depilaci voskem. Používejte krémy a masti z lékárny, např, Bepanthen K tomuto účelu se výborně hodí také přípravky ve spreji Panthenol „.

Výběr krému

Výběr správného výrobku je důležitým krokem, který ovlivňuje efektivitu, bezpečnostní postupy. Je třeba vzít v úvahu místo nákupu. neměli byste kupovat krém neznámého původu v asijských internetových obchodech, pochybných prodejnách. často prodávají nekvalitní výrobky, které mohou způsobit škody.

Věnujte také pozornost ceně. dobrý výrobek není levný. Klíčovým faktorem je složení a procento použitých kyselin. Jak bude konkrétní kůže reagovat, lze zjistit provedením alergického testu:

 • Naneste malé množství krému do záhybu lokte;
 • Nechte ji tam po celou dobu uvedenou v pokynech;
 • Pokud se po něm neobjeví žádné popáleniny nebo podráždění, znamená to, že reakce je normální.

Dokud není tento test proveden, výrobek nepoužívejte.

Mechanické odstraňování chloupků

Mechanickou epilací se rozumí odstraňování chloupků epilátorem. speciálním přístrojem, který odstraňuje chloupky u kořene. Přístroj lze použít na oblast bikin, břicha, paží a nohou. Oblíbená je také epilace podpaží epilátorem.

Epilátor má delší účinek než holicí strojek. Jeho působením se mění struktura vlasů, které jsou jemnější, měkčí a světlejší. Jednou z výhod léčby je její nákladová efektivita. Stačí jednou investovat do epilátoru a chloupky se zbavíte raz dva. Hlavní nevýhodou je vysoká bolestivost zákroku a nutnost opakování, protože chloupky dorůstají.

Principem epilátoru je synchronizovaný protipohyb speciálních kotoučů. Při společné práci chytají vlasy a vytahují je za kořínky.

DŮLEŽITÉ! Vědět, jak správně epilovat epilátorem. Používejte epilátor proti růstu chloupků, aby je vytrhával u kořínků. Netlačte na ni příliš, ale ani ji příliš neodtahujte. Vzdálenost mezi kůží a břity by měla být taková, aby břity zachytily chloupky, aniž by poškodily pokožku.

Epilátor umožňuje dosáhnout hladké pokožky až na 10-14 dní. To je doporučený interval mezi jednotlivými epilačními procedurami.

Jak se připravit na mechanickou epilaci

 • Vyplatí se pokožku napařovat. Doporučujeme sprchu s exfoliací nebo peelingem předtím. Tím se zvýší účinnost léčby.
 • Po sprchování si nezapomeňte osušit pokožku ručníkem.
 • Na ošetřenou oblast naneste antiseptikum. Mohou být použity následující přípravky: MIRAMISTIN, peroxid vodíku atd.
 • Zákrok je poměrně bolestivý, proto většina žen používá anestetika. Léky proti bolesti při epilaci epilátorem se aplikují 10-20 minut před zákrokem. Můžete použít roztok nebo sprej s lidokainem a také krémy, kde je hlavní účinnou látkou.
READ  Jak dorůstají chloupky po laserové epilaci

Co dělat po depilaci voskem

Po ošetření je také vhodné dodržovat řadu pravidel, která pomohou urychlit zotavení pokožky a vyhnout se vedlejším účinkům:

 • Po ošetření je pokožka ošetřena přípravky s dezinfekčním účinkem, které neobsahují alkohol. Po několika minutách lze přebytečnou tekutinu odstranit papírovým kapesníkem nebo měkkým ručníkem.
 • Poté se aplikuje hydratační krém. Podráždění nejlépe zklidníte pomocí Bepanthenu nebo jiného protizánětlivého přípravku.
 • Hlavními vedlejšími účinky mechanické epilace jsou podráždění a zarůstání chloupků. Abyste jim předešli, je důležité pokožku neustále hydratovat. Stačí jakýkoli základový olej. Doporučuje se také používat speciální krém proti zadržování vlasů.

Epilátor, kontraindikace

Léčba má jen málo kontraindikací, ale rozhodně stojí za zvážení. Patří mezi ně:

odstranit, chloupky, depilačním

VAROVÁNÍ! Epilátor by se neměl používat na obličej, protože pokožka je pro něj příliš citlivá a jemná.

Typy epilátorů

 • Disk. Vybaveno malými, oboustrannými čepelemi. Na jedné hlavě je obvykle málo vlasů, asi 12.
 • Kleště. K dispozici je 20 nebo 40 pinzet. 40 pinzet je účinnějších. Navíc může zachytit více chloupků.

Epilátory se také liší rychlostí. Mohou být až tři. Nejlepší je zařízení se dvěma rychlostmi. Existují osvětlené, chladivé nebo vibrační přístroje, které pomáhají snižovat bolest.

Přehled našich nejprodávanějších produktů

V současné době není nákup depilačního krému na obličej problémem, spíše lze složitost popsat jako proces výběru, protože existuje mnoho produktů, které řeší takový jemný problém, a liší se nejen cenou, ale také složením a vlastnostmi použití.

Společnost se specializuje na toto odvětví, a proto má důkladný přístup k formulaci krémů. Odstraňovače chloupků na obličeji jsou obohaceny o pečující složky a mají podobu obvyklých krémů, gelů a pěn.

Jsou vhodné i pro citlivou pokožku a díky obsahu vitaminu E je procedura pohodlná. Charakteristickým znakem krémů Sally Hansen je absence nepříjemných pachů

odstranit, chloupky, depilačním

Společnost nabízí řadu produktů pro různé typy pleti a vlasů. Navzdory nízkým nákladům je samet velmi účinný.

Přípravky obsahují složky, které změkčují epidermis a brání růstu nových chloupků. Obzvláště oblíbené jsou krémy 9 v 1 a 3 v 1.

Dodává se v sadě 5 sáčků a ubrousků napuštěných pečujícími přísadami.

Toto není úplný seznam odstraňovačů chloupků na obličeji. Můžete nakupovat podle tohoto hodnocení nebo zvolit jiné. Hlavními kritérii, kterým byste měli věnovat pozornost, jsou:

 • datum vypršení platnosti;
 • Neporušenost obalu. při kontaktu se vzduchem složky krému oxidují a znehodnocují ho;
 • Návrhy na balení (typ pleti, aplikace).

Krém si nejlépe koupíte v drogerii nebo ve velkém obchodě.

READ  Jak odstranit kolečka z robotického vysavače

Muži však mají jiný problém. jejich vlasy nerostou tam, kde mají. Nejlepším způsobem, jak podpořit růst vlasů, je použití minoxidilu. Koupit zde ⇒ https://minoxidil5.Klikněte na „AMD OverDrive“ a klikněte na „AMD OverDrive“

0 nejlepších depilačních krémů pro intimní oblasti

Nejlepší depilační krém. Má příjemnou vůni a jemnou texturu. Krém si snadno poradí i s těmi nejtvrdšími chloupky. Po depilaci voskem je pokožka jemná a dokonale hladká. Maximální doba účinku je 10 minut. Chloupky však lze odstranit již za 2-3 minuty po aplikaci. Určeno pro oblast bikin, podpaží a další části těla. Veet Suprem Essence pro depilaci ve sprše. Krém se nanáší na pokožku krátce před sprchováním. Po 3 minutách působení vody ji opláchněte houbou. Používá se k epilaci rukou a nohou i jiných částí těla. Extrakt z aloe obsažený v přípravku pokožku dodatečně hydratuje a zmírňuje podráždění.

Nevýhody: Vysoká cena ve srovnání s konkurenčními produkty.

0 nejlepších depilačních krémů pro intimní oblasti

Lídr mezi depilačními přípravky. Výrobek má příjemnou vůni a příjemnou texturu. Krém snadno odstraní i ty nejtvrdší chloupky. Po depilaci voskem je pokožka jemná a dokonale hladká. Maximální doba účinku krému je 10 minut. Chloupky lze odstranit po 2-3 minutách po aplikaci. Vhodné pro oblast bikin, podpaží a další části těla. Veet Suprem Essence je k dispozici pro depilaci ve sprše. Krém se nanáší na pokožku krátce před sprchováním. Po 3 minutách mytí se jednoduše opláchne houbou. Pro použití na ruce a nohy i jiné části těla. Extrakt z aloe obsažený v přípravku navíc hydratuje pokožku a zmírňuje podráždění.

Méně: předražené ve srovnání s konkurenčními produkty.

Jak vyhladit nedokonalosti depilace

Používejte speciální depilační přípravky. Změkčuje vlasy a zabraňuje silné bolesti. 2. Několik hodin před ošetřením si dejte horkou koupel. Stimuluje otevírání pórů a snadné odstraňování chloupků. 3. Aplikujte depilační krém proti růstu chloupků a odstraňte jej ve směru růstu. Tím se zabrání zarůstání chloupků a sníží se bolestivost zákroku. 4. Po depilaci nechoďte 24 hodin do posilovny, sauny, bazénu, nepoužívejte parfémy ani antiperspiranty.

Výběr depilačního přípravku je samozřejmě individuální proces, který vyžaduje péči a pozornost po depilaci. Hladká a hedvábná pokožka je známkou zdraví a krásy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS