Jak se připravit na depilaci v oblasti bikin

Shugaring bikini zone: užitečné tipy a rady

Moderní dívky nejsou první, kdo přemýšlí o tom, jak se zbavit nežádoucí vegetace. Mnoho, mnoho generací žen od starověku bojovalo za hladkou pleť, ale i v tomto věku zůstává většina metod neúčinná nebo velmi drahá. S příchodem depilace cukrem (shugaringu) se však mnohé změnilo! Tato metoda je skutečně produktivní a navíc je finančně nenáročná. Ale mnoho dam zajímá, zda se shugaring bikini zóna bezbolestná? Tato otázka je docela rozumná, protože kůže v této oblasti je velmi jemná a standardní metody odstraňování chloupků ji mohou traumatizovat. V tomto článku se budeme zabývat touto a dalšími otázkami souvisejícími s depilací bikin. Věřte mi, že můžete mít hladkou a jemnou pokožku i na těch nejchoulostivějších částech těla.

Samotný název „shugaring“ je odvozen od anglického slova „sugar“. Cukr, který je hlavní složkou pasty na šugaring v oblasti bikin. Cukr se určitým způsobem vaří a mění se v karamel, který snadno ulpívá na jakémkoli povrchu, včetně vlasů.

Problém nežádoucího růstu chloupků je stále aktuální a každý rok jsou vyvíjeny nové produkty. Ale bez ohledu na to, kolik nových produktů se na trhu objevuje, se počet těch, kteří chtějí provádět shugaring v oblasti bikin, nesnižuje, ale naopak získává stále více věrných fanoušků díky své snadnosti, účinnosti a nákladové efektivitě.

Jak jsme se již zmínili, procedury odstraňování chloupků se objevily již poměrně dávno, ale móda hladké intimní oblasti je relativně nedávným trendem, který stále následují ne všechny, ale velmi mnoho žen. Některé dámy se takové depilaci vyhýbají z morálních důvodů a některé se prostě bojí bolesti, protože chloupky jsou tam poměrně tvrdé a kůže je velmi tenká. Nejšetrněji však působí depilace cukrem. Uvedeme několik možností, jaké je dnes k dispozici shugaring v bikinové zóně:

Klasické bikiny: zmenšuje se pouze oblast, která je vidět pod oblečením;

hluboké bikiny: čistí se oblast stydkých pysků a vnitřní strana stehen;

Brazilské nebo plné bikiny: čistí celý rozkrok a vnitřní stranu stehen, hýždě a meziprstní záhyby.

Většina salonů si vystačí s menší rozmanitostí a nabízí depilaci bikinových zón, depilaci podél okraje spodního prádla nebo hlubokých bikin, při které se zbavuje chloupků oblast stydkých pysků, stydké pysky, vnitřní strana stehen a oblast mezi hýžděmi.

K odstranění chloupků v oblasti rozkroku je třeba použít pouze pastu na odstranění tvrdých chloupků, pouze ta je schopna zachytit tvrdé chloupky. Proto není snadné udělat si shugaring v oblasti bikin. Samostatně vyrobená pasta je obvykle příliš tenká a nepřilne k vlasům, nebo naopak příliš silná, což obecně snižuje účinnost postupu.

Nejlepší je přijít na depilaci intimních oblastí v salonu, kde můžete správně vybrat pastu a shugaring bikini zónu, jejíž technika je jasně lepší než domácí pokusy. Přinejmenším vaše první použití profesionálního. I když jste se vždy chtěli naučit, jak tuto proceduru provádět sami, je užitečné se podívat, jak správně depilovat oblast bikin. Pokud se stydíte, ale přesto to chcete zkusit, můžete si koupit pastu profesionální kvality a použít ji doma. Chcete-li jít do vlastního materiálu pro takovou choulostivou oblast je lepší s alespoň nějaké zkušenosti.

READ  Proč byste neměli mýt litinu v myčce na nádobí?

Proč vás depilace voskem připraví

Nejprve si shrňme, co je to depilace voskem. Jedná se o postup odstranění chloupků u kořínků, tj. s doprovodným zničením vlasového folikulu. Metody se značně liší.

Použití vosku nebo voskových pásek.

Cukrování, kdy se místo voskování používá zahřátá pasta na bázi cukru.

Hardwarová foto, elektro nebo laserová epilace, která se provádí v kosmetickém salonu nebo na klinice.

připravit, depilaci, oblasti, bikin

Elektroepilace pomocí domácího přístroje.

A přestože je depilace (holení nohou strojkem nebo depilačním krémem) stále považována za nejoblíbenější metodu, je stále daleko před epilací. Ale je to také bolestivé. Chcete-li zmírnit tuto téměř jedinou, ale velkou nevýhodu, musíte svou pokožku připravit.

I když samozřejmě existuje několik dalších důležitých důvodů, proč být připraven:

podráždění kůže po ošetření se snižuje;

minimalizuje se riziko vzniku červených skvrn a zánětů

Recenze specialisté laserová epilace bikin

Výsledek jsem viděla 10 dní po prvním ošetření, kdy vlasy dorostly o pár mm a začaly vypadávat. Takže jsem absolvovala 5 sezení a výsledek byl úžasný. v hluboké zóně bikin jsem neměla ani jeden chloupek! Mám tmavé vlasy a doporučený počet sezení pro mě byl 5-8.

Jsem strašný zbabělec a bojím se bolesti. Jednou mi kamarád vytáhl vosk a bylo to. Já jsem si vystačil s krémem nebo žiletkou. Ale už mě to nebaví. Nejprve jsem si laserem ošetřila nohy a podpaží a poté linii bikin. S výsledkem jste naprosto spokojeni. Nyní pouze laser!

Na kůži je gel, neměl jsem žádné nepříjemné pocity. Po jednom sezení samozřejmě není jasné, zda se dostavily nějaké výsledky. Pán řekl, že vypadávání chloupků trvá asi týden. To se skutečně stalo asi po 10 dnech a vlasy začaly znatelně vypadávat. Vidím, že i po oholení je strniště pryč, chloupky rostou mnohem pomaleji, jsou mnohem světlejší a jemnější. A je to mnohem méně.

Přečtěte si také

Věková kategorie 18

Síťová publikace (webová stránka) je registrována Roskomnadzor, certifikát El № FS77-80505 z 15. března 2021. Šéfredaktor. Vladimir Sungorkin. Šéfredaktorka. Nosova Olesya Vyacheslavovna.

Zprávy a komentáře čtenářů webu jsou zveřejňovány bez předchozí úpravy. Redakce si vyhrazuje právo odstranit nebo upravit je ze stránek, pokud takové zprávy a komentáře představují zneužití svobody hromadných informací nebo porušení jiných právních předpisů.

Jak se holit „tam dole“? Tipy pro upravenou intimní oblast 🙂

Vydavatelství Komsomolskaja pravda. INN: 7714037217 OGRN: 1027739295781 127015, Moskva, Novodmitrovskaja ul. 2B, Tel. 7 (495) 777-02-82.

Správná příprava. klíč k laserové epilaci bez bolesti

Laserová epilace je metoda, při níž jsou vlasové folikuly ničeny speciálním laserovým zařízením. V důsledku toho se růst vlasů zpomalí nebo úplně zastaví. K odstranění 90-100 % chloupků je třeba absolvovat několik sezení laserového záření.

Dnes je to nejoblíbenější metoda mezi těmi, kteří mohou na dlouhou dobu zapomenout na nežádoucí ochlupení. Laserová epilace má řadu výhod. Je bezpečná a prakticky bezbolestná. Nepoškozuje pokožku, a proto se na kůži neobjevuje silné podráždění. Před laserovou epilací není třeba pěstovat chloupky, jak je vyžadováno, například shugaring nebo vaksir. Je však třeba říci, že komplikace po zákroku se dějí stále stejně. Objevují se v podobě popálenin, folikulitidy, alergických reakcí, hyperpigmentace, poškození očí, exacerbace herpesu.

READ  Cukrový vosk na depilaci jak používat

Metoda odstranění chloupků je vhodná pro osoby starší 18 let. Pro laserovou epilaci existují předpisy týkající se toho, jaké chloupky musí být. Metoda je vhodná pro osoby s přirozenou barvou vlasů: od světlé po tmavou blond.

Čím tmavší jsou chloupky, tím lépe se odstraňují. Velmi světlé nebo šedivé chloupky laserem odstranit nelze. Obsahují příliš malé množství melaninu potřebného pro působení laseru.

Je vhodný pro různé části těla: obličej, paže, nohy, záda, podpaží, oblast bikin.

Stejně jako u jiných forem epilace je i u laserové epilace nutná přípravná fáze. Správná příprava na laserovou epilaci je klíčem k úspěšnému zákroku bez bolesti a s vysokou účinností.

Věděli jste, že? Laser ovlivňuje vlasový pigment. melanin. Při zahřátí ničí sousední buňky zárodečné zóny vlasu a také cévy, které vlasový folikul vyživují.

Příprava na depilaci bikin

Jak se připravit na hloubkovou depilaci bikin? Pokud jde o délku ochlupení, kritéria pro depilaci jakékoli části těla zůstávají stejná jako výše. Příprava na depilaci bikin však zahrnuje i další aspekty, které mohou proceduru učinit méně bolestivou. Patří mezi ně:

  • Čas: Depilaci bikin je nejlepší provádět mezi 13. a 15. hodinou, protože v tomto období je lidské tělo nejméně náchylné k bolesti;
  • Tlumení bolesti: je vhodné užít tabletu anestetika asi hodinu před zahájením zákroku;
  • ochlazení: pokud se depilujete doma, je dobré pokožku proklepat kostkami ledu, aby se snížila citlivost;
  • Vaše držení těla: Pro domácí epilaci je opět důležitá pohodlná poloha, která maximalizuje dostupnost chloupků bez nutnosti několikrát depilovat stejnou oblast.

Zkušenosti

Odstraňování chloupků epilátorem je jen jedním z mnoha způsobů, jak můžete své pokožce dodat hladký vzhled. U mě to fungovalo jen v případě oblasti bikin. Nejdůležitější pro mě je, že pokožka zůstává jemná a vypadá esteticky i týden po zákroku. A to těší nejen mě) hluboké bikiny Doporučuji!

Dideyda

http://irecommend.ru/content/cherez-ternii-k-zvezdam-epilyatsiya-dlya-chainikov-ya-obuzdala-tebya-shaitan-mashina-moi-opy

Za posledních 7 měsíců jsem podstoupila 5 laserových epilací a teď mi zbývá jedna. v podstatě už nic neroste. Dělal všechno, včetně oblasti rozkroku, jen ne pokaždé, bohužel jsem byl důkladně v rozkroku, takže tam je ještě trochu vlasů, ale velmi málo, opravdu 2 krát s holicím strojkem, aby to vyčistil a to je vše. S výsledkem jsem spokojen. Používám laserovou epilaci od roku 99, zbavil jsem se všech chloupků na rukou a měl jsem rovnou čáru pro můj zastřihovač čela

JLM

http://www.žena.Nemůžete si jen tak koupit plynový kotel na vytápění

Dnes jsem také poprvé zkusil shugarin, abych řekl, že bolest není, je to snesitelné. Zkoušeli jsme shugaring a voskování bolest se zdála stejná, ale vosk je prostě delší, takže se rozhodl udělat 1 možnost, udělal hluboké bikiny trvalo 20 minut (jediná věc, která doporučuje, když chloupky rostou zpět použít křoví, které chloupky nerostou zpět), takže hodně štěstí a nebojte se.

READ  Startovací sada pro depilaci bílých linií

Oksana

https://www.babyblog.babyblog/community/post/krasota/1701728

Ideální způsob odstranění chloupků v oblasti hlubokých bikin lze nalézt pouze metodou pokusu a omylu. Pokud nejste schopni provést zákrok doma, svěřte práci odborníkům. V opačném případě může depilace voskem vést k jizvení, zjizvení, stejně jako k vyrážkám, podráždění.

Často kladené otázky o shugaringu v oblasti hlubokých bikin

Nosit hluboké bikiny je nebezpečné?

Ne, je to účinná metoda depilace choulostivé oblasti, přírodní složení pasty pomáhá zbavit se nežádoucího ochlupení s minimálním nepohodlím. Tato metoda není vhodná pouze pro osoby s kontraindikacemi.

Je hloubková depilace bikin bolestivá??

Ano, prvních několik stehů může být bolestivých, ale bolestivost se pokaždé zmírní, protože chloupky jsou stále jemnější a řidší. Nepříjemné pocity lze zmírnit výběrem správné směsi cukru a zaujmutím pohodlné polohy. Díky tomu je epilace pohodlná, protože chloupky se odstraňují podle růstu boků a stehen. Dbejte na to, abyste pokožku napnuli a nenanášejte silnou vrstvu pasty. Můžete použít krémy a pleťové vody pro zmírnění bolesti.

Jak dlouho trvá účinek hloubkové depilace bikin??

Obvykle vás hladká pokožka potěší 10-14 dní, ale stává se, že individuální vlastnosti těla mohou toto období zkrátit. Je důležité vědět, že po epilaci se růst chloupků u některých dívek zpomalí a mezi jednotlivými epilacemi zbývá více času.

Jak dlouho trvá hloubková depilace bikin?

Depilace hlubokých chloupků v oblasti bikin trvá obvykle 30-40 minut, ale začátečníci potřebují více času. Obvykle trvá asi hodinu, než se dokončí doma.

připravit, depilaci, oblasti, bikin

Jak často si necháváte upravovat citlivou oblast bikin??

Nejúčinnější léčba je jednou měsíčně. Stačí, aby vaše pokožka byla hladká.

Co je lepší pro linii bikin: Shugaring nebo vosk?

Shugaring je šetrnější způsob, po něm méně podráždění na kůži a zarůstající chloupky.

V dnešní době již nemusíte trávit spoustu času prováděním složitých a nepříjemných postupů doma. Mnohem jednodušší je vyhledat pomoc skutečného profesionála. centrum zdraví a krásy Veronika Herba, vybavené účinným a moderním vybavením.

Proč si klienti vybírají Centrum zdraví a krásy Veronika Herba:

Jedná se o kosmetické centrum, kde si můžete nechat depilovat bikiny za zlomek ceny a kde se vám nebude věnovat průměrná kosmetička, ale jeden z nejlepších profesionálů. Jde o zcela jinou, vyšší úroveň služeb!

Odbornou pomoc můžete získat, kdykoli se vám to hodí. Centrum krásy otevřeno od 9:00 do 21:00 hodin. Nejdůležitější je dohodnout se s lékařem předem na termínu a hodině.

Objednejte si schůzku s odborníkem na čísle 7 (495) 085-15-13 a uvidíte sami!

Masáž obličeje proti vráskám: 10 účinných technik

Jak rychle a trvale odstranit druhou bradu

Užitečné vitamíny pro vlasy: při vypadávání a růstu vlasů

připravit, depilaci, oblasti, bikin

Pressoterapie: hubnutí bez námahy, diety nebo pilulek

Diabetická noha: příznaky, léčba a prevence

Biochemická analýza krve jako způsob kontroly zdravotního stavu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS