Jak sestavit ventilátor Ballu bff 860r

– 2. Andre K.

Klady: Výkonná stáj
Nevýhody: -VELMI hlučné.škody.nepříjemně páchnoucí tuk.žádné baterie
Recenze: Panel. Samolepka, odlepená v krabici a nalepená na polyethylen! Ozdobné víko je zabaleno a přišroubováno (aby se nepoškodilo), ale je poškozeno třemi způsoby. poškrábané, zdeformované a s oděrkami. Vydává zvuk, jako by se chystal vzlétnout a je to režim min, běh auta je tišší! Nemůžete u něj usnout, není to ventilátor, ale odsavač! Je silně cítit tukem, je to jako nafta. Celkově zklamán, za tuto cenu dostal nenastavitelný výkon a recyklované plastové závaží. Jinak stejné jako většina rozpočtových možností.

– 4. Vera M.

Klady: Výkonný. Snadné ovládání pomocí dálkového ovladače, okamžitá odezva.
Nevýhody: Po 10 dnech používání je při práci cítit plastem. Žádný způsob, jak se zbavit štiplavého zápachu.
Recenze: Stylové, výkonné, ale dojem kazí štiplavý zápach plastu.

– 5. Maria A.

Klady: Pěkný design
Nevýhody: Ne
Recenze: Instalace v kanceláři, snadná regulace pomocí dálkového ovládání. Neslyšíte žádný hluk, tvar lopatek je prakticky neslyšitelný.

– 5. Sergey V.

Klady: – Vzhled. Režimy provozu. Dálkové ovládání se 2 bateriemi AAA. Snadná montáž. Stojan
Nevýhody: – Tlačítko „Mode“ je pouze na dálkovém ovladači. Dálkové ovládání nemá baterie
Reakce: Koupeno na lesních plodech.ru. Předtím obchod není příliš důvěryhodný, t.к. Často se mi stávalo, že mi produkty přišly poškozené nebo nekompletní. Tentokrát jsme měli štěstí: krabice byla nepoškozená, dokonce ani nepoškrábaná, a zjevně ji nikdo předtím neotevřel. Uvnitř krabice jsou všechny díly ventilátoru zabaleny v jednotlivých obalech a úhledně uspořádány. Žádný pěnový plast. Jednoduchá a rychlá montáž. Vypadá stylově. Kulatý stojan je mnohem lepší než obvyklý stojan ve tvaru kříže: ventilátor je mnohem stabilnější. Ovládání není příliš intuitivní: musel jsem si přečíst návod k obsluze. Tlačítkem zapnutí zapněte ventilátor a postupně zvolte rychlost. Vypnout. samostatné tlačítko. Dálkový ovladač je vybaven tlačítkem „Mode“, které slouží k volbě provozního režimu. Líbí se mi režim „SLP“: v tomto režimu pracuje ventilátor s minimálními otáčkami, střídavě se zapíná a vypíná a vytváří lehký vánek.

– 3. А. С.

Klady: Zatím nic
Nevýhody: Žádný způsob umístění na zadní straně ventilátoru. Nelze odstranit šedý uzávěr kolíku, nyní musím do servisního střediska
Reakce: Příšerné

– 5. Stepan Schulz

Klady: Dálkové ovládání, časovač do 7.5 hodin, široká stabilní základna, nízká hmotnost
Nevýhody: Ne
Recenze: Koupeno do kanceláře, v létě se mi v něm pracuje mnohem lépe. Několikrát do ventilátoru omylem strčil, ale nikdy ho nepřevrhl. Dálkový ovladač funguje dobře, dosáhne z jakéhokoli rohu místnosti. Při plném výkonu profukuje celou místnost, proudění vzduchu je rovnoměrné.

– 5. Žeňa Borisenok

Klady: Stabilní, chladí, dálkové ovládání, časovač.
Nevýhody: Nezjistil
Recenze: Funguje, jak má, dobře ochlazuje místnost a nepůsobí průvanem. Základna je stabilní. Má časovač a především dálkové ovládání.

– 5. Katya Pimonowa

Klady: Nastavení výšky, stabilní základna, dálkové ovládání, kvalitní plast.
Nevýhody: Ne.
Recenze: Koupeno na začátku léta jako náhrada za staré. Přesvědčen o tom, že stojan se závažím stojí bezpečně. Nelze srovnávat s křížovou hlavou. Lze ovládat dálkovým ovladačem nebo lze všechny režimy nastavit na těle přístroje. Šňůra je poměrně dlouhá. Vzhled je moderní.

– 5. Misha G.

Klady: Stojí pevně na podlaze. Má funkci časovače.
Nevýhody:
Recenze: Potřeboval jsem ventilátor do obývacího pokoje, vybral jsem si ventilátor s dálkovým ovládáním. Vždy vás udrží v pohodě. Má 3 režimy a 3 úrovně rychlosti. Nastavením výšky a úhlu sklonu lze zvolit požadované proudění vzduchu. K ovládání používám dálkové ovládání. Většinou jej zapněte v přirozeném režimu.

– 5. Vitalik M.

Klady:
Nevýhody:
Recenze: Prioritní model předchozích dvou, pouze jiný podle značky. Hluk není příliš špatný, nebo spíše není žádné chrastění z mechaniky a spojů. Dálkové ovládání je tam, funguje v pořádku se signálem na hlavní panel. O ventilátorech není moc co říct a točící se kolečko se nezasekává, je úhledně a spolehlivě provedené.

Ballu BFF-860R recenze

Výhody:Vypadá stylově.Napájení je v pořádku.Spokojenost s nákupem.Po horké sezóně se snadno demontuje a nasadí na mezipatro.

Nevýhody: V podstatě vše funguje

Nevýhody: Minimální rychlost je příliš vysoká

Poznámky: Ventilátor má v podstatě dvě rychlosti. Silné foukání a velmi silné foukání. To je velmi nepříjemné a hlučné.Nedoporučuji.

Nevýhody:.VELMI hlučné. nepříjemný zápach tuku (první den). nedostatek baterií

Komentáře:Panel. Nálepka, která se odlepila v krabici a přilepila se na polyethylen!Vydává zvuk, jako by se chystal vzlétnout a je to režim min, běh auta je tišší! Nemůže spát, není to ventilátor, ale odsavač!Velmi silně voní po tuku, vypadá jako olej.Celkově zklamaný, za tuto cenu je dodáván s nenastavitelným výkonem. Jinak stejné jako většina rozpočtových možností.

Dobře ochlazuje místnost v horkém počasí. Není příliš hlučný, stojí velmi stabilně. Černá barva na sebe neupozorňuje. Displej se po zapnutí nerozsvítí. Svítí pouze čísla s výkonem a režimem. Spínač regulace otáček plynule mění svou polohu. Dálkové ovládání je malé, funkční.

Výhody: moderní design s indikací, ochranný kryt lopatek, potrubí

Komentář: Koupeno, aby se vypořádalo s teplem, jakýmkoli pohybem vzduchu v bytě. Už to je úleva, a když je to ventilátor s dálkovým ovládáním, už je to pohodlí. Není černou ovcí, ani nevybočuje z řady. Kočce se nedávno podařilo skočit, nebýt ochrany, nevím, kdo by přežil.

Nevýhody: Dobrý produkt, funguje dobře a plní svou funkci.

Nevýhody: Trochu hlučné, zejména v noci.

Fouká dobře, jako vánek od moře. Pohodlné dálkové ovládání, vypadá cool. Rychlá montáž, nezabírá mnoho místa. A kočce se to líbí

Slabé stránky: Teplo rychle ohnulo lopatky a přestaly foukat.

Výkonný ventilátor, který má nejen praktický a pěkný displej, ale také praktické dálkové ovládání. Pro změnu rychlosti nebo provozního režimu není třeba vstávat ze sedadla. Fouká dobře i při první rychlosti. Hukot není příliš hlasitý, zejména v noci, spíme v přírodě s potěšením. Základna je také robustní a poměrně stabilní.

Nevýhody:Stojan se rozpadá, noční režim hrozně hlučný (koupeno pro použití převážně v noci)

Klady: Časovač 7.5 h, 3 provozní režimy, účinné chlazení, dálkové ovládání, tichý chod.

Komentář: Ventilátor mě slušně ochlazuje od dusna, běží mi ve dne v noci, proces je poněkud nerušený. Funguje ve třech různých režimech a fouká třemi rychlostmi. Moderní dálkové ovládání.

Výhody: Stabilní, pěkný vzhled interiéru.

Slabiny: Hlučný, nepoužitelný (funguje pouze pokud sedíte 10 cm od něj). Nikdy jsem si na to nestěžoval), ani zdaleka nestojí za ty peníze.

Komentář: Měl jsem smůlu, že se mi ventilátor rozbil před 2 měsíci používání (ve skutečnosti 1,5 měsíce, vzhledem k tomu, že nebyl zapnutý 2 týdny), a všechny ostatní ventilátory tohoto modelu fungují už roky. V zásadě však existují dvě hlavní nevýhody: 1. Ventilátor je k ničemu. Zcela. Nějak to fouká víceméně v režimu Swing. Pokud sedíte metr od ventilátoru, slyšíte ho, ale proudění téměř necítíte. Zřejmě jde o zázraky čínského inženýrství (oběžné kolo jen stěží tlačí vzduch dopředu). Objednané další oběžné kolo na Ali, ale neměl jsem čas to vyzkoušet:) Zkusil jsem úplně odstranit ochrannou mřížku. Fouká lépe, ale stále se nemůže srovnávat s jiným ventilátorem, který jsem koupil 1,5krát levnější a který běží již 4 roky (také nějaký čínský). Lentel, myslím, model neznám). Zkoušel jsem přepínat režimy rychlosti. má opačný účinek (větší hluk, ale téměř žádné proudění vzduchu dopředu) 2. Hluk. Hluk je příliš silný. Stojí-li fanoušek metr od vás, je to, co říká. vůbec ho neslyšíte. Celkově funkční. Zbytečný nesmysl, kvalita, soudě podle toho, že se rozbil po tak krátké době, také nechává hodně být požadovaný. Nedoporučuji!

Výhody: Pěkně vypadající a pevný ventilátor. Dobře stojící na podlaze. Šikovný malý dálkový ovladač, který vždycky ztratím v posteli)

Výhody: Funguje a není cítit po plastu

Nevýhody: Vzduch pouze fouká, ale nechladí.Ventilátor je velmi slabý a čínské špinavé vířiče, které se dávají do všech levných ventilátorů, mě naštvaly, roztavil jsem je plamenem zapalovače a ohnul, protože vůbec nezachycují vzduch! Ventilátor má nízkou okolní teplotu, a pokud není příliš horko, můžete cítit mírný vánek, ale jinak jen žere elektřinu.Časem se ventilátor i při vysokých otáčkách unaví a sotva se roztočí.

READ  Teplota motoru neklesá ventilátor běží

Komentáře: Took it this year (2021). Přirozeně v horku. Nemohl jsem utéct, měl jsem v bytě spoustu potíží.

Výhody: Stabilní základna. K dispozici je praktický dálkový ovladač pro ovládání.

Komentáře: Ventilátor běží v létě téměř nepřetržitě, přes den v obývacím pokoji a v noci ho dáváme do ložnice a zapínáme noční režim. Ventilátor má 5 lopatek, které jsou chráněny robustní mřížkou, má dvojitá výztužná žebra. Ventilátor s časovačem vypnutí.

Výhody:Dobrý výkon, vypadá stylově, dorazil zcela nepoškozený, má dálkové ovládání, snadná montáž

Nevýhody:Poměrně hlasitý, ale rychle si na něj zvyknete. Existují tři nejasné režimy, ale lze použít pouze jeden, t.к. ostatní jsou k ničemu

Nevýhody:Dálkové ovládání nefungovalo ihned po vybalení, po 3 dnech se při otáčení začalo zasekávat, přestalo se otáčet. I při nejnižších otáčkách se ozýval mrazivý bzukot, což by samo o sobě bylo příjemné, kdyby nebyl tak hlučný.

S příchodem léta se s rodinou přestěhoval na chatu. Zakoupen ventilátor pro pohodlí v obývacím pokoji. Vybral jsem si ho kvůli jeho inovacím, konkrétně dálkovému ovládání a časovači. Večer si ho vezmeme do ložnice, nastavíme časovač a jdeme spát bez obav.

Ballu BFF-801, bílé hodnocení

Koupila jsem si tento zázrak do své kanceláře na balkoně. Ventilátor mi dokonale vyhovuje: takový vítaný chlad i na druhém režimu. Stabilní křížová základna, žádný plastový zápach při maximálním provozu. Ventilátor se mi líbí pro svůj tichý chod, který neruší při práci.

Fungoval správně celé loňské léto. Krásné, poměrně těžké díky základně. Panel tlačítek je silný a robustní, na boku je trochu zesílený. Plynulé klikání na tlačítka na panelu. Pouzdro se během používání nezahřívá. Hluk z ventilátoru je snesitelný, nikdy mi nevadil ve spánku a manžel si na něj také nikdy nestěžoval.

Pro malou kancelář je tato světlá barva tak akorát. A co se týče ostatních funkcí ventilátoru, jsem s ním naprosto spokojen. Tři rychlosti jsou v mé kanceláři naprosto dostačující, dobře vyfukuje vzduch a zabraňuje tomu, abyste trpěli horkem a dusivým teplem. Podstavec byl dobře provedený, ve tvaru kříže. Tento tvar dodává ventilátoru stabilitu.

Výhody: Dobře odumírá, takže pod jeho tlakem odlétávají i rámečky a drobné předměty z fotografie.)

Slabé stránky: Průměrná konstrukce. Nedává nám 5K. Dal bych mu 2 tisíce.

Nevýhody: Hluk, chtěl bych mít 4 pomalejší rychlosti, upevnění kříže k podstavci potřebuje zesílit, 1 šroub najednou by vyskočil

Výhody: robustní konstrukce, robustní křížové rameno, pět nožů, tři rychlosti.

Komentáře: Používám ho už druhé léto, snadno se montuje a demontuje, v krabici na zimu, zabírá málo místa. Dobře fouká, skutečně ochlazuje místnost, i když je horko intenzivní. Snadno se přenáší z místa na místo, váží jen dva a půl kilogramu.

Nevýhody: Dobrý výkon, dostatečně dobře postavený

Slabiny: Na první rychlost fouká poměrně silně, je trochu hlučný

Ventilátor má uživatelsky přívětivý ovládací panel, potřebné nastavení není obtížné zvolit, stabilní základna ve tvaru kříže, používám ji v bytě. Jednoduše zvolím rychlost a pak si užívám pohodu. Pouze pět lopatek dobře chráněných sítí. Příjemné proudění vzduchu, žádný průvan.

Výhody: Fouká skvěle, proudění vzduchu je dobré

Slabé stránky: Dokáže rozlišit pouze mezi režimem 1 a 3, a to vůbec ne příliš

Slabiny: Nejmenší rychlost je stále velmi vysoká. Proto je hlučný.

Slabiny: Je to VELMI hlasité při jakékoli rychlosti a po týdnu používání začalo při otáčení nohou skřípat a plast, který se připevňuje k hřídeli, praskl, takže to vypadá, že brzy zemře((((

Komentář: škoda peněz

Výhody: Je levný, splňuje svůj účel.

Slabé stránky: Za svou cenu. žádné vady.

Komentář: Vzal jsem si ji pro svou letní chatu, 18 m2.M kuchyně fouká dost, recenze napsala, že proudění vzduchu je silné, neřekl bych to, ve srovnání se starým Electroluxem stejného výkonu. Tento je slabší a hluk ze starého byl pouze z proudění větru, ale tento hučí a neotáčí se tak hladce a rovnoměrně, a cena proto není tak vysoká. Jako ekonomická varianta. vynikající!

Výhody: Cena. Kvalitní proudění vzduchu.

Komentáře: Pretty good fan. Proudění vzduchu je vynikající, hučení je obvyklé, aniž by se přehánělo a tón je příjemný, řekl bych.Vypadá to dobře.

Koupil jsem ho loni v létě do venkovského domu. přes den se používá částečně, v noci se v horku neustále otáčí. Myslel jsem, že je levný a dlouho nevydrží, ale jednu sezónu fungoval dobře. Má mírný hluk vzduchu, ale bez mechanické detekce, kvalitní ložisko. Plynulé otáčení do stran bez zasekávání.

Ve své soukromé kanceláři používám ventilátor. Silně fouká, má tři režimy, pro každou příležitost. Neodvádí pozornost od práce, což je velká výhoda. Křížová základna zařízení je robustní a stabilní. Ovládání je tlačítkové, srozumitelné. Kvalita zpracování je vynikající.

Klady: Výkonný, vypadá dobře

Klady: Montáž je poměrně snadná ve srovnání s jinými modely, které byly dříve, pokud vůbec při montáži ventilátoru mohou nastat potíže.Zpočátku to není špatné.

Вентилятор напольный Ballu BFF. 880R и BFF. 855

Nevýhody: Hlučnost. Velmi hlučné. Je to tak hlučné, až je to k vzteku. Je to jako v kokpitu letadla s turbodmychadlem.Zároveň jsou 3 „rychlosti“ v podstatě k ničemu. začíná slovy „fouká to a dělá to velký hluk“ a končí slovy „zapomněl sis papíry na stole“. Samozřejmě je otočím. A hrnek s čajem stále převržený! A budu dělat takový hluk, jako bych byl letadlo!“Reálně bych chtěl, aby první rychlost byla dvakrát až třikrát nižší. Takže by tam nebyl žádný hluk a byl by to vánek místo docela znatelného proudu. Postupem času se tento efekt zvyšuje a lopatky se již nevracejí do původní polohy. Často dochází k samovolnému zapínání a vypínání ventilátoru, kdy se ventilátor náhle rozhodne vyfouknout vše v oblasti 120 stupňů před nimi.Motor je při chodu cítit po kartáčích a oleji (ani po roce se to nevytratilo) a zápach „zkrášluje“ proudění vycházejícího vzduchu.Materiály jsou docela průměrné.

Komentář: Víte, asi před 5 lety jsem si koupil Scarlett za 1/2 ceny tohoto ballyhoo. Stejný příšerný materiál. Ale byl tam časovač a dálkové ovládání a čepele byly „standardní“ a rychlost byla „nastavitelná“ (tato může foukat silně a ještě silněji). Model se mi vůbec nelíbil. Museli jsme ho vynést na chodbu, abychom ho mohli alespoň nějak použít. V místnosti je méně hluku a proudění vzduchu je menší

Nevýhody:Velmi hlasitý, hučí jako vysavač

Komentář:Dokonce i při první rychlosti je hlasitější než podobné ventilátory při třetí rychlosti. Zní to jako vysavač, se zapnutým ventilátorem se v místnosti nedá mluvit. přehluší zvuk tvého hlasu. 85-88 dB při druhé rychlosti ventilátoru, 88-92 dB při třetí rychlosti ventilátoru. Mám starý vysavač, který vydává 90 dB. Nechápu, jak může být někdo v místnosti při takové úrovni hluku. je to prostě nebezpečné pro zdraví, lidé pracující s takovou hladinou hluku nosí chrániče sluchu. Budeme se vracet.

Ventilátor Ballu BFF-860R

Informace o produktu mají informativní charakter a nejsou veřejnou nabídkou. Vyhrazujeme si právo na změnu vzhledu, funkcí a příslušenství bez předchozího upozornění prodejců a spotřebitelů. Prosíme o pochopení a předem se omlouváme za případné nepřesnosti v popisu a fotografiích výrobku. Vážíme si vaší zpětné vazby, která nám pomůže zpřesnit náš katalog!

 • Pavel 3. července 2021 Ventilátor je jako ventilátor, po asi 15 minutách je nepříliš čerstvý zápach, takový kyselý plast. Pohodlné dálkové ovládání, masivní stojan drží ventilátor stabilně. Klady: Dálkové ovládání, stojan, tichý provoz Zápory: Nepříjemný zápach

Vezměte prosím na vědomí, že si vyhrazujeme právo nezveřejnit recenze:. týkající se tématu, ke kterému jste již poskytli zpětnou vazbu, nebo napsané stejnou osobou v jakékoli písemné formě;. bez uvedení telefonního čísla uvedeného při objednání (v případech, kdy si přejete potvrdit pravost recenze);. nerelevantní nebo obsahující informace, které nelze ověřit;. zanechané více než 30 dní po popisované události;. neinformativní;. kritizující osobu, nikoli zaměstnance;. kritizující osobu, nikoli zaměstnance přesné adresy nebo celá jména osob.

Veškerá zpětná vazba je moderována a využívána ke zlepšování našich služeb. Moderátor může z textu odpovědi odstranit kontaktní údaje, jména, odkazy, formátování a transliteraci bez předchozího souhlasu autora.

READ  Jak vymazat chybové kódy kazetové klimatizace Ballu

Přezkoumání a zveřejnění zpětné vazby může trvat až 7 dní.

Všechny dotazy jsou moderovány a jejich vyřešení může trvat až několik pracovních dnů. Pro rychlou odpověď kontaktujte call centrum. Zasíláme pouze dotazy týkající se výkonu a/nebo používání zboží, které není vadné.

Dotazy položené prostřednictvím formuláře otázek a odpovědí nezveřejňujeme:. dotazy týkající se předmětu, na který již byla položena otázka;. dotazy, které jsou zodpovězeny v popisu produktu;. dotazy na produkty, které nejsou skladem nebo se vyprodaly před odpovědí;. dotazy týkající se bonusového programu;. dotazy týkající se splátkových karet a způsobů platby;. dotazy týkající se placení na splátky, požadovaných dokumentů;. dotazy týkající se způsobů objednávky, žádostí o zadání, změnu nebo zrušení objednávky;. dotazy týkající se vyzvednutí a doručení;. dotazy týkající se otevírací doby a kontaktů;. dotazy týkající se tvorby a změn cen, dostupnosti zboží, podmínek dostupnosti;. dotazy týkající se záruky, vrácení zboží, výrobců;. dotazy týkající se akcí, slev, dárků a promo kódů;. dotazy a zpětná vazba týkající se webových stránek a dalších služeb;. dotazy a zpětná vazba týkající se kvality zboží nebo služby;. texty psané velkými písmeny, latinkou, V rámci služby nebude povoleno zasílat žádný urážlivý, obscénní, vulgární nebo urážlivý obsah nebo názvy jiných obchodů či odkazy na jiné internetové zdroje.

dubna. Rádi bychom vás informovali, že od 22. dubna začne v Bobrujsku fungovat druhé sběrné místo! 12. dubna. Naše služba Otevření odběrného místa na ulici Sucharevskaja S potěšením vám oznamujeme, že od 15. dubna bude v Minsku, ul. S potěšením vás informujeme, že od 15. dubna začne fungovat naše výdejní místo na ulici Sucharevská! 11. dubna. Naše služba Otevření výdejního místa v Osmjanech S potěšením vás informujeme, že od 15. dubna začíná fungovat nové výdejní místo v Osmjanech!

Zofia 12. dubna Ráda bych poděkovala kurýrům, kteří mi 11. dubna 2022 doručili rohovou sedačku, objednávka 41.631.331. Mladí lidé se snažili zajistit, aby gauč zůstal v bytě a nebyl poslán zpět. Děkuji moc za zodpovědné a užitečné. Přečtěte si celý text →

Podlahový ventilátor Ballu BFF. 860R

Podlahový ventilátor Ballu BFF-860R v elegantním designu PREMIUM BLACK účinně ochlazuje místnost. Díky aerodynamickému tvaru lopatek a nočnímu režimu má přístroj nízkou hladinu hluku a pohodlně se používá během spánku. Pro vaše pohodlí je zařízení vybaveno dálkovým ovládáním a indikací LED a nabízí rozšířené funkce: 3 provozní režimy, 3 úrovně rychlosti a časovač. Stabilní těžká základna zabraňuje náhodnému převrácení ventilátoru. Zesílená ochranná mřížka s dvojitým žebrováním chrání před vniknutím cizích předmětů. Zařízení je vyrobeno z materiálů šetrných k životnímu prostředí a splňuje evropské normy, což potvrzuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost.

 • Typ: stojící na podlaze
 • Jmenovitý výkon: 45 W
 • Ovládání: elektronické
 • Průměr čepele: 38 cm
 • Počet rychlostí: 3
 • Dálkové ovládání: ano
 • Časovač: ano, maximální doba nastavení 7.5 ч
 • Výška: 1300 mm
 • Šířka: 430 mm
 • Hloubka: 400 mm
 • Hmotnost: 4.8 kg

Specifikace výrobku se mohou lišit od specifikací uvedených na webových stránkách, zkontrolujte si prosím technické specifikace při nákupu a platbě. Veškeré informace o zboží uvedené na stránkách mají pouze informativní charakter a nejsou veřejnou nabídkou podle § 437 odst. 2 občanského zákoníku.Žádáme Vás, abyste si při nákupu ověřili dostupnost požadovaných funkcí a vlastností.

Pro podlahový ventilátor Ballu BFF. Na model 860R se vztahuje oficiální záruka Ballu po dobu 1 roku.

Všechny výrobky prodávané v internetovém obchodě jsou zcela nové a mají záruční lhůtu od servisního střediska výrobce nebo servisního střediska ONLINE TRADE.RU. Zákazníci, kteří si v našem obchodě zakoupí digitální fotografie a video, periferie, komunikátory nebo jiné vybavení, obdrží spolu se zbožím peněžní poukázku a záruční list s razítkem našeho obchodu. Přejít na záruku

Obchod ONLINE TRADE.Společnost RU neodpovídá za obsah zveřejněný na webových stránkách ONLINE TRADE.RU recenze produktů, protože se jedná o názory autora, které nejsou oficiálním stanoviskem obchodu a výrobce produktu.

Fanoušci Ballu

Podlahový ventilátor Ballu

Podlahový ventilátor Ballu

Podlahový ventilátor Ballu

Podlahový ventilátor BFF-812

Podlahový ventilátor Ballu BIF-8B, černý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-805, černý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-880R 3 rychlosti 45W s dálkovým ovládáním

Podlahový ventilátor Ballu BFF-802 3 rychlosti 42W

Stojanový ventilátor Ballu Bff-801

Sloupek ventilátoru Ballu Bft-110R

Elektrický osoušeč rukou Ballu BAHD-2000DM, 2000 W

Podlahový ventilátor Ballu

Podlahový ventilátor Ballu BFF. 880R bílá

Podlahový ventilátor Ballu BFF-880R, bílý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-855, černý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-860R 3 rychlosti 45W s dálkovým ovládáním

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-12D 3 rychlosti 250W

Podlahový ventilátor Ballu BFF. 802 bílá

Podlahový ventilátor Ballu BFF-801, bílý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-801

ventilátor, ballu, 860r

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-8B 3 rychlosti 135W

Stojanový ventilátor Ballu BFF-802

Podlahový ventilátor Ballu BFF-802, bílý

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-8B

Podlahový ventilátor Ballu BIF-12D, černý

Podlahový ventilátor Ballu BIF-10S, černý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-805

Podlahový ventilátor Ballu BFT-110R, bílý

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-12D

Podlahový ventilátor Ballu BFF-860R, černý

Podlahový ventilátor Ballu BIF-8B, černý

Podlahový ventilátor Ballu BFF-801

Podlahový ventilátor Ballu BFF-802

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-20D HC-1246919

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-12D

Podlahový ventilátor Ballu BIF-8B

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-20D

Průmyslový ventilátor Ballu BIF-12D

Vyberte si nejlepší nabídky ze všech internetových obchodů v Moskvě a Rusku v katalogu Boxberry. V této kategorii jsme našli 61 modelů.

Obecné specifikace

Recenze: Design ventilátoru je pro pánskou kancelář jako stvořený. Má těžkou kulatou základnu, která zajišťuje, že stojí pevně a nekýve se, a otáčí se, jak má, čímž vytváří chladnější atmosféru, která zajišťuje, že je v kanceláři chladno a svěží i v těch nejparnějších parných dnech. Často za mnou přišel i zástupce, když jsem byl v úzkých. Zvláštní poděkování dálkovému ovládání. Velmi snadné nastavení bez vstávání.

Hodnocení: Ventilátor funguje perfektně a přesně pro náš byt. Díky 5 lopatkám je proudění vzduchu slušné již při rychlosti 1. Ovládání dálkovým ovladačem. Má těžkou kulatou základnu, díky které stojí pevně a nekolísá.

Recenze: Sestavil jsem ji sám bez jakýchkoli problémů. Jsem nadšený z toho, jak funguje, jeho účinnost je působivá a i na rychlost 1 převálcuje malou místnost. Takže si myslím, že další rychlosti možná nebudu potřebovat. Přístroj pracuje tiše a bez vibrací jako třínohé modely a kulatý stojan s ozdobnými polštářky.

Recenze: Roztomilý vzhled a kvalitní provedení. Dobře fouká. Proud vzduchu je při maximálním nastavení velmi silný, ale rychlost ventilátoru lze také snížit. Dám si ho do kanceláře, abych se zbavil dusného vedra. Stabilní. Je dobré, že je výška nastavitelná.

Recenze: Vedu kurzy vaření pro děti. I přes větrání je ve třídě při vaření velké horko, proto jsme zakoupili výškově a sklonově nastavitelný otočný ventilátor. Model v černé barvě, s praktickým ovládacím panelem a světelnou indikací. Snadné použití: pomocí dálkového ovladače nastavím režim, nastavím časovač a nenechám se rozptylovat, ve třídě se znatelně ochladí.

Recenze: Ventilátor má v podstatě dvě rychlosti. Silné proudění vzduchu a velmi silný oplachovací vzduch. To je velmi nepříjemné a hlučné. Nedoporučujeme.

-:.VELMI hlučné.zápach mastnoty (první den).žádné baterie

Recenze: panel. nálepka, která se v krabici odlepila a nalepila na polyethylen! Vydává zvuk, jako by se chystal vzlétnout, a je to režim min, běžící auto je tišší! Nemůžete s ním spát, není to ventilátor, je to odsavač! Velmi silně voní po mastnotě, jako olej. Celkově zklamaný s nenastavitelným výkonem za tuto cenu. Jinak stejné jako cenově nejdostupnější varianty.

Recenze: Dobře ochlazuje místnost v horkém počasí. Nevydává mnoho hluku, stojí velmi stabilně. Černá barva na sebe neupozorňuje. Displej se po zapnutí nerozsvítí. Svítí pouze čísla výkonu a režimu. Spínač regulace otáček plynule mění svou polohu. Dálkový ovladač je malý, funguje.

moderní design s displejem, ochranou nože, potrubím

Recenze: koupil vyrovnat se s teplem, jakýkoli pohyb vzduchu v bytě. Je to úleva, a když má ventilátor dálkové ovládání, je to už pohodlí. Není to černá ovce, ani nevyčnívá z ostatního interiéru. Kočka by tam onehdy skočila, ale kvůli víku nevím, kdo to přežil bez úhony.

Dobrý produkt, funguje dobře a plní svou funkci.

Recenze: Fouká dobře, jako vánek od moře. Pohodlné dálkové ovládání, stylový vzhled. Rychle se sestavuje a nezabírá mnoho místa. Kočka ji miluje

READ  Jak by měl ventilátor stát v napájecím zdroji

-: Žár rychle ohnul lopatky a přestal foukat.

Recenze: Výkonný ventilátor, který má nejen skvělý a pěkný displej, ale také praktické dálkové ovládání. Pro změnu rychlosti nebo režimu není třeba vstávat. Dobré proudění vzduchu i při první rychlosti. Šumění není příliš hlasité, zejména v noci, a rádi spíme v letním domě. Základna je také robustní a docela stabilní.

Časovač 7.5 h, 3 režimy provozu, účinné chlazení, dálkové ovládání, tichý chod.

Zpětná vazba: Ventilátor mě slušně chladí, mám ho puštěný ve dne i v noci, není to ani trochu na obtíž. Pracuje ve třech různých režimech a fouká třemi rychlostmi. Ovládání je moderní z dálkového ovladače.

Stabilní, pěkný vzhled interiéru.

-: Hlučné, nepoužitelné (má smysl pouze tehdy, pokud sedíte 10 cm daleko). z něj), ani zdaleka nestojí za ty peníze.

Hodnocení: Naštěstí pro mě se ventilátor rozbil před 2 měsíci používání (ve skutečnosti 1,5 vzhledem k tomu, že nebyl 2 týdny vůbec zapnutý) a všechny ostatní ventilátory tohoto modelu fungují již několik let. Ve skutečnosti však existují dvě hlavní nevýhody: 1. Ventilátor je k ničemu. Zcela. Nějak to fouká víceméně v režimu Swing. Pokud sedíte metr od ventilátoru, slyšíte ho, ale proudění téměř necítíte. Problémem jsou zřejmě zázraky čínského inženýrství (oběžné kolo sotva tlačí vzduch dopředu). Objednal další oběžné kolo na Ali, ale neměl čas na testování:) Zkusil jsem úplně odstranit ochrannou mřížku. fouká lépe, ale stále se nemůže srovnávat s jiným ventilátorem, který jsem koupil 1,5krát levnější a který běží již 4 roky (také nějaký čínský). Lentel, myslím, neznám model). Zkoušel jsem přepínat režimy rychlosti. Má opačný účinek (větší hluk, ale téměř žádné proudění vzduchu dopředu) 2. Hluk. Hluk je příliš silný. Pokud stojí fanoušek metr od vás, co řekne. obecně není slyšet. Obecně platí, že funkční. Zbytečný odpad, kvalita, soudě podle toho, že se rozbil po tak krátké době, nechává mnoho být žádoucí příliš. Nedoporučuji!

ventilátor, ballu, 860r

Popis produktu

Komentář Se začátkem letní sezóny se přestěhoval do chaty. Nedávno si koupil ventilátor pro pohodlí v obývacím pokoji. Vybral jsem si ho kvůli inovacím, konkrétně kvůli časovači. Večer si ho dám do ložnice, nastavím časovač a jdu bez obav spát. Má praktické dálkové ovládání, docela šťastný.

NevýhodyPachy plastu.Začal vrzat po 10 minutách používání. Vrzání v jakémkoli úhlu.Hodně bzučí.

KomentářPro malou místnost příliš silný

VýhodyPoužitelnost ovládacích prvků, kvalita materiálu, výkon, bezhlučnost. Doporučil jsem ji příteli a ten si ji také koupil. Spokojený.

Skvělá věc na tomto modelu je „Mode“. Střídavé přepínání rychlostí z maximálního nastavení na nulu. Čím se liší od ostatních v této cenové kategorii.

NevýhodyMateriál „vrtule“ (viz plexisklo) je velmi měkký, i když nemá šroubovák. komentář)

ventilátor, ballu, 860r

KomentářTento přístroj byl zakoupen jako náhrada za 10 let používaný „Binatek“ F1216. Ukázalo se, že je to téměř úplná kopie. Výjimka: „noha“ a kulatý pevný stojan, který je mnohem lepší než starý vratký stojan se čtyřmi prsty. Horní otočná část a dálkové ovládání jsou naprosto stejné jako u starých modelů, včetně všech plastů. S jednou výjimkou: pětilistá „vrtule“ je vyrobena z tenkého, křehkého plastu, podobného plexisklu. Ve své hlouposti se mi podařilo ulomit jednu z čepelí. Starý stroj byl úlevou: jeho třílistá „vrtule“ z měkkého plastu dokonale seděla a výrazně snižovala hluk. „hluk vrtule Iljušina 18 při startu“ zmizel. Když musíte časem umýt původní „vrtuli“. Uvědomte si jeho křehkost; tvrdý plast má tendenci se časem zvětšovat. Při první montáži mřížek šrouby zcela neuvolňujte. „sex“ s nimi je zaručen! Udržujte mezeru co nejmenší (aby se mřížky zajistily mírným tahem) a teprve potom utáhněte svorku.

KomentářV kanceláři se snadno nastavuje pomocí dálkového ovládání. Není slyšet žádný hluk, díky tvaru lopatek je prakticky neslyšitelný.

NevýhodyVzhled je skvělý, dobře fouká, není příliš hlučný.

NevýhodyDrát je vyroben z velmi tenkého materiálu, není vůbec důvěryhodný.

Výhody. vzhled. Režimy provozu. Dálkové ovládání se 2 bateriemi AAA. Snadná montáž. Stojan

Nevýhody. tlačítko „Mode“ je pouze na dálkovém ovladači. Žádné baterie do dálkového ovládání

KomentářKoupeno na lesní plody.Nakupujte na. Předtím jsem obchodu příliš nedůvěřoval, t.к. Zboží často přichází poškozené nebo nekompletní. Tentokrát máme štěstí: krabice je nepoškozená, dokonce ani nepoškrábaná, a zjevně nebyla předtím otevřena. Uvnitř krabice jsou všechny díly ventilátoru zabaleny v samostatných sáčcích a úhledně uspořádány. Žádný pěnový plast. Snadno a rychle se sestaví. Vypadá stylově. Kulatý stojan je mnohem lepší než obvyklé rameno ve tvaru kříže: ventilátor je mnohem stabilnější. Ovládání není příliš intuitivní, takže jsem si musel přečíst návod. Ventilátor lze zapnout tlačítkem on a postupně volit rychlost. Vypnutí. samostatným tlačítkem. Na dálkovém ovladači je tlačítko „Mode“, které slouží k volbě provozního režimu. Líbí se mi režim „SLP“: v tomto režimu běží ventilátor na minimální rychlost, střídavě se zapíná a vypíná a vytváří lehký vánek.

VýhodyPanel plus 3rychlostní dálkové ovládání s časovačem, noční režim. Hmotnost je nízká, snadno se přenáší. Rozložený kompaktní pro přepravu, skladování.

CommentNerozhodně koupil dacha, okamžitě ventilátor. Model je dobrý, směrový signál funguje dobře (nezasekává se). Hluk je přijatelný, není na obtíž, na funkci vánku je dokonce uklidňující. Stabilní platforma.

NevýhodyLevný plast, podpěra je vyrobena z čehokoli, vytáhl ji z krabice, kusy spadly z podpěry najednou. Držák byl zasunutý tak silně, že jsem ho nemohl sundat. Model nebyl takový, jak vypadal na obrázku. Na těle je několik drobných škrábanců. Připadá mi, že byl buď již použit, nebo se jedná o vážnou závadu. Napsal recenzi produktu, nebyla přijata. Říkal, že to říká něco o obchodě někde, i když tam není žádná zmínka o obchodě. Opět výrobek v hrozném stavu.

KomentářKoupil to, přinesl to, vytáhl to z krabice a okamžitě si uvědomil, že je to tichý horor. Vážení, pokud chcete dobrou recenzi, přineste dobrý produkt.

NevýhodyŽádný způsob nasazení na zadní stranu ventilátoru. šedý uzávěr nelze z kolíku sejmout, nyní musíte do servisního střediska

Dobré stránky. dálkové ovládání, časovač, displej. Ticho s mírou.

Komentář Silně vyfukuje lokálně z 5-6 metrů, asi tak, jak jsem nastavil. Automatické otáčení dobře cirkuluje vzduch v místnosti, po dešti se vlhkost rychle odvádí. Krásně vyrobeno, nelze ani chybovat produkt.

Výhody Design Snadné použití, dálkové ovládání Tichý provoz Robustní Bezpečný

Nevýhody Černý plast na zařízení je velmi nápadný prašný Heavy, ale chápu, že je to z bezpečnostních důvodů

KomentářPřišlo léto, ale nechci používat klimatizaci trvale, takže jsem se rozhodl koupit dobrý ventilátor. Hledal jsem černý, ale není snadné ho najít. Proto jsem si vybral Ballu BFF-860R: známá značka, nepříliš drahé dálkové ovládání. ALE černá barva není podle očekávání(. Pěkný ventilátor se rychle změní v zaprášený. Bohužel na černém je prach velmi patrný. Ventilátor s dálkovým ovládáním. Ovládací prvky jsou srozumitelné. ve skutečnosti je lze snadno ovládat z panelu na stroji a jsou podsvícené, což se v noci velmi hodí. Líbí se mi, že jsou k dispozici tři režimy a že můžete také nastavit rychlost a časovač. Chci se zmínit o nočním režimu: v tomto režimu je ventilátor velmi tichý a neruší vás ani ve spánku. Okamžitě mě velmi potěšilo, že je zde pevná mřížka. Ventilátor vypadá pevně a základna je těžká, takže nehrozí, že by vám spadl. S nákupem jsem velmi spokojená a doporučila bych ho všem, kteří chtějí ventilátor, který vypadá dobře v moderním kancelářském prostředí.

Dobré body. dálkové ovládání, časovač do 7 hodin.5 hodin, široká a stabilní základna, nízká hmotnost

CommentBought for his office, v létě to bylo mnohem příjemnější pracovat. Několikrát jsem na ventilátor zatlačil, aniž bych ho převrhl. Dálkový ovladač funguje dobře a lze na něj dosáhnout z kteréhokoli koutu místnosti. Při plném výkonu profukuje celý prostor kanceláře, proudění vzduchu je rovnoměrné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS