Jak umístit spořič obrazovky krbu na televizor

Skladové video Krb

Najděte správná licencovaná videa a animace z krbu pro komerční použití.

Detailní záběr na rodinu ve vlněných ponožkách, která se zahřívá u hořícího krbu v domě

Hořící krb s dřevěnými poleny a plameny uvnitř. Teplá, romantická atmosféra v interiéru

Hořící krb. Krb jako kus nábytku v domácnosti

Cestování a láska. Krásný pár u táboráku

Krásný útulný slavnostní vánoční stromek Silvestr uvnitř dekorace atmosféra smyčka záběr krb hořící dřevo

Jasné plameny hoří v krbu za letního večera

Teplý útulný hořící krb, zpomalený záběr.

Nohy v ponožkách před hořícím krbem. Koncept: teplo a pohodlí domova

Slavnostní útulný krásný vánoční stromek Silvestr uvnitř zdobení atmosféra smyčka záběr krb hořící dřevo

Oheň hořící v krbu o vánočním večeru.

Hřejivý a útulný oheň ve vašem domácím krbu. Spalování pravého dřeva v cihlovém krbu. Pohodlí domova. Vnitřní otevřený krb hořící a vytápějící obývací pokoj Zavřít, selektivní Focus

umístit, spořič, obrazovky, krbu

4k video hořícího dřeva v krbu v obývacím pokoji vyzdobeném pro vánoční nebo novoroční oslavy. Ideální snímek pro zimní svátky a slavnosti

Záběr zblízka na rošt ležící na pekáči hořících plamenů na pozadí sněhu a bříz. V zimě venku se lidé rozhodnou vařit na dřevěném uhlí. mají gril. Zapálili

Spalování dřeva ve venkovním grilu

4k Pes bígl s majitelem a dítětem na krbu

Červené víno se nalévá do sklenice s hořícím krbem jako kulisou

Vaření na kovové pánvi nad ohněm

Zpomalený záběr na šálek horkého čaje na stole vedle krbu v obývacím pokoji

Chladný podzimní nebo zimní večer. Lidé odpočívající u ohně s dekou a čajem. Detailní fotografie nohou ve vlněných ponožkách. Útulná scéna.

4k záběry zamilovaného páru v pletených vlněných ponožkách ležícího pod dekou u krbu

Vánoční ozdoby na pozadí krbu

Fireplace 10 hours full HD

Detailní záběr na jasně hořící oheň v dolní části záběru. Plameny šlehají vzhůru, černé pozadí, kamera 4K UHD, zpomalený záběr

Dřevěná polena hořící v krbu v domě ve zpomaleném záběru

Slavnostní pohádkový vánoční stromeček Vánoční stromeček pokojová výzdoba atmosféra smyčka hořící dřevo v krbu

Nohy ve vlněných ponožkách zahřáté u útulného krbu v době Vánoc ve zpomaleném záběru

Tónované záběry 4K krásného obývacího pokoje s krbem vyzdobeného na vánoční a novoroční oslavy

Zapalování ohně v noci v lese. Hořící časopisy v oranžových plamenech ve velkém plameni. Požár na pozadí. Krásný oheň jasně hořící. Ohnivé plameny stoupají vzhůru. Červené plameny plápolají.

Noční táborák. Hořící zásobníky v oranžovém ohni velmi blízko. Požár na pozadí. Krásný oheň jasně hoří. Ohnivé plameny stoupají vzhůru. Červené plameny plápolají.

Láhev a sklenka whisky, skotské, bourbonu nebo koňaku s ledem na stole na pozadí krbu s plameny. Koncept alkoholických nápojů. Požární pozadí. Zblízka. 4K

Táborák, táborák, kempování v parku Masai Mara, Keňa, zpomalený záběr

Táborák, táborák, táboření v parku Masai Mara, Keňa, zpomalený záběr

Hořící oheň ve zpomaleném záběru. Rám ohně obklopující obrazovku na izolovaném černém pozadí. Bezproblémové trojrozměrné vykreslování

Zobrazit 4k video hořících dřevěných polen v krbu. Stoupající plameny a kouř

Hořící oheň v rozostření, full HD pozadí

Vánoční dárek a hořící svíčky před hořícím krbem v domě

Osudová žena se vám dívá do duše svýma velkýma výraznýma očima. Před námi stojí atraktivní štíhlá brunetka v červeném svetříku s našpulenými rubínovými rty, dlouhými řasami a stříbrným prstenem na pravé ruce. Ona

READ  Mrazničku můžete umístit na balkon

Debata o designu: Můžeme zavěsit televizi nad krb??

Pravidelný přispěvatel HouzzRu, historik umění, novinář, blogger. Vystudoval Ruskou univerzitu přátelství národů, Plechanovovu moskevskou státní akademii umění a průmyslu a Moskevskou státní akademii umění a průmyslu.С.Г.Stroganovova univerzita (Stroganovka), Ruská státní univerzita humanitních věd. Hlavní profesní zájmy: umění a řemesla. design, móda, film, sport.

Televizor nad krbem je jedním z témat, které jednoznačně rozděluje lidi na dva „tábory“: na ty, kteří jsou jednoznačně pro (nebo s výhradami), a na ty, kteří jsou jednoznačně proti kombinaci krbu a televizoru na jedné stěně. Odborníci, kteří se zúčastnili našeho průzkumu, nebyli výjimkou.

Designový krb. TV z domova „Televizor nad krbem je ideální! Místnost má ústřední bod, dominantu, kolem níž je vystavěn celý následující interiér. Žijeme v Rusku a bez televize se v domě neobejdeme. To je naše mentalita. Jediné místo, kam ji lze umístit, je interiér obývacího pokoje. Díky Bohu, ne v ložnici! Proto máme následující možnost: krb od designéra a televizor od klienta,“ říká Olesya Vinnikova a vyjadřuje názory těch, kteří jsou pro.

„Televize nad krbem je mauvais ton. Krb je výraznou součástí interiéru, často dokonce ústředním bodem a klíčem ke stylu. Tuto roli plní od dob, kdy byl krb v obývacím pokoji jediným zdrojem tepla v domě, „ohništěm“ v posvátném slova smyslu. S příchodem dálkového vytápění a televize byla tato role svěřena televizi. Takže buď jedno, nebo druhé. Kravata by se neměla nosit pod teplákovou soupravou,“ domnívá se Roman Nosenko, zástupce odpůrců tohoto nápadu.

Proč jsou designéři „proti“ televizi nad krbem1. Tepelná technikaTv a krby vyžadují specifické provozní podmínky a velmi pečlivý přístup k technické části (tepelná izolace). Pokud mluvíme o skutečném krbu na dřevo a bez prosklených dvířek topeniště, jsou zde problémy. Horký vzduch s popelem stoupá vzhůru a ohřívá stěnu a televizor: to není pro krb dobré. A není bezpečné zavěsit televizi nad krb.

„Kondenzátory a elektronika vysychají a televize se zhoršuje. Stejné je to s obrázky. Jednou jsme pověsili plátno z konce 18. století a po půl roce se rozpadlo (olej vyschl),“ vysvětluje technický designér Konstantin Rožděstvenskij.

Na adrese

Ztuhlý krk a šíje. Další důležitá otázka: ergonomie a pohodlí. Bezpečnostní požadavky vás často nutí zavěsit televizor poměrně vysoko nad skutečný krb. Sledování v této poloze však může být nepohodlné, zejména pokud je pohovka nebo jiný nábytek poměrně blízko.

„Běžná výška krbové římsy (horního krytu) je zpravidla minimálně 110-115 cm, takže spodní okraj televizoru může být asi 125 cm od podlahy, střed obrazovky více než 150 cm vysoko, což je pro sledování televize nezdravé a nepohodlné,“ zdůrazňuje Michail Toporov.

Zde je řešení: Televizor nezavěšujte striktně nad krb, ale v pohodlné výšce po straně. Při volbě vertikálního umístění se často doporučuje posunout televizor vzhledem ke středové ose krbu jakýmkoli způsobem (např. pomocí police).

Emocionální argumentaceDalším argumentem proti zavěšení televize nad krb je odlišná emocionální zátěž. Krb je spojován s uvolněnou atmosférou, neuspěchaným odpočinkem a soustředěným rozjímáním. Televize a to, co z ní vychází. s přesným opakem (i když sledujete jen pořady o zvířatech). Proto je často vhodnější umístit nad krb umělecká díla: sbírku keramiky, obrazů nebo instalací, jako na této fotografii obývacího pokoje. Pokud to velikost místnosti nebo domu dovoluje, doporučuje se umístit televizor jinam.

READ  Ventilátor se zapíná při startování studeného motoru

„Dobrý velký dům by neměl mít ložnici a pracovnu dohromady, prádelnu v koupelně, tělocvičnu v obývacím pokoji. Televize nad krbem v obývacím pokoji je ekonomická činnost, když není oddělený rodinný pokoj (ke sledování televize) a obývací pokoj (ke společenskému setkávání), knihovna s krbem apod.д. Svým způsobem je to jen úsporná varianta,“ říká Anton Newmark.

Možné řešení problému: pokud jste se rozhodli zavěsit televizi nad krb, nezapínejte je současně.

Zaměřte se na to, co je pro zákazníka důležitější. „Zeptejte se zákazníků, co chtějí víc: užívat si oheň a scházet se u krbu, nebo sledovat televizi. Někdy stačí vytvořit kuchyň s TV zónou a v obývacím pokoji nechat krb (jako na fotografii obývacího pokoje výše),“ říká Yulia Arslanova.

Sukně na kalhotáchTelevizor a krb jsou příliš výraznými akcenty v interiéru a jakmile se ocitnou vedle sebe, začnou se obě dominanty mezi sebou „hádat“ a ne vždy je možné je „usmířit“.

„Televize nad krbem je jako sukně na kalhotách. Filmy je lepší sledovat na notebooku. Musíte si stanovit priority. Krb je ústředním bodem kompozice, symbolem domácnosti. Televizor bývá také korunou uspořádání čalouněného nábytku. Dva ústřední body v kompozici jsou v této situaci nejlepším řešením,“ doporučuje Christina Izotová.

Argumenty ohledně styluJak už to u moderních spotřebičů bývá, je tu také otázka stylové vhodnosti. Je dobré, když se jedná o moderní interiér bez historických odkazů (jako na těchto dvou fotografiích obývacího pokoje). V jiných stylech bude televizor působit jako cizí předmět všude, kam přijde. Proto se často schovává ve skříních, za dveřmi, za obrazem, za zrcadlem atd.д.

Možné řešení: zarámování televizní obrazovky do klasického rámu. Ne všichni příznivci historických stylů však mají rádi pozlacené bagety. Krb a televizor pocházejí z různých dob, takže stylizace působí poněkud rušivě.

Argumenty pro (kromě toho, že chci) „Donedávna jsem byl zarytým odpůrcem zavěšení televize nad krb. Dokud nenastane situace, kdy jiná lokalita interiér zabije, doslova ho roztrhá na kusy. Symetrie ve všem vyžadovala umístění těchto stejně silných objektů na jednu svislou linii. Interiéry ve venkovském stylu s nádechem Provence umožnily zakrytí televizoru „okenicemi“. Získali jsme skvělý výhled na krb a bez dalšího zdůraznění moderního objektu,“ říká designérka Elena Velikaya.

Výhody a nevýhody

Plusem je snadná instalace tapet a plně přizpůsobitelné nastavení plamene v krbu.

Nevýhodou je, že nemůžete změnit obložení krbu, vybrat si velikost nebo se na něj jen podívat. Je to dáno tím, že hlavní prostor je věnován ohni a krbu nebyla věnována velká pozornost designérů.

Aplikace pomáhá uživateli ponořit se do pocitu tepla a útulnosti, aby si odpočinul po náročném dni.

Spořič obrazovky Krb 9 na Filetogo.Net byl stažen 300krát.

Všechny aplikace a hry na našich stránkách jsou povinně kontrolovány antivirem s nejnovějšími podpisy.

Jak získat na Apple TV spořič obrazovky s krbem a sváteční hudbou

Pro Apple TV je k dispozici mnoho různých spořičů obrazovky s vesmírnými, oceánskými a přírodními scénami.д. Bohužel neexistují žádné standardní spořiče obrazovky, které by proměnily televizor v krb. Naštěstí to můžete udělat pomocí aplikace třetí strany.

umístit, spořič, obrazovky, krbu

Existuje mnoho různých aplikací, které promění televizor v krb, ale která je nejlepší?? Všechny aplikace se liší, mají mnoho různých spořičů obrazovky, zvuků a dalších funkcí. Dnes však mluvíme o aplikaci Fireplace Channel.

Existuje mnoho různých spořičů obrazovky, které vyhoví každému vkusu. Za další peníze si můžete koupit další spořiče obrazovky, ale mnoho doplňků je k dispozici zdarma.

READ  Můžeme troubu umístit vedle lednice?

Ikony většiny aplikací, jako je tato, obsahují fotografie krbů, ale tato má stylovější ikonu, která se hodí k celkovému tématu.

Přejeďte prstem mezi různými spořiči obrazovky a vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Kanál Fireplace Channel neobsahuje hudbu ani zvuky komínů, ale můžete si je přehrát na Apple Music nebo Spotify.

To je velmi výhodné, protože do své oblíbené aplikace můžete zařadit skladby podle svých představ.

Chcete bezplatnou možnost? V App Storu najdete mnoho podobných bezplatných aplikací. Například tato aplikace. Dodává se s bezplatným spořičem obrazovky a můžete si zakoupit další. Na YouTube najdete také dlouhá videa, která simulují krb. K dispozici jsou i videa se zabudovanou hudbou. Stačí ji otevřít na celou obrazovku a užít si ji. Bohužel se v těchto videích občas objeví reklamy.

Jak zobrazit fotografie z Apple TV

Pokud máte Apple TV, máte štěstí, protože zařízení nativně podporuje spořiče obrazovky vytvořené z fotografií na iCloudu.

Jakmile jsou fotografie v iCloudu, je třeba v nastavení Apple TV povolit integraci iCloudu. Po zapnutí služby iCloud se zobrazí dotaz, zda chcete povolit službu Photo Stream a používat ji jako spořič obrazovky. Můžete zvolit ano, ale pokud jste si vytvořili konkrétní album, jak jsme navrhli výše, pak nebudete chtít používat Photo Stream jako spořič obrazovky.

Místo toho přejdete do možností spořiče obrazovky v dialogovém okně nastavení Apple TV, vyberete možnost Fotky a poté iCloud. Zde budete mít na výběr, které album chcete použít.

Nejmodernější technologie Na obrázku!

Jak jste již pochopili, uvnitř všech Samsungů The Frame se skrývá nejmodernější hardware. zhruba stejný, jaký se používá v ostatních vlajkových řadách společnosti. Výkonný procesor, rychlá paměť. Vše na svém místě. Dokonce i dálkový ovladač, který se snadno ovládá jak ve standardních nabídkách televizoru, tak na webu prostřednictvím vestavěného prohlížeče.

S výjimkou spínací skříňky. Je přesunut zpět do modulu One Connect, aby se schoval a nekazil vzhled. Modul je k televizoru připojen jediným poloprůhledným optickým kabelem, který je dostatečně tenký, aby nebyl nápadný ani pro pečlivého diváka.

Vše, co moderní uživatel potřebuje na palubě 4 x HDMI s HDMI-CEC, 3 x USB s podporou HID a HDD, LAN, CI slot, digitální optický audio výstup a dvojice anténních konektorů.

Zobrazte své firemní prezentace na obrazovce

Živé firemní logo TrueRGB je skvělým doplňkem recepce nebo zasedací místnosti. Prvním stisknutím tlačítka se přepnete zpět do normálního režimu a můžete bez prodlení pokračovat v propagaci nebo prezentaci.

Záleží na vás, co chcete ukázat. Může to být jeden snímek. spuštěný na předem nastavený časovač. nebo celá řada fotografií. Například snímky z minulých událostí. Nenáročná slideshow jistě vtiskne vaší společnosti firemní atmosféru. A určitě povzbudí potenciální partnery, aby se zapojili.

Výhody video krbů

Většinu moderních televizorů lze připojit k internetu, takže si nemusíte kupovat žádný disk.

Krbové šití Plasma HD není jen blikání obrázků jasně barevného ohně. Při prohlížení si také vychutnáte příjemné praskání dřeva. Je to ještě uvolněnější a bezstarostnější.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS