Jak změnit jazyk robotického vysavače LG

Recenze: Vysavač LG VRF6640LVR. Skvělý pomocník do domácnosti

Vždycky jsem chtěl robotický vysavač. Jen spal a viděl, znovu přečetl spoustu recenzí, rozhovor s přáteli, šťastní majitelé tohoto gadgetu. Všichni byli strašně rádi, že se jim podařilo získat další pracovní sílu na pomoc v domě. Jak se vám to může nelíbit, sedíte, sledujete telenovelu a někdo jiný za vás všechno uklízí. Báječný šťastný život je před námi. Po dlouhém zvažování bylo rozhodnuto vybrat dobrý model, ne příliš levný, ale ani ne příliš drahý, protože se počítalo s tím, že ve dvoupokojovém bytě není mnoho místa, které by se dalo odstranit. Právě jsem si přečetl spoustu recenzí, jen jsem se ptal svých přátel a známých, kteří jsou šťastnými majiteli tohoto vysavače. Společnost LG je velmi respektovaná, koupili jsme od nich domácí spotřebiče i telefony, takže nebylo těžké rozhodnout se pro model této společnosti, zatímco přemýšlel a hádal, vysavač klesl v ceně o dva tisíce, takže bylo rozhodnuto o nákupu naléhavě. Jinak vám v prosinci nic nezbude. Objednal jsem si ji v DNA, ale nedostal jsem za ni žádné bonusy, což je divné, protože není levná, ale dobře, teď nejde o bonusový program.

Krabice je poměrně úctyhodná, váží nejméně 5 kilogramů, ale snadno se přenáší, na horní straně je široké plastové držadlo. Made in Korea, samozřejmě, ale tato země se díky televiznímu seriálu stala známou.

Uvnitř bylo vše pečlivě zabaleno. Další dobrou věcí bylo, že sada byla dodávána s náhradními díly, jako je filtr a kartáče. Podrobněji je ukážu později.

No, pomalu jsme ho s dítětem rozbalili. Nejdříve jsem vyjmul dálkový ovladač. Je malý, intuitivní a příjemný na dotek. Vůbec není mnoho tlačítek. Zapnutí a vypnutí napájení. toto je levé červené tlačítko, pod ním je režim čištění „cikcak“, také je zde režim turbo, intenzivnější a home. návrat na základnu. Můj prostor je potřeba vyčistit konkrétní znečištěné místo.

Dálkové ovládání bylo dodáváno s bateriemi, které jsme nainstalovali.

V krabici byly také další boční kartáče, myslím, že v budoucnu budou velmi užitečné, všichni říkají, že se rychle opotřebovávají.

Pak jsme vyndali a rozbalili základnu pro robotický vysavač. Všechno bylo zabalené ve fólii.

Zástrčka je připojena k základně a kabel je omotán kolem zadní strany, která bude opřena o zeď, takže není vůbec vidět, jak je vše promyšlené, drát je dobře držen na dvou háčcích a nerozmotává se.

Takže nakonec je tu jen trocha šňůry, která je otevřená. Je pěkný a estetický, bez spousty zamotaných drátů kolem. Dvě ocelové věci jsou základna Connect k vysavači, kontakty nabíječky. Otvor v horní části. je držák dálkového ovládání vysavače. Nabíjecí stanice musí stát vzpřímeně u zdi na rovné podlaze, bez naklápění. V opačném případě bude pro robota obtížné zaparkovat a dobít se. Vlevo a vpravo od něj by měl být metr a půl dlouhý prostor a vpředu dva metry. Dlouho jsem přemýšlela o tom, kde v našem domě je prostor, trochu jsem posunula nábytek a nakonec jsem vysavači umožnila volný přístup k základně.

A tady je sám krasavec. Na horní straně jsou tři tlačítka a tlačítko pro otevření víka. Režim turbo znamená „turbo“, což znamená, že získáme větší čisticí výkon. a na kobercích se mimochodem automaticky zapne. Druhým tlačítkem Start/Stop spustíte proces čištění a třetím tlačítkem. po skončení čištění ji dobíjejte. S jeho pomocí jsme změnili jazyk hlasových zpráv z angličtiny na ruštinu a mluví, žvatlá, když se nabíjí, když zapnete aplikaci v telefonu, když je zamotaný do drátů a nemůže odejít.

Uvnitř vysavače jsem našel lopatku a kartáček na čištění samotného vysavače.

Nádobu lze poměrně snadno vyjmout, stačí ji uchopit za rukojeť.

Na boku je umístěn filtr, který je rovněž odnímatelný a lze jej vyměnit během používání a při znečištění. Kromě žlutých kartáčů byl v krabici také filtr.

Na boku je velké tlačítko, po jehož stisknutí se otevře nádoba na prach. Tuto nádobu lze mýt i vodou.

změnit, jazyk, robotického, vysavače

A zde je samostatný kartáč na čištění vysavače od prachu a nečistot, vtipný, ale velmi praktický design.

Synchronizace s telefonem

Na otázku, jak připojit vysavač „Xiaomi“ k telefonu, dostaneme snadnou odpověď. bez jakýchkoli potíží. To se provádí v několika krocích. Chcete-li začít, musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci Mi home pomocí obchodu s aplikacemi nebo obchodu Play. Před synchronizací je třeba robotický vysavač zapnout a nabít. V mobilním telefonu musí být povolena mobilní data nebo Wi-Fi. Také Bluetooth a GPS.

V části aplikace „přidat zařízení“ najděte ikonu „domácí spotřebiče“ a klikněte na tlačítko. Tím se spustí proces synchronizace. Pokud během připojení dojde k chybě nebo jinému problému, resetujte čističku stisknutím a podržením dvou předních tlačítek na jednotce.

READ  Sáčky do vysavače Kercher

Pokud se existující model nezobrazí mezi ostatními spotřebiči ani po resetování vysavače, umístěte objekt sami, ručně. Když se připojí, zadejte do nového pole název a heslo sítě Wi-Fi. Na konci domovské stránky by se měla zobrazit ikona s požadovaným modelem. To nám dá vědět, že synchronizace proběhla úspěšně.

Přečíslování

Výzvou je, jak nastavit hlas na modelech robotických vysavačů Roborock a Vacuum Cleaner, protože zde musíte zařízení zcela přeflashovat. Tento způsob však přináší i další výhody, například je k dispozici dostatečný soubor různých hlasů, se kterými bude zařízení „komunikovat“:

 • Hlas Medvídka Pú;
 • balíček Leather Bastards, který je povolen pouze pro kategorii 18, protože obsahuje vulgární výrazy;
 • mužský hlas, který osloví majitele zařízení kultivovanými frázemi, například „Vaše Veličenstvo“; tento balíček je nejhlasitější;
 • hlas robota z Hvězdných válek;
 • Alice z Yandexu, která bude hlasem práce vysavače spolu s kresleným hrdinou Kusey domovok;
 • balíček s frázemi z populárních sovětských filmů.

Než zjistíte, jak nastavit jazyk na robotickém vysavači Xiaomi, je důležité určit body, které mají být dabovány. Zařízení standardně provede další kroky operace podle přání majitele:

 • Zahájení čištění.
 • Vytvoření mapy.
 • Tvarování virtuální stěny, možné dokování s ní.
 • Návrat do nabíjecí stanice.
 • proces čištění povrchů od nečistot.

Je důležité poznamenat, že takové balíčky nejsou k dispozici pro každý robotický vysavač Xiaomi. Jak nakonfigurovat ruštinu, závisí přímo na úpravě.

Nejběžnější způsob, jak jednotku flashnout, je pomocí chytrého telefonu. I zde jsou možné dvě možnosti instalace.

Automatická detekce parametrů

Parametry rozumíme definici IP adresy a tokenu. identifikátoru vysavače, který je mu přiřazen při vytvoření, nemění se, pokud neobnovíte tovární nastavení. Bez znalosti tokenu a adresy ip nebude russifying telefonu fungovat.

Algoritmus, jak nastavit ruštinu na robotickém vysavači Xiaomi v automatickém režimu:

změnit, jazyk, robotického, vysavače
 • Stáhnout aplikaci XVacuum Firmware 4.0.0 z Obchodu Play nebo Apple Store, v závislosti na modelu smartphonu. Zatím ji nespouštějte. Poté stáhněte vybraný hlasový balíček, který musí mít příponu.pkg.
 • Na zařízení stiskněte současně dvě tlačítka na horním panelu na dobu 3-5 sekund. Během této doby se obnoví nastavení Wi-Fi.
 • Poté vypněte mobilní data v telefonu a připojte Wi-Fi samotného vysavače.
 • Spuštění firmwaru XVacuum 4.0.0 výběrem karty Flash Sound v hlavní nabídce. Dále stačí vybrat balíček, který jste si stáhli předtím.

Nakonec budete muset počkat, až bude firmware plně nainstalován. To může nějakou dobu trvat.

Ruční detekce nastavení

Pokud software automaticky nezjistí token a IP adresu vysavače Xiaomi, musíte tyto parametry nastavit ručně, než budete moci nakonfigurovat ruštinu.

Tyto údaje můžete zjistit pomocí následujících algoritmů:

 • Odinstalujte původní aplikaci Mi Home instalací modifikace od vývojáře Vevs.
 • Přidání modelu do otevřené aplikace. V otevřeném profilu vyberte kartu „Přístup“ a poté „Přístup k zařízení“. Token bude uveden pod názvem modelu. Stačí ji jednoduše zkopírovat.
 • Poté je třeba zjistit IP adresu tak, že v původní nabídce aplikace Mi Home přejdete do části „Uživatelská příručka“. Požadované údaje se zobrazí v informacích „Sériové číslo“.

Získané údaje je třeba zadat do aplikace XVacuum Firmware v sekci nastavení, poté je uložit a restartovat program. Další operace s firmwarem je podobná algoritmu v předchozí části.

Existuje také způsob, jak nastavit ruštinu na robotickém vysavači Xiaomi pomocí programu win-mirobo-1.1.0-min pro Windows PC. Tento algoritmus je však poměrně složitý; pro běžného uživatele je pohodlnější přeflashovat zařízení pomocí aplikací pro chytré telefony.

Připojení robotického vysavače Xiaomi

Před nastavením připojení Wi-Fi pro Xiaomi byste měli nejprve zapnout robotický vysavač. Stačí stisknout velké tlačítko na předním panelu. Měli byste se také ujistit, že je aktivován bezdrátový modul. nejnovější modely Xiaomi mají pro tento účel speciální indikátor na předním krytu.

Pro telefony se systémem Android a iOS

Bez ohledu na operační systém telefonu si pro synchronizaci s vysavačem musíte stáhnout mobilní aplikaci Mi Home: pro iOS je k dispozici v AppStore, pro Android na Play-marketu.

Poté postupně proveďte následující kroky:

 • Otevřete aplikaci a povolte přístup ke všem požadovaným možnostem.
 • Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému stávajícímu účtu.
 • V závislosti na zemi, pro kterou je vysavač vyroben, vyberte oblast připojení. Určení cílové země je poměrně snadné. Stačí se podívat na text v poli: pokud je text v čínských znacích, vyberte Čínu; pokud je text v angličtině, vyberte jakoukoli evropskou zemi; pokud je text v ruštině, vyberte Rusko. Pokud vybraná oblast není vhodná pro konkrétní zařízení, většina (nebo všechny) možností ovládání bude neaktivní a aplikace nabídne změnu nastavení.
 • Na hlavní kartě aplikace stiskněte tlačítko se znakem “ “ nebo nápis: „Přidat zařízení“ a poté najděte robotický vysavač v seznamu dostupných zařízení (dokud není synchronizace dokončena, robot vydává Wi-Fi jako router). Pokud nemůžete najít model Xiaomi v seznamu, musíte zadat název modelu do vyhledávacího pole.
 • Klikněte na požadované zařízení v seznamu, počkejte, až se otevře nová karta, a poté resetujte robotický vysavač na nastavení bezdrátové sítě. K tomu je třeba na několik sekund současně stisknout dvě tlačítka na předním panelu. Stiskněte současně tlačítka „start“ a „home“ (v závislosti na modelu jsou možné různé kombinace tlačítek).
 • Otevřete další kartu v aplikaci („Další“) a v seznamu dostupných sítí Wi-Fi vyberte svou domácí síť a zadejte heslo.
 • Návrat do mobilní aplikace.
READ  Jak vyjmout filtr z vysavače Dyson

Nyní se na hlavní obrazovce objeví ikona zařízení, pomocí které můžete spustit podrobnou konfiguraci robotického vysavače: přepínat režimy, nastavit plán úklidu, upravit množství vody pro úklid mokré podlahy a pracovat s interaktivní mapou místnosti.

Funkce

Při připojování k iPhonu se můžete setkat se situací, kdy telefon tvrdošíjně nevidí robotické zařízení, přestože opakovaně restartuje síťové připojení. V tomto případě bude možná nutné změnit nastavenou oblast na Indii nebo Čínu. Nastavení můžete změnit na adrese: Profil/Nastavení/Region.

LG Automatic Vacuum Cleaner ROBOKING. How to Use.

Další zvláštností práce Mi Home je, že servery, přes které je navázáno spojení, často nejsou k dispozici. V takovém případě je vhodné zkusit se připojit po několika hodinách nebo následující den.

Chyby připojení

Pokud jsou servery Xiaomi po 12-24 hodinách od prvního pokusu stále nedostupné a aplikace vám neumožňuje přihlásit se k registrovanému účtu, můžete se zkusit připojit k serveru přes VPN. Algoritmus připojení je následující:

 • Stáhněte si do telefonu aplikaci VPN Master, Express VPN nebo Nord VPN;
 • Zapněte nainstalovanou aplikaci a vyberte zemi připojení (optimální volba je Německo nebo Singapur);
 • Otevřete aplikaci Mi Home a pokuste se znovu autorizovat nebo přihlásit k účtu.

Po úspěšném přihlášení do služby Mi Home lze software VPN deaktivovat a vrátit se k obvyklému připojení.

Další častou technickou chybou je, že se robotický vysavač nemůže připojit k existující síti Wi-Fi. Řešením tohoto problému je změna nastavení DNS. Za tímto účelem otevřete „Vlastnosti sítě“ a na zobrazené kartě přejděte na: „Změnit síť/Pokročilé/Přizpůsobené“. Zkopírujte čísla z pole DNS dolů do poznámkového bloku. stará adresa připojení se může hodit v případě, že roboticky řízený vysavač později najde domácí síť. Poté vymažte všechny číslice v poli DNS a na jejich místo napište nové: 114.114.114.114. Poté se robotický vysavač v naprosté většině případů bez problémů připojí k síti Wi-Fi.

Je mi 29 let, posledních 8 let pracuji jako prodejce hardwaru ve velkém maloobchodním řetězci mvideo. Skvělé zkušenosti s výběrem produktů a poradenstvím zákazníkům. Před dvěma lety jsem narazil na robotické vysavače a tento trend se mi opravdu líbil. Jednoho dne jsem si uvědomil, že chci vytvořit osobní webové stránky, kde bych čtenářům pomáhal s výběrem robotických vysavačů. Je to můj koníček. Všechny věci na těchto stránkách jsem napsal já. Pokud chcete získat více informací, navštivte mou stránku na

Hlasové balíčky pro robotický vysavač Xiaomi Mi

Tato sekce obsahuje nejoblíbenější možnosti zvuku vysavače Xiaomi. Všechny názvy jsou klikací. Stisknutím tlačítka zahájíte stahování archivu s vybraným hlasovým komentářem.

Na vysavač lze nainstalovat vždy pouze jeden balíček. Pokud potřebujete změnit zvukovou signalizaci, je třeba postup blikání částečně zopakovat. I když to podruhé zabere mnohem méně času.

Níže je uveden videonávod, jak firmware Xiaomi Mi Robot Vacuum pomocí počítače (jako bonus je zde ukázka frází z různých hlasových balíčků).

Recenze: LG VRF6640LVR. Je ideální pro domácnost

O robotickém vysavači sním už dlouho. Právě jsem spal a viděl to, četl spoustu recenzí, rozhovor s přáteli, šťastnými majiteli tohoto zařízení. Všichni byli velmi rádi, že se jim dostalo další pracovní síly, která jim pomohla s domácími pracemi. Jak by se vám to mohlo nelíbit, když sedíte a sledujete telenovelu, kterou za vás někdo uklízí? Je to báječný a šťastný život. V důsledku mnoha úvah bylo rozhodnuto vybrat dobrý model, který není příliš levný, ale ani příliš drahý, protože výpočet není mnoho prostoru, který by mohl být odstraněn v bytě se dvěma ložnicemi. Máme jen kuchyň, dvě místnosti, toalety a nábytek, takže je to maximálně 40 metrů. Mám velkou úctu k LG, koupili jsme od nich jak domácí spotřebiče, tak telefony, takže nebylo těžké rozhodnout se pro model této společnosti, zatímco jsem přemýšlel a hádal, vysavač klesl v ceně o dva tisíce, takže bylo rozhodnuto, že si ho urychleně koupíme. Jinak v prosinci všem dojdou náhradní díly a nic nezbude. Objednal jsem si ji u DNS, ale nedali za ni žádné bonusy, což je divné, protože není levná, ale dobře, teď nemluvíme o bonusovém programu.

změnit, jazyk, robotického, vysavače

Krabice je docela impozantní, ne méně než 5 kg, ale je snadno přenosná, nahoře je široké plastové držadlo. Made in Korea, samozřejmě, ale tato země se nyní po televizním seriálu stala známou.

Vše uvnitř bylo pečlivě zabaleno. Příjemné je také to, že se dodává s náhradními díly, jako jsou filtry a kartáče. Podrobněji je ukážu později.

No, pomalu jsme to s dítětem začali rozbalovat. Nejprve jsme vyndali dálkové ovládání. Je malý, přehledný a velmi příjemný na dotek. Vůbec ne mnoho tlačítek. Zapnutí a vypnutí napájení. je to levé červené tlačítko, pod nímž je cikcakový režim čištění, má také režim turbo, intenzivnější a domů. návrat na základnu. Můj prostor je potřeba vyčistit konkrétní znečištěné místo.

READ  Jak odstranit chloupky depilačním krémem

Přišel s bateriemi a my jsme je vložili do.

V krabici jsem našel další boční kartáčky, myslím, že v budoucnu budou velmi užitečné, protože všichni říkají, že se poměrně rychle opotřebovávají.

Dále jsme vyndali a rozbalili základnu pro robotický vysavač. Všechno bylo zabalené ve fólii.

změnit, jazyk, robotického, vysavače

Po připojení základny k zásuvce se kabel omotá kolem zadní strany, která bude opřená o zeď, takže není vůbec vidět, jak je promyšlený, drát dobře drží na dvou háčcích a nerozmotává se.

Na konci dne je na volném prostranství velmi krátká šňůra. Pěkný a estetický vzhled, žádné hromady zamotaných drátů kolem. Dvě ocelové věci jsou základna Connect s vysavačem, přes který se nabíjí, kontakty nabíječky. Otvor v horní části. je držák dálkového ovládání vysavače. Nabíjecí stanice by měla stát u stěny na rovné podlaze bez deformací. V opačném případě bude pro robota obtížné zaparkovat a dobít se. Vlevo a vpravo od něj by měl být prostor metr a půl a vpředu dva. Dlouho jsem přemýšlela, kde v našem domě je místo, trochu jsem přemístila nábytek a nakonec jsem vysavači umožnila snadný přístup k základně.

A tady je samotný krasavec. Na horní straně jsou tři tlačítka a tlačítko pro otevření víka. Turbo znamená turbo režim, zvýšený režim čištění, na kobercích se mimochodem automaticky zapne sám. Druhé tlačítko je tlačítko start/stop pro spuštění procesu čištění a třetí tlačítko je tlačítko. se používá k dobíjení po skončení čištění. Stejně tak jsme s jeho pomocí změnili jazyk hlasových zpráv z angličtiny na ruštinu, ano, mluví, žvatlá všelicos, když začnete nabíjet, když zapnete aplikaci v telefonu, když se zamotal do drátů a nemůže se dostat ven.

Uvnitř vysavače jsem našel prachový sáček a kartáček vložený do prohlubně pro čištění samotného vysavače.

Vyjmutí nádoby je poměrně snadné, stačí ji držet za rukojeť.

Na boku je umístěn filtr, který je rovněž odnímatelný a lze jej vyměnit během používání a při znečištění. Kromě žlutých kartáčků byl v krabici také filtr.

Na boku je velké tlačítko, po jehož stisknutí se otevře nádoba na prach. Tento koš lze čistit i vodou.

A zde je samostatný kartáč na čištění vysavače od prachu a nečistot, vtipný, ale velmi praktický design.

Co dělat, když nemůžete připojit robotický vysavač Xiaomi ke svému smartphonu?

V tomto případě jej zkuste znovu připojit. Při připojování robotického vysavače k elektrické síti pravděpodobně došlo k chybě, která brání dokončení připojení. V takovém případě restartujte aplikaci a znovu se připojte.

Pomůže také resetování nastavení Wi-Fi robotického vysavače. Za tímto účelem stiskněte tlačítko napájení a tlačítko Domů a počkejte 5-10 sekund, dokud vysavač nevydá zvukový signál. Poté připojte vysavač.

Pokud tyto možnosti nepomohou, resetujte systém robotického vysavače. Stiskněte tlačítko Reset pod víkem vysavače a počkejte, až vysavač vydá zvukový signál.

Ovládání robotického vysavače pomocí „OK, Google

Xiaomi má obrovskou škálu produktů a ještě větší armádu fanoušků. Mnozí se rozhodli pro výrobek výrobce, například robotický vysavač, který jim usnadňuje každodenní život. Nabídka robotických vysavačů Xiaomi je také velmi široká a je snadné najít pro vás ideální zařízení jak z hlediska funkčnosti, tak i cenového rozpětí.

Všechna tato zařízení fungují prostřednictvím značkové aplikace pro chytré telefony s názvem Mi Home. Mi Home je spojovací článek mezi uživatelem a většinou chytrých spotřebičů Xiaomi, který umožňuje konfigurovat zařízení, ovládat je a aktualizovat software.

V tomto článku vám nechceme říkat, jak připojit robotický vysavač k aplikaci Mi Home, což jste pravděpodobně udělali už v den, kdy jste se stali šťastnými majiteli robota. Chceme vám ovládání vysavače ještě více usnadnit, a proto vám přinášíme návod, jak to udělat pomocí hlasového asistenta Google.

Chcete-li to provést, musíte ve svém smartphonu se systémem Android provést několik jednoduchých kroků.

 • Nejprve si stáhněte aplikaci Google Home z Play Market a nainstalujte ji. Spusťte aplikaci poprvé, zavřete ji a znovu ji spusťte. V horní části Google Home si nyní můžete vybrat synchronizaci s aplikací Mi Home od Xiaomi.
 • Gratulujeme! Kupodivu to nejdůležitější jste již udělali, zbývá už jen pár drobností.
 • Otevřete nastavení smartphonu, přejděte na „Google“ a vyberte řádek „Služby v účtu“. Zde otevřete položku „Hledání, asistent a hlasové ovládání“.
 • Otevřete nabídku „Asistent Google“ a vyberte druhou kartu s názvem „Asistent“. Najděte řádek Home Controls a otevřete jej.
 • V seznamu zařízení synchronizovaných s Mi Home vyhledejte svůj robotický vysavač a přiřaďte mu alias. pomocí tohoto přiřazeného jména jej budete ovládat hlasovým asistentem.

To je vše! Chcete-li spustit robotický vysavač, řekněte „Okay, Google“ a „Sheldon, start“ (místo „Sheldon“. jméno vysavače, které jste zadali výše). Chcete-li zařízení zastavit, použijte příkaz „Sheldon, stop“. Nyní již nemusíte přecházet do aplikace Mi Home, abyste zahájili standardní úklid. Mimochodem, úplně stejným způsobem můžete ovládat nejen robota, ale i mnoho dalších zařízení Xiaomi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS