Jak zvýšit důvěru v konvici

Konvice Serenity v Genshin Impact. Domov pro hrdinu

Řekneme vám, kde a jak otevřít konvici klidu ve hře Genshin Impact, jak do ní pozvat přítele nebo jiného hráče, od jaké hodnosti je dostupná a jak se z ní dostat.

Poté, co se ve hře Genshin Impact objevila konvice klidu, získali hráči přístup do kapesní reality. velkého světa ukrytého v malém předmětu. Tam si mohli postavit domy, vybavit je nábytkem a vyzdobit okolí. Dnes vám řekneme:

 • kde najdete konvici Serenity;
 • v jaké hodnosti lze tuto položku použít a jaké jsou další požadavky.
 • Jak otevřít konvici Serenity a jak z ní vystoupit;
 • co je uvnitř konvice. duchovní důvěra, design příbytku, poklady, nábytek;
 • jak pozvat přítele nebo jiného hráče do konvice Serenity;
 • Jak pozvat postavy do konvice klidu a jaký to má smysl?

Náš průvodce vám pomůže vytvořit v Teivatu útulné hnízdečko, o kterém budete vědět jen vy a vaši blízcí přátelé. Zjistěte si informace a využijte je ve svůj prospěch!

V jaké hodnosti se v Genshinu otevírá Konvice klidu Impact

Mnoho nováčků se diví, na jaké úrovni se otevírá Konvice klidu v Genshin Impact, a mylně se domnívají, že svůj domov mohou stavět od začátku hry. Ale není tomu tak. Po dosažení 35. hodnosti dobrodruha budete mít k dispozici speciální úkol od madam Pin. Po dokončení vám dá konvičku, ve které se můžete usadit.

Někteří však mohou tento úkol dokončit o něco později, ale vlastní chybou. Pokud chcete vědět, na jaké hodnosti je vám k dispozici konvice Serenity v Genshin Impact, přejděte na hodnost 35. Po dosažení této hodnosti si však nezapomeňte zkontrolovat seznam úkolů. Většina nováčků na to zapomíná a spoléhá se na to, že se to stane, jakmile dosáhnete správné hodnosti.

Když se otevře Konvice v Genshin Impact, nabízí hráčům několik užitečných a výnosných činností, díky kterým mohou hromadit primogemy (zdrojové kameny), ale o tom více níže.

Jak vyměnit nátěrový materiál

Paimon chtěl kdysi vyrobit další barvy, ale zjistil, že někdo už snědl všechny červené válečky. Chtěla si jít natrhat ještě nějaké ovoce, ale bylo jí řečeno, že může nahradit mrkev Sunset Kettle. Tato rada Paimon ušetřila spoustu času a nemohla se o ni nepodělit s Cestovateli.

READ  Co znamená lo na varné desce

Úroveň důvěry je důležitým prvkem systému konvice Serenity. Všichni si jistě budete chtít co nejdříve pořídit štědré odměny za důvěru.

S přibývajícím množstvím nového nábytku roste důvěra ducha Kettlebearera ve vás. Počítá se pouze výroba a první převzetí kusu nábytku.

Chcete zvýšit úroveň důvěry? Sbírat plány a vyrábět nábytek!

Poznámky

Pokyny, jak pozvat přítele do konvice klidu:

 • Přistupte ke konvici klidu a navažte s ní dialog.
 • Vyberte položku nabídky „Vyrobit nábytek“.
 • V levém dolním rohu klikněte na „Guest Help“ a v dalším okně začněte zvát své přátele do konvice.

Průvodce pro začátečníky v oblasti Genshin Impact

Pro začátek byste měli vědět, že vaše celková světová úroveň přímo souvisí s vaší aktuální hodností dobrodružství, a proto byste se měli zaměřit na její zvýšení. Například vylepšení první světové úrovně proběhne na dvacáté úrovni dobrodružství:

 • Světová úroveň 1: Automaticky se zpřístupní, jakmile dosáhnete dvacáté úrovně dobrodružství.
 • Světová úroveň 2: po dosažení 25 stupňů dobrodružství musíte splnit mezipodnikový úkol, který bude zvýrazněn ve vašem deníku úkolů.
 • Světová úroveň 3: Automaticky se zpřístupní, jakmile dosáhnete hodnosti dobrodruha 30.

Jak vidíme, po dosažení dvacátého stupně se úroveň světa zvýší každých pět nových úrovní dobrodružství. Nezapomeňte, že jakmile dosáhnete další světové úrovně, nelze upgrade vrátit zpět. Před přechodem na vyšší úroveň se tedy ujistěte, že jste řádně vybavili svou válečnou skupinu a společníky.

Rychle zvyšujte úroveň svých hrdinů, navštěvujte dungeony a bojujte s bossy v otevřeném světě. Pokud jde o nejlepší zbraně, můžete je získat pomocí systému modliteb v nabídce Paimon.

Průvodce sídlem. Kapitola 3 v knize Genshin Impact

Pozdravy! V tomto článku se dozvíte, jaké úkoly jsou obsaženy v kapitole 3 Průvodce sídlem a jak je splnit. Odměny za třetí kapitolu jsou: Sada nábytku: Dervenův dům, Brána průvodu: Vyhnanství zla, Život na hranici, Li Yueho jednoduchá ložnice, Naložená kuchyně, Zařízená monstadtská ložnice, Strategický sál šesté třídy; Sada nábytku: Alchymistův pracovní stůl.

V kapitole 3 je 8 úkolů:

zvýšit, důvěru, konvici
 • Získejte 5 000 pokladů příbytku
 • Naučte se 40 plánů nábytku
 • Vyrobte 80 kusů nábytku
 • Dosáhněte 5. úrovně důvěry (po dosažení páté úrovně důvěry se otevře další místo (ostrov) v příbytku)
 • Dosáhněte elegantně Adeptovy síly

Jak zvýšit důvěru v božské vedení

zvýšit, důvěru, konvici

Všechny úkoly jsem popsal výše v tomto článku:

K dosažení úrovně Exquisite potřebujete 6000 adeptů.

O sadě nábytku si můžete přečíst zde:

Přejděte do nabídky vybavení (ukazováček)→Krajina a podkategorie stromy nebo keře; k dokončení tohoto úkolu můžete také použít exteriérové sady přidáním sady stromů a keřů.

READ  Jak vařit konvici s kyselinou citronovou

Chcete-li začít, musíte příteli hodit žádost kliknutím na jeho avatar „Please visit the Kettle of Serenity“, přítel musí být online.

Aplikace se objeví v horní části obrazovky vašeho přítele, musíte na ni kliknout a udělit povolení, pokud je přítel ve hře „Přihlášení po potvrzení“, můžete to změnit tak, že přejdete na mapu příbytku→hosté.

Když nás přítel přijme, najděte na okraji příbytku obchodníka s pěnkavami.

A vyměňte něco za poklad příbytku.

Mimochodem, ve stejný den, kdy se obchodník objevil, nemůžete vyměnit, budete muset počkat na další den.

To je vše, mějte se hezky! Buďte králíčky, sledujte novinky na GADGETPLAY.RU, možná bude k dispozici návod na vaši oblíbenou mobilní hru.

Níže si můžete prohlédnout další kapitoly Průvodce klášterem (budou průběžně doplňovány):

Jak zvýšit úroveň přátelství ve hře Genshin Impact

Samostatně se vyplatí zjistit, jak zvýšit úroveň přátelství ve hře Genshin Impact, protože existuje několik možností, jak to udělat:

Ve hře existují dva druhy zkušeností (kromě knih): zkušenosti za zvyšování úrovně postavy a zkušenosti za zvyšování úrovně přátelství. Po splnění různých úkolů získáte obě tyto položky. V takovém případě se úroveň přátelství zvýší pouze postavám, které jsou ve vaší družině a nedosáhly úrovně přátelství 10.

Další možnost je vhodná pro ty, kteří mají zájem o to, jak rychle zlepšit úroveň přátelství v Genshin Impact. Kettle of serenity. Je však důležité si uvědomit, že tato možnost vám umožní zrychleně zvyšovat úroveň přátelství pouze v případě, že kombinujete zvyšování úrovně pomocí úkolů a Konvice klidu. Máte možnost umístit své společníky, tj. postavy, které máte, na území své konvičky. Chcete-li tak učinit, musíte otevřít sekci „Společníci“ v režimu úprav. Vyberte požadované znaky a umístěte je podle potřeby:

Postupem času budete sbírat zkušenosti, které lze aktivovat rozhovorem s duchem konvice a výběrem možnosti „Úroveň důvěry“. Tam také klikněte na ikonu truhly:

Nyní víte, jak zvýšit úroveň přátelství ve hře Genshin Impact, a vřele doporučujeme používat tyto dvě metody současně, což vám pomůže dosáhnout 10. úrovně přátelství co nejrychleji.

Čajová konvice. plná mísa. Část II

Umístění konvice z inventáře a zadání příkazu.

Budou nám představeny 3 formy příbytku, forma příbytku je pohled, jakou scenérii budete mít v konvici. Prozatím si můžete vybrat pouze jednu formu, ostatní budou k dispozici, až zvýšíte svou úroveň důvěry v Puffyho.

READ  Jak se zbavit vodního kamene v konvici

Plovoucí obydlí. Vybral jsem si tento, tak říkajíc věčný západ slunce a stoupající ostrovy.

zvýšit, důvěru, konvici

Smaragdový vrchol. Oblast s vysokými horami a vodopády.

Ostrov pohody. Zde jsou obvyklé ostrovy a moře.

Seznamte se s Puffym, vysvětlí vám vše o příbytku. Získáte také schopnost „Takový je pohled na příbytek“ s 5 kameny původu.

Stisknutím ukazováčku uspořádejte nábytek, který máme v arzenálu.

Takto vypadá svět, ve kterém můžete přesouvat a otáčet předměty.

Nastavil jsem si kovářství a teď už nemusím chodit ke kováři, abych získal požadovaný předmět.

Můžete se také projít po svítících stezkách, ale můžete jít pouze na první malý plovoucí ostrov, velký ostrov zatím není přístupný.

K dispozici je také mapa konvic Serenity.

Je možné vybavit nejen ulici, ale i dům.

Kromě Knihy dobrodružství se objeví i Průvodce příbytkem, budou zde také kapitoly s úkoly, za jejichž splnění budou různé odměny, odměny za zdobení konvice.

Puffy vám může ukázat pokladnu, úroveň důvěry, která vám umožní vytvářet nábytek a měnit tvar sídla.

V úrovni důvěry můžete sbírat pokladnici (stříbrné mince) pro pokladnici tak, že jednoduše ukážete na misku s mincemi. V míse může být až 300 pokladů.

Zvýšením síly adeptů můžete získat více mincí za hodinu. Síla adeptů se zvyšuje po vložení nábytku do konvice.

Zvýšením úrovně důvěry získáte odměnu v podobě úrovní. Zvyšování úrovně výrobou nového nábytku.

V místnosti s poklady si můžete koupit různé předměty, plány, suroviny.

K výrobě nábytku podle plánů potřebujete suroviny, kterými jsou dřevo, látka a barva. Kácením stromů nyní můžeme získat dřevo. Zjistěte, kde najdete stromy v Archiv/Výuka/Záznamy.

Tkanina a barva se vytvářejí odděleně. Na látku potřebujeme 1 bource morušového, na červenou barvu 1 slunečnici, na žlutou barvu 1 bobuli, na modrou barvu 1 mátu.

Můžete také pozvat přátele ke své konvici a navštívit jejich domovy, čímž jim pomůžete zkrátit čas potřebný k výrobě nábytku. A od každého pátku do pondělí následujícího týdne bude váš příbytek navštěvovat potulný duch, od kterého můžete získat vzácné poklady, ale musíte jednat rychle, abyste s ním uzavřeli dohodu. Od každé soboty do pondělí následujícího týdne můžete navštěvovat příbytky ostatních hráčů a nakupovat požadované předměty od potulných duchů, kteří navštívili jejich světy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS