Jaký je postup laserové epilace hlubokých bikin?

Laserová epilace bikin

Laserová epilace v oblasti bikin je jedním z nejoblíbenějších zákroků v našem centru. Koneckonců, právě oblast bikin se stala jednou z prvních povinných pomůcek pro dívky k odstranění chloupků. A v dnešní společnosti se stále více mužů rozhoduje pro stejnou péči o tělo.

Navzdory mnoha moderním metodám odstraňování chloupků je holení stále tradiční metodou, ale je to metoda s nejkratší dobou trvání. Chloupky dorostou druhý den a oblast bikin ztratí svůj estetický vzhled a přitažlivost. Depilací voskem se odsuzujete k extrémně bolestivému zákroku, protože pokožka je velmi tenká a citlivá a chloupky bývají hluboko zakořeněné a silnější než na jiných částech těla.

Odstraňování chloupků v oblasti bikin diodovým laserem je pro moderní ženy skutečnou spásou. Netrvá déle než 10 minut, je zcela bezbolestná a přináší dlouhodobé výsledky. Již po 6-10 ošetřeních zjistíte, že se nové chloupky vůbec neobjevují a pokožka je hladší a pevnější. To je další omlazující účinek diodového laseru.

Depilace bikin může být provedena jako depilace celých bikin nebo jako depilace celého střihu. První možnost vás zbaví chloupků v celé oblasti bikin. Na vnitřní straně stehen a hýždí. Ti, kteří se rozhodnou pro klasickou verzi, se omezují na ty oblasti, které kopírují obrysy tradičních plavek.

Laserová epilace intimních partií

Na druhou stranu si muži obvykle plně neuvědomují povahu a míru obav žen z ochlupení v oblasti bikin a ženy jsou si vědomy složitosti péče o své ochlupení. Pokožka je zde obzvláště jemná, takže rovné oholení by mohlo být příliš hrubé. Kůže bude podrážděná a chloupky rychle dorostou

K vyřešení takového choulostivého problému můžete použít laserovou epilaci intimní oblasti, protože její účinnost byla potvrzena praxí. Toto ošetření mohou zvážit i muži, protože dokonale hladká, nepodrážděná pokožka vypadá perfektně.

Laserová epilace za cenu depilace voskem: podvod?

Jádrem všech vědomých i nevědomých mylných představ jsou otázky prospěchu: Pro kliniku, která se specializuje pouze na odstraňování chloupků, je nejhorší, co se může stát, to, že pacient. Pokud pacientovi přestaly růst vlasy. V takovém případě ztratí klienta. Známe několik míst, kde je pacient léčen dobře a správně pouze každé 3 ošetření, aby se maximalizoval počet návštěv.

READ  Pořadí instalace split-systému v bytě

Obecně je to téma na samostatnou diskusi, ale lze stručně zmínit několik hlavních bodů.

Nejdůležitější při provádění efektivního (. ) laserové epilace. Zkušenosti a poctivost (. ) kosmetičky, úroveň vzdělání vedení kliniky nebo salonu, jakož i účinnost laserového zařízení.

Nejčastější mylné představy a triky:

 • Často se místo laserů používají jednotky IPL (pro fotodepilaci). Nejhorší je jiná věc. Mnoho „kosmetiček“ nezná rozdíl mezi širokopásmovým světlem a laserovým zářením. Nebo tyto metody záměrně nahrazují ve svůj prospěch.
 • Používají levné přístroje pro epilaci: tyto přístroje neposkytují potřebnou kapacitu, často nejsou registrovány na území navštěvovat epilační procedury na těchto laserech může donekonečna, nebude žádný výsledek. To vše platí i pro zařízení z druhé ruky.
 • Nízká cena samotného zákroku vás nutí chodit častěji, než je nutné.

Recept na účinnou epilaci: Zkušená kosmetička, kvalitní (drahý) přístroj a klinika se širokým profilem (nejen epilace).

Co se děje během epilace

Epilace bikin může být tradiční, kdy se chloupky odstraňují podél kontury spodního prádla, nebo hloubková, která zahrnuje celou intimní oblast včetně stydkých pysků, stydkých pysků a perianálních záhybů. Jiný název pro toto ošetření je extra bikini. První možnost trvá přibližně 20 minut, druhá může trvat přibližně hodinu. V obou případech pacient sedí na běžném lékařském lehátku.

jaký, laserové, epilace, hlubokých, bikin

Kůže by měla být bezprostředně před ošetřením ošetřena anestetickým krémem nebo sprejem. Hlava přístroje je chlazena bez ohledu na typ laseru, proto během ošetření neočekávejte žádné nepříjemné pocity. Bezprostředně po zničení chloupků laserem je pokožka ošetřena speciálním protizánětlivým krémem předepsaným lékařem.

Nabízíme pohodlí během ošetření alexandritovým laserem CANDELA GentleLase Pro i po něm.

Tento přístroj je úžasně účinný a epilace je bezpečná a příjemná.

 • Hlavní výhodou a předností alexandritového laseru je jeho vlnová délka 755 nanometrů. Tento parametr je na rozdíl od jiných typů laserů optimální pro odstraňování chloupků v oblasti bikin (s hlubokými prohlubněmi).
 • Další výhodou je absence jakýchkoli bolestivých pocitů. To je předností zdokonaleného chladicího systému (DCD): k chladicímu účinku se používá kryogenní sprej (rozprašování probíhá chvíli před zábleskem a bezprostředně po něm).
 • Pro zvýšení hloubky průniku laseru není třeba používat lubrikanty nebo gely. Musíte uznat, že být „pokrytý“ gelem před ošetřením není příliš pohodlné! Tento přístroj je vysoce účinný i bez dalších „pleťových vod“.
 • Kromě svého základního účinku má pozitivní vliv na pokožku obecně. Bude hladší, napjatější a čistší, zejména pokud se na něm vyskytují zánětlivé prvky nebo podráždění.
READ  Jaký je rozdíl mezi mixérem a mixérem?

Pro dámy existuje řada různých způsobů, jak tuto léčbu provést:

 • Celkem bikiny. Tato možnost zahrnuje hloubkovou epilaci, což znamená, že se ošetřuje nejen oblast třísel, ale také vnitřní strana stehen a hýždí;
 • Klasická varianta. Ošetřuje se pouze oblast bikin.

Co je laserová epilace

Dámy si mohou vybrat jakýkoli druh depilace bikin, ale laserová epilace je nejúčinnější a bezbolestná. Odborníci upozorňují, že laserová epilace odstraňuje chloupky rychle, pohodlně, bezbolestně a trvale.

Laserová epilace funguje jednoduše a jasně. Pigment melanin ve vlasovém folikulu přitahuje a ukládá energii laserového světla. Poté se přemění na tepelnou energii: folikul se zahřeje a zničí. A na tomto místě vlasy nerostou buď dlouho, nebo nikdy.

jaký, laserové, epilace, hlubokých, bikin

Alexandritová epilace hlubokých bikin

Zveme vás na nejúčinnější a nejmodernější laser CANDELA GentleLase Pro. V citlivé oblasti bikin tento strojek odstraňuje chloupky rychle a bezbolestně. Zatímco naši lékaři provádějí zákrok, vy se můžete v klidu věnovat svým záležitostem! 🙂

Hlavní výhody:

 • Specialista neaplikuje na oblast bikin žádné krémy ani gely ! V případě intimních oblastí je velmi pohodlná!
 • V našem laseru používáme účinný chladicí systém DCD. Postřik kryogenem před zábleskem (a bezprostředně po něm)! Kůže je okamžitě ochlazena a pocit bolesti je zcela eliminován. Proto nepotřebujeme žádné gely!

Důležité: Některé kliniky a salony používají modely laserových přístrojů se zastaralým chlazením vzduchem, které nemá prakticky žádný účinek. Pouze progresivní laserový systém DCD provádí ošetření bez popálenin nebo zánětů kůže.

Výsledky jsou dlouhodobé a trvalé. Abyste se zbavili chloupků, měli byste absolvovat 4 až 8 depilací s odstupem přibližně 1 měsíce. Lze zaznamenat omlazující účinek na pokožku, který je dalším příjemným bonusem depilace alexandritovým laserem (laserové pulzy stimulují kožní proteiny).

Péče po laserové epilaci

Moderní lasery pracují přesně a šetrně a často nezpůsobují zarudnutí pokožky. K podráždění dochází při nedodržení pravidel přípravy a zvýšené individuální citlivosti. Správný přístup snižuje riziko lokální kožní reakce téměř na nulu.

READ  Jak napařovat záclony žehličkou ve vzduchu

Ve většině případů nejsou po ošetření nutné žádné další přípravky. Pokožku lze hydratovat a hojit pomocí lokálních přípravků na bázi dexpanthenolu nebo retinolu (Bepanten, Pantoderm, Radevit), které jsou k dostání v lékárně. Složení, které se aplikuje na pokožku během jednoho týdne.

Intenzivní ultrafialové záření je zakázáno po dobu 14 dnů před a 14 dnů po ošetření. Během této doby se neopalujte ani nepoužívejte solárium s otevřeným spodním prádlem.

Mytí je povoleno do 24 hodin po sezení, bez použití flanelů nebo jiných hrubých nástrojů. Sauna, saunování povoleno po 3 dnech. Nepoužívejte intimní kosmetiku dříve než 10 dní po ošetření.

Klasické bikiny

Technologie laserové epilace intimních partií je u všech typů stejná, liší se pouze rozsahem práce. Klasické bikiny se doporučují těm, kteří podstupují laserové ošetření poprvé, a spočívají v odstranění chloupků podél linie spodního prádla a. Tradiční forma. Jedná se o nejjednodušší druh zákroku, který je díky použití diodového laseru zcela bezbolestný, rychlý a maximálně účinný.

Počet ošetření při depilaci bikin závisí především na konkrétním pacientovi. Laserová epilace klasických bikin nezabere v průměru více než 30 minut a může trvat 4 až 6 sezení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS