Je Tefal ingenio vhodný pro indukční varné desky?

Nejlepších pánví TEFAL

Známý francouzský výrobce jako jeden z prvních vybavil své pánve nepřilnavým povrchem. Koupil jsem tuto myčku nádobí po dlouhou dobu, takže lidé si zvykli nazývat všechny modely s podobnými funkcemi „Tefal“, bez ohledu na skutečnou značku. Stojí za zmínku, že společnost své produkty pravidelně vylepšuje a poskytuje jim stále více funkcí a možností.

Shromáždili jsme hodnocení nejlepších pánví Tefal, které si podmanily srdce ruských hospodyněk. Náš výběr vychází především ze zpětné vazby od skutečných uživatelů. Funkčnost modelů však nezůstala bez povšimnutí.

Nejlepší víceúčelové pánve Tefal

Víceúčelové pánve jsou vhodné pro většinu potravin. Na modelech s kovovou rukojetí nebo odnímatelnou rukojetí můžete smažit vše od masa až po omelety, dusit ve vlastní šťávě, pošírovat v malém množství tekutiny a péct v troubě.

Mají plochou základnu středního průměru a středně vysoké boky (nahoře ploché nebo mírně širší) a často jsou opatřeny průhledným víkem.

Naše nejoblíbenější modely jsou Extra, Cook Right a Tempo.

3 Tefal Tempo 24 cm

Univerzální pánev Tefal Tempo je v našem žebříčku na prvním místě díky chytrému a stylovému designu, který vylepší interiér každé kuchyně. Červené vnější stěny a černé vnitřní stěny s centrálním indikátorem tepla pro regulaci teploty. Žáruvzdorný lak zabraňuje připalování boků, takže si Tempo dlouho zachovává svůj původní vzhled.

Kulatý výrobek se střední kapacitou (výška strany 45 mm, průměr 24 cm), praktický pro přípravu rodinných jídel. Díky nepřilnavému povrchu (Easy Plus) se jídlo připravuje s minimálním množstvím tuku a neztrácí chuť.

Víko není součástí dodávky, ale v případě potřeby si jej můžete zakoupit samostatně. Tělo z hliníku, nízká hmotnost 475 g přispívá ke snadnému používání. Ergonomická, protiskluzová bakelitová rukojeť.

Doporučuje se pro plynové a elektrické varné desky, není vhodné pro indukční varné desky. Olej musí být použit poprvé. Lze mýt v myčce nádobí a ručně se saponátem.

Země původu: Rusko. Záruka 1 rok.

  • Pohodlné používání.
  • Lehký a stylový design.
  • Nepřipaluje se ani při použití minimálního množství oleje.
  • Bakelitová rukojeť.
  • Lze použít s kovovými nástroji.
  • Má indikátor tepla.
  • Vhodné pro mytí v myčce nádobí.
  • Neodnímatelná rukojeť, kvůli které se Tempo nedá použít v troubě.
  • Nevhodné pro indukční vařiče.

2 Tefal Emotion E8240425 24 cm

Na druhém místě je Tefal Emotion E8240425. Tato kulatá pánev má celkový průměr 24 cm a dlouhou bakelitovou rukojeť, která odolává teplu.

Výrobek je vyroben z vysoce kvalitní slitiny nerezové oceli, která zajišťuje odolnost proti deformaci a korozi a dlouhou životnost. Nepřilnavý titanový povlak je mimořádně odolný a vydrží teploty až 175 °C. Trvale zapouzdřená základna rovnoměrně rozvádí teplo a termo-bod indikuje správnou teplotu pro zahájení vaření.

Služby pro g.Moskva

Inovativní nano vyhledávač letenek vám nejen najde nejlepší cenu pro konkrétní datum, ale také vám navrhne další termíny, kdy může být let ještě levnější. Nejlevnější termíny najdete na naší speciální stránce Ceny letenek

Vyberte si z více než 3 000 000 hotelů, resortů, kempů, hostelů a aparthotelů. Shromažďování všech dostupných možností pokojů nabízených agregátory a hoteliéry na jednom místě. Porovnejte ceny a podmínky a vyberte si, kde si rezervovat nejlepší nabídku.

Doprava zdarma. K dispozici jsou pouze čerstvé a kvalitní výrobky za výhodné ceny. Vysoká úroveň montáže a doručování zakázek. Dodávka v Moskvě a Moskevské oblasti; Petrohradě a Leningradské oblasti

„Utkonos. Lídr v online nakupování potravin a souvisejících produktů.

Neutrální hodnocení

Po měsíci používání se na malé pánvi objevily bubliny a po 4 měsících začaly praskat( velká pánev je neporušená. Vzal to jako dárek pro mou matku ve stejnou dobu, ona je v pořádku. Možná mám vadu(((( je to škoda, nejsou levné a je to známá firma

Koupil jsem podobnou sadu Tefal Ingenio před sto lety. Ten byl jednodušší, s hladkým dnem a jednoduchým nepřilnavým povrchem. Sada mi věrně slouží už asi 6-7 let. Ale bylo načase to změnit, takže jsem si s dobrým svědomím objednal tuto sadu. Po 2 měsících je plast na nožičce odnímatelné rukojeti popraskaný a zapáchá po spáleném plastu a ze samotné pánve se i přes opatrné zacházení (používané dřevěné spotřebiče a mýdla bez abraziv) odlupuje nepřilnavý povrch. Vzhledem k prestižní značce a vysoké ceně těchto pánví jsem velmi zklamaná a nedoporučuji kupovat Tefal.

Pánev je v kuchyni nepostradatelná, dvě z nich ještě více. Obvykle dostávám jako dárek pánve, ale manžel mi dal pevnou krabici se dvěma pánvemi. Ale v praxi pro mě veškerá pevnost zmizela.

A to by bylo v pořádku, ale vědět dopředu? Nekoupil bych si tuto sadu.

Vyrobeno v Rusku, což je pro mě PLUS

termospot. Pro mě to není tak důležitá vlastnost, nikdo ho nikdy dlouho neohřívá, a pokud ho přehřejete, nikdo ho neochladí.

Nepřilnavý povlak. Plus, hodně smažené, nic se ještě nezaseklo, dobře se myje.

I když si myslím, že toto plus se časem zmenší (no nic netrvá věčně)

A tady se dozvíte, co se stalo s povlakem na vnitřní straně (proč)? Viz následující body)

Sada obsahuje dvě pánve o průměru 26 a 22 cm. Pro mě by to bylo o pár centimetrů více 26 a méně 22cm.

READ  Rendlíky Gipfel jsou vhodné pro indukční sporáky

Odnímatelná rukojeť. PLUS na jedné straně, ale pro mě v této sadě je rukojeť nepohodlná.

Na krabici jsou pokyny k instalaci rukojeti:

Rukojeť je zaháknutá do boku pánve, což znamená, že okraj je uvnitř pánve. Zatímco obvykle se na rukojeť dostanou kapky nebo stříkance jídla, zde se rukojeť přímo „koupe“ v připravovaném jídle. Takže je třeba ho neustále dobře umývat a obávám se, že vniknutí vody může způsobit zaseknutí pákového mechanismu. Musím hned říct, že je velmi obtížné stisknout šedé tlačítko jedním prstem v této poloze ruky, (obr. 1 na krabici) Je možné to udělat jednou rukou, ale prostě to nedělejte na sporáku během vaření. Pánev je lehká a cvaknutí může způsobit, že se horký obsah převrhne na sebe nebo na vařič. A abych ho mohl vyjmout, musím použít obě ruce, abych nezmáčkl páčku ve spodní části, která je po stisknutí šedého tlačítka odkrytá.

A tříska, která se vytvořila uvnitř. Jedná se o škrábanec od připevnění odnímatelné rukojeti, Jak můžete vidět, zdá se, že povlak není tak silný.

V sadě nejsou žádná víčka. Nejen smažíme, ale i hodně dusíme a potřebujeme víko, i když ho koupím, tak se kvůli rukojeti nedá pořádně zavřít. Pak pro mě není moc funkcí. Někteří lidé píší, že ji dávají i do trouby, ale já se bojím ji používat na pečení nebo jiné věci v troubě. Používám ji hlavně na smažení ryb. Na palačinky jsem teď několikrát použila tu malou, protože pánev na palačinky je mimo provoz. Ale na palačinky je to trochu těžkopádné.

A pokud chcete vědět, jaké ryby se tu smaží a jak je stále připravuji, čtěte dál

Já samozřejmě používám pánve, ale pokud jste si ještě žádnou nekoupili, je lepší to nedělat. Nedoporučujeme.

Pánev byla napoprvé perfektní. Nic se nelepí, snadno se skladuje, žádné vyčnívající rukojeti. Je skvělé, že je na vnější straně také povlak, takže se snadno čistí.

Díky odnímatelné rukojeti ji lze použít i pro pečení v troubě. Snadná příprava, zejména u pokrmů, jako jsou masové kuličky v omáčce, kdy se nejprve lehce osmaží a poté zapečou.

Rukojeť je vhodná pro všechny druhy nádobí Tefal, což je také velmi praktické.

Ale když se povlak poškodil (je to asi 1-1,5 roku), stalo se nemožné tuto pánev používat. Absolutně všechno se lepí, těžko se čistí. Protože je hliníkový lis poměrně tenký, je jeho dno mírně prohnuté (používá se na elektrické varné desce).

Závěr: Pánev je velmi praktická, doporučuji ji, ale vyžaduje výměnu přibližně každé 2 roky.

Snadno se čistí (někdy stačí otřít vlhkou houbou)

Nevýhody:.Jakmile je jednou nasazen, je téměř nemožné ho sundat, dokonce ani pmm to při 70 stupních Celsia nedokázal

Poznámky: Mám 3 pánve Tefalev, všechny Ingenio, s odnímatelnými držadly, jsem s nimi vcelku spokojená. Dávám je do sebe, zabírají málo místa a také na sporáku. V mikrovlnné troubě peru pořád, nic se mi nepřipaluje, maso jsem za rok smažila asi 200krát, nic se nepřipálilo.

Sada pánví s odnímatelnými rukojeťmi Tefal Ingenio L1029472

Před pár týdny jsem si jeden vybral online. Obchod OZON. Dvě sady pánví Tefal. O jedné ze sad vám nyní povím. Měla jsem skvělou sadu se 4 pánvemi, 4 pokličkami a odnímatelnou rukojetí. Postupem času však zchátraly a odnímatelná rukojeť se zlomila. Bojoval jsem s nimi ještě asi rok a rozhodl jsem se získat další sadu, protože jsem opravdu chtěl stejnou funkčnost koupit jednou a tam by bylo vše, co potřebujete. Nemohl jsem ji však najít online ani v obchodech. Důležitá byla odnímatelná rukojeť. Pro kompaktní skladování a použití v troubě. Rozhodli jste se pro známou značku. Náklady činily 1790 p. Dodává se se dvěma pánvemi o průměru 22 a 26 cm. Odnímatelná rukojeť. Vše bylo zabaleno v kartonové krabici. Vyžaduje velmi málo oleje na smažení a jídlo se nikdy nepřipálí. Koláč se však na dno příliš nelepí. Pánve je radost mýt. Všechno jde rychle dolů. Rukojeť je dlouhá 17 cm. Dno a stěny jsou silné 3 mm. Výška stěny 5, 2 cm. Velkou nevýhodou je nedostatek víček Klady: Nelepí se, snadno se čistí. Zápory: Cena Doba používání: 2 týdny Cena: 1790 Rok vydání/koupi: 2017

Vaření pro mě. Zvláštní píseň. Vaření teď miluji stejně jako jsem ho dříve nenáviděla. Je to už pět let. Proto se ke kuchyňským potřebám, včetně nádobí, chovám se zvláštní úctou. Vždycky jsem měl doma spoustu výrobků Tefalev. A nikdy nezklamaly. A tak jsem si v klidu koupila dlouho vytouženou sadu Inginio. Obsahuje: pánev o průměru 24 cm, pánev o průměru 28 cm, odnímatelná rukojeť. Vše je zabaleno v praktické ploché krabici se všemi potřebnými informacemi o výrobku. Všechny pánve jsou vybaveny systémem Termo. Spot. Co to znamená? Lidé, kteří znají nádobí Tefal, znají tuto jeho charakteristickou vlastnost. Thermospot. Je speciální indikátor teploty pánve, který je integrován do nepřilnavého povrchu a mění barvu podle toho, jak se zahřívá. Jakmile vzor na indikátoru Thermospot zmizí a vytvoří jednotnou červenou skvrnu, pánev se zahřála na 170 °C. 180 С. Optimální teplota pro dokonalé výsledky vaření. Zde je sada: návod, dvě pánve, rukojeť. Červené „body“ uprostřed pánví jsou indikátory tepla Thermospot. Když je pánev zahřátá na optimální teplotu. Obrázek zmizí a můžete začít vařit. Na dně pánve je vyobrazen podpis společnosti Tefal. Nejlepší tloušťka stěny pro smažení masa, kuřat a ryb. Samozřejmě bych v něm nedělala pilaf, ale na to mám kotlík a multicooker. Na stěnách má nepřilnavý povlak, se kterým je samozřejmě třeba zacházet opatrně. Žádné vidličky, žádné kovové špachtle, žádné nože, chraň bůh! Silikonová a dřevěná stěrka k tomu. Souprava byla vyrobena buď v Petrohradě, nebo někde jinde. To nepochopil. Ale o to nejde. Rusko. Vhodné pro všechny způsoby vaření, kromě indukčních vařičů. Společnost Tefal mám rád také proto, že její výrobky splňují požadavky normy GOST. V návodu se uvádí, že je třeba pečlivě umývat v myčce nádobí. Vzhledem k tomu, že pánve jsou hliníkové, mohou je některé prášky poškodit. A nyní hlavní losování. Odnímatelná rukojeť. Jak snadno se ukládají pánve bez rukojetí. Proto kupuji většinou jen tyto. Pouze Tefal má speciální rukojeť. Na adrese. Zaprvé, hodí se na všechno nádobí Tefal. Na adrese. Za druhé má opravdu praktický knoflík. Uživatelé, kteří jej používají poprvé, však neví, jak jej používat. I když je obrázek velmi jasný.). Myslel jsem, že by rukojeť mohla poškodit povlak. To vůbec není pravda. Vše je navrženo tak, aby rukojeť zapadla na místo po obvodu pánve, aniž by ji poškodila. Vařím v pánvích Tefalev bez oleje. Pro mou rodinu je to velký problém, protože jíme správně. V budoucnu budu kupovat další nádobí Tefal s univerzální rukojetí. Co se týče nedostatku víček v sadě. Pro někoho. Je to tragédie, protože kupovat víka Tefal je příliš drahé. Je to takhle. Našel jsem však jiné východisko z této situace. Protože mám doma pánve úplně jiných průměrů a spousta z nich má poklice na všechny, používám pro vaření v Ingéniu stejné poklice. Perfektně sedí. Celkově bych shrnul, že sada je skvělá, zejména za propagační cenu 1800 Doporučuji ji velmi. Pokud tyto pánve uvidíte, zejména ve slevě, neváhejte a kupte si je. Je pohodlí a komfort pro všechny hostitelky a mistry v kuchyni)). Lahodné nepřipálené řízky a chutné palačinky pro všechny!. Klady: Vysoká kvalita, oblíbené průměry 24 a 28, smaží bez oleje, odnímatelná rukojeť. Snadné skladování. Nevýhody: Drahé, bez víka Doba použití: Několik měsíců Cena: 1800 Rok vydání/nákupu: 2016

READ  Jak tónovat zadní okno bez fénu na vlasy

Dobrý den všem! Dnes si přečtete mou recenzi sady pánví od značky „Tefal„. Recenze na základě osobní zkušenosti, můj manžel a já jsme dostali tuto sadu na naši svatbu. To bylo téměř před dvěma lety, přesněji před 1 a 353 dny, od té doby se pánve používají. Na pánvích je zvenku trocha nečistot, kterých se nelze zbavit. Ingredience: pánev 24 cm. 1ks; 22cm pánev. 1ks, univerzální odnímatelná rukojeť. 1ks. Podrobné specifikace: 1. Nepřilnavý povrch: Povlak Titanium Excellence, který zabraňuje přichycení potravin. Silný povrch pánve je navržen tak, aby dlouho vydržel. 2. Design pánve: Výrobce použil jako vnější povrchovou úpravu texturovanou nerezovou ocel s efektem hadí kůže. 3. Indikátor tepla: Výrobci na dno pánví umístili indikátor tepla Thermospot, který je znázorněn v podobě disku, který se při dosažení optimální teploty rovnoměrně zbarví do červena. 4. Skladování: Pro snadné skladování a úsporu místa můžete jednu pánev vložit do druhé. 5. Záruka: 2 roky. 6. Země původu: Francie. 7. Položky v sadě: 3 ks. 8. Průměr pánve: 22 cm a 24 cm, různé hloubky. Nejlepší tipy: 1. Kde použít:. Plynová varná deska, elektrická varná deska, trouba. 2. Nemusíte lít velké množství oleje, protože. Není vyžadováno od. Pro speciální nátěr. 3. Pro pečení v troubě je nejlepší používat silikonové rukavice. Je to nejpohodlnější. 4. Lze je mýt nejen ve dřezu, ale i v myčce nádobí. Tělo:. Materiál pouzdra. Hliník;. Nepřilnavý povlak. Je;. Typ nepřilnavého povlaku. Titanium Excellence;. Vnější nátěr. Nerezová ocel;. Spodní typ. Indukce;. Disk proti deformaci. Existují. Materiál disku. Hliník;. Indikátor tepla ThermoSpot. K dispozici na adrese. Rukojeť:. Odnímatelná univerzální rukojeť. Je;. Tepelně izolovaná rukojeť. Je. Barva a hmotnost: 1. Barva. Nerezová ocel; 2. Hmotnost. 1. 93 kilogramů. Celkově jsme se sadou velmi spokojeni a jsme vděční, že jsme ji dostali jako dárek. Tyto pánve! Není jen pro milovníky jídla a vaření. Ráda na nich vařím a někdy používám hlubokou pánev jako fritézu. Jedinou nevýhodou je, že víka na pánve je třeba dokoupit zvlášť ze sady, ale jinak je vše skvělé. Doufám, že se vám moje nová recenze sady pánví Tefal bude líbit a že vám pomůže vybrat si dobré, kvalitní, krásné a velmi pohodlné pánve. Děkujeme vám za přečtení recenze až do konce. Dobré nakupování a dobrou náladu vám všem. Pokud máte nějaké dotazy k tomuto produktu, neváhejte se mě zeptat v komentářích, rád odpovím všem!. Klady: Nepřilnavý povrch, krásný design, snadné čištění, pohodlná odnímatelná rukojeť, která se hodí nejen do této sady!. Nevýhody: Sada neobsahuje víko pánve. Cena je skoupá Doba použití: 2 roky

Vlastnosti a výhody

Společnost Tefal dbá na svou dobrou pověst a všechny výrobky jsou v každé fázi výroby přísně kontrolovány a testovány, aby bylo zajištěno, že dostanete ten nejlepší možný výrobek pro zdravé vaření. Profesionální vývojáři a moderní technologie zajišťují nejen vysokou kvalitu nádobí, ale také dlouhou životnost. Společnost poskytuje na všechny své výrobky desetiletou záruku. To mluví samo za sebe.

READ  Do myčky nepřitéká voda

Značka používá vysoce kvalitní nerezovou ocel 18/10 s optimálním poměrem chromu a niklu. První zabraňuje korozi, druhá umožňuje dokonalé tvarování modelů.

Každý výrobek je opatřen nepřilnavou vrstvou, která je před uvedením na trh různými způsoby testována na odolnost. Povrch umožňuje vaření bez kapky oleje.

Některé modely jsou vybaveny třívrstvou indukční základnou HIBB Technology. Její zvláštností je hliníková vrstva mezi vrchní vrstvou a základnou, která zajišťuje rovnoměrný a rychlý ohřev. Díky jedinečné technologii je nádobí vyrobeno bezešvým svařováním, které dlouhodobě zabraňuje deformaci hrnců a pánví.

Ostatní modely Tefal mají základnu DURABASE Technology. Na zadní straně pánví, pánví na smažení a hrnců lze nalézt speciální paprsky, které zajišťují rychlé a rovnoměrné rozložení tepla po celém výrobku. Tento druh dna zabraňuje deformaci v důsledku přehřátí díky zvýšené odolnosti vůči vysokým teplotám.

tefal, ingenio, vhodný, indukční, varné

Je třeba upozornit, že nádobí s podstavcem DURABASE Technology nelze kombinovat s indukčními varnými deskami.

Výrobky Tefal vyrobené po roce 2000 mají speciální indikátor Thermo-Spot, který reguluje optimální teplotu ohřevu. Vypadá jako červený kruh se světlejším stínovým vzorem. Po zahřátí vzor postupně tmavne, když dno dosáhne 180 stupňů, až kruh získá jednotný červený odstín.

Pokud teplota překročí kritickou teplotu 240 °C, na indikátoru se opět objeví vzor, ale s opačným zabarvením. Tím dáte najevo, že máte přestat vařit a pánev stáhnout z ohně.

Další výhodou výrobků Tefal je u některých modelů odnímatelná rukojeť. Praktičnost této funkce byla ověřena v průběhu let a spokojenými hospodyňkami. Ergonomický tvar zajišťuje pohodlné a bezpečné držení. Rukojeť je pevně spojena s tělem spotřebiče a v případě potřeby ji lze stisknutím tlačítka snadno odejmout. Výrobek je navržen pro maximální teplotu 240 stupňů.

Odnímatelná rukojeť poskytuje nádobí Tefal mnoho výhod. Je obzvláště vhodný pro skladování. Po vyjmutí rukojeti můžete pánve, kastroly a hrnce úhledně naskládat jednu do druhé a položit je na polici tak, aby rukojeť byla uvnitř nejmenšího kusu. Můžete si být jisti, že vaše spotřebiče nezaberou příliš mnoho místa. Druhou výhodou je, že můžete používat i pánve a pekáče pro vaření v troubě a že se do všech jednotek perfektně vejdou.

Je také kompaktnější v myčce nádobí, kde se počítá každý centimetr. Rukojeť lze umístit do přihrádky na příbory.

tefal, ingenio, vhodný, indukční, varné

Tento typ nádobí je ideální pro rodiny s malými dětmi, které si chtějí na vše sáhnout. Absence rukojetí zabrání tomu, aby dítě pánev uchopilo a omylem ji převrhlo, což mamince i dítěti usnadní práci.

Je třeba poznamenat, že všechny továrny značky Tefal plně splňují celosvětové normy kvality výroby ISO 14001 a nařízení Evropské unie č. 1907/2006. Poskytuje záruku, že společnost dbá na minimalizaci dopadu továren na životní prostředí a že se značka zavázala pečlivě sledovat nakupované materiály a komponenty. Záruka, že v jejich složení nejsou přítomny žádné škodlivé složky. Všechny výrobky značky Tefal nesou na obalu ekoznačku „HealthEnvironment“.

Logo znamená, že společnost nepřidává do smaltů kyseliny petrochemické, kadmium, olovo a další těžké kovy, které se vyskytují u některých nepoctivých výrobců.

Nepřilnavá pánev Tefal: cena

, a 30 cm model lze zakoupit pouze za 7 000 EUR. Jedná se však o jednu z nejdražších řad této značky.

Přitom pánev Tefal (28 cm) s nepřilnavým povrchem z jiné řady stojí kolem tří tisíc korun. Takové pánvi dávají průměrní zákazníci přednost při nákupu.

Jak vybrat pánev

Chuť a kvalita jídla závisí nejen na surovinách a dovednostech hostitelky, ale také na kvalitě použitého nádobí. V ideálním případě by v kuchyni mělo být několik pánví různých velikostí, tloušťky stěn a účelu. Chcete-li si vybrat kvalitní pánev s dlouhou životností, která nepoškodí vaše zdraví, zaměřte se na následující vlastnosti:

Účel Výše jsem podrobně rozebral typy pánví podle tohoto kritéria.
Materiál z Existují litinové, hliníkové a nerezové pánve. Doporučuje se keramický povlak, protože se dobře zahřívá, aniž by ztrácel teplo. Pánev z nerezové oceli nepodléhá deformaci ani mechanickému poškození. Lze snadno čistit jakýmikoliv čisticími prostředky.
Nátěry Rozlišují se pánve s teflonovým povrchem, keramickým povrchem, titanovým povrchem a smaltované pánve. Nejšetrnější k životnímu prostředí je pánev s titanovým povrchem. Lze ji použít i k pečení v troubě. Jsou odolné, spolehlivé a nejsou náchylné k poškození.
Hmotnost a tloušťka Tyto parametry ovlivňují kvalitu vařeného pokrmu a jeho výslednou chuť. Vzhledem ke své hmotnosti je pánev dostatečně robustní, aby mohla stát na plotně. Čím silnější jsou stěny pánve, tím rovnoměrněji se teplo šíří.

Věnujte pozornost průměru pánve, který byste měli zvolit podle počtu osob, s nimiž chcete vařit. Pokud máte doma indukční vařič, mějte při výběru nádobí na paměti následující informace. Ne každá pánev je kompatibilní s indukcí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS