Jehly pro průmyslové šicí stroje groz beckert

Kategorie jehel

Jehly pro šicí stroje jsou stejně staré jako samotný stroj, který se poprvé objevil ve druhé polovině 18. Století. Práce na zdokonalení psacího stroje probíhaly v Evropě i Americe téměř nepřetržitě: jestliže první poměrně primitivní zařízení přesně kopírovala způsob ručního šití, v roce 1845 začal model vyvinutý Američanem Eliasem Howeem provádět člunkový steh (jehla umístěná vodorovně). V modelech vynalezených A.A. Wilsona v roce 1850. A já.Singer v roce 1851, jehla byla umístěna a pohybovala se ve svislé poloze a látka byla ve vodorovné poloze a pohybovala se pomocí ozubeného kola.

Šicí stroje se neustále zdokonalovaly, zrychlovaly a specializovaly, a proto se s nimi měnily i jehly. Dnešní trh nabízí širokou škálu domácích i komerčních modelů. Klasifikace strojů průmyslového typu se provádí podle účelu (speciální, vyšívací, oděvní), úrovně specializace, typů proplétacích nití (člunkový, řetízkový steh, overlockový steh). Průmyslové šicí stroje jsou vysoce specializované, s vyšší úrovní odolnosti a produktivity.

Konstrukce a velikost jehly Stejná konstrukce jako jehla průmyslového šicího stroje, která má kulatou, nezúženou baňku, která umožňuje otáčení jehly a její upevnění v požadovaném směru pomocí šroubu. Kromě baňky se struktura jehly skládá z přechodového kužele, čepu, zářezu, očka jehly, hrotu jehly, jakož i z dlouhé a přerušované drážky a příčky.

jehly, průmyslové, šicí, stroje

Rozměry modelu zahrnují celkovou délku výrobku, průměr dříku a baňky, délku baňky a délku jehly od konce k uchu. Rozměry (délka a průměr) a tvar hrotů se určují podle struktury materiálu a tloušťky použitého závitu. Přibližná délka jehly je 38,5 mm, ale na trhu jsou i jehly delší.

Značení, typy a druhy jehel Základní parametry pro použití kruhové jehly. Šicí zařízení (konkrétně typ průmyslového šicího stroje), typ hrotu jehly podle konkrétního materiálu a volba čísla výrobku v závislosti na struktuře materiálu a počtu vrstev.

V závislosti na typu šicího stroje vyrábějí různí výrobci: rovnou jehlu s očkem nebo bez očka, rovnou jehlu bez očka a s kolínkem, rádiusovou jehlu s očkem nebo bez očka (také model s kolínkem), rovnou jehlu s chapačem a kolínkem, rádiusovou jehlu s očkem nebo bez očka a s chapačem.

Výrobky jsou označeny samotnými výrobci. Číslování jehel šicích strojů určuje jejich velikost a průměr, metrické číslo se získá vynásobením d-tyče v mm číslem 100. Čím větší je dvoumístné nebo trojmístné číslo, tím větší je průměr jehly a tím silnější je šitý materiál. Někteří větší výrobci (například Singer) používají kromě metrického číslování také. V souladu s tím se minimální pořadové číslo 5 rovná minimálnímu metrickému číslu 50 a maximální pořadové číslo 31 se rovná metrickému číslu 350 (v metrickém vyjádření je zde také 00).

V praxi se průměr jehly šicího stroje a její hrot přizpůsobují materiálu následujícím způsobem. Jehly se špičatou špičkou s čísly 70 až 120 se používají na těžké hladké tkaniny, normální a syntetické tkaniny a kůži.

Pro džínovinu a úplety do střední hustoty (tahová pevnost).Ч. Jerseys) se používají jehly s mírně zaobleným hrotem o různých průměrech (v počtu do 100), a to i při prošívání. Prošívané látky (označené čísly 75). 90). Pleteniny, elastomery, strečové tkaniny lze šít jehlami s velmi zaoblenou špičkou (číslování 65. 100).

Jehly s tříbodovým nebo čtyřbodovým hrotem jsou vhodné zejména pro tkaní netkaných textilií, kůže, plátna, lepenky a také bot a nábytkových skříní. Mají také nejširší průměr (čísla 130. 140). U těžkých tkanin se používají speciální jehly s boční drážkou, které zabraňují přetržení nitě. Tyto výrobky mohou být označeny metrickými čísly od 80 do 110, která odpovídají číslům výrobků od 12 do 18.

Naše nabídka V naší společnosti nabízíme nejširší výběr modelů jehel pro šicí stroje pro průmyslové použití. Ploché šití, rukávové, vyšívací, rovný steh, jemná krajka, knoflíková dírka, overcasting, zakrepochnyh a další detaily, příslušenství a náhradní díly pro zařízení, které umožňují šicí proces v průmyslovém množství prováděné v nepřetržitém režimu.

Maximální spolehlivost a odolnost. Toto jsou hlavní vlastnosti, které prokazují jehly pro šití průmyslové a domácí od předních zahraničních a domácích výrobců. Tyto výrobky jsou výrobky společností: Schmetz (Německo). Jehly pro stroje na rovný steh, jednonitkové i dvounitkové, quiltovací jehly atd.Д.); Organ (Japonsko). Jehly pro overlocky atd.Д.Orange (Korea). Pro domácí stroje atd.Д.; ARTI (Rusko). Pro overlocky, stroje na rovný steh se silnou baňkou a další; GROZ-BECKERT. Pro stroje na rovný steh, vyšívací stroje, nešívací stroje, knoflíkové dírky apod.Д.

Platba

Vážení zákazníci! Vzhledem k volatilitě měnových kurzů, převaze dováženého zboží a surovin je cena zboží na faktuře stanovena na dobu nepřesahující 1 bankovní den.

Pozor! Platba na fakturu nebo kliknutím na platební odkaz znamená souhlas s dodacími podmínkami. Neoznámení platby bude mít za následek, že nebude zaručeno, že produkty budou k dispozici na skladě. Zboží je uvolněno po obdržení peněz na účet dodavatele.

Jednotlivci platí za objednávku v hotovosti v rublech na prodejním místě společnosti Welltex při dodání. Spolu s objednávkou obdržíte prodejní doklad se všemi položkami objednávky a pokladní šek. Právnické osoby mohou platit také v hotovosti v rublech na pokladně prodejního místa. Pokud je platba provedena v hotovosti, nesmí podle zákona celková částka takové platby přesáhnout 100 000 EUR. Dodací doklady se dodávají společně se zbožím. Zplnomocněný zástupce našeho kupujícího (právnické osoby) vám může poskytnout hotovost předem. Subjekt) pro příjem produktu předloží kopii plné moci.

Bezhotovostní forma platby:

Platba za objednávky od zákazníků. Právnické osoby mohou platit bankovním převodem. Po zpracování objednávky prostřednictvím e-shopu a potvrzení skladové dostupnosti vám e-mailem zašleme fakturu k úhradě, kterou si můžete vytisknout a zaplatit. Zboží je rezervováno 5 dní před zaplacením. Úhrada faktury se provádí na základě zálohy ve výši 100 % hodnoty objednávky. Po zaplacení faktury zašlete prosím platební příkaz faxem (495)626-84-00 nebo e-mailem zolozhkov@welltex.Platba je považována za provedenou v den připsání na účet, abychom rezervaci nevyřadili ze skladu. Platba se považuje za provedenou v den připsání prostředků na účet. Dodání zaplaceného zboží se provádí podle dohody mezi stranami: vyzvednutí ze skladu nebo dodání prostřednictvím přepravní společnosti určené zákazníkem, nebo dodání v rámci Moskvy společností Welltex. Vlastní dodání zboží ze skladu provede zákazník do pěti pracovních dnů od data platby. Veškeré doklady potřebné k zaúčtování (originál účtu, faktura, dodací list) jsou předávány spolu s objednávkou při jejím odeslání.

Objednávku můžete zaplatit prostřednictvím jakékoli banky působící v Rusku. Po odeslání objednávky je zboží rezervováno po dobu 5 dnů. E-mailem obdržíte formulář bankovního převodu s údaji příjemce, číslem účtu a částkou příkazu. Musíte vyplnit políčka v dolní části stránky.И.О., adresa a datum platby. Pokud platíte bankovním převodem, bude vám navíc účtována bankovní provize. Po zaplacení faktury zašlete potvrzení o platbě faxem (495) 626-84-00 nebo e-mailem zolozhkov@welltex.Rezervaci prosím nerušte. V případě, že neobdržíme vaši platbu do 5 dnů, bude vaše objednávka zrušena. Pokud jste zaplatili, ale peníze nebyly připsány ve stanovené lhůtě, kontaktujte nás prosím telefonicky: 8 (495) 626-84-00 nebo e-mailem zolozhkov@welltex.Na adrese. Po přijetí platby na náš účet následující den odešleme zaplacený produkt poštou nebo prostřednictvím přepravní společnosti uvedené při zadávání objednávky. Obdržíte e-mailové oznámení o zásilce s číslem konosamentu nebo číslo konosamentu poštou.

READ  Jak odstranit puls z indukční varné desky

Platba bankovní kartou online Platba se provádí prostřednictvím centra zpracování Assist (při objednávce v místě prodeje). Moskva Amur) nebo PJSC SBERBANK, přímo po potvrzení vedoucím, které si můžete ověřit v soukromé kanceláři.

Informace o online platbách v pobočkách v jiných městech:

Přijímáme platby bankovními kartami následujících platebních systémů:

Visa, MasterCard, Mir, JCB, Diners Club.

Mobilní platební systémy: Apple Pay, Google Pay a Samsung Pay.

Pro platbu (zadání údajů o kartě) budete přesměrováni na platební bránu společnosti PJSC SBERBANK. Připojení k platební bráně a přenos informací probíhá v zabezpečeném režimu pomocí šifrovacího protokolu SSL. Pokud vaše banka podporuje technologie pro bezpečné online platby Verified By Visa, MasterCard SecureCode, MIR Accept, J-Secure, může být pro provedení platby vyžadováno také speciální heslo.

Tato webová stránka podporuje 256bitové šifrování. Ochrana osobních údajů je zajištěna společností Sberbank. Zadané údaje nebudou poskytnuty třetím stranám, s výjimkou případů vyžadovaných zákonem. Platby bankovními kartami probíhají v přísném souladu s požadavky platebních systémů MIR, Visa Int., MasterCard Europe Sprl, JCB.

Bohužel ne všechny karty VISA Electron, Cirrus/Maestro a VISA Plus jsou vhodné pro platby online.

Některé banky však začaly vydávat speciální karty tohoto typu s kódy CVC2 a CVV2, které lze používat pro platby přes internet. Kód CVV2/CVC2. Je kontrolní číslo složené ze tří číslic, které je vytištěno na zadní straně bankovní karty. Toto číslo je obvykle vytištěno v pravém horním rohu speciálního podpisového proužku. Zadání čísla je nezbytné k zajištění toho, aby kartu používal skutečný majitel.

Předplacená objednávka je předána osobě, která je podle svého dokladu totožnosti uvedena jako Příjemce objednávky.

Postup platby za objednávku bankovní kartou na internetu:

  • Zkontrolujte, zda je bankovní karta určena pro platby online (tuto informaci vám poskytne banka). Emitent kupujícího).
  • Vstupte do sekce „Můj účet“ a klikněte na tlačítko „Zaplatit“.
  • Www.Welltex.To vás přesměruje na autorizační server systému ASSIST nebo na Sberbank PJSC.
  • Autorizační server ASSIST nebo Sberbank PJSC naváže spojení s kupujícím prostřednictvím zabezpečeného protokolu (SSL 3).0) a přijímá od kupujícího parametry jeho bankovní karty (číslo karty, datum platnosti karty, jméno držitele karty v přepisu, jak je uvedeno na kartě).
  • Údaje o bankovní kartě musí být zadány a potvrzeny na platební stránce do 40 minut (čekací doba na zadání platebních údajů). Po 40 minutách je platba ukončena z důvodu uplynutí čekací doby.
  • Autorizační server ASSIST nebo Sberbank provede předběžné zpracování přijatých informací a odešle je zúčtovací bance systému (dále jen „banka“). Banka).
  • Banka kontroluje, zda obchod (v tomto případě www.Welltex.Ru) v systému kontroluje soulad transakce se stanovenými systémovými omezeními. Autorizace nebo oprávnění autorizovat transakci v systému platebních karet je výsledkem kontrol.

Groz-Beckert

Zeptejte se na cenu vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert DVx57FG/SUK Cena za 10 ks. Průmyslové jehly Groz BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší požadavky.

Zkontrolujte cenu vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert DVx59 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernější technologií a splňují nejvyšší požadavky na kvalitu.

Informujte se o cenách vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert DVx63 (Bx63) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly Groz BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší požadavky.

Informujte se o nákladech!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert DVx63 FFG/SES (Bx63) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší nároky.

Zkontrolujte ceny!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert EBx1 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly Groz BECKERT jsou vyráběny nejmodernější technologií a splňují nejvyšší požadavky na kvalitu.

Informujte se o cenách našich strojů a zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert HN 83/53 10 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT vyráběné nejmodernějšími technologiemi a splňující nejvyšší požadavky na kvalitu.

Pro stroje a zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert HN 83/53.195.63 G2 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší nároky.

Zkontrolujte ceny!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert HN 83/53.200.63 G2 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a splňují nejvyšší průmyslové standardy.

Zkontrolujte ceny!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert HN 83/53.215.63 G2 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny podle nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Informujte se o ceně vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert HN 83/53.225.63 G2 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší standardy pro obráběcí stroje.

Objasnit náklady na vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak nahoru, tak dolů! Groz-beckert HN 83/53 Jehly pro průmyslové šicí stroje.230.63 G2 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT vyráběné nejmodernějšími technologiemi a splňující nejvyšší standardy.

Zkontrolujte ceny produktů!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Groz-beckert HN 83/53 Jehly pro průmyslové šicí stroje.285.62 G2 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší požadavky.

Uveďte cenu zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert LWx1669E (1669E EO) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky na stroje a zařízení.

Informujte se o cenách vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert Mtx190 (190) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Zkontrolujte prosím ceny vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert MTx190K (190K) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT vyráběné společností GROZ BECKERT za použití nejnovějších technologií a splňující nejvyšší požadavky.

Zkontrolujte si prosím ceny zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to buď směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert MY 1014B Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky na.

jehly, průmyslové, šicí, stroje

Informujte se o ceně strojů!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Groz-beckert MY 1014B FFG jehly pro průmyslové šicí stroje Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernější technologií a splňují nejvyšší požadavky šicích strojů.

READ  Jak olemovat záclony bez šicího stroje

Informujte se o ceně vybavení!Ceny mohou být značně nadsazené nebo znehodnocené! Jehly pro průmyslové šicí stroje SMX332EXTLG Cena za 10 ks. Jehly velikosti 5 55 jsou dražší Průmyslové jehly GROZ BECKERT vyráběné nejmodernější technologií a splňují nejvyšší standardy kvality, přesnosti a spolehlivosti.

Další informace o cenách zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje SMX332LGH KSP Cena za 10 ks. Jehly velikosti 5 55 jsou dražší Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší standardy pro stroje v oboru.

Vždy se informujte o nákladech!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Groz-beckert SY8168 10 jehel pro průmyslové šicí stroje Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Zkontrolujte cenu zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert SY8454 GHS 0 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší požadavky.

Ujasněte si cenu vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert Tqx1 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky na kvalitu.

Groz-Beckert

Informujte se o nákladech na stroje a vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje 1032 B1 38 Cena za 10 ks. Jehly velikosti 5 55 jsou dražší Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny s využitím nejnovějších technologií.

Zkontrolujte cenu zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 1207 FFG 40/22 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší požadavky na šicí stroje pro šití.

Informujte se o ceně vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje 134.35. Hrot jehly: LR, LL, D, S Cena za 10 ks. Jehly velikosti 5 55 jsou dražší Průmyslové jehly GROZ BECKERT vyráběné na nejnovějších strojích GROZ BECKERT.

Zeptejte se na cenu vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR 2.5 (5-80) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky na šití v průmyslových strojích.

Informujte se o cenách vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR 3.0 (5-90) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a splňují nejvyšší požadavky obráběcího průmyslu.

Ceny se mohou výrazně lišit!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR 3.5 (5-100) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny podle nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Informujte se o cenách vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR 4.0 (05-110) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly společnosti GROZ BECKERT jsou vyráběny podle nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Informujte se o cenách vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR 4.5 (20) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší požadavky na stroje a šicí stroje.

Další informace o cenách zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR 5,0 (25-130) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší standardy.

jehly, průmyslové, šicí, stroje

Pro náklady na vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Groz-beckert 134 MR FFG/SES 2 Jehly pro průmyslové šicí stroje.5 (5-80) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly od společnosti GROZ BECKERT vyráběné pomocí nejmodernějších technologií a splňující nejvyšší standardy.

Ceny zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Groz-beckert 134 MR FFG/SES 3 Jehly pro průmyslové šicí stroje.0 (5-90) Cena za 10 kusů. Průmyslové jehly Groz BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší standardy.

Pro cenu zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru, nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR FFG/SES 4.0 (05-110) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly Groz BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší standardy.

Další informace o cenách!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR FFG/SES 4.5 (20) Cena za 10 položek. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší standardy.

Zkontrolujte prosím ceny vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR FFG/SES 5,0 (25-130) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší standardy.

Zkontrolujte ceny zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR FFG/SES 6,0 (40-160) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a splňují nejpřísnější normy.

Ceny zařízení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR FFG/SES GEBEDUR 4.5 (20) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a splňují nejvyšší standardy.

Zkontrolujte ceny!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 MR FFG/SES GEBEDUR 5,0 (25-130) Cena za 10 kusů. Průmyslové jehly Groz BECKERT jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší standardy.

Další informace o cenách!Ceny se mohou výrazně lišit, a to jak směrem nahoru, tak dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 SAN6 GEBEDUR Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernější technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Informujte se o cenách speciálních strojů a vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 134 ZZ FFG(438/1906) Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny nejmodernější technologií a splňují nejvyšší požadavky na vynikající výsledky řezání.

READ  Zvlhčovač vzduchu pro byt vlastníma rukama

Vždy se informujte o nákladech na vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 16X63 H(2077) 00/25 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT vyráběné pomocí nejmodernějších technologií a splňující nejvyšší standardy.

O procesu recyklace vždy předem informujte zákazníka!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 175H (134) 20 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly GROZ BECKERT jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a splňují nejvyšší požadavky.

Zkontrolujte cenu svého vybavení!Ceny se mohou výrazně lišit, ať už směrem nahoru nebo dolů! Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz-beckert 1828 E 0 Cena za 10 ks. Průmyslové jehly Groz Beckert jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a splňují nejvyšší požadavky.

Jehly pro průmyslové šicí stroje Groz beckert

Jehly Groz-Beckert splňují nejvyšší nároky na kvalitu švů. Správný výběr jehly zabraňuje poškození materiálů a nití, zajišťuje vysokou kvalitu stehu a má významný vliv na produktivitu.

Jehly Groz-Beckert úspěšně používá mnoho společností vyrábějících obráběcí stroje, ale také výrobci oděvů, obuvi, doplňků a nábytku.Д. Po celém světě.

Groz-Beckert nabízí speciální řešení pro technické tkaniny a složité kombinace materiálů. Dodatečné označení „SAN“ označuje vysoce inovativní vývoj.

GEBEDUR SAN 5 je určen pro výrobu technických textilií. Vysoká stabilita a geometrie jehly nabízí řadu výhod při šití technických textilií a kombinací různých materiálů: žádné vynechané stehy, snížené riziko poškození materiálů a nití, žádný roztavený povlak materiálu.

SAN 6 GEBEDUR je určen ke krejčovskému zpracování džínoviny. Jehla nabízí vysokou stabilitu při šití těžkých materiálů, zejména v místech křížení švů.

Jak se jehly Groz-Beckert liší od ostatních výrobců jehel??

Jehly Groz-Beckert jsou vyráběny s novou geometrií LoopControl pomocí nové technologie tvarování. Hřídel jehly je speciálně tvarovaná.

Přesně definovaný obrys jehly s definovanými poloměry okrajů i základny drážky.Optimální kruhovitost snižuje tendenci k trhání, a je proto šetrná k materiálu a přízi.

Tento způsob výroby a výsledný tvar povrchu jehly nabízí následující výhody:

Snížená pravděpodobnost vynechání stehů

Snížení počtu zlomení jehly a poškození hrotu jehly

Snížení poškození vláken a tkanin

Společnost Groz-Beckert doporučuje následující čísla jehel a nití.

Které jehly lze použít pro kovové výšivky??

Jehly s povrchovou úpravou GEBEDUR lze použít pro vyšívání metalizovanou nití. Titanový nitridový povlak GEBEDUR poskytuje jehle vysokou odolnost proti opotřebení a poškození.

jehly, průmyslové, šicí, stroje

Společnost Groz-Beckert vyvinula speciální jehlu pro 3D vyšívání. Dbxk5 SAN1 GEBEDUR.

SAN 1 GEBEDUR díky svým konstrukčním vlastnostem a povlaku nitridu titanu poskytuje maximální ochranu proti opotřebení s nejvyšší stabilitou.

Pro šití tenkých a velmi tenkých tkanin: SAN 10, SAN 10 XS Kromě toho se dnes zpracovávají velmi tenké tkané a pletené látky s jemností E42 a tkaniny s počtem přízí 200, takže se používají jehly šetřící materiál, jako jsou Groz-Beckert SAN 10 a SAN 10 XS.

Čím kritičtější je šití a čím jemnější je kvalita látky, tím vhodnější je nová jehla Groz-Beckert SAN 10 XS.

Groz-BECKERT DBx1 SES 5 jehel

GROZ-BECKERT DBx1 SES 5S Jehla DBx1 je určena pro žehličky s jemnou jehlovou nití.

Pozor

Popis a vyobrazení výrobku mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od popisu a vyobrazení v technické dokumentaci výrobce. Dostupnost požadovaných funkcí a vlastností si ověřte při nákupu. Uvedené informace nepředstavují nabídku ve smyslu článků 435, 437 německého občanského zákoníku! Ceny v obchodě se mohou lišit od cen uvedených online. Přesné ceny vám sdělí naše prodejní oddělení.

Groz-beckert 5300 FL-E FFG 30/21 jehla

Normální kuličkové pero má standardní tvar hrotu.

Značení jehel pro průmyslové šicí stroje.

Chystáte se koupit jehly pro průmyslové šicí stroje, otevřete si pravou stránku tohoto webu a tam si. Děsivá rozmanitost. Není jasné, jak vybrat?

Rovné jehly nejsou vhodné pro overlocky nebo šicí stroje. Všechny mají různé délky a délky jehel a musí být přizpůsobeny typu stroje. Odděleně pro overlocky, odděleně pro šití vzorů, odděleně pro rovný steh.

Overlocková jehla
jehla pro rovný steh
Jehla na odstřeďování

Pro jistotu se však podívejte na označení v návodu ke stroji nebo na krabičku s jehlami, která byla dodána se strojem.

Další krok. Délka jehly a typ hrotu jehly.

LR nebo LL. Pro kůži, lze šít i jiné materiály, pouze hrot jehly bude široký, jehla se může zaříznout do látky.

Zvolte je stejným způsobem jako u strojů pro rovný steh. V závislosti na typu a hustotě tkaniny.

Jehly pro šicí stroje jsou obecně různými výrobci označovány podobně jako UY128GAS (UYx128GAS), a protože se používají hlavně v oblasti pletenin, jejich ostrost je FFG nebo SES. Číslo jehly najdete na pravé straně krabičky nebo sklíčka.

Značení jehel

Sortiment výrobků GROZ-BECKERT je velmi rozsáhlý. Abyste se v této rozmanitosti vyznali, vyplatí se porozumět značení a vybrat tak jehly pro různé typy strojů: pásové stroje, rovné šicí stroje, vícejehlové stroje, ploché vyšívací stroje, pletací stroje.

Jehly pro overlockové stroje, ploché jehly a rovné jehly se liší velikostí a délkou, proto je lepší vybírat jehly pro každý typ šicího stroje zvlášť.

Pokud vidíte označení EB X 1, jedná se o modely určené pro vyšívací nebo quiltovací stroje. TQX1 (175X5) označuje jehlu pro knoflíkové stroje, DV X 57 pro kolébkové stroje, UOX113GS pro vícejehlové stroje, DPX17 pro dvoujehlové stroje. DBX1, DPX5 označují příslušenství pro přímočaré průmyslové stroje, zatímco verze DY X 3 je vhodná pro modely s kyvadlovým pojezdem a trojitým posuvem. DC?27 / 0029-02 vhodné pro overlocky.

Popisy a etikety výrobků obsahují další důležité informace.

Například šířka jehly se označuje dvoumístným nebo trojmístným číslem v rozmezí od 50 do 400. Čím vyšší číslo, tím je jehla silnější, a lze s ní tedy šít silnější materiály. Pokud je jehla dvouvláknová, uvádí se také vzdálenost mezi osami tyčinek.

Hrot jehly je naostřen různými způsoby a značení je snadno určitelné. R nebo RG označuje standardní univerzální hrot, SES nebo FFG pletený, zaoblený hrot. Pro kůži se používají body LR nebo LL. Co se stane, když nainstalujete kožené jehly a začnete šít věci z látky?? Ostření jehly může způsobit proříznutí látky.

Pokud vidíte SAN před označením, máte štěstí: jedná se o high-tech model vyrobený pro zvláštní příležitosti. SAN 5 se vyznačuje zvýšenou robustností a odolností proti opotřebení a schopností udržet jehlu co nejblíže nitě, což umožňuje zvýšit produktivitu. Kvalita švů je velmi vysoká. SAN 10 se doporučuje pro pletené nebo háčkované oděvy, které vyžadují šetrné zacházení. Otvory jsou po propíchnutí výjimečně tenké a šev je kvalitní a krásný.

Průmyslové jehly Groz Beckert jsou vynikající volbou pro továrny i menší oděvní závody pro šití různých druhů látek a kůže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS