Kolik vynese prodejní automat za měsíc?

Úskalí prodejních automatů: co je třeba zvážit, než zkrachujete

Než se dostaneme k mouchám, podívejme se na základní výpočty, které se mnoha lidem líbí. V Rusku se káva nejčastěji prodává v automatech. Náklady na kilogram kávové směsi pro prodejní automaty se pohybují v rozmezí 400-500. z čehož se získá přibližně 130 šálků. Připočteme-li náklady na vodu a cukr, dostaneme náklady na samotné ingredience ve výši 6-7 za šálek kávy, který se spotřebiteli obvykle prodává od 50 a výše. Velký zisk, nebýt tří „ale“, kterých si obvykle hned tak nevšimneme.

Jednou z možností investice do podnikání s nízkým vstupním prahem je prodejní automat. prodej pomocí prodejních automatů. Je tu spousta automatů: automaty na občerstvení, kávu, pizematy, žvýkačky, hračky, kondomy, dámské hygienické potřeby atd.д.

Mnoho lidí se o prodejní automaty zajímá kvůli nízkým investičním nákladům, v této souvislosti vás bude zajímat: Podnikatelské nápady s nízkými investicemi, půjčky pro malé podniky. proč si nevzít úvěr na několik prodejních automatů?

Podle odborníků jsou kávovary v Rusku nejvýnosnější: rychle se zaplatí a přinášejí vysoký zisk. Náklady na kávovary levné, použité lze nalézt za 50 000 měsíčně nebo procento z prodeje.

Daně pro individuálního podnikatele v Rusku v rámci zjednodušeného daňového systému ve výši 6 % z příjmu. Spotřební materiál si můžete vybrat v nejvhodnější kvalitě a ceně z desítek různých dodavatelů.

Umístění prodejního automatu je pro prodej důležité; hraje důležitou roli. Najděte průchozí, přeplněná místa a umístěte tam vhodné stroje. to je tajemství úspěchu.

V automatech můžete prodávat téměř cokoli, například v Japonsku se prodává ovoce, prádlo a dokonce i zlaté mince.

Které automaty jsou ve vašem městě (nezapomeňte uvést název města), které chybí, chtěli byste takový podnik provozovat?? Zvláště vítané připomínky a gramotnost zkušených v tomto oboru lidí.

Kolik peněz je potřeba na založení podniku

Podle předběžných výpočtů bude vstupní poplatek do podnikání s automaty na kávu z 10 automatů činit 2 230 000:

 • Záloha na pronájem místnosti. 80 000 EUR
 • Nákup prodejních automatů (10 kusů).). 2 000 000
 • Materiály a přísady. 100 000
 • Registrace podniku a další organizační náklady. 50 000 EUR

Kapitál na zahájení podnikání bude podle podnikatelského plánu tvořen z osobních prostředků iniciátora (40 %) a z vypůjčených prostředků. bankovního úvěru (15 % ročně po dobu 5 let). Měsíční splátky úvěru budou činit 19 725 EUR.

Popis projektu

Vending z angličtiny znamená prodej zboží a služeb prostřednictvím prodejního automatu. Dnes je to jeden z nejrychleji rostoucích podniků. Zejména pokud jde o prodej kávy a nápojů z automatu. Po těchto výrobcích je stálá poptávka bez ohledu na roční období. Výhodou prodejních automatů je, že prodejna nepotřebuje prodavače, pult ani pokladnu. Stroj kombinuje všechny tyto funkce. Stačí si vybrat dobrou lokalitu a podnikání bude ziskové. Stroj se nikdy neunaví, běží 24 hodin denně, 365 dní v roce. Nikdy nebude podvádět, krást tržby, utíkat z práce předčasně nebo se chovat hrubě k zákazníkům. Slibnými místy pro instalaci automatů na kávu jsou autobusová a vlaková nádraží, nákupní a zábavní centra, vysokoškolské instituce, kancelářská a obchodní centra, kina, fitness centra.

 • Hledáte výnosná místa pro instalaci automatů na kávu
 • Registrace podniku
 • Uzavírání nájemních smluv
 • Nákup prodejních automatů a přísad
 • Instalace prodejních automatů v místě prodeje
 • Najímání operátorů
READ  Co na pokožku po epilaci

Dvě mouchy jednou ranou.

Zdravím všechny čtenáře. Jmenuji se Maxim. Bydlím ve Volžském, který sousedí s Volgogradem. Chci se podělit o svůj příběh. Sám jsem pracující, ale nedávno jsem se rozhodl, že se pokusím podnikat. Co z toho vyplynulo, napíšu dále.

Pracuji v elektromechanické dílně. Pracuji jako inženýr pro montáž a opravy elektrických rozvoden. Jsou to takové velké krabice s elektřinou, kdyby to někdo nevěděl. Mezi mé povinnosti patří organizace oprav, výpočet a výběr potřebného vybavení pro vybavení rozvoden. Takže vybavím rozvodnu měřiči, transformátory, pojistkami, jističi, udělám projektovou dokumentaci, provedu měření a zkoušky. Na naše poměry mám docela dobrý plat, 40 000. Peníze jsou někdy vydávány s mírným zpožděním, ale vždy jsou vydávány. Moji nadřízení mají velmi loajální přístup k pracovníkům v mé firmě.

To je všechno hezké, ale krize přišla i do naší oblasti. Zakázky začaly klesat, a proto došlo ve společnosti k prvním škrtům. K tomu došlo v únoru 2017. Nebyl jsem postižen, protože odborník není pracovník a není snadné ho najít. V mé firmě mám postavení nepostradatelné osoby. Ale protože došlo k propouštění, které společnost nikdy předtím nezažila, měl jsem velké obavy. Jestli to takhle půjde dál, mohl bych také přijít o práci. A to se může stát, protože naše pracovní doba je již výrazně zkrácena a někdy můžeme sedět doma dva nebo tři dny. Zkrácení pracovní doby vede k logickému snížení mezd.

Už teď dostávám 25 000 místo plného platu. Je to znepokojující situace, protože se to děje stále častěji. A proto jsem se rozhodl investovat do něčeho.

Opravy transformátorů jsou mou hlavní náplní práce.

Mám také další zaměstnání, která přímo souvisejí s mou profesí. opravuji elektrická zařízení: transformátory a elektromotory. Není to stálá práce, ale vydělává mi dalších 10-15 tisíc měsíčně.

Často mě volají do firem, abych měřil, diagnostikoval a kontroloval transformátory. Její hodnota se pohybuje mezi 3 000 a 15 000.

Přijmu zámečníka jako asistenta a provádím drobné opravy v terénu. To je pro mé zákazníky velmi výhodné, protože provedení tohoto typu práce specializovanou firmou by stálo třikrát až pětkrát více. Dělám ale jen drobné opravy, a to pouze v případě, že olej v transformátoru nevyschl a nejsou žádné velké odchylky v údajích, což znamená, že bude fungovat dál. Někdy také dostávám motory pro převíjení. Natahuji je a opravuji na svém pracovišti. Ve firmě máme potřebné vybavení, které je nevyužité. Ředitel mi dovolí zůstat a dělat si po pracovní době vlastní věci. Zavírá oči, protože mě potřebuje jako levného specialistu.

Mnozí mi samozřejmě radili, abych si z práce na částečný úvazek udělal živnost. Ale tito lidé toho o elektromechanice moc nevědí, protože provozování opravny není příliš levné a příliš výnosné.

Dostupnost levných čínských výrobků, které zaplavují trh, skutečně omezuje zakázky na převíjecí motory. Někdy je jednodušší koupit nový čínský motor než nechat opravit starý. Kvalitní opravy nejsou levné. Co se týče transformátorů, řeknu vám toto: je to určitě výnosné, ale vyžaduje to obrovské investice. Samotný jeřábový nosník a vakuová pec. Samotná investice přesahuje milion. Potřebujete také zkušební stůl, navíjecí stroje a další nástroje.

READ  Jak oddělit chladničku od plynové varné desky

NEUVĚŘÍTE KOLIK VYHRÁL NA AUTOMATECH !!

Určitě bych si mohl dovolit zorganizovat takovou produkci jako odborník a manažer, ale nemám na to peníze.

Měl jsem dobrou šanci zajistit si budoucnost a stát se ředitelem takové společnosti. Zajímal jsem se o investora, který uvažoval o otevření opravárenského podniku, v němž bych byl ředitelem výroby. Dokonce jsem tento podnik naplánoval, vybral vybavení a udělal odhad, ale pak zasáhla velká politika. Po uvalení sankcí na naši zemi investor nejenže svůj podnik opustil, ale rychle rozprodal vše, co měl. Odešel a nyní žije v Evropě.

Výběr podniku

Měl jsem v zásobě 500 000, které jsem nashromáždil za pět let práce. Samozřejmě jsem si chtěl auto vylepšit a udělat doma dobrou opravu, ale rozhodl jsem se, že bude lepší investovat do podnikání.

Začal jsem si vybírat přesně ten druh podnikání, který mohu kombinovat se svým hlavním zaměstnáním. Zajímal jsem se o rychlé občerstvení nebo něco podobného. Nejdřív jsem uvažoval o koupi tooneru nebo stánku, kde by se prodávaly hamburgery a další koláče a nápoje. Investice do podniku by činila přibližně 500 000 EUR. Kromě kuchaře v obchodě však musel být zaměstnán i správce, který nakupoval suroviny a vedl účetnictví. Obecně by to měl být sám podnikatel, ale já jsem nechtěl dát výpověď v práci, aniž bych měl představu, kolik peněz si vydělám. Nemohl jsem najít spolehlivou osobu pro tuto práci a rozhodl jsem se neriskovat a svěřit pokladnu a majetek cizí osobě.

Dále jsem uvažoval o otevření obchodu s nepotravinářským zbožím. Například prodej telefonů nebo gyroskopů. Ale ani zde jsem neměl žádné zkušenosti se sháněním produktů, dodavatelů, vedením propagačních akcí nebo jakoukoli znalost obchodního podnikání.

kolik, prodejní, automat

O obchodu

Obchodování je ošemetná záležitost. Vypadá to asi takto: na jednom místě jste nakoupili, na jiném prodali a rozdíl si strčili do kapsy.

Ve skutečnosti to tak není. Musíte znát všechny předpisy a pravidla obchodu, umět komunikovat s lidmi a znát fáze prodeje. A není to jen otázka znalostí, je to otázka jejich zvládnutí. Prodej je umění. To říkám jako zavedený odborník ve svém oboru. Je mi 40 let a ve své práci stále objevuji nové věci. Samozřejmě, že ve svém oboru dokážu více než 90 % poruch odhalit od oka, ale zbylých 10 je vždy překvapením. A tak je to v každém podnikání.

Pokud chcete v něčem uspět, musíte to dokonale zvládnout. Pokud něčemu nerozumíte, raději se do toho nepleťte.

Jaké údaje OKVED je třeba uvést při registraci kavárenského podniku

Podle klasifikace OKVED je tato činnost klasifikována jako stravování. 56.30.10. nápojový servis, t.е. káva. Pro prodejní a prodejní automaty se doporučuje skupina 52.63. Ostatní maloobchod mimo prodejny. Pro prodej kávy na kolečkách. váš kód OKVED je 56.10.22.

Registrace OSVČ vyžaduje: cestovní pas, přihlášku ke státní registraci, potvrzení o zaplacení státní daně, kopii osvědčení o přidělení identifikačního čísla poplatníka (pokud není, bude identifikační číslo poplatníka přiděleno při registraci).

Daňový systém

Zjednodušené zdanění (USNO) nebo jednotná daň z připsaných příjmů (STII).

 • certifikace gastronomických výrobků podle federálního zákona 84-FZ ze dne 27. prosince 2004.12.02 г.;
 • SanPiN 2. Hygienické předpisy.3.2. 1078-01. o bezpečnosti potravin a SanPiN 2.3.6. 1079-01- o organizaci dodávek, požadavcích na výrobu atd;
 • Vzhledem k tomu, že OKVED klasifikuje dálkový prodej kávy pro gastronomii, musíte splňovat požadavky GOST (GOST R 50762-2007).
 • certifikáty pro zařízení (od výrobce) a všechny přísady (od dodavatele);
 • Pro tuto činnost nebude vydávána žádná licence.
 • budete potřebovat zdravotní osvědčení pro personál obsluhující prodejní automaty.
 • Schválení hygienické a epidemiologické inspekce, stejné jako pro kávu s sebou;
 • osvědčení o shodě zařízení, smlouvy o likvidaci a čištění;
 • povolení od hasičského sboru (budete potřebovat kopii technického průkazu vozidla);
 • formulář žádosti na místním úřadě (mahalla) v oblasti, ve které hodláte obchodovat;
 • pokud hodláte provozovat činnost na pozemní komunikaci, musíte zaslat žádost na silniční správní úřad o vyznačení místa, obchodních podmínek atd.
READ  Odstraňování chloupků na rukou depilačním krémem

Jaké dokumenty jsou potřeba k otevření podniku

Abyste mohli začít pracovat, musíte se zaregistrovat u státního daňového úřadu. K registraci jako živnostník potřebujete: občanský pas, žádost o státní registraci (registrace 2. strany) a osvědčení o registraci (registrace 2. strany).Registrace, doklad o zaplacení poplatku, sken osvědčení TIN.

Pokud podnikáte jako živnostník, můžete využít zjednodušené zdanění (USNO) nebo jednotnou daň z připsaných příjmů (UTII).

Rizika v prodejních automatech.

V každém podnikání existují rizika. Na fóru prodejců píší podnikatelé zpětnou vazbu na různá místa, zda stojí za to ji na takové místo umístit. Naši kolegové se s vámi podělí o své neúspěchy a varují ostatní podnikatele v oblasti prodejních automatů, aby neztráceli čas. Je důležité brát v úvahu návštěvnost. bez lidí není prodej. není zisk! Například: víkendy a státní svátky v továrnách, na úřadech a univerzitách jsou dny prostojů. Riziko rozbití stroje. To je nejdůležitější bod. Stačí vědět, jak je automat nastaven a které jeho části jsou důležité. Toto riziko můžete minimalizovat tím, že budete mít malou zásobu náhradních dílů a díky fóru prodejce můžete rychle získat rady ohledně oprav. A měli byste pochopit, že nákup nového zařízení neznamená, že záruka vám ve Vladivostoku bude rychle opraven, budete potřebovat krok nebo dva vypočítat pravděpodobnost selhání a včas zakoupit všechny.

Lídři prodejního byznysu se neradi dělí o své úspěchy. Na našem fóru diskutujeme o všech podrobnostech podnikání, o sazbách za pronájem, o tom, které vybavení je lepší koupit a jak opravovat. Z dostupných recenzí je snadné vyvodit závěr, že prodejní automaty ve schopných rukou ziskové podnikání. Trh je sice nasycen, ale ještě není přeplněn prodejními automaty. Říká se, že je pravda, že ziskové místo je třeba vidět a hlavně získat. Na našem fóru máme recenze dodavatelů použitého vybavení. Tuto část si musí přečíst každý, abyste se necítili špatně, že vás někdo podvedl a prodal vám nefunkční zařízení. Radíme vám, abyste si přečetli, pak se ptali a pak se rozhodli, co a kde koupit. A ano, nové vybavení je vždy lepší než použité. Spotřebiče z druhé ruky lze pořídit s patřičnými zkušenostmi a know-how. a jak je zřejmé z recenzí, ne vždy se jedná o jednorázové případy: Nové spotřebiče se mohou někdy také porouchat. Přečtěte si fórum a recenze a můžete si udělat vlastní závěry o podnikání s kávovary.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS