Kompaktní pračka s vertikálním plněním

Ceny praček s vertikálním plněním

Postarat se o čistý šatník a stát se spolehlivým pomocníkem v každodenním životě by mohla pračka s vertikální náplní. Snadno se vejde do prostoru určeného pro jednotku a zajistí kvalitní mytí. Protože hledání správného modelu pro vaše potřeby může být časově náročné, je mnohem jednodušší vybrat si ze speciálního katalogu Aporta a zakoupit jej ve správném internetovém obchodě.

Snadno se plní, je úsporná, má flexibilní programy a využívá nejnovější technologie praní. to vše a další zajímavé inovace najdete v řadě svislých praček. Mají různé parametry:

 • Vestavné nebo volně stojící;
 • nosnost. 1. 8 kg prádla;
 • typ ovládání. mechanické a elektronické;
 • šířka. 34. 80 cm;
 • hloubka. 330. 660 mm;
 • výška. 44. 93 cm;
 • energetická účinnost. А. А30%;
 • rychlost otáčení. 680. 1350 otáček za minutu.;
 • odložený start. 3. 24 hodin;
 • dostupnost displeje;
 • funkce dětské pojistky.

Na trhu lze najít pračky se svislým plněním, které mají horní poklop široký až 21,5 cm, což výrazně usnadňuje umístění a vyložení prádla.

Vrchem plněné pračky Brandt intellect

Nechcete věšet prádlo. Zjistěte, jaká je vaše volba sušičky.

Vertikální pračka je vybavena typickými automatickými pracími programy: džíny, vlna, jemné tkaniny, svrchní oděvy. Kromě toho má funkce polohování a uzamčení bubnu v automatickém režimu, super máchání, rychlé praní. Většina modelů je vybavena ochranou proti úniku a kontrolou pěny.

Pračky s vertikálním plněním jsou k dispozici od většiny oblíbených značek. Bosch, WHIRLPOOL, ELECTROLUX, ZANUSSI, INDESIT. Při výběru byste měli vzít v úvahu, že čím vyšší je třída praní a energetická účinnost, tím dražší je pračka. Na cenu má vliv i název značky.

Webové stránky Aport pro srovnání cen vám pomohou najít nejvhodnější model domácích spotřebičů.

Pračky

Nebyly nalezeny žádné produkty s těmito možnostmi filtru.

V katalogu internetového obchodu Teknopark je 25 modelů praček. typ nakládání: vertikální.

Ceny začínají na 12760. Porovnejte ceny svislé pračky, zjistěte její funkce a přečtěte si recenze kupujících a majitelů na webových stránkách obchodu.

Vertikální pračky se zárukou si můžete zakoupit v prodejnách Technopark na úvěr nebo na splátky s úhradou bonusů.

Vertikální pračky s dodáním objednáte online na webu nebo telefonicky na čísle 7 (495) 780-35-13.

Značky strojů s vertikálním vkládáním. které si vybrat?

Nejoblíbenější značky automatických vertikálních praček:

Značky, které vyrábějí spolehlivé vertikální pračky aktivačního a mechanického typu:

Nemůžete se rozhodnout, která firma je nejlepší. Každý výrobce má úspěšný a méně úspěšný model. Každý konkrétní model je třeba posuzovat individuálně a zkoumat všechny jeho parametry.

V následujícím článku vás zveme, abyste se podívali na hodnocení výrobců praček a vybrali si tu nejlepší.

Jak si vybrat

Moderní technologie umožnily kvalitativně zlepšit pračky: začaly se objevovat miniaturní modely, které umožňují instalaci kdekoli, dokonce i zavěšené na stěnách. Zde jsou některé z vlastností malých spotřebičů a kritéria pro výběr nejlepší kompaktní pračky.

Možnosti načítání

Než se spotřebitel vydá do obchodu pro pomocníka, musí se rozhodnout, jaký spotřebič si chce koupit z hlediska možnosti nakládání:

 • kompaktní pračky s předním plněním jsou ideální pro malé garsonky, kde jsou hlavními kritérii výběru snadná instalace a malé rozměry;
 • Pračky s vertikálním plněním. nejoblíbenější pro ty, kteří se rozhodnou instalovat výrobek do stísněné koupelny vedle umyvadla, malé spotřebiče mají větší náplň než první možnost, ale jejich instalace je složitější.

Při konečném výběru je třeba vzít v úvahu vyšší ceny mini modelů; nelze je ani označit za zvlášť úsporné, kromě toho, že spotřeba vody je o něco nižší díky menší velikosti bubnu.

Vertikální nebo čelní plnění, co je lepší??

pod dřezem

Ne každý podobný výrobek je vhodný pro pračku zespodu: musí mít širokou a rovnou základnu s hloubkou 18-20 cm. ideální jsou výrobky typu „konvalinka“. Kromě speciální konstrukce mají i nestandardní odtok, což je velmi důležité, protože.к. Klasický systém odvodu vody je nebezpečný z hlediska elektrické poruchy.

Při umísťování výrobku pod dřez dbejte na to, aby bylo jeho víko zcela zakryté; při mytí nesmí být potřísněno vodou. Ideální řešení: lilie bez přípojky na baterii a proti vaně, aby bylo možné použít směšovací baterii. Po instalaci spotřebiče se mohou uživatelé setkat s určitými nepříjemnostmi při mytí.

Možnost volby země

Při výběru zahradní pračky je třeba vzít v úvahu následující faktory: Dostupnost vody a elektřiny. Pokud máte tekoucí vodu, není nákup minipračky nijak omezen, ale v případě její absence byste měli volit jednotky s nízkým výkonem a nádrží, která pojme až 3 kg předmětů. V dačích komunitách často dochází k výpadkům proudu, takže mytí není vždy možné.

READ  Proč pračka se sušičkou nasává špinavou vodu?

Pračka na praní prádla na chatě by měla splňovat tyto požadavky:

 • Malé rozměry.
 • Rozumná kompaktní velikost.
 • Dostatečná kapacita.
 • Nízká spotřeba energie.
 • Nízká spotřeba vody.

Někteří spotřebitelé instalují malé bojlery a čerpadla pro čerpání vody z venkovní nádrže o velkém objemu, takže problém s ohřevem vody je vyřešen a mycí prostředky takové výrobky spotřebovávají málo.

Domácí mini stroje „Malyutka“ nebo „Fairy“. je ideální volbou pro mytí mimo město, jsou snadno přepravitelné, nevyžadují speciální instalaci a odtok může být vyveden přímo na ulici. Fairy má také malou odstředivku na odstřeďování prádla.

Automatické nebo poloautomatické

Automatické pračky s řízením programu provádějí celý proces offline, hosteska pouze vkládá a vyjímá prádlo. Tyto chytré spotřebiče automaticky vypočítají množství pracího prostředku na jednu dávku prádla, nastaví optimální teplotu a rychlost odstřeďování. Používají buben, který je méně náchylný k rozbití než aktivační mechanismus jednoduchých poloautomatů. Výhodou automatického praní je úspora prádla, pracího prostředku a vody.

Poloautomatické pračky perou pod kontrolou; mají kratší dobu cyklu, ale jsou ergonomičtější. Jsou jednodušší na obsluhu, nevyžadují standardní instalaci, lze je nasadit za všech podmínek a díky nízké hmotnosti jsou snadno přepravitelné. Považuje se za vynikající volbu pro použití na chatách a v jiných malých prostorách, kde můžete potřebovat malý spotřebič na praní.

Funkčnost

Automatické odstředivé jednotky jsou v pořádku a jediným rozdílem jsou otáčky bubnu, které jsou u kompaktních modelů mnohem nižší.

Když v bytě není místo na zavěšení prádla, pak se hodí možnost dva v jednom. výrobek se sušením. Pouze. a proto si tento luxus může dovolit tak málo lidí.

Na praní ponožek nebo několika triček existují poměrně originální mini-jednotky, ale o nich si povíme podrobněji níže.

Umístěním

Jestliže volně stojící pračky malých rozměrů jsou ruským spotřebitelům již dlouho známé, miniaturní pračka na stěnu je exkluzivní: má stylový design a harmonicky zapadne do interiéru koupelny nebo kuchyně. Nízká hmotnost a rozměry umožňují prát až 3 kg prádla najednou. Zvláštní opatrnost při upevňování: vhodné pouze pro pevné zdivo nebo plnou cihlovou zeď.

 • Částečně zapuštěné spotřebiče. instalované pod deskou kuchyňské linky, pokládka pěnové gumy mezi horní kryt pro eliminaci přenosu vibrací. Nakládací poklop a ovládací panel zůstávají odemčené.
 • Plně zapuštěné spotřebiče jsou skryté za nábytkovými čely.

U druhé možnosti je spotřebič instalován na podlaze a spodní část je zakryta podstavcem spotřebiče.

Nejlepší pračky s vertikálním plněním podle recenzí majitelů

Každý model v této recenzi má své vlastní konstrukční vlastnosti, technické parametry, klady a zápory. Zaslouží si pozornost pro svou vysokou kvalitu provedení, funkčnost, design, kapacitu a další vlastnosti, které jsou pro majitele důležité.

Indesit BTW A5851

Levná stojící pračka se standardními rozměry (40x60x90 cm), vyrobená na Slovensku. Vyrobeno z nárazuvzdorného plastu s bubnem z nerezové oceli. Má vysokou úroveň ochrany: proti všem druhům úniků, přehřátí, náhodnému otevření poklopu, stisknutí tlačítek atd.д. Současně je k dispozici autodiagnostika v případě poruchy a kontrola pěnění.

Ovládá se pomocí otočných knoflíků a několika dalších tlačítek. Toto zařízení je i přes svou malou kapacitu (pouze 5 kg suchého prádla) vybaveno vestavěným systémem, který je zodpovědný za spotřebu vody, pracího prostředku a elektrické energie v závislosti na objemu odloženého prádla. K dispozici je 12 automatických programů, díky nimž je každé praní maximálně pohodlné.

Maximální spotřeba tekutin na jeden prací cyklus je pouze 41 litrů. Rychlost otáčení lze zvolit ručně nebo ji vůbec stáhnout. Jeho nejvyšší nastavení je 800 otáček za minutu. K dispozici je funkce odloženého startu až o 12 hodin.

 • Levné.
 • Nízká spotřeba vody.
 • Vysoká úroveň bezpečnosti.
 • Prakticky žádné vibrace při ždímání.
 • Spotřeba elektřiny, vody a mycího prostředku podle objemu nádrže.
 • Automatická diagnostika poruch.
 • Špatný sušící výkon v důsledku nízké rychlosti otáčení odstředivky.
 • Malá kapacita.
 • Slabé zapínání na klapkách bubnu.

Candy CST G270L/1

Stojatá pračka na 7 kg prádla vyrobená z odolného plastu. Buben je vyroben z vysoce kvalitního plastu s pevně uzavíratelnými klapkami, automatickým otevíráním dvířek a mechanismem otevírání dvířek.е. Po skončení pracího cyklu se zastaví s dvířky vzhůru nohama. Ovládání je elektronické a nachází se na horní straně spotřebiče. Malý displej pro všechny potřebné údaje.

Lze nastavit na vzdálenou práci pomocí aplikace v telefonu. Díky 15 programům, z nichž si můžete vybrat, je péče o jemné tkaniny, džíny, dětské oblečení atd. snadná.д. Spotřebič suší prádlo při maximálních 1000 otáčkách za minutu, při nižších otáčkách zůstává prádlo vlhké.

Hladina hluku závisí na zvoleném režimu praní. Minimální hlučnost 61 dB je dosažena při provozu spotřebiče v běžných režimech a maximální 71 dB při ždímání spotřebiče. Nejvyšší spotřeba kapaliny na cyklus (52 litrů). Lze také použít funkci odloženého startu, tj.е. Lze nastavit, aby se spotřebič zapnul v požadovaný čas (může to být až 9 hodin).

 • Po umytí se buben vrátí do výchozí polohy s poklopem nahoru.
 • Synchronizace s chytrým telefonem pro lepší ovládání.
 • Pohodlně umístěná přihrádka na prací prostředek, kondicionér.
 • Lze umístit velmi blízko ke stěně.
 • Dobrá kapacita.
 • Vysoká spotřeba vody na jeden mycí cyklus.
 • Na displeji se nezobrazuje zbývající čas.
READ  Pračka nevypouští vodu správně

Hotpoint-Ariston WMTL 501 L

Spolehlivá a funkční stojící pračka pro praní až 5 kg suchého a špinavého prádla. Díky své velikosti (40x60x90 cm) nezabere v místnosti mnoho místa a bude stylovým doplňkem designu. Má 18 vestavěných programů pro péči o tkaniny různé kvality a stupně znečištění. Má samostatnou funkci máchání pro předeprané prádlo, aby se odstranily všechny částice prášku, které se dostaly hluboko do oblečení.

kompaktní, pračka, vertikálním, plněním

Průměrná spotřeba kapaliny až 42 litrů na cyklus. Zároveň je třída energetické účinnosti poměrně vysoká. A. Motor dosahuje maximálních otáček 1 000 ot/min, pokud dobře akceleruje. Rychlost lze v případě potřeby upravit nebo zcela vypnout. Důležitou funkcí je možnost kontroly nevyváženosti odstředivého prvku i hladiny pěny. Plášť je odolný proti odkapávání, ale hadice ne. Při správné péči může toto zařízení vydržet 10 let.

 • Velké množství různých programů pro péči o oblečení.
 • Může dodatečně oplachovat předměty.
 • Má kontrolu hladiny pěny a nevyváženosti.
 • Výrobce uvádí životnost 10 let.
 • Tichý provoz.
 • Doplňování prádla.
 • Dobře se netočí.
 • Silně vibruje, při oplachování/otáčení skáče.

Gorenje WT 62113

Poměrně těžká svislá pračka s hmotností 62 kg a kompaktním plastovým designem. Je vybaven výkonným řemenovým motorem, informativním displejem se symboly a snadno ovladatelnými kolečky. Podporuje přibližně 18 programů, otáčí se při maximálně 1100 otáčkách za minutu. Vejde se do něj 6 kg všech velikostí a kvalit. V případě vynechání věcí a jejich okamžitého nevložení do bubnu je možné je v případě potřeby znovu vložit hlavními dveřmi.

Toto chytré zařízení snadno diagnostikuje problém/příčinu poruchy, když k ní dojde. Za nízkou cenu je tato verze velmi kvalitní. Je robustní, ergonomický, prakticky nehlučný, kompaktní. Částečně odolné plastové pouzdro proti odkapávání. Možnost zpoždění až 24 hodin.

 • Mnoho způsobů péče o všechny položky.
 • Spolehlivý motor poháněný řemenem.
 • Dobrá rotace při maximální rychlosti.
 • Dobrý poměr ceny a kvality.
 • Vestavěný systém diagnostiky poruch.

Přehled kompaktních praček

Rychlý pohled na Yandex.Trh, abyste zjistili, jaké značky nabízejí malé modely a co je v prodeji.

Candy Aqua 114D2

Elektronické ovládání. Bílé tělo. Volitelná rychlost otáčení a rychlost zrušení. Ochrana proti částečnému úniku (skříň). Hladina hluku 56/81 dB (praní/mytí). Časovač zpoždění až na 24 hodin. Technické vlastnosti:

Maximální nosnost, kg 4
Rychlost otáčení, otáčky za minutu 1100
Nastavení typu Volně stojící
Typ nakládky Přední strana
Materiál nádrže plast
Energetická třída А
Třída praní А
Třída spinningu С
Spotřeba vody, l 32
Počet programů 16
Rozměry (šxvxh), cm 51x44x69
Hmotnost, kg 48
17 200
Sušení ne

Majitelé modelu Candy Aqua 114D2 zaznamenali následující klady:

Beko WRE 7512 XSW

Není to nejkompaktnější stroj. A rychlost je příliš vysoká. Problémem je, že v současné době nejsou v prodeji prakticky žádné modely, které by svými rozměry odpovídaly pojmu „malá pračka„.

kompaktní, pračka, vertikálním, plněním
Maximální nosnost, kg 7
Rychlost otáčení, ot/min 1200
Typ instalace volně stojící
Typ nakládání přední
Materiál nádrže plast
Energetická třída А
Třída praní А
Třída spinningu В
Spotřeba vody, l 53
Počet programů 15
Rozměry (šxvxh), cm 60x45x80
Hmotnost, kg 55
18 000
Sušení ne

Uživatelé si tento model oblíbili pro jeho kombinaci kompaktnosti a prostornosti. Nevýhoda. příliš hlučný.

Electrolux EWC 1350

Nízkokapacitní modifikace. Klasická bílá barva. Ovládání. elektronické. Časovač zpoždění. až 6 hodin.

Maximální zatížení, kg 3
Rychlost otáčení, otáčky za minutu 1300
Typ instalace volně stojící
Typ nakládky přední
Materiál nádrže plast
Energetická třída А
Třída praní В
Třída spinningu В
Spotřeba vody, l 39
Počet programů 16
Rozměry (šxvxh), cm 50x51x67
Hmotnost, kg 52
29 000
Sušení ne

Recenze tohoto modelu Electrolux se různí. Výhody zaznamenané uživateli:

Nevýhody a poznámky k provozu:

 • hlučný provoz;
 • Poruchy během záruční doby. zejména prasklo ložisko;
 • Nespolehlivost. po dvou letech používání došlo k vážnému poškození těsnění a ložiska;
 • Vypouštěcí čerpadlo je rozbité;
 • K čerpadlu je obtížný přístup;
 • Bílý panel na horní straně časem zežloutl;
 • Krátký režim. pere po dobu jedné hodiny.

Uživatelé jsou zajedno: tento model si koupili jen kvůli jeho velikosti. Většina majitelů tohoto modelu Electrolux se setkala s poruchami. jak v prvních letech, tak po několika letech používání. Dokonce jsme zjistili, že se jedná o „otřesný stroj“.

Eurosoba 1100 Sprint

Drahé. Od všech předchozích verzí se liší materiálem nádrže. u tohoto modelu je z nerezové oceli. Bílé tělo. Ochrana proti úniku. částečná. Vestavba pod umyvadlo. Plášť je pozinkovaný a práškově lakovaný.

Maximální nosnost, kg 3
Rychlost otáčení, ot/min 1100
Typ instalace volně stojící
Typ nakládky přední
Materiál nádrže nerezová ocel
Energetická třída А
Třída praní А
Třída spinningu В
Spotřeba vody, l 48
Počet programů 7
Rozměry (šxvxh), cm 46x46x68
Hmotnost, kg 50,5
45 000
Sušička ne
kompaktní, pračka, vertikálním, plněním

Pozitivní vlastnosti, které majitelé vyzdvihli:

 • dodatečné opláchnutí;
 • příliš tichý provoz;
 • ochrana proti přetížení;
 • funkce namáčení;
 • Buben z nerezové oceli;
 • Vysoce kvalitní povrchová úprava.
 • příliš vysoká cena;
 • není vybaven odkapávací miskou;
 • Žádný údaj o době zbývající do konce cyklu;
 • Žádný signál konce praní;
 • špatně promyšlené řešení cyklu máchání: po cyklu máchání je třeba počkat 5 minut na „okno“ pro vložení pracího prostředku pro praní;
 • malé zatížení;
 • Špatná kvalita spinu.
READ  Pračka LG má kontrolku chyby oe

Hlavní stížnost uživatelů. předražené. Zřejmě nedostali to, co chtěli, když zaplatili dost vysokou částku. Za podobné peníze mohl být zakoupen dávkovač se sušičkou. někteří si stěžují.

Nedávno prodané položky

Pračka s vertikálním vkládáním

Stojící pračka Indesit BTWA 5851

Třída praní A Třída odstřeďování D Energetická třída A Plastový materiál bubnu Maximální náplň prádla 5 kg Maximální otáčky odstřeďování 800 ot/min Hlučnost praní 61 dB Hlučnost 73 dB Hlučnost odstřeďování 41 litrů Spotřeba vody 12 programů Počet programů včetně jemných tkanin.

Pračka s vertikálním plněním

Pračka s vertikálním plněním Korting KWMT 1275 I

Volně stojící instalaceKonstrukce pračky je úzkáPočet bubnů 1Hlavní bubenTyp výměnyVertikální plněníMaximální kapacita náplně 7.5 kgMax. otáčky odstřeďování až 1200 ot/min Třída praní automatické odstřeďování třída BCOvládání elektronické ovládání spínače tlačítkové, otočnéUspořádání panelu vertikálníPočet programů 16Programy.

Pračka s vertikálním plněním

Stojící pračka Electrolux EW6T5R061

Instalace volně stojícíTyp bot vertikálníMaximální náplň prádla 6 kgSušička neOvládání elektronickéDisplej je digitální (znakový)Rozměry (ŠxV) 60x40x89 cmHmotnost 58 kgTřída energetické náročnostiTřída účinnosti praníTřída účinnosti praní CCR Otáčky odstřeďování při odstřeďování až 1000 ot/minZajištění proti úniku vody je Dětská pojistka.

Pračka s vertikálním podáváním

Pračka s vertikálním plněním Electrolux EW6T4R262

Typ plnění vertikálníTyp ovládání elektronickéTřída praníTřída strojního zpracování B Třída spotřeby energie AM Maximální náplň 6 kgMaximální otáčky odstřeďování 1200 ot/min Hlučnost při praní 56 dB Hlučnost při ždímání 77 dB Příkon 2200 WTermické ošetření anoJednotný parní režim Počet programů 15Programy Zapnuto/Vypnuto, Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Jemné prádlo pračka.

Pračka s vertikálním plněním

Stojící pračka Maunfeld MFWM127WH

Ovládání: elektronické, LCD displejVertikální plněníPočet pracích režimů: 16Třída pracího výkonu: Třída otáček odstřeďování: Třída účinnosti praní: АМMaximální náplň prádla pro praní: 6,5Čas spuštěníMaximální otáčky při odstřeďování, ot. 1200Elektronický systém vyrovnávání zátěžeAutomatické zamykání dveříP.

Pračka s vertikálním plněním

Stojící pračka Maunfeld MFWM128WH

Ovládání: elektronické, LCD displejVertikální plněníPočet pracích režimů: 16Třída spotřeby energie: Třída účinnosti odstřeďování: B Třída účinnosti praní: AMMaximální náplň prádla pro praní, kg: 7,5Zpožděný startMaximální otáčky odstřeďování při odstřeďování, ot: 1200Elektronický systém vyrovnávání zátěžeAutomatické zamykání dveříP.

Pračka s vertikálním plněním

Stojatá pračka Electrolux EWT0862IFW

Maximální náplň: 6 kg Otáčky odstřeďování: 800 ot/min Třída praní: A Třída odstřeďování: D Energetická třída: A Rozměry: 89x40x60 cm Prací program: Bavlna Eco Bavlna Syntetika Jemné tkaniny Vlna/Ruční praní Hedvábí Deky Vypouštění vody Vyplachování Odstřeďování Džíny Záclony Sport 5 Košile Extra funkce: Volba teploty praní Volba teploty praní.

Odstředivá pračka

Vertikální pračka CST G282DM/1-07

Třída praní A Třída praní C Energetická třída A Materiál rotačního bubnu Nerezová ocel Maximální náplň 8 kg Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot/min Hlučnost při praní 61 dB Hlučnost při ždímání 77 dB Spotřeba vody 52 l Objem bubnu 50 l Počet programů 15 Programy Bavlna s bavlnou.

Pračka s vertikálním plněním

Pračka s vertikálním plněním Candy CST G283DM/1-07

Obrazovka je digitální Instalace a montáž volně stojící Maximální náplň 8 kg náplň vertikální Funkce sušení ne Funkce sušičky pro vložení prádla Ovládání z chytrého telefonu Typ řízení je elektronické (inteligentní) Barva bílá Rozměr 40x63x88 cm Spotřeba energie Třída účinnosti odstřeďování B Třída účinnosti praní A Třída energetické účinnosti.

Pračka s vertikálním plněním

Stojící pračka Electrolux EW8T3R562

Typ náplně vertikálníŘízení lodi elektromechanickéTřída praníTřída strojního zpracováníTřída strojního zpracování A-40%Maximální náplň 6 kgMaximální otáčky odstřeďování 1500 ot/minHlučnost praní 49 dBHlučnost odstřeďování 79 dBPříkon 2200 WTermální ošetření anoPočet programů 15Programy zapnuto/vypnutoBavlnaBavlna EcoSyntetikaDelikátní praníPaub.

Tyto stránky slouží pouze pro informační účely a nejsou veřejnou nabídkou ve smyslu ustanovení p.a.2 w. 437 SC Vzhled, barvy a specifikace jsou přibližné a mohou se lišit od nejnovějších modelů. při objednávání se poraďte s našimi manažery. Ceny a dodací podmínky platné do 20.04.2022 18:27.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS