Konvektor s ovládáním Wi-Fi

Konvektory s dálkovým ovládáním wi-fi, gsm

Konvektory s dálkovým ovládáním Wi-Fi nebo GSM s 10% SLEVOU. Vytvoření systému elektrických ohřívačů ovládaných z telefonu. Oficiální prodej se záruční podporou. Další elektrické konvektory. více SLEVA.

Elektrické ohřívače s dálkovým ovládáním. vhodné pro letní chaty, chalupy, chaty, pro velký počet místností.

Elektrické konvektory na světě: NOBO:

Také s odstraněním vestavěného termostatu Nobo Nordic (Nobo Nordic) NFK4W 05/10/15/20 (výška 40 cm, 500 až 2000 W) a Nobo Oslo (Nobo Oslo) NTL4S 05/07/10/12/15/20 (od 0,5 do 2 kW, 40 cm) lze vytvořit elektrický topný systém s dálkovým ovládáním. U nás najdete další modely konvektorů Nobo skladem i na objednávku.

Elektrické konvektory Electrolux:

Topné moduly konvektory Electrolux mohou být vybaveny také mechanickými a elektronickými termostaty (řídicími jednotkami) bez Wi-Fi ovládání.

Konvektory Ballu

Řídicí jednotky pro konvektory Ballu. spolehlivé mechanické, velmi přesné elektronické nebo energeticky úsporné s ovládáním Wi-Fi.

Chcete-li si vybrat elektrické konvektory s dálkovým (Wi-Fi, gsm) ovládáním přes telefon (smartphone), získat SLEVU a koupit za velkoobchodní cenu a levně v Petrohradě: (812)702-76-82. Oficiální zásilky. (info@inklimat.ru)

Další informace získáte na telefonním čísle (812) 702-76-82 nebo nám pošlete zprávu a my vám odpovíme do jednoho pracovního dne.

konvektor, ovládáním, wi-fi

Recenze: TESY ConvEco Cloud CN03 a CN 04 Wi-Fi elektrický konvektor. Konvektory TESY Cloud „. „Chytrá domácnost s nízkými náklady

Na začátku podzimu si mnoho lidí klade následující otázku. který konvektor je lepší a který si nakonec vybrat. Tak jsme o tom přemýšleli poté, co se náš starý konvektor Ballu Camino Evolution ne vlastní vinou porouchal (spadl na něj žebřík). A už jsme chtěli něco úspornějšího a flexibilnějšího v nastavení. Vybrala jsem si konvektor od bulharského výrobce TESY. ConvEco a HeatEco Cloud.

READ  Jak šít úplety na jednoduchém šicím stroji

Konvektor, číst elektro-baterie, s Wi-Fi? Tady to máte!Zatím máme čtyři konvektory. CN03 a CN04 s Wi-Fi. s možností montáže na stěnu.

Součástí balení je „značení“ pro snadnou instalaci. Stačí papír přilepit na zeď a vyvrtat otvory na plánovaných místech. Odstranili jsme rám z konvektoru a připevnili jej ke zdi. zástrčky jsou součástí dodávky. Zbývá už jen zacvaknout konvektor do rámu a zajistit jej malými šrouby.

Modely 03 a 04 se liší designem, který výrobce neustále mění. Jeden menší, novější CN04 pro 0,5 kW zakoupený teprve před půl rokem. V nové verzi. Na displeji se kromě teploty zobrazuje i čas. V ještě novější verzi je celý ovládací panel umístěn na předním panelu. Není to tak pohodlné, zejména v noci. jasně září. Starý je šikovnější, je trochu zapuštěný dozadu a není tak jasný.

Atlantic Altis EcoBoost с WiFi. умный электрический конвектор с вайфай модулем

Dva 2kW konvektory, jeden pro 2,5 kW. do obývacího pokoje. Běží už asi 3 roky.Co nám výrobce slibuje: o 25 % rychlejší vytápění místnosti.než to, co. Neuvádí, ale zahřívá se opravdu rychle.O 21 % nižší spotřeba energie. Byli skutečně úspornější než Ballou.Elektronický termostat s přesným nastavením a kalibrací na 4 C. Teplotu lze nastavit v rozmezí od 10 do 30 stupňů ručně a od 15 do 30 stupňů prostřednictvím aplikace. Opravdu rychle a dobře, přesně podle nastaveného harmonogramu. Vyhřívá byt, dobře udržuje teplotu. testováno dvěma nezávislými teploměry.Ochrana proti stříkající vodě. Lze instalovat do vany. Máme ji na toaletě s umyvadlem. žádný problém.

má funkci proti zamrznutí. Jakmile teplota klesne pod 5, konvektor se automaticky zapne a ohřeje vzduch na 5,5 stupně. Po chvíli se vypne. Stačí ho nechat zapojený.Také možnost naprogramovat teplotu 24/7.Konvektor se také velmi snadno instaluje na nožičky s kolečky a rychle jsme ho odstranili ze zdi. Pro CN3 jsou k dispozici patky, které se hodí pro CN4.

konvektor, ovládáním, wi-fi

A teď to nejlepší. konvektory jsou vybaveny modulem Wi-Fi. Aplikaci Mytesy si můžete stáhnout a snadno nainstalovat do svého telefonu. A totéž můžete udělat i v počítači.

READ  Jak zabráníte štěněti vysávat venku?

Nejprve je třeba zaregistrovat a přidat všechna zařízení TESY: konvektory a kotle.

V něm nastavuji teplotu po hodinách. Nižší přes noc, při výstupu nahoru. teplejší než.

Pomocí aplikace TESY Cloud můžete baterie vypínat a zapínat na dálku. Jedinou podmínkou je, že v domě musí být stálé připojení k internetu. Teplotu mohu také zvýšit, když se náhle ochladí nebo když je mi zima a chci se doma ohřát 🙂 Co ještě dodat? Tesi neodvlhčuje vzduch tolik, jak by měl. Opět ve srovnání se starým Ballou. Plášť se nahoře zahřívá, musíte být opatrní.Jaké nevýhody? Ne všude si můžete koupit přístroj s Wi-Fi, potřebujete internet. ačkoli to můžeme udělat i ručně. Konvektory jsou dlouhé. Nehodí se na každou stěnu, ale můžete je nainstalovat na nohy, což částečně řeší problém. K dispozici pouze v bílé barvě. Zdálo se, že je to standard, ale někdy chcete jasné barvy. Kabel je dlouhý pouze 1,5 m.Na závěr bych chtěla říct, že se nám Tesy opravdu líbí a že jsme do našeho „TESY parku“ přidali velký ohřívač vody a 2 malé.

Rozhodl se koupit chytré konvektory/ovládání z telefonu?

V internetovém obchodě Epicenter nabízíme široký sortiment elektrických konvektorů (elektrokonvektorů) Smart / ovládání z telefonu. U hledané funkce na webu najdete 5 produktů a jejich počet se postupně zvyšuje. Každá karta produktu obsahuje kvalitní fotografie, zpětnou vazbu od zákazníků a všechny potřebné specifikace pro správný výběr. Dobrá cena na konvektory elektrické (elektrokonvektory) Smart / ovládání z telefonu jsou vždy aktuální akcie a prodeje, včetně zcela nových modelů 2022. Reálná cena od 969 do 6077 UAH. Je také možné nakupovat na úvěr nebo na splátky. V případě jakýchkoli dotazů vám pomohou naši kvalifikovaní odborníci. Po zaplacení si můžete zboží bezplatně vyzvednout v zákaznickém centru v Kyjevě nebo v jednom ze 47 měst na Ukrajině. Doručení do jakéhokoli města si můžete zajistit také prostřednictvím společnosti „Nova Poshta“ nebo „Mist Express“.

READ  Jak vyrobit skládačku ze šicího stroje

Zdraví a bezpečnost s kovovými konvektory Stinex

Topné těleso Stinex se zahřívá na maximální teplotu 80 °C a vyzařuje mimořádně dlouhé infračervené vlny. Vzhledem k tomu, že naše tělo je zdrojem záření v dlouhovlnném rozsahu, potřebuje se zásobovat teplem v dlouhých vlnách. Infračervené záření přípravku Stinex proto nemůže poškodit vaše zdraví. Naopak, infračervené paprsky, které na člověka dopadají, zlepšují krevní oběh a stimulují metabolismus.

Díky absenci ventilátoru se v konstrukci nezvyšuje prašnost, což je důležité pro osoby trpící respiračními chorobami, astmatiky a alergiky. Kovové konvektory Stinex navíc nevysušují vzduch ani nespalují kyslík, protože topné těleso není v kontaktu se vzduchem. je umístěno po celé ploše topného tělesa a utěsněno.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS