Koupelnové topení na stěně

Koupelnový ohřívač: typy, požadavky, výkon, jak si vybrat

Naštěstí dnes existuje široký výběr různých možností vytápění koupelen. Stačí si jen vybrat správné topné těleso podle individuálních požadavků na prostor, podlahovou plochu a technické možnosti instalace topení.

Nejoblíbenější jsou tradičně olejové radiátory a otopná tělesa. V současné době si však z hlediska funkčnosti a účinnosti v ničem nezadají s mnoha jinými druhy vytápění.

Infračervené ohřívače do koupelny. Nalezeno 429 položek.429 produktů

Infračervené zářiče ruské výroby Ballu APL jsou určeny k vytápění průmyslových, skladových, kancelářských a obytných prostor. Tyto ohřívače výborně fungují jako doplňkové i hlavní ohřívače a jsou vhodné pro lokální vytápění.

Žárovkové infrazářiče Ballu BIH-LW-1.2 je univerzální typ infrazářiče, který je ideální pro vytápění uzavřených i polouzavřených prostor. Díky integrovanému nástěnnému držáku lze ohřívač připevnit na jakoukoli stěnu.

Keramické topné těleso Anna Little. Vítěz prestižních cen Red Dot Design Award a Housewares Design Award. Ohřívač kombinuje vysokou účinnost s malými rozměry a nízkou hlučností. Požadovanou teplotu lze zvolit a udržovat. Anna L.

Typ ohřívače: infračervený, Vnitřní ohřívač, Příkon: 800 W, Instalace: Podlahový, Stolní, Ovládání: Mechanické, Typ topného tělesa: Quartzové

Infrazářič Ballu řady BIH-AP4 je vhodný pro lokální vytápění pracovních prostor v místnostech s vysokými stropy nebo špatnou izolací, kde je použití tradičních způsobů vytápění neúčinné. Všestranné otočné držáky umožňují dokonalé uchycení i v náročných provozních podmínkách.

Keramické topné těleso Anna je držitelem prestižního ocenění Red Dot Design Award a Housewares Design Award. Ohřívač Anna kombinuje vysokou účinnost s nízkou hlučností a malými rozměry. Lze nastavit požadovanou teplotu a řídit ji v automatickém režimu.

Konvektor Nobo řady Nordic NFK 4W 20 vyrobený technologií ecoDesign. Ohřívač splňuje požadavky na krytí IP24. Lze je ovládat buď ručně pomocí termostatu, nebo dálkově po připojení k systému Orion 700 nebo Nobo Energy Control. К.

Konvektor Nobo řady VIKING NFK 4S 20 je vyroben technologií EcoDesign. Díky použití přesného termostatu má konvektor spotřebu maximálně 0,5 litru.5 W. Ohřívač splňuje stupeň krytí IP24. Lze jej ovládat ručně stisknutím tlačítka nebo otočným knoflíkem.

Typ ohřívače: infračervený, plocha prostoru: 4 m², topný výkon: 200 W, instalace: podlahová, nástěnná, ochrana: vodotěsná, ovládání: mechanické, výška: 44 cm, šířka: 59 cm, hmotnost: 2 ks.30 kg

Venkovní elektrické topidlo WWT ELCON má moderní design, který se hodí do každého interiéru, od teras až po průmyslové dílny. Zabírá velmi málo místa, protože jej lze instalovat buď vertikálně (na stěnu), nebo horizontálně (na strop).

Infrazářič Almac IK-16 se používá jako hlavní a doplňkové vytápění středně velkých místností: obytných místností, chat, chalup, ale i různých druhů nebytových prostor do 3 m2.5 м. Instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádnou další instalaci.

Řada NOBO VIKING NFC 2S 07 je vyrobena technologií ecoDesign. Dodává se s vyměnitelným termostatem NCU 1S. Díky přesnému termostatu má konvektor spotřebu až 0 %.5 Wattů. Tepelný výkon.

Konvektor Nobo VIKING NFK 4S 05 vyrobený technologií ecoDesign. Díky použití přesného termostatu má konvektor spotřebu maximálně 0,5 litru.5 W. Ohřívač splňuje stupeň krytí IP24. Lze ovládat ručně pomocí.

Typ ohřívače: infračervený, plocha místnosti: 25 m², topný výkon: 1500 W, montáž na stěnu: nástěnná, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, invertorové ovládání.

Typ topení: Infračervené, Plocha: 26 m², Topný výkon: 1300 W, Instalace: Stropní, Ochranné systémy: Odolné proti povětrnostním vlivům, Funkce: Termostat, Odložený start, Časovač, Zvlhčovač, Dálkové ovládání, Ovládání měničem, Ovládání klimatizace.

Typ ohřívače: infračervený, plocha: 25 m², topný výkon: 2000W, instalace: podlaha, stěna, ovládání: mechanické, funkce: invertorová regulace výkonu, regulace teploty, typ topného tělesa: křemen, výška: 26s.

Typ ohřívače: externí, radiátor, typ ohřívače: termožárovka, výkon: 100 W, určení: terárium, vlastnosti: vhodné pro mořskou vodu, vyhřívané

Typ ohřívače: infračervený, plocha: 14 m², topný výkon: 2000 W, instalace: stojící, bezpečnostní systém: odolný proti stříkající vodě, funkce: dálkové ovládání, regulace teploty

Typ ohřívače: infračervený, plocha: 12 m², topný výkon: 1500 W, absorbovaný výkon: 1500 W, instalace: stěna, strop, ochrana: vodotěsná, výška: 7.70 cm, šířka: 40 cm

Typ ohřívače: infračervený, plocha místnosti: 45 m², spotřeba energie: 4500 W, instalace: stěna, strop, typ topného tělesa: TEN, výška: 8 cm, šířka: 138 cm, hmotnost: 7.50 kg

Na teleskopické noze slouží k vytápění a udržování teploty v domě, bytě, kanceláři nebo na chatě. Na rozdíl od jiných ohřívačů infrazářič neohřívá sám sebe, ale ohřívá ostatní předměty a povrchy v jeho okolí. Tento typ ohřívače nevytváří t.

Typ ohřívače: topení, plocha: 25 m², topný výkon: 2000W, absorbovaný výkon: 2000W, instalace: podlaha, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, vypnutí při kolapsu, ovládání: elektronické, funkce: termostat, zpožděný.

Typ ohřívače: infračervený, plocha: 25 m², topný výkon: 800 W, absorbovaný výkon: 220 W, instalace: podlaha, stůl, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, vypnutí při náklonu, ovládání: mechanické, funkce: nastavitelné.

Typ ohřívače: externí, ohřívač, výkon ohřívače: 25 W, určení: terárium, vlastnosti: vhodný pro mořskou vodu, ohřívač

READ  Jak podle lopatek zjistit, kam ventilátor fouká

Typ ohřívače: Infračervený, Vnitřní plocha vytápění: 15 m², Topný výkon: 500 W, Příkon: 500 W, Instalace: Nástěnná, Typ topného tělesa: Uhlíková ocel, Výška: 100 cm, Šířka: 60 cm, Hmotnost: 0.50 kg

Sortiment nástěnných topných těles?

Tato část nezahrnuje všechna topná tělesa, která lze namontovat na stěnu. Zejména téměř všechna venkovní topidla v příslušné sekci, stejně jako ostatní topidla, se podle výrobce montují na stěnu.

V našem obchodě můžete zakoupit nástěnná topná tělesa od nejlepších výrobců za výrobní ceny. Naši manažeři vám odborně poradí a pomohou vybrat ten nejlepší model topení.

Oblíbení výrobci

V obchodech jsou různé značky a mezi touto rozmanitostí je někdy obtížné si vybrat. Sestavili jsme pro vás krátký seznam výrobců, kteří se osvědčili.

Ballu vyrábí elektrická topidla, infračervená topidla a ohřívače. Snadno si zvolíte požadovaný výkon a design zařízení. Všechny modely jsou vysoce kvalitní, úsporné, praktické a mají dlouhou životnost. Mnoho modelů této značky má ochranu proti stříkající vodě a přehřátí a jsou ideální pro použití v koupelně.

Polaris je další oblíbenou značkou, která si v průběhu let dokázala získat důvěru spotřebitelů. Společnost vyrábí infračervené a elektrické ohřívače, které jsou ideální pro použití v místnostech s vysokou vlhkostí. Společnost vyrábí také tepelné ventilátory. Všechny modely splňují normy kvality, jsou chráněny proti přehřátí a další. Nízká hlučnost a mimořádná úspora energie.

Z různých ohřívačů Timberk existuje mnoho modelů vhodných pro instalaci v koupelně. Mají tichý chod, úsporný provoz a jsou chráněny proti přehřátí a stříkající vodě. Modely této značky mají moderní design a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Taková zařízení nepochybně ozdobí každý interiér a budou sloužit po mnoho let.

Otopná tělesa z Redmondu jsou velmi žádaná i mezi dnešními spotřebiteli. Tyto kompaktní modely splňují všechny moderní standardy kvality. Kromě ohřívačů existují i moderní ventilátorové ohřívače. Některé modely jsou dokonce vybaveny ovládáním pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Nástěnná koupelnová topná tělesa. 546 produktů.546 produktů

Kompaktní infrazářič se velmi snadno používá, rychle vytopí místnost a díky malým rozměrům si jej můžete vzít s sebou na cesty (například na chalupu). Možnost nastavení výkonu ohřevu a pomocí.

Konvektor Nobo VIKING NFK 4S 07 vyrobený technologií ecoDesign. Tento model je dodáván s integrovaným termostatem NCU 1S. Díky použití přesného termostatu má konvektor spotřebu maximálně 0,5 litru.5W. Ohřívač je v souladu s.

Infračervený sálavý panelový ohřívač Nikaten NT-500 může samostatně vytápět malou místnost nebo být velmi účinným doplňkovým zdrojem tepla ve středně velkém nebo velkém prostoru. Keramický panel, který.

Konvektor využívá monolitické topné těleso vyrobené patentovanou technologií Hedgehog. Díky o 20 % větší teplosměnné ploše topného tělesa je ohřev o 20 % rychlejší. Jedinečný tvar topného tělesa pro.

Infrazářič NIKATEN NT-500 lze použít jako primární i doplňkový ohřívač. Ideální pro vytápění bytů a domů!Klíčové vlastnosti panelů Nikaten:Energeticky účinné: vydávají teplo za 5 minut po zapnutí, 20 minut po dosažení teploty.

Jedinečnost běloruského ohřívače křemenného písku spočívá v možnosti zabudování elektronického termostatu do těla ohřívače. Plnou kontrolu spotřeby energie zajišťuje termostat s funkcí nepřerušované úspory energie.

Konvektor Nobo řady VIKING NFK 4S 05 vyrobený technologií ecoDesign. Díky použití přesného termostatu má konvektor spotřebu maximálně 0,5 litru.5 W. Ohřívač splňuje požadavky IP24. Lze jej ovládat ručně nebo pomocí dálkového ovládání.

topení, stěně

Infrazářiče ruské výroby Ballu APL určené pro vytápění průmyslových, skladových, administrativních a obytných prostor. Tyto ohřívače jsou vhodné zejména pro doplňkové nebo hlavní vytápění, např. Jako ohřívač prostoru.

Typ ohřívače: infračervený, výkon ohřívače: 500 W, instalace: nástěnná, ovládání: mechanické, speciální funkce: odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, ionizátor, displej, výška: 60 cm, šířka: 80 cm, hmotnost: 1 kg

Typ ohřívače: Infračervený ohřívač, Příkon: 500 W, Instalace: Montáž na stěnu

Spolehlivé a účinné keramické topné těleso Nikaten 300. Tato jednotka má štíhlé moderní pouzdro s elegantním designem, je zcela tichá, bezúdržbová a hygienicky snadno ovladatelná.

Typ topení: konvektor, plocha: 20 m², topný výkon: 2000 W, instalace: podlaha, stěna, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, dálkové ovládání, regulace teploty, io.

Typ ohřívače: infračervený, podlahová plocha: 18 m2, topný výkon: 1800 W, montáž na stěnu, ochranné zařízení: vypnutí proti přehřátí, výška: 17 cm, šířka: 56.50 cm, hmotnost: 1.60 kg

Konvektor Nobo řady Nordic NFK 4W 05 vyrobený technologií ecoDesign. Ohřívač splňuje stupeň krytí IP24. Lze ovládat buď ručně pomocí termostatu, nebo dálkově připojením k systému Orion 700 nebo Nobo Energy Control. К.

Typ topného tělesa: infračervené topné těleso, Plocha: 15 m², Topný výkon: 500 W, Instalace: nástěnná, Ovládání: mechanické, Typ topného tělesa: spirálové, Výška: 105 cm, Šířka: 60 cm

Typ ohřívače: infračervený, výkon ohřívače: 450 W, instalace: nástěnná, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, invertorové ovládání, regulace teploty, ionizátor, displej.

Typ ohřívače: infračervený, plocha místnosti: 30 m², topný výkon: 1000 W, instalace: stojící na podlaze, ovládání: mechanické, typ topného tělesa: uhlíkové, výška: 77 cm, šířka: 32 cm, hmotnost: 3 ks.80 kg

Mini ohřívač s ventilátorem určený k rychlému dodatečnému vytápění místností. Zařízení je vybaveno spirálovým topným tělesem o výkonu 900 W. Díky velmi kompaktním rozměrům se spotřebič snadno vejde i do malého prostoru. Snížená hladina hluku.

Typ ohřívače: konvektor, topný výkon: 1500 W, instalace: podlaha, stěna, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, regulace teploty, ionizátor, displej

Typ ohřívače: konvektor, Plocha místnosti: 23 m², Příkon: 900 W, Instalace: nástěnná, Ovládání: elektronické, Speciální funkce: termostat, časovač, dálkové ovládání, regulace teploty, displej, Výška: 16.50 cm, šířka: 11.50 cm, hmotnost: 0.65 kg

READ  Zásobník na sůl v myčce Bosch

Typ ohřívače: infračervený, výkon ohřívače: 450 W, instalace: nástěnná, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, invertorové řízení výkonu, regulace teploty, ionizátor, displej, výška: 120.

Infrazářič Resanta IKO-800L (křemen). Je elektrické topné zařízení s vyzařováním tepla infračerveným zářením. Infračervená energie proniká vzduchem a ohřívá turbíny a stěny místnosti, od kterých se následně ohřívá místnost.

Ohřívač s ventilátorem se používá k větrání a vytápění prostoru. Vytápění ve dvou režimech: nízký a vysoký tepelný výkon. Spotřebič je vybaven keramickým topným tělesem. Každé zařízení tohoto typu je vybaveno jednoduchým ventilátorem, který pohybuje chladem ve skříni.

Typ ohřívače: ohřívač s ventilátorem, topný výkon: 2000 W, stojící instalace, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, vypnutí při kolapsu, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, invertorové ovládání.

Elektrický konvektor pro vytápění prostor. Skládá se z topného tělesa (STICH) umístěného ve spodní štěrbinové části a horní žaluziové části. Tato konstrukce umožňuje volný průchod vzduchu uvnitř konvektoru.

Typy koupelnových ohřívačů

Na základě výše uvedených požadavků existuje několik typů zařízení, která jsou vhodná pro instalaci v koupelnách.

Elektrické věšáky na ručníky

Tento typ ohřívače se obvykle definuje jako elektrický ručníkový radiátor. Jejich hlavní výhodou je autonomie. Takové topné těleso se skládá ze spirály s topným tělesem. Aby byl přístroj funkční, musí být připojen k elektrické síti.

topení, stěně

Mohou být kapalné (pracují na principu topného oleje nebo nemrznoucí směsi) nebo kabelové (topným prvkem je kabel).

Nevýhodou je, že některé modely vyžadují velké množství energie. Elektrické ohřívače ručníků se nemohou pochlubit mobilitou jako jiné typy ohřívačů.

Na adrese

Elektrický konvektor

Princip konvektoru je jednoduchý. Topná spirála uvnitř spotřebiče ohřívá nasávaný vzduch. Teplá vzduchová hmota odtud stoupá a vytlačuje studený vzduch zpět dolů k ohřívači. Zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu.

Tento ohřívač má poměrně vysoký výkon a dokáže snadno vytápět velké plochy.

topení, stěně

Elektrické konvektory mají vysokou úroveň bezpečnosti. Jsou také téměř nehlučné, nevysušují vzduch a rychle dosahují požadované teploty vzduchu.

Mezi další výhody patří odolnost proti vlhkosti, snadná instalace a údržba, mobilita a další.

Na adrese

Infračervený ohřívač

Fungování tohoto typu ohřívače je založeno na infračerveném záření. Pomocí infračervených vln ohřívá předměty v zóně jejich rozložení, které pak předávají teplo do vnitřního prostoru. Takové topení lze nasměrovat pouze do té části místnosti, kterou je třeba více vytápět.

IR ohřívače se zpravidla montují na stěnu nebo pod strop, což šetří mnoho místa. Mezi další výhody těchto zařízení patří široká škála modelů, spolehlivost a kompaktnost.

Je třeba si uvědomit, že dlouhodobý pobyt pod přímými infračervenými paprsky je nebezpečný, protože hrozí přehřátí.

Na adrese

Olejový chladič

Ohřívač má kovový plášť s topnou spirálou a minerálním olejem uvnitř. Cívka po zapojení zahřívá olej, dokud nezačne vřít, čímž se zvýší teplota těla a olej uvolňuje teplo do místnosti.

Účinnost těchto zařízení je poměrně vysoká, ale nejsou tak bezpečná. Povrchová teplota olejového ohřívače může být velmi vysoká a způsobit vážné popáleniny. Často vydávají zvláštní zápach. Mezi další nevýhody patří velké rozměry ohřívače ve srovnání s jinými typy ohřívačů. Modely jsou k dispozici pouze jako podlahové.

Na adrese

Ohřívač s ventilátorem

Pro vytápění koupelny můžete také zvážit použití ventilátoru. Zařízení s ventilátorem uvnitř, který čerpá vzduch přes topná tělesa. Má poměrně vysoký výkon, který stačí na vytopení standardní koupelny. Topné těleso v těchto ohřívačích může být keramické, spirálové nebo trubkové. První možnost je považována za nejbezpečnější, ale je také nejdražší.

Pro koupelny je vhodnější nástěnná nebo stropní verze, protože minimalizuje riziko přímého kontaktu s vodou.

Používání ohřívače s ventilátorem má několik nevýhod, například hlasitý hluk a nepříjemný zápach, který vydává, a skutečnost, že „vysušuje vzduch“. Z hlediska požární bezpečnosti je tento typ ohřívače považován za nejméně spolehlivý.

V

Ohřívače odolné proti povětrnostním vlivům

Voda a elektřina jsou špatní sousedé. Proto je třeba při výběru topného tělesa postupovat s maximální pečlivostí. Vybírejte modely, které se při instalaci v koupelně, vaně nebo sprše nezkazí a nezpůsobí úraz elektrickým proudem.

Existuje parametr, který se nazývá třída ochrany proti prachu a vlhkosti, který určuje, v jakých podmínkách může spotřebič pracovat. Označené jako IPab, kde a. Číslice od 0 do 6 označují třídu ochrany proti prachu. B. Číslice 0 až 9 označují třídu ochrany proti vlhkosti. Místo čísla může být uvedeno písmeno „X“. To znamená, že nejsou k dispozici žádné údaje pro určení stupně ochrany podle tohoto kritéria.Třída ochrany proti prachu a vlhkosti není ve vlhkých prostorách relevantní, ale označení třídy ochrany proti vlhkosti je vysvětleno podrobněji. 0. Žádná ochrana 1. Ochrana proti svislým kapkám 2. Ochrana proti svislým kapkám do úhlu 15° 3. Ochrana proti dešťovým kapkám padajícím svisle nebo do úhlu 60° ke svislici 4. Ochrana proti kapkám padajícím v jakémkoli směru Ochrana proti silným proudům vody ze všech směrů 6K. Ochrana proti silným proudům vody z libovolného směru pod zvýšeným tlakem 7. Možnost práce při krátkodobém ponoření do hloubky až 1 m po dobu až 30 minut 8. Možnost práce při ponoření do hloubky až 1 m po dobu až 30 minut 9K. Možnost práce při vysokoteplotním vysokotlakém omývání 9K. Ochrana proti stříkající vodě pod vysokým tlakem a vysokou teplotou z blízkosti. Tak například označení IP23 znamená, že jej lze používat za mírného deště. Totéž znamená IPX3. Pokud má být ohřívač používán v koupelně, na místě, kde nebude neustále postříkán vodou, ale občasné postříkání je možné, doporučujeme zakoupit ohřívač s třídou ochrany proti vlhkosti alespoň IPX4.

READ  Beznámrazová chladnička s mrazákem na zadní stěně

Elektrická topná tělesa pro koupelny. Nalezeno 354 zboží.354 zboží

Používá se ve formě základního a doplňkového vytápění prostor průměrných velikostí: obytné místnosti, letní sídla, chaty, garáže, vzdělávací, zdravotnická zařízení a také různé druhy nebytových prostor ve výšce do 2 m.5 м. Instalace ohřívačů není náročná.

Konvektor 1500 W je nová řada konvektorů Noirot s LCD displejem, elektrickým konvektorem. Celá konstrukce modelu Spot E-5 je zaměřena na rovnoměrné rozložení tepla pro maximální pohodlí. Konvektor funguje na přirozeném principu.

Typ ohřívače: konvektor, plocha: 20 m², topný výkon: 1500 W, instalace: podlahová, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, vypnutí při náklonu, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání.

Číslo položky: 1324-728. Hmotnost 2781 g., Typ instalace: nástěnná, Velikost balení: 15.8 x 14 x 91.8 cm., Záruční doba, měsíc.Ovládání: 12, Výkon, Příkon: 500, Indikátor zapnutí: Ne, Omezení teploty: Ne

Ohřívač s ventilátorem se velmi snadno používá a je mimořádně vhodný pro rychlý ohřev. Malé rozměry, díky nimž jej lze snadno přenášet z místnosti do místnosti a vzít s sebou na chalupu. Ohřívač s ventilátorem umožňuje nastavit výkon ohřevu. Ovládací prvky.

Model ARCTIC SE využívá princip přirozené konvekce: studený vzduch, který přichází do kontaktu s elektrickým topným tělesem, se ohřívá, stává se lehčím a uniká přední mřížkou, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Konvektor.

Lampový infrazářič Ballu BIH-LW-1.2 je univerzální typ infrazářiče, který se dokonale hodí pro vytápění vnitřních i poloveřejných prostor. Ohřívač lze namontovat na jakoukoli stěnu pomocí integrovaného.

Typ topného tělesa: konvektor, topný výkon: 3000 W, instalace: stěna, ochranný systém: vypnutí při přehřátí, kryt odolný proti povětrnostním vlivům, ovládání: mechanické, funkce: termostat, regulace teploty, typ topného tělesa: TEN, výška: 45 cm, šířka.

Typ ohřívače: ventilátorový ohřívač, plocha: 20 m², topný výkon: 2000 W, instalace: stojící, ovládání: mechanické, funkce: termostat, regulace teploty, typ topného tělesa: spirála, výška: 24.50 cm, šířka: 24 cm, hmotnost: 1 kg

Typ ohřívače: konvektor, plocha: 20m², topný výkon: 1500W, instalace: podlaha, stěna, systém ochrany: vypnutí při přehřátí, ovládání: mechanické, funkce: termostat, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, regulace teploty, ionizace.

Typ ohřívače: Infračervený, Plocha místnosti: 20 m², Topný výkon: 2000W, Instalace: Stěna, Strop, Speciální funkce: Zvlhčovač, Ionizátor, Displej, Výška: 4 cm, Šířka: 136.50 cm, hmotnost: 6.80 kg

Elektrický konvektor Air Stream má aerodynamický tvar. Speciální topné těleso s povrchovou úpravou „shell“ zvětšilo plochu pro přenos tepla o 25 % ve srovnání se standardními monolitickými topnými tělesy. Celkem pro 75.

Typ topného tělesa: elektrický radiátor (bez oleje), plocha místnosti: 25 m², topný výkon: 900 W, montáž na stěnu: stěna, ovládání: elektronické, funkce: časovač, dálkové ovládání, invertorové ovládání, regulace teploty, displej, typ topného tělesa.

Typ ohřívače: infračervený, topný výkon: 800 W, instalace: podlaha, ochrana: vypnutí při přehřátí, vypnutí při převrácení, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, ionizátor, displej.

Typ ohřívače: konvektor, plocha: 8 m², topný výkon: 500 W, instalace: podlaha, stěna, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, ovládání: mechanické, funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, invertorové ovládání.

Typ ohřívače: konvektor, plocha: 25 m², topný výkon: 2000W, absorbovaný výkon: 2000W, instalace: podlaha, stěna, ochranné systémy: vypnutí při přehřátí, odolnost proti povětrnostním vlivům, ovládání: mechanické, funkce: termostat, časovač.

Infrazářiče Almac IK-16 se používají jako hlavní a doplňkové vytápění středně velkých místností: obytných místností, chat, chalup, ale i různých druhů nebytových prostor do výšky 3 m.5 м. Jednoduchá instalace ohřívače bez nutnosti dalších prací.

Typ topného tělesa: ventilátorové topné těleso, topný výkon: 2000 W, instalace: stojící, bezpečnostní systém: vypnutí při přehřátí, ovládání: mechanické, funkce: regulace teploty, typ topného tělesa: spirálové, výška: 26 cm, šířka: 22 cm, hmotnost: 0.

Elektrický konvektor Air Stream. Výrobek průmyslového umění. Aerodynamický tvar konvektoru nemá ve světě obdoby. Speciální povrchová úprava pláště topného tělesa zvětšila teplosměnnou plochu o 25 % (ve srovnání s povrchem.

Typ ohřívače: infračervený, výkon ohřívače: 450 W, instalace: nástěnná, ovládání: mechanické, speciální funkce: termostat, odložený start, časovač, zvlhčovač, dálkové ovládání, invertorové ovládání, regulace teploty, ionizátor, displej, výška: 120.

Typ ohřívače: infračervený, výkon ohřívače: 450 W, instalace: stropní, ochranné zařízení: vypnutí při přehřátí, výška: 102 cm, šířka: 58 cm, hmotnost: 0.40 kg

Typ ohřívače: ohřívač s ventilátorem, užitná plocha: 20 m², příkon: 350 W, Instalace: stojící na podlaze, na stěně, na stole, Ochrana: vypnutí při přehřátí, Speciální funkce: Displej

Modely ARCTIC SE využívají princip přirozené konvekce: studený vzduch, který přichází do styku s elektrickým topným tělesem, se ohřívá, stává se lehčím a uniká přední mřížkou, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla.Technic.

Typ topného tělesa: ventilátorové topné těleso, topný výkon: 2000W, absorbovaný výkon: 2000W, instalace: podlaha, systém ochrany: vypnutí při přehřátí, ovládání: mechanické, funkce: regulace teploty, typ topného tělesa: spirála, výška.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS