Které kazety jsou vhodné pro gillette venus

3 nejlepších holicích strojků Gillette pro muže a ženy

Gillette je americká společnost, která vyrábí a prodává holicí strojky a holicí potřeby stejného jména. Výrobky jsou vysoce kvalitní a společnost vyrábí tkalcovské stavy pro muže i ženy. Holicí strojky Gillette jsou poměrně drahé, ale jejich nákup bude z dlouhodobého hlediska velmi výhodný, protože mají dobrou ergonomii a dlouhou životnost, stejně jako aktivní používání ochranných a zklidňujících proužků. V našem článku se podíváme na výhody a nevýhody této značky, stejně jako na všechny hlavní modely holicích strojků, které jsou v Rusku velmi žádané.

Gillette vyrábí drahé, ale vysoce kvalitní holicí strojky pro ženy a muže. Výrobky této značky mají klady i zápory. Podívejme se nejprve na výhody:

  • Vynikající kvalita ostří, která zajišťuje hladké a kvalitní oholení.
  • Široká nabídka tkalcovských stavů, aby si zákazníci mohli vybrat podle svých potřeb a vkusu.
  • Důraz na výrobu výrobků na bázi vyměnitelných kazet, což umožňuje používat stroj po dlouhou dobu, a pokud se ostří otupí, stačí vyměnit kazetu.
  • Aktivní používání hydratačních proužků na bázi přírodních složek, které zklidňují a revitalizují pokožku.

Jedinou skutečnou nevýhodou je cena holicího strojku v porovnání s konkurenčními produkty. Žádné další nevýhody společnosti. Zde zjistíte, zda se musíte před porodem oholit.

Pokud vám někdo nabízí ke koupi plnitelný přístroj za nízkou cenu, je možné, že se vám snaží prodat padělek.

Analogy pro Dámský holicí strojek Gillette Venus Swirl Flexiball Náhradní kazeta 1 ks.

Výrobce: Gillette Poland International Sp.z.o.o.

Výrobce: Gillette Poland International Sp.z.o.o.

Výrobce: Gillette Poland International Sp.z.o.o.

které, kazety, jsou, vhodné, gillette

Výrobce: Peterburg Products International Ltd

Výrobce: St. Petersburg Products International ZAO

Výrobce: Gillette (Shanghai) Ltd CN

Výrobce: Gillette Poland International Sp.z.o.o.

Výrobce: Gillette Poland International Sp.z.o.o.

© 2022 ProApteka LLC, DIČ 9715268877, OGRN 1167746723517

Licence č. LO-61-02-004231 pro farmaceutické činnosti

Adresa: 127282, Moskva, Rusko. Moskva, ul. Chermianskaia, d. 2, str. 1, 7 (495) 737-35-00, 737-35-01

© 2022 Zdravcity. Informace na těchto stránkách jsou pouze orientační a nenahrazují osobní lékařskou konzultaci.

O obrácení břitu na holicím strojku

O značení stran čepele jsem psal již dříve a měl jsem k tomu vlastní domněnku: Proč jsou na čepeli čísla?

Mnozí věří, že tato akce výrazně prodlužuje životnost čepele, ale zda změna strany pomůže holit novým způsobem, myslím, že je to nepravděpodobné, hrana jednoho a jeho životnost je málo závislá na změně polohy ve stroji.

Dnes bych se však rád podělil o svůj postřeh, který může být správný. Nedávno oholil čepel a cítil, že okraj má silný tah vlasů, Obvykle jsem v tomto případě změnit čepel, ale tentokrát jít na nový, nechtěl jsem a byl ve spěchu někde. Rozhodl se zkusit reverzní režim.

Opravdu se mi podařilo dokončit holení, aniž by se ostří unavilo. Bohužel, následné holení ani s obrácenou čepelí nefungovalo, musel jsem vyměnit žiletku.

Čistě z vlastní možná subjektivní zkušenosti jsem dospěl k závěru, že přehazovačka může pomoci, pokud se potřebujete naléhavě oholit, když se náhle ukáže, že břit nezvládne celou proceduru, jinak je lepší ho prostě vyměnit ještě předtím, než se začnete holit!

Výběr redakce

Oblíbená značka Gillette se rozhodla, že nejen muži, ale i něžné pohlaví potřebují kvalitní holicí strojky. Dámský holicí strojek Venus Spa Breeze má tři ostré břity, které hladce oholí chloupky jedním tahem. Díky pružným gelovým polštářkům s olivovým a kokosovým olejem a výtažkem z avokáda je jejich holení opravdu pohodlné. Měkká pryž mikrodrsně oholí i ty nejmenší chloupky, takže se nemusíte obávat pořezání nebo podráždění po holení.

Za zmínku stojí také pohodlná neklouzavá rukojeť a důmyslný design a skutečnost, že se nemusíte starat o nákup náhradních kazet. všechny náhradní nože Venus pasují.

Levné kazety pro rodinu tkalcovských stavů Gillette Fusion. existují určité problémy

Dobrý den, přátelé! Kdysi dávno, v dobách zelenější trávy a dolaru za 30, jsem se holil tehdy nejdokonalejším holicím strojkem Gillette Fusion Power (ten, ve kterém má kazeta 5 břitů a vibruje). Pak ale přišly temné časy a cena náhradních kazet byla příliš vysoká. musel přejít na něco jednoduššího.

Jak náhle, těsně po Silvestru 2021, přišel ke mně v Bush reklamní super sleva na kazety pro Gillette Fusion: 20 kazet za tisíc a něco. Jak můžete odmítnout, když v supermarketech za tyto peníze nemůžete koupit ani balení 4? Kromě toho byl samotný holicí strojek pečlivě uložen někde ve skříňce s nářadím. Objednávka byla tedy zadána bez dlouhého zvažování.

READ  Jaké jsou rozdíly mezi pracími režimy vaší pračky?

Za 17 dní dorazil na poštu standardní žlutý balíček bez dalších obalů, uvnitř kterého bylo 5 standardních plastových krabiček po 4 kazetách zabalených v plastových sáčcích.

Krabice jsou docela pevné a kazety nejsou křehké, to je pravděpodobně důvod, proč se prodejce neobtěžoval s ochranou proti prachu. Absence loga Gillette na krabičce je okamžitě patrná.

Chybí také zadní kryt. To ukazuje, že se jedná o neoriginální kazetu.

Do tkalcovského stavu se však vejde dobře. Po vložení je slyšet „cvaknutí“ a kazeta se pevně uzamkne. Nic nepůsobí uvolněně nebo trhaně.

Ve skutečnosti je na počítači umístěn takto. Perfektně se hodí. Ale rozhodně to nejsou originální kazety.

Kromě chybějícího loga nemají kazety na zadní straně žádné další ostří. Ačkoli se jedná o velmi důležitý nůž, může snadno zastřihnout oblast těsně pod nosem. Široká kazeta s 5 lopatkami neodvádí v této oblasti dobrou práci. A navíc je na přední straně nad lopatkami obvyklá plastová záplata namísto mýdlové směsi, která má zajistit větší kluznost.

Jinak jsou kazety identické s originálem. Téměř totožný. Při používání se ukázalo, že čepele jsou horší kvality než originál. Pokud si koupíte originální kazetu, vystačí vám na 4-5 luxusních oholení a stejné množství podivných oholení. Tyto čepele se otupí během 3 nebo 4 holení, než se neoholí, ale vytáhnou strniště.

Pokud se neholíte častěji než 2× týdně a nemáte strniště tvrdší než drát, můžete si zakoupit. I když budete muset kazetu měnit častěji, stále získáte přibližně o 30 % méně. Jinak by jedna kazeta vydržela jen týden nebo méně. Pak bude cena srovnatelná s originálem.

„První čepel holí čistěji, druhá ještě čistěji a 25. leští kost.“. Bylo to v KVN, na začátku roku 2000.

Levné kazety pro rodinu tkalcovských stavů Gillette Fusion. Existují nuance

Ahoj, lidi! Kdysi dávno, v dobách zelenější trávy a dolaru na 30, jsem se oholil s nejsofistikovanějším krosnou v té době Gillette Fusion Power (ten, na kterém kazeta na 5 lopatek, a on také vibruje). Pak ale přišly temné časy a cena náhradních kazet byla opravdu vysoká. Musel jsem přejít na něco jednoduššího.

Jak náhle, těsně po Silvestru 2021, přišel ke mně v Bush reklamní super sleva na kazety pro Gillette Fusion: 20 kazet pro grand celkem. Jak mohu odmítnout, když supermarkety za tyto peníze nemohou koupit ani balení 4 kusů? Zvlášť když samotný stroj ležel pečlivě někde v bedně s nářadím. Proto jsem objednávku zadal bez rozmýšlení.

Po 17 dnech dorazil na poštu standardní žlutý balík bez dalších obalů, uvnitř kterého bylo 5 standardních plastových krabic po 4 kazetách zabalených v plastových sáčcích.

Krabice jsou poměrně pevné a kazety samotné nejsou křehké, z tohoto důvodu se prodejce pravděpodobně neobtěžoval s bublinkovou fólií. Žádné logo Gillette na krabici, okamžitě zřejmé.

Není zde ani zadní strana obálky. Což naznačuje, že se zřejmě nejedná o originální kazetu.

Ale sedí jako pravá. Po vložení uslyšíte výrazné cvaknutí a kazeta se pevně uzamkne. Nic se necítí uvolněné nebo volné.

Takto vlastně vypadá jeho umístění na stroji. Perfektně se hodí k obrysu. Rozhodně se však nejedná o originální kazety.

Kromě chybějícího loga nemá tato kazeta na zadní straně žádné další ostří. I když je to důležitý nůž, který se používá k zastřihování oblasti těsně pod nosem. Tuto oblast nemohu dobře oholit kazetou s pěti břity. Na přední straně nad lopatkami je také obyčejná plastová záplata namísto mýdlové směsi, která má zajistit větší kluznost.

Jinak jsou kazety identické s originálem. Téměř totožné. Přitom se ukázalo, že samotné čepele jsou velmi nekvalitní oproti originálu. Pokud se vám podaří získat 4-5 luxusních oholení z původní kazety a jedno navíc z komfortní. Tyto čepele se po 3-4 holeních otupí, až se neoholí, ale vytrhají strniště.

Pokud se neholíte častěji než 2x týdně a nemáte strniště horší než drát, můžete si koupit. I když budete muset kazetu měnit častěji, stále je o 30 % levnější. Jinak by jedna kazeta vydržela jen týden nebo méně. Pak by cena byla srovnatelná s originálem.

„První čepel je čistší, druhá je ještě čistší a 25. čepel leští kosti.“. Bylo to v KVN na začátku 20. let.

Hodnocení dámských holicích čepelí

Mnoho žen se snaží zbavit nadměrného ochlupení. Někteří lidé používají voskové pásky, jiní se rozhodnou pro shugaring. Všechny tyto procedury jsou nepříjemné. Můžete použít speciální krém, který však není vždy účinný a jeho použití trvá dlouho. Většina dívek proto volí staromódní způsob, kdy si nežádoucí chloupky oholí krosnou. Proto naši odborníci sestavili žebříček nejlepších holicích strojků pro ženy, které jsou kvalitní a účinně odstraňují nežádoucí porosty na jemném ženském těle.

Tato část přehledu zahrnuje pouze nejznámější a nejdůvěryhodnější značky dámských holicích strojků. Naše redakce viděla všechny modely. Byly zohledněny recenze online, které jsou většinou pozitivní. Po přečtení žebříčku si jistě vyberete tu nejlepší možnost. Na výběr je 12 strojů, včetně jednorázových i opakovaně použitelných verzí s řadou výhod a funkcí.

READ  Mateřská znaménka po laserové epilaci

Venus Classic

Dámské pero Venus má vyměnitelné kazety. Stačí jeden jemný tah a vaše pleť bude hladší a hedvábnější. Holicí strojek je vybaven třemi břity. Při navrhování tohoto modelu byly zohledněny všechny zvláštnosti ženského těla. Hydratační pásek chrání pokožku při holení. Rukojeť je příjemná na dotek, dobře se drží v ruce a neklouže ani při kontaktu s vodou. Dodává se s držákem na holicí strojek. Lze jej připevnit na stěnu sprchy, takže jej můžete mít při pobytu ve vodě vždy po ruce. Je třeba poznamenat, že všechny kazety Venus jsou vhodné pro tento model. Takže nebude problém najít lopatky.

Подробный обзор женских лезвий Gillette Venus на 3 и 5 лезвий.

Venus Simply 2

Jednorázový holicí strojek Venus pro ženy se přizpůsobí tvaru vašeho těla, takže je vysoce účinný. Se dvěma čepelemi a jedním zvlhčovačem. Mimořádně ostré břity odstraní i ty nejhrubší chloupky. To vše zajišťuje důkladné oholení a vysokou ochranu pokožky během ošetření. Nůž je vyroben z kvalitního plastu a rukojeť ve tvaru kapky nevypadává ani při kontaktu s vlhkostí. Podle mnoha recenzí je to jeden z nejlepších jednorázových holicích strojků.

Bic Miss Soleil Colour Collection

S tímto dámským holicím strojkem si užijete důkladnější a kvalitnější oholení! Každá dívka zažije během ošetření příjemné klouzání a neuvěřitelnou péči o pleť. To vše díky třem břitům ostrým jako břitva a dvojitě impregnovaným stíracím lištám. Jeho ostré čepele z nerezové oceli důkladně oholí vaše tělo. Dívky říkají, že je to nejúčinnější a nejbezpečnější holicí strojek v okolí. Při používání nemusíte na rukojeť vyvíjet žádný extra tlak.

Venuše Jednoduše 3

Dobrý holicí strojek pro ženy pro důkladné oholení a hladkou pokožku. Hladké klouzání po konturách těla díky speciálnímu hydratačnímu proužku napuštěnému vitaminem E a aloe vera. Tři ostré čepele z nerezové oceli vám zajistí nejlepší oholení všech chloupků na těle.

Holicí strojek má otevřené tělo, které se snadno čistí pod tekoucí vodou.

Rukojeť z odolného plastu s elastomerovými vložkami. Aby neklouzal a bezpečně se držel v ruce. Podle recenzí uživatelů je holicí strojek díky plovoucí hlavě dokonale vhodný k holení chloupků na těžko přístupných místech.

Deonica 5 PRO ŽENY

Dokonalý dámský holicí strojek pro intimní hygienu nepoškozuje pokožku a zajistí vám bezchybné oholení. Nejlepší i pro tu nejcitlivější pokožku. Má pět čepelí, které minimalizují tlak na pokožku. Po oholení si každá žena všimne skvělých výsledků. Rukojeť se při používání snadno drží díky pogumovanému povrchu. Dámský holicí strojek s 5 břity je vybaven také zvlhčujícím proužkem s Aloe Vera a vitaminem E s hypoalergenním účinkem. K dispozici jsou vyměnitelné kazety s 5 i 3 čepelemi.

Gillette BLUE II

Dámský holicí strojek Gillette vám umožní kvalitní holení. Součástí balení je 5 jednorázových elektrických nástrojů. Všechny jsou vybaveny dvěma kvalitními čepelemi z nerezové oceli a zvlhčujícím proužkem. Vyrobeno v pěkné růžové barvě s jemnými nitkami na rukojeti, které zabraňují vyklouznutí z rukou. Podle recenzí mnoho dívek poznamenává, že jednu sadu jednorázových nástrojů lze bez problémů použít vícekrát. Vhodné pro holení chloupků na všech částech těla, včetně oblasti bikin.

Venus Embrace Extra Smooth

Nejlepší dámský holicí strojek od společnosti Venus. Poskytuje pohodlné a bezpečné oholení. Je vybaven pěti čepelemi s diamantovým povrchem. Dodává se s hydratačním proužkem, který vám poskytne dodatečnou péči o pokožku během holení. Dámský holicí strojek lze pořídit za přibližně 600 eur. Za tyto peníze získáte dokonale hladkou pokožku bez podráždění po dlouhou dobu.

které, kazety, jsou, vhodné, gillette

Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a na rukojeti má gumový povlak, který zabraňuje vyklouznutí z rukou.

Náhradní kazety Gillette Venus Breeze

Dobrý den, přátelé! O kazetách na holení jsem už psal, ale koupil jsem si sadu 4 kusů a spěchám, abych o nich mohl mluvit. Stálo mě to se slevou asi 800. Řekl bych, že je to docela slušné. Hned vám řeknu, že jsou horší než třeba před dvěma lety. Nerozumím tomu, společnost už nechce vyrábět dobrý produkt? Na tuto otázku neznáte odpověď, ale společnost bude nadále vyrábět kazety s pěti lopatkami namísto kazet se třemi lopatkami, jako jsou tyto. Mýdlový, páchnoucí pásek se odlepil, když jsem se podruhé oholil s touto kazetou. To mě opravdu naštvalo. Ne zrovna příjemné holení, dokonce i čepele, i když jsou nové, škrábou jako staré, některé chloupky zůstávají tvrdošíjně na místě, ať se k nim vrátíte jakkoli. Vhodnější na holení holení a intimních partií. Jsem zklamán v této dámské firmě strojů a kazet a nebudu vám radit Klady: Cena je správná. Zápory: Neumožňuje bližší oholení. Čepele škrábou a odírají kůži Rok výroby/koupě: 2017

Ne, tohle nikam nevede! Reklamy tvrdí, že je to všelék na všechny vaše problémy s vlasy, a nadprůměrná cena napovídá totéž. Ale. Jakkoli jsou reklamy skvělé, ve skutečnosti je to stejně nechutné. Růžové podložky, které mají vyhlazovat prokluz, prokluz hloupě eliminují! Vysvětlení. rámují lopatky na obou stranách, nahoře i dole. A jsou tak silné, že se ostří ani nedotkne kůže. Věřili byste tomu?? Postup je následující. Používám na sebe nepříliš příjemné kluzké látky a vůbec se mi nedaří! Říkám si. Koupil jsem je, jeden jsem použil a druhý odložil na horší časy. Ale pořád někde leží.jsou mrtvá váha. A dokonce i ten první jsem opustil, přestože to všechno stálo spoustu peněz Klady: žádné. Zápory: samotný produkt

READ  Otočením chladničky vzhůru nohama získáte

Již léta používám holicí strojek a břity Gillette Venus. Imponuje mi jejich přístup, že nestojí na místě, ale hledají nové možnosti, jak ženám zpříjemnit proces odstraňování nežádoucího ochlupení. Prozatím jsem se rozhodl pro kazety Gillette Venus Breeze. Kupuji si balení, které obsahuje dvě vyměnitelné čepele, každou zvlášť zabalenou. Břity jsou obklopeny polštářky s gelem na holení a vyživujícími oleji, které umožňují hladké klouzání po pokožce, takže se oholíte na jeden zátah a snížíte možnost podráždění. Bonus navíc. Má velmi příjemnou vůni. Výměnné kazety se hodí k jakémukoli strojku Gillette Venus, jsem veterán a téměř první model. Podložky se poměrně rychle vymyjí, ale čepele jsou dlouhotrvající, obvykle vydržím šest měsíců jen s jednou. Tyto náboje s klidným svědomím doporučuji, protože slouží, takříkajíc, věrně, již mnoho let. Jediná věc je, samozřejmě, cena je vysoká Klady: kvalita, snadné holení, rychlá výměna bez potíží, snadné balení. Zápory: vysoká cena Rok vydání/nákupu: 2016

Zdravím vás, drazí přátelé! Záleží na každém jednotlivci, jak ji bude používat. I v této choulostivé záležitosti. Vyzkoušela jsem krémy, spreje, depilační přípravky, ale vždy se vyskytl jeden problém „zarůstající chloupky“. Musel jsem se vrátit ke své první zkušenosti se strojem. Mám ho už dlouho, jednou za čas mě omrzí, vyhodím ho a nahradím novým. Ani jednou se žádný z nich nezlomil. Kazety se vyměňují častěji. Tentokrát jsem v obchodě dostal balení se 2 vyjímatelnými kazetami. Tohle je ten, který jsem si koupil. Ukázalo se, že lopatky jsou 3 (moje předchozí kazeta měla 5 lopatek). Snadno a bez nepohodlí stříhají vlasy. Když jsem ji použil poprvé, bylo to trochu zvláštní. Jak jsem četl v jedné z recenzí „hnusný sliz vás udržuje v klidu“. Já jsem to tak necítil, protože jsem ho nikdy předtím nepoužil a bylo to neslušné. Po použití jsem měla nohy dokonale hladké po dobu 3 dnů. Teprve později se objevil první pocit „štětin“. Myslím, že je to dostatečně dlouhá doba. S výrobkem jsem spokojen. Doporučuji vám ho. Děkuji čtenáři za čas strávený nad mou recenzí Klady: snadné klouzání, hladké nohy. Zápory: žádné zjištěno Doba použití: 1 kazeta Náklady: 191 Rok výroby/nákupu: 2016

Dobrý den, moji milí přátelé a čtenáři mého přehledu! Potřebovala jsem více kazet Venus Breeze, ale zapomněla jsem na ně. Takže když jsme byli s manželem opět v supermarketu Pyaterochka, všimla jsem si kazet Venus Breeze a více o jejich ceně. Byla to speciální nabídka a za dvě kazety jsem musel zaplatit jen 200. Foto Ještě téhož dne jsem se rozhodl ji použít. Starý rám byl pro můj starý stroj ideální. FotoPo otevření ucítíte z gelu příjemnou svěží tropickou vůni. Opravdu jsem si užila používání, klouže opravdu dobře a vůbec z něj nejsou cítit žádné chloupky. A opravdu nepotřebujete žádný gel na holení. Stačí holicí strojek navlhčit a získáte skvělou pěnu, díky které hladce klouže. Gelové polštářky jsou obohaceny o přírodní oleje, ale vydrží dlouho. Asi po dvou týdnech z kazety zbylo tohle, ale používám ji dál a zatím je v pořádku, nože se neztupily a volné konce holí v pohodě. Fotogely jsou nalepené na silikonových náramcích, jsou velmi měkké a nebudou později překážet. FotoDoporučit pásky budu, nejsou špatné, ale nestojí za cenu. Určitě nikdy nepůjdu na 600, ale pravděpodobně půjdu na 200 off. Těším se na to. Děkuji vám všem za vaše názory na recenzi!. Klady: První dva týdny nepotřebuje pěnu na holení ani mýdlo, holí hladce a dobře klouže. Akční cena. Nevýhody: Předražené Doba použití: tři týdny Náklady: 600

Přeji vám všem hezký den. Vzal jsem si stroj a kazety Gillet Venus Breeze na výlet a vůbec se mi nelíbily. Kvalita je špatná. Mám citlivou pleť, která může být velmi podrážděná. A nejhorší je, že po oholení zůstávají jemné chloupky a musím se holit znovu, dokud všechny chloupky neodstraním. Stručně řečeno, více takových strojků a kazet jsem si koupil poprvé a naposledy a radím všem, aby byli velmi opatrní při výběru hygienických výrobků pro holení. Cena není levná Klady: Žádné. Zápory: Podráždění plu neholí dobře Rok vydání/nákupu: 2014

| Denial of responsibility | Contacts |RSS