Které mísy jsou vhodné pro multicooker redmond m90?

Recenze multifunkčního vařiče Redmond RMC-CBD100s se dvěma mísami a FM rádiem

„Sedět v kuchyni a poslouchat multicooker“. Donedávna by tato věta zněla stejně absurdně jako spojení „sledovat videa na telefonu“, které se používalo v polovině 80. Let. Díky nepředstavitelným technickým možnostem nového multifunkčního vařiče Redmond RMC-CBD100s se však tato představa stala skutečností.

Takto bychom začali popisovat toto zařízení, kdybychom byli marketéry ze společnosti Redmond. Na iXBT se však zabýváme především zcela jinou otázkou: jak je nutné a vhodné mít doma multifunkční vařič se dvěma miskami místo jedné?? Kromě toho takové zařízení vypadá těžkopádněji a stojí více než obvyklý multicooker Na druhou stranu autor tohoto přehledu často (ale ne příliš často) používá v každodenním životě dva samostatné multicookery. Jeden pro vaření rýže nebo jiných příloh, druhý. Pro hlavní jídlo. Což znamená, že po multifunkčních vařičích se dvěma mísami je určitá poptávka. Podívejme se na toto neobvyklé zařízení a zjistěme, co dokáže.

Specifikace modelu

Obecné specifikace
Výrobce Redmond (anglické webové stránky)
Název modelu Redmond RMC-M90
Typ multicooker
Spotřeba energie 860 W
Materiál karoserie Kov, černý plast
Barva pouzdra černá, metalická
Kapacita mísy 5 л
Materiál mísy slitina hliníku
Povlak mísy Keramické
Záruka výrobce 25 měsíců
Kontrola
Typ kontroly elektronický
Typ tlačítek senzor
Zobrazit LCD displej s oranžovým podsvícením
Udržování teploty 24 ч
Opožděný start 24 ч
Indikátory indikátor napájení
Další funkce
Miska na vaření se zahřívá rovnoměrně ze všech stran
Odnímatelný skládací parní ventil
Odnímatelné víko
Sběrná nádoba na kondenzát
Fritování
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxVxH) 23 × 26,5 × 27 cm
Hmotnost 4,5 kg
Balení (Š×V×H) 31,5 × 40,5 × 27 cm
Hmotnost včetně obalu 5,2 kg
 • Multicooker
 • Mísa
 • Napájecí kabel
 • Nádoba pro parní vařič
 • Nádoba s rukojetí pánve
 • Naběračka
 • Lžíce
 • Držák na naběračku/lžíci
 • Parní ventil
 • Odměrka
 • Pokyny
 • Servisní knížka
 • Kuchařka pro 200 receptů
které, mísy, jsou, vhodné

První, co vás zaujme, je futuristický design multifunkčního vařiče, který napovídá, že se jedná o „zařízení budoucnosti“. Dokonce i na krabici je zobrazena žena s helmou podobnou těm, které můžete vidět ve sci-fi filmech (podobnost helmy a multicookeru v nás dokonce vyvolala podezření, že dáma používá multicooker jako helmu, ale po bližším pohledu jsme zjistili, že tomu tak není).

Ještě předtím, než multicooker zapojíte, byste si měli uvědomit několik užitečných drobností. Mísa je tedy zevnitř potažena keramickým nepřilnavým povrchem, který je mnohem odolnější proti poškrábání než obvyklý teflonový povlak. Miska je navíc opatřena úchyty, které umožňují její vyjmutí z multicookeru bez použití speciálních kleští. Samozřejmě ji lze mýt v myčce, ale používání houbičky s tvrdým nebo abrazivním povrchem je přísně zakázáno.

Vnitřní víko je zajištěno dvěma klipy a lze jej snadno sejmout.

Ventil pro vypouštění páry je odnímatelný a lze jej rozebrat jediným pohybem, což usnadňuje i jeho čištění.

Parní hrnec je vybaven odnímatelným držadlem pro přenášení. Velmi praktické.

Materiál konstrukce

Všechny mísy multicooker jsou hliníkové, liší se pouze dodatečným vnitřním povrchem. Jejich povrchová úprava je následující.

 • Bez povrchové úpravy. Vyrobeno z hliníku nebo nerezové oceli. Jsou odolné vůči mechanickým nárazům, trvanlivé, ale potraviny se často připalují.
 • Nepřilnavý povrch. Jedná se především o teflon. Povlak, který se nejčastěji používá jako vnitřní nátěr. Nepůsobí na potraviny, rovnoměrně rozvádí teplo během vaření. Rychle se však setře, zejména pokud nepoužíváte kovové náčiní. Vidličky, nože. Teflon je také velmi citlivý na teplotní výkyvy.
 • Keramické. Tyto výrobky odolávají vysokým teplotám, aniž by se z nich uvolňovaly toxické sloučeniny. Keramika je však křehká a musí se s ní zacházet velmi opatrně.

Každý druh má své výhody. Kovové jsou nejlepší z hlediska vyvážení, zatímco ty potažené teflonem jsou nejpohodlnější. Samozřejmě neexistují žádné takové případy, které by neměly žádnou zásluhu, protože každý výrobce domácích spotřebičů neustále pracuje na zlepšování kvality svých výrobků.

Prodám redmond rmc-m90 (rb-c512) multicooker bowl v Moskvě:

Slevy s promo kódem sidex250: propagační cena pro redmond rmc-m90 (rb-c512) multicooker bowl koupit v Moskvě a dalších ruských městech. Konečná cena závisí na způsobu doručení. Dodávka a doručení Redmond RMC-M90 (RB-C512) Mísa pro Multicooker bez nutnosti platby předem. Před nákupem nezapomeňte aktivovat propagační kód! Redmond RMC-M90 (RB-C512) Mísa pro Multicooker: Recenze, Fotografie, Recenze, Specifikace. Je zde dodávka v. Moskva. Město Moskva bylo definováno automaticky, můžete jej změnit → Kontakty. Moskva []

READ  Jaké jsou rozdíly mezi pracími režimy vaší pračky?

Musím být upřímný, sidex mě překvapil. Zaregistroval jsem si účet u služby outlook.Živě.Com, použil saidex a když byl čas vybrat peníze, pošta prostě nepřišla s dopisem potvrzujícím podrobnosti. Myslel jsem, že jsem nalupulibili, obrátil se na podporu během jednoho dne potvrdil svůj účet na sitedex a úspěšně jsem změnil poštu, a 2 dny později mensyushki přišel na kartu. Jak se ukázalo na outlooku.Živě.Com z saydexu nedostávají vůbec žádné e-maily, mají.Živě.Com velmi zajímavá politika. Pokud nechcete mít stejné potíže jako já, nepoužívejte tuto poštu. Ale pokud jste měli stejný problém, napište na podporu, rychle to opraví.

Myslel jsem, že můj Sidex je podvod, ale nebyl. Když bylo vybráno 700pc, bylo převedeno na můj účet do 24 hodin. Pro mě jako důchodce je to dobrá pomoc. Tuto službu doporučuji všem svým přátelům a známým.Vše je spravedlivé!

Klady: Velký výběr, rychlé dodání, levné.Nevýhody: Nelze najítShoda: Objednaná baterie pro starý LG. Vše bylo skladem. Dodání bylo rychlé. Vše funguje.

Klady: dobrá komunikace s operátorem, rychlé dodání, kvalita zboží a dobré balení, SMS upozornění.Nevýhody: Ne.Celkový dojem: Všem doporučuji tento obchod.

Klady: Rychlost dodání 31.12striktně rychlýStrasti: ŽádnéCelkový dojem: Objednáno Nanolife. Dodávka byla přesná, rychlá a vše fungovalo. Objednávka 1470994

Klady: Vše bylo dodáno včas a v nejlepším stavu)Zápory: ŽádnéCelkový dojem: Vše bylo dodáno včas a v perfektním stavu, cena potěšila, v Citilinku to bylo za 600r. Dražší než!

Klady: Velmi se mi líbila rychlost personálu a jeho vstřícnost a pozornost.Nevýhody: Neviděl jsem žádné

Klady: Pohodlí při výběru a objednávání. Vše je jasné a srozumitelné. Rychlé vyřízení a odeslání. Zakoupená e-kniha. Objednávku jsem učinil týden před Silvestrem a obával jsem se, že nedorazí včas., Bylo to však marné. Vše bylo včas )))Nevýhody: Nevšiml jsem si žádné

Klady: Servis byl skvělý, dodání super rychlé. Zboží plně vyhovuje objednávce. Velmi spokojen. Z tohoto obchodu bych si objednala více.Nevýhody: Nenašel jsem žádné chyby.

Klady: Cena, komunikace, dodání.Nevýhody: Žádné jsem nenašel, ale byla to ztráta času. Různé možnosti načasování.

Klady: Nalezen vzácný model.Nevýhody: Pickpoint mohl být dodán rychleji.Celkový dojem: Objednávka byla velmi dobře zabalená, bezpečná.) Rozbalení krabice mi trvalo 10 minut.))) Sidex slibuje 100 za telefonní účet za recenzi, ale slibuje pouze.)))

Klady: Velký sortiment, vynikající kvalita zboží, možnost platby na dobírku.Nevýhody: Zpracování objednávky trvalo dlouho (možná kvůli vánočním svátkům) Celkový dojem: v tomto obchodě budu objednávat i nadále.

Některé nepřesnosti v popisu produktu (zejména pokud jde o kompatibilitu s externími zařízeními), ale vcelku řešitelné.

Klady: Dobrý design stránek. Dobrá reklama. Rychlá reakce na objednávku.Celkový dojem: Normální internetový obchod. Jen někde být trpělivý, v určitém okamžiku se obávat. A nakonec dostanete to, co jste chtěli.Objednané úložiště 500 GB v roce 2014.Představte si, že je stále v provozu!!

Klady: Velký výběr, nalezeny produkty, které nebylo možné najít nikde jinde. Žádost byla rychle zpracována a produkt byl rychle dodán. S ničím nebyly žádné problémy. Stav položky je vynikající.Celkový dojem: Velmi spokojený s interakcí s obchodem

Klady: Zdvořilý personál, rychle volá zpět. Doručení v den objednávky, do 2 dnů bylo zboží u mě (bydlím v Tveru) Celkový dojem: Určitě budu v budoucnu využívat služeb Sidexu

Mísy pro multifunkční vařič REDMOND RMC-M90

Multicooker RMC-M902 s 19 automatickými programy a dotykovým ovládacím panelem vám umožní strávit v kuchyni méně času. Spotřebič vám pomůže rychle a snadno připravit první a druhé jídlo, dezerty, různé svačiny, teplé nápoje a mnoho dalšího.

Typ: Mísa, výrobce Multicooker: REDMOND, nepřilnavý povrch, typ povlaku: keramika, funkce: úchyt, měřítko pro měření, objem: 5 l, lze mýt v myčce nádobí

Keramicky potažená mísa pro váš multifunkční vařič REDMOND RB-C515 je nová ekologická rukojeť o objemu 5 litrů se špičkovou vícevrstvou strukturou, speciálně navržená pro inovativní multifunkční vařič REDMOND RMC-M90. Mísa C515 má moderní design.

Objem: 5 l Mísa je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je prakticky nezničitelná a odolná proti korozi. RB-S520 je obzvláště užitečná jako přídavná nádoba pro multifunkční vařič REDMOND, ve které můžete připravovat polévky, krémové polévky a pyré.

které, mísy, jsou, vhodné

Víko pro konvici multicooker. Kompatibilní: REDMOND Mísa pro 5 L Multicooker. Průměr: 24 cm. Typ: Víko mísy pro REDMOND 5 lt Multicooker Kompatibilní: REDMOND 5 lt Multicooker Mísa Materiál: Plast Průměr: 24 cm

Mísa REDMOND RB-C515F s keramickým povrchem pro multifunkční hrnce MasterFry je nejnovější ekologické kuchyňské příslušenství se speciálně vyvinutým odolným a mimořádně spolehlivým nepřilnavým keramickým materiálem Ceralon (Švýcarsko), který má vysokou odolnost proti korozi a vlhkosti.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče Vhodná pro multifunkční vařiče REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Kryt: nepřilnavá 5litrová mísa DAIKIN s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

READ  Můžeme mýt příbory v myčce?

Mísa do myčky nádobí pro multifunkční vařič REDMOND je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Dvouvrstvý nepřilnavý povrch umožňuje připravovat pokrmy s minimálním množstvím oleje a tuků, čímž se zachovává přirozená chuť pokrmů a jídlo je dokonale propečené.

Kompletní víko (bez výpustného ventilu, černé) pro multifunkční vařič Redmond RMC-M90

Typ: Mísa, výrobce multicooker: REDMOND, nepřilnavý povrch, funkce: vnitřní měrka, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Automatické vaření šetří čas a díky kompaktním rozměrům je vhodné pro použití v jakémkoli interiéru. Přístroj dokáže nahradit řadu každodenních kuchyňských spotřebičů, včetně sporáku, trouby.

Určeno pro lidi, kteří si váží svého času a chápou důležitost zdravého stravování. Tento víceúčelový spotřebič vám umožní minimalizovat čas strávený v kuchyni a přitom denně připravovat zdravé snídaně, obědy a večeře pro celou rodinu. RMC-450 je vybaven 16 automatickými režimy vaření.

Typ: nádoba na vaření v páře, mísa, výrobce multicooker: Bosch, nepřilnavý povrch, typ povrchu: keramika, vlastnosti: žebrované dno, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Miska s keramickým povrchem 11035290 pro multifunkční vařiče Bosch

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče Vhodná pro multifunkční vařiče REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Nepřilnavá pětilitrová mísa DAKIN s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařič REDMOND RB-A503

REDMOND RB-C518 Mísa pro Multicooker, obrázky, specifikace, hodnocení zákazníků, návody a příslušenství

REDMOND RMC-M90 Misky pro Multicooker v Petrohradě

Víko na mísu multicookeru. Kompatibilní: 5litrová mísa REDMOND multicooker. Průměr: 24 cm. Typ: víko pro multicookerovou mísu Kompatibilní: REDMOND 5 litrové multicookerové mísy Materiál: plast Průměr: 24 cm

Díky 19 automatickým programům a dotykovému ovládání vám multifunkční vařič RMC-M902 umožní strávit v kuchyni méně času. Tento spotřebič vám pomůže rychle a snadno připravit první a druhé jídlo, dezerty, různé pochutiny, horké nápoje a další.

Keramická poklice REDMOND RB-C515F pro multifunkční hrnce MasterFry je nově navržené ekologické kuchyňské příslušenství se speciálně vyvinutým odolným a mimořádně spolehlivým nepřilnavým materiálem keramické pánve Ceralon (Švýcarsko) s vysokou odolností proti korozi a vysokým teplotám.

Keramicky potažená mísa pro multifunkční hrnec REDMOND RB-C515 je nová ekologická rukojeť o objemu 5 litrů se špičkovou vícevrstvou strukturou, speciálně navržená pro inovativní multifunkční hrnec REDMOND RMC-M90. Mísa C515 má moderní keramický design a vysoce kvalitní nepřilnavý povrch.

Mísa je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, je prakticky nezničitelná a odolná proti korozi. RB-S520 je velmi praktická jako přídavná mísa k multifunkčnímu vařiči REDMOND a lze ji použít k přípravě polévek, krémových polévek a pyré.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče Vhodná pro multifunkční vařiče REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Nepřilnavá pětilitrová mísa DAKIN s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multicookery Vhodná pro multicookery REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Kryt: nepřilnavý DAIKIN 5litrová mísa s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařič REDMOND RB-A503

REDMOND RB-C518 Mísa pro Multicooker, fotografie, specifikace, hodnocení zákazníků, návod a příslušenství

Typ: Mísa, Výrobce multifunkčního vařiče: REDMOND, nepřilnavý povrch, Speciální funkce: Stupnice pro měření uvnitř, Objem: 5 l, Vhodné do myčky nádobí

Kompletní víko (bez výpustného ventilu, černé) pro Redmond RMC-M90 Multicooker

Typ: nádoba na vaření v páře, mísa, výrobce multicooker: Bosch, nepřilnavý povrch, typ povrchu: keramika, vlastnosti: žebrované dno, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Mísy pro multifunkční vařič REDMOND RMC-M90 v Petrohradě

Víko na mísu multicookeru. Kompatibilní: 5L REDMOND multicookerová mísa. Průměr: 24 cm. Typ: víko na mísu multicookeru Kompatibilní: REDMOND multicookery s objemem 5 litrů Materiál: plast Průměr: 24 cm

Multicooker RMC-M902 s 19 automatickými programy a dotykovým ovládacím panelem vám umožní trávit v kuchyni méně času. Snadno a rychle uvaříte první a druhé chody, dezerty, různá občerstvení, teplé nápoje a mnoho dalšího.

Mísa REDMOND RB-C515F s keramickým povrchem pro multifunkční hrnce MasterFry je nejnovější ekologické kuchyňské příslušenství se speciálně navrženou, odolnou a mimořádně spolehlivou keramickou mísou s nepřilnavým povrchem Ceralon (Švýcarsko), která nabízí vysokou úroveň nepřilnavosti při vaření.

Keramicky potažená mísa pro multifunkční hrnec REDMOND RB-C515 je nový ekologický model s 5litrovou rukojetí a špičkovou vícevrstvou strukturou, speciálně navržený pro inovativní multifunkční hrnec REDMOND RMC-M90. Mísa C515 má moderní keramický povlak a leštěný povrch.

Objem: 5 l Miska je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, většinou odolné proti nárazu a korozi. RB-S520 je velmi vhodná jako přídavná mísa k multicookeru REDMOND na polévky, včetně krémových polévek a pyré.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče Vhodné pro multifunkční vařiče REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l nepřilnavý povrch: nepřilnavý povrch DAIKIN 5litrová mísa s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

READ  Jaké komínové roury jsou nutné pro kotel na tuhá paliva?

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče REDMOND Vhodné pro REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Nepřilnavý povrch: nepřilnavý DAIKIN 5litrová mísa s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařič REDMOND RB-A503

REDMOND RB-C518 Multicooker Bowl, podrobnosti o produktu, názory uživatelů, návody a příslušenství

Typ: Mísa, Výrobce Multicooker: REDMOND, Nepřilnavý povrch, Vlastnosti: Stupnice pro měření uvnitř, Objem: 5 l, Vhodné do myčky nádobí

Sestava víka (bez výpustného ventilu, černá) pro multifunkční vařič Redmond RMC-M90

Typ: nádoba na vaření v páře, mísa, výrobce multicooker: Bosch, nepřilnavý povrch, typ povrchu: keramika, vlastnosti: žebrovaný povrch dna, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Mísy pro multifunkční vařič REDMOND RMC-M90 ve Vladivostoku

Mísa REDMOND RB-C515F s keramickým povrchem pro multifunkční hrnce MasterFry je nejnovějším ekologickým kuchyňským příslušenstvím se speciálně vyvinutým odolným a mimořádně spolehlivým nepřilnavým materiálem mísy Ceralon Ceramic (Švýcarsko), který má vysokou úroveň nepřilnavosti a dlouhou životnost.

Typ: Mísa, výrobce Multicooker: REDMOND, nepřilnavý povrch, typ povlaku: keramika, speciální funkce: úchyt, měřítko pro měření, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Víko na mísu multicookeru. Kompatibilní: REDMOND Multicooker Bowls 5L. Průměr: 24 cm. Typ: Víko mísy pro multicooker Kompatibilní: REDMOND 5 litrové mísy pro multicooker Materiál: Plast Průměr: 24 cm

Keramicky potažená mísa pro váš multifunkční vařič REDMOND RB-C515 je nová ekologická 5litrová vícevrstvá rukojeť, speciálně navržená pro inovativní multifunkční vařič REDMOND RMC-M90. Miska C515 má nejmodernější keramický povrch.

Objem: 5 l Nerezová mísa je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která z velké části nepodléhá mechanickému namáhání a korozi. RB-S520 je velmi praktická jako přídavná mísa k multicookeru REDMOND na polévky, včetně krémových polévek a pyré.

Multicooker RMC-M902 s 19 automatickými programy a dotykovým ovládáním vám umožní strávit v kuchyni méně času. Snadno a rychle s ním připravíte první i druhé jídlo, dezerty, různé pochutiny, teplé nápoje a mnoho dalšího.

Typ: mísa, výrobce multicooker: REDMOND, nepřilnavý povrch, vlastnosti: vnitřní měrka, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Miska RB-C208 je univerzální varná mísa pro kompaktní multifunkční vařič RMC-03. Objem 2 litry. Ideální pro přípravu dětské stravy v RB-C208 nebo přidání 1-2 porcí masa, příloh a dezertů pro dospělé.Díky vynikajícímu odvodu tepla.

3l multicookerová konvice REDMOND je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Dvojitá nepřilnavá vrstva umožňuje vaření s minimálním množstvím oleje a tuků, čímž se zachovává přirozená chuť pokrmů a jejich zdravá konzistence.

Určeno pro lidi, kteří si váží svého času a chápou důležitost zdravého stravování. Tento všestranný spotřebič vám umožní minimalizovat čas strávený v kuchyni a přitom každý den připravovat zdravé snídaně, obědy a večeře pro celou rodinu. RMC-450 má na výběr 16 automatických režimů vaření.

REDMOND RB-C208 (RMC-03) Mísa pro Multicooker

Výrobce: Redmond, vlastnosti: vnitřní měrka, vnější měrka, objem 5 l

Originální mísa COSTA NOVA NOTOS černá, NSS251-01312G. Všestranný pomocník v kuchyni. Má praktický tvar, optimální kapacitu a stylový design. Dobré nádobí v kuchyni je jednou z klíčových ingrediencí pro dobrou náladu při vaření chutných jídel.

COSTA NOVA NOTOS černá mísa, NSS251-01312G

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče Vhodná pro multifunkční vařiče REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Nepřilnavý povrch: nepřilnavý DAIKIN 5litrová mísa s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařič REDMOND RB-A503

Typ: nádoba na vaření v páře, mísa, výrobce multicooker: Bosch, nepřilnavý povrch, typ povrchu: keramika, vlastnosti: žebrované dno, objem: 5 l, vhodné do myčky nádobí

Miska s keramickým povrchem 11035290 pro multifunkční vařič Bosch

Miska s nepřilnavým povrchem pro multifunkční vařiče Vhodná pro multifunkční vařiče REDMOND: RMC-M20, RMC-M70. RMC-M90, RMC-4500, RMC-4503, RMC-45021, RMC-4525, RMC-45031, RMC-M4501, RMC-M45011 Objem: 5 l Nepřilnavý povrch: DAIKIN 5litrová mísa s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem.

Šetří váš čas díky automatizaci procesu vaření a díky svým kompaktním rozměrům nezabere v kuchyni mnoho místa a skvěle zapadne do každého interiéru. Zařízení dokáže nahradit řadu běžných kuchyňských spotřebičů včetně sporáku, trouby a varné desky.

Kompletní víko (bez výpustného ventilu, černé) pro multifunkční vařič Redmond RMC-M90

Typ: Mísa, výrobce Multicooker: REDMOND, nepřilnavý povrch, typ povlaku: Keramika, objem: 5 l

| Denial of responsibility | Contacts |RSS