Který Multicooker je lepší Redmond nebo Mulinex?

Tlakový hrnec MOULINEX nebo REDMOND

Vybírám ze dvou REDMOND je dodáván s funkcí tlakového hrnce v něm 13 programůCena 2500http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/multivarki_redmond_rmc-pm381.html MOULINEX má 25 programů a myslím, že by měl být lepší než REDMOND cena 2400http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/multivarki_moulinex_mk7088.html.který si mám pořídit? ?S funkcí tlakového hrnce. zda bude potřeba ?Nebo osvědčený mulinex se spoustou programů ?

moje máma má tlakový hrnec Redmond, který funguje bez problémů už 3 roky.

Ano, ale uvažujeme o tom, že bychom si ho pořídili levněji.

Jeden jsme si koupili v roce 2015.bylo dalších 3500.vzali jsme si ho na úvěr)

Také se více přikláním k moulinexu. Tlakový hrnec je pěkný. Ale zajímalo by mě, jestli to vůbec potřebujete ?

Vaří rychle, šetří energii a čas

Zrovna jsem se na něj díval ve foxtrotu. Myslím, že si to od Eldorada převezmeme. proč je lepší nic nekupovat ?

Říká se, že se vyskytuje mnoho závad a vrácení.Mám drahý Redmond s tlakovým hrncem.Koupili jsme je v Comfy. Studené maso se velmi rychle uvaří.

Stejnou techniku můžete použít i v jiných obchodech bez závad.

Tlakový hrnec je jediná věc, která šetří čas, bez něj je to jen elektrický hrnec

proč byste měli používat jen tlakový hrnec?? Nechápu zábavu, žádné úspory času a čekání na hodiny jídla, vařím 3 jídla za 30 minut. jinak 3 hodiny

Tatiana Mám mulinex s funkcí tlakového hrnce. boršč se vaří pod tlakem 7 minut, chlaďáky 40 minut.Mám obrovskou radost!

Mám ho už 3 roky, manžel mi ho dal jako dárek k narozeninám.)

pouze tlakový hrnec. Bez tlakového hrnce je to jen hrnec

pokud má funkci tlakového hrnce. Můžete si pořídit cenově výhodný

Přátelé si před 2 lety koupili v Ashanu tlakový hrnec za 900 USD. a velmi šťastný. Je to jako v Číně

Jo, mimochodem, recenze na Číňany nejsou špatné. a cena je dobrá

Mám tlakový hrnec Redmond, ale jiný model. Velmi spokojený s hrncem. Domácí kachna se vaří asi 30 minut a prostě se rozplyne v ústech. Dokonce si vzpomínám, jak jsem se bez něj obešel. jednou jsem zapomněl zasunout misku a naplnit ji vodou, ale měl jsem štěstí, že jsem ji nezapnul, jakmile byla rozebrána, aby se vysušila a odmastila, zjistilo se, že vše bylo tak dobře promyšlené a všechny důležité části byly ukryty, pravděpodobně pro lidi jako já, že jsem vynaložených peněz nelitoval. Opravdu to šetří čas

Třetí den jsem také málem vylil olej na topení. Hrnec jsem tam nedal.

Vložila jsem maso a zalila ho vodou. a když voda vytekla, byl jsem v šoku.Myslel jsem, že mi došly peníze. Rodinný přítel to rozebral, je v tom dobrý, takže říkal, že vše bylo dobře schované a nemuselo se to ani odmašťovat:)))

A já budu poslouchat, možná někdo napíše recenzi o svém rozpočtovém tlakovém hrnci ještě

stále se dívá na to Redmond se zdá, že není špatné Moulinex s tlakovým hrncem alespoň 3200 Tento 2500 https://comfy.ua/mul-tivarka-redmond-rmc-pm504.html

Mám tlakový hrnec Redmond RMC-M110. Asi před dvěma nebo třemi lety stála asi 2200-2500. Nyní je samozřejmě dražší. Je to moje nejlepší kamarádka v kuchyni) Nedívejte se na obvyklé multicookery. Moje máma má tavič. Používáme ho jen na dovolené, náš tlakový hrnec používáme pořád.

A to jsem jeden z nich měl už před lety!)))) Už si ani nepamatuji, jak jsem se bez něj obešel. Jsem pro tlakový hrnec!

Mám tlakový hrnec Redmond, nejjednodušší, je to už 5 let, koupil jsem ho za 500 USD (musel jsem jich tehdy dostat 5))))), velmi spokojený, všechna jídla hotová za maximálně 40 min

Mám jednu z nich a moje máma také. Snadné použití.

vše je jednoduché.Dcera dostala drahý s mnoha programy, můj není horší.

Mám tlakový hrnec Moulinex. Velmi spokojen. Tlakový hrnec opravdu šetří čas. Moje zeleninová polévka se vaří 2-3 minuty., Studené řezy 40 min., Ryby a zelenina do 10 min. Filet se vaří 12 minut., pilaf 18 minut. Zkrátka spousta kladů. Opravdu nevidím smysl v jednoduchém multifunkčním vařiči. Zvolte tlakový hrnec.)

pro zařízení Moulinex s funkcí tlakového hrnce, nebo spíše tlakového hrnce s funkcí multichef. Můžete v ní vařit a péct nejrůznější pokrmy. Máme ho už čtyři roky, většinou vařený) Hladové dítě může mít bramboru za pět minut.

který, multicooker, lepší, redmond

a já mám tlakový hrnec Moulinex. Kaše se uvaří za 9 minut. Velmi spokojený.

Multiv. nevařte maso tak rychle.než v tlakovém hrnci (je zde větší tlak)

A další důležitý bod. Víko by mělo být nejlépe odnímatelné, protože se velmi snadno používá! Já své myji v myčce 🙂 A 100000000 za tlakový hrnec (Redmond mám už 5 let, jsem velmi spokojený)!

Jaký multifunkční vařič je nejlepší koupit. rady odborníků

Výběr dobrého multicookeru podle výrobce. Pro vaše pohodlí jsme vybrali nejlepší výrobce a také ty, jejichž spotřebiče je lepší nekupovat.

Nejlepší multifunkční vařiče Moulinex

Značka Mulinex byla poprvé uvedena na trh v roce 1957. Společnost, která stála u zrodu dnes světoznámé francouzské značky, však existuje již téměř sto let. Od té doby výrobce vyzkoušel různé segmenty a mnohé z nich zůstávají součástí značky i nyní. Mluvit o úspěších společnosti může být dlouhé, ale rozhodli jsme se zvážit jeden z nejoblíbenějších produktů značky na domácím trhu. nejlepší multifunkční vařiče Moulinex. Ano, jsou výrazně dražší než většina konkurentů, ale kvalita, spolehlivost, design a schopnosti těchto zařízení jsou také lepší.

Nejtěžší na sestavení tohoto žebříčku bylo asi to. A ne proto, že by bylo těžké najít dobré spotřebiče od Moulinexu. Ve skutečnosti jsou všechna zařízení francouzské značky velmi slušná, takže rozhodnout, který z nich je lepší multicooker, je poměrně obtížné. Nakonec jsme však vytipovali pět vynikajících zástupců značky, za které můžete dát výrobci požadovanou cenu. Přehled zahrnuje jak jednoduché klasické přístroje, tak pokročilejší modely s velkým množstvím programů, a dokonce i multifunkční vařiče s velmi užitečnou funkcí tlakového hrnce.

READ  Který fotoepilátor je nejlepší pro blond vlasy

Moulinex MK 707832

Multicooker Moulinex MK 707832 s objemem mísy 5 litrů a příkonem 750 wattů začíná na vrcholu seznamu. Tento model nemá možnost nastavení teploty, takže se umístil až na 5. místě. Zařízení se však může pochlubit vynikajícím designem, skvělým zpracováním a promyšleným ovládacím panelem pod odklopným víkem.

Kryt MK 707832 je vyroben z plastu a je převážně bílý. Materiály zvolené výrobcem jsou kvalitní, ale pro zachování jejich vzhledu je nutná pravidelná údržba.

Multicooker je vybaven praktickou rukojetí pro přenášení a snadno zvládne hmotnost 3,72 kg. Model MK 707832 má všechny standardní funkce, jako je předehřev a odložený start. Ten lze nastavit až na 24 hodin. Automatický ohřev naopak nelze deaktivovat, dokud není program dokončen.

 • V paměti je uloženo devět výchozích režimů vaření;
 • Inteligentní nastavení doby vaření;
 • Funkce předehřívání až na 24 hodin;
 • Vnitřní část víka lze vyjmout;
 • pětivrstvý keramický povlak mísy.
 • neexistuje přesná regulace teploty a času;
 • automatické vytápění nelze předem vypnout
 • Není vybaven zásobníkem na kondenzát.

Moulinex CE 500E32

Na další příčce je vynikající multifunkční hrnec s keramickou pánví a funkcí tlakového hrnce. Působivý výkon 1000 W a několik tlakových režimů, s nimiž můžete vařit ve většině ze dvou desítek programů, které jsou zde k dispozici, což vám ušetří spoustu času při vaření vašich oblíbených pokrmů.

V recenzích je zařízení chváleno za kvalitu mísy o objemu 5 litrů, schopnost nastavit teplotu od 5 do 160 stupňů, stejně jako snadnou údržbu všech částí Moulinex CE 500E32. Standardní vybavení této třídy: lžíce, odměrka, parní hrnec a kniha receptů.

 • Víko lze demontovat a je vysoce kvalitní;
 • několik nastavení tlaku;
 • praktický ventil pro vypouštění páry;
 • poměr cena/výkon;
 • Dvě barvy na výběr.

Как выбрать мультиварку �� ТОП 5 мультиварок в 2021/2022

Moulinex CE 501132

Trojici nejlepších doplňuje další výkonný tlakový hrnec o výkonu 1 kW. Její tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu v béžové a kávové barvě a má lehký, ale velmi krásný design na spodní straně. Moulinex SE 501132 je tak nejen velmi užitečným pomocníkem v kuchyni, ale také skvělou kuchyňskou dekorací.

V případě potřeby může uživatel před spuštěním programu nastavit nejen čas, ale také teplotu vaření (v 10° stupních).

Podle recenzí zákazníků se tento multifunkční vařič může pochlubit velmi spolehlivým a dobře navrženým ventilem pro uvolňování páry. Na výběr je také spousta programů na vaření. Uživatelé si mohou vybrat až z 21 režimů, z nichž některé se vaří normálně a jiné pod tlakem.

 • Můžete nastavit téměř jakýkoli základní režim;
 • Vyhazování páry s automatickým posilováním
 • sterilizační a jogurtové funkce;
 • Nastavení odloženého startu a automatického ohřevu.

Moulinex MK 708832

Přechod na Mulinex MK 708832. Jedná se o dobrý a levný multicooker se střední Vizuálně a funkčně je tento přístroj podobný prvnímu přístroji v našem přehledu. Je však lakován praktičtější černou barvou a jeho funkčnost je mírně vylepšena. Jeden z nejlepších multifunkčních vařičů výrobce za rozumnou cenu umožňuje nastavit teplotu a čas. Tento model má 25 programů vaření najednou.

Příkon modelu Moulinex MK 708832 je 750 W, což je optimální hodnota pro průměrnou rodinu 2-3 osob. Totéž platí pro objem mísy 5 litrů. Je potažena vrstvou Teflon která umožňuje mytí pánve v myčce nádobí. Při používání multifunkčního vařiče však buďte opatrní, protože teflonové povrchy se snadno poškrábou a ztrácejí tak své původní vlastnosti.

 • rovnoměrné rozložení tepla v míse;
 • kvalitní vnitřní víko (odnímatelné);
 • Přiměřená cena zařízení;
 • Lze uložit až 3 vlastní programy.

REDMOND 2022 Nejlepší multifunkční vařič

Redmond zahájil svou činnost v roce 2007. Zpočátku to byla malá společnost, známá především na ruském a ukrajinském trhu. Poté se jí podařilo vstoupit na mezinárodní trh a nyní jsou její výrobky dostupné ve většině členských států EU, USA, Kanadě, Kazachstánu a dalších zemích. Dnes jsme se však rozhodli nehovořit o všech zařízeních vyráběných domácí značkou, ale dotknout se pouze nejlepších multifunkčních vařičů Redmond. Mezi kuchyňskými pomocníky jsou tato zařízení považována za nejoblíbenější a vždy chcete, aby vytvářela kulinářská mistrovská díla, která překvapí vaše blízké i hosty.

Bohužel jen málo ruských značek může konkurovat výrobkům světových gigantů. Proto nás obzvlášť těší, že pozitivní ohlasy na multicooker získáváme nejen od domácích, ale i od zahraničních kupujících. A přiznejme si, že zcela souhlasíme s vysokými známkami výrobků výrobce od Můžete bezpečně vzít jakýkoli model multicookeru od společnosti Redmon, protože žádný z nich vás nezklame. Chcete si koupit nejlepší, nejen nejlepší spotřebič?? Náš přehled vám s tím pomůže a přináší 7 ideálních zařízení v různých cenových kategoriích s širokou škálou funkcí.

REDMOND SkyCooker M903S

Jeden z nejlepších multifunkčních hrnců Redmond má 17 automatických programů, s nimiž přístroj snadno připraví jak klasické pokrmy, tak originální, například fondue nebo paštiku, uvaří svařené víno. Jeho volně volitelná funkce MultiCooker vám umožní vytvářet jedinečné kulinářské výtvory nebo přizpůsobit standardní režimy podle vaší chuti. Součástí multicookeru je vše, co potřebujete k vaření. naběračka a lžíce, odměrka, stojan na vaření v páře. Spotřebič můžete ovládat ručně nebo prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu z domova, venku nebo v kanceláři. Aplikace obsahuje také knihu receptů pro tento model multifunkčního vařiče. Nevýhody. není příliš snadné vyjmout nádobu pro sběr kondenzátu.

 • 3D vytápění;
 • Podpora technologie vaření sous-vide;
 • malé rozměry;
 • uživatelsky přívětivá a funkční aplikace;
 • Ovládání z chytrého telefonu;
 • rychlost vaření;
 • Mnoho programů na vaření.

REDMOND RMC-IHM301

Kompaktní multicooker s indukčním ohřevem pro neomezené možnosti vaření. Funkce ohřevu umožňuje spotřebiči rychle dosáhnout provozní teploty a udržovat ji s přesností na desetinu stupně. Bohatá sada přednastavených programů. vařte známé každodenní nebo originální pokrmy všemi možnými způsoby, včetně moderní restaurační technologie sous-vide ve vakuu. Čtyřlitrová mísa je potažena keramickým nepřilnavým povrchem a stejně jako nádobí pro indukční varné desky se vyznačuje svou hmotností a silnými stěnami. Proto se nic nepřipaluje a jídlo se vaří rovnoměrně. Jedinou nevýhodou multifunkčního vařiče je absence koše na fritování, který je nutné dokoupit zvlášť.

 • Výkonný multifunkční vařič s indukčním ohřevem;
 • snadná údržba;
 • kompaktní rozměry;
 • poměr ceny a kvality;
 • silnostěnná mísa a keramický nepřilnavý povrch;
 • plná funkčnost.
READ  Který mixér je lepší stacionární nebo planetární

REDMOND RMC-P350

Tento oblíbený model kombinuje dva spotřebiče na vaření pod jednou střechou: multifunkční hrnec a tlakový hrnec. V jeho arzenálu je 14 programů, včetně „expresního“ pro zrychlené vaření, časovače na 24 hodin v krocích po 1 minutě, automatického ohřevu. Výrobce věnoval velkou pozornost bezpečnosti při používání a vybavil multicooker tlakovým čidlem, bezpečnostním ventilem a teplotní ochranou. Mobilní aplikace s 200 recepty speciálně upravenými pro RMC-P350 usnadňuje vaření. Kupující si velmi pochvalují kvalitu a jsou spokojeni s výsledky vaření, ale zjistili jednu nevýhodu modelu. bez návodu k použití nelze vždy pochopit nastavení času a teploty.

 • Spolehlivý multicooker s vícestupňovým bezpečnostním systémem;
 • odnímatelné víko;
 • 14 režimů vaření pro multifunkční a tlakový hrnec;
 • praktická kniha receptů;
 • Má příjemný vzhled;
 • rychlost vaření;
 • Non-volatile ukládání nastavení po dobu 15 minut.

REDMOND SkyCooker RMC-M92S

Jedná se o skvělý multifunkční vařič pro velkou rodinu z chytré řady SkyCooker, který umí péct, vařit, zapékat a dusit v 17 různých režimech. Velká pánev o objemu 5 l s korejským nepřilnavým povrchem Anato je vysoce odolná vůči změnám teploty a přírodním kyselinám obsaženým v potravinách. Má proto dlouhou životnost. Poslední novinka společnosti Redmond je dodávána v prémiovém technologickém provedení a podporuje dálkové ovládání a integraci s Alice. Díky zjednodušenému designu je kávovar EC 850 M kompaktnější než mnoho jiných kávovarů. Nejvážnější výtkou je podle uživatelů tvrdý kryt, který zanechává otisky prstů. Jinak je multicooker úspěšný, praktický a spolehlivý.

 • snadné ovládání pomocí chytrého telefonu;
 • Mnoho programů a flexibilní nastavení;
 • malé rozměry;
 • kvalita materiálů;
 • Integrace s ekosystémem Yandex;
 • skvělé balení.

REDMOND RMC-M140

Multifunkční tlakový hrnec/multivařič REDMOND RMC-M140 se snadno ovládá a okamžitě upoutá pozornost svou vzácnou zlatočernou barvou. Navenek je design standardní, ale pod karoserií se skrývají špičkové funkce. Za prvé, přístroj je vybaven 17 režimy pro multicooker a tlakový hrnec, které umožní realizovat jakékoli kulinářské nápady. Za druhé, spotřebič podporuje všechna potřebná nastavení, včetně 24hodinového časovače. Za třetí je zcela bezpečný. výrobce zavedl 4 úrovně ochrany, což je při práci v režimu tlakového hrnce velmi důležité. Kupující, z nevýhod, odhalil pouze krátký napájecí kabel. Na druhou stranu kvalita vaření a výkon multifunkčního vařiče nejsou problémem. K dispozici je mnoho inteligentních programů, takže nemusíte volit čas a teplotu.

Výběr nejlepšího multifunkčního vařiče pro vaši domácnost

Není ani tak nejlepší, jako spíše dobrý a šikovný multifunkční vařič pro domácnost. Měli byste si vybrat podle svých potřeb. Obvykle porovnávám podle množství funkcí a nákladů. poměr cena/výkon. Vždy chcete získat „více“ za nižší cenu.

Multicooker se hodí, když máte na vaření málo času. Důležité pro mladé rodiče, studenty, zaneprázdněné lidi. Multicooker je nepostradatelný v kuchyních, které nemají plynové sporáky. Vaření na něm je o něco pohodlnější než na elektrickém vařiči. Pokud nemáte sporák a máte jen obyčejný elektrický vařič, je dobré si vybrat ten nejlepší multicooker do vaší kuchyně. Vařič je nutností. pak je to stožár!))

V multicookeru je díky speciálnímu ohřevu mísy lepší vařit kaše v páře a potraviny vařit. A parní ventil usnadňuje vaření, takže například mléčná kaše nevytéká.

Pokud jde o výběr multifunkčních vařičů, kromě značek a marketingu existují kvalitativní a kvantitativní rozdělení.

Multicookery se liší například objemem mísy (3-5-6 litrů), kapacitou a počtem programů. Jedná se o kvantitativní charakteristiky. Podívejte se, co vám nejlépe vyhovuje.

A kvalitativní rozdíly jsou mnohem zajímavější. Může jít o nové a užitečné funkce, jako je modul Bluetooth s připojením k chytrému telefonu a aplikace s recepty, plánováním a upomínkami. Mohla by existovat významná rozšíření, jako je multicooker, multicooker s pánví atd.п. Rád bych také upozornil na různé konstrukční rozdíly, jako je odnímatelný parní ventil, který lze snadno vyjmout a opláchnout pod tekoucí vodou. Ne všechna zařízení mají tuto funkci a její absence často způsobuje určité nepohodlí při používání multifunkčního vařiče. Užitečné. vícevařiče s objemovým topným tělesem (nebo s uzavřeným ventilačním okruhem), tlakové vařiče atd.д.

A když se rozhodnete pro minimum užitečných funkcí, můžete zvážit konkrétní značku / řadu a hledat nabídku za rozumnou cenu.

Stručně jsme představili řadu modelů.

Jedním z nejoblíbenějších modelů s poměrem ceny a funkčnosti je REDMOND RMC-M90. Vypadá docela futuristicky, má možnost výběru barev. Vhodné i pro malé kuchyně. Má rukojeť pro přenášení. Informativní displej a hlasový komentář pro snadné ovládání.

 • Výkon: 860. 1000 W
 • Objem: 5 l
 • Počet programů: 17
 • Parní ventil: odnímatelný
 • Vnitřní víko: odnímatelné
 • Displej: LCD, barevný, LED
 • Součástí dodávky je: kuchařka, koš s rukojetí na fritování, nádoba na páru.

Pak vám doporučuji věnovat pozornost jednodušší variantě. REDMOND RMC-M4516 je multifunkční vařič se zajímavým designem.

 • Výkon: 860 wattů
 • Kapacita: 5 l
 • Počet programů: 14
 • Parní ventil: odnímatelný
 • Displej: LED
 • Součástí balení je kniha receptů, parní vařič

Pro ty, kteří hledají více, se podívejte na chytrý vařič REDMOND SkyCooker M40S. Díky technologii Bluetooth jej lze ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu pomocí mobilní aplikace Ready for Sky. Proces vaření můžete spustit a řídit na dálku.

Další možnost chytrého multifunkčního vařiče od společnosti REDMOND. Jedná se o zařízení SkyCooker M224S.

Jedná se o podobný model jako jeho předchůdce, ale o něco výkonnější. Aplikace umožňuje vybrat recept a spustit proces vaření stisknutím tlačítka.

Tlakové hrnce jsou v poslední době velmi oblíbené. Jsou technologicky mnohem vyspělejší než sovětské tlakové hrnce a jsou jednodušší a bezpečnější. Mají všechny funkce jednoduchého multifunkčního vařiče a navíc umožňují vaření pod tlakem.

Jednou z nejoblíbenějších možností je tlakový hrnec REDMOND RMC-PM400. Multicooker je vybaven 3D ohřevem, speciálním víkem, které odolává vysokému tlaku, a dvěma parními ventily a tlakovým senzorem. S tímto elektrickým tlakovým hrncem můžete objevovat nové recepty.

Neméně zajímavou možností je tlakový hrnec REDMOND RMC-PM503.

 • Výkon: 900 W
 • Počet programů: 15 automatických programů
 • Napájení: 220-240 V, 50 Hz
 • Objem mísy: 5 l
 • Čtyřúrovňový bezpečnostní systém
READ  Který kotel je lepší parapetní nebo komínový kotel

A nejvyšší možnost. Koupit nebo ne, rozhodněte se sami. 2 šálky multicooker má úzké použití. Je nepravděpodobné, že byste vařili dvě jídla najednou. To může být důležité pro velkou rodinu nebo při přípravě slavnostních příležitostí. V každém případě není vhodný do malé kuchyně. Ačkoli. )))

Mluvím o chytrém multifunkčním vařiči REDMOND SkyCooker CBD100S se dvěma mísami. Design více než futuristický))))

 • Výkon: 1600 W
 • Napětí: 220-240 V, 50 Hz
 • Objem mísy: 2 × 4,5 l
 • Počet automatických programů: 21

Výběr jsem provedl na základě zkušeností, cen a dostupnosti na trhu. Existuje mnoho oblíbených modelů, které již nelze zakoupit. Přesto jsou uvedeny skutečné modely. Můžete ji pořídit jako dárek pro svého manžela nebo přítelkyni (je 8. března), můžete ji pořídit pro svou matku, tchyni nebo tchána. Lze jej pořídit pro studenta na koleji apod.

Různé multifunkční vařiče

Než si vyberete značku multicookeru, je užitečné vědět, jaké druhy a typy tohoto zařízení existují.

 • Dotykový displej. panel režimů má podobu obdélníkové obrazovky a všechny režimy a ovládací plochy jsou na samotném displeji; spotřebič lze ovládat dotykem prstu.
 • Tlačítko. Přepínače režimů těchto spotřebičů jsou rovněž umístěny v obdélníkové ploše, obvyklá tlačítka jsou skryta pod vnější vrstvou panelu. To vytváří dojem dotykového panelu.
 • Pomalý sporák. Jedná se o běžný multifunkční vařič se standardní sadou režimů vaření. Proč pomalý hrnec? Tento název vznikl proto, že vaření v pomalém hrnci trvá déle než v horním hrnci. Tento typ poskytují všechny společnosti zabývající se výrobou multicookerů.
 • Tlakové hrnce. Jedná se o spotřebiče, které kombinují funkce běžného multicookeru s možností přepnutí do režimu rychlého vaření. Rychlost vaření se zvyšuje působením vysokého tlaku uvnitř spotřebiče, když je víko hermeticky uzavřeno.

Podle typu nastavených režimů mohou být multifunkční vařiče:

 • Automatické programy vaření se skládají z pevných nastavení času a teploty;
 • Poloautomatický provoz. jedná se o typ provozu, při kterém můžete měnit dobu vaření
 • Manuální. programy, které vyžadují nastavení teploty a času.

Pokud nepotřebujete spotřebič obsluhovat sami, je lepší koupit multifunkční vařič s přednastavenými automatickými režimy.

Neobvyklé a experimentální modely

Rodina multifunkčních hrnců má mnoho neobvyklých, originálních a dokonce i zcela zvláštních modelů. Některé z nich jsou poměrně úspěšné a mají svůj podíl na trhu již řadu let. Ostatní se jen snaží upoutat pozornost spotřebitele.

který, multicooker, lepší, redmond

DeLonghi Extra chef plus FH1396/1.BK

Multifunkční vařič Extra Chef plus FH1396/1.BK slavné značky DeLonghi není navzdory svému působivému vzhledu zrovna multicooker. Jde o to, že tento přístroj kombinuje funkce multicookeru a aerogrilu. A na dně objemné mísy je speciální stěrka na míchání obsahu (díky ní bude vaření horkým vzduchem rychlejší a rovnoměrnější).

Mezi funkce tohoto spotřebiče patří 5 přednastavených programů (brambory, pizza, koláč, guláš, funkce grilu) a 3 speciální programy (pánev, trouba a funkce vzduchového grilu). Tento přístroj lze použít k přípravě pizzy, koláčů, koláčů, rizota, dušeného masa, ryb, masa nebo brambor. Má hrnec, do kterého se vejde až osm osob, a nejlepších výsledků dosahuje s minimem oleje (výrobce uvádí, že na kilogram čerstvých brambor je potřeba méně než 1 lžička oleje).

Kambrook AMX500

Neobvyklý spotřebič značky Kambrook se nazývá „Thermal Chef“. Jedná se o multifunkční zařízení, které může fungovat jako parní vařič, mixér a kuchyňská váha.

Podle výrobce je přístroj schopen provádět řadu operací: sekání zeleniny, ovoce, ledu ostrými nerezovými noži, šlehání krémů a omáček nebo mléčných koktejlů, přípravu teplých pokrmů. Může pracovat i v režimu vaření v páře, což je důležité zejména pro milovníky zdravé výživy.

Spotřebič má 6 automatických programů s optimálním nastavením teploty, doby vaření a rychlosti míchání pro různé pokrmy, jako je jogurt, polévka a těstoviny.

Bohužel toto zařízení zatím nebylo v naší testovací laboratoři. Doufáme, že si to někdy vyzkoušíme.

Garlyn Mr-Duo5

Dalším originálním zařízením, které jsme si oblíbili, je multicooker Garlyn Mr-Duo5, který je vybaven dvěma miskami s malou kapacitou. Samozřejmě by se nehodil pro vaření velkého hrnce polévky nebo pečení velkého kusu masa. Má však své výhody: protože je dodáván se dvěma parními nádobami, můžete v něm vařit čtyři jídla najednou (!), které jistě osloví majitele malých kuchyní nebo ty, kteří bydlí v garsonce.

Spotřebič se vyznačuje uživatelsky přívětivým ovládáním, stylovým designem a vysoce kvalitním zpracováním. Integrované programy umožňují vařit většinu standardních pokrmů. pečení, zapékání, dušení a sous vide.

Který multicooker je nejlepší??

Všechny multifunkční vařiče jsou vhodné pro všechny druhy potravin. Téměř všechny standardní funkce a aplikace se opakují. Ačkoli každý z nich má své vlastní odlišnosti. Ten či onen výrobce klade do jejich základu různé vlastnosti, které jsou charakteristické pouze pro modely dané společnosti.

Zejména lze poznamenat, že při výběru multicookeru je třeba se řídit základní funkčností. Na základě toho jeden spotřebitel dává přednost odloženému začátku vaření a jiný dává přednost jogurtovému programu. To znamená, že si můžete vybrat jeden nebo druhý podle svých potřeb. Souhrnně lze říci, že všechny tři typy mají tyto charakteristické rysy.

Redmond

Tento cenově dostupný multifunkční vařič se vyznačuje plnohodnotnou funkčností a umožňuje přípravu nejrůznějších pokrmů. Má vylepšenou varnou mísu.

Philips

Osvědčená a spolehlivá značka multicookerů. Obsahuje všechny standardní funkce, které jsou dostatečné pro přípravu různých jídel. Zvláštností je funkce spaghetti.

Moulinex

Multicooker s vysoce kvalitní keramickou mísou. Třída Premium, takže je dražší. Plně funkční, což zajišťuje vysokou úroveň přípravy pokrmů. K tomu přispívá třístupňový systém ohřevu, který zajišťuje správný, všestranný ohřev a rychlé a kvalitní vaření.

Všichni tři jsou vhodnými kandidáty na výběr. Podrobný popis, aby se každý spotřebitel mohl správně orientovat a úspěšně nakoupit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS