Kuchyňský strojek s nástavcem na těstoviny

Philips strojek na těstoviny. Nalezeno 121 položek.121 výrobek

Mechanický kráječ nudlí je určen pro výrobu nudlí v domácnosti. Možnost krájení nudlí na široké a úzké proužky (2 mm, 4 mm).Bezpečné připevnění ke stolu pomocí odnímatelné svorky. Odnímatelný blok na krájení nudlí. Kompaktní, vyžaduje málo místa.

Výrobce: Makin’s Clay Typ: strojek na válení těstovin

Foodatlas DHH-220C slouží k rovnoměrnému rozválení těsta na špagety, nudle a další druhy těstovin. Části, které přicházejí do styku s potravinami, jsou vyrobeny z poniklované oceli. Zařízení pro zvýšení produktivity.

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, váleček na těstoviny, typ těstovin: špagety, vlastnosti: nastavitelná tloušťka těstovin, počet tlouštěk těstovin: 9

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, šířka listu těstovin: 140 mm, typ těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, počet buněk: 3, funkce: nastavitelná tloušťka těstovin, svorka pro upevnění na stůl, tloušťka těstovin.

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, šířka listu těstovin: 150 mm, typ těstovin: široké nudle, tenké nudle, funkce: nastavitelná tloušťka těstovin, počet úrovní tloušťky těstovin: 9

Nůž na nudle je vyroben z nerezové oceli. Použití strojku je velmi snadné: projděte plát těstovin strojkem, aby byl plochý, položte plát těstovin na řezací válečky, otočte rukojetí a strojek nakrájí nudle. Tloušťku řezu lze nastavit.

Určeno pro přípravu nudlí v domácnosti. Těsto jednoduše rozválejte na požadovanou tloušťku a lehce přitlačte nůž. Dokonale rovné domácí nudle se při sebemenším pohybu ruky promění v těsto. Stejně dokonale pod.

Materiál: ocel, plast, funkce: krájení nudlí, šířka listu těstovin: 150 mm, druh těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, funkce: variabilní tloušťka těstovin, drátěná svorka pro upevnění na stůl, tloušťka těstovin: 0.60-4.80 mm, počet kroků.

Vertikální napařovač S8000 účinně vyhlazuje záhyby díky výkonnému přívodu páry a pohodlné desce s nastavitelným úhlem. A to i na nejhůře přístupných místech tkaniny.Deska s nastavitelným úhlem umožňuje napařovat oblečení v úhlu, který vám vyhovuje.

kuchyňský, strojek, těstoviny

Pokud milujete chutné domácí jídlo, ale nechcete trávit celý den v kuchyni, je pro vás řešením prkénko na nudle Kelli KL-4110. Dopřejte své rodině a hostům lahodné nudlové polévky, domácí knedlíčky a knedlíčky, tenké a chutné pizzy. A nevyhodíte žádné peníze.

K výrobě lahodných domácích nudlí potřebujete pouze těsto na těstoviny a strojek na pepřové těstoviny. Návod dodávaný se strojem obsahuje recept na těsto, který společnost Gefu doporučuje pro výrobu nudlí špičkové kvality. Přidání čerstvého špenátu do těsta.

Strojek na těstoviny Fimar MPF 2.5 je všestranným pomocníkem pro výrobu všech druhů těstovin. Strojek uhněte těsto do dokonalé konzistence a připraví italské těstoviny. Množství dostupných nástavců umožňuje různé tvary, velikosti a rozměry.

Strojek na těstoviny Gemlux GL-PMZ-180 je vhodný k plátování tenkého těsta na výrobu těstovin, lasagní, cannelloni, raviol, nudlí různých šířek atd.П. Je vybaven jedním párem válečků, které jsou poháněny ručně odnímatelným ručním pohonem.

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, šířka těstovinového plátu: 180 mm, druh těstovin: široké nudle, tenké nudle, funkce: regulace tloušťky těsta, upínací zařízení pro upevnění na stůl, tloušťka těsta: 0.50-3 mm, počet stupňů tloušťky.

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, šířka listu těstovin: 150 mm, druh těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, funkce: nastavitelná tloušťka těstovin, svorka pro připevnění ke stolu, tloušťka těstovin: 0.50-3 mm

Nepostradatelný nástroj pro každého řemeslníka, který vyrábí hliněné šperky a dekorativní předměty. Stroj na výrobu polymerové hlíny slouží k: válcování polymeru, míchání laminátů různých barev, zapracování akrylových barev do polymeru, dávání.

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, plátkování těstovin, typ těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, vlastnosti: nastavitelná tloušťka těstovin, tloušťka těstovin: 1-2 mm, počet stupňů tloušťky těstovin: 7

Délka, mm.: 180 mm Šířka, mm.160 mm Výška, mm.Výrobce: Itálie Země: Itálie Výkon, W.: 80

9 poloh pro tloušťku odvíjeného plechu Včetně držáku pro připevnění ke stolu Rozměry:. Výška 130 mm. Šířka 150 mm. Délka 200 mm Vyrobeno z vysoce kvalitní chromované oceli Mechanický pohon. Tloušťka válcované vrstvy hlíny.

Regina Design ruční kráječ na těstoviny Nový ruční kráječ na těstoviny Regina, oblíbený u žen v domácnosti. Moderní, stylový design nahrazuje útulné, domácké barevné schéma „staré“ Reginy. Tloušťky těsta přidané do odolného plastu.

Určení: tvarování, instalace: stolní, ovládání: mechanické, maximální zatížení potravin: 5 kg, výkon: 0.30 kW, výška: 50 mm

READ  Jak resetovat závadu na chladničce Beko

Pohon: mechanický, materiál: ocel, dřevo, šířka listu těsta: 140 mm, typ těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, počet buněk: 3, funkce: nastavení tloušťky těsta, svorka pro připevnění ke stolu, tloušťka těsta: 0.50-2.20 mm

Dvourychlostní kuchyňský robot Philips HR7628 Daily Collection s výkonem 650 W je ideální pro použití v kuchyni. Díky funkci impulsu můžete suroviny rozemlít co nejdůkladněji. Kapacita mísy 2.Objem 1 litr pro velká jídla pro celou rodinu. Ve společnosti com.

Pokud jste fanouškem italské kuchyně, pak si s pomocí jedinečného zařízení, špagetovače „FETUCHINE“, můžete doma snadno uvařit skutečné špagety a nejen to, které se budou od těch kupovaných lišit nejen původní chutí a kvalitou.

Kráječ na těsto Kelli KL-4111 je určen k přípravě těsta na knedlíky, koláče, pizzu, knedlíky a další. Princip fungování modelu Kelli KL-4111 je jednoduchý: při otáčení knoflíku se aktivují speciální válečky a vyválí tenké těsto. Šířka válcování 150 mm. K dispozici je 9.

Vařič těstovin Ariete

Mechanický kráječ nudlí je určen pro domácí výrobu nudlí. Možnost krájet nudle na široké a úzké proužky (2 mm, 4 mm).Bezpečné připevnění ke stolu pomocí odnímatelné svorky. Odnímatelná jednotka na krájení nudlí. Kompaktní, vyžaduje málo místa.

Ariete 185 Hamburger PARTY TIME Kráječ na hamburgery

Kuchyňský robot 1596/1 GOURMET PRO METAL se postará o všechny domácí práce a vám zbude více času a energie na vytváření mistrovských kulinářských děl. Cokoli chcete uvařit. Tento přístroj vám pomůže vypořádat se s časově náročnými a poměrně zdlouhavými procesy. Spotřebič je kompaktní a nevyžaduje žádné náklady.

Ariete 1596/01 Gourmet PRO vařič smetany

Strojek na těstoviny Fimar PF25E 220V je stolní přístroj pro restaurace s národní kuchyní, potravinářské provozy nebo jakékoli stravovací zařízení, kde se podávají přírodní italské těstoviny. Navrženo pro automatizaci procesu přípravy čerstvých těstovin.

Strojek na těstoviny Fimar PF25E 220V

Tento jedinečný přístroj vám umožní připravit si doma pečená originální jídla v italském stylu, která nechutnají tak dobře jako ta kupovaná. Váleček na těstoviny a výrobník raviol vám usnadní domácí přípravu pravých italských těstovinových pokrmů.

Výrobník těstovin a raviol Bradex TK 0094

Bosch MUM54A00

Motor Bosch MUM54A00 900 W: ideální pro hnětení i těžkých těst na pizzu a knedlíky a rychlé šlehání.

Nástavce se otáčejí ve třech směrech najednou podle planetárního principu. Žádné zbytky na dně a stěnách mísy a žádné ruční míchání.

Automatický hnětací hák, plochý šlehač, objemový šlehač a šlehací nástavec jsou součástí balení.

Snadné zvedání ramene: automatické zvedání ramene stisknutím tlačítka pro pohodlnou výměnu příslušenství.

  • 7 rychlostních režimů;
  • Systém Easy Arm Lift;
  • Snadné čištění;
  • Ozubená kola a agregáty jsou vyrobeny převážně z plastu;
  • Chatrné trysky;

Bosch MUM54A00

Podle webových stránek obzor-tovarov.Pro k 28/03/2022

Garlyn S-350

Garlyn S-350 je díky své kvalitě a rychlosti míchání velmi žádaným kuchyňským spotřebičem. Dodává se s hákem, šlehací metlou a hnětací hlavicí. Tělo je vyrobeno ze stříbrného plastu a má stylový a moderní vzhled. Skříň je vybavena pogumovanými nožičkami, které zajišťují stabilitu při práci i při nejvyšší rychlosti. Nerezová mísa má objem 5,5 l a najednou poskytne dostatek jídla pro velkou rodinu.

Planetární otáčení, které rovnoměrně mísí přísady, zajišťuje silný převodový mechanismus s kovovými ozubenými koly. Při provozu na maximální výkon a zpracování tvrdých výrobků se nemusíte obávat zlomení, zubatých hran nebo deformace. Ozubená kola jsou vyrobena z vysoce pevného kovu a mají robustní a důmyslně navrženou konstrukci.

Odolnost a dlouhou životnost umožňuje ochrana motoru proti přetížení (měkký rozběh, pulzní režim). Počet rychlostí stroje: 6. Jednoduché ovládání: Tlačítka slouží k nastavení rychlosti potřebné pro konkrétní sekání, zvýšení rychlosti, spuštění a zastavení.

Funkční použití. Výroba těsta, šlehání vajec, smetany, vzdušného krému. Spotřebič je vybaven průhledným víkem, které zabraňuje rozstřiku tekutých látek. Díky speciální přihrádce ve víku lze do mísy mixéru během práce přidávat chybějící přísady, aniž by se přístroj zastavil.

Kromě základních funkcí nabízí výrobce na svých webových stránkách nástavec na mletí masa, nástavec na mixování, nástavec na sekání.

Strojek na těstoviny Marcato

Stroj na výrobu těstovin je vyroben z nerezové oceli. Vyválí těsto na knedlíky, pizzu, masové kuličky a mnoho dalšího. Nepostradatelné v restauracích a kavárnách. Válečky tohoto stroje jsou leštěné a neškodné. Jsou vyrobeny z.

Strojek na těstoviny Marcato Classic Atlas 180 mm

Země. Výrobce: Itálie. Italský elektrický motor pro kráječe těstovin, kráječe nudlí a mlýnky Marcato. Má dva provozní režimy: 1. Pulsní. Režim. 2. Nepřetržitý provozní režim. Elektromotor Marcato Pasta Drive má motor o výkonu 100 W Cena tohoto modelu je 1,5 kW.

Motor Marcato Pasta Drive pro mlýny Atlas, Ampia, Roller dough sheeter, Marga Mulino

kuchyňský, strojek, těstoviny

Pohon: mechanický, materiál: hliník, ocel, šířka plechu: 150 mm, počet kuliček: 3, vlastnosti: variabilní tloušťka těstovin, svorka pro upnutí na stůl

READ  Jak demontovat kuchyňský odsavač par

Ruční řezačka těsta. Marcato Atlas 150 Roller Váleček na ravioli

Kráječ na těstoviny Kelli KL-4109 vám pomůže vytvořit dokonalé nudle nebo vyválet těsto. Stříbrný kovový kryt je ke stolu připevněn speciální šroubovou svorkou. Mechanický pohyb umožňuje obejít se bez elektrické energie, takže kráječ těstovin není třeba připojovat k elektrické síti.

Strojek na těstoviny Kelli KL-4109, stříbrný

Ruční lis na těstoviny. Stroj na těstoviny Marcato Regina Design

V dnešní době je snadné vařit pohodlně a komfortně, protože existuje spousta šikovných nástrojů, které usnadňují přípravu jídel. Jedním z nich je ruční kráječ na nudle pro domácnost od italské společnosti Marcato, který je nezbytným pomocníkem při přípravě nudlí.

Strojek na těstoviny Marcato Classic Atlas 150 mm

Pohon: mechanický, materiál: hliník, ocel, funkce: fólie, šířka fólie: 150 mm, typ těstovin: lasagne, vlastnosti: variabilní tloušťka těstovin, upínací zařízení pro upevnění na stůl, tloušťka těstovin: 0.60-4.80 mm, počet různých tlouštěk těsta: 10

Ruční strojek na těstoviny Marcato Atlas 150 Slide

Pohon: mechanický, materiál: hliník, ocel, funkce: výroba raviol, krájení nudlí, šířka těstovinového listu: 150 mm, typ těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, počet buněk: 3, funkce: nastavitelná tloušťka těstovin, svorka.

Sada těstovin Marcato (Atlas 150 špaget Ravioli)

Druh výrobku: těstoviny, typ zařízení: hnětač, druh těstovin: pevné, účel: hnětení, krájení, instalace: stolní, ovládání: elektromechanické, počet rychlostí: 1, min. Tloušťka r.

Pasta Fresca Welness Marcato 3 v 1: elektrický strojek na těstoviny, strojek na těsto a kráječ špaget

Pohon: mechanický, materiál: hliník, ocel, funkce: výroba raviol, výroba knedlíků, krájení nudlí, šířka listu těstovin: 150 mm, typ těstovin: špagety

Sada na těstoviny Marcato Classic 150 kráječ na nudle, kráječ na těstoviny, tvořítko na ravioli

Kráječ těsta, váleček na těsto na knedlíky, manti, sušenky, Roshell

Mixér na těstoviny Marcato 220 V / 170 W Mixér na tuhá těsta, kynuté těsto, těsto na křehké pečivo. Italský motorizovaný hnětač těsta, který sám zpracuje až 10 kg těsta za hodinu.Možnost míchat až 800 g těstovin najednou.Hněte velmi tuhé těsto na nudle, knedlíky, sýr, vaječné výrobky atd.

Míchačka těsta Marcato Pasta Mixer 220V/170W

Staňte se doma opravdovým šéfkuchařem a umožněte rodině a přátelům vychutnat si lahodné kulinářské speciality s jedinečnými předměty z této kolekce!

Atlas 180 Slide je rozšířená verze bezchybného italského stroje na výrobu těstovin Marcato Atlas 180 Slide. Těsto na knedlíky, domácí knedlíky a houskové knedlíky vyválejte rychle, rovnoměrně a tence.

Váleček na těsto Marcato Atlas 180 Slide manuální, šířka plechu 180 mm

Stroje na těstoviny

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, šířka listu těstovin: 180 mm, typ těstovin: široké nudle, tenké nudle, funkce: nastavitelná tloušťka těstovin, svorka pro připevnění ke stolu, tloušťka těstovin: 0.50-3 mm, počet stupňů tloušťky.

Stroj na výrobu těsta Gemlux GL-PMF-180

Pokud milujete chutné domácí jídlo, ale nechcete trávit celý den v kuchyni, je pro vás řešením výrobník nudlí Kelli KL-4110. Dopřejte své rodině a hostům lahodné nudlové polévky, domácí knedlíčky a knedlíčky nebo tenkou křupavou pizzu. A nemusíte přitom utrácet příliš mnoho peněz.

Strojek na těstoviny Kelli KL-4110

Pohon: mechanický, materiál: hliník, ocel, funkce: krájení nudlí, šířka listu těstovin: 150 mm, druh těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, funkce: úprava tloušťky těstovin, klip pro připevnění na stůl, tloušťka těstovin: 0.60-4.

Marcato Atlas 150 Designový kráječ těstovin

Gemlux GL-PMZ-180 je určen k válení těsta do vrstev pro přípravu lasagní, cannelloni, raviol, nudlí různých šířek atd.П. Je vybaven jedním párem válečků, které jsou poháněny ručně odnímatelným ručním pohonem.

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: výroba raviol, výroba knedlíků, krájení nudlí, šířka těstovin na plechu: 160 mm, typ těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí, t.

Zeidan Z-1195 5v1 strojek na těsto Miracle pelmeni maker

S tímto jedinečným přístrojem si doma snadno připravíte pravé italské pokrmy, které se od těch kupovaných budou lišit originální chutí a kvalitou. Výrobník raviol a váleček na těstoviny vám pomůže vyrobit.

BRADEX TK 0094 stroj na těstoviny a knedlíky

Kráječ na nudle Kelli KL-4109 vám pomůže vytvořit dokonalé nudle nebo vyválet těsto. Kovový kryt stříbrné barvy je připevněn k desce stolu pomocí speciální šroubové svorky. Mechanický mechanismus umožňuje obejít se bez elektřiny, takže la.

Kelli KL-4109 Stroj na výrobu těstovin

READ  Jaký tlak by měl být v kotli vaillant

Mechanický kráječ z nerezové oceli, nože z nerezové oceli. Kráječ na nudle si skvěle poradí s jakoukoli tloušťkou těsta a praktická plastová rukojeť umožňuje snadné otáčení nudlí. Spotřebič se snadno používá.

MAYER BOCH 25994 Výrobník těstovin a pelmeně

Elektrický strojek na těstoviny 220v H=2, D=18, B=16cm (Imperia)

Strojek na těstoviny ruční kráječ těstovin XINXIN PME-180

Pokud jste fanouškem italské kuchyně, pak si s pomocí jedinečného přístroje, špagetovače „FETUCHINE“, můžete doma snadno uvařit pravé špagety, a nejen to, které se budou od těch kupovaných lišit nejen originální chutí a kvalitou.

Stroj na těstoviny BRADEX Fettuccine

Tryska je určena k přípravě raviol. Vhodné pro strojky na těstoviny Obr. 28300, 28240,28230. Země původu: Německo Země výroby: Německo

Tryska pro strojky na těstoviny Camilla od GEFU

Ravioli & Pasta Machine je zvláštní přístroj z plastu a kovu na výrobu těstovin a raviol (je nutné zakoupit samostatné příslušenství). Umožňuje snadnou přípravu různých těstovinových pokrmů a její použití v domácnosti je velmi snadné.

Strojek na těstoviny Titania

Staňte se doma opravdovým šéfkuchařem, který vám a vašim blízkým umožní vychutnat si lahodné kulinářské speciality s jedinečným doplňkem do sbírky!

Výrobník těstovin „Bradex“ pro výrobu těstovin a raviol

Tagliolini, fettuccini, lasagne. Všechny druhy těstovin pro nejnáročnější chutě. Jeden spotřebič a kolik úžasných variací na talíři. Domácí těstoviny s čerstvými potravinami. Je to fantastické! S vařičem těstovin DELICIA můžete mít na stole kdykoli budete chtít.

Strojek na těstoviny Tescoma Delicia 630872

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: výroba raviol, krájení nudlí, šířka těstovinového listu: 145 mm, druh těstovin: lasagne, špagety, široké nudle, tenké nudle, vlastnosti: nastavitelná tloušťka těstovin, svorka pro připevnění ke stolu, tloušťka.

Kráječ na nudle / výrobník nudlí DeLuxe

Kráječ na nudle Kelli KL-4111 je ideální pro přípravu těsta na knedlíky, koláče, pizzu, knedlíky a další. Princip fungování modelu Kelli KL-4111 je jednoduchý: po otočení knoflíku se aktivují speciální válečky a vyválí tenké těsto. Šířka válcování 150 mm. Kontrola 9.

Strojek na těstoviny a knedlíky Kelli KL-4111

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, váleček na těstoviny, typ těstovin: široké nudle, tenké nudle

MAYER BOCH Stroj na těstoviny 22603, stříbrný

Podlahový válcovací stroj Makin’s odolný proti opotřebení. Hlína (strojek na těstoviny), čl. 35054

Pohon: mechanický, materiál: ocel, funkce: krájení nudlí, plátkování, funkce: nastavení tloušťky těsta

Elektrický stolní kráječ těstovin XINXIN DJJ-200C

Kráječ na těstoviny Hurakan HKN-RE150. Váleček na těstoviny a nudle tagliolini 2 mm nebo fettuccine 6,5 mm. Ideální pro použití v malých italských nebo čínských kuchyních. Konstrukce stroje z chromované oceli. Těstovinové fólie.

Strojek na těstoviny HURAKAN HKN-RE150

Lis na ravioli je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni. Vytvoříte ravioli stejného tvaru a velikosti, rychlá a snadná příprava. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu. Pohodlné a bezpečné použití. Lze doplnit dalšími produkty Leo. Fit.

Strojek na těstoviny Fimar MPF 4

Kapacita mísy 4 kg, výkon 13 kg/hod, materiál jádra z nerezové oceli a slitiny mosazi a bronzu, nástavce ze slitiny mosazi a bronzu, nástavce nejsou součástí dodávky, výkon 0,75 kW, napětí 220 V, čistá hmotnost 42 kg

Který strojek na těstoviny je nejlepší koupit?

Výrobci těstovin vykonávají základní práci za šéfkuchaře: válí a krájí těsto na různé druhy těstovin. Většina modelů má variabilní tloušťku, šířku a tvar nudlí, některé mají nástavce na přípravu raviol a pelmeni. Výběr psacího stroje by se měl řídit těmito parametry:

Mechanický stroj funguje jako sovětský mlýnek na maso: pro vyválení těsta musíte otáčet knoflíkem. Elektrické strojky na těstoviny zvládnou vše (dokonce i hnětení těsta), ale jejich cena je samozřejmě vyšší než u mechanických strojků.

Stroje na těstoviny jsou vyrobeny z oceli, hliníku nebo plastu. Odolnější a spolehlivější. Nerezová ocel, ale většina elektrických strojů je vyrobena z plastu s kovovými částmi.

Široká škála vybavení pomáhá zpestřit nabídku. Všechny modely jsou již vybaveny klasickým kráječem na nudle, který umožňuje krájet nudle různých šířek a tlouštěk. Kromě toho může sada obsahovat šablony na výrobu špaget, lasagní, těstovin, fettuccini a dalších těstovinových výrobků.

Snažte se vybírat známé značky, protože u nich snáze najdete náhradní díly a náhradní příslušenství.

Důležitou vlastností mechanicky poháněného stroje je jeho výkon. Čím je vyšší, tím je model produktivnější. Přístroj s příkonem 200 W vyrobí průměrně 300 gramů těstovin za 10 minut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS