Nástěnné krby s efektem živého plamene

Elektrické krby s efektem

Kdo si chce užívat teplo a krásu plamene a relaxovat za zvuku praskajících polen, nemusí si kupovat skutečný krb na dřevo. Ekonomičtější a levnější variantou jsou elektrické krby s „živým“ efektem, které nevyžadují komín ani zvláštní povolení k instalaci.

Elektrické krby se žhavými uhlíky jsou symbolem domácnosti a dodávají místnosti osobitou atmosféru. Toto praktické a bezpečné zařízení lze instalovat nejen do chat a rodinných domů, ale také do bytů, kde vytvoří komfortní zónu pro odpočinek a relaxaci.

Téměř všechny elektrické krby mají podobný design, kompaktní rozměry a snadnou instalaci. Jejich hlavní funkcí je vytápění prostoru, které se provádí pomocí topných spirál (mohou být uzavřeného nebo otevřeného typu). Nejlepší tepelný výkon spotřebičů poskytuje ohřívač s ventilátorem. Termostat udržuje optimální teplotu. Pomocí vestavěného časovače je možné naprogramovat zapnutí (vypnutí) zařízení v určitý čas.

nástěnné, krby, efektem, živého, plamene

Stejně užitečná je simulace plamenů a doutnajících uhlíků v elektrickém krbu s realistickým efektem. A oheň si můžete užívat i v létě, když vypnete topení. Výkon a jas ohně můžete nastavit z pohodlí gauče pomocí praktického dálkového ovládání.

3D Krbová sada Dimplex Albany Suite Opti Myst

3D Krbová sada Dimplex Albany Suite Opti Myst. Apartmá Albany. Krbové soupravy (portál a krb).

Požadavky na napájení ze sítě

Většinu modelů lze jednoduše zapojit do standardní domácí zásuvky. Musíte se však ujistit, že je k dispozici vyhrazený jistič nebo pojistka. Samostatná pojistka znamená, že dané napájecí místo není sdíleno s jinými zásuvkami nebo svítidly. Připojení sporáku do společné elektrické zásuvky s jedním jističem nebo pojistkou může způsobit přetížení obvodu, což představuje bezpečnostní riziko.

DŮLEŽITÉ! Elektrický krb nikdy nezapojujte do prodlužovacího kabelu!

Pokud máte zapuštěný model, který je třeba zapojit, budete potřebovat nový jistič a kabeláž. Nezapomeňte dodržovat pokyny výrobce uvedené v návodu k obsluze výrobku.

READ  Jak vyříznout otvor pro varnou desku

Elektrický krb si můžete koupit s dodáním po celém Rusku, Bělorusku a Kazachstánu. Jsme oficiálními prodejci výrobků známých mezinárodních a domácích značek: Dimplex, Electrolux, Garden Way, Glenrich, InterFlame, Real-Flame, Royal Clima, Royal Flame. Provádění celého cyklu služeb od návrhu až po uvedení do provozu a následnou údržbu různých klimatizačních zařízení.

Elektrické krby. Snadné a pohodlné

Dekorativní elektrické krby jsou považovány za nejuniverzálnější. Nevyžadují základy ani komín. K plné funkčnosti vyžadují pouze přístup k funkční elektrické zásuvce. Pokud si chcete do bytu nainstalovat krb, je nejlepším řešením pořídit si elektrický krb. Na rozdíl od svých plynových protějšků nevyžaduje tento model zvláštní povolení k instalaci. Pokud nechcete trávit drahocenný čas přípravou dřeva a péčí o krb, doporučujeme vám také zakoupit elektrický krb.

Pokud si chcete koupit krb do svého domu, nemusíte hledat nejbližšího prodejce elektrických krbů. Můžete si vybrat svůj oblíbený model z našeho katalogu a následně získat profesionální radu od našich manažerů na telefonním čísle. Před nákupem elektrického krbu online můžete navštívit některý z našich showroomů. Zde se můžete seznámit se saunovými kamny a ohnivou technikou při simulaci živého ohně. Elektrický krb s efektem plamene obsahuje zařízení, které dokáže vytvořit trojrozměrný efekt hoření pomocí generátoru páry. Mnoho modelů je vybaveno nejen vizuálním režimem hoření dřeva, ale také zvukovým systémem, který simuluje praskání dřeva. Díky úsilí vývojářů jsou domácí elektrické krby prakticky k nerozeznání od svých protějšků na dřevo.

Moderní krby na elektrický pohon jsou považovány za velmi bezpečné. V našich showroomech najdete celou řadu elektrických krbů. Náš internetový obchod nabízí i speciální modely, které místnost nejen vyhřívají, ale také zvlhčují. Díky tichému provozu a absenci úlů a jisker lze tyto krby instalovat i v domech, kde jsou malé děti. Pokud se obáváte o bezpečnost mladších členů vaší rodiny, existuje dobrý důvod pro volbu elektrického krbu, pořiďte si ohniště, jehož povrch není nikdy dostatečně horký, aby se popálil.

READ  Jak si doma vyrobit odšťavňovač

Pokud si chcete pořídit elektrický krb, navštivte některý z našich showroomů My Fireplace a vyberte si krb, který vás bude těšit po mnoho let. V nabídce najdete modely s klasickými orámovanými krbovými portály i venkovské a moderní krbové vložky. Pomůžeme vám koupit levný elektrický krb a získat z vašeho topení maximum!

Jaký je komfort nástěnných elektrických krbů v bytě??

Obytný prostor v soukromém domě lze rozšířit pomocí podkroví nebo přístavby. Byt má omezený prostor. V zařízeném pokoji prostě není místo pro klasický krb. K tomu slouží nástěnné modely, které lze snadno zavěsit například nad stůl nebo pohovku. Jsou také zabudovány do stěny.

Proto existují dva typy nástěnných elektrických krbů:

  • Zapuštěné elektrické krby, které se montují do speciálních výklenků ve stěně nebo v příčkách;
  • Nástěnný krb, který se montuje na speciální držáky.

Zapuštěné modely se obtížně odlišují od klasických krbů. Ale je to nástěnný elektrický krb s efektem živého ohně pro byt bude nejvíce relevantní. Protože někdy není možné vytvořit výklenek, i když není příliš hluboký. Výklopný elektrický krb lze také snáze přemístit do jiné místnosti v případě globálního stěhování. Krb ve stěně se často instaluje, když je prostor malý. Chcete-li ušetřit co nejvíce místa.

nástěnné, krby, efektem, živého, plamene

Vysoce kvalitní elektrické nástěnné krby od nejlepších evropských výrobců nabízí ke koupi online obchod Grand Kamin. Stačí zadat objednávku online a manažer vás bude kontaktovat. Při výběru elektrického krbu je třeba vzít v úvahu výkon zařízení, který odpovídá velikosti místnosti.

Nástěnné elektrické krby s imitací živého plamene

Sleva 13 %

13% sleva

nástěnné, krby, efektem, živého, plamene

Sleva 11 %

Jak fungují elektrické krby?

Tyto konstrukce lze rozdělit podle různých znaků:

  • Mobilita. Zařízení s velkou mobilitou a schopností snadného přesunu z místa na místo. Mají obvykle nízkou cenu. Samotné tělo krbu má malé rozměry. Tyto modely nevyžadují trvalou instalaci a snadno se ovládají. Majitel ji může umístit kamkoli, kde se cítí nejpohodlněji, a kdekoli, kde je poblíž elektrická zásuvka. Použití těchto modelů nevyžaduje změnu interiéru místnosti.
  • Zapuštěný elektrický krb. Zpravidla se jedná o elektrické topeniště, které lze zabudovat do výklenku ve zdi nebo do pro něj zhotoveného falešného portálu.Může být vyroben ze dřeva, kovu, plastu, keramiky nebo kamene. Dodává celkovému vzhledu místnosti určitý nádech. Tato zařízení se stala běžnými a používají se v různých typech podniků, jako jsou bary, kavárny, restaurace. Často se instalují také v městských bytech nebo venkovských domech.
  • Standardní krbová sada. Jedná se o krbová kamna a prefabrikovaný portál. Toto je nejjednodušší možnost. Stačí kamna zapojit do zásuvky a užívat si plamenů. Existuje velké množství hotových portálů: od klasického venkovského stylu až po high-tech.
READ  Myčky nádobí zanechávají na nádobí bílé zbytky

Krby lze také rozdělit podle jejich umístění. Podle toho se dělí na následující typy:

  • Stolní elektrický krb. Tato zařízení vypadají jako kompaktní modely, které lze snadno namontovat na stůl.
  • Podlahová varianta elektrického krbu. Buď jednotlivá minikamna, která napodobují skutečná kamna na dřevo, nebo kompletní krby.
  • Nástěnný nebo závěsný elektrický krb. Tyto modely mají obvykle štíhlou konstrukci. Takový krb je vhodné umístit na stěnu kdekoli v bytě. Vzhled dekorativního krbu je příjemný na pohled a celkový design získává zvláštní nádech.

Liší se elektrické krby od krbů na dřevo??

Samozřejmě existují rozdíly. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry elektrických modelů jsou prioritou. Lze je poměrně snadno přemístit, nemají žádné spaliny a nevyžadují základy. Samozřejmě, a oheň ve falešných krbech není skutečný, ale existují zařízení, která ho kopírují tak realisticky, že je lze zaměnit.

Tyto dekorativní vařiče s falešným ohněm působí realisticky díky osvětlení LED, které osvětluje dřevo a uhlíky. Nejlepší z nejlepších mají zabudovaný zvukový systém pro praskání polen, zatímco prémiové modely s živým plamenem se mohou pochlubit parním generátorem, který vytváří kouřovou mlhu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS