Průmyslový šicí stroj s dvojitým tlakem

Průmyslové šicí stroje

Při nákupu ve velkém měřítku. V případě objednávek velkého množství jsme připraveni nabídnout speciální ceny.

Pravidelná modernizace zařízení je jedním z nejdůležitějších faktorů konkurenceschopnosti výroby. Pokud jste se rozhodli koupit nový průmyslový šicí stroj, obraťte se na společnost Welltex. Existuje více než 120 modelů různých značek a modifikací: Typical, Type Special, Juki.

 • Šicí stroje se zámkovým stehem: jednojehlový a dvoujehlový zámkový steh, tažný steh pro šití velkých předmětů, modely se zámkovým stehem pro rukávy a klikatým stehem.
 • Průmyslové řetězové šicí stroje. Používá se pro overlockové švy, pružné úplety.
 • Poloautomatické stroje: přichycení, knoflíková dírka a knoflíkové dírky.
 • Speciální: pro šití tašek, snižování okraje kůže, instalaci příslušenství, provádění dalších operací.
 • Šicí stroje. Zajištění kvality kožených a kožešinových oděvů.

Můžete si objednat pouze „pracovní hlavu“ nebo kompletní sadu se stolem. Všechny modely mají pohodlný a bezpečný provoz, nízkou spotřebu energie a nízkou hladinu hluku.

Výroba šicích zařízení od společnosti „Welltex“. To je:

 • Široká nabídka a snadný výběr v našem katalogu. Snadno najdete, co hledáte.
 • Zaručená kvalita zařízení. Nabízíme pouze testované modely, které se osvědčily. Záruka až 3 roky (v závislosti na značce).
 • Příznivá cena. Společnost Welltex jako velkoobchodní dodavatel podporuje loajální cenovou politiku. Využijte náš slevový systém a získejte ještě levnější produkty!

Průmyslové stroje si můžete zakoupit v našem e-shopu nebo kontaktovat náš obchodní tým a domluvit se na podmínkách spolupráce. Váš poradce najde modely, které budou vyhovovat vašim výrobním požadavkům. V žádosti uveďte své požadavky na výkon, funkčnost a cenu. A získejte výhodnou nabídku od společnosti Welltex.

Výrobci

GERAN Luxury průběžně spolupracuje s nejlepšími zahraničními výrobci šicích, střihacích a šicích zařízení. Patří mezi ně Duerkopp Adler (Německo), Hoffman (Polsko), Juki (Japonsko), Brother (Japonsko), Quick (Čína), Kannegisser (Německo), Veit (Německo).

Dnes jsou čínské šicí stroje ZOJE žádané po celém světě. Jedná se o inovativní, vysoce výkonné stroje. Společnost ZOJE existuje již více než 20 let a během této doby se rozrostla v jeden z největších podniků specializujících se na výrobu šicích zařízení. Její struktura zahrnuje 5 továren s více než 1700 zaměstnanci. Společnost ZOJE má roční obrat přibližně 85 milionů dolarů.

Ankai

Šicí stroje Ankai. Je multifunkční průmyslové zařízení. Šicí stroje Ankai se používají k výrobě sofistikovaných výrobků, včetně obuvi, tašek a koženého zboží.

Japonská společnost Juki je považována za světovou špičku v oblasti šicích strojů. Šicí stroje Juki jsou dnes považovány za jedny z nejprestižnějších a technologicky nejvyspělejších. Není divu!

Durkopp Adler

Dürkopp Adler AG. Jeden ze světových lídrů v oblasti vývoje a výroby průmyslových šicích a obuvnických strojů. A jedna z nejstarších společností na světě: byla založena v roce 1860!

Hoffman

Střihací stroje HOFFMAN mají již více než 25 let velký úspěch u výrobců oděvů a textilu.

O společnosti GERAN Luxury

Společnost GERAN lux byla založena v roce 1998. Naše společnost se již 20 let úspěšně zabývá prodejem špičkových šicích strojů, začíná s prodejem strojů z druhé ruky a od roku 2001 je oficiálním prodejcem firmy Duerkopp Adler (Německo) pro celé střední Rusko. Průmyslové šicí stroje Duerkopp zaujaly díky stabilní německé kvalitě vedoucí postavení na trhu průmyslových šicích zařízení.

Vysoké ceny však často nutí spotřebitele hledat alternativy. Proto společnost LLC „GERAN „lux“ od roku 2003 uvádí na ruský trh průmyslové šicí stroje Zoje (Čína), které se ukázaly být dokonalým řešením. Dnes je toto kvalitní vybavení stále dostupné za přijatelnou cenu. Jako oficiální partner společnosti ZOJE v Rusku společnost „GERAN lux“ s.R.O. Aktivně spolupracuje s výrobou šicích zařízení, aby rozšířila sortiment a uspokojila všechny potřeby zákazníků.

READ  Jehly pro průmyslové šicí stroje groz beckert

Jednojehlové šicí stroje

Pro velkoobjemové nákupy. V případě velkého množství můžeme nabídnout speciální ceny.

Pro průmyslové šicí závody, dílny a ateliéry nabízí společnost „Welltex“ jednojehlové šicí stroje s přímým stehem. Profesionální vybavení je vybaveno mnoha funkcemi, které švadlenám usnadňují práci. K dispozici jsou elektronicky řízené modely. Umožňuje naprogramovat širokou škálu operací: ořez nitě, automatické šití, provedení určitého počtu stehů.

Nakupujte v internetovém obchodě Welltex a kupujte rovné stehové stroje Typical, TypeSpecial, Juki, Aurora, Golden Wheel. Osvědčená technologie zajišťuje vysokou kvalitu švu, vynikající produktivitu a nízkou spotřebu energie.

S touto novou generací jednojehlových strojů můžete:

 • Úspora energie. Díky optimalizované konstrukci motoru můžete snížit náklady na energii o 40 % a více.
 • Snadné ovládání provozu zařízení. Stačí zvolit požadovaný režim a získáte dokonale rovné stehy.
 • Vyrobit více oděvů. U nových modelů se výrazně zvýšila účinnost motoru, což vede k 2krát vyšší produktivitě.
 • Snížení spotřeby vláken. Tuto funkci má na starosti automatická řezačka.
 • Vyhnete se olejovým skvrnám na tkanině. Vždy se aplikuje lokálně na bariéru jehly.
 • Zvyšuje pohodlí pracoviště. Kompaktní řídicí jednotka uvolňuje místo pod stolem.
 • Získejte dodatečný výkon díky dodatečnému příslušenství. Můžete si je u nás také zakoupit.

Zušlechťování lehkých, středně těžkých a těžkých tkanin ve společnosti Welltex. Naše stroje můžete použít k šití přírodních, syntetických nebo elastických tkanin. Přidejte ke svým strojům užitečné příslušenství: lemování, prošívání pásů, šikmé šití. Úplný seznam náhradních dílů naleznete v našem průvodci náhradními díly. Objednejte a objednejte spolu se strojem!

Průmyslové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje jsou nepostradatelné pro hladký chod výrobního podniku, krejčovské dílny nebo oděvní továrny. Průmyslové šicí stroje jsou výkonné. Šijí rychleji a kvalitněji než domácí stroje. A některé jsou určeny pro jednu konkrétní funkci. Takže rozlišujte:

 • Univerzální průmyslové šicí stroje;
 • Overlocky;
 • Lemovací stroje;
 • Krajkovací stroje;
 • Lisy pro instalaci kování;
 • Stroje na opravu obuvi.

V našem internetovém obchodě najdete průmyslové šicí stroje známých značek, jako jsou Aurora, Jack, Juki a další. Můžete si je koupit online s dodáním v Moskvě a dalších městech v Rusku.

Náhradní díly a příslušenství pro průmyslové šicí stroje: přítlačné patky, jehly, motory atd.

Stále máte otázky nebo potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo uvedené v horní části stránky.

RF4-H-7

Pro střední a těžké materiály, automatický mazací systém, vestavěný servomotor s řídicí jednotkou (regulace rychlosti, polohovač), LED osvětlení délky stehu do 7 mm, zdvih šicí patky 5/13 mm, otáčky: 4000 ot/min

Pro lehké až středně těžké materiály, automatický mazací systém, integrovaný servomotor s řídicí jednotkou (regulace rychlosti, polohovač), LED osvětlení stehu: do 5 mm, zdvih šicí patky: 5/13 mm, rychlost šití: 5000 st/min

Automatický mazací systém, integrovaný servomotor s řídicí jednotkou (regulace otáček, polohovač), LED osvětlení Steh: až 5mm, zdvih šicí patky: 5/13mm, rychlost šití: 3500 st/min

0 nejlepších průmyslových šicích strojů pro rok 2022

Aurora A-0302

Jednojehlový stroj má krokovou patku, která umožňuje dvojí a stálý posun látky.

Šije inline na těžké látky, kůži, ale obtížně se přizpůsobuje silnějším látkám.

Používá se k výrobě markýz, čalouněného nábytku, textilních a kožených autosedaček. Vhodné pro výrobu příslušenství.

READ  Jak odstranit mastnotu a saze z vařiče

Šije hladce a jistě na 6 vrstvách koženky s cedrem. Navíc šev vypadá úhledně nejen při maximálním stehu 8 mm, ale také při 4 milimetrech.

Šlapající noha při postupu v oblasti místa vpichu příliš nestlačuje obal.

Pozitivní vliv na kvalitu stehu při šití několika vrstev silného materiálu.

průmyslový, šicí, stroj, dvojitým

Zvýšená kapacita cívky šetří náklady na práci, protože vyžaduje méně doplňování nití v chapači.

Technické specifikace:

JUKI DDL-8100E

Tento model pracuje se stojanovým pohybem tkaniny, jako je tomu u domácích strojů.

Varianta může být vybavena třecím motorem nebo servopohonem, což dává každému uživateli možnost zvolit si pro sebe tu nejlepší variantu a stroj pracuje velmi tiše.

Tato možnost se používá pro středně husté materiály a šije přibližně 4 500 stehů za minutu,

Je vybaven automatickým mazacím systémem a délka stehu pro tento model je 5 mm.

Specifikace:

VELLES VLS 1811D1

Levný jednojehlový model pochází z Číny a má standardní vlastnosti průmyslových strojů, určených pro lehké a středně těžké tkaniny.

Není to příliš automatická funkce, ale jednu má. Zastaví jehlu v místě zvoleném švadlenou a odstřihne nit na konci švu.

Stroj se spodním posuvem, dobrým zdvihem patky a člunem standardní velikosti. To stačí, pokud se na něm nesnažíte ušít 8 vrstev silné plachty.

Obsahuje vestavěný přímý servopohon. Šetří energii při výrobě a vytváří méně vibrací a hluku než třecí pohon.

Technické specifikace:

Typický GC 6890-MD4

Rychlost šití textilu je pro kvalifikované řemeslníky a oděvní firmy nesmírně důležitá, protože do značné míry určuje výrobní náklady a produktivitu krejčího.

Čas jsou peníze, a tak není divu, že zkušený krejčí hledá maximální uplatnění svých schopností.

V takovém případě potřebujete minimalizovat množství ruční práce na šicím stroji a počítačový šicí stroj Typical GC 6890-MD4 je připraven vám v tomto případě pomoci.

Představený stroj je vybaven mnoha automatickými funkcemi, z nichž hlavní jsou navlékání nitě, zvedání patky a šití.

To může zvýšit kapacitu šití až o 40 % ve srovnání s ručním/mechanickým šitím.

Důležité je, že tyto funkce lze konfigurovat v různých scénářích. Například stisknutím jediného tlačítka na ovládacím panelu můžete nastavit automatický ořez nitě tak, aby proběhl ihned po zvednutí patky, nebo aktivovat automatický ořez nitě sešlápnutím pedálu zpět.

Zachovány zůstaly i klasické mechanické ovládací prvky, jako je ruční páka pro reverzaci a klička pro zvedání přítlačné patky, což švadlenám poskytuje větší flexibilitu.

Šicí stroj s dvojitým podáváním

Počítačový šicí stroj Juki QM-700 potěší amatérské šicí nadšence i zkušené krejčí. Profesionální šicí posuv zajišťuje vynikající kvalitu švů na všech tkaninách. 6stupňové nastavení přítlaku přítlačné patky umožňuje šít na různé látky. Automatická patka pro knoflíkové dírky se stabilizační deskou usnadňuje tvorbu knoflíkových dírek, a to i na samém okraji desky. Juki QM-700 má rozšířenou nabídku příslušenství. Nožní pedál s funkcí řezání nití. Oříznutí horní jehly a spodní cívkové nitě automaticky sešlápnutím paty pedálu. Díky této funkci se můžete soustředit na šití, protože nit se automaticky odstřihne. Nabízí také možnost ořezu nitě pomocí tlačítka na panelu stroje. 16 typů knoflíkových dírek. Nyní je možné změnit šířku knoflíkové dírky výběrem ze tří možností!

Počítačový šicí stroj Juki QM-900 potěší jak profesionální šičky, tak zkušené krejčí. Profesionální podávání látky zajišťuje vynikající kvalitu švů u všech materiálů. 6stupňový regulátor přítlaku patky na látku umožňuje pracovat s různými typy látek. Automatická patka pro knoflíkové dírky se stabilizační deskou usnadňuje tvorbu knoflíkových dírek i na samém okraji desky. Juki QM-900 má rozšířenou nabídku příslušenství. Obdélníkový posuv látky. Technologie průmyslových šicích strojů: společnost JUKI použila systém obdélníkového posuvu látky, aby zajistila krásné švy a dokonalý posuv látky. Konvenční podávací mechanismus. Oválný pohyb. Zde se látka posouvá v opačném směru vodorovně. Tím se zabrání tahání za látku a posunu vrstev. Tento systém pro postupování po tkanině zajišťuje vynikající kvalitu stehu na většině lehkých a těžkých tkanin. Nožní pedál s řezákem nití. Automaticky odstřihne horní nit jehly a spodní nit cívky sešlápnutím paty nožního pedálu. Díky této funkci se můžete soustředit na šití, protože nit se automaticky odstřihne. Nabízí také možnost ořezu nitě pomocí tlačítka na panelu stroje. Pokročilé podávání látky. Speciální ocelová podávací lišta a optimalizované uchycení přítlačné patky. Náročné šicí úkoly, jako je například přechod z tenkého na silný lem při lemování džínů, lze snadno zvládnout!

READ  svv61 kondenzátor pro ventilátor než vyměnit

482 šicích operací horizontální chapač abeceda člunkový. 4 typy, včetně cyrilice automatická knoflíková dírka. 10 typů automatické knoflíkové ořezávání zrcadlový steh funkce dvojjehly funkce automatické přichycení knoflíků bez nožního ovládání

JUKI TL-2010Q. Profesionální přenosný jednojehlový stroj. I v malých bytech je místa málo. Lze použít běžné domácí jehly. Lze je snadno měnit, aby vyhovovaly různým typům materiálů. Kovové tělo výrazně snižuje vibrace a umožňuje získat stehy v průmyslové kvalitě. Stroj může pracovat s různými profesionálními šicími patkami, což zásadně rozšiřuje možnosti stroje JUKI TL-2010Q. Velkou pracovní plochu stroje lze zvětšit přídavným stolem, který je součástí sady. Odpojení spodního dopravníku s velkou výsuvnou objímkou (215 mm150 mm) umožňuje snadné šití volným pohybem. Přímý šicí stroj Juki TL 2010Q vhodný pro studio a malé továrny. Je vhodný pro jednoduché operace i pro práci v dekorativních technikách: quiltování, šití volným pohybem.

432 šicích operací horizontální raketoplán 4 paměťové banky po 50 buňkách funkce protažení stehu až 5krát funkce zrcadlení stehu (horizontální a vertikální) vestavěný horní dopravník prodloužená pracovní plocha. 225 mm

Počítačový šicí stroj Bernette b77 je novinkou od společnosti Bernina. Je vybaven horizontálním chapačem a určen pro všechny typy šití. Šití s tímto strojem si jistě užijete díky jeho snadnému a plynulému chodu, jasnému osvětlení 4 LED, barevnému dotykovému displeji, integrovanému systému navlékání a intuitivnímu ovládání.

Memory Craft 6700P. Je to nový pohled na profesionální šití u vás doma. Ušetří vám rychlost a přesnost i u těch nejjemnějších projektů a jeho nové funkce rozšíří vaše možnosti šití. Šicí stroj Memory Craft 6700P s nejrychlejším chapačem na trhu domácích šicích strojů má maximální rychlost 1 200 stehů za minutu. Díky mimořádně velkému celokovovému rámu se pohodlně šijí i ty největší a nejrozsáhlejší projekty. Milovníci prošívání ocení zejména výjimečně hladké a přesné šití díky patentovanému systému dvojitého podávání AcuFeed

Janome Skyline S7 ocení všichni amatéři quiltování a vyšívání díky patentovanému systému dvojitého podávání AcuFeed S tímto systémem je každá látka dokonale vedena shora i zespodu, což zajišťuje maximální přesnost šití. Nový dotykový displej umožňuje plně ovládat všechna nastavení pomocí zjednodušené nabídky pro rychlou navigaci. Šicí stroj Janome Skyline S7 má port USB pro připojení k počítači a přidávání nových stehů nebo kombinací stehů do stroje. Standardně dodávaný software Stitch Composer pro vytváření a úpravu stehů, písmen a symbolů.

průmyslový, šicí, stroj, dvojitým
| Denial of responsibility | Contacts |RSS