Recenze chladničky LG ga b419syjl

– 2. Kruglov Vladimir

Klady: Vzhled, úložná kapacita, funkce.
Nevýhody: Opětovné zavěšení dveří není dobře promyšlené.
Recenze: Koupil jsem si tento model chladničky a velmi se mi líbí její funkčnost a vzhled. Ale jednou se rozhodl převěsit dvířka tak, aby se otevírala na druhou stranu, aby lépe uspořádal prostor v kuchyni, a byl velmi nepříjemně překvapen. Na samém konci postupu zjistil, že horní závěs, který je umístěn jako poslední, není vhodný pro otevírání horních dveří doleva. Т.е. Spodní závěsy se hodí a horní je asymetrický, takže jsem udělal všechno, ale horní dveře nemohou správně viset a já jsem zůstal několik dní bez řádně zajištěných dveří. Strávil půl dne zvonění zákaznický servis telefony, ale zbytečné, nabídli poslat dopis! To bych očekával od levných chladniček, ale ne od LG. Výsledkem je, že jsem strávil dva dny surfováním po internetu a projížděním celé Moskvy. Nalezený závěs za 900. ve skutečnosti levný lisovaný díl. Nikdy nebylo uvedeno, že neexistuje, ani žádné jiné upozornění výrobce. Než si tuto ledničku koupíte, raději přemýšlejte a neudělejte chybu jako já. Dojmy z LG navždy zničené)))) mohl myslet alespoň na to, jak snadné je koupit. Pomohlo hodně prodejce z trhu.

– 2. office@singroup.ru

Klady: Používám ji už 3 roky. Velký, prostorný, krásný. Velmi spokojeni, když jsme ho koupili. Záruka 10 let.
Nevýhody: 10letá záruka pouze na kompresor. Kompresor je v pořádku, ale mrazák je rozbitý. Technik z jejich servisního střediska k nám nepřijel. řekl, že „v tuto chvíli není vhodné se k vám dostat“!! Zavolal technik z jiného servisu, který nám řekl, že ledničky LG jsou všechny svázané s mozkem (i obrazovka). A pokud se i něco rozbije. musí změnit celý systém. Ale ani to neznamená, že ho můžete změnit, protože společnost každý rok něco mění a takové „mozky“ už nemusí být k dispozici!! Zklamání z lednice, servisního střediska a společnosti obecně!
Recenze:

– 2. yulia nikitina

Klady: Je těžké psát o zásluhách, když lednice fungovala 6 let (záruka 10) a kompresor se rozbil. Budou mít takový význam. Výhody: dobré osvětlení; odkládací police; čerstvá zóna pro maso
Nevýhody: Výkon kompresoru nesplnil moje očekávání. Koupeno v listopadu 14, nyní je leden 2021 a mrazák je mimo provoz, teplota plus 5. Balkon a zimní počasí zachraňují den, t.Specialisté ze servisního střediska nespěchají, na telefonát od mistra čekáme 24 hodin! Po roce vrzala klika na horní komoře. Při zavírání dveří horní komory se spodní dveře t.e mraznička se otevře/odstoupí o 2-3 cm a sama se zavře, ale to se děje při každém použití. Takže je tu takzvané provětrání mrazáku))! Níže je fotografie nefunkční lednice
Recenze: A naší známé se před měsícem rozbila lednička LG, model mi není znám, nakonec nevydržela čekat a musela ledničku vyměnit. Nechci se už zabývat chladničkami LG. Můj předchozí 20litrový BOSH fungoval, dokud mě neomrzel a model nezastaral, takže příště si koupím BOSH

– 1. Olga z.

Klady: Používání je nepohodlné, dveře nelze znovu zavěsit.Zásadně to nikomu nedoporučuji.
Nevýhody: Dveře nelze znovu zavěsit.Ani já jsem to nepochopil.Problém nastal se spodními dveřmi.kolík, který by se měl vyšroubovat, je zapečetěný. Se servisním střediskem jste prošli pekelnými kruhy. Pozor, nechtějí nic dělat.Technik je ochoten přijet, pokud mu ukážete díl.Pokud si dveře sundá sám, zaplatíte za to.Reakce na výše uvedenou zpětnou vazbu ohledně možnosti zakoupení dílů v servisním středisku je podle mého názoru porušením práv spotřebitele. Tuto chladničku jsem si koupil na základě funkcí inzerovaných výrobcem.podvody na zákaznících.
Recenze:

– 1. Taya

Klady:
Nevýhody: Příšerně nespolehlivé. Po roce na mizině. Kompresor. Ale bezplatná oprava s odborníkem na domě, protože v inzerátech není žádný. Vztahuje se na servisní středisko, které si diktuje vlastní pravidla. Volání do servisu 2 tisíce, diagnostika 2 tisíce a pak žádají o doručení do servisu. A to jsou stěhováci a silnice. Instalace kompresoru zdarma za 3,5 tisíce, poplatek za freon 1500. Pak si ho musíte vyzvednout a znovu připočítat náklady na stěhováky. Spodní hranice je asi 15000rublí. A horká linka tvrdí, že vše je zdarma
Recenze:

– 1. Ruslan D.

Klady: Dobře vypadající lednice není špatná
Nevýhody: Stěhováci, kteří poškodili ledničku
Recenze: Služba Yandex problém nikdy nevyřešila

– 3. Sérum P.

Klady: Dobře vypadající Kapacitní
Nevýhody: – Objektivně velmi hlučný. Hlasitější než starý Pozis, který byl poslán na venkovské sídlo (od zdi). Neberte si ho do studia! Nestabilní i na rovném, kontrolovaném povrchu. Navíc jsou válečky vzadu, ne na nohách, a nelze je výškově nastavit. Musel jsem pod něj dát nějaký karton. Stále stojí vratce (srov. video). Dveře se příliš silně přisávají, což způsobuje, že se při zavírání/otevírání ještě více viklají (viz „LG GA-B419 SWJL Reviews“). Video). Lakované boční panely. Velmi snadno se sbírají škrábance
Recenze: Nezvyšujte svá očekávání. Chladnička je extrémně průměrná a ve skutečnosti nedosahuje vrcholu všech druhů vrcholů. Pokud funguje správně.

LG GA-B419 SWJL recenze

Klady: Tichý chod, mraznička je dostatečně velká pro hospodyňky, které rády vaří nebo si dělají zásoby. Ideální pro čtyřčlennou rodinu.

Výhody: Stručný design, kompaktní, bez námrazy, chladí a mrazí. Adekvátní cena.

Nevýhody: Spotřeba energie, hlučnost, ne každému je používání pohodlné

Komentáře: Good day. Vlastněno po dobu 3 měsíců. Jedná se o obyčejnou chladničku bez výbavy a bez chlazení. Vybráno na základě cenové nabídky. Kvalita. Opravitelnost opraváře chladicích zařízení, kterého znám. Moc se mi líbí otevírání dveří. v dolní části. Chladnička je poměrně kompaktní, vysoká necelé 2 metry. Pro tříčlennou rodinu by to bylo ideální, pro mě samotného. příliš mnoho. Nelíbil se mi elektronický displej a alarm odemykání dveří. Jak ukazuje praxe. Jednou jsem to nastavil a to je vše. proč displej? Tato chladnička má zavírače dveří a nemůžete si pomoci, ale zavřete ji, pokud nejste ve správném myšlení (je to podvod, který má lidi oklamat, aby si koupili zbytečné možnosti). Mluvíme o nevýhodě! Je opravdu hlučný! Není ideální pro studio. Moji rodiče mají už asi 15 let pračku LG s plnou pěnou a je dvakrát tak tichá. Spotřeba elektřiny je samostatnou otázkou! Na nálepkách je napsáno. 277 kWh/rok. Dále je drobným písmem uvedeno: „Skutečná spotřeba energie závisí na místě a podmínkách používání spotřebiče“. Tolik bude hořet na severu venku! Žiji ve středních oblastech, koupil jsem si ho, když není horko a test za 3 týdny ukázal 1 kWh/den. Děsím se pomyšlení, co se stane v letním horku, až ji přesunu do kuchyně. Čerstvá zóna (spodní police) se rozšiřuje o 50 %. je to nepříjemné! Ruka nahoře s nějakým předmětem. Nemůžu se tam vejít. Police. Nevím, jak velkou zátěž zvládnou, viz foto. U zadní stěny jsou od a přes (po celé šířce), vpředu pak leží na 50 % možné styčné plochy, prasknou, pokud doprostřed dáte těžkou pánev, ale to není jisté. Navíc to není estetické. Ledničku považuji za naprosto přijatelnou, ALE s výhradami! Nelze psát dhyramy. Jen jsem vám chtěl dát za pravdu ohledně spotřeby energie, hlučnosti. pak zažít snadnost použití, a nelibost možných potíží s policemi, i když sklo, jsou velmi prohnuté. Mír s vámi všemi!

recenze, chladničky, b419syjl

Silné stránky:Moderní chladnička s dobrou funkčností a systémem No Frost. Pracuje velmi tiše, vnitřní prostor je vhodně naplánován. Mraznička je prostorná a rozdělená do několika komor.

READ  Normann afp 947 Přehled kuchyňských spotřebičů

Nevýhody:Není levná, ale to není nevýhoda chladničky.

Komentáře: Používá se něco málo přes měsíc, žádná reklamace, doporučuji tuto lednici ke koupi.

Výhody:Skvělá lednice, tichá.

Výhody: Tato chladnička je velmi prostorná.

Nevýhody:Mrazicí systém horní přihrádky, funguje na zadní straně. Pokud ji dáte na minimum, bude hodně mrznout.

Výhody:Byl zakoupen jako dárek pro venkovský dům. Skvělé pohodlí.

Nevýhody:Dobrá lyže, měnič není lineární

Nevýhody:Žárovka uvnitř je jako v márnici))) Dveře při otevření jsou pevné a musíte je silou zavřít.

Komentář:Materiály odpovídají ceně

Klady: Chladnička má invertorový kompresor. Cena je nízká. Dobře mrzne. Teploměr je uvnitř. ne na dveřích.

Nevýhody: Žádný signál, pokud jsou dveře dlouho otevřené. Malý objem. Žádná police pro bar. Oddělených mnoho polic na dveřích. Jsou krátké.

Komentáře:Dobrá lednice levná za svou cenu.

Výhody:Značkové, tiché, energeticky úsporné, krásné, snadné zavěšení dveří

Výhody: prostorný. Potraviny zůstávají déle. Na kolečkách. snadný pohyb.

Slabé stránky: Chybí mi zavírač dveří. Nemyslel jsem si, že je to tak doslovné: pokud na dveře silně netlačíte, aby se zavřely, nezavřou se. V polovině se zastaví)).

Komentář: Zútulňuje kuchyň. Líbí se mi měkké světlo. Líbí se mi i samotná lednice.

Výhody:První den to hučelo, druhý den to přestalo, funguje to dobře!

Nevýhody: Cena. na záručním pouzdře. 3krát vyšší než ceny místních pracovníků v chladírnách.

Komentář: 10 let záruka na kompresor. Ale náhrada. za poplatek. A pokud žijete v regionu, připravte se na to, že budete muset zaplatit: 1) práce údržbáře, 2) naplnění kompresoru plynem. 3) pro příjezd technika. platba za kilometr. nejprve jízda ve městě (Moskva), pak v regionu (MO). 100 km).V mém případě. Výměna kompresoru v rámci záruky. 15000 platba autorizovanému servisu LG.Jistě dělají LG „kickback“, pro takovou výměnu v rámci záruky.A přestože 20 km ode mě je továrna LG (Moskevská oblast), servisní technik pochází z Moskvy. Poplatek se účtuje za každý kilometr.Celkem mě výměna kompresoru v rámci záruky stojí 15 000 15000. Jak se vám to líbí??Společnosti LG je to jedno. Tvrzení prověří do 7 dnů. Výměna je obecně přislíbena do 45 dnů. Je to tak trochu „ze zákona“.A měli byste s ním být spokojeni. s nimi spojena. V nejbližších dnech vymění kompresor za 15000.Teď už vím, co je LG. a jaká je jejich „záruka“

LG GA-B419 SYJL recenze

Skvělá prostorná lednice. Příjemné na ní je, že má nízkou zásuvku v mrazáku, což je velmi praktické pro zmrazování věcí. Je velmi tichá. měl jsem jinou LG a ta vydávala zvuky i za zdí, ale tato je velmi tichá.Dobrou zprávou je, že dveře se otevírají bez námahy, zejména když jsou dveře zavřené a snažíte se je znovu otevřít, druhá chladnička po zavření dveře nasává a sotva je můžete otevřít, ale tato má normální chování při otevírání.

Výhody: Není hlučná, prostorná.

Komentáře: prostorná lednice. Není hlučný. Mrazicí prostor není malý. Líbí se mi, že je zde samostatná police na led. Předtím jsem si koupil ledničku Samsung, byla v našem bytě a vždycky v ní byl bzučák, ale tato lednička žádný bzučák nemá. Nejdřív jsem to považoval za nevýhodu, ale teď se mi to moc líbí! Byl obtěžován pípáním. S nákupem jste spokojeni! Velká lednice.

Klady:Klady všeho Zápory:neodhalily Skvělá lednice pro rodinu. Není objemný, není hlučný, počet polic vyhovuje naší rodině a mrazák je vynikající. Doporučit.

Tato chladnička je prostorná, dobře mrazí a je obecně v pořádku, ale pro jednu věc. Netušila jsem, že moje lednice je tak nepohodlná kvůli nekonečnému hluku, který vydává. rachotí, vrže a škrábe o vnitřek. Bohužel jsem ho začal používat až 7 měsíců po zakoupení, kdy skončila reklamační lhůta. Tento model nelze vzít do studia. jezdí jako traktor. Líbí se mi ale ten vzhled.

Prostě skvělá lednice! Perfektně se hodí do nové kuchyně. Žádné hloupé kresby nebo zbytečné obrazovky. Za ty peníze je to skvělé!

Chladnička je skvělá, žádné stížnosti na vzhled nebo funkci a kvalita skladování je dobrá. Spokojenost s nákupem.

Podobnou chladničku používám již 10 let. Chladničky LG se konstrukčně nezměnily, pouze zvenčí. Z dlouhodobých provozních zkušeností lze vyvodit následující závěry 1. Aby bylo možné zásuvku chladicího oddílu vytáhnout, musí být dveře co nejvíce otevřené, t.к. Překáží spodní police dveří. 2. Mrazicí oddíl nemá žádné police; zásuvky se pohybují po plastových vodítkách (lištách) na stěnách oddílu. Velmi robustní konstrukce. Není zohledněno, že v zásuvkách lze skladovat potraviny o značné hmotnosti. Výčnělky na stěnách prostoru rychle praskaly, zásuvky se začaly zasekávat a propadávat. Čelní strany zásuvek jsou také vylomené kvůli velkému zatížení (snaží se vytáhnout zásuvky). 3. Ventilátor nofrost v prostoru chladničky přestal fungovat, a proto je teplota na horní polici až 15 °C. Závěr: bezproblémový provoz. 3-5 let. Jinak. Lednice je krásná, zejména béžová verze. Je škoda, že výrobce odstranil knoflíky, je to velmi pohodlné. Hodně štěstí při výběru nákupu.

Výhody:Pěkná barva, elegantní, velmi snadné použití, tichý provoz Nevýhody:Zatím nepoužívám několik měsíců. Dojem je, že se jedná o skvělý spotřebič, který neměl žádné nevýhody.

Chladničku používám již více než dva týdny a jsem s ní spokojená. Chladnička je velmi prostorná a má tichý chod. Snadno se vyrovnává. Žádné problémy se závěsem dveří. Chladnička stojí za své peníze.

Klady:Je zde přihrádka na zmrazování ovoce a knedlíků Nevýhody:Nenašli jsme ji Toto je druhá lednice v naší rodině tohoto modelu. Naše první je v provozu již 4 roky. Koupili jsme ho do nového bytu. Vše v jednom kuse. Tichý chod, žádné chrastění, vše sedí.

Odstín béžové je velmi pěkný. Nedá se říct, že by lednice byla tichá, ale zvuk je tlumený a nevnímáte ho. Prostorné, police lze umístit podle potřeby (podle velikosti pánví). Mraznička je velmi dobrá, zásuvky se snadno vysouvají a víko je v jedné rovině s mrazicím prostorem.

Četl jsem recenze o bezhlučnosti, tak jsem si ho koupil do studia. Je to jako „traktor“. Měla bych hned říct, že lednice je nastavena na rovném povrchu a na úrovni, ale není vůbec tichá: bublá a vibruje a vydává podivné zvuky. Zklamaný. Moje předchozí lednice byla třikrát levnější, samozřejmě bez No Frost, ale také mnohem tišší.Z kladů této ledničky pouze krásný výhled.

Výhody:Skvělá ergonomie, tichý provoz Nevýhody:Musíte si zvyknout na hluk, aby byl tichý. Z vlastní zkušenosti vím, že lednice může dělat velký hluk, ale její vyrovnání a nalezení určité polohy v prostoru problém zcela vyřeší. Ledničku už neslyším, ani když stojím v kuchyni dva metry od ní.

Koupil lednici v listopadu 2019 opravdu se mu líbí, není hlučný, dveře panty velmi šťastný v tom, že jeho cenová kategorie je až na úrovni

Spokojenost s nákupem, kvalita LG nikdy nezklamala. Chladnička běží tiše, pravidelně vydává typické zvuky invertoru. Skvělá koupě za peníze!

Dostatečně tichý.Příjemný design.Objemný.Z nevýhod. je třeba oddálit od stěny, aby se zásuvky mrazničky nedotýkaly dveří. Zásobník pouze na 8 vajec.Lze doporučit ke koupi.

Nevýhody:Po dvou měsících používání postupně přestal mrznout. Spokojenost s nákupem. Ale po dvou měsících přestal fungovat. Zavolal jsem technika přes horkou linku LG. Technik přišel o týden později. chybně diagnostikovaná závada v důsledku kontroly (ačkoli test ukázal vadný kompresor a řídicí automatiku). Tři týdny bez ledničky.

READ  Xiaomi mijia lds vysavač recenze

Ledničku jsem si objednal už dávno. Přivezeno před týdnem. Ale čekání se vyplatilo. Cena je nižší než v jiných obchodech v našem městě. Žádné stížnosti na samotnou lednici. Vše funguje, skvěle chladí. Samozřejmě bez LCD displeje, ale je dostatečně informativní i bez něj. Zapnuli jsme ledničku a naplnili ji. Běží tiše, alespoň když je ve stejné místnosti, už mu nevěnuji pozornost. Zásuvky mrazničky se nevysouvají až do konce, není pohodlné vyndávat a vkládat výrobky. Ale v případě potřeby se vytáhnou úplně a pohodlně. není to žádný problém, i když je asi správné, že se nevysunou celé, aby nevyletěly najednou.

Koupili jsme ho před třemi měsíci a nelitujeme toho. Chladnička je skvělá, velmi tichá a plast není cítit.Doporučené stránky.

Funkce

Barva béžová Mrazicí prostor zespodu Počet kamer 2 Komory Objem chladicí komory 223 l Objem mrazicí komory 79 l Celkový objem 302 l Počet kompresorů 1 Počet chladicích kontur 2 Teplota mrazicí komory do.24 °C Mrazicí kapacita 9.3 kg / den Další vlastnosti

Postamat: nákupní centrum Victoria v Butovu: denně. Moskva, ulice Admirála Lazareva., д. 2

Postamat: Victoria Shopping Centre: dailyg. Moskva, Otradnaja ul., д. 16

Postamat: Nákupní centrum Chas Pick: dailyg. Moskva, ulice Korneichuka., д. 8

Postamat: Prázdninový stan: dailyg. Moskva, Tušinská ul., д. 17

Postamat: Sunflower Park Mall: dailyg. Moskva, Otkrytnoe sh., д. 9

Zatím žádné dotazy k tomuto produktu

Položte svou první otázku o chladničce LG GA-B419SMHL

Výhody: tichý, pevný, rychle dosáhne správné teploty.

Zpětná vazba: K dispozici je sada závěsů dveří.

Výhody: stylový, prostorný, efektivní.

Výhody: Úžasný vzhled i vnitřek a zpracování. Silent

Výhody: Lednice perfektně zapadá do interiéru, přední plocha není špinavá, ladí s předními plochami kuchyně) Poslední takovou lednici mám z obchodu za výhodnou cenu. Zkušenosti s používáním již více než rok, za tu dobu nedošlo k žádným poruchám, vše funguje, jak má. Velmi praktická skládací polička, na kterou můžete umístit jakékoli velké nádoby (např. hrnec). Funkce No frost znamená, že nemusíte ztrácet čas odmrazováním. Otevírací stranu dveří lze změnit a všechny potřebné závěsy a držáky jsou součástí dodávky. Vynikající osvětlení LED. na rozdíl od jiných značek, které mají spodní část tmavou, vidíte všechny potraviny, i když jsou police plně zásobené. Invertorový kompresor pracuje tiše. Displej dodává chladničce moderní a stylový vzhled.

Slabé stránky: Bohužel ne bez nedostatků. Kvalita plastu, ze kterého je skládací police vyrobena, vyžaduje velmi opatrné zacházení. Teprve když byla lednice doma, všiml jsem si, že plastové vodítko na polici je zlomené, což ztěžuje její upevnění v rozložené poloze. Děkuji zaměstnancům 5th element za souhlas s výměnou v rámci záruky. Dveře chladničky se při mírném zatlačení nedovřely správně, zastavily se v mezipoloze (byla tam asi 5cm mezera) a musely se ručně dotlačit do konce. To je způsobeno přítomností poměrně tuhých těsnicích gum, které se časem vyvinuly a problém zmizel. Myslím, že tato chladnička má skvělý poměr cena/výkon. Někdy se ozývají podivné zvuky, v uživatelské příručce je to uvedeno. je normou. Na displeji se nezobrazuje aktuální teplota v chladničce, ale nastavená teplota. Malý zásobník na vejce, uvítal bych větší.

Hodnocení: Za tuto cenu je to nejlepší lednice, jakou jsem kdy koupil.

Výhody: tuto chladničku jsem koupil pro čtyřčlennou rodinu. Cena lednice byla 1299, ale 5. prvek udělal speciální nabídku a my jsme ji dostali za 1099. Dostatečně kompaktní, ale zároveň dostatečně prostorný. Vizuálně velmi krásné. Vnitřní skládací prostřední police.Na spodní polici můžete umístit velký hrnec boršče nebo něco jiného velkého (podle svého vkusu). Přídavná mělká zásuvka v mrazicím prostoru. Pohodlné zmrazení ledu nebo bobulí. Velký a praktický mrazicí prostor. Dveře lze zavěsit na druhou stranu, takže to pro nás bylo pohodlnější, všechny díly byly součástí dodávky, můžete si vyrobit vlastní. Zavírače dveří na dveřích, což je velmi pohodlné. Prostorný, tichý chod (někdy vydává podivné zvuky), ale to je normální (napsáno v manuálu). Perfektně chladí ve všech režimech. Dveře zobrazují teplotu, pěkná funkce uzamčení dotykové obrazovky od dětí, i když ji nepotřebuji, t.к. Malé děti na ni nedosáhnou a neotevřou ji.

Slabé stránky: Chybí pouze stojan na láhve. Malý tác na vejce, pouze 8 kusů. Spodní zásuvka na ovoce a zeleninu, jedna velká, společná, chtěla bych dvě samostatné, jednu na zeleninu, druhou na ovoce.

Recenze: je to skvělá lednice za cenu. Úplně bez mrazu. Vypadá velmi elegantně.

Výhody: Tato chladnička je. Jen dekorace do kuchyně) Protože všechny spotřebiče v kuchyni mají stříbrnou barvu. Svým moderním designem dokonale zapadá do interiéru. Lednice je tichá. několikrát jsem k ní poprvé přistoupil a „přilepil si ucho“, abych ji poslouchal. Je tak tichý. Systém „no frost“ neselhává. bez ledu a mrazu. Venku je 32 stupňů a my v plné parádě mrazíme jahody (je sezóna. co se dá dělat). Proto mohu s jistotou prohlásit, že zátěžový test proběhl úspěšně). Mrazicí oddíl má velkou kapacitu, která umožňuje skladovat a mrazit. Potěšující je také prostor chladničky, už žádné starosti s tím, „kam se to všechno vejde“?“)) Doporučuji tuto lednici)

Nevýhoda: Kdo má v kuchyni spotřebiče se stříbrným designem, ten tento jev zná. Jako „záplatované dveře“ a tekuté skvrny. Používám speciální ubrousky na otírání. A všechno se opět třpytí. Ale to je nuance, kterou je třeba zvážit, není připraven vymazat. Stačí si pořídit bílou ledničku) A ještě jeden malý tip. okamžitě zakryjte skleněné police v chladničce. Za prvé, ochrana před poškrábáním a znečištěním, za druhé. hrnce a pánve jsou pohodlnější (možná je to moje osobní preference). Rozumná cena a skvělý poměr cena/výkon. Koberce pro police, Neobtěžoval jsem se, pokryté „poopyrkoy“)

Recenze: Důstojný model za danou cenu. Opravdu doufám, že to vydrží dlouho.

Výhody: Pěkná barva ( ocel). dobře mrazí. Dostatečně prostorný. Uvnitř je skládací police. praktické, pokud potřebujete odložit vysoké nádobí. Žádná nulová teplotní sekce. Ne příliš dobrý poměr ceny a kvality. To zvládnete)

Nevýhody: Občas vydává hluk. ale ne na dlouho )

Hodnocení: Tato lednice je vcelku spokojená, koupil jsem ji před půl rokem a doufám, že zůstane v pořádku i v budoucnu.

Výhody: Je tichý a stylový! Rychlé zmrazení. Skládací police umožňuje umístit velké sklenice, láhve a další předměty.

Slabé stránky: Neměří teplotu uvnitř komor. Zobrazuje teplotu, kterou jsem nastavil sám.

Recenze chladničky LG GA-B419 SYJL

Skvělé recenze majitelů chladničky LG GA-B419 SYJL na mobilním portálu Sony Club. Zde si můžete nejen přečíst recenze zákazníků, ale také zanechat své hodnocení bez registrace.

Líbí se mi: Tichý, prostorově úsporný, harmonický design. Nelíbí se mi: Ve všech recenzích se píše, že není dodáván s držákem dveřních závěsů, ale v návodu se o tom nic nepíše. Recenze: Pěkná lednička. Váhal jsem s koupí LG kvůli četným komentářům o jejich hlučných kompresorech. Buď jsou lidé velmi vybíraví, nebo je šance na štěstí 50/50. Skončil s velkou výhodnou, cena byla blízko čínských konkurentů (se podíval na Shivaki 2014). Ve skutečnosti to běží už měsíc, hluk z kompresoru je minimální, jen párkrát v mé přítomnosti jemně žbluňknul. Snaží se ji dokonale vyrovnat pomocí bubliny. Stojí v kóji na chodbě a já se vedle něj dívám na televizi a spím ve vedlejším pokoji. takže ho neslyším. Nemám s čím srovnávat. rok jsem měl beznámrazovou lednici Beko a ta vrzala, žbluňkala a praskala, otravná jako čert. Ve vedlejším pokoji se nedá spát při otevřených dveřích (mám lehký spánek). Společnost LG si tedy v tomto ohledu vede velmi dobře. Barva je příjemná, blízká mléčné, bez žlutého odstínu. Absence displeje na dveřích neměla na výběr vliv.к. Mám chladničku s displejem a na displeji se vždy zobrazuje zvolená teplota, nikoli skutečná teplota v prostoru chladničky, takže v tom nevidím žádný přínos. Jinak má všechna tlačítka stejná jako zde, pouze dotykové ovládání. Prostor je dostatečný a rozměry přihrádky odpovídají středně velké chladničce. Zásobník na vejce je jediný, ale není to příliš výrazné mínus.к. začali jsme kupovat převážně 10 vajec v kontejnerech. Materiály jsou dobré, plast je robustní. Jediné, co jsem našel, byla deformace kovu na spodní straně vnější stěny, jako dlouhé mělké důlky. Nevím, jestli se poškodil při nesprávné přepravě, nebo byl takový už z výroby. Ne příliš obtěžovat t.к. tyto oblasti jsou pokryty sousedními položkami.

READ  Jak sejmout přepravní šrouby z chladničky

Líbí se mi: Není hlučný, prostorný. Nelíbí se mi to: Nenašel jsem to moc Recenze: Prostorná lednice. Není hlučný. Mraznička není malá. Stejně jako oddělená police na led. Předtím jsem si koupil lednici Samsung, je v našem bytě a vždycky měla nepříjemný zvuk, ale tato lednice ho nemá. Nejdřív jsem si myslel, že je to mínus, ale teď se mi to opravdu líbí! Rozčilovalo mě pípání. Spokojenost s nákupem! Pěkná lednice.

Místa předání

(м.Kalužská) g. Moskva, Obručeva vl. 44

Po od 16:00 do 19:30 Út-Pá od 13:00 do 19:30 So-So od 13:00 do 17:00 hod

Pro jakékoli další informace o vaší objednávce kontaktujte.: 7 (495) 677-95-02

Po od 16:00 do 19:30 Út-Pá od 13:00 do 19:30 So-So od 13:00 do 17:00 hod

Další informace o vaší objednávce získáte na tel.: 7 (495) 677-95-03

(м.Dmitrovská) g. Moskva, ul. Rustaveli 3 budova 2

Po-Pá od 16:00 do 19:30 Út-Pá od 13:00 do 19:30 So-Ne od 13:00 do 16:30

Další informace o vaší objednávce na sběrném místě získáte na tel.: 7 (495) 677-95-04

(м.Volgogradský prospekt) c. Moskva, Volgogradský prospekt 32 korp. 8

Po od 16:00 do 19:30 Út-Pá od 13:00 do 19:30 So-So od 13:00 do 16:30 hod

Další informace o zakázce získáte na tel.: 7 (495) 677-95-12

Chladnička s mrazničkou LG GA-B419SYJL

Informace o produktu jsou uvedeny pro informační účely a nejsou veřejnou nabídkou. Výrobci si vyhrazují právo na změnu vzhledu, specifikací a příslušenství bez předchozího upozornění prodejců a spotřebitelů. Berte prosím tuto skutečnost na vědomí a předem se omlouváme za případné nepřesnosti v popisu a fotografiích produktu. Vážíme si vaší zpětné vazby, která nám pomáhá náš katalog ještě více zpřesnit!

  • Irina 25. března Dodáno včas. Vjel do kuchyně, připravil. Řekl mi, že si ho mám rozbalit sám a do 3 dnů kontaktovat prodejnu, pokud je něco v nepořádku. Co se děje? Žiji sama, potřebuji najít někoho, kdo by vybalil. Klady: Zatím nemůžu nic říct, ale je to v krabici. Očekával bych, že budu vybalen a zkontrolován sám a možná dostanu nějaká doporučení. Nevýhody: Nelíbila se dodávka.
  • Maria 9. února Dobrá hodnota za peníze model. Silent. Robustní police. Možnosti transformace. Velké police. Tmavě šedá (metalická) barva dveří. Zvláště účinné, pokud na něj dopadá přímé světlo. Boční stěny bez kovového efektu. Odlišný tón dveří. super! Vše je v pořádku. Klady: Na kolečkách. snadný přesun z místa na místo. Velmi dobré. Nevýhody: Žádné
  • Evgeny 30 leden velmi skvělý design lednice, zapněte ji a zapomeňte na ni, prostorná, snadno se ovládá, nedělá žádný hluk, dobře mrazí a udržuje potraviny čerstvé, doporučuji tuto lednici! Klady: Pěkný design, prostorná, nenamrzá, neběží hlasitě, dokonale udržuje potraviny čerstvé Zápory: Žádné
  • Denis 10. ledna Dobrý model pro hodnotu za peníze. Tichý. Robustní police. Možnosti transformace. Velkoobjemové police. Hluboká (šedá metalíza) barva dveří. Zvláště účinné, pokud na něj svítí přímé světlo. Boční panely bez kovového efektu. Odlišný tón dveří. No-frost super! Stejně jako u invertorového motoru, kde často dochází k výkyvům napětí v síti. Není to první lednička této značky. Vše je v pořádku. Klady: Spokojenost s výběrem Zápory: Nenašel jsem žádný
  • Ulyana 8. ledna Krásná lednice. Vybral jsem si tento model kvůli bílé barvě a správné výšce. Bílá bez zbytečných detailů. Vnější strany žebrované. Vnitřek je hladký a snadno se čistí, protože předtím byla jiná společnost a vnitřek nebyl hladký. Energetická účinnost. Tichý! Skvělá dodávka a zvednutí na podlahu. Klady: Barva, žádný provozní hluk, snadné používání polic. Ledový šelf. Nevýhody:.
  • Dina 2 leden lednice je super! Běží velmi tiše a není vůbec slyšet, pro mě jsou police pohodlné, vše se dobře hodí, dveře jsou na druhé straně sklopné. Má vypouklé dveře, které se neotevírají úplně, a naráží do zdi, ale dá se používat. Klady: velmi tichý, prostorný Zápory: žádné
  • Ella 28. prosince 2021 Dodáno včas. Pečlivě vybaleno a poskytnuta krátká instruktáž. Samotná chladnička pracuje tiše, dokonale mrazí, dveře se rychle a snadno vyklápějí. Líbí se mi design, hladké linie. Doporučil bych nákup. Děkujeme vám všem za vaši tvrdou práci! Klady: Plně v souladu s popisem Zápory: Žádné
  • Ekaterina 27. prosince 2021 Koupili jsme tuto lednici a bylo by to v pořádku, ale doručení bylo trochu nepohodlné. Ledničku jsem nutně potřeboval. к. Naše se rozbila. Přišel včas, ale lednice má 2 promáčkliny na obou stranách. Bylo to velké zklamání. Protože jsem objednávku nepřebírala já, ale babička, kurýr ji rychle přemluvil na směšnou slevu 40 rublů. Odmítnout ledničku nebylo možné. Ale sleva za promáčkliny je směšná. Velmi nespokojen s dodávkou. Doufám, že nebudou žádné další problémy a bude to fungovat dobře. Ale dojem z obchodu a dodávky je smutný. Milá Catherine! Jménem společnosti se omlouváme za to, co se stalo. Rádi bychom vysvětlili, že výrobek je dodáván v originálním balení, které je otevřeno před zákazníkem v okamžiku prodeje. Proto vždy doporučujeme, abyste si při nákupu zkontrolovali kvalitu výrobku, jeho vzhled a úplnost. V případě nesouladu zboží s uvedenými vlastnostmi, výskytu vad máte právo zboží odmítnout. Doufáme ve vaše pochopení a těšíme se, že se opět vrátíte mezi naše zákazníky.
  • Svetlana 12. prosince 2021 Dobrá lednice, dobrý design. Děkuji moc doručovací služby, zejména Shchepelevich D. a Korshun M.Б. (doručení bylo do 5. patra bez výtahu a zdarma). Děkujeme za vynikající práci. Klady: Skvělá doručovací služba Zápory: Zatím jsem žádné nenašel
  • Svetlana 27. listopadu 2021 Je to už půl roku, co jsme koupili lednici.Funguje dobře, je tichý.Barva je krásná grafitová.Zpočátku jsme byli zmateni různými zvuky, ale ukázalo se, že je to tak potřebné.Po Atlantě, kterou jsme měli, to byl velký rozdíl. Klady: Tichý. Nevýhody: Žádné
| Denial of responsibility | Contacts |RSS