recenze sloupového ventilátoru tefal eole vf6670f0

– 4. Alexander Shipov

Klady: – Ergonomie, ventilátor je pohodlný a krásný, pravděpodobně bude vypadat přijatelně ve většině interiérů, jako věc upoutá pozornost, ale pozornost na sebe nerozptyluje Kompaktnost, může poměrně snadno zaujmout své místo v místnosti, snadno se přepravuje kamkoli (po bytě). Tichost, nerozptyluje vás svou prací, ano, maximálně 3 úrovně, foukání, bude slyšet, ale nebude obtěžovat Stabilita, má pogumovaný stojan a sám na stojanu není moc vzadu- Plní svou funkci, ale dělá to průměrně. Т.E nyní v 30stupňovém vedru nebude schopen ochladit místnost, ale bude na vás foukat a vytvoří příjemné prostředí pro jednu osobu, bude schopen. Možná pro více lidí. Opět platí, že pokud pracujete u stolu, ležíte nebo sedíte na pohovce.
Nevýhody: – Nemůže ochladit místnost, nyní 27 stupňů a pro něj je to příliš obtížné, nemůže snížit stupeň celé místnosti Krátká šňůra, samozřejmě pokud máte zásuvku přes místnost, nevšimnete si tohoto mínusu, můžete pohodlně umístit v okruhu 1 metru. 20-25 cm od zásuvky Nedostatek baterií v sadě, mínus není významný, protože i bez dálkového ovládání funguje, ale stále by chtěl baterii.
Recenze: Můj pokoj je střední, 6×4, někde takový a pravděpodobně potřebuje něco výkonnějšího, aby se ochladil, takže pokud hledáte tento konkrétní účel, ochladit místnost v letních vedrech, doporučuji změnit výběr z věžových ventilátorů na původní nebo dokonce klimatizaci.

– 5. Matvejev Aleksander

Klady: malé rozměry, velmi tichý používáme i v noci, má 180 stupňů rotace, dálkové ovládání, velmi nízká spotřeba energie.
Nevýhody: zatím jsem žádný nenašel !
Recenze: opravdu radost používat v letním horku, velmi kompaktní, takže nepřekáží stylový design umožňuje, aby se vešel do jakéhokoli bytového designu velmi pohodlné použití s dálkovým ovládáním velmi rád zakoupil.

– 5. Nikita Porunov

Klady: Přesně to, co potřebujete.
Nevýhody:
Reakce: Hledal jsem ventilátor, abych mohl v noci pohodlně spát. V létě je strašně dusno, nedá se spát, ale s obyčejnými ventilátory se nedá usnout. dělají hrozný hluk! V obchodě poradili Tefal. Zpočátku jsem měl pochybnosti, ale po ukázce se všechny pochybnosti rozplynuly! A já konečně v noci klidně spím.

– 5. Valera Khatin

Klady: Stylový design, kompaktní, velmi stabilní, poměrně silně fouká (3 rychlosti). první je vůbec tichý), automatická funkce ventilátoru v závislosti na teplotě v místnosti
Nevýhody: Displej je jasný (když je ventilátor zapnutý v noci)
Recenze: Funkci automatického foukání zatím nelze hodnotit, venku je horko a v tomto režimu fouká na 3 rychlosti, stále není schopen ochladit místnost, ale pobyt v ní je pohodlnější. ANO. Možná se tato funkce bude hodit v noci, když teplota klesne, ale ještě jsem to nezkoušel. Nebudu mluvit o dalších příjemných drobnostech, ale jsou tam. Z mínusů: velmi světlé tlačítko a displej teploty (červený). Rozhodně neosvětluje místnost, ale rádi spíme v úplné tmě. Na druhou stranu, v noci na něj určitě nenarazíte)?

– 5. Fedoseev Michael

Klady: Elegantní design, široký sortiment
Nevýhody: Nenašel jsem ho
Recenze: Koupil jsem ho na začátku léta a nezklamal mě. Jsem opravdu rád, že ventilátor sám volí režim v závislosti na okolní teplotě. Velký akční rádius ochlazuje místnost rovnoměrně a rychle. Na rozdíl od jiných ventilátorů je super tichý a neměl jsem žádné problémy s jeho používáním v noci. Design je samostatným tématem. Perfektně se hodí a nezabírá mnoho místa. Má také rukojeť pro snadné přenášení, přihrádku na dálkové ovládání a automatické navíjení kabelu.Celkově se jedná o dokonalou kombinaci designu, ceny a kvality.

– 5. Mykola T.

Klady: Stylový, ne hlučný
Nevýhody: Nebylo nalezeno
Recenze: Celkově to není špatné zařízení, úhel natočení 180 stupňů, není příliš hlučné. Uvidíme, jak bude fungovat v provozu

– 5. Armand Romanovič

Klady: Klidný, stylový, krásný. Velmi se mi líbí! Má také dálkové ovládání. )
Nevýhody: Nedostatek.
Recenze: Tento ventilátor se mi opravdu líbí. Vždycky jsem dával přednost tefalu. )

– 5. Andrei Belov

Klady: Leno v sestavě, nízká hmotnost, snadný pohyb po bytě.Funguje tiše.Má funkci otáčení o 180 stupňů
Nevýhody: Šňůra může být delší.Pro mě osobně není dostatečně velký 1,5 m.
Recenze: Praktické, cenově výhodné, šikovné.

Tefal VF6670F0 recenze

Skvělé recenze majitelů myčky Tefal VF6670F0 na mobilním portálu Sony Club. Zde si můžete nejen přečíst recenze, ale také zanechat své vlastní bez registrace.

Líbí se mi: Celkově nemá špatný průtok vzduchu v místnosti, stylový ergonomický design Nelíbí se mi: Fungoval 3 dny a pak se rozbil (nejde zapnout) Zpětná vazba: Nesplnil zcela očekávání ohledně spolehlivosti

Líbí se mi: nevypadá špatně, je robustní. Nelíbí se mi: Krátká šňůra, dálkové ovládání s cr2025, ale baterie je zaseknutá. Sám o sobě je dostatečně tichý, ale na metr od něj je slyšet hluk větru. Mohl by mít více režimů. Plast a tisk jsou průměrné, žádný wow efekt ani zdaleka. Přehled: Automatický režim, přepíná výkon 1,2,3 na 26,28,32 stupňů (dobře. ale jeho podstata). Pokud jde o mě, pro 3-4 tisíce je červená cena, pro doporučené 8-9 tisíc je lepší hledat kondicionér.

Líbí se mi: Stylový Nelíbí se mi: Vzduch v místnosti se celkově neochlazuje, ale jako normální ventilátor se pohybuje po místnosti (teplota v místnosti neklesá, ale zvyšuje se) Hodnocení: Z hlediska chlazení a hlučnosti. Jako běžný podlahový ventilátor

Líbí se mi: Název značky. Všechny digitální triky jako teploměr. automatické vypnutí. ochrana proti přehřátí. časovač. Jako bonus přítomnost pdu. automatické navíjení šňůry. Nelíbí se mi: Ovládání klimatizace je trochu hranaté)) předražené. Recenze: Potřebná kompaktnost je opodstatněná. Perfektní varianta pohovky k posteli. Chlazení velké místnosti je samozřejmě mýtus. 180 stupňů bez účinku. Celkově působí dojmem moderního, dobře vyrobeného spotřebiče. Při vhodných slevách je to docela jedlá volba.

Líbí se mi: Krásný moderní design.Značka.Časovač.Automatické vypnutí.Automatické navíjení šňůry.Dálkové ovládání. Snaha vytvořit dojem kontroly klimatu.)) Nelíbí se mi: Termostat zřejmě nepřesně ukazuje teplotu. Otáčení kolem osy je zbytečné. úzké proudění vzduchu. Hodnocení: Koupil jsem si ho, protože byl kompaktní a protože se jednalo o sloupový spotřebič. Druh volby pro egoistu.Stojí vedle pohovky a člověka to ohromí.Podrží.Rozhodně nesníží teplotu v místnosti ani neochladí společnost. Příjemný celkový dojem. Přitahuje pozornost ostatních)).Poradenství.

Líbí se mi: líbí se mi, jak vypadá.Má tichý provoz.Má dálkové ovládání, ale nemá baterii. Nelíbí se mi: Ani ne tak otočení o 180 stupňů, samozřejmě je dobré ho umístit doprostřed místnosti, ale ve skutečnosti je samozřejmě u zdi a fouká kolem zdi. Zpětná vazba: Samozřejmě to není klimatizace.Venku bylo 30 stupňů a byl zapnutý na plný výkon, protože jsem seděl hned vedle něj. Nedrží, nepřizpůsobuje se.Místnost není chladná.Jak napsali v recenzích, jen místo, kde stojí. Měl jsem to na noc, minimálně do zařízení, to bylo víceméně. Teplota se zobrazuje konkrétně v místnosti. Neudrží ji, nepřizpůsobí se.Jen ukazuje. Chtěli jsme od něj víc, ale víc než to, jen klimatizaci. Abyste se cítili pohodlněji, je teplo.Nemohu s ním udělat nic špatného.

Líbí se mi: Ventilátor dorazil v samotném horku roku 2021, děkuji za to, alespoň to trochu zachránilo. Nelíbí se mi to: Přinesl jiný model, který je obecně levnější, ale zaplatil cenu za tento (v horku předraženého období) Recenze: Pro překlopení šroubu. Je to škoda, ale nebylo z čeho vybírat. Přivezli ventilátor bez dálkového ovládání, který se neotáčí o 180 stupňů, s INOVATIVNÍM mechanickým ovládáním, s tím, že „ano, je stejný, ale bílý“. Přeji manažerům/manažerkám, kteří se rádi obohacují na teple, aby při objednávce steaku v restauraci dostali kuřecí řízek s komentářem číšníka „no, je to kus masa, ale je to uvařené“.

Líbí se mi: Nečekaný nákup byl překvapivě dobrý. Rozsvítilo se horko. Nelíbí se mi vzhled ventilátoru. Koupil jsem tento model jako propagaci a je to skvělé za ty peníze. zabírá málo místa a hlavně má dálkové ovládání (a místo na něj, aby se u dálkového ovládání neobjevily nohy))) Nelíbí se mi: Černá barva vypadá určitě krásně, ale je na ní jasně vidět prach, lépe než na šedé. Myslím, že stříbrná by byla praktičtější:.

Líbí se mi: Ventilátor má elegantní design, nezabírá mnoho místa a skvěle doplňuje interiér. V závislosti na okolní teplotě (k dispozici je indikátor teploty) ventilátor automaticky volí intenzitu provozního režimu, takže teplota v místnosti je vždy příjemná. Široký pracovní rádius 180 stupňů umožňuje rychlé a rovnoměrné ochlazení místnosti. Dálkový ovladač se velmi snadno používá a má úložný prostor. Má tichý chod a lze jej používat i v noci. Pohodlná rukojeť pro přenášení, stabilní plošina a 1,5 m automaticky odvíjecí šňůra. jako výhodu. Nelíbí se mi: Ne. Recenze: velmi spokojen s mým nákupem.

Líbí se mi: Dokonale šetří váš domov v horku, přitom je kompaktní a výkonný, protože se otáčí o 180 stupňů, takže profoukne i velkou místnost. Ale nejhustší věc je, že si sám zvolí rychlost práce díky vestavěnému teplotnímu čidlu, takže funguje i v noci, nebojím se, že bych v noci foukal) a tam je prostor pro dálkové ovládání, je nepravděpodobné, že bych ho ztratil, a obecně vypadá velmi pěkně a draze) Nelíbí se mi: Nenašel jsem recenzi: Doporučuji všem koupit pomocníka, šetří v horkém klimatu

Líbí se mi: Tento ventilátor je úžasný! Díky elegantnímu designu se velmi dobře hodí do jakéhokoli interiéru. Je také inteligentní, protože pomocí teplotního čidla automaticky upravuje intenzitu ventilátoru, takže ve vaší domácnosti zůstane vždy chladno a útulno. Ventilátor má pracovní rádius 180 stupňů, má dálkové ovládání, svorku na kabel a tichý provoz zařízení, takže se snadno používá a je to prostě skvělý, módní kus zařízení! Nelíbí se mi to: Nejsem fanoušek Myslel jsem, že si koupím běžný ventilátor, ale věřil jsem prodejci a myslím, že měl pravdu! Mnohem lepší volba! Doporučuji!

READ  Jak určit velikost ventilátoru skříně

Líbí se mi: Ventilátor má elegantní design, nezabírá mnoho místa a skvěle doplňuje interiér. V závislosti na teplotě v místnosti (je vybaven teplotním čidlem) ventilátor automaticky volí intenzitu provozu tak, aby byla v místnosti vždy příjemná teplota. Široký poloměr 180 stupňů zajišťuje rychlou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Dálkové ovládání je velmi praktické a má speciální úložný prostor. Běží tiše a lze jej používat i v noci. Pohodlná rukojeť pro přenášení, stabilní plošina a automaticky odvíjená šňůra. Nelíbí se mi: Nenašel jsem žádné Recenze: Je to skvělý spotřebič, doporučuji všem

Tefal VF6670F0 recenze

Před nákupem zařízení se obvykle podívám na spoustu recenzí a srovnání různých modelů a typů. Ale bohužel jsem nemohl najít žádné recenze před nákupem ventilátoru, takže jsem se rozhodl důvěřovat komentářům a vybral tento konkrétní model. A to z velmi dobrého důvodu. Nejdříve jsem dostal závadu a po 40 minutách práce vyhořel (dobře, závada je závada, to se stává všude).Za druhé, sloupcový ventilátor je v podstatě hlavním rozhodovacím činitelem. Přesně tento model fouká velmi slabě, normální proudění vzduchu je cítit pouze na třetí (maximální) rychlosti a fouká striktně v pásech bez jakéhokoli úhlu rozptylu. Je velmi tichý, téměř neslyšný, ale ani proudění vzduchu není nijak skvělé. Pro některé lidi je to výhoda, ale pro mě je to spíš mínus. Velmi pomalu se otáčí a fouká od jedné stěny místnosti ke druhé. Dva lidé sedí na opačných stranách pohovky a dlouho čekají, až proud vychladne. Celkově může někomu vyhovovat, ale pokud hledáte rychlé ochlazení, zvolte běžný ventilátor s pádlem.

Ventilátor je skvělý! Tuto recenzi píšu jen proto, abych vám řekl o obalu. My dva a můj syn jsme nemohli najít dálkový ovladač, který je součástí balení. Dokonce jsem zavolal do A a udělal scénu. Ale mýlil jsem se. Dálkový ovladač byl v krabici. jen tam, kde je nikdo nebude hledat. v jednom z kartonů, které jsou určeny k šetrnému balení 🙂 Náhodou jsme ho našli. Takže buďte připraveni 🙂

Komentář: V zásadě to není špatné zařízení, líbilo se mi, že úhel otáčení 180 stupňů, není hlučný. Podívejte se, jak funguje při používání

Лучшие напольные и настольные вентиляторы до 25. Elenberg FS4016, VES, Crown SF16, Scarlett, Xiaomi

Mé hodnocení je 5.Přesně v to jsem doufal. Ventilátor je téměř takový, jak se uvádí.Není dostatečně velký pro místnost o rozloze 30 metrů čtverečních, ale pro místnost o rozloze 20 metrů čtverečních je vhodný.Nízká hlučnost, malé rozměry, funkční.

Požadavky nájemce neumožňovaly instalaci klimatizace v kanceláři, a tak jsem musel hledat ventilátor. Ve videorecenzi jsem náhodou viděl, že existuje typ sloupce. Ale do obchodu jsem šel speciálně proto, abych se přesvědčil, jak je dobrý. Ano, zabírá méně místa než gramofon. Ano, trochu se ochladí (jako klimatizace nebude chladný vzduch, ale přesto na 2,3 stupně přesně méně). Mírně hlučný, někdy na něj vůbec zapomenu. A dálkové ovládání je praktické. Navíc se samozřejmě otáčí o 180 stupňů a můžete si vybrat, jak dlouho vydrží.Lehké. Přenosné z místa na místo jednou rukou.

Klady: Je kompaktní. snadné. Splývá s interiérem Nevýhody:Hluk je patrný Slušný ventilátor za své peníze. Zabírá málo místa. Vypadá dobře v jakékoli části místnosti, žádné nepříjemné blikání čepelí. Ano, šňůra je krátká, ale není to problém. Úhel natočení není 180 stupňů, jak se říká, jen se změřil. asi 100 stupňů. Jediná nepříjemná věc je hučení v dolní části a není to čepel, ale hučení motoru. A je slyšet i při střední rychlosti. Jako fanoušek funguje na 100 % a nad svůj potenciál.

Mám ventilátor na základě recenzí. Žádné výčitky! Je to nádhera. Stylový, zabírá velmi málo místa a hodí se do každého interiéru, je tichý, skvěle funguje a ochlazuje vzduch. Doufejme, že vydrží dlouho.

Velký fanoušek. Tichý. Mnoho různých provozních režimů. doba běhu, intenzita, otočení o 180 stupňů. Dálkové ovládání. V malých místnostech skutečně snižuje teplotu vzduchu. Lehké a kompaktní, bez otočného pádla. Stylové. Kouzelná magie

Klady:Téměř fouká jako vánek, o něco hlasitější než PlayStation 4, vypadá dobře. zápory:Levný čínský plast, v ovladači je potřeba baterie cr2025. Je lepší stojan podruhé nerozebírat Koupili jsme ho s bonusy. Plast je levný a tenký Malování je tak-tak! Vypadá skvěle zvenku, fouká dost dobře pro místnost 20kw Uvnitř kabelu

Klady: Kompaktní, má speciální místo pro dálkové ovládání. Nevýhody: Zdá se, že je to trochu křehký stojan. Nevýhody se projeví později v létě při jeho používání. Dobrý první dojem: Stylový a zajímavý design, nepříliš velké celkové rozměry. Fouká slušný vzduch, dokonce i trochu chladí (pro horké letní dny. výborné). Běží poměrně tiše, nevydává žádný hluk, nedrnčí ani nechrastí, plynule se otáčí, chytře navržený. Speciální místo pro dálkové ovládání ve ventilátoru (mimochodem, dálkové ovládání se dodává bez baterií). Pokud máte malé děti, je to pravděpodobně problém. musíte zajistit, aby ho neupustily nebo nepřevrhly.

Výhody: design, stabilita, bezpečnost, dálkové ovládání, termostat.Stylový, poměrně výkonný a tichý ventilátor.

Nevýhody: Dostal jsem, co jsem chtěl.Pokud uvidím nějaké nedostatky, přidám do recenze.Je to ventilátor, ne klimatizace, takže pokud nesnesete, že na vás fouká, nemá to žádný vliv.

Komentáře: Been here a month, the flight is normal. Po roce a půl. Již dvě letní sezóny pracuje při plném zatížení. Je to spolehlivá věc. Velmi užitečné v malých prostorech pro jednu nebo dvě osoby, když nechcete blikání / pálení lopatek, ale kompaktní širokou, tichou jednotku, která mírně ochlazuje váš zápal)

Klady: Chladí dobře ve srovnání s běžnými ventilátory

recenze, ventilátoru, tefal, eole

Fanouškovi se velmi líbí. Pravděpodobně nejlepší za danou cenu mezi těmi, které jsme si prohlédli. Zabírá málo místa a je velmi stabilní. To bylo naše hlavní kritérium při výběru ventilátoru, t.к. Máme malé dítě a báli jsme se, že by se ventilátor mohl převrhnout. Velmi dobře fouká a je téměř neslyšný. V noci neruší spánek. Design je super. Hodí se do každého interiéru. Zobrazuje teplotu v místnosti. Má automatickou volbu rychlosti, což je velmi praktické, a také časovač a funkci otáčení o 180 stupňů. Údery ze všech stran. Velmi dobře postavený. Plast je dobrý. Žádné vrzání. Nemyslím si, že za tu cenu najdete lepší ventilátor.

Klady: Lze popsat v recenzi Zápory: Nebyly nalezeny Ventilátor má stylový design, barevně snadno zapadne do jakéhokoli interiéru, zabírá minimum místa, má tichý chod, pohodlný a snadno se přenáší, má vypínací cívku napájecího kabelu. Udržuje vás v chladu i v tom nejteplejším počasí. Vše působí dojmem solidnosti značky, ukazuje se, že Tefal umí vyrábět nejen konvice, žehličky a pánve.

Tefal VF6670F0 recenze

Výhody: Příjemné, měkké proudění vzduchu, nevyfukuje se, je relativně tichá, má otočné tělo. Vypadá skvěle. Když se nepoužívá, může být uložen jako prvek interiéru.

Nevýhody: Tělo lze otáčet pouze o 180 stupňů

Komentáře:S nastavitelným úhlem krytu by to byl perfektní ventilátor.

Nevýhody:Píská při otáčení, v noci je to nepříjemné

Krásný, stylový a módní ventilátor. Dobře se hodí do bytu, kanceláře nebo nebytového prostoru. Je tichý, různé možnosti nastavení. Otočný o 360 stupňů, detekuje teplotu. Umožňuje nastavit rychlost proudění vzduchu. V horkém létě roku 2021 bylo nezbytné.

Vypadá stylově, zabírá málo místa, je lehký, otáčí se o 180 stupňů, můžete nastavit časovač, má dálkové ovládání. V horkém počasí hodně pomáhá, ale nezabrání dusivému horku. Myslím, že cena je trochu předražená.

Klady:Tichý, výkonný, krásný!Nevýhody:Ne Právě jsem si koupil tento ventilátor a je to úžasné! Stylový, skvěle fouká. Žádné zbytečné režimy, všechno po kufříku. Doporučuje!

Klady:Dobře fouká a promíchává vzduch v místnosti. Zabírá málo místa. Zobrazuje aktuální teplotu.Nevýhody:Hluk při 3 rychlostech. Nelze jej připevnit ke stojanu na stěnu, ale pouze na něj položit.Sám upravuje rychlost ventilátoru v závislosti na teplotě. Klepne do něj dostatečně lehce, aby ho upustil, dokonce i průvan způsobí, že se zakymácí. Hluk neruší spánek. Stojí za to, pokud si ji vezmete se slevou.

recenze, ventilátoru, tefal, eole

Klady: Snadno se přenáší, snadno se přemisťuje z místnosti do místnosti, vzpřímeně stojí na malém prostoruKlady: Nevyrovná se s horkem, bohužel ne příliš horkým a vlhkým prostředímSnadno se přenáší, snadno se přemisťuje z místnosti do místnosti, vzpřímeně stojí na malém prostoru

Klady: Ventilátor je krásný, stylový, chladivý a mladistvý, fouká silně i při nejnižším nastavení, ale když byla teplota kolem 30, tak byl na nejvyšší nastavení 🙂

Nevýhody: Někdy si přeje, aby foukalo trochu výš

Ventilátor vypadá skvěle. Easy. Lze nastavit na časovač, není příliš hlučný, otáčí se, dálkové ovládání. V horkém počasí nám vyhovuje, ale rozhodně nevyléčí dusné vedro. Myslím, že cena je trochu vysoká.

Klady:Vypadá skvěle, hodí se do každého interiéru. Lze jej umístit na podlahu nebo na skříňku, je stabilní a nezabírá mnoho místa. Má dálkové ovládání, což je velmi praktické. Dokáže zjistit teplotu v bytě, což je pro mě osobně v podstatě zbytečné, ale z nějakého důvodu to tam přilepili) Nevýhody:Cena. nic zvláštního. Plocha vyfukovaného vzduchu je menší než u běžného nejlevnějšího ventilátoru, jsou tam plastové desky (jako na radiátoru), které usměrňují vzduch, ale nejsou moc užitečné Při režimu 2 a 3 je hlučný, v noci je možné ho dát jen na první režim, jinak se nedá spát O těchto mínusech bych věděl předem. by si koupil jiný model, který má větší plochu pro proudění vzduchu.Doporučuji, abyste před nákupem prozkoumali recenze

READ  Jak vybrat termostat pro plynový kotel

Klady: Tichý hluk. Nevýhody: Cena může být vysoká, ale pokud si ji vezmete se slevou, pak je to dobré. Čistý oheň, každému bychom doporučili, aby si ho pořídil.

Klady:Vypadá chladně a útulně,Zápory:Velmi mírné.Teprve jsem ho začal používat, ale už je to všechno jasné. Nikdo o tom nepsal, takže řeknu, že je to velmi slabé. Ventilátor dobře zapadá do interiéru a je dobře ovladatelný a dobře konstruovaný (až na stojan, který je slabý). ale i to můžete ignorovat), ale hlavně, fouká velmi málo. Dejte ho dva metry od sebe, zapněte ho na plný výkon, vypněte režim otáčení a možná to bude trochu „osvěžující“

Klady:Design. Kompaktní. Dobrá foukací síla. Dálkové ovládání.Nevýhody:Cena je vysoká. Ale to je cena za design a barvy.Perfektně se hodí do interiéru bytu se světlým nábytkem a tapetami. Barva je super, vyrobeno ze dřeva. Při montáži je nutné odšroubovat plastovou „matici“ na spodní straně ventilátoru, poté nasadit stojan a poté matici opět zašroubovat. Foukací síla je na tak kompaktní velikost překvapivě dobrá. Pohodlné použití dálkového ovládání, stiskněte a uvolněte, nemusíte nikam chodit a ležet na gauči. Špičková kompaktnost a ergonomie, vypadá jako nějaká váza v rohu místnosti, nikoho neruší, není nápadná. Šňůru stejně jako vysavač nepovažuji za nevýhodu.к. Šňůru lze bez problémů srolovat a zavěsit na háček na zadní straně ventilátoru. Celá rodina milovala ventilátor, nemohl být lepší! S výrobkem jsem 100% spokojen. Doporučil bych koupit tento produkt.

Klady: Fouká dobřeNevýhody: Neviděl jsem žádnéStylové a dobře fouká. Líbí se mi automatický režim s detekcí pokojové teploty. Doporučuje!

Nevýhody: vrzání při otáčení, nepříjemné.

Nevýhody: Jeden z nejhezčích ventilátorů, kvalita provedení, kompaktní, dobře fouká, otáčení o 180 stupňů.

Nevýhody: Cena je pravděpodobně předražená, ale pokud ji vezmete se slevou, je v zásadě dobrá.Na žaluziích se usazuje prach asi měsíc.

Komentář: Obecně platí, že pokud je akce na tomto produktu, můžete ji brát statečně.Pokud je teplota vzduchu vyšší než 30 stupňů, pak je zřejmé, že vás to nezachrání, obecně, jako jakýkoli jiný ventilátor, koupit poradit.

Nevýhody:zabírá málo místa, ovládání pomocí dálkového ovladače.Nevýhody:nic nevětrá. Zcela zbytečné.Celkové zklamání. Žádný efekt z jeho práce necítí. Při třetí rychlosti dokáže vyfouknout teplý vzduch až do vzdálenosti půl metru. Úhel natočení pouze cca 90 stupňů. A navíc stojí nestabilně, protože pod stojanem vede drát. Vrátil se hned druhý den. P.S. Design je směšný. plast „jako dřevo“. Nezáleželo by na tom, kdyby to alespoň dobře fungovalo.

Klady: Zabírá málo místa. Není příliš hlučný. Dobře fouká.Nevýhody: Cena.Pro ty, kteří čekají na zázrak, chci připomenout, že se jedná o ventilátor, nikoliv o klimatizaci, stejně jako jakýkoliv jiný ventilátor, vyfukuje vzduch, který je v místnosti, s tímto úkolem se vypořádá na výbornou! Pokoj 18 m2. výborně fouká! Neruší spánek ani na druhou rychlost. Stěžují si, že není stabilní. Sestavte správně, není to vůbec obtížné))

Tefal VF6670F0 recenze

Obvykle před nákupem jakéhokoli zařízení sleduji spoustu recenzí a srovnání různých modelů a typů. Ale bohužel před nákupem ventilátoru jsem nemohl najít hodnotnou recenzi, takže jsem se rozhodl důvěřovat komentářům a vybral tento model. A to z velmi špatného důvodu. V prvním jsem dostal manželství a to se spálil přes 40 minut práce (no to je v pořádku manželství je manželství, to se stává všude).Za druhé sloupové ventilátory jsou v podstatě hlavní chybou při výběru. Tento konkrétní model fouká velmi slabě, normální proudění vzduchu je cítit pouze ve třetí (maximální) rychlosti a fouká striktně v pásech bez jakéhokoli úhlu rozptylu. Ano, je velmi tichý, téměř bezhlučný, ale proudění vzduchu, tedy jakýkoli. Někdo může považovat obrat o 180 stupňů za klad, ale pro mě je to spíše zápor. Velmi pomalu se otáčí a fouká z jedné strany místnosti na druhou. Dva lidé sedí na opačných stranách pohovky a dlouho čekají, až proud vychladne. Nevím, jestli to někomu vyhovuje, ale pokud potřebujete rychle ochladit, je lepší použít standardní ventilátor s lopatkovým nástavcem.

ventilátor je vynikající! Tuto recenzi píšu jen proto, abych vám řekla o obalu. My dva a můj syn jsme nemohli najít dálkové ovládání, které bylo součástí balení. Ventilátor je téměř přesně takový, jaký je inzerován, a není to příliš špatné, do té míry, že jsem zavolal „A“ a měl trochu hádku. Ale mýlil jsem se. Dálkový ovladač byl v krabici. Jen tam, kde ho nikdo nebude hledat. v jedné z kartonových krabic, které se používají k šetrnému balení 🙂 Náhodně nalezeno. Takže buďte připraveni 🙂

Poznámky: V zásadě to není špatná jednotka, líbí se mi úhel otáčení 180 stupňů, není příliš hlučná. Uvidíme, jak se osvědčí při používání

Mé hodnocení je 5.Dostal jsem to, co jsem si myslel, že dostanu. Ventilátor je téměř přesně takový, jak je inzerováno.Je příliš malý pro místnost o rozloze 30 metrů čtverečních, ale není dostatečně velký pro místnost o rozloze 20 metrů čtverečních.Nízká hlučnost, malé rozměry, funkční.

Nájemce nechtěl mít v kanceláři klimatizaci a musel hledat ventilátor. Náhodou viděl z videorecenzí, že existuje sloupec typu. Ale šel jsem do obchodu, abych se přesvědčil, jak dobrý je. Ano, zabírá méně místa než gramofon. Mírně chladí (ne tolik jako klimatizace, ale stále o 2,3 stupně méně). Mírně hlučný, někdy zapomínám obecně. A dálkové ovládání je praktické. Navíc se samozřejmě otáčí o 180 stupňů a můžete si vybrat dobu běhu.Lehké. Lze přenášet z místa na místo jednou rukou.

Klady: Je kompaktní. snadné. Hodí se do interiéru Nevýhody: Hučení je patrné Slušný ventilátor za ty peníze. Zabírá málo místa. vypadá dobře v jakékoli části místnosti, žádné nepříjemné blikání čepelí. Ano, šňůra je krátká, ale to není problém. Úhel řízení není 180 stupňů, jak se říká. Asi 100 stupňů. Jedinou nepříjemností je hučení v dolní části a nejsou to lopatky, ale hučení motoru. A je to slyšet i při střední rychlosti. Jako ventilátor funguje na 100 % a ještě více s rezervou.

Dostal ventilátor na základě recenzí. Žádné výčitky! Je to krásné. Stylový, zabírá málo místa a zapadne do každého interiéru, je tichý, dobře funguje a ochlazuje vzduch. Doufejme, že vydrží dlouho.

Velký fanoušek. Tichý. Mnoho různých provozních režimů. doba běhu, intenzita, otáčení o 180 stupňů. Dálkové ovládání. Opravdu snižuje teplotu v menších místnostech. Lehký a kompaktní, bez rotujících lopatek. Stylové. Kouzlo

Klady:Fouká téměř jako vánek, hlasitostně o něco hlasitější než PlayStation 4, vzhled v pořádku Zápory:Levný čínský plast, k dálkovému ovládání je potřeba baterie cr2025. Podruhé stojan raději nedemontujte. Plast je levný a tenký Malování je tak-tak! Zvenku vypadá skvěle a dostatečně dobře fouká do místnosti s 20 kV

Klady:Je kompaktní a má speciální místo pro dálkové ovládání. Nevýhody: Zdá se, že je to slabý stojan. Nevýhody se projeví později v létě při používání. Má dobrý první dojem z ventilátoru. vypadá dobře a zajímavě a zabírá málo místa. Fouká slušně, dokonce i trochu chladně (pro horké letní dny. vynikající). Dostatečně tichá práce, žádný hluk, žádné chrastění, běží hladce; zajímavý design. Speciální místo pro dálkové ovládání v samotném ventilátoru (mimochodem, dálkové ovládání se dodává bez baterií). Pokud máte v domě malé děti, je pravděpodobně problém dohlédnout na to, aby ventilátor neupustily a neotočily ho vzhůru nohama.

Výhody: design, stabilita, bezpečnost, dálkové ovládání, přítomnost teploměru.Stylový, poměrně výkonný a tichý ventilátor.

Nevýhody: Co jsem chtěl, to jsem dostal.Pokud uvidím nějaké chyby, přidám do recenze.Je to ventilátor, ne klimatizace, takže pokud nesnášíte, když na vás fouká, nebude to mít efekt.

Komentář: je to měsíc, let je normální. Po roce a půl. Již dvě letní sezóny pracuje při plném zatížení. Spolehlivá věc. Velmi užitečné v malých prostorech pro jednu nebo dvě osoby, když nechcete, aby blikaly/bzučely čepele, ale kompaktní tichá jednotka na šířku, která mírně ochladí váš zápal)

Klady: Chladí dobře ve srovnání s běžnými ventilátory

Opravdu se mi líbil ventilátor. Pravděpodobně nejlepší za cenu z těch, na které jsme se dívali. Zabírá málo místa a je velmi stabilní. To bylo naše hlavní kritérium při výběru ventilátoru, t.к. Máme malé dítě a báli jsme se, že by se ventilátor mohl převrhnout. Velmi dobře fouká vzduch a je téměř neslyšný. Neruší váš spánek v noci. Super design. Hodí se do každého interiéru. Zobrazuje teplotu v místnosti. Má automatický režim volby rychlosti, který je velmi pohodlný, a také časovač a funkci otáčení o 180 stupňů. Údery ze všech stran. Velmi dobře postavený. Plast je dobrý. Žádné vrzání. Myslím, že za svou cenu je nejlepší ventilátor najít.

Klady: Popište v recenzi Zápory: Nebyly nalezeny Ventilátor má stylový design, barevně snadno zapadne do jakéhokoli interiéru, zabírá minimum místa, má tichý chod, je pohodlný a snadno se přenáší, má funkci odvíjení napájecího kabelu. Vytváří chlad i v tom nejteplejším počasí. Vše působí dojmem solidnosti značky. Tefal umí vyrobit víc než jen konvice, žehličky a pánve.

Tefal VF6670F0 recenze

Výhody: Příjemné měkké proudění vzduchu, nevyfukuje se, relativně tichý, rotující. Vypadá stylově. Pokud se nepoužívá, nelze jej schovat do skříně a ponechat jako prvek interiéru.

Nevýhody: Tělo se otáčí pouze o 180 stupňů

Komentář: S nastavitelným úhlem otáčení těla by byl dokonalý ventilátor.

Nevýhody: Při otáčení skřípe, v noci je to nepříjemné

Krásný, stylový a módní ventilátor. Hodí se do bytu, kanceláře nebo nebytového prostoru. Tiché, různá nastavení. Otáčení o 360 stupňů, regulace teploty. Umožňuje nastavit rychlost proudění vzduchu. V horkém létě roku 2021 byla radost ji používat.

Vypadá stylově, zabírá málo místa, je lehký, otáčí se o 180 stupňů, lze nastavit časovač, má dálkové ovládání. V horkém počasí hodně pomáhá, ale moc nechladí. Myslím, že cena je trochu vysoká.

READ  Jak vyměnit jehlu v šicím stroji

Klady: Tichý, výkonný, krásný!Nevýhody:Ne, právě jsem si koupil ventilátor, je to skvělý ventilátor! Stylový, skvěle fouká. Žádné zbytečné režimy, vše funguje. Doporučené stránky!

Výhody: Vyfukuje a promíchává vzduch v místnosti. Nezabírá mnoho místa. Zobrazuje aktuální teplotu.Nevýhody:Hlučný při 3 rychlostech. Není připevněn ke stojanu, ale jednoduše se na něj položí.Sám upravuje rychlost ventilátoru v závislosti na teplotě. Stačí mírný náraz, aby spadl, a dokonce i vzniklý průvan ho rozkýve. Hluk neruší váš spánek. Stojí za to, pokud je ve slevě.

Výhody:Snadno se přenáší, lze rychle přenášet z místnosti do místnosti, vzpřímený tvar zabírá málo místaNevýhody:V super horku a dusnu bohužel nepomáháLehký na přenášení, lze rychle přenášet z místnosti do místnosti, vzpřímený tvar zabírá málo místa

Výhody: Krásná, stylová, módní a mladá, fouká jak má, i na nejnižší výkon, ale když bylo vedro kolem 30, dali jsme nejsilnější výkon 🙂

Nevýhody: Někdy si přeji, aby foukalo trochu výš

Ventilátor vypadá v pohodě. Světlo. Možnost nastavení časovače, nevydává příliš hluku, otáčí se, dálkové ovládání. Vyplatí se ho vzít, pokud je ve slevě: Nám funguje v horkém počasí, ale horka se nezbaví. Myslím, že cena je trochu vysoká.

Klady: Vypadá skvěle a hodí se do každého interiéru. Lze jej umístit na podlahu nebo na podstavec, je stabilní a nezabírá mnoho místa. Má dálkové ovládání, které je velmi praktické. Ventilátor automaticky vybírá výkon, automatický režim, zobrazuje teplotu v místnosti a má funkci vypnutí pro časování, koupil by jiný model s větší klimatizační plochou. nic zvláštního. Plocha foukání vzduchu je menší než obvyklý nejlevnější ventilátor, jsou plastové desky (jako na radiátoru), které usměrňují vzduch, ale zejména tloušťka z nich není V režimu 2 a 3 hlučné, na noc je možné dát pouze na první režim, jinak je nemožné spát, věděl bych o těchto mínusech předem. koupil bych si jiný model s větší plochou pro proudění vzduchu.Rád bych si před koupí přečetl recenze

Klady: Tichý. by si koupil jiný model s větší plochou a větším prostorem, bylo by hezké, kdyby si ho koupili dříve. Čistý oheň, všem se doporučuje koupit.

Klady:Stylový a praktický, zápory:Velmi slabý.Právě jsem ho začal používat, ale už je to všechno jasné. Nikdo o tom nepsal, takže řeknu, že je to velmi slabé. Ventilátor dobře zapadá do interiéru, snadno se ovládá, je dobře vyroben (kromě stojanu, je slabý). ale i na to se dá zapomenout), ale co je důležitější, má velmi nízkou foukací sílu. Dáme ho dva metry od sebe, zapneme ho na plný výkon, vypneme rotační režim a možná bude trochu „osvěžující“

Klady: Design. Kompaktnost. Dobrá foukací síla. Dálkové ovládání.Nevýhody:Cena je vysoká. To je však cena za design a barvy.Dobře se hodí do bytu a ladí se světlým nábytkem a tapetami. Super barva, jako dřevo. Při montáži odšroubujte plastovou „matici“ na spodní straně ventilátoru a poté ji opět zašroubujte. Překvapivě dobré proudění vzduchu v tak kompaktním provedení. Pohodlné použití dálkového ovladače, stisknutím změníte režim vleže na pohovce, nemusíte nikam chodit. Kompaktnost a ergonomie na nejvyšší úrovni, vypadá jako váza v rohu místnosti, nikomu nevadí, nebije do očí. Nemyslím si, že je špatně, že nemůžete odpojit kabel jako u vysavače.к. šňůru bez problémů v případě, že se snadno navíjí a visí na háčku za ventilátorem. Celá rodina si větrák zamilovala, lepší už to být nemůže! 100% spokojenost s výrobkem. Doporučuji produkt ke koupi.

Klady: Dobře foukáNezaznamenali jsme žádné zápory: Je elegantní a dobře fouká. Líbí se mi automatický režim, který rozpozná teplotu v místnosti. Doporučuji!

Slabiny: při otáčení vrzá, nepříjemné.

Nevýhody: Jeden z nejlépe vypadajících ventilátorů, kvalita provedení, kompaktní, dobře fouká, režim otáčení o 180 stupňů.

Nevýhody: Cena je možná předražená, ale pokud ji vezmete se slevou, je v podstatě v pořádku.Za měsíc jsem měl na mřížkách hodně prachu.

Komentář: Obecně platí, že pokud je propagace tohoto produktu odvážná.pokud je teplota vzduchu vyšší než 30 stupňů, je zřejmé, že vás nezachrání, obecně, jako každý jiný ventilátor, nákup vhodné.

Výhody: Zabírá velmi málo místa, lze ovládat dálkovým ovladačem.Nevýhody:Nic nevětrá. Zcela zbytečné.Jsem naprosto zklamaný. Žádný účinek z jeho práce necítíte. Při rychlosti tři dokáže vyfouknout teplý vzduch až do vzdálenosti půl metru. Úhel otáčení pouze kolem 90 stupňů. Navíc je nestabilní, protože pod základnou je drát. Vrátil se hned druhý den. P.S. Design je směšný. plast s dřevěným dekorem. A nevadilo by, kdyby to alespoň dobře fungovalo.

Výhody:Zabírá málo místa. Ne příliš hlučné. Poskytuje dobrý vzduch.Nevýhody:Cena.Pro ty, kteří čekají na zázrak, chci vám připomenout, je ventilátor, ne klimatizace, jako každý jiný ventilátor, fouká, že vzduch, který je v místnosti, s tímto úkolem, zvládá dokonale! Pokoj o rozloze 18 m2. skvěle fouká! Ani při rychlosti 2 se vám nebude špatně spát. Stěžovat si na nestabilitu. Když to dáte správně dohromady, není to těžké))

Recenze podlahového ventilátoru TEFAL VF5670

Předtím koupil v místnosti, aby moje dcera podlahový sloupec ventilátor Tefal VF6670F0, který, mimochodem příliš ukázal pouze na pozitivní straně, funguje více než rok, vše je v pořádku, plně automatické, vše s dálkovým ovládáním, včetně úhlu otáčení nebo bez onyh. Tefal je jedním slovem super!

Chtěl jsem si koupit jen Tefal Turbo Silence Extreme VF5670F0, protože to vypadá velmi cool, ale moje žena trvala na Tefal VF6670F0, že jsem v podstatě nelituji, jen ve prospěch, a solidní pozitivní emoce.

Teď jsem byl na řadě já a koupil jsem si v pokoji pro hosty Extreme VF5670, tím spíš, že mi internetový obchod zařídil splátky od 3 do 24 měsíců. Proto jsem si bez dlouhého přemýšlení koupil tento zázrak techniky.

Jedná se o velmi klasický model až na design a funkčnost. Ventilátor je úžasný, ale musíte s ním být opatrní. Fouká tak špatně, že nemá smysl zapnout režim turbo.

A tak o samotném ventilátoru, originálním designu, kvalitních materiálech, pohodlném uspořádání ovládání, dálkovém ovládání, možnosti programování v čase a režimech.

Pokud kmoe potřebuje opravdu chladný ventilátor ve všech smyslech, pak si to koupí, nebude litovat! Podobný mistrovský kousek od Panasonicu jsem si chtěl koupit už před 20 lety, ale manželka byla proti a já dodnes lituji, že jsem dal za pravdu jejím argumentům!

Omlouvám se, že jsem se nechal rozptýlit. takže ventilátor Tefal Turbo Silence Extreme VF5670 je opravdu EXTRÉMNÍ, pokud jde o zvolený režim TURBO BOOST.

V recenzích se setkal, že lidé píší, že glitch z dálkového ovládání, nereaguje na příkazy dobře, a v tomto duchu. Myslím, že tato nemoc se projevila v konkrétním kupujícím více podobných recenzí se nesetkaly, v zásadě můj ventilátor je rychlý a jasně reaguje na všechny příkazy z dálkového ovládání, 10m snadno překonat. Má také tak říkajíc pracovní stůl na panelu ventilátoru, který je stejně úspěšně a extrovagantně vyroben! Tefal ví, jak potěšit své fanoušky, ať už žehličkou, grilem nebo čímkoli jiným.

Technické specifikace a další docela šťastný, a hlavní věc je, že kromě vynikajícího výkonu je docela dobře sestaven, skvělý design, snadné použití a dobré, vysoce kvalitní práce.

Spotřeba elektrické energie, ověřeno v praxi:

Technické specifikace z oficiálních webových stránek:

Tento model je po všech stránkách úspěšný. co se týče pohodlí, ergonomie, efektivity, vzhledu.

Dané zařízení skutečně vytvoří v domě příjemnou situaci, kdy by vám nebylo horko, takříkajíc podle chuti a barvy, proud vzduchu libovolné síly od slabého nočního vánku při spotřebě 9-12 W až po extrémní proud v režimu Turbo 65.4 W

Jako vždy je na vás, co a kdy si koupíte.

Fanoušci

Atraktivní a funkční ventilátor s funkcí zvlhčování vzduchu od FIRST AUSTRIA. Jeho výbava je podobná jako u levnějších modelů. Má 80 stupňů otáčení těla, 3 rychlosti a časovač až na 12 hodin. Přesto je výkonnější než mnoho podobných modelů. jeho spotřeba energie je 60 W. Hlavním rysem tohoto modelu je přítomnost vodní clony. Ventilátor nejen vytváří proudění vzduchu, ale také zvlhčuje a ochlazuje vzduch. Chladicí systém se ovládá naplněním nádržky na vodu (o objemu 2 litry) ledovou vodou. Ovládá se buď dotykovými tlačítky na horním panelu, kde je umístěn displej, nebo dálkovým ovladačem. Někteří uživatelé však poznamenávají, že zařízení může reagovat nejen na nativní dálkové ovládání, ale i na jiné, což způsobuje určité nepříjemnosti.

  • Je vybaven zvlhčovačem vzduchu, který udržuje normální vlhkost v místnosti;
  • Má displej;
  • několik možností ovládání;
  • Pohodlná rukojeť pro přenášení zařízení;
  • atraktivní vzhled.

Nejmodernější chytrý sloupový ventilátor Xiaomi. Nejdůležitější funkcí je jeho práce v systému „chytré domácnosti“. Т.е. Lze ji ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu, takže ji můžete zapínat a vypínat a nastavovat vzor proudění vzduchu, když jste mimo domov. Komfort ovládání prostřednictvím aplikace spočívá v možnosti plynulého nastavení rychlosti foukání vzduchu (v krocích po 1 %), úhlu náklonu tělesa (v krocích po 7,5°). Výkon je pouze 22 W, ale maximální průtok vzduchu je 541 m3. Ventilátor je navržen pro použití ve velkých místnostech, takže jej lze použít ve velkých prostorách. Dmychadlo Xiaomi se od podobných výrobků jiných výrobců liší kvalitou plastu. V průběhu času ani při vystavení slunečnímu záření nemění barvu ani nebledne. Stylový design dokonale zapadne do každého interiéru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS