Redmondský robotický vysavač se nepřipojí k telefonu

Redmondský robotický vysavač se nepřipojí k telefonu. Ukázalo se, že jsem si pořídil domácího mazlíčka. Docela vybíravý domácí mazlíček. Mých 10 důvodů, proč si nekupovat robotický vysavač!❌

– 2. Arkadij Arkadij

Klady: Není to špatný vysavač
Nevýhody: Slabá baterie, mokré čištění
Recenze: Koupil jsem si ho hlavně kvůli mokrému mopování, ale nakonec se s ním vůbec nedokáže vyrovnat, pokud hledáte také robota pro mokré mopování, pak tento vysavač absolutně nedoporučuji, pokud jen vysává, pak normální.

Poměrně omezené funkce aplikace. Nedostatek prostoru pro dělení jako Číňané. Při vytyčování oblasti čištění se často zasekne a snaží se prorazit zeď nebo začne jezdit po cyklické dráze. Zejména pokud je prostor pro čištění nepřístupný. Co jiného by mohl dělat? Zcela prázdných obdélníkových ploch je v bytě jen hrstka nebo dvě.

Bylo zvláštní, že v nejvyšším modelu, ve vlajkové lodi, závisí těsnost jednorázové zátky na tom, zda bude robot čistit za mokra, nebo ne. Víko by mohlo být širší a měkčí a okraje koše by nemusely být tak ostré. Nemám slov. Koupíte si robota, abyste mohli zapomenout na úklid, ale musíte ho neustále sledovat. Ovládání.

– 2. Alexej Ts.

Klady: – Dobré vysávání. Mokré a suché čištění. Začne optimalizovat trasu od druhého čištění
Nevýhody: – Nefunguje s Alicí (inteligentní domácnost nevidí vysavač) a podpora Yandexu posílá specialistům z Redmondu a tak dále (otroctví, ne služba). Nádoba na mokré mopování přestala během 3 měsíců správně dodávat vodu. Nelze zakoupit náhradní komponenty. Velmi často se objevují závady a zapomíná se na plochou mapu
Recenze: Myslím, že bych si tento spotřebič nekoupil, kdybych věděl, že s ním budu mít tolik problémů, i kdyby na něm záviselo přežití lidstva

– 2. Alexander Beljajev

Klady: Dobře se čistí
Nevýhody: Ovládání telefonu přestalo fungovat po týdnu
Recenze: Zařízení funguje správně asi týden, ale po týdnu začalo selhávat: 1. Nereagoval na příkazy prostřednictvím aplikace, musel jsem aplikaci několikrát restartovat; 2. Neprovedeno, začít uklízet další místnost, jde to tam a hned zpět, údajně úklid dokončen; 3. Zařízení nefunguje, i když si nejsem jistý, zda ho budu používat, nebo ne. Spotřebič čistí dobře, ale nemá žádné ovládání z telefonu, takže všechny tyto doplňky, jako je sestavení mapy atd.Д. Vůbec zbytečné.

– 1. Valentina Makeeva

Klady: Tvrdil, že mnoho výhod
Nevýhody: Ve skutečnosti od prvního dne fungoval jako normální vysavač, naráží do všeho, co stojí v cestě, vidí pouze základnu vedle něj
Recenze: Nebaví vás vytahovat zpod záclon, rohů a dalších míst a znovu připojovat, aby to fungovalo

– 1. Sergey yutkin

Klady:
Nevýhody: Nemohl plně využít vysavač, protože aplikace je laciný. Zkoušel jsem se připojit přes aplikaci prostřednictvím 4 mobilních zařízení a všechny pokusy byly neúspěšné. Robotický vysavač bez aplikace nepotřebuji. Odevzdáno v den nákupu.
Recenze:

– 1. Natalya Ya.

Klady: Nic
Nevýhody: Velká nevýhoda aplikace. Pracoval 2 týdny bez problémů. Pak špatně mapuje. Vyčistit část a pak usnout. Pak jej znovu zapněte. Nechci robotický vysavač, funguje pořád stejně. Nelze zobrazit základnu s žebříčkem.
Zpětná vazba: Hloupá aplikace

– 1. Alexej

Klady: Ne
Nevýhody: Často se stává, že při úklidu, zejména na podlaze pokryté dlaždicemi, narazí na překážku a postaví se, že se kolečko zasekne. Při čištění je lepší zvednout všechny židle a další kusy nábytku, jinak se čištění nedokončí
Recenze: Nedoporučuje se ke koupi, bez vaší neustálé pomoci není schopen se vyčistit.

– 1. Maxime B.

Klady: Zpočátku bylo vše v pořádku
Nevýhody: Aplikace se strašně zpožďuje, synchronizace je zpožděná, je pomalá a samotný vysavač se může otáčet na stejném místě. Špatné čištění, ruční ovládání z telefonu není možné. Z tohoto důvodu ji používáme jen velmi zřídka. Nepohodlná popelnice!
Recenze: Nedoporučuji ji kupovat

– 1. Římský r.

Klady: Vysávání
Nevýhody: Na průměrném laminátu nepracuje déle než hodinu, ačkoli se uvádí, že vydrží pracovat 120 minut. Po nabití na 100 % a odpojení ze zásuvky se přes noc vybije o 40 %. V odpadkovém koši je motor, t.Е. Nelze ji vyčistit. Nelze přejít přes překážku větší než 1 cm. Tyčinky na nohách sušičky na podlahu. Příšerná aplikace.
Zpětná vazba:

Proč připojit robotický vysavač k telefonu

Připojení robota k telefonu rozšiřuje možnosti a přidává funkce robotického asistenta.

Kromě ovládání robota odkudkoli jsou k dispozici následující funkce:

 • Klíčové funkce mobilní aplikace. Kontrola technických specifikací a další užitečné informace.
 • Bez ohledu na výběr aplikace se na domovské obrazovce zobrazuje název vysavače, jeho vlastnosti a aktuální stav (úroveň nabití, doba čištění, ujetá vzdálenost, kontrola senzoru, informace o naplnění nádoby).
 • Clean. Úklid místnosti podle interaktivní mapy v pořadí definovaném uživatelem.
 • Spot. Přesné čištění podle souřadnic na ploše 1m2.
 • Časovač. Nastavení času a doby čištění.
 • Režim čištění. Volba intenzity (účinnosti čištění) a regulace hluku.
 • Dálkové ovládání. Umožňuje ruční ovládání robota z telefonu.
 • Doc. Po dokončení úklidu se vysavač vrátí na zadané místo.
READ  Vysavač Xiaomi mijia k odstranění roztočů

Počet režimů a možností ovládání se může lišit v závislosti na modelu robota.

 • Volba oblasti čištění. Robotický vysavač si vytvoří mapu místnosti a může ručně měnit hranice oblasti a přidávat specifické zóny. Funkce funguje pouze v případě, že senzory (kterými se robot řídí) nejsou znečištěné. Některé modely také vyžadují síť Wi-Fi s přístupem k internetu, aby bylo možné synchronizovat souřadnice mapy v reálném čase.
 • Nastavitelný plán čištění. Dobu čištění můžete nastavit podle svých představ. Například v 6 hodin ráno v kuchyni a na chodbě, v 8-9 hodin ráno v ostatních místnostech. Je také možné nastavit čas úklidu, kdy není nikdo doma. Velmi pohodlné nastavení času úklidu na víkend, kdy jsou všichni vzhůru.
 • Hlasové ovládání. V telefonu musí být nainstalován hlasový asistent (Yandex Alice, Google, Yandex Alice, Siri), vyberte jazyk. Poté synchronizujte nastavení v aplikaci robotického vysavače. Hlasové ovládání umožňuje zadávat příkazy bez použití dálkového ovladače nebo telefonu.

Kartáče robotického vysavače se netočí

Téměř všechny modely vysavačů mají ve spodní části dva nebo jeden kartáč. Pomáhají sbírat prach a nečistoty z rohů a dalších těžko přístupných míst. Některé přístroje jsou vybaveny turbokartáčem pro účinnější čištění. Nejčastějším důvodem, proč se kartáče robotického vysavače netočí, je jejich zanesení nečistotami nebo zvířecími chlupy.

Tento problém lze snadno vyřešit kartáčováním dílů. Pravidelně je čistěte. Při čištění se chlupy a srst neustále namotávají na kartáče. K odstranění nečistot stačí kartáče jemně oddělit. Kartáče mohou po instalaci vydávat hluk. To znamená, že nebyly správně připevněny. Vyžaduje, abyste kartáče z robotického vysavače znovu odpojili a správně nainstalovali.

Ale ne vždy pomáhá triviální čištění vlasů a chlupů domácích mazlíčků. Pokud byl díl důkladně vyčištěn a správně nainstalován, ale přesto po zapnutí nefunguje, jedná se o závažnější problém. V tomto případě je problém v motoru kartáče. Je těžké to napravit vlastními silami. Pokud je váš robotický vysavač porouchaný, je vhodné se obrátit na kvalifikovaného odborníka.

Všechny nedostatky lze snadno odstranit aktualizací softwaru, pokud výrobce tyto připomínky zohlední, bude vysavač dokonalý.

Rave recenze na webu, nerozumím, Mám byt v minimalistickém stylu, nic navíc, a pokud mám to chová tak, nechápu, jakou situaci ostatní uživatelé, kteří mají vysavač dokonale čistí))))) opravdu nemají stůl a židle v kuchyni u těchto lidí, a postele všechny létání))))

Moje postel má nohy, naráží do nich a jede na druhou stranu, pak zase zrychlí a do stejné nohy, pak jede na jiném místě a zase tam jede v důsledku 4 nohou postele úklid se táhne půl hodiny))))) o kuchyni ani nemluvím kuchyňský stůl se 4 nohama a 4 židlemi, a dokonce i kuchyňská souprava s písmenem „G“ stojí, tam je problém, co se děje))))

– 2. Olga Jurková

Klady: Tento model jsem si koupil kvůli funkci mokrého čištění a možnosti zónového čištění v uživatelem definované oblasti
Nevýhody: Skutečnost, že neexistuje zónové čištění. Prodavač v prodejně Vesna dezinformoval (lhal). Měl bych si stáhnout a přečíst příručku před nákupem, abych se vyhnul nepříjemným poznatkům později. Ještě větší nedostatek v odpadkovém koši. Chápu, že se jedná o běžný konstrukční problém. Pokud ne, podělte se, uživatelé, kteří ji nemají, se podělte o to, jak se s ní vyrovnat. Balení je demontováno, pro opětovnou montáž je třeba do 2 plastových otvorů samotné nádoby na prach navléknout díl, jako je víko. Vejdu se jen do jedné drážky, do druhé se nevejdu, druhá je jen do poloviny drážky. Sice je přilepený (na hrotech), vizuálně je nerovný, „kryt“ je pod úhlem, částečně vyčnívá, i když je to 1 mm, ale robot to chápe a říká, že nádobka na prach není vložena. Ani vedoucí v obchodě ho nedokázal napasovat. Můj manžel ho tam vložil svou mužnou silou, je to nyní vyrovnané, ale nyní toto víko nelze otevřít, je trvale zapečetěno na druhé straně. Možná musíte při otevírání a zavírání táhnout rovně? Ale bojím se víc než čehokoli jiného, plast na redmondu je křehký, jen počkejte, až praskne. Jak z něj odstranit prach? Pokud jde o čištění. Kvalita je velmi průměrná. Podlaha zůstává špinavá. Kuchyň, dlaždice, je rovná, samozřejmě bez zrcadel. Všechny rohy a obvody jsou poseté odpadky, velkými i malými drobky. Neřekl bych, kdybych vešel do takové kuchyně a ukázalo se, že je to podlahový zametač. První vysavač Xiaomi je první, který čistí lépe. Jen se mi nelíbí, že aplikace je napůl čínská a mluví čínsky. Nicméně skutečnost, že tento robotický vysavač má pouze jeden hlasový paket, a to poměrně nepříjemný mužský hlas. Také nevýhoda. (možná proto, aby se líbily ženám i mužům? A ve skutečnosti, „střední“ sex lidé a to, Nejsem si jistý.) A nemůžete to změnit.
Reakce: Další dojmy mám od samotného prodejce. Je mi líto, že jsem se rozhodl koupit všechny ty věci z Redmondu. Během týdne jsem si musel koupit vysavač a špičkový tlakový hrnec a tlakový hrnec. Skončila jsem bez multicookeru, čekám na servis, tlakový hrnec nemůžu vrátit a konvici jsem kvůli němu dala pryč, takže jsem i bez rychlovarné konvice. Dívám se na ten vysavač a říkám si, jaký je to blázen. Při nákupu zařízení je především nutné vědět, jaký servis a technickou podporu zařízení poskytuje. Nemám žádné jiné vazby, řekl ne. Velitelství je v tanku, můžete si dělat, co chcete, jsou elementární ani nereaguje na žádosti. Prodejci se snaží tlačit, jak jen mohou a co mohou. A nikomu nešéfuje. Vše kupujete na vlastní nebezpečí!
READ  Jak vyměnit jehlu v šicím stroji

– 2. Valentin

Klady: Ještě to nechápete
Nevýhody: Roztrhl, rozřezal drahý vlněný koberec! Za 10 minut práce!
Recenze: Koberec má trojnásobnou hodnotu než cena robota! Požádal o další přílohy, řekl, že ne! Jděte si stěžovat tam, kde jste ho koupili! Jedná se o společnost. )

– 2. Jurij Anatolevič

Klady: Balení a snadná údržba
Nevýhody: 1. Vysavač hledá základnu se špatným signálem GPS (celý úkol je u konce) 2. Po 3 měsících používání chaoticky nevidí nádobu na mokré čištění a pak nádobu na suché čištění. 3. UV lampa přestala fungovat po 1 měsíci (i když její potřeba je sporná) 4. Aplikace. Co to sakra je?? Dálkové ovládání je funkčnější a užitečnější než tento software. 5. Modul Wi-Fi. Přístroj také ztrácí signál, i když na něj položíte router (což jsem kdysi udělal kvůli experimentům). 6. Plánované čištění. Neustále na něj zapomíná nebo může začít uklízet v nejneočekávanějším okamžiku. 7. Mokré vytírání. Tento tanec tamburíny, pokud se na suchu stále valí na předpoklad (i když opět není logika od slova obecně, on pokaždé jinou trasu pohybu), na mokro jeden tupě může na náplast v 1 m kruzích tedy, že dává vodu v hadru, že není. Ale má prozření, může se dobře umýt a dokonce se sám vrátit na základnu. 8. Odmítá dobíjet, i když ji násilím položíte na základnu, říká „Začíná se nabíjet“, ale ve skutečnosti jen stojí a prázdná zůstává.
Recenze: Teď se někdo zeptá: „Co jsi za ty peníze chtěl??“, ale mám s čím srovnávat. Za tuto cenovku mám dva další (nebudu uvádět výrobce, nepíšu to tady, abych dělal reklamu) a nemám s nimi. Vidí kontejnery, jde na základnu, nespadne z internetu. Abych byl upřímný, lituju nákupu a příště budu přemýšlet o tom, zda si koupit dražší model, nejsem si jistý, že bude něco zajímavého.

Robotický vysavač Redmond RV-R300. Recenze

Dobrý den! Dnes budu mluvit o svém nedávném a ne zcela užitečném nákupu. Robotický vysavač Redmond RV-R300.

Koupil jsem ho za 7990 v supermarketu Victoria. Nasbíral jsem pár samolepek a podařilo se mi ušetřit několik tisíc:) Propagace u Victorie skončila. Podobné akce od Redmondu jsou však běžné i v jiných obchodech (Okea, Lenta atd.), takže stále existuje možnost tuto slevu vyrovnat.

Už dlouho sním o robotickém vysavači a představuji si, že budu mít čas na 500 věcí, zatímco mi tento zázračný stroj vyčistí byt do lesku.

Ale moje chamtivost mi dlouho bránila koupit si tento zázrak techniky.

Ale díky Victorii se mi splnilo přání a jsem tady. Šťastný (ne)majitel robotického vysavače Redmond RV-R300.

 • Samotný vysavač
 • Pokyny
 • Čtyři kartáče (dva náhradní)
 • Nabíječka a drát
 • Tryska a hadřík na mokré čištění
 • Kartáč

Samotný vysavač je napájen dobíjecí baterií, kterou je třeba čas od času dobít. Na zadní straně vysavače je otvor pro kabel, takže můžete nabíjet jak ze stanice (která se zapojuje do zásuvky), tak přímo ze zásuvky.

K vysavači jsou připojeny dva ze čtyř kartáčů najednou.K dispozici jsou náhradní kartáčky. Jsou docela robustní, protože i přes všechny příběhy, které můj vysavač zažil, si zachovaly svůj vzhled.

Čistič má funkci mokrého čištění, stačí jen nainstalovat trysku a hadřík (podle obrázku níže).

Kartáč je určen k čištění vnitřku vysavače a prachového sáčku. Nikdy jsem ho nepoužila, raději používám vlhčené utěrky nebo hadříky.

To je jednoduché. Malá nádobka na prach s filtrem a klapkou, s otvorem ve spodní části čističe pro zachytávání prachu. Vše je poměrně jednoduché a netradiční.

K dispozici je také dálkové ovládání. Má tlačítka:

 • Vypínač pro zapnutí a vypnutí vysavače
 • MODE- volba režimu (o tom níže)
 • Šipky. Směrové ovládání vysavače
 • Spot. Platí pro čištění určité oblasti pomocí šipek
 • Home. Vrácení vysavače na základnu
 • Plán. Odložené čištění

Pokyny jsou v několika jazycích, to je opravdu velmi jasné, ne „nějak to sestavit a bude to fungovat“. Trochu více informací z krabice:

O nastavení a konstrukci všeho

Nyní o jeho použití.

Vysavač se nabíjí, jak již bylo řečeno, z dokovací stanice nebo přímo z kabelu. Z hlediska efektivity. Stejný, jen někteří lidé někdy ztratí nebo rozbijí stanici.

Dále je třeba tento zázračný stroj připravit k použití:

 • Vyčistěte prachový sáček (pokud tam nějaký je)
 • Nasaďte oba kartáče
 • Při mokrém čištění. Navlhčete hadřík a sestavte celou konstrukci
 • Položíte na podlahu a stisknete tlačítko CLEAN

Kouzelný stroj je připraven k práci. A zatímco si lakujete nehty, sedíte s dítětem, hrajete si s kočkou nebo píšete další recenzi, tento přístroj uklidí celý byt.

Ano, to si zpočátku myslíte. Vyčistí i.

Nejprve si ale sami všimnete, že je hlučný! Ačkoli výrobce slibuje poměrně tichou jednotku.

Ale tady přichází ta zábavná část. Bude bojovat a střetávat se s ostatními obyvateli bytu! Může se dostat na všechny dráty, tkaničky (a boty), koberce a kombinace. Bojovali jsme s vánočním stromkem a stacionárním vysavačem! Existují dvě možnosti. Buď všechno odfoukne (jako se to stalo s vánočním stromkem, byli jsme opravdu šokováni), nebo se zamotá do drátů a dalších věcí (nám se zamotala do vlákna z koberce)! Na kobercové šňůře, Carle!). A nestačí se jen zamotat, a celý se namotá na kartáč a kolečka jakýchkoli měkkých věcí, které najde, a pak začne hlasitě pištět po celém bytě, říkají, pusťte mě ven, majitelka.

READ  Robotický vysavač tefal smart force explorer

Robotický vysavač Redmond RV-R450. Recenze

Po narození dítěte jsem začala uvažovat o pořízení robotického vysavače, protože s dítětem nemám skoro žádný čas na úklid.

Vybíral jsem z různých výrobců a rozhodl jsem se pro robotický vysavač Redmond RV-R450. Řeknu vám vše, co může být pro kupujícího důležité: vybavení, popis a klady a zápory zjištěné během používání.

 • Název produktu: Robotický vysavač Redmond RV-R450
 • Určení: Suché a mokré čištění
 • Místo nákupu: M.Video
 • , plná cena 13990 USD
 • Výrobce: Čína

Robotický vysavač Redmond RV-R450 se prodával v krabici se všemi hlavními funkcemi. Má rukojeť, kterou lze krabičku pohodlně přenášet. Každý kus je zabalen jednotlivě v plastových sáčcích.

Rotační kartáče. 4 kusy (2 používané, 2 náhradní)

Hadřík z mikrovlákna na mokré vytírání

Dva vyměnitelné filtry EPA (jeden náhradní)

Návod k použití a servisní knížka.

Robotický vysavač Redmond RV-R450 v bílé barvě. Záměrně jsem si vybrala bílé spotřebiče, protože se na ně méně práší.

Robotický vysavač není příliš vysoký, jeho celkové rozměry jsou: Výška. 7.5 cm; šířka. 30 cm; hloubka. 29.5 cm. Snadno se přesouvá pod naši pohovku a ven z ní.

Vysavač má 5 režimů čištění: Spirála; Automatické čištění; Čištění rohů; Klikaté čištění a Rychlé čištění. Kapacita prachového sáčku je malá, pouze 0.35 л.

Na horní straně krytu je tlačítko napájení s displejem a další tlačítko. Vypínač napájení. 0/1, který je umístěn na spodní straně krytu.

Barva kontrolky na vysavači se mění v závislosti na stavu spotřebiče:

 • Nabito / v režimu čištění. Modrá, trvale svítící.
 • Vybitá baterie. Červená.
 • Plánování úklidu. Fialová (rozsvítí se na několik sekund).

▶ TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Z hlediska technických specifikací jsou to:

 • Kapacita nádoby na prach. 0.35 л
 • Maximální hladina hluku. 65 dB
 • Kapacita baterie. 2600 mAh
 • Provozní doba. 120 minut.
 • Doba nabíjení baterie. Až 4 hodiny
 • Typ baterie. Li-Ion
 • Nabíjení ze sítě 220 V
 • Hmotnost. 3 kg
 • Záruka. 1 rok

Přejděme nyní od popisu k praxi.

Každé ráno jsem musel zametat a všechen prach se usadil zpátky na zem. Teď už koště vůbec neberu do ruky. Zatímco já piju kávu, můj nový přítel dělá všechnu práci za mě.

Vysavač obvykle zapínám ráno, než dítě stihne rozházet hračky. Nepoužívám časovač, protože ho nastavuji na různé časy. Hlavní je, že než ho zapnu, uklidím všechno z podlahy, aby nic nerušilo jeho práci.

Robot není příliš hlučný, drátové vysavače jsou mnohem hlučnější. Se spuštěným robotem můžete dokonce sledovat televizi.

Dítě se hluku vysavače nebojí. Když robotický vysavač začne pracovat, rád se na něj dívá

S kočkou je to ale trochu jiné. Kočka se první hodinu provozu robotického vysavače bála a sledovala ho shora, ze skříně. Druhý den se ho však nebál, vlastně mu šel v patách a sledoval, jak pracuje. Nyní jsou z nich přátelé.

Nádoba je malá a vydrží mi jen pár dní úklidu našeho malého bytu, ale snažím se ji čistit každý den. Pokud je plná, robotický vysavač odpadky jednoduše nevysaje.

Proč se robotický vysavač Xiaomi nemůže připojit k aplikaci

Příčiny nedostatečného spárování mohou být různé, ale nejčastěji souvisejí s nastavením.

Nastavení umístění v aplikaci Mi Home

Nejprve je třeba zjistit, zda má nástroj povoleno vyhledávat. Musíte přejít do nastavení telefonu a kliknout na „Nainstalované aplikace“ → „MiHome“ → „Oprávnění“ a aktivovat oprávnění k poloze. V závislosti na konkrétním modelu smartphonu se mohou akce mírně lišit.

Kontrola verze robotického vysavače

Pokud aplikace Mi Home robotický vysavač Xiaomi nenajde, může být příčinou nesoulad verze regionu. Chcete-li zjistit verzi zařízení, měli byste použít samotnou aplikaci. Existují obchody, které prodávají čínské verze chytrých vysavačů, které mohou pracovat pouze s oblastí pevninské Číny.

Pozor! Pokud je na krabici s robotem návod v čínštině, máte čínskou verzi.

 • Mezinárodní verze. V nastavení mobilní aplikace v části „Profil“ → „Nastavení“ → „Region“ → „Vaše země“ vyberte svůj region.
 • Čínská verze. Místo své země musíte vybrat „pevninská Čína“. Po změně oblasti je třeba znovu zadat nástroj.

Problémy s Wi-Fi

Častým důvodem, proč aplikace nemusí robotický vysavač Xaomi zobrazit, je nestabilní připojení Wi-Fi. Ve většině případů se problém vyřeší resetováním současným stisknutím tlačítek „Off“ a „Home“.

Upozorňujeme, že pokud má váš telefon silný signál Wi-Fi, neznamená to, že robot má stejný signál. Možná proto budete muset svůj přístroj přesunout blíže ke směrovači. Pokud je signál slabý, mohou nastat problémy se spárováním zařízení s telefonem.

Jak resetovat, pokud váš robotický vysavač Xiaomi nevidí síť

Někdy dojde ke zmatení nastavení zařízení, což znemožní synchronizaci s telefonem. Zkuste vysavač resetovat pomocí tlačítka Reset. Pokud to nepomůže, obnovte tovární nastavení:

 • Stiskněte současně tlačítko Reset a tlačítko Domů. Tlačítko Reset lze stisknout jehlou, párátkem nebo jiným jemným předmětem.
 • Uvolnění tlačítka Reset. Pokračujte v podržení tlačítka Domů.
 • Počkejte, až se rozsvítí kontrolka LED.
 • Po zaznění budíku zkuste vysavač synchronizovat s aplikací. V nastavení regionu je třeba zadat „China“.

Po provedení tohoto postupu začne robotický vysavač Xiaomi normálně fungovat a chyba „Zařízení není online“ zmizí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS