Robotický vysavač mluví s kočkou

Tento chytrý vysavač se v bytě orientuje lépe než vaše kočky

Může být robotický vysavač chytrý?? Záludná otázka. robotické vysavače se zdají být původně chytrými přístroji. Koneckonců jsou to roboti! Ukázalo se však, že funkce automatického čištění a návratu na základnu toho umí víc.

Dnes máme vysavač, který vidí prach lépe než člověk a pohybuje se v prostoru obratněji než mnohá domácí zvířata. hi-tech čínskou vlajkovou loď se senzory téměř jako bezpilotní automobil.

Ani děti v předškolním věku hned nechápou nebezpečí výšek, ale tato pomůcka ano!

GENIO Laser L800

GENIO Laser L800 má nejlepší hlasovou zpětnou vazbu na trhu: robot mluví hlasem Alice společnosti Yandex, takže se nikdy nenudí svými komentáři. Navíc při nastavování ovládání pomocí hlasového asistenta nevznikají žádné nesrovnalosti. Kromě toho lze transformátor GENIO nakonfigurovat podle aktuálního úkolu: má turbokartáč s měkkým vlasem pro čištění koberců, silikonový válec pro čištění koberců a tvrdých podlah a samostatnou nádobu s nádržkou pro mokré vytírání. Pro fanoušky klasiky je součástí balení dálkový ovladač a magnetický pásek, ale aplikace nabízí více možností ovládání: můžete si naplánovat dny v týdnu a zvolit úklid konkrétní místnosti. Kvalita čištění je vysoká. Při maximálním sacím výkonu GENIO nasává písek, klacíky a drobné kamínky do prachové nádoby a vrací rohoži reprezentativní vzhled.

Jak naprogramovat nový jazykový balíček

Přesto většinu diváků zajímá vtipný hlas robotického vysavače, nejčastěji jde o verzi s rohožemi a v souvislosti s produkty Xiaomi. Proto jsme se rozhodli poskytnout video, které vám krok za krokem přehledně ukáže, jak robotický vysavač naprogramovat pro nový hlasový projev:

Jak jsme již řekli, ostatní společnosti a modely budou muset být po technické stránce pravděpodobně přepracovány, pouhé přeflashování pravděpodobně nepomůže.

Zde jsme uvažovali o robotickém vysavači, který mluví rusky. Doufáme, že vám poskytnutá videa pomohla najít to nejlepší nebo vám jen zvedla náladu!

Top 5 nejlepších robotických vysavačů s hlasovým komentářem

Řada Xiaomi se slavným vysavačem

Na prvním místě je tedy nejoblíbenější robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner. Na youtube je spousta videí s různými hlasy v ruštině: Voloďa a kocour, tzv. kožení bastardi (s hlasem bota Maxima), Medvídek Pú, ženský hlas, „můj pane“ atd.д.

Nejlepší robotický vysavač je však považován nejen kvůli své popularitě, ale také kvůli nejlepšímu poměru ceny, kvality a funkčnosti. Před několika lety se na trhu objevil model, který doslova zamíchal kartami, vytlačil všechny konkurenty a obsadil přední příčky hlavních žebříčků. Důvody: ovládání přes mobilní aplikaci, vysokokapacitní baterie, kvalitní čištění a stylový design. To vše za cenu nižší než 300 dolarů, zatímco velcí konkurenti stojí přes 500 dolarů.

V roce 2019 však byla první generace Xiaomi nahrazena svými funkčnějšími bratry: Roborock Sweep One, S55, 1S, S6 a t.д. Všichni umí rusky, pokud si ručně nainstalujete jazykový balíček.

Níže uvedené video jasně ukazuje nejlepší robotické vysavače s hlasovým komentářem.

Vtipný voiceover druhé generace Xiaomi:

Roboty Xiaomi se nejčastěji kupují na Aliexpressu, níže je odkaz na nejlepší ceny.

Nová řada Okami

Na podzim 2019 byly vydány 3 nové robotické vysavače Okami, o kterých jsme vás informovali v samostatném článku: https://robotobzor.ru/sravnenie/sravnenie-novyh-robotov-pylesosov-okami.html. Každý z nových produktů je svým způsobem dobrý a vyhovuje různým podmínkám a rozpočtům. Všechny tři modely mají společný vysoký sací výkon (až 2500 Pa), skládací centrální kartáč a schopnost mluvit rusky (ruské upozornění).

READ  Koupelnové topení na stěně

Nový robot-vysavač Okami mluví velmi příjemným mužským hlasem a je speciálně dabován pro Rusko. Na druhém místě jen proto, že není možnost nainstalovat žádný originální jazykový balíček jako u Xiaomi. Nicméně vlastnosti, funkce a kvalita čištění jsou na špičkové úrovni. Ne nadarmo jsou tito roboti na vrcholu mnoha žebříčků.

iClebo Arte a Omega

Na třetím místě jsme umístili další známý robotický vysavač, který mluví rusky, je to iClebo Omega. Lze jej také ručně aktualizovat, což vede k přibližně stejnému hlasovému navádění:

Co se týče samotné Omegy, tento robot je dražším konkurentem Xiaomi. Současně jsou vlastnosti a funkce přibližně stejné, důležité je, že existuje mokré čištění, nevýhodou je, že neexistuje žádné ovládání smartphonu. Nový iClebo O5 je této nevýhody zbaven a umí mluvit také rusky, jen tipy standardní.

Menší „bratr“. iClebo Arte mluví ještě zajímavěji. Oblíbený je videoklip Voloďa a kocour, který si můžete pustit sami (pozor, jsou v něm sprostá slova):

Aiklebo Arte je ještě horší než výše uvedené modely, t.к. robot je poměrně zastaralý jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska vlastností. Pokud je však pro vás důležitější vtipný hlas robota (např. když nadává), tuto možnost nelze obejít.

Chat sur un aspirateur robot/Cat on a robot vacuum cleaner

Everybot RS700

Tento stroj je nejlepším robotickým podlahovým zametačem roku 2019, který lze naučit mluvit i rusky. Pravdou je, že se to neobejde bez zásahů po technické stránce, jak je popsáno na stránkách

Tento robot obecně nevysává, ale spíše čistí podlahy, takže pro majitele domů a bytů s tvrdou podlahou může být užitečnější. Everybot RS700 lze použít i k čištění svislých povrchů (dlaždice, zrcadla, okna).

CleverClean AQUA-Series 03

A na závěr našeho seznamu je tu CleverClean AQUA-Series 03. Tento robotický vysavač z továrny s ruským hlasem (příjemný ženský hlas). Nejsou v něm naprogramovány nejrůznější gagy a nadávky, pouze standardní oznámení o stavu úklidu a dalších důležitých informacích.

Co se týče funkcí a vlastností, je CleverClean AQUA-Series 03 2019 nejvšestrannějším robotickým vysavačem v cenovém segmentu do 25 tisíc korun. Roubles. Má ovládání prostřednictvím mobilní aplikace, vyměnitelné centrální jednotky (kartáč nebo sání), hubici na mokré vytírání a několik provozních režimů. Obecně je model dostatečně zajímavý, a pokud potřebujete ruský hlas pouze pro pohodlí při používání robotického vysavače, věnujte pozornost tomuto vysavači.

Pokud máte velký byt nebo soukromý dům

Obrázek: ECOVACS / Daria Dubova / Burning Hut

Byt s více ložnicemi nebo vlastní dům je pro domácí spotřebiče výzvou. Robotický vysavač potřebuje vysoký sací výkon a velkou kapacitu baterie, aby zvládl takový objem práce.

ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI má vše. Na jedno nabití můžete uklízet až tři hodiny a vyčistit až 300 metrů čtverečních podlahové plochy. Výkonné sání a režim maxi se zbaví i jemných prachových částic.

Díky technologii mokrého mopování OZMO Pro robot vyčistí i ty nejodolnější skvrny. Toho je dosaženo díky elektrické vibrační nádrži. vysavač podlahu pouze nevytře vlhkým hadrem, ale skutečně ji vyčistí.

Pokud automatizaci nedůvěřujete, můžete si určit limity. které části domácnosti chcete uklízet a které pouze vysávat. Robot dokáže uložit dvě mapy místnosti a dokáže skenovat i několik pater domu.

T8 AIVI má také funkci videodohledu. můžete sledovat svůj domov i z prázdninového domu. Je zaheslovaná a data z kamery a mikrofonu jsou před vstupem do aplikace zašifrována, takže se data z domu nedostanou do rukou vetřelců.

Robotický vysavač

Jo, někde se vykaká domácí mazlíček a robotický vysavač rozprostře po bytě rovnoměrnou vrstvu, extravagance))

robotický, vysavač, mluví

Mám jeden takový a bez něj bych se s malými dětmi a manželem zbláznila. koupit!

S robotem jsem spokojená, čistá podlaha je polovina úspěchu. Samozřejmě se nemůžete zbavit (mnohem méně častého) jednoduchého vysavače, ale je to velká úleva.Otočím židle vzhůru nohama a spustím robota. Nemám žádné domácí mazlíčky a prach v koutech a drobky v kuchyni jsou dobré. Koupila jsem ho mamince, která má v předsíni koberec, a teď je vždy čistý. Je to pěkná hračka.

READ  Jak oholit chloupky na nohou epilátorem

ano, domácí mazlíček se někde vykaká a robotický vysavač ho rovnoměrně roznese po bytě, pohádka))

Robot nebude vytírat, jen kartáče se zašpiní, musíte si dávat pozor. Jednou jsem měl robota, který rozdrtil rajče a vysál ho i se semínky dovnitř vysavače, čištění trvalo déle. A podlahy byly čisté.

V předsíni máme koberec s dlouhým vlasem a já ho hloupě koupila. A já jeden mám. „dlouhovlasé“ vlasy, kudrnaté a rozpuštěné, šest měsíců, jsou v paláci zamotané, je to škoda. Nevzal jsem svou starou rovntu ani vysavač pro nováčky s vodním filtrem (používá se pouze na čištění laminátu). Plazila jsem se kolem a rukama je vybírala. Manžel si koupil jarobota. Je to záchrana života. Všechno z paláce vytáhl! Myslím, že po mých vlasech to s kočičími bude snadné.

I já jsem velmi zvědavá, zda si robotické vysavače poradí s vlasy. Když jsem se na něj ptal, téměř všechny recenze byly negativní. Říká se, že roboti si neumějí poradit s vlasy nebo koberci. A prodejní poradce mi řekl, abych to nedělal. Proto jsme si pořídili vysavač Bosch Relaxx’x Zoo, který je výkonný cyklonový a má turbokartáč ProAnimal, který si poradí právě s chlupy. CleverClean je skvělý, ale musí se vysávat ručně 😉

Robotický vysavač je skvělým řešením problému vlasů v bytě, žiji kočku a kočku, také dobře shromažďuje výplň z odpadkového boxu. Na podlaze je dlažba a parkety. Mám CleverClean Z10A a již rok pracuje správně.

Před osmi měsíci koupila moje matka jednoduchý a ne příliš drahý vysavač „mini“. Co se mi líbilo: snadné použití, velmi vhodné pro rodiče. Žádné zbytečnosti a žádné potíže se zapínáním. Pouze jedno tlačítko, co může být jednodušší. Moje maminka je stále vděčná za dárek. Říká, že to hodně pomáhá při úklidu, pak už jen vytřu podlahu a je to.A nedávno asi před týdnem koupil stejnou společnost, ale dražší. Vybrala jsem si ji na základě designu a opravdu se mi líbila UNMIT’s White WHITE. Koupil ji na oficiálních stránkách a dostal další filtr jako dárek. Zatím jsem s ním velmi spokojená, je opravdu čistší.

Můj první robot byl také mini CleverClean, na malé ploše čistí perfektně. Dala jsem ho rodičům, ti se rozhodli pořídit si robota s úklidovým plánem. Nechci, aby se mi po práci pletl pod nohy a dělal hluk.

Někdo tam nahoře navrhl zbavit se kočky, doufám, že to byl vtip. Když jsem to slyšela, dokonce jsem se mazlila s vlastním koťátkem. Vážně, Bosch má speciální vysavač ze seriálu pro domácí zvířata. Je určen pro byty s chlupatými domácími mazlíčky. Všimněte si, že moje matka ji velmi chválí, má také turbo kartáč, takže se z ní nemůže skrýt ani smítko prachu nebo vlas.

Sama hledám vysavač, protože mám kočku, která je velmi chlupatá a žije v domě. Robota jsem vyzkoušel u sestry. Ano, věc není špatná, ale je tu obrovská nevýhoda, nemůže se plazit po nábytku. Nevím, jak vy, ale já mám všechny vlasy nasbírané na gaučích a židlích, takže mi nevyhovuje možnost robota. Rozhodl jsem se, že zatím zůstanu u běžného a pak se uvidí. Bouka, co je to za lapač prachu tenhle Bosch? Kromě turbokartáče jsou k dispozici i trysky?

Varvara, „vlněná kočka“. to je velmi vtipné.))) Můj vysavač má celý arzenál trysek. A pro čalouněný nábytek, podlahu a koberec zvlášť. Takže ani smítko prachu, ani smítko vlasu. se přes tyto trysky nedostane. Popelnice. Nádoba, velmi praktická pomůcka. Snadné vyjmutí a vyprázdnění. Také filtr je určen pro celou životnost zařízení. HEPA.

Jo, je to otrava, když se to musí zvedat ručně. Kdybych ho zvedal ručně, musel bych se celý den plazit.

máme rumbu. Je to krása. Byt je čistý. nevýhody 2. všechny ty drobnosti na podlaze jsou nitě a tkaničky. pokud zlato nebo cokoli jiného, co má hodnotu, kleslo. Zkontrolujte ji, až ji budete vyhazovat. nasává vlákna a táhne je za sebou, dokud se neucpou. zkrátka preventivní opatření. a baterie se vybije. Musíte se změnit, navzdory dobíjení, dříve nebo později to přijde. dodatečné náklady. ale imho. Věc, kterou v domě s domácími zvířaty nepotřebujete

READ  Jaké mlýnky se používají pro kávovary Delonghi

místo: GENIO Laser L800

Vlajková loď společnosti GENIO Laser L800 stojí 32 tisíc a nemá samočisticí základnu. Ale je toho víc!

Pokud již máte robotický vysavač, jste dobře obeznámeni s následujícím problémem: pošlete ho sbírat vlasy z laminátu v obývacím pokoji, robot zvládá 5 minut, a pak dalších 5 minut poškrábete vlasy, namotané na turbo kartáč, a myslíte si, že by nebylo jednodušší vzít si ruční vysavač. Tento problém je nyní vyřešen. Výrobce do balení vložil žebrovaný válec, který lze nasadit místo turba, pokud chcete vysávat hladkou podlahu.

Pro chemické čištění má GENIO Laser L800 objemnou nádobu na prach o objemu 500 ml. Je dvakrát větší než Roidmi nebo Lydsto. A pokud je třeba vyčistit podlahy, nainstalujte modul s nádrží a malou nádobou na prach, aby robot mohl provést komplexní úklid po jediném spuštění.

Zdá se, že výrobce myslel na všechno. V krabici je dokonce dálkové ovládání s magnetickou páskou. pro případ, že by se vám aplikace nelíbila. To je však nepravděpodobné. Nejenže vidí síť jakékoli frekvence a umožňuje provádět úklid ve správné místnosti, ale má také kvalitní ruský hlasový doprovod. GENIO Laser L800 mluví hlasem Yandex-Alice, takže je radost ho poslouchat.

Takovým hlasovým projevem se nemůže pochlubit ani lídr hodnocení, přesto je Roborock S7 příliš cool na to, aby první místo přenechal někomu jinému.

robotický, vysavač, mluví

Co je to robotický vysavač?? Výhody a nevýhody

Kolik známe lidí, kteří rádi uklízejí? Je pochopitelné, že většina lidí má ráda pořádek, ale samotný požitek z vytírání podlahy je vzácný. Proto pod záštitou neklidného technologického pokroku vznikají špičkové domácí spotřebiče, které mají maximálně zjednodušit život nám i našim rodinám.

Robotický vysavač. název mluví za vše. Toto chytré zařízení dokáže udržovat čistotu a provádět úklid bez lidské účasti. Jedná se o poměrně mladý vynález, po kterém zatím není mezi spotřebiteli v Rusku velká poptávka. Vyplatí se vůbec pořizovat takový vysavač?? No, abychom našli odpověď, je třeba studovat funkce, dozvědět se o výhodách a nevýhodách tohoto zázraku.

  • Speciální funkce
  • Jak to funguje?
  • Výhody robotických čisticích zařízení
  • Nevýhody používání robotického vysavače
  • Závěr

Na co se vyplatí dávat pozor

  • Při práci na mokrém povrchu se spotřebič brzy ucpe. A voda a prach jsou společně živnou půdou pro houby a plísně;
  • Pokud zjistíte, že váš domácí mazlíček nechodí na záchod a vy jste se tím předtím nezabývali, je čas přehodnotit své výchovné metody, výkon robota se ze zřejmých důvodů stává problematickým;
  • Robot se kvůli svému útlému kulatému tvaru nedostane do rohů místnosti a nestrhne z nich prach;
  • Lepkavé zbytky jídla a pití vysavač bohužel nedokáže vyčistit;
  • Cena. Je snadné uhodnout, že na tak pokročilé „hračce“ je to docela vysoko. V dnešní době je možné na obchodní platformě Aliexpress najít poměrně funkční a kvalitní model za rozumnou cenu.

Nyní můžete zvážit výhody a nevýhody použití takových robotů ve vaší domácnosti a určit, do jaké míry vy osobně takové zařízení potřebujete. Samozřejmě by byl užitečný pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají dostatek času na neustálé udržování čistoty v domácnosti. Užitečné pro starší osoby a osoby se zdravotním postižením, početné rodiny. Nezapomeňte však, že nutnost pravidelného ručního čištění tento zázračný stroj zcela nezbaví.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS