Robotický vysavač Xiaomi roborock sweep one bílý

Roborock je jedním z největších výrobců robotických vysavačů, který do světa robotických vysavačů přináší řadu inovací. Společnost byla založena v roce 2014 po obdržení investice od společnosti Xiaomi. Značka se rychle rozrůstá a od začátku roku 2020 vyrobila více než 6 robotických vysavačů.

Roborock se stává známým mezi miliony uživatelů. Fanoušci se připojují k velkým komunitám na a Reddit. Lidé si oblíbili robotické vysavače Roborock, protože jejich vysoce kvalitní modely mají nejefektivnější navigační systém, pěkný minimalistický design, vynikající kvalitu provedení a funkce.

V článku uvedu informace o jednotlivých modelech. Doufám, že vám tento průvodce pomůže při rozhodování, který robotický vysavač si vybrat pro svůj dům nebo byt.

robotický, vysavač, xiaomi, roborock

Balíček

Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 se dodává v tvrdé kartonové krabici s plastovou rukojetí. Na krabici je vyobrazen robot a název Roborock a na zadní straně je nálepka se specifikacemi.

 • Robotický vysavač.
 • Dokovací stanice.
 • Blok na mokré čištění s jednorázovými utěrkami z mikrovlákna (baleno samostatně).
 • Napájecí adaptér.
 • Náhradní filtr.
 • Kartáč na čištění zařízení.
 • Návod k použití.

Odkaz! Dálkový ovladač v balení nebyl, ale pravděpodobně ho nepotřebujete. Ušetřete za baterie, t. К. Robota můžete ovládat pomocí aplikace z chytrého telefonu přes připojení Wi-Fi.

Odkaz! Podáním žádosti na prodejce může získat pokyny v ruštině, bude zasílat poštou.

Novinka od Xiaomi. Robotický vysavač TROUVER LDS Vacuum Mop. Pěkné na Aliexpress!

Přesný filtr

Uvnitř zařízení Sweep One se nachází přesný filtr, který díky inteligentnímu řídicímu systému a konstrukci vnitřní trubice nejen odstraňuje nečistoty z vody, ale také reguluje průtok vody (kapilární princip vstřikování) a zároveň „smáčí“ mikrovlákna. Filtr automaticky zablokuje přívod vody, když ukončíte mokré čištění. Filtr lze umýt a doporučuje se ho měnit alespoň jednou ročně.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S50. Recenze

V březnu 2018 jsme získali domácího otroka. Nyní je září 2021. Recenze, kterou jsem napsal šest měsíců po zakoupení vysavače, v roce 2018. Od té doby byla recenze opakovaně aktualizována o důležité technické detaily, včetně ledna 2020 musel rozebrat vysavač až na čipy. Pomocí.

V případě robotického vysavače nebudu originální. Sdílím nadšení a souhlasím se všemi jejich majiteli na 100 %. Je to největší vynález lidstva. Po zkušenostech s používáním několika robotů jsem se dnes rozhodl říct o Xiaomi Roborock S50.

Používám Xiaomi Mi Roborock Sweep One asi půl roku, nákup byl velmi úspěšný, jsem šťastný každý den, dům je čistý ! Není to moje první zkušenost s robotickým vysavačem, chvíli jsem používal Gutrend Joy 90 Pet. Xiaomi je ve srovnání s gutrendem letadlo!

READ  Stříkací tryska na barvu pro vysavač vlastníma rukama

Nákup tohoto gadgetu byl odložen dost dlouho, můj manžel byl skeptický a věřil, že se věc nevyplatí a bude ležet na balkoně.

Jsem poměrně líný člověk a nerad uklízím. A protože doma žijí dvě kočky, podlaha je často pokryta vrstvou chlupů, které se shromažďují v hromádkách a poletují po bytě. Čistič vydrží několik dní, poté se obraz opakuje.

Zdravím tě, čtenáři! Než jsem se rozhodl koupit robotický vysavač, prošel jsem nejméně třemi fázemi přijetí nevyhnutelného: popírání, vyjednávání a přijetí. Odmítnutí. Dlouho jsem byla přesvědčená, že robotický vysavač nepotřebuji. Jen jsem nechápal, PROČ?

robotický, vysavač, xiaomi, roborock

Jsou věci, bez kterých jste se dříve obešli, ale po jejich zakoupení si bez nich nedokážete představit život.Robotický vysavač Xiaomi Mi 2.Tohle je přesně jeden z těch nákupů pro mě. Rozhodnutí koupit robotický vysavač padlo téměř okamžitě po narození mé dcery.

Ahoj všichni! Asi 2 roky jsme s manželem přemýšleli, jestli si máme koupit robotický vysavač. V rodině jsou dvě kočky, takže se chlupy začnou v rozích válet za 1-2 dny po čištění. Nakonec jsme se rozhodli koupit, rozhodli jsme se pro Xiaomi.

K nákupu robotického vysavače mě inspiroval hlavně můj manžel, odkládala jsem to. Ropucha mě nějak podivně tahala za tlapky, když jsem pomyslel na její cenu.

Balíček

Co je součástí balení Roborock Sweep One? Výrobce vložil do krabice:

 • Samotný robotický vysavač s turbokartáčem, bočním smetákem a nádobou na prach;
 • Modul vlhčených utěrek a 2 mikrovlákna (1 náhradní);
 • Jeden náhradní omyvatelný HEPA filtr H11;
 • Základna s adaptérem (euro zástrčka);
 • Plastový podstavec;
 • Dva páry ventilů pro modul mokrého čištění;
 • Dokumenty.

Díky dostupnosti náhradního filtru z mikrovlákna se nemusíte starat o nákup tohoto spotřebního materiálu v prvních měsících používání spotřebiče.

Vlastnosti a specifikace Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50:

Koupit Robotický vysavač Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 je skvělým řešením pro fanoušky robotických vysavačů, kteří čekali na vydání lepší verze svého oblíbence. Kromě základní sady funkcí má zařízení nové funkce, které již uživatelé zaznamenali. Čistí mokrou i suchou cestou v cílové oblasti a může být veden podél stěn nebo v lineární dráze.

 • Kontrola. Provádí se pomocí tlačítek na těle zařízení nebo vzdáleně v aplikaci Mi Home (podpora Andriod výše 4.4 verze a iOS 8.0 verzí). V aplikaci můžete nastavit plán úklidu, přizpůsobit dráhu robota a spustit ho ve 4 režimech. Zapne se funkce připojení Wi-Fi pro synchronizaci se zařízením.
 • Úklid. Nespornou výhodou tohoto modelu je funkce mokrého čištění. Robotický vysavač je vybaven speciální nádržkou na vodu, která se připevňuje na dno, a utěrkou z mikrovlákna. Pro instalaci nádržky s kapalinou není třeba přístroj naklánět na stranu. Čisticí tryska rovnoměrně zvlhčuje vzduch, abyste dosáhli beze šmouh. Suché kartáče odstraní všechny překážky, dokonce i omotané nitě nebo zrnka rýže.
 • Pokročilý snímač pohybu. Nový robotický vysavač je vybaven velmi přesným laserem LDS pro skenování prostoru a 13 senzory na boku těla. Jedinečným způsobem detekuje překážky, nenaráží do stěn a nábytku a snadno mapuje místnost. V obtížných oblastech se intenzita sání automaticky zvýší, čímž je zajištěna vysoká kvalita čištění. Dokáže překonat překážky o výšce až 20 mm.
 • Vestavěný snímač hladiny kapaliny v nádrži. Díky tomuto senzoru se nemusíte bát rozlití. Robotický vysavač se zastaví a vydá zprávu o nutnosti vyčistit nádržku, pokud je v ní příliš mnoho tekutiny.
 • Funkce hlasové komunikace. V nastavení robota jsou vloženy jednoduché jednoslovné příkazy, kterým robot rozumí a které dokáže provést. Může také poskytovat zvukovou hlasovou zprávu ve všech hlavních jazycích včetně ruštiny (ne ve všech verzích vysavače, zeptejte se svého manažera).
 • Vysoký sací výkon. Má kapacitu 2000 MP, která pohlcuje i kovové kuličky, absorbuje nečistoty z prasklin a štěrbin.
 • Automaticky určuje typ podlahy a správný výkon. Robot rozpozná typ podlahy a nastaví potřebný výkon.
 • Ochrana proti vlně. Znáte problém s vlasy nebo chlupy na podlaze?? Pak tato funkce nezůstane bez povšimnutí. Zabraňuje vniknutí vlasů, ale i když se tak stane, předem vás upozorní.
 • Silent. Robotický vysavač je zvukotěsný a nebude vás rušit od důležitých úkolů ani od spánku. V porovnání s první verzí robotického vysavače má nový model sníženou hlučnost. 54 dB při minimálním režimu a 67 dB při maximálním režimu.
 • Design. Tělo robotického vysavače je elegantní a decentní, vyrobené z kvalitního bílého plastu s růžovými vložkami po obvodu (nebo bez nich). Nemá zbytečné detaily a má sadu tlačítek pro plné ovládání zařízení. Boční nárazník má měkké těsnění.
READ  Jak vyčistit inkrustace na sklokeramické varné desce

Výhodou nového produktu společnosti Xiaomi je, že se jedná o levný robotický vysavač s dvojí funkcí suchého a mokrého čištění. Model stále nemá vážného konkurenta. Získal vysoká ocenění a nadšené recenze uživatelů, takže Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 rozhodně stojí za vaši pozornost.

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One. Recenze

Dobrý čas. Rád si usnadňuji život, protože pokrok nestojí na místě. Svůj první robotický vysavač jsem si pořídil v roce 2015. A nyní nastal čas nahradit ji t.К. Přestal dobře držet náboj a rychle se vrátil na základnu.

Balíček. Vše v detailu, spousta fotografií. Výhody a nevýhody Xiaomi Roborock, co umí. Vysavač rozebíráme, pokud jde o mikroobvody. UPD po třech letech

V březnu 2018 jsme dostali dům otroka. Nyní je září 2021. Recenze, kterou jsem napsal šest měsíců po zakoupení vysavače, v roce 2018. Od té doby byla recenze několikrát aktualizována o důležité technické detaily, včetně ledna 2020, kdy jsem vysavač musel rozebrat až na čipy. Použití.

Dobrý čas. Odchod na mateřskou dovolenou a narození dětí se zdá být hodně času. Pětkrát umýt podlahu, uvařit jídlo a udělat spoustu dalších věcí. Ve skutečnosti si však maminky uvědomují, že je katastrofální nedostatek času a mnoho věcí v domácnosti ustupuje do pozadí.

Zejména v létě byl velký problém s každodenním úklidem podlah! Rozhodl jsem se ji koupit, protože je nová a nový systém je představen Sonic Sea. Je systém na odstraňování nečistot. Т.Vysává a zároveň drhne podlahy!

Už dlouho jsem snila o koupi tohoto zázračného stroje, ale nějak mě ta chamtivá holka dusila. Ale ve velkém termínu těhotenství se stal trochu těžký ohýbat a stále se rozhodl koupit robota.

Я. Majitelka dvou krásných koček. Kočka a britská kočička. Kočce je 8 let, kočka. 3. Když jsem měla jen jednu kočku, musela jsem uklízet jednou za 3-5 dní, ale když jsme si pořídili kočičku, každodenní úklid se stal naléhavou záležitostí, protože kočka vlastní dlouhý kabát, který na jaře.

READ  Jak zjistím, zda se vysavač Tefal nabíjí?

Dnes vám povím o svém robotickém vysavači Roborock E5. Jedná se o vylepšení oproti loňskému modelu Roborock E4. V modelu E5 výkonnější motor a navíc dálkové ovládání, které se přitahuje ke kovovým povrchům, s jeho pomocí pohodlně.

Péče o zařízení

Filtr stačí pravidelně otírat hadříkem, čistit prachový sáček a utěrku a oplachovat vodou, aby byl v dobrém stavu.

Pokud vás tento model z nějakého důvodu neoslovuje, můžete zvážit jeho funkční analogy:

 • Robotický vysavač Xiaomi Mi.Je předchůdce, a, téměř kompletní analog, s výjimkou funkčnosti pracího vysavače. Tento model by naopak neměl být provozován na mokrém povrchu.
 • Roborock Sweep One T6.Aktualizovaná verze, která se od své předchůdkyně liší jednorázovými ubrousky a funkcí regulace tekutiny.
 • LG Hom-Bot Square.Vysavač na mokré vysávání, který je ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Zařízení detekuje intenzivní nečistoty a drhne je jako mop.
 • Iclebo Arte. První místo v žebříčku nejlepších vysavačů roku 2018. Doslova vidí špínu a k tomu potřebuje dobré světlo. Čím méně je v místnosti světla, tím je pravděpodobnější, že úklid bude spíše špatný.

Před nákupem si prostudujte více modelů! Pokud si chcete prostudovat další populární modely, podívejte se na náš žebříček 15 nejoblíbenějších robotických vysavačů.

robotický, vysavač, xiaomi, roborock
| Denial of responsibility | Contacts |RSS