Startovací sada pro depilaci bílých linií

Startovací sada pro depilaci WHITE LINE

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Vosková kazeta s vůní přírodního citronu (2 balení)

Typ vosku: horký, v kazetě, použití: univerzální, bikiny, paže, nohy, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Přírodní vosk s vůní jablka (sada 2 kusů)

Sada pro domácí depilaci je skvělým dárkem pro dívky. Sada obsahuje produkty pro účinnou a rychlou depilaci: dvě voskové kazety, ohřívač vosku, předdepilační krém, hydratační krém po depilaci a depilační pásky.

Startovací sada pro depilaci WHITE LINE

Voskový systém BrowXenna BrowXenna

Typ vosku: teplý, peletový vosk, použití: univerzální, podpaží, bikiny, paže, záda, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, technika epilace: ruční

Profesionální sada na depilaci voskem s ohřívačem vosku

Voskovací stroj WHITE LINE ve tvaru kazety

Obsah: proužky, ohřívač, vosk, přípravky před a po voskování, složení: kazeta, použití: paže, nohy, záda, hrudník

Vosk se speciálními plastickými vlastnostmi, účinně odstraňuje všechny typy chloupků, nezanechává lepkavé zbytky.Vosky Flex jsou vynikající kombinací syntetických a přírodních pryskyřic s inovativními přísadami.Vosky mají zvláštní plasticitu, kterou lze nanášet na většinu typů pokožky.

Kazeta WHITE LINE Warm Wax Flex „Aquamarine“

Tři různé vosky v této sadě: přírodní vosk, jedinečný gelový vosk a vosk z plastové fólie. Díky této rozmanitosti můžete pracovat s jakýmkoli typem vlasů.Vosky Depiltouch účinně odstraňují i ty nejkratší chloupky, snadno se aplikují a jsou šetrné k pokožce.

Depiltouch Beauty box sada pro depilaci voskem

Obsah sady: vytvrzovací vosk, ohřívač vosku, cukrová pasta, obvaz, před vytvrzením vosku, oblast použití: paže, nohy, technika: obvaz, pasta v kazetě, typ vlasů: chmýří, tuhé, středně tuhé, pro všechny typy vlasů, typ B.

Účel: redukce zarůstání chloupků, proti zarůstání chloupků, před depilací, po depilaci, odstranění zbytků cukru, typ pleti: pro všechny typy pleti

Mila Cosmetics Shugaring Kit / Shugaring / Hustý / Na bikiny a podpaží

Sada pro domácí a salonní depilaci Obsah sady: 1. Voskový meloun pro kazety 2. Start Epil krém 200ml 3. Start Epil Wax Lotion s extraktem z meduňky a mandlovým olejem 200ml 4. Systém teplých voskových kazet Skin System 2 kusy 5. Rašelinové pásy.

Sada pro profesionální depilaci doma i v salonu Složení sady: 1. Tavič vosku pro zásobník 2. Start Epil Talc 200ml 3. Start Epil Hair Tonic s extraktem z aloe vera a rozmarýnovým olejem 200ml 4. Systém teplých voskových kazet Skin System 2 kusy 5. Pěnové proužky.

Sada obsahuje vše, co potřebujete k profesionálnímu odstranění chloupků. Ideální pro začátečníky a soukromé lékaře. Obsahuje: 2 voskové kazety (100 ml): Natura / Flex ohřívač pro vosk jedna kazeta (1 rok záruka) krém před depilací.

Profesionální sada pro depilaci obočí a obličeje. Sada je ideální pro techniky obočí i pro domácí použití. Sada obsahuje všechny potřebné věci. Filmový vosk nevyžaduje žádné proužky a vosk má nízký bod tání.

Startovací sada pro depilaci obočí 6 položek Zlatá

WHITE LINE Easy Sada pro voskování s jednou kazetou a základnou

Voskové pásky jsou určeny k rychlému odstranění nežádoucích chloupků na obličeji, zejména na citlivé pokožce. Vosk dobře přilne k pokožce a spolu s cibulkou odstraní i ty nejkratší a nejjemnější chloupky. Vaše pokožka zůstane po depilaci hedvábně hladká ještě dlouho.

Sada pro depilaci voskem Secret Life pro citlivou pokožku obličeje (voskové pásky Bio World, 16 ks

Start Sada pro domácí depilaci Epil SPA

Depilační sada (Pro-Wax 100 Wax Film Depilační špachtle 100 ks.)

Sada White Line Solo Glowax pro depilaci obličeje s voskovou fólií

Navrženo speciálně pro domácí použití. Zaručuje radikální odstranění chloupků na rukou a nohou a profesionální výsledky při správné aplikaci

Standardní sada pro domácí depilaci Fiera

Vosk střední hustoty s oxidem titaničitým se vyznačuje vysokou plasticitou. Nezanechává strie. Nezanechává podráždění nebo zarudnutí na kůži. Účinně odstraňuje tvrdé a krátké chloupky, takže můžete používat intimní depilaci. Doba vytvrzení.

Startovací sada pro depilaci bílých linií

Značková sada obsahuje všechny potřebné přípravky pro odstranění nežádoucích chloupků. Objednejte si značkové produkty za skvělou cenu. Ideální pro začínající nebo již pracující řemeslníky. Získají produkty špičkové kvality, které jsou jednoduché, ale velmi efektivní při práci s nimi. Praktický ohřívač vosku pomáhá vosku rychle dosáhnout správné teploty a udržet ji. Díky své optimální velikosti a hustotě je určen k odstraňování chloupků. Ideální pro kontakt s voskem. Doporučuje se používat speciální pleťové mléko pro přípravu pokožky. Je navržen tak, aby byl zákrok snadný a nepohodlný. Po skončení sezení je možné ošetřit místa postdepilačním krémem. Odstraňuje zbytky produktů a zvyšuje atraktivitu vaší pleti. Pokud si chcete koupit tu nejlepší sadu, získáte praktickou kosmetickou taštičku. Pohodlně pojme všechny potřebné depilační přípravky.

Bílý voskovací papír pro jednu kazetu s okénkem. Doba voskování přibližně 25 minut. Dodává se se světelným indikátorem.

Bílý depilační papír, 720 proužků (20 kusů). Vhodné pro profesionální depilaci. Vysoká kvalita a vynikající vlastnosti.

READ  Jak provádět depilaci voskem doma

Vosková kazeta s olivovým voskem White line Natura/Flex (100 ml). Vhodné pro normální typy pleti. Odstraňuje tuhé a krátké chloupky. Bílá řada Natura/Flex Přírodní vosková kazeta (100 ml). Pro normální typ pleti. Odstraňuje světlé a jemné chloupky.

Depilace voskem a odstraňování chloupků

White line předdepilační krém Natura Aloe Vera (100 ml). Pomáhá připravit pokožku na depilaci voskem. Pomáhá uvolňovat chloupky pro maximální hygienu. Ideální také pro oblast zad, nohou a paží.

Natura Oil Free White Line After Waxing Lotion Azulen (100 ml). Je speciálně navržen k odstranění zbytků vosku z pokožky. Snadno tak pročistíte celé tělo ze všech správných míst.

Bílá linka, depilační startovací sady.420 produkt

Od 3 507 ₽ 7 hodnocení WHITE LINE Depilační startovací sada Koupit

Sada pro domácí depilaci je skvělým dárkem pro dívky. Depilační sada obsahuje produkty pro účinné a rychlé odstranění chloupků: dva dávkovače vosku, ohřívač vosku, předdepilační krém, hydratační krém po depilaci a depilační pásky.

Od 1 100 ₽ Přírodní citronový vosk. Koupit

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Od 1 100 ₽ Přírodní vosk s vůní jablka. Koupit

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, bikiny, paže, nohy, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Od 3,419 ₽ BrowXenna Waxing System Koupit

Od 999 ₽ 3 hodnocení Profesionální sada pro depilaci voskem. Koupit od

Typ vosku: teplý, forma vosku: granulovaný, použití: univerzální, podpaží, bikiny, paže, záda, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, technika epilace: ruční

Od 3 890 ₽ BrowXenna Depilation Kit Koupit

Od 4,002 ₽ ItalWax Maxi Shugaring Kit Koupit

Sada obsahuje: Shugaring krém, nahřívací polštářek, cukrovou pastu, obvaz, Shugaring krém, použití: paže, nohy, Shugaring technika: obvaz, pasta v kazetě, typ chloupků: chmýří, tuhé, středně tvrdé, pro všechny typy pokožky, typ pokožky: vosk.

Od 1,537 ₽ 9 hodnocení Start Epil Home SPA Shugaring Kit Koupit

Od 795 ₽ Vosková sada Pro-Wax 100. Koupit od

Od 600 ₽ Mila Cosmetics Shugaring Kit / Shugaring / Pl. Koupit

Použití: proti zarůstání chloupků, proti růstu chloupků, před depilací, po depilaci, odstranění zbytků cukru, typ pleti: pro všechny typy pleti

Od 1 440 ₽ Depiltouch Beauty box vosková depilační sada Koupit

Tři druhy vosku v této sadě: přírodní vosk, jedinečný gelový vosk a pružný fóliový vosk. Díky této rozmanitosti můžete pracovat s jakýmkoli typem vlasů.Depilační vosky Depiltouch účinně odstraňují i ty nejkratší chloupky, snadno se aplikují a tak.

Od 1 599 ₽ WHITE LINE Domácí depilační sada

Obsah: proužky, kosmetická taštička, ohřívač, vosk, předvoskovací krém, povoskovací krém, forma vosku: v kazetě, použití: paže, nohy, záda, hrudník

Od ₽ 547 ₽ Vosková kazeta WHITE LINE Shape Koupit

Od 999 ₽ ItalWax Domácí depilační sada Koupit

Obsah sady: proužky, nahřívací polštářek, vosk, prostředek před a po voskování, kazeta, oblast působení: paže, nohy, záda, hrudník

Od 1 939 ₽ Voskovač WHITE LINE Easy Single se základnou. Koupit

Od 226 ₽ Sada pro depilaci citlivé pokožky „. Koupit online

Voskové pásky jsou určeny k rychlému odstranění nežádoucích chloupků na obličeji se zvláště citlivou pokožkou. Vosk dobře přilne k pokožce a spolu s cibulkou odstraní i ty nejkratší a nejjemnější chloupky. Po depilaci voskem zůstane vaše pokožka dlouho hladká a hedvábně jemná.

Od 419 ₽ WHITE LINE Teplá vosková kazeta Flex „Aquamarine“. Koupit

Vosk má speciální plastické vlastnosti, účinně odstraňuje všechny typy chloupků a nezanechává lepkavé zbytky.Vosky Flex jsou dokonalou kombinací syntetických a přírodních pryskyřic s přídavkem inovativních složek.Vosky mají speciální plasticitu, kterou lze aplikovat na matný.

Bílá linka, startovací sada pro odstraňování chloupků

Sada pro domácí depilaci je skvělým dárkem pro dívku. Dvě voskové kazety, ohřívač vosku, depilační mléko, hydratační mléko po depilaci a depilační proužky.

Startovací sada pro depilaci WHITE LINE

Typ vosku: teplý, vosk s kuličkami, použití: univerzální, podpaží, bikiny, paže, záda, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, technika epilace: ruční

Profesionální sada pro depilaci voskem / shugaring s voskovou taveninou

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Přírodní vosk s citronovou vůní v kazetě (sada 2 ks)

Voskový systém BrowXenna

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, bikiny, paže, nohy, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Přírodní vosk s vůní jablka na depilaci (sada 2 kusů)

Obsah sady: proužky, vyhřívací polštářek, vosk, předepilační nástroj, postepilační nástroj, kazeta, použití: paže, nohy, záda, hrudník

Obsah sady: produkty po shugaringu, ohřívač, cukrová pasta, obvaz, produkty před shugaringem, aplikace: paže, nohy, technika: obvaz, pasta v kazetě, typ vlasů: chmýří, tuhé, středně tuhé, pro všechny typy vlasů, typ pokožky, typ vlasů: vosk.

Start Sada pro domácí depilaci Epil SPA

WHITE LINE Easy Voskovací stroj s jednou kazetou a základnou

Sada White Line Solo Glowax pro depilaci obličeje pomocí fóliového vosku

Vosk se speciálními plastickými vlastnostmi účinně odstraňuje všechny typy chloupků, nezanechává lepkavé zbytky.Vosky Flex jsou dokonalou kombinací syntetických a přírodních pryskyřic s inovativními přísadami.Vosky mají zvláštní plasticitu a lze je nanášet na většinu typů pokožky.

READ  Jak spustit plynový kotel Navien

Kazeta WHITE LINE Warm Wax Flex „Aquamarine“

Sada pro domácí a salonní depilaci Sada obsahuje: 1. Tavička vosku pro kazety 2. Start Epil Wax 200ml 3. Start Epil Depilační mléko s extraktem z meduňky a mandlovým olejem 200ml 4. Teplý vosk v kazetě Skin System 2 kusy 5. Rašelinové pásy.

Kompletní depilační sady pro domácí a salonní použití Obsah sady: 1. Teplá vosková kazeta 2. Start Epil Talc 200ml 3. Start Epil Hair Tonic s extraktem z aloe vera a rozmarýnovým olejem 200ml 4. Systém teplých voskových kazet Skin System 2 kusy 5. Peo proužky.

Sada obsahuje vše, co potřebujete k profesionálnímu odstranění chloupků. Ideální pro začátečníky a soukromé lékaře. Sada obsahuje: 2 voskové kazety (100 ml): Natura/Flex ohřívač pro jednu voskovou kazetu (záruka 1 rok) Vosková emulze před depilací.

Profesionální sada pro depilaci obočí a obličeje. Vhodné pro řemeslníky a pro domácí použití. Sada obsahuje vše potřebné. Sada pro vosk na bázi fólie nevyžaduje proužky a vosk má nízký bod tání.

Startovací sada pro depilaci obočí 6 kusů Gold

Depilační sada (Pro-Wax 100 špachtle z voskovací fólie 100 ks).)

Voskové pásky jsou určeny k rychlému odstranění nežádoucích chloupků na obličeji se zvláště citlivou pokožkou. Vosk dobře přilne k pokožce a svou baňkou odstraní i ty nejkratší a nejjemnější chloupky. Pokožka zůstane po depilaci dlouho hladká a hedvábná.

Secret Life Sada pro depilaci obličeje pro citlivou pleť, Bio World, 16 kusů

WHITE LINE Tvarová kazeta na tavení vosku

Sada se dodává ve třech různých voscích: na přírodní bázi, jedinečném gelu a vosku z plastové fólie. Díky této rozmanitosti můžete pracovat s jakýmkoli typem vlasů.Vosky Depiltouch účinně odstraňují i ty nejkratší chloupky, snadno se aplikují a jsou šetrné k pokožce.

Depiltouch Beauty box sada pro depilaci voskem

Obsah sady: proužky, kosmetická taštička, ohřívač, vosk, přípravky před a po voskování, forma vosku v kazetě, pro: paže, nohy, záda, hrudník

Sada výrobků pro kvalitní depilaci: 2 voskové kazety.), tavič vosku, voskovací váleček. Vhodné pro začátečníky a nováčky. (Tento produkt je k dispozici pouze online!) Sada obsahuje nejdůležitější produkty a příslušenství pro depilaci voskem.

Rady, pokyny:

  • Zahřejte vosk v elektrickém ohřívači na 40 °C.
  • Před depilací nastříkejte na depilované místo tělové mléko nebo pěnu.
  • Aniž byste kazetu vyndávali z ohřívače, naviňte nahřátou voskovou kazetu na depilační pásek a ujistěte se, že je vosk dostatečně nahřátý.
  • Vosk naneste na depilovanou oblast pokožky ve směru růstu chloupků.
  • Přiložte depilační pásek tak, aby jeho konec byl v oblasti bez vosku.
  • Pásek pevně přitiskněte na kůži.
  • Uchopte volný konec pásku a rychlým pohybem jej odstraňte ve směru proti vlasům rovnoběžně s kůží.
  • Postup opakujte pro další oblast. Stejnou oblast nevoskujte více než dvakrát.
  • Po ošetření nezapomeňte odstranit lepkavé zbytky a vosk pomocí krému po voskování.

Akutní a chronické kožní onemocnění, křečové žíly.

Startovací sady pro odstraňování chloupků White line.420 produktů

Od 3 507 ₽ 7 hodnocení WHITE LINE depilační startovací sada

Sada pro domácí depilaci. Ideální dárek pro dívky. Sada obsahuje produkty pro účinnou a rychlou depilaci: dvě voskové kazety, ohřívač vosku, depilační mléko, hydratační mléko po depilaci a depilační proužky.

Přírodní vosk s citronovou vůní od 1 100 ₽. Koupit

Typ vosku: horký, v kazetě, použití: univerzální, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Od 1 100 ₽ Přírodní vosk s vůní jablka k voskování (do 1 100 ₽). Koupit

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, bikiny, paže, nohy, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Od 3,419 ₽ BrowXenna Waxing System Koupit BrowXenna

Od 999 ₽ 3 hodnocení Profesionální depilační sada s voskem. Koupit od

Typ vosku: teplý, forma vosku: granulovaný, použití: univerzální, podpaží, bikiny, paže, záda, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, technika epilace: ruční

startovací, sada, depilaci, bílých

Od 3 890 ₽ Sada pro depilaci obočí Koupit

Od 4 002 ₽ ItalWax Maxi Shugaring Kit Koupit

Sada obsahuje: Shugaringový krém, fén, ohřívač, cukrová pasta, obvaz, přípravek před shugaringem, použití: paže, nohy, technika: obvaz, pasta v kazetě, typ vlasů: chmýří, tuhé, středně tvrdé, pro všechny typy vlasů, typ do.

Od 1 537 ₽ 9 hodnocení Start Epil Home SPA Shugaring Kit Koupit

Od 795 ₽ sada na voskování (vosk Pro-Wax 100). Koupit od

Od 600 ₽ Mila Cosmetics Shugaring/Sugaring/Pl. Koupit

Použití: proti depilaci, zarůstající chloupky, před depilací, po depilaci, odstranění zbytků cukru, typ pleti: pro všechny typy pleti

Od 1 440 ₽ Depiltouch Beauty box vosková depilační sada Koupit

Tři různé vosky v této sadě: přírodní vosk, jedinečný gelový vosk a vosk z plastové fólie. Díky této rozmanitosti můžete pracovat s jakýmkoli typem vlasů.Vosky Depiltouch účinně odstraňují i ty nejkratší chloupky, snadno se aplikují, a proto je možné je.

Od 1 599 ₽ WHITE LINE Domácí depilační sada Koupit

Obsah: proužky, kosmetická taštička, nahřívací polštářek, vosk, krém před voskováním, krém po voskování, forma vosku: kazeta, použití: paže, nohy, záda, hrudník

Od 547 ₽ Vosková kazeta WHITE LINE Shape Koupit

Od ₽ ItalWax Home Depilační sada Koupit

Obsah sady: proužky, ohřívač, vosk, předepilační krém, poepilační krém, kazeta, použití: paže, nohy, záda, hrudník

READ  Jak vyrobit odtok z myčky nádobí

Od 1.939 ₽ Voskovací kazeta WHITE LINE Easy Single se základnou. Koupit

Od 226 ₽ Depilační sada pro citlivou pokožku „. Koupit

Voskové pásky jsou určeny k rychlému odstranění nežádoucích chloupků na obličeji na obzvláště citlivé pokožce. Vosk dobře přilne k pokožce a spolu s cibulkou odstraní i ty nejkratší a nejjemnější chloupky. Vaše pokožka bude po depilaci dlouho hladká a hedvábně jemná.

Od 419 ₽ WHITE LINE Teplá vosková kazeta Flex „Aquamarine“. Koupit

Flex vosk se speciálními plastickými vlastnostmi, účinně odstraňuje všechny typy chloupků a nezanechává lepkavé zbytky.Vosky Flex. Dokonalá kombinace syntetických a přírodních pryskyřic s přídavkem inovativních složek.Vosky jsou obzvláště poddajné a lze je nanášet i na tu nejjemnější pokožku.

Sada pro voskování bílých linií

Sada pro domácí depilaci. Ideální dárek pro dívku. Sada obsahuje produkty pro rychlou a účinnou depilaci: dva dávkovače vosku, ohřívač vosku, depilační mléko před depilací, hydratační mléko po depilaci a depilační proužky.

Startovací sada pro depilaci WHITE LINE

Typ vosku: horký, forma vosku: kazeta, použití: univerzální, bikiny, paže, nohy, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota vosku: střední, technika epilace: ruční

Přírodní depilační vosk s vůní jablka (sada 2 kusů)

Typ vosku: horký, výrobní forma: kazeta, použití: univerzální, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy pokožky, hustota: střední, technika epilace: ruční

Přírodní vosk s přírodní vůní citronu v kazetě (sada 2 kusů)

Voskový systém BrowXenna

Sada pro voskování (Pro-Wax 100 voskovacích fóliových špachtlí 100 ks.)

Účel: redukce zarůstání chloupků, proti zarůstání chloupků, před depilací, po depilaci, odstranění zbytků cukrové pasty, typ pleti: pro všechny typy pleti

Mila Cosmetics Shugaring Kit / Shugaring / Hustý / Na bikiny a podpaží

Obsah sady: produkty po shugaringu, ohřívač, cukrová pasta, obvaz, produkt před shugaringem, aplikace: paže, nohy, technika shugaringu: obvaz, forma pasty: kazeta, typ vlasů: chmýří, tuhé, středně tvrdé, pro všechny typy vlasů, typ na.

Sada obsahuje tři vosky: na přírodní bázi, jedinečný gelový vosk a vosk na plastovou fólii. Díky této rozmanitosti můžete pracovat s jakýmkoli typem vlasů.Vosky Depiltouch účinně odstraňují i ty nejkratší chloupky, snadno se aplikují, a proto je možné je.

Depiltouch Beauty box sada pro depilaci voskem

Voskové pásky jsou určeny k rychlému odstranění nežádoucích chloupků na obličeji se zvláště citlivou pokožkou. Vosk dobře přilne k pokožce a spolu s cibulkou odstraní i ty nejkratší a nejjemnější chloupky. Vaše pokožka bude po depilaci dlouho hladká a hedvábná.

Secret Life Sada pro depilaci obličeje pro citlivou pleť, Bio World, 16 kusů

Obsah: proužky, kosmetická taštička, nahřívací polštářek, vosk, krém před voskováním, krém po voskování, forma vosku v kazetě, na: ruce, nohy, záda, hrudník

Start Epil Depilační sada pro domácí a salonní použití Obsah sady: 1. Tavička vosku pro kazety 2. Start Epil vosk 200ml 3. Start Epil krém s mandlovým olejem a extraktem z meduňky 200ml 4. Systém teplých voskových kazet Skin System 2 kusy 5. Pěnové proužky.

Depilační sada pro domácí a salonní depilaci Obsah sady: 1. Tavička vosku pro kazety 2. Start Epil Talc 200ml 3. Start Epil Hair Tonic s extraktem z aloe vera a rozmarýnovým olejem 200ml 4. Systém teplých voskových kazet Skin System 2 kusy 5. Peo Strips.

Sada obsahuje vše, co potřebujete k profesionálnímu odstranění chloupků. Ideální pro začátečníky a soukromé lékaře. Sada obsahuje: 2 voskové kazety (100 ml): ohřívač vosku Natura/Flex pro jednu kazetu (záruka 1 rok) předdepilační krém.

Profesionální sada pro depilaci obočí a obličeje. Vhodné pro řemeslníky na obočí i pro domácí použití. Sada obsahuje vše potřebné. Filmový vosk nevyžaduje žádné proužky a vosk má nízký bod tání.

Startovací sada pro depilaci obočí. 6 zlatých položek

Start Epil Home SPA sada pro depilaci voskem

Obsah: proužky, nahřívací polštářek, vosk, předepilační přípravek, poepilační přípravek, forma vosku: kazeta, použití: paže, nohy, záda, hrudník

Vosk má speciální plastické vlastnosti, účinně odstraňuje chloupky jakéhokoli typu, nezanechává lepkavé zbytky.Vosky Flex. Dokonalá kombinace syntetických a přírodních pryskyřic s přídavkem inovativních složek.Vosky mají zvláštní plasticitu, lze je použít na většinu typů materiálů.

Kazeta WHITE LINE Warm Wax Flex „Aquamarine“

Voskovací kazeta WHITE LINE Easy Single se základnou

Voskovací kazeta WHITE LINE Shape

Depiltouch profesionální sada pro domácí depilaci

Obsah: proužky, ohřívač, vosk, typ vosku: teplý, forma vosku: kazeta, použití: nohy, podpaží, bikiny, paže, hrudník, záda, typ chloupků: pro všechny typy chloupků, typ pokožky: pro všechny typy, hustota vosku: střední, šířka: 7 cm, délka: 18 cm

Startovací sada pro depilaci bílé linie

Od 230 Delivery by SDEK. Doba dodání od 2 dnů.

Depilace. Jeden z nejoblíbenějších zákroků u žen. Pro bezbolestnou depilaci bez podráždění potřebujete sadu na depilaci voskem. Obsahuje všechny potřebné složky, které se vzájemně dokonale doplňují a jsou vhodné pro daný typ pleti.

„Studio Visage vás zve k nákupu sad pro depilaci voskem a holení od známých značek, jejichž produkty jsou díky přírodním složkám a přísadám osvědčené.

Pokud hledáte účinné produkty pro depilaci a holení, které spolu dokonale spolupracují, naše sady. Nejlepší možnost

| Denial of responsibility | Contacts |RSS