Sušička ovoce a zeleniny Redmond

Redmondská sušička ovoce a zeleniny. Infračervený

– 4. Maria Tretiakova

Klady: Plní svou funkci. Odvlhčuje
Nevýhody: Plast je velmi křehký. Přišel s odlomeným kouskem na jednom ze zásobníků. Bojí se vyzvednout. Měl jsem ho umýt v myčce, ale po dotyku rukama jsem ho. Váhavý.
Moje zpětná vazba: Očekával jsem více, plná analogie sušení v troubě.

– 4. Anna W.

Klady: Téměř tichý provoz, dobře schne.
Nevýhody: sestavená konstrukce je poměrně chatrná; chvíli trvá, než zjistíte, jak pyramidu zásobníků správně sestavit. Plastový tác, na kterém se vyrábí marshmallows, je pouze jeden.
Recenze:

– 2. Dimitrij Ozerov

Klady: Velké. Dobře schne.
Nevýhody: Prasklé téměř všechny zásobníky. Dva kusy se již odštíply.
Recenze: Zklamání vidět takový kloub od dobré značky. Neupustil podnosy. Zachází se s ním velmi opatrně. Zřejmě není stavěný na teplotu.

– 2. Minkina Julia

Klady:
Nevýhody: Výrobek přišel rozbitý. Žádná náhrada za více než týden!
Recenze: Položka přišla rozbitá. Peníze se nevracejí déle než týden!

– 5. 262714 П.

Klady: Mnoho druhů zeleniny se dodává v. Průměr 32 cm. Snadné nastavení bez návodu. Byl jsem líný se podívat.
Nevýhody: Hlučné stránky. Hlasitější než ventilátor. Zavírání dveří do kuchyně na noc
Recenze: Jedná se o první sušičku, není s čím srovnávat.

– 5. Sergej Ismagilov

Klady: Rychlost sušení, kapacita, design
Nevýhody: Žádné jsem nenašel
Reakce: Přístroj používám k určenému účelu: suším jablka a švestky, letos se mi podařilo nechat dobrou úrodu do zimních zásob. Sušené houby ani jogurt jsem nezkoušela, ale v blízké budoucnosti to určitě zkusím

– 3. Sultán Kazachstánu

Klady: Prostorný
Nevýhody: Hlučné stránky
Recenze: Při prvním zahřátí to dělalo hluk, pak to bylo tiché, podruhé to dělalo hluk po celou dobu, ložisko ventilátoru znělo špatně Trvá to chvíli, než se ovoce vysuší, nejméně 12 hodin

– 5. Galina Menšiková

Klady:
Nevýhody:
Recenze: Koupil jsem ho speciálně na sušení hub a jablek, ale používá se i na jogurt. Na sušení není nic špatného, všech 5 palet schne rovnoměrně. Sušička pracuje tiše. Ovládání je elektronické, můžete si nastavit teplotu sušení. Síť také časovač. Celkově žádné problémy s používáním, jednoduché a přímočaré.

– 1. Farrukh Damirovič

Klady: Nic.
Nevýhody: Příšerný produkt. Moje největší zklamání z Redmondu.
Recenze: Začnu tím, že mám doma spoustu spotřebičů Redmond a vím, že všechny spotřebiče Redmond jsou vyrobeny v Číně. Ale tato sušička. Vyrobeno v Rusku. A tento konkrétní výrobek, ze všech výrobků Redmond, kterých mám doma více než tucet, byl strašně kvalitní. U páté sušičky mřížky selhaly a roztavily se. Za předpokladu, že jsem sušil jablečné křupky při 60 stupních. Přikládám obrázek. Nedoporučujeme tento produkt kupovat, v žádném případě jej neberte. Peníze v háji, to vám povím. Pokud chcete opravdu sušit ovoce a zeleninu, našetřete si peníze a kupte si dobrou sušičku, ne tuto

– 3. Sergey D.

Klady: Dostatečně kompaktní, ale prostorný; jednoduchá obsluha; časovač na 72 hodin, ve skutečnosti se taková doba nikdy nepoužívá, ale tato možnost potěší. Dostupnost dílů v oficiálním internetovém obchodě výrobce (distributora).
Nevýhody: Okraj středového otvoru je příliš nízko, takže při sušení šťavnatých potravin hrozí, že šťáva bude kapat dovnitř. Druhá konstrukční chyba. Napájecí deska je sice vyvýšena ze spodní části skříně o 1.5-2cm, ve spodní části nezakryté, v mém případě se nějakým neuvěřitelným způsobem dostala kapalina na napájecí desku během provozu, což způsobilo selhání napájecí i řídicí desky současně.
Recenze: Servisní středisko uvedlo případ jako nezáruční a nabídlo zaplatit opravu, 2000 r za 2 desky (napájecí a řídicí deska) práce. Obě desky na offsite stojí 1001 p (dohromady), práce. Připojte 6 kolíků, 2 dělené kolíky a přišroubujte několik šroubů. V případě poruchy napájecích karet je jednodušší a levnější zakoupit vadné díly sami. Zařízení bylo otestováno a shledáno v dobrém stavu. U tohoto výrobce se nemůžete spolehnout na záruční opravu.
READ  Který Multicooker je lepší Redmond nebo Mulinex?

– 2. Dmitrij Ozerov

Klady: Velké. Dobře schne.
Nevýhody: Téměř všechny palety jsou prasklé. Dvě z nich už měly odštípnuté kousky.
Recenze: je zklamáním vidět takovou ostudu na dobré značce. Zásobníky nespadly. Velmi opatrné zacházení. Zjevně není navržen pro teplotu.

– 2. Minkina Julia

Klady:
Nevýhody: Výrobek přišel rozbitý. Žádné vrácení peněz po dobu delší než týden!
Recenze: Výrobek přišel rozbitý. Žádná náhrada za více než týden!

– 1. Marina A.

Klady:
Nevýhody: Podnosy začaly praskat a rozpadat se po 3 sušičkách.
Moje zpětná vazba: Nikomu bych nedoporučoval kupovat tuto sušičku. Pánve začaly praskat při 3. Sušení (tj. Plátky jablek). Pak se úplně rozpadly. Vzhledem k tomu, že sušička byla v záruce.Je odvezl do servisního střediska. Čekal 3 týdny. Pak nám zavolali, že nám redmond odmítl vrátit peníze s tím, že jsme na tácky pravděpodobně dali hodně ovoce. Úplná blbost. Pak jsem začal hledat recenze a našel jsem podobnou situaci na waldberries. Dívka si koupila sušičku Redmond. Podnosy začaly praskat.Společnost Redmond odmítla vrátit peníze. Škoda jen toho Redmondu! Dříve jsem si to nemyslel

– 1. Elena Gumenna

Klady: Zatím jsem neviděl žádné dobré funkce. Koupil jsem si první. Topení nefungovalo. Byl vyměněn za jiný stejný model. Rajčata sušená dva dny po dobu 10 hodin při teplotě 60 °C.
Nevýhody: Očekávaná lepší kvalita a výsledky za 6000.
Recenze:

– 1. Světlana P.

Klady: Velmi pěkné.
Nevýhody: Při testování na PWZ se ani nezapnul!
Recenze: Objednal jsem si takovou sušičku. S velkou nadějí očekáváme, že dorazí kvalitní výrobek. Ale! Zázrak se nestal. Sušička je samozřejmě velmi pěkná, ale při kontrole na SERVISNÍM MÍSTĚ nebyla zapnutá. Rozsvítily se dvě červené čárky. Tlačítka napájení, menu a „-“ nereagovala na stisknutí. A tlačítko „“ bylo jako zamrzlé, t.Е. Po stisknutí vůbec neklikne. Velmi rozrušený. Výrobek bude vrácen. Pokusíme se změnit pořadí.

– 1. 262714 П.

Klady: Spousta zeleniny se dodává v. Průměr 32 cm. Snadné nastavení bez návodu. Příliš líný na hledání.
Nevýhody: Plastové zásobníky začaly praskat a lámat se ve 2 sezónách.
Recenze: Nikdy jsem neměl sušičku, se kterou bych ji mohl porovnat.

– 1. Olesya Rakhimova

Klady: Cena
Nevýhody: Kvalita
Recenze: Koupil sušičku na dns v září, když doma a tam. Měl jsem pocit, že tento produkt již byl použit. Odnesl jsem ho zpět do prodejny, kde ho bez otázek vzali zpět, protože si uvědomili, že výrobek původně prodali s vadou. (Mimochodem, kupující je důchodce, je mu 60 let, I. Dcera převedla peníze a řekla mi, abych si koupil dárek, když jsem si předtím vyzvedl model.). Rozhodl jsem se vzít věci do vlastních rukou a koupil jsem si jeden z webu cartwheel. O stránkách. Objednáno, platba konkrétně při převzetí, abych si mohl zboží nejdříve prohlédnout, a tedy i zaplatit. Žiji v jiném regionu, převedl peníze na mou matku a ona vyzbrojena brýlemi, aby se podívala na výrobek, šla na místo dodání, když řekla, že sušička přišla. Zkontroloval výrobek, zaplatil a šel domů šťastný sušit ovoce. Štěstí však trvalo týden. Přestalo to fungovat. Odvezl jsem ho do servisního střediska. O měsíc a půl později nahlášeno: tovární vada! Teď přijde ta zábavná část. Řešení vrácení peněz. S operátory telefonujeme již druhý týden. A stále tam je. Mimochodem, v obou případech jsme koupili stejný model REDMOND RFD-0172. Přečtěte si recenze.
READ  Je možné natankovat kondicionér na silnici?

– 1. Eroshkina.

Klady: Funguje to
Nevýhody: Není časovač po minutách, není přesně jasné, jak dlouho čekat, hlučné, dlouho schne
Recenze: Sušičku jsem koupila mamince jako dárek k sušení jablek na zimu. S výrobkem obecně nejsem příliš spokojen, podařilo se mi usušit pouze 1 kg čerstvých jablek najednou, nepočítaje pahýly. Je zde zásobník na marshmallow, ale návod neobsahuje recepty na přípravu marshmallow v sušičce, jako je tomu v knize receptů dodané se spotřebičem. Už bych si ho nekoupil

Nejlepší sušičky zeleniny a ovoce s kovovými podnosy

Kovové zásobníky, které jsou součástí sady sušiček, jsou považovány za spolehlivější, trvanlivější a bezpečnější. Většina uživatelů věnuje při výběru spotřebiče zvláštní pozornost tomuto bodu.

Top 28 nejlepších vysavačů s vodním filtrem. 2022 hodnocení

Kitfort KT-1911

Spolehlivá sušička s moderním designem za rozumnou cenu od ruského výrobce. Oblíbenost je dána robustním kovovým tělem, širokým rozsahem teplot, časovačem s možností nastavení času od 30 minut do 24 hodin. Jedná se o nejlepší model ve svém segmentu, který se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů, tichým provozem, rovnoměrným sušením a vysokou odolností proti vlhkosti.

Snadné ovládání pomocí dotykového panelu.

Lze vypnout pomocí časovače.

Robustní pouzdro s držadly po stranách pro snadnou přepravu.

Během procesu cirkuluje teplý vzduch v celé varné komoře a působí na každou surovinu zvlášť, aniž by se pachy mísily.

Alvin SU-1

Ne každá kuchyň se hodí do její velikosti, ale zvládne velké množství potravin. K dispozici je funkce regulace teploty a ochrana proti případnému přehřátí během sušení. Vynikající a rovnoměrné sušení ovoce a zeleniny díky vertikálně rotujícím proudům vzduchu. Tato technologie pomáhá zachovat dobré vlastnosti potravin.

Sušička je vybavena několika funkcemi, které umožňují sušení, ohřev a rozmrazování.

Spolehlivý provoz díky kovovému krytu a vysoce kvalitním součástem.

sušička, ovoce, zeleniny, redmond

Vysoká účinnost díky výkonu 800 wattů. Prodloužený sušící výkon.

RAWMID Moderní RMD-10

Vysoce kvalitní konvekční sušička je považována za nejlepší ve své třídě. Je to díky modernímu designu, rovnoměrnému sušení, výkonu 700 W a vynikajícímu balení. Dodává se s 10 ocelovými zásobníky, tácky a mřížkami (9 od každého typu) na marshmallows, semena, bylinky. Zásobníky lze nastavit do libovolné výšky podle potřeby. Hladký chod, kvalitní sušení a snadné použití činí tento model jedním z nejlepších mezi podobnými konkurenty.

Velká kapacita. Uvnitř lze současně umístit zásobníky na sušené ovoce, zásobníky na tekutiny a zásobníky na křupavý chléb.

Časovač pro provoz v rozmezí 50 minut až 24 hodin.

Rovnoměrné sušení výrobků na výšku i na šířku.

Automatické režimy, užitečné funkce včetně udržování teploty vařených surovin.

Ergonomická manipulace.

Oberhof Fruchttrockner B-53

Spolehlivost, kvalita, funkčnost. To jsou vlastnosti německé sušičky Oberhof Fruchttrockner B-53. Spotřebič dokáže plnit několik funkcí najednou: rovnoměrně suší, vaří jogurt a marshmallows a zavařuje maso. A to při zachování zdravotních vlastností, chuti a vůně surovin. Ochrana proti přehřátí zajišťuje bezpečnost.

READ  Konvice Redmond Sky se nechce zapnout

Rovnoměrné sušení.

Nabízí funkce v podobě regulace teploty a časovače.

Rychlé a snadné čištění díky nepřilnavému povrchu zásobníků.

K dispozici je 10 zásobníků.

Spotřebič se ovládá pomocí dotykových tlačítek a proces je sledován na displeji, který ukazuje teplotu a zbývající čas vaření.

Gemlux GL-FD-635S

Elektronická sušička od společnosti Gemlux je první volbou pro milovníky sušeného ovoce a lesních plodů. Přední strana je vybavena LCD displejem s elektronickým ovládáním a přídavným časovačem až na 99 hodin nepřetržitého sušení.

Decentní vzhled s matně černou povrchovou úpravou a průsvitnými skleněnými dvířky v přední části.

6 horizontálních polic z nerezové oceli.

sušička, ovoce, zeleniny, redmond

Uvnitř spotřebiče jsou 2 ventilátory, které urychlují odvlhčování.

K dispozici je režim ohřevu, který udržuje teplotu v komoře na určitém stupni, čímž se eliminuje riziko možného vysušení hotového výrobku.

Spotřebič lze nastavit na libovolnou teplotu od 35 do 75 stupňů v krocích po 1 stupni. To znamená, že můžete zvolit přesnou teplotu pro každou složku.

sušička, ovoce, zeleniny, redmond

Steba ED 6

Výkonný dehydrátor, o 800 wattů vyšší než většina podobných přístrojů. Regulace teploty od 30 stupňů pro bylinky až po 76 stupňů pro zeleninu a bobuloviny. Časovač zvyšuje pohodlí; můžete si nastavit vlastní dobu sušení. Vhodný pro domácí použití, pro přípravu sušeného ovoce v jídelnách, kavárnách. Dostatečný výkon pro zpracování dostatečného množství potravin.

Přehledné elektronické ovládání, displej s hlavními informacemi v horní části sušičky.

Sada 6 zásobníků umožňuje sušení součástí bez jejich promíchání; zásobníky jsou vyrobeny z kovu, který je odolnější než plast.

Kompaktní přístroj nezabírá mnoho místa a snadno se vejde do kuchyňské zásuvky.

Stylově navržená sušička se skleněnými dvířky v přední části pro dokonalý přehled o sušeném ovoci.

Přehled na adrese

Elektrická sušička je vhodná pro sušení ovoce, bobulovin, zeleniny a hub. Její princip fungování je velmi jednoduchý: vzduch ohřátý na určitou teplotu je nasáván ze základny spotřebiče a několik hodin cirkuluje mezi 5 zásobníky, mezi nimiž se potraviny suší. Zásobníky jsou vyměnitelné plastové desky o průměru 26 cm s velkým počtem otvorů.

Charakteristickým rysem modelu REDMOND RFD-0158 je možnost nastavení pracovní doby (až 72 hodin) a teploty ohřevu v rozmezí 35 až 70 °C.

Ovoce a bobuloviny se doporučuje sušit při 55-60 °C, houby a bobuloviny při 50-55 °C, bylinky při 35-40 °C a chleby (strouhanku) při 40-50 °C.

 • Třešně: Je povoleno sušit celé třešně, pecky odstraňte podle potřeby. Čas mezi 8-36 hodinami.
 • Hrušky: oloupejte je, zbavte jádřinců a nakrájejte na plátky o velikosti 5-8 mm. Čas 8-30 hodin.
 • Brusinky: sušené bobule vcelku. Čas 6. 26 hodin.
 • Broskve: nakrájejte na plátky o velikosti 8-10 mm, odstraňte semínka. Doba pečení v závislosti na tloušťce plátků 10-34 hodin.
 • Jablka: oloupejte, zbavte jádřinců a nakrájejte na plátky. Čas v závislosti na velikosti 4-15 hodin.
 • Lilek: Nakrájejte ho na plátky silné 8-10 mm. Čas 6-18.
 • Mrkev: Uvařte a nakrájejte na kolečka. Čas 8-14.
 • Papriky: odstraňte jádro a nakrájejte je na proužky. Čas 4-14 h.
 • Houby: větší nakrájejte na proužky, menší můžete sušit vcelku. Čas 6-14 h.
 • Během sušení vyměňujte spodní a horní tácy, urychlíte tím proces a dosáhnete rovnoměrného sušení.
 • Tenké plátky mohou také výrazně urychlit proces.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS