Sušičky ovoce a zeleniny

Skříně na sušení ovoce

Elektrická sušička GARLYN D-08 na ovoce a zeleninu, ryby a maso, bobuloviny a zeleninu. Váš univerzální pomocník při přípravě oblíbených pokrmů, občerstvení a dezertů! Včetně 8 úrovní Regulace teploty 35-70 ºC Užitný objem 32 l Příprava těstovin.

Elektrická sušička ovoce a zeleniny KT-1914 určená k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, masa a rybích sekaných.Součástí je 5 košů z nerezové oceli s průhlednými přepážkami, takže můžete snadno kontrolovat konzistenci připravovaného pokrmu.

Dehydrátor RAWMID Modern RMD-07 má 7 ocelových zásobníků, 6 zásobníků s bočnicemi a 6 drátěných sítí na drobné produkty. Tento model zajišťuje rovnoměrné sušení na všech zásobnících a snadno se používá díky 2 automatickým programům sušení.Zejména.

RAWMID Modern RMD-07 (ocelové zásobníky)

Vyhřívaná sušička (bez ventilátoru), mechanické ovládání, příkon 350 W, počet odkapávacích misek: 5, regulace teploty sušení

Elektrická sušička / dehydrátor / sušička na zeleninu, ovoce, houby Andong pětistupňová, 350W, zapnuté světlo

Elektrická sušička RFD-0157 je moderní spotřebič pro sušení zeleniny, ovoce, hub a bylinek, ale také pro sušení obilovin a domácích těstovin.Přístroj má flexibilní systém nastavení. Můžete si nastavit dobu a teplotu sušení surovin. Sultánky, meruňky, sušené švestky.

„Vetorok-2 je specializovaný přístroj na výrobu domácího sušeného ovoce, sušené zeleniny, lesních plodů, hub, jakýchkoli bylinek atd.Д. Vetorok-2 umožňuje připravovat masové a rybí placičky, které jsou mezi milovníky chlazení tak oblíbené. Velmi rychle.

Sušička ESOF Spectrum-Pribor.2-0,6/220 Vetorok-2 transparentní (6 palet)

Rawmid Dream Vitamin DDV-10. Jedná se o horizontální elektrickou sušičku ovoce a zeleniny s 10 ocelovými tácy, 9 tácy na marshmallow a 9 rošty na sypké produkty. Výkonný ventilátor umístěný na zadní straně spotřebiče zajišťuje, že se spotřebič.

Sušička ovoce Neptun 5 je domácí spotřebič pro domácí sušení ovoce. Díky jednoduché a robustní konstrukci a snadnému a intuitivnímu ovládání můžete své rodině dodávat zdravé sušené ovoce a zeleninu po celý rok

Elektrická sušička Kitfort KT-1910 Professional Series je určena k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, ale i masa a rybích sekaných. Pomocí speciálního zásobníku na tekutiny můžete připravit marshmallows. Sušička se dodává s 10 zásobníky.

Vylepšený model sušičky ovoce a zeleniny s časovačem a pokročilou triakovou regulací. S funkcí zpožděného vypnutí ventilátoru do 30 s. Když je výrobek vypnutý, aby se snížilo setrvačné zahřívání cívky (chlazení cívky).

Sušička VolTera 500 Comfort s časovačem a triakem

Sušička ovoce. Nejlepší způsob, jak zachovat živiny a vitamíny v potravinách. Nerezové pouzdro přístroje Rommelsbacher DA 900 je dvoustěnné. Rozložení teploty na všech úrovních zajišťuje rovnoměrné sušení

Elektrická sušička Kitfort KT-1911 je určena k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, ale i masa a ryb, bochníků. Marshmallows si můžete vyrobit pomocí speciálního zásobníku na tekutiny. Sušička se dodává se 6 nerezovými pláty.

Dehydrátory na ovoce a zeleninu s dodáním v Rusku a po celém světě

Dehydrátory pro šetrné domácí sušení potravin. Modely na našich webových stránkách pečlivě vybírá a testuje náš tým. Snažíme se najít ty nejlepší příklady, vhodné pro všechny typy sušení, funkční a vysoce kvalitní, s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Na co si dát pozor při výběru vysněné sušičky/dehydrátoru?

  • Možnost šetrného sušení při nízkých teplotách;
  • Pohodlná pracovní plocha (palety);
  • Přiměřené rozměry, které vám budou vyhovovat;
  • Vhodné režimy sušení;
  • Existence časovače a automatického vypnutí;
  • Kapacita zařízení (vhodné pro kvašení jogurtu, výrobu marshmallows. Pokud je to nutné)
  • Spolehlivý výrobce.

V našem obchodě jsou k dispozici modely různých tvarů, s různou funkčností a různým počtem zásobníků. Je třeba zdůraznit, že čím nižší jsou tácy, tím nižší je výška dehydrátoru (sušičky), tím menší jsou rozměry, a tedy i menší sušící plocha.

Elektrické sušičky na našich webových stránkách vám pomohou uskutečnit vaše nejdivočejší fantazie. Jsou skvělé pro všechny plodiny, dokonce i pro ty vodnaté, jako jsou rajčata nebo persimony. S nimi není problém vyrábět věci na zimu. Sušená jablka jako svačinka nebo přísada do kompotů, sušená rajčata, marshmallows a mnoho dalšího vám nabízí dehydrátor nebo sušička!

Pro vaše pohodlí má každá karta produktu na našich webových stránkách podrobný popis produktu, některé mají videopohled. Naši manažeři vám také rádi bezplatně poradí s nabídkou produktů.

Odrůdy dehydrátorů

Odvlhčovače pomocí metody horkého vzduchu se dělí na dva typy:

Vertikální zařízení jsou určena pro použití v domácnostech nebo malých institucích. Nízká pořizovací cena je výhodou. Protože však horký vzduch přichází pouze shora, je třeba zásobníky čas od času přemístit. Dehydrátor je třeba vypnout, aby bylo možné zkontrolovat, zda je výrobek připraven.

READ  Elektrický vařič na dřevěné uhlí

Horizontální dehydrátory jsou určeny ke zpracování velkých dávek produktů. Tím je zajištěno rovnoměrné sušení všech vrstev. Nemísí se vám vůně a chutě, a to ani u různých výrobků na několika regálech. Horizontální odvlhčovače jsou vhodné nejen pro sušení ovoce, zeleniny, lesních plodů a hub, ale také pro sušení masa a ryb.

Sušicí komory jsou k dispozici s různými kapacitami. Profesionální jednotky mohou mít až 20 polic. Pouzdro domácích modelů je obvykle vyrobeno z plastu. Profesionální odvlhčovače pro náročné aplikace z nerezové oceli.

Skříň sušičky je vybavena ovládacím panelem. Může být mechanický nebo elektronický. Profesionální odvlhčovače jsou často vybaveny dalšími funkcemi, jako je časovač automatického vypnutí, ochrana proti přetížení a ultrafialová dezinfekce.

Infračervené sušičky ovoce a zeleniny. 284 ks.284 položek

Sušička RAWMID Modern RMD-10 (elektrická sušička) má 10 ocelových táců, 9 táců s tvarovanými okraji a 9 táců s drátěným pletivem pro malé produkty. Tento model vyniká rovnoměrným sušením na všech zásobnících, uživatelsky přívětivým ovládáním a 2 automatickými programy sušení, které nabízí.Speciální funkce:.

Elektrická sušička Dachnyk-4 je určena k domácímu uchovávání ovoce, zeleniny, lesních plodů, hub, bylinek a dalších rostlinných produktů sušením, jakož i k ohřívání potravin a přípravě dietních jídel.Sušička je navržena jako podlahový spotřebič.

Infračervená sušička, mechanické ovládání, 100 W, 2 kg

Dehydrátor Rawmid Dream Vitamin DDV-10. Jedná se o elektrickou horizontální sušičku zeleniny a ovoce s 10 ocelovými tácy, 9 tácy na marshmallow a 9 síťkami na sypké produkty, které jsou součástí dodávky. Výkonný ventilátor na zadní straně přístroje zajišťuje funkci sušení horkým vzduchem.

Materiál: průhledný plast, počet odkapávacích misek: 5, příkon: 245 W, regulace teploty, ovládání: mechanické, max. Zatížení: 1 kg, speciální funkce: ochrana proti přehřátí, indikátor výkonu

Sušička s ohřevem (bez ventilátoru), mechanické ovládání, 350 Watt, počet zásobníků: 5, regulace teploty sušení

Doporučujeme majitelům dači, zahrádkářům a pěstitelům zeleniny zakoupit domácí infračervenou sušičku Ubrus Samobranka o velikosti 50×50 cm. Domácí sušicí podložka je určena k rychlému a kvalitnímu sušení zeleniny, ovoce, hub, masa, různých produktů a vařených pokrmů.

„Elektrická sušička Kitfort KT-1904 je určena k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, ale i masa a ryb, bochníků. Speciální zásobník na tekutinu umožňuje vařit marshmallows. Sušička se dodává se 6 nerezovými zásobníky.

Samobranka je určena k sušení všech druhů plodin. Ovoce, zeleniny, bobulovin, bylin, kořenů a kořenových plodin. Stejně jako ryby, houby, domácí nudle, marshmallows, křupavý chléb a vše ostatní, co je třeba usušit co nejúsporněji.Nejdůležitější vlastnosti jsou: (sběrový papír, recyklovaný papír atd.).

Typ: infračervený, materiál pánve: průhledný plast, počet pánví: 1, příkon: 175 W, ovládání: mechanické, max. Zatížení: 3 kg, funkce: ochrana proti přehřátí, doplňkové funkce: příprava pastilek

Elektrická sušička Kitfort KT-1911 je určena k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, ale i masa a ryb, bochníků. Pomocí speciálního zásobníku na tekutiny můžete připravit marshmallows. Sušička se dodává se 6 nerezovými.

Typ: infračervený, materiál pánve: kov, počet pánví: 4, výkon: 800 W, regulace teploty sušení, ovládání: mechanické, maximální zatížení: 4 Kg, funkce: indikace výkonu, doplňkové funkce: příprava pastilek

sušičky, ovoce, zeleniny

Infračervená sušička, elektronické ovládání, 100 W, 4 kg

Typ: konvekční, materiál pánve: průhledný plast, počet pánví: 5, příkon: 350 W, regulace teploty sušení, časovač, ovládání: elektronické, funkce: světelný indikátor zapnutí, displej, nastavení výšky pánve, ochrana proti přehřátí

Elektrická sušička ovoce a zeleniny KT-1914 určená k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, masa a ryb, bochníků.Sušička se dodává s 5 zásobníky s nerezovými oky a průhlednými stěnami, takže do ní můžete snadno přidávat další materiál.

Sušička zeleniny a ovoce Neptun 5-01. Domácí dehydrátor na výrobu domácího sušeného ovoce. Jediným rozdílem oproti sesterskému stroji Neptun 5 je přídavný zásobník na další sušený materiál.

Konvekční sušička, mechanické ovládání, příkon 350 W, počet zásobníků: 5, regulace teploty sušení

Domácí sušička 50×75 cm je určena k celoročnímu sušení a konzervování hub, lesních plodů, ořechů, bylinek a mnoha dalších darů přírody. Klíčové vlastnosti univerzální sušičky „Samobranka“ 50×75 cm. Z Číny a EU.

Typ: infračervený, materiál pánve: kov, počet pánví: 2, příkon: 480 W, nastavitelná teplota sušení, ovládání: mechanické, maximální zatížení: 3 kg, funkce: indikátor zapnutí

Sušička výrobků Gorenje využívá vertikální proudění vzduchu, který je zespodu vyfukován ventilátorem směrem nahoru. Proto se pachy výrobků sušených na zásobnících nemíchají. Proto je možné sušit několik různých výrobků najednou. Sušička.

Konvekční sušička, mechanické ovládání, příkon 280 W, počet odkapávacích táců: 9, regulovaná teplota sušení

READ  Lze hrnec vložit do trouby

Elektrická sušička ovoce a zeleniny pro sušení ovoce, zeleniny, bobulovin, hub, léčivých rostlin a dalších rostlinných produktů.Sušičku lze použít k sušení křupavého chleba, domácích nudlí nebo k sušení kroket.

Sušička hub, ovoce a zeleniny Super je vyrobena z oceli a opatřena práškovým lakem. S pěti sušicími vanami o rozměrech 30 x 30 cm, vyrobenými z kovového pletiva a lakovanými práškovým lakem. Sušička je založena na principu bubnové sušičky.

„Vetorok-2“ je specializovaný výrobek pro domácí výrobu sušeného ovoce, sušené zeleniny, lesních plodů, hub, jakýchkoli bylinek atd.Д. Pomocí „Vetorok-2“ můžete připravit masové a rybí hranolky, tak oblíbené mezi fanoušky občerstvení. Je velmi rychlý a snadno se používá.

Elektrická sušička Galaxy GL2635. Dokonalý přístroj na sušení zeleniny, ovoce, hub, lesních plodů, bylinek, strouhanky, ale i na sušení masa, mořských plodů a ryb.,Elektrická sušička Galaxy s regulátorem teploty 40-75 °C, ideální pro sušení všech druhů potravin.

Typ: konvekční, materiál zásobníků: průhledný plast, počet zásobníků: 5, příkon: 380 W, nastavení teploty sušení, ovládání: mechanické, maximální zatížení: 0.70 kg, funkce: indikátor zapnutí, nastavitelná výška zásobníku, ochrana proti přehřátí

Sušička zeleniny a ovoce Renova DVN31-500/5 je vhodná pro domácí použití. Zařízení má vestavěný ohřívač a ventilátor pro včasný odvod tepla, který zabraňuje přehřátí a zajišťuje bezpečný provoz. Modelová karoserie a spodní část.

Infračervené sušičky ovoce

Plánujete otevřít sušárnu ovoce?? Chcete spolehlivý a kvalitní stroj za příznivou cenu? Využijte pomoc našich odborníků při výběru infračervené sušičky a zajistěte si ziskové a úspěšné podnikání.

Za více než 20 let působení na trhu nabízíme našim zákazníkům infračervené sušičky na bobuloviny, ovocné přesnídávky a pyré. Sušte bez problémů švestky, třešně, černý rybíz a maliny, hrušky a broskve. Nejdůležitější však je, že si zachovají svou přirozenou chuť, všechny užitečné stopové prvky a vitamíny. To znamená, že váš zákazník bude potěšen.

Při výběru sušičky ovoce a bobulovin využijte naši online službu výběru zařízení. Poskytněte nám základní informace a všechny potřebné parametry a naši specialisté vám poskytnou podrobnou technickou specifikaci. A díky tomu získáte nejlepší stroj pro danou práci.

Nyní se zamysleme nad tím, jaké všechny sušičky si majitelé malých firem mohou vybrat. Doporučujeme skříňové sušičky na ovoce. Pracuje na elektrický proud a je určen pouze pro malou náplň ovoce. Kvalita produktů zůstává stejná, ale snižují se náklady na údržbu stroje.

Můžete si vybrat zejména sušičku Universal SD-4-40R. Ideální pro sušení jablek, švestek, hrušek a dalšího ovoce, které lze nakrájet na plátky o tloušťce až 5 mm nebo je od přírody této velikosti. Hlavní výhody tohoto modelu a podobných nastavení pro přípravu sušeného ovoce k prodeji jsou:

A to není vše. Sušičky na bobuloviny a ovoce jsou podle vašeho uvážení doplněny potřebným počtem podnosů, filtrů atd. Vše bude projednáno individuálně.

Proto o tom dlouho nepřemýšlejte! Zavolejte, poraďte se a objednejte si skříňovou sušičku ovoce hned teď.

Využitelná plocha a kapacita spotřebiče

Užitná plocha a kapacita spotřebiče jsou související parametry. Čím více potravin se do sušičky vejde najednou, tím více elektřiny bude potřebovat k jejich ohřátí na správnou teplotu.

Rawmid Modern RMD-10. 10 zásobníků o celkové ploše 1 metr čtvereční

V naprosté většině případů je kapacita odvlhčovače dostatečná, tj. Umožňuje spotřebiči bez problémů dosáhnout a udržet požadovaný režim po danou dobu.

Za stejných podmínek však výkonnější zařízení budou v průměru poskytovat lepší výsledky (z hlediska rychlosti i efektivity). Proto má smysl věnovat pozornost výkonnějším zařízením (zejména pokud plánujete zvýšit produktivitu zařízení zakoupením dalších zásobníků).

Pokud jde o užitnou plochu (plochu palet), může se u jednotlivých modelů výrazně lišit. Na trhu najdete jak miniaturní sušičky s jedním zásobníkem, do kterého se vejde nanejvýš jedno jablko, tak masivní modely pro současné zpracování velkého množství produktů.

Volba je v tomto případě na uživateli.

Sušičky zeleniny. 456 produktů.456 produktů

„Vetorok-2“ je specializovaný výrobek pro přípravu domácích přípravků ze sušeného ovoce, sušení zeleniny, lesních plodů, hub, jakýchkoli bylin atd.Д. Windex 2 lze použít k výrobě rybích a masových lupínků, které jsou tak oblíbené mezi hledači občerstvení. Velmi rychlé schnutí.

Univerzální sušící skříň 2000. Stručná charakteristika. Vxšxh, mm (vnější)

OBERHOF Fruchttrockner V-53/Black je elektrický přístroj určený k sušení různých produktů: ovoce, zeleniny, masa, ořechů, koření, marshmallows, bylinek. Proces sušení probíhá postupným odpařováním vlhkosti přes výměník tepla.

Vyhřívaná sušička (bez ventilátoru), mechanické ovládání, 350 W, počet odkapávacích misek: 5, modulovaná teplota sušení

Určeno pro sušení, tepelné zpracování a testování materiálů, výrobků, vzorků apod

Elektrická sušička Kitfort KT-1911 je určena k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, ale i masa a ryb, bochníků. Se speciálním zásobníkem na tekutinu k vaření marshmallow. Sušička se dodává se 6 nerezovými pláty.

READ  Jak zajistit, aby ventilátor chladil vzduch více

Sušička HotStorm. Stručný popis. Vxhxd, mm (vnější)

Typ: konvekční, materiál pánve: kov, počet pánví: 6, příkon: 650 W, regulace teploty sušení, časovač, ovládání: elektronické, funkce: indikátor zapnutí, displej, doplňkové funkce: vaření v pastilkách

Konvekční sušička, mechanické ovládání, příkon 250 W, počet zásobníků: 5, regulace teploty sušení

Elektrická sušička na zeleninu a ovoce „Vetorok-2“ je specializovaný výrobek pro domácí výrobu sušeného ovoce, zeleniny, bobulovin, hub, bylinek atd.Д. Pomocí přístroje „Veterek-2“ si můžete připravit masové a rybí hranolky, které jsou tak oblíbené mezi fanoušky hudby.

Sušicí skříně Cyklón určené pro vybavení sportovních zařízení, lyžařských stanic, vrtných a ropných polí atd. Určeno pro sušení prádla, sportovních a pracovních oděvů, obuvi atd. Kontrola Typ kontroly. Mechanické ovládání. Časovač.

Elektrická sušička zeleniny a ovoce určená k sušení zeleniny, ovoce, hub, lesních plodů, bylinek, léčivých bylin, ke konzervaci (sušení) masa, ryb atd.Д., Také pro přípravu fermentovaných mléčných výrobků a kynutí těsta v domácích i komerčních podmínkách. 5.

Typ: konvekční, materiál: neprůhledný plast, počet zásobníků: 5, výkon: 350 W, ovládání: mechanické

Typ: bubnová sušička, typ plnění: přední, režim/funkce: syntetika, vlna, větrání, bavlna, snadné žehlení, volně stojící, typ sušení: kondenzační sušení

Mobilní trouba RANGER 8. Pro sušení mokrého oblečení, obuvi, prádla a různého sportovního oblečení a vybavení. Skříň se skládá ze dvou částí. První dvoudveřový přístroj na sušení prádla, vybavený věšákem a policí na klobouky. Druhý.

GARLYN D-08 elektrický dehydrátor na ovoce a zeleninu, ryby a maso, bobuloviny a bylinky. Váš univerzální přístroj pro přípravu oblíbených předkrmů, občerstvení a dezertů! 8 ÚROVNÍ kompletní regulace teploty 35-70 ºC využitelný objem 32 l těstoviny na vaření.

, Příkon 400 W, počet zásobníků: 5, regulace teploty sušení

Dehydrátor Rawmid Dream Vitamin DDV-10. Tato elektrická horizontální sušička zeleniny a ovoce s 10 ocelovými platy, 9 platy na marshmallow a 9 síťkami na sypké potraviny je součástí dodávky. Vysoušení vzduchu zajišťuje výkonný ventilátor umístěný na zadní straně spotřebiče.

Pokročilá sušička zeleniny a ovoce s časovačem a pokročilou triakovou řídicí jednotkou. S funkcí zpoždění ventilátoru do 30 sekund. Když je výrobek vypnutý, aby se snížilo setrvačné zahřívání cívky (chlazení cívky).

Objevte nový přístup k sušení prádla. Sušička LG zajistí šetrné sušení tepelným čerpadlem při nízkých teplotách. Rychlé, efektivní, spolehlivé.Samočistící systém kondenzátoru zajišťuje vysokou účinnost sušení, nevyžaduje pravidelné čištění a.

sušičky, ovoce, zeleniny

Typ: ohřev, počet zásobníků: 4, regulace teploty sušení, ovládání: mechanické, funkce: světelný indikátor zapnutí, výškové nastavení zásobníku

Elektrická sušička Kitfort KT-1909 určená k sušení zeleniny, ovoce, lesních plodů, hub, kořenové zeleniny, bylinek a bylinek, ale i masa a rybích sekaných. Speciální zásobník na tekutiny umožňuje připravit marshmallows. Dodává se s 9 plastovými zásobníky na potraviny.

Infračervená sušička, mechanicky řízená, 480 W, 4.5 kg, počet zásobníků: 3, nastavitelná teplota sušení

Elektrická sušička „Dachnik-4“ je určena pro domácí přípravu ovoce, zeleniny, lesních plodů, hub, bylinek a dalších rostlinných produktů sušením, jakož i pro ohřev potravin a vaření dietních jídel.Sušička je navržena jako podlahová skříň.

Kapilární termostatem řízená sušička zeleniny a ovoce je speciálně navržena pro sušení velkého množství potravin, přičemž zabírá velmi málo místa. Sušička se velmi snadno používá a je všestranná. Lze v něm péct naprosto cokoli: ovoce a zeleninu, lesní plody, houby i maso.

Ohřívací sušička (bez ventilátoru), mechanické ovládání, 125 W, 5 kg, počet zásobníků: 5

Elektrická sušička RFD-0157 je moderní zařízení pro sušení zeleniny, ovoce, hub a bylinek, sušení obilovin a domácích těstovin.Spotřebič je velmi flexibilní. Sami si můžete nastavit teplotu a dobu sušení surovin. Sultánky, meruňky, sušené švestky.

Popissušárna CS Cyclone 1965 je určena k sušení mokrého prádla, obuvi, sportovních uniforem, pracovních oděvů a profesních uniforem.Vhodné pro staveniště, ropné a plynové vrty, výrobní zařízení, polovojenské organizace.

Konvekční sušička, elektronické ovládání, 500 W, počet odkapávacích misek: 6, regulace teploty

sušičky, ovoce, zeleniny

Konvekční sušička, mechanické ovládání, příkon 280 W, počet odkapávacích misek: 9, regulace teploty sušení

Sušička zeleniny Vetorok s 5 zásobníky je skutečně nepostradatelným kuchyňským náčiním pro dobrou hospodyňku, která dává přednost zdravým potravinám a pravidelně zavařuje v zimě. Tento přístroj je vhodný pro každého, kdo má ovocnou nebo zeleninovou zahradu, a pro ty, kteří rádi pěstují ovoce.

sušičky, ovoce, zeleniny
| Denial of responsibility | Contacts |RSS