Termohrnec s vodním filtrem

Nejlepší termohrnky: žebříček 2022

Termohrnec. Elektrické zařízení, které v sobě spojuje dvě důležité funkce: ohřev vody na předem stanovenou teplotu a její dlouhodobé udržení. Na výrobu termohrnců se specializuje řada výrobců s různými konfiguracemi, objemy, designem a cenami. Chcete-li si koupit nejvhodnější model, podíváme se na hodnocení nejlepších termopotravin v roce 2022.

Termohrnky, stejně jako jiné spotřebiče, mají pozitivní i negativní vlastnosti. Abyste se zbavili všech pochybností o vhodnosti takového nákupu, je nezbytné se s nimi seznámit.

 • Termokonvice má větší objem nádrže než běžná rychlovarná konvice. Ideální pro velké rodiny nebo časté návštěvníky. Není nutné opakovaně zapínat spotřebič a vařit vodu.
 • Vodu není třeba převařovat, lze ji ohřát na libovolnou teplotu nastavenou uživatelem prostřednictvím vestavěného ovládacího panelu. Většina modelů má 4 režimy ohřevu.
 • Plášť termokonvice se během provozu nezahřívá. Snižuje riziko opaření prakticky na nulu.
 • Úsporné využívání energie.
 • Termokonvice je vhodná k použití, protože ji stačí ohřívat pouze jednou denně. Po zbytek času bude jednoduše udržovat optimální teplotu pro domácnost.
 • Vynikající izolační vlastnosti.
 • Topná tělesa jsou nadměrně velká, takže se s nimi špatně manipuluje. Dávkovač vody pro pohodlnější používání. Může se jednat o ruční nebo automatické čerpadlo.
 • Dlouhá životnost při dodržení všech pravidel používání uvedených v průvodní dokumentaci.

I přes tuto řadu výhod nejsou kuchyňské termoporty bez nevýhod.

Z nevýhod termopotravin je třeba zdůraznit následující:

 • Velikost spotřebiče je tak velká, že v kuchyni nebo obývacím pokoji zabírá hodně místa.
 • Vysoká cena ve srovnání s běžnými/elektrickými konvicemi.
 • V porovnání s rychlovarnými konvicemi trvá déle, než se úplně uvaří.
 • Nutnost pravidelného odstraňování vodního kamene z konvice.

Na co se zaměřit při výběru dobrého termohrnce?

Seznam 11 nejlepších KP

Termohrnec Oberhof Heib-16 z nerezové oceli o objemu 5 litrů poskytuje vždy správné množství pitné vody o správné teplotě. Přístroj má pět teplotních režimů ohřevu vody, které umožňují vařit různé nápoje a zachovat cenné látky původních ingrediencí. Spotřebič se vyznačuje vysokou rychlostí ohřevu a praktickou funkčností. Dětská pojistka a dětský zámek zabraňují náhodnému vylití vody.

K dispozici jsou tři možnosti dodávky vody, včetně ruční. Uživatelé si mohou vybrat způsob, který jim nejlépe vyhovuje. Díky funkci udržování teploty budete mít vždy k dispozici horkou vodu. Nádrž je uvnitř odolná proti vodnímu kameni, což v kombinaci s odnímatelným víkem usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost spotřebiče. Kromě toho je k dispozici podsvícený indikátor hladiny.

Vlastnosti:

Dobrý termohrnec jakékoliv značky. Umožňuje nastavit teplotu ohřevu vody. Ne příliš flexibilní cyklus, ale pro běžné použití postačuje. Tři nastavení teploty: 65, 85 a 98 stupňů Celsia. Funkce časovače se zapne ve správný čas a ohřeje vodu. Pojme až 3,5 litru, což by mělo stačit na 17 středně velkých hrnců. Hladinovka je osvětlena příjemným modrým světlem. Stisknutím tlačítka můžete znovu spustit proces vaření. Má bezpečnostní zámek. Bude se vám hodit, pokud budou v okolí zlobit děti. V oblasti výtoku je filtr, který odřízne případné usazeniny. Pokud dojde voda, spotřebič se automaticky vypne, aby šetřil energii a neohříval vzduch. Mimochodem: nalévat můžete nejen stisknutím tlačítka, ale také přiložením hrnku k výlevce. Je však tak silně skrytý, že někteří za léta používání mechanismus nikdy nenajdou.

Vlastnosti:

Zařízení s chytrým názvem se montuje v čínské továrně pro ruskou společnost. Společnost má mnoho podobných zařízení v různých barvách. Číslo neznamená generaci, ale spíše design. Tenhle je gzhel, tenhle je khokhloma, tenhle je prostě šedý. Všechny mají přibližně stejné funkce a cenu. Někde trochu více energie, ale teplo zástrčky v 100-200 W není nijak zvlášť ovlivněno. Objem nádrže je také u všech typů přibližně stejný. Možnost ohřívat vodu a udržovat teplotu s malým množstvím elektrické energie. Stisknutím tlačítka znovu spustíte vaření. Drát lze odpojit, takže se snadno čistí. Systém ochrany proti převaření. Pokud je vody příliš málo, ohřev se zastaví. Zajímavé jsou tři způsoby dodávky vody. Je elektrický, pokud je v síti, a spouští se tlačítkem, stisknutím páčky s hrnkem a čerpadlem, když je termohrnec odpojen ze zásuvky. Někdy je to nutnost.

Vlastnosti:

Toto zařízení bezpečně zařazujeme do seznamu nejlepších termofotek roku 2022. Kvalitní řemeslné zpracování a promyšlené technické detaily. Štítek VIP na boku spotřebiče je však rozpačitý. Jeho vzhled není nijak převratný, takže zkratka si z něj dělá krutý žert a zlevňuje už tak rustikální design zařízení. Ale žádné stížnosti. Za prvé má dobíjecí baterii, která se hodí při čerpání vody. To znamená, že voda se ohřívá elektřinou. A pak ho můžete odpojit a odložit odpojený. Tato funkce není v domácnosti příliš potřebná, ale nejlépe se hodí pro některé bufety. Termohrnec má vysokou těsnost, takže voda zůstane déle horká. Za druhé můžete nastavit rychlost nalévání. K dispozici jsou čtyři režimy. Tři teplotní režimy. 80, 90 a 98 stupňů Celsia. Parní hrnec má tlačítko „čaj“, které podle výrobce zlepšuje chuť nápoje. Ale soudě podle recenzí, žádný z uživatelů nemohl poznat rozdíl.

READ  Jak odstranit přebytečný freon z chladničky

Režim úspory energie umožňuje termokonvici zapamatovat si přesnou denní dobu, kdy ji používáte, a automaticky ji ohřívat.

Vlastnosti:

Pravděpodobně referenční termokonvice z hlediska designu. Zajímavá kombinace retro vzhledu a elektronického displeje. Bohatá paleta barev: béžová, šedá, černá, červená, oranžová, bílá. Na obrázku však vypadá dražší než ve skutečnosti. Je vyroben z chromovaného plastu. Lze úspěšně kombinovat s kuchyňskou sestavou nebo vytvořit světlý akcent. To by měli ocenit milovníci designu. Pokud je pro vás důležitější kombinace zařízení než jejich funkce, můžete v zásadě uvažovat o řadě zařízení od této firmy. K dispozici je také topinkovač, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice podobného designu.

Nyní k technickým specifikacím zařízení. K dispozici je šest režimů udržování teploty. Pokud je třeba z jakéhokoli důvodu snížit teplotu vody, lze spustit funkci rychlého chlazení. Prostorná pětilitrová nádrž. Zahřátí trvá něco málo přes 20 minut. Na displeji se zobrazuje teplota obsahu. A pokud uvnitř nic není, upozorní vás na to ikona na obrazovce.

Charakteristika:

Další výrazné zařízení s širokou škálou barev. Výběr barev je sice sporný. Příliš syté, příliš kyselé. Uživatelé si mohou vybrat z pěti teplotních rozsahů. K dispozici je časovač pro úsporu energie: spotřebič se po určitém intervalu vypne a ohřeje vodu. Existují však otázky ohledně intervalů. Můžete například nastavit tři, šest a pak 12 hodin najednou. To znamená, že pokud člověk spí v průměru 8-9 hodin, měly by být tři hodiny nastaveny tak, aby se během noci třikrát zahřál. Tím ale podivnosti nekončí. Čas můžete nastavit na 24, 48, 72 a 99 hodin. Takové časové intervaly jsou nepochopitelné. Vysvětlení je však poměrně jednoduché. Přesně stejné kroky lze nalézt i u jiných modelů. Jde jen o to, že většina lidí používá stejný levný časovač, a asijští vývojáři tento interval pouze zkrátili. Jinak to není špatný termohrnec, není žravý. Informační displej.

Účel a funkce

Elektrický spotřebič pro domácnost kombinuje funkce rychlovarné konvice, chladiče vody a termosky. Termokonvice zajišťuje stálý přísun horké vody.

Rozsah použití termopotravin není omezen na domácnosti, zařízení se hojně využívá v kancelářích, provozovnách rychlého občerstvení.

Ohřívač teplé vody pro domácnost ideální pro použití v oblastech s častými výpadky proudu, v rodinách s malými dětmi.

Jaký je nejlepší termohrnec pro vaši domácnost

Heat Pot Top 2022 vám pomůže najít nejlepší řešení, vyberte si zařízení, které vyhovuje vašim potřebám. Cenové kategorie se liší.

Hodnocení termostatů podle spolehlivosti

Hodnocení termofotografií z hlediska kvality. Co zohledňuje na prvním místě praktické uživatele. Spolehlivé zařízení s impozantní životností, které vás nebude nutit utrácet peníze za neustálé opravy.

Tesler TP-5055

 • Výkon 1200 W;
 • Objem nádrže je 5 litrů;
 • 6 teplotních provozních režimů;
 • Na výběr je 5 barev pouzdra;
 • Chytrý funkční displej.

Přístroj je technologicky vyspělý, vaří tekutinu, udržuje optimální teplotu na 6 úrovních, umí vodu po varu ochladit. Střední objem, vhodný pro všechny úkoly. Plastové tělo.

Tesler TP-5055 je produktivní model pro každou potřebu

Lumme LU-3830

Moderní cenově výhodné zařízení s těmito parametry;

K dispozici v několika barvách. Levné a rustikální, ale pro základní potřeby dostačující. Termokonvice slouží k vaření a udržování teploty. Její oblibu zvyšuje také dobrá energetická účinnost. Ohřívač je uzavřeného typu. Kovové tělo, bez podsvícení.

Lumme LU-3830 je cenově výhodné, ale poměrně spolehlivé řešení pro jednoduché úkoly

Panasonic NC-EG4000

Prémiový model pro náročné uživatele. Jeho vlastnosti:

Nádrž je uvnitř opatřena fluoridovou vrstvou, takže kvalita pitné vody je vysoká. Čištění je pohodlné a rychlé, protože přívod vařící vody má zabudované čerpadlo. Snadné ovládání, časovač umožňuje naprogramovat termokonvici. Tělo je plastové, soudě podle recenzí se zahřívá.

Stylový model se ve vaší kuchyni bude vyjímat

Hodnocení levných termofotek

Mezi 10 nejlepších termofotek patří vždy levné modely. Z hlediska spolehlivosti nejsou horší než prémiové modely, výrobci šetří na výrobních materiálech, designu a funkčnosti. Pokud je však dostupná cena důležitější než maximální možnosti, není to špatný nápad.

Lumme LU-3831

Dobrý levný model. Můžete si ho koupit za pouhých 1500 (přibližná cena závisí na prodejním místě). Charakteristika:

READ  Jak vytvořit krb s vodním ohřevem

Plná nádrž se zahřeje přibližně za 10 minut. Kovová nádoba, dvojitý plášť, světelná indikace, hladina náplně viditelná na měřicí stupnici.

Úsporný model je vybaven krátkou šňůrou, ale nespotřebovává zbytečně energii

Scarlett SC-ET10D12

Nejlepší termohrnec pro domácnost v poměru cena/kvalita, pokud chcete optimální sadu funkcí a nepřeplácet. Vlastnosti:

Mechanické čerpadlo pro snadné doplňování vody, ukazatel hladiny na přední straně skříně. Kompaktní rozměry, malá hmotnost, světelný indikátor, ochrana před popálením. Zajímavou funkcí je otáčení kolem osy o 360 stupňů.

Scarlett SC-ET10D12. Cenově výhodný, automatický ohřev

Delta DL-3035

Tato varianta stojí o něco více, ale má luxusní design. Malba v různých barvách vypadá velmi krásně. Průměrná cena. Něco málo přes 2500. Vlastnosti:

Dekor je proveden ve stylu žhostovské malby. Dvoustěnný, vyrobený z plastu. Je zde funkce opakovaného vaření, dechloraci.

Jeden z nejkrásnějších modelů termokonvic ve všech kategoriích

Hodnocení 5litrových termohrnců

Hodnocení termohrnců podle spolehlivosti pro domácnost zahrnovalo modely pro 5 litrů, ale protože jsou nejoblíbenější, je zapotřebí další seznam. Zde jsou nejlepší pětilitrové nádoby od různých výrobců.

DELTA DL-3039

Udržuje teplo, ohřívá. Cena je průměrná, stěny jsou dvojité, ale není tam žádný časovač.

5 l je ideální objem pro rodinu

Galaxy GL0605

Hodnocení nejlepších termohrnků 2022 pro 5 litrů zahrnuje tento objemný model. Má:

K dispozici jsou 3 možnosti dodávky vody, indikátor zapnutí na krytu. Nezapomeňte sledovat hladinu kapaliny, aby nedošlo ke spálení cívky.

Jednoduchý, krásný a výkonný model pro domácnost

Tesler TP-5055

Není nejlevnější, ale je to velký a krásný model s neobvyklým designem, dotykovým displejem, dostupný v různých barvách. Nastavitelné nastavení teploty, také kvalita ohřevu. Vlastnosti:

Žádný indikátor a časovač, kabel nelze odpojit, což není příliš pohodlné.

Tesler TP-5055 je k dispozici v různých barvách

Nejlepší termostaty s malým objemem

Nejlepší termostaty podle recenzí zákazníků s malým objemem vhodné pro rodinu 2-3 osob. Je to v podstatě rychlovarná konvice, ale s dalšími funkcemi. Minimální možné rozměry.

Termohrnky

Úvěr si můžete sjednat na HOLODILNIKU.RU a v maloobchodních prodejnách „Chladnička.Ru“:

Tento produkt si můžete koupit na splátky, aniž byste museli přeplácet nebo platit zálohu. Splátky lze platit online a v prodejnách Fridgebox.“Hobby půjčky“ na dobu až 24 měsíců.

Vezměte prosím na vědomí! Chcete-li nakupovat na splátky, musí být všechny položky v nákupním košíku takto označeny. Při nákupu zboží na splátky nemůžete využít dalších slev. Splátky nejsou pro právnické osoby k dispozici.

Akumulační jednotka Privilege Club. Nakupujte, získejte bonusy CashBack a okamžitě jimi zaplaťte až 50 % ceny dalšího nákupu.

Komunita preferovaných zákazníků, kteří dostávají personalizované a lepší nabídky na základě uvedených preferencí.

Termohrnky jsou navrženy tak, aby udržovaly vodu teplou. Spotřeba elektrické energie je maximálně 20-50 wattů za hodinu. Některá zařízení mají možnost automatického ohřevu vody na určitou úroveň. Kovová nádoba termokonvice je naplněna vodou a uložena v plastovém nebo kovovém pouzdře. Po dosažení určité teploty lze vodu do hrnku nalít stisknutím čerpadla nebo speciálního ventilu. Termofotografy mohou mít také funkci odloženého startu a blokování vody v případě nízkého nebo žádného přívodu vody. Některé modely se mohou otáčet kolem své osy. V nabídce jsou také modely se samočisticí funkcí a ochranou proti náhodnému stisknutí ventilu. Sada je dodávána s ruským menu. Podsvícený displej, snadno čitelná stupnice a vestavěný časovač. Zvukový signál signalizuje konec programu a displej vás informuje o nastaveném provozním režimu a teplotě vody. Ovládání termostatu je jednoduché a intuitivní.

Přehled nejlepších modelů ovládání smartphonu

Chytrý ohřívač vody Xiaomi Viomi

Tento model termokonvice má inteligentní ovládání. Vyžaduje se pouze Wi-Fi a smartphone.

termohrnec, vodním

Množství nastavení teploty vám pomůže připravit vaše oblíbené horké nápoje tím správným způsobem. Technologie hrubého proudu umožňuje co nejrychlejší nasátí vody v rychlém a silném proudu.

Dětský zámek. Velmi ergonomické a navržené tak, aby se hodily do každé kanceláře nebo domácího prostředí.

 • Dálkové ovládání prostřednictvím chytrého telefonu nebo dotykového panelu spotřebiče
 • 3 nastavení teploty;
 • Přesné nastavení teploty s přesností na 1 stupeň;
 • Vysoká kvalita.

STARWIND STP5171

Hlavními rysy tohoto modelu jsou kompaktnost v kombinaci s klasickým tvarem krytu. Tento design se hodí do každé místnosti. Určeno pro velký počet osob.

Přívod vody stisknutím výlevky termohrnku směrem nahoru pomocí šálku nebo automaticky. Díky otočnému rámečku je manipulace ještě pohodlnější. Je vybaven indikátorem zapnutí a možností vypnutí varu.

Pro vaše pohodlí je víko navrženo tak, aby bylo odnímatelné.

Bravo TL-55S

Spotřebič je velmi praktický z hlediska spotřeby energie. Vaří velké množství vody nebo ji udržuje dlouho horkou. Pokud je nádržka na vodu prázdná, spotřebič se jednoduše nezapne, čímž je zajištěna vaše bezpečnost. Tělo z odolné a snadno čistitelné slitiny.

Nejlepších termohrnců pro velké rodiny

BRAYER BR1091

Tento termohrnec je vyroben v přísném stylu, nejoblíbenější model je černý.

Konvice má objem 5,5 litru, který se díky příkonu 1450 W uvaří za 20 minut.

READ  Nastavení napětí nitě v šicím stroji

Teplotu můžete přepínat mezi 45 a 95 stupni Celsia.

Displej LCD, rukojeť pro přenášení, tělo otočné o 360 stupňů.

Celkově se jedná o dobrý termohrnec s velkým objemem a výkonem za nízkou cenu.

Technické vlastnosti:

 • Kapacita vaření: 5.5 л;
 • Materiál těla: kov;
 • Výkon: 1450 W;
 • Bezpečnost: uzamčení bez vody;
 • Vlastnosti: dvojité stěny, ukazatel hladiny vody;
 • Typ topného tělesa: uzavřená spirála;
 • Možnost volby teploty: ano.

Tesler TP-5055

Tento spotřebič se může stát stylovým prvkem v kuchyni nebo kanceláři, je v retro stylu.

Na přední straně je velký zaoblený displej LCD.

Kryt je dále zdoben chromovanými vložkami, které jsou nápadné a stylové. Velká kapacita baňky. Do přístroje lze nalít až 5 litrů vody.

Tento výrobek je vhodnou volbou pro velké rodiny, které pravidelně potřebují teplou nebo horkou vodu ve velkém množství.

Celkem šest různých režimů ohřevu vody. Až 45, 55, 65, 75, 85 a 95 stupňů.

S takovým přístrojem můžete správně uvařit jakýkoli druh čaje nebo kávy, připravit jídlo pro malé dítě atd.

Spotřebič dokáže velmi efektivně udržovat nastavenou teplotu, aniž by spotřebovával příliš mnoho energie.

Technické vlastnosti:

 • Objem: 5 l;
 • Materiál pouzdra: plast;
 • Výkon: 1200 wattů;
 • K dispozici na adrese. Funkce: udržování tepla;
 • Bezpečnost: zámek víka, uzamkne spotřebič na místě bez vody;
 • Typ topného tělesa: uzavřená spirála;
 • Možnost volby teploty: ano;
 • Hmotnost: 2.75 kg.

Při vaření vody neuniká pára mimo termokonvici, takže spotřebič lze umístit i do výklenku.

VITEK VT-7101

VITEK VT-7101 je stylové nerezové pouzdro o objemu 4 litry.

Model má přehledný a jednoduchý ovládací panel, který je umístěn na víku a umožňuje co nejpohodlnější používání přístroje.

Vodu nejen uvaří, ale díky integrované funkci udržování teploty ji také udrží horkou po několik hodin.

Pro opětovné uvaření vody je možné použít funkci vaření pouhým stisknutím odemykacího tlačítka

Voda se do modelu přivádí následujícími způsoby. Automaticky nebo stisknutím šálku na ventilu. Je vybaven praktickou rukojetí, která usnadňuje přenášení.

Přístroj má dvouplášťovou kovovou baňku, která zajišťuje dlouhodobé udržení tepla uvnitř. Tuto jednotku si můžete vzít s sebou na cesty, do práce nebo na venkovský piknik.

Technické vlastnosti:

 • Typ. Termokonvice;
 • Objem. 4 litry;
 • Příkon termokonvice je 730 wattů;
 • Topné těleso. Zavřené;
 • Materiál. Nerezová ocel.

CENTEK CT-0081

Pokračování našeho top seznamu nejlepších termohrnek CENTEK CT-0081.

Jednoduchý a praktický termohrnec 0,75 kW s objemem 4 litry.

Při nalévání/doplňování vody vaří vodu a automaticky se přepne na udržování t.

Jednoduché a přímočaré. Použití doma, na chatě, v kuchyňce v kanceláři, v malé kavárně.

Praktická rukojeť pro přenášení, po zasunutí do základny se otáčí o 360°.

Technické specifikace:

 • Objem: 4 l;
 • Materiál těla: kov;
 • Výkon: 850 wattů;
 • Bezpečnost: Uzamkněte přístroj bez vody;
 • Vlastnosti: dvojité stěny, otáčení o 360 stupňů, ukazatel hladiny vody;
 • Typ topného tělesa: uzavřená spirála.

Zojirushi CD-LCQ50

Další v našem žebříčku nejlepších termohrnců Zojirushi CD-LCQ50. Prostorný termohrnec japonské značky.

Tento model je svým způsobem jedinečný, protože nejlepší a nejznámější výrobci termosek jsou z neznámého důvodu zastoupeni především modely s objemem do 4 litrů.

Ale společnost Zojirushi se stará o velké rodiny. I když Japonci možná mysleli spíše na kancelářské pracovníky. Spotřebič o objemu 5 litrů má příkon 800 W.

Specifikace:

 • Objem: 5 litrů;
 • Materiál těla: plast;
 • Výkon: 800 W;
 • Další. Funkce: časovač, udržování tepla;
 • Speciální funkce: dvojité stěny, ukazatel hladiny vody;
 • Typ topného tělesa: uzavřená spirála.

Tipy pro výběr

A nakonec naše rady ohledně výběru termokonvice:

 • Pořiďte si model s objemem, který potřebujete: pro malou rodinu 2-3 osob stačí objem 2,5-3 litry. Pokud vybíráte termokonvici pro velkou rodinu, je lepší koupit zařízení s objemem větším než 4 litry.
 • Dbejte na délku napájecího kabelu. Pro mnoho modelů je dostatečně krátká. Až 1 m.
 • Důležité jsou také rozměry spotřebiče. Před nákupem si promyslete, kam chcete spotřebič umístit.
 • Zvažte, zda je pro vás voda pohodlnější: ručně, automaticky nebo stisknutím šálku na ventilu. Existují spotřebiče, které umožňují používat některý z těchto způsobů.
 • Věnujte pozornost blokování a ochranám, které jsou součástí modelu. Například ochrana proti přehřátí nebo ochrana proti zapnutí bez vody.
 • Termokonvice by měla být nejlépe vybavena displejem. Musíte souhlasit s tím, že je to pro vás výhodné.
 • Ano, vzhled a dojem není to nejmenší, co vás trápí. Termokonvici si musíte oblíbit, pak bude čaj chutnat ještě lépe!

Nezávislý odborník na údržbu a opravy elektroniky. Více než 10 let zkušeností s významnými značkami. Včetně společností Samsung, LG, Bosh a dalších.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS