Vařič Etna bkd s vařičem

Sporák Etna (BKD) s antracitovou plotnou 115 mm vysoký

Saunová kamna Etna jsou vyrobena z vysoce kvalitní konstrukční oceli. Určeno pro vytápění domácností a objektů do 150 m³. Konvekční ventilační obložení je vyrobeno z ekologických keramických dlaždic s vysokou tepelnou kapacitou, které umožňují rychlé zahřátí a udržení stabilní teploty po co nejdelší dobu. Dlažba dobře absorbuje vlhkost. A naopak ji prozradí, když je vzduch příliš suchý. Udržuje v místnosti příjemné a pohodlné prostředí. Sporák má litinová dvířka se žáruvzdorným sklem a nastavitelné režimy spalování. Litinový rošt se při zahřívání nedeformuje a umožňuje výborné proudění vzduchu do topeniště. Litinová varná deska usnadňuje vaření.

Topeniště je vyloženo vysoce kvalitním žáruvzdorným šamotem, který se zahřívá déle než tradiční litinové topeniště, ale tepelný výkon je podstatně vyšší. Šamot chrání stěny sporáku před přehřátím, což prodlužuje jeho životnost. Zubová přepážka z nerezové oceli, tloušťka 2 mm, zabraňuje „převracení průvanu“. Který zajišťuje spolehlivý tah za všech povětrnostních podmínek. Doba hoření na jednu dávku dřeva. Až 5 hodin.

Možnost připojení elektrického ventilátoru, který zajišťuje „turbo“ vytápění

Rozměry
Výška 1018 mm.
Šířka 493 mm.
Hloubka 414 mm.
Klíčové vlastnosti
Sporák Ano
Vodní smyčka Ne
Komínový vývod Zadní
Průměr komína 115
Materiál pece Ocel/keramika
Power 9 kW.
Objem vytápěného prostoru 150 krychlí.М
Přívod vzduchu zvenčí Ne
Typ dveří Se sklem
Palivo Dřevo, palivové brikety
Hlavní stránka
Země původu Rusko
Značka ETNA

Dodání v Moskvě a Moskevské oblasti naší zásilkovou službou

 • Dodání zboží o hmotnosti nižší než 15 kg v rámci Moskvy a Moskevské oblasti se provádí na místo, kde je výtah.
 • U objednávek s hmotností od 15 do 80 kg se dodává od dveří ke dveřím. Vstup, zvedání ve výtahu, vynesení ke dveřím místnosti nebo na místo instalace (pokud je mezi jakýmikoliv předměty a krajními body zboží volný průchod alespoň 30 cm) podléhá dohodě s vedoucím prodejny při potvrzení objednávky.
 • U výrobků s hmotností nad 80 kg. Dodací podmínky se projednávají individuálně v závislosti na typu výrobku a dodací adrese.
 • Pokud není možné vyvézt zboží výtahem nebo výtah není k dispozici, měli bychom se dohodnout na vynesení objednávky po schodech v počtu 100 kusů na patro.
 • Kupující je povinen umožnit doručujícím pracovníkům včasný odvoz zboží na místo instalace. Zboží nesmí být vneseno do místnosti, pokud je vzdálenost mezi rámem dveří, stěnou nebo jinými statickými objekty v místnosti a kteroukoli stranou zboží menší než 30 (třicet) centimetrů. Zboží zůstává na místě, kam bylo dodáno.
 • Doručovací služba zavolá zákazníkovi 30-60 minut předem, aby mu doručila objednávku.
 • Nákup je potvrzen pokladním šekem a prodejním dokladem (dodacím listem). Jedno vyhotovení pro kupujícího a prodávajícího, podepsané a orazítkované každou stranou (u právnických osob).
 • Občanský zákoník stanoví, že reklamace vzhledu a kompletnosti zboží se přijímají výhradně do okamžiku, kdy je zboží. Věnujte prosím pozornost své objednávce, proto po jejím obdržení pečlivě zkontrolujte parametry.
 • Kupující má právo odmítnout převzetí zboží nevhodné kvality.
 • Pracovník doručovací služby je oprávněn poskytovat konzultace pouze k otázkám souvisejícím s doručením a dodáním objednávky; veškeré další dotazy týkající se objednávky jsou vždy zodpovězeny našimi pracovníky prostřednictvím všech komunikačních kanálů dostupných pro kupujícího.

Místo vyzvednutí: c. Moskva, čtvrť Grayvoronovo 90A к12а Rozvrh: pondělí-sobota 09:00-19:00 hod

Místo vlastní expedice: m. 10 Zaozernaya Str., Petrohrad, Lit. E Rozvrh: 12:00-19:00 denně

Ve správních hranicích města (barevně vyznačeno na mapě)

Dodáváme z Moskvy do ruských regionů dopravními společnostmi PEC a SDEC. Doručení je možné na terminál přepravní společnosti ve vašem městě.

 • Pokud si objednáte od 100 000, pošleme váš nákup ZDARMA z terminálu ve vašem městě. 3
 • Pokud si objednáte až 100 000, můžete použít naši kalkulačku pro výpočet nákladů na doručení do vašeho regionu.

Dodávka se uskuteční po zaplacení celé částky.

Každý námi dodávaný produkt je pojištěn. Každý výrobek, který dodáváme v dřevěných bednách, je pevně zabalen v dřevěných bednách. Můžete si být jisti neporušeností a bezpečností svého zboží!

Mapa dodávek

Spolupracujeme s většinou oblíbených přepravních společností. Náklady na dopravu do vašeho regionu si můžete vypočítat na webových stránkách TK:

Dodání objednávek v Moskvě a Moskevské oblasti naší zásilkovou službou

 • Doručení zboží o hmotnosti nižší než 15 kg v Moskvě a Moskevské oblasti se provádí na místo, kde je výtah.
 • U objednávek s hmotností od 15 do 80 kg je doručení až k vám domů. Přenášení na příjezdové cestě, zvedání výtahem, přenášení až ke dveřím místnosti nebo na místo instalace (pokud je mezi jakýmikoliv položkami a vnějšími body zboží volný průchod alespoň 30 cm) se provádí po dohodě s vedoucím prodejny při potvrzení objednávky.
 • U výrobků s hmotností nad 80 kg. Dodací podmínky se projednávají individuálně v závislosti na typu výrobku a dodací adrese.
 • Pokud není možné zboží zvednout nebo není k dispozici výtah, měli bychom se dohodnout na zvednutí zboží po schodech podle tarifu. 100 za patro.
 • Kupující je povinen umožnit pracovníkům doručovací služby včasný průchod se zbožím na místo instalace. Zboží se nevnáší do místnosti, pokud je vzdálenost mezi rámem dveří, stěnou nebo jinými statickými objekty v místnosti a kteroukoli stranou zboží menší než 30 (třicet) centimetrů. Zboží zůstává na místě, kam bylo dodáno.
 • Doručovací služba zavolá zákazníkovi 30-60 minut před doručením objednávky.
 • Skutečnost nákupu je potvrzena pokladním dokladem a prodejním dokladem (fakturou) a jedním výtiskem pro kupujícího a prodávajícího, na kterém se každá strana musí podepsat a orazítkovat (u právnických osob).
 • Občanský zákoník stanoví, že reklamace vzhledu a kompletnosti zboží jsou přijímány výhradně do okamžiku dodání. Po obdržení objednávky pečlivě zkontrolujte její parametry.
 • Kupující má právo odmítnout převzetí zboží nevhodné kvality.
 • Pracovník doručovací služby je oprávněn poskytovat konzultace pouze v otázkách souvisejících s doručením a předáním objednávky, ostatní dotazy k objednávce jsou vždy připraveni zodpovědět naši pracovníci prostřednictvím všech pro kupujícího dostupných komunikačních kanálů.
READ  Zigmund shtain elektrická varná deska jak zapnout

Místo vyzvednutí: c. Moskva, čtvrť Grayvoronovo 90A к12а Pracovní doba: pondělí-sobota 09:00-19:00 hod

Místo vyzvednutí: d. Zaozernaya 10, Petrohrad. E Rozvrh: 12:00-19:00 denně

Ve správních hranicích města (vyznačeno na mapě)

Dodáváme z Moskvy do regionů Ruska dopravními společnostmi „PEC“ a „SDEC“. Doručení lze provést až na terminál přepravní společnosti ve vašem městě.

 • Při objednávce 100 000 a více kusů vám nákup ZDARMA 1,2 přepravíme z vašeho terminálu na terminál ve vašem městě. 3
 • U objednávek do 100 000 kusů vypočítá kalkulačka náklady na dopravu do vaší lokality.

Dodávka je provedena po úplné úhradě.

Každý odeslaný výrobek je pojištěn. Obaly z tvrdého dřeva jsou vyrobeny pro každou odesílanou položku. Můžete si být jisti, že váš výrobek bude bezpečný a v pořádku!

Krbová kamna ETNA (BKD) s vařičem a antracitovou výškou

V případě výroby nebo dodání zboží, které není k dispozici v době objednání, se doba vyzvednutí a dodání. Od 3 do 100 dnů.

Dodání naší logistickou službou.

Jedná se o placenou službu. Dodávka v Moskvě. Rádi bychom vás upozornili na velkou hmotnost většiny nabízených produktů a požádali vás, abyste se ujistili, že budou vyloženy včas.

Pokud jste poblíž Moskvy (т.Е. Zpravidla provádíme dodávky do 200 km od moskevského okruhu)

Využijte naši doručovací službu.

Od moskevského okruhu je to 45 kilometrů a nezapomeňte se postarat o vykládku!

V případě neoprávněného odmítnutí se platí 100 % poplatku za doručení.

Naše přepravní oddělení nevykládá zboží, které váží více než 40 kg!

Při objednávání instalačních prací, montážní firmy si zásilku vyloží samy. Pro předměty s hmotností do 150 kg 1500, pro předměty s hmotností od 150 do 200 kg a pro předměty s hmotností nad 200 kg 3000.

Dodávku provádí přepravní společnost, na které se strany dohodly, podle svých tarifů. Obvykle zasíláme společností Delovye Lines v souladu s jejími tarify. Dodání na terminál přepravní společnosti v Moskvě. Dodávka do Moskvy se uskuteční poté, co zákazník zaplatí za objednávku předem. Náklady na doručení na terminál přepravní společnosti činí 1500. Dále platíte tarif přepravní společnosti do místa, které jste uvedli při přijetí objednávky. Zkontrolujte si prosím čas doručení z přepravní společnosti na místo vyzvednutí u manažera přepravní společnosti.

Vlastní odběr je možný po předchozí domluvě a pouze ve všední dny.

Upozorňujeme také, že všechna topná zařízení by měla být přepravována výhradně ve svislé poloze. Nesmí být položeny na boku nebo nakloněny. K přepravě objemného zboží nedoporučujeme používat osobní automobil. Komínové sporáky a krby jsou umístěny na dřevěné paletě a obvykle v dřevěné bedně, obložení je v dřevěných bednách rovněž na paletě. Všechny nadrozměrné výrobky se nakládají vysokozdvižným vozíkem.

Pokud chcete instalovat krb, kamna, sporák nebo komín, můžete si objednat technika, který s vámi provede konzultaci na místě instalace a provede potřebná měření. Zpoplatněná služba je 1000 až do vzdálenosti 10 km od MKAD, 1500 až 50 km MKAD, 2000 až 100 km MKADa 2500 více než 100 km od MOSKEVSKÝ OKRUH. Pokud se dohodnete na odhadu instalace, vrátíme vám poplatek snížením ceny provedené práce. V den instalace dodáme potřebný instalační materiál a topné zařízení. Montáž obvykle provádí tým, který provedl měření.

Upozornění: U některých našich produktů poskytujeme dopravu zdarma. Zeptejte se našich manažerů.

Instalace od 15 000 ₽. Tyto ceny nikde jinde nenajdete! Doba instalace. 1-2 dny v závislosti na složitosti práce.

 • Instalace komína 15 000 ₽
 • Izolace stěn od 1 000₽
 • Penetrace podlahové desky s izolací: dřevo 3 000 ₽, beton, cihla 5 000₽
 • Průnik střechou od 4 000 ₽
 • Montáž krabic na podlahu od 10₽ 10 000
 • Montáž lišty nebo portálu 15 000₽
 • Příprava podkladu od 3 000₽
 • Další práce, které budou dohodnuty samostatně

Montážní firma nainstaluje krb, zateplí zadní stěnu, připojí, provede a upevní komín, provede a zateplí všechny podlahy a střechy v domě! Dále instalujeme obklady, montujeme krabice pro obklady a portál i pro topeniště, instalujeme rošty, požární stěny z cihel a superizolu, pokládáme dlažbu na podlahu a dekorativní obklady na stěny. Vždy si můžete objednat další práci. Montéři provádějí veškeré práce v souladu s pravidly požární bezpečnosti. Montážní firma poskytuje na všechny typy prací záruku 1 rok!

READ  Plynová varná deska se po uvolnění nezapne

Vše je velmi jednoduché, stačí vytočit číslo 7 (499) 390-72-08 nebo nám napsat na e-mail info@mos-camin.Můžete také zanechat vzkaz a instalatér vás bude kontaktovat v co nejkratší době. Můžete si objednat inspekční návštěvu technika, který vám poradí s místem instalace a provede potřebná měření. Služba je zpoplatněna, činí:

Při koordinaci výpočtů při instalaci se částka za výjezd vrací snížením nákladů na provedené práce. Potřebný instalační materiál a topné zařízení dodáme v den instalace. Instalaci obvykle provádí tým, který provedl počáteční měření. Nemusíte sami vypočítávat odhad, nakupovat materiály a přeplácet je. Ceny se po podpisu odhadu nemění.

Nezapomeňte, že když svěříte instalaci odborníkovi, můžete žít a spát v klidu!

₽ Instalace

Instalace od 15 000 ₽. Tyto ceny nejsou nikde jinde k dispozici! Doba instalace krbu je 1-2 dny v závislosti na složitosti prací.

 • Instalace komína 15 000 ₽
 • Izolace stěn od ₽1 000 Kč
 • Prostup deskou s izolací: dřevo 3 000 ₽, beton, cihla 5 000 ₽
 • Průnik střechou od 4 000 ₽
 • Montáž krabic na podlahu od 10 000 ₽
 • ₽ instalace na stěnu nebo portál 15 000 ₽
 • Příprava půdy od 3 000 ₽
 • Ostatní práce je předmětem jednání

Montážní firma provede instalaci komína a izolaci zadní stěny, připojení komína, jakož i montáž a izolaci všech stropů a střech domu! Také instaluje obklady, montuje krabice pro obklady i portál a topeniště, montuje rošty, požární stěny z cihel a superizolu a instaluje podlahové dlaždice a dekorativní obklady na stěny. Vždy si můžete objednat další typy prací. Montéři provádějí všechny práce v souladu s pravidly požární bezpečnosti. Montážní organizace pro všechny typy prací poskytuje záruku 1 rok!

Vše velmi jednoduše, musíte vytočit číslo 7 (977) 147-84-29 nebo nás kontaktovat e-mailem info@kamin-island.Můžete také jednoduše zanechat vzkaz a instalatér se vám co nejdříve ozve. Můžete si objednat návštěvu technika na místě pro konzultaci místa instalace a potřebných měření. Tato služba je zpoplatněna:

Při koordinaci výpočtů při instalaci se částka za výjezd vrací snížením nákladů na provedené práce. V den zahájení prací zajišťujeme dodávku potřebného materiálu pro instalaci a topného zařízení. Instalaci provádí zpravidla posádka, která provedla předběžná měření. Nemusíte sami počítat náklady, cestovat za materiálem a přeplácet ho. Ceny se po podpisu nabídky nemění.

Nezapomeňte, že když svěříte instalaci odborníkovi, můžete žít a spát v klidu!

Krbová kamna ETNA (BKD) se sporákem a t/o Beige

Výhody sporáku Etna1. Krb je vyroben z vysoce kvalitní konstrukční oceli2. Litinová dvířka topeniště Etna BKD se žáruvzdorným sklem a systémem regulace spalování3. Litinová varná deska4. Litinový rošt5. Ohniště je vyloženo vysoce kvalitním žáruvzdorným šamotem6. Zubní nárazník z nerezové oceli o tloušťce 2 mm.7. Obklad béžovými dlaždicemi8. Výkon 9kW (150m3)9. Možnost připojení elektrického ventilátoru, který zajišťuje „turbo-jet“ vytápění místnosti10. Životnost nejméně 10 let

Hlavní stránka
Značky Etna
Země Rusko
Materiál ocel
Připojení komína Zadní
Systém
Přívod vzduchu zvenčí Ne
Vodní okruh Ano
Varná deska K dispozici na adrese
Rozměry
výška, mm 1018
Šířka, mm 493
Hloubka, mm 414
Průměr komína, mm 115
Specifikace
Výkon, kW 9
Palivo
Typ paliva Palivové dřevo, palivové brikety
Dveře
Typ dveří Se sklem

Montáž a dodací lhůta skladem. Za 1 až 2 dny.

V případě výroby nebo dodání zboží, které není v době podání žádosti k dispozici, se montážní a dodací lhůty. 3 až 100 dní.

Dodání naší logistickou službou.

Jedná se o placenou službu. Nachází se v Moskvě. Upozorňujeme na vysokou hmotnost většiny našich výrobků a žádáme o včasné vyložení.

Pokud se nacházíte v blízkosti předměstí Moskvy (т.Е. Mimo MKAD (Moskevský okruh) dodáváme obvykle do 200 km od MKAD

Využijte naši doručovací službu.

Od moskevského okruhu je to 45 kilometrů a nezapomeňte se postarat o vykládku!

V případě neoprávněného odmítnutí bude vráceno 100 % nákladů na dopravu.

Naše přepravní oddělení se nezabývá vykládkou zboží, jehož hmotnost je vyšší než 40 kg!

Při objednávání instalačních prací, Montážní firmy si zboží vykládají samy. Pro předměty do 150 kg, 1500 pro předměty od 150 do 200 kg a pro předměty nad 200 kg je vykládka 3000.

Dodávku provádí přepravní společnost, na které se strany dohodly, v souladu s jejími tarify. Obvykle zasíláme prostřednictvím společnosti Delovye Liniya podle jejich tarifů. Dodání zboží na terminál přepravní společnosti v Čeljabinsku (Rusko). Moskva se provádí poté, co zákazník zaplatí cenu objednávky předem. Náklady na doručení na terminál přepravní společnosti jsou 1500, poté zaplatíte tarif přepravní společnosti na určené místo po obdržení objednávky. Doba dodání z přepravní společnosti do místa vyzvednutí, kontaktujte prosím manažera přepravní společnosti.

READ  Jak sestavit ventilátor energy en 1660

Vlastní odběr po předchozí domluvě a pouze ve všední dny.

Je třeba vzít v úvahu, že všechna topná zařízení by měla být přepravována výhradně ve svislém stavu. Není dovoleno je pokládat na bok nebo naklánět. Nedoporučujeme používat osobní automobil pro přepravu objemného zboží. Komínová kamna a krby stojí na dřevěné paletě a obvykle v dřevěné bedně, obklady jsou v dřevěných bednách a také na paletě. Všechny nadrozměrné výrobky se ve skladu nakládají pomocí vysokozdvižného vozíku.

Pokud chcete instalovat krb, sporák, pec nebo komín, můžete si objednat technika, který provede konzultaci na místě instalace a provede potřebná měření. Služba je zpoplatněna do 1000 až 10 km od místa bydliště MKAD, 1500 až 50 km od MKAD, 2000 až 100 km od MKADa 2500 na vzdálenost více než 100 km od MKAD. V případě odsouhlasení odhadu instalace vám uhradíme náklady na instalaci snížením ceny provedených prací. V den zahájení prací dodáme potřebný instalační materiál a topné zařízení. Instalaci obvykle provádí tým, který provedl předběžná měření.

Upozornění: u některých našich produktů nabízíme doručení zdarma. Informujte se u vedoucího.

Instalace od 15 000 ₽. Tyto ceny nikde jinde nenajdete! Doba instalace 1-2 dny v závislosti na složitosti práce.

 • Instalace komína 15 000 ₽
 • Izolace stěn od 1 000₽
 • Izolace podlahy: dřevo 3 000 ₽, beton, cihla 5 000 ₽
 • Zastřešení od 4 000₽
 • Montáž krabic na podlahu od 10 000₽
 • Obkladová nebo portálová instalace 15 000 ₽
 • Základní příprava od 3 000₽
 • Ostatní práce jsou dohodnuty samostatně

Montážní firma provede instalaci komína, zateplení zadní stěny, připojení, vedení a upevnění komína, průchod a zateplení všech stropů a střech v domě! Montuje také obklady, montuje krabice pro obklady i portál a pec, montuje rošty, protipožární stěny z cihel a superizolu, montuje podlahové dlaždice a dekorativní obklady na stěny. Vždy si můžete objednat další typy prací. Montéři provádějí všechny práce v souladu s pravidly požární bezpečnosti. Montážní organizace poskytuje na všechny druhy prací záruku 1 rok!

Je to velmi jednoduché, stačí vytočit číslo 7 (499) 390-72-08 nebo nám poslat e-mail na adresu info@mos-camin.Můžete také jednoduše zanechat vzkaz a montážní firma vás bude kontaktovat během několika následujících dnů. Můžete si objednat příjezd technika pro konzultaci místa instalace a provedení potřebných měření. Služba je zpoplatněna:

Dodací podmínky

Zboží vám doručíme až ke vchodu do domu nebo komerční budovy. Vykládku provádí zákazník. Manažer s vámi telefonicky dohodne datum a čas doručení. Nezapomeňte zkontrolovat vzhled a úplnost zboží v přítomnosti speditéra.

V případě dotazů k dodacím podmínkám se telefonicky obraťte na svého vedoucího: 7(499)112-09-26 / 8(800)200-09-17

Nebo pomocí online poptávkového formuláře. Jsme vždy pozorní k jakýmkoli dotazům a návrhům služeb.

Na všechny produkty prezentované na našich webových stránkách se vztahuje záruka výrobce.

Podle platných právních předpisů má spotřebitel právo požadovat od prodejce nebo výrobce vrácení nebo výměnu vadného zboží.

Vaše záruka zaniká bez předchozího upozornění za následujících podmínek:

 • Uplynutí záruční doby stanovené výrobcem.
 • Nesprávné používání výrobku.
 • Mechanické poškození zařízení, které má za následek změny geometrie, vzhledu, rozměrů a značení.
 • Poškození způsobené přírodními živly, požárem nebo domácími vlivy.
 • Opravy jednotky prováděné svépomocí nebo jinou osobou než autorizovaným servisním zástupcem.

Záruka se nevztahuje na:

 • Zařízení, které se porouchalo v důsledku nesprávného používání, skladování nebo obsluhy uživatelem.
 • Napájecí kabely, poruchy kabelů a konektorů, které mají přirozenou životnost.
 • Produkty, které nebyly zakoupeny v našem obchodě.

UPOZORNĚNÍ: Záruka výrobce je platná pouze v případě, že je výrobek správně nainstalován a zdokumentován. Výrobce je oprávněn odmítnout záruční servis, pokud při instalaci zjistí jakékoli závady!

V souladu se zákonem o ochraně práv spotřebitelů. Vrácení zboží v zákonné lhůtě, pokud je stanovena:

 • Položka není technicky složitým spotřebičem (není uvedena na seznamu schváleném vládou, zboží, které nelze vrátit).
 • Neexistuje žádné viditelné poškození.

V případě zjištění skryté vady můžete nákup vrátit. Reklamace musí být uplatněna do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. K závadě nesmí dojít při nesprávném používání.

Vyřízení reklamace trvá jeden až dvacet pracovních dnů. Po předběžné kontrole vám bude buď vrácena kupní cena, nebo budete informováni, že bude vyžadována další nezávislá kontrola. Doba prohlídky a (v případě potřeby) nezávislé prohlídky se nezapočítává do záruční doby.

Vrácení a výměna zboží se provádí v internetovém obchodě, doručení je na náklady kupujícího. Т.Е. Webový obchod vrací pouze cenu samotného zboží; náklady na doručení se nevracejí.

V některých případech vám může být po předběžném posouzení reklamace nabídnuta oprava výrobku za poplatek nebo zdarma.

Nezapomeňte prosím zkontrolovat kvalitu zboží při dodání!

Telefony:

8 (800) 200-09-17 (bezplatná linka v Rusku) 8 (499) 112-09-26 8 (929) 648-43-07

| Denial of responsibility | Contacts |RSS