Vysavač Bosch bwd41740 video recenze

Recenze: Vysavač Bosch BWD 41740. Skvělý vysavač se skvělými funkcemi

Dobré odpoledne, milí přátelé. Dnes budu psát o vysavači Bosch BWD41740.Spousta informací, doufám, že jsem nic nevynechal.

Už nějakou dobu uvažujeme o pořízení nového vysavače, protože náš starý vysavač už dosluhuje. vysavače lze vybírat na základě mnoha parametrů, je jich obrovské množství, ale výběr je třeba provést na základě vašeho rozpočtu. A zde se musíte podívat na funkce, nastavení atd. Věřím, že lakomec platí dvakrát, a proto se snažím nakupovat věci od kvalitních výrobců. To je čistě můj názor. Bez ohledu na to, jak moc prodejci popisují svůj produkt, nedokážou zprostředkovat kvalitu čištění. Tento model mi doporučil můj přítel. Doma má vždy čisto a v bytě žijí tři děti a pes. Dlouho jsem neváhal a objednal si tento model od Mvideo.

Pokud si vybíráte vysavač v internetovém obchodě, věnujte pozornost balení. U některých modelů není turbokartáč součástí balení a jedná se o nejzákladnější hubici.

Pro začátek je poměrně velký a váží 10.5 kg. Ale je bezpečně uložen v naší skříni se vším příslušenstvím. Velká kolečka jsou na krytu viditelná a tašku lze snadno vozit za hadici, aniž byste se museli ohýbat. Pro dívky je těžké tahat s sebou 10.5 kg, ale žádný problém.

Pouzdro má speciální klip pro snadné skladování po sestavení.

Má dlouhou pancéřovou hadici a teleskopickou trubku. Pavučiny na stropě můžete bezpečně sbírat, aniž byste museli zvedat vysavač. Vzhledem k jeho hmotnosti je to skutečná výhoda.

Na těle jsou pouze tři tlačítka :- zapnutí;- přívod vody;- tlačítko navíjení kabelu.

Žádný regulátor výkonu, mnoho uživatelů s tím není spokojeno, i když vůbec neregulují výkon)

Nyní přejděme k oddělení s vodním filtrem a nádrží na mokré čištění.

Jedná se o samotný rozebraný vodní filtr:

Обзор моющего пылесоса Bosch BWD41740

Takzvaný kbelík má speciální označení přípustné hladiny vody:

Někteří odborníci tvrdí, že tato pravidla lze nedodržovat a plnit vodu takříkajíc od oka. Ale myslím, že výrobce to vymyslel z nějakého důvodu a já vůbec nechci spálit motor. Ale každému, co jeho jest)

Zde je voda v nádrži, doufám, že obrázek je jasný. Po vyčištění je voda úplně jiná, nesundal jsem ji.

Můžete také použít jednoduché suché mopování. Bez aquafiltru, ale s normálním vakem. Takto vypadá, ale nepoužíváme ho.

Za aquafiltrem se nachází nádržka na čisticí prostředky:

Přestože je díl poměrně velký, je téměř neviditelný. Pokud nevíte, k čemu slouží, nemusíte si toho všimnout.

Mimochodem v sadě jsou dárek dvě lahvičky s chemií vyzkoušet tak říkajíc, a dále, pokud se líbil být laskavý koupit samostatně. Jedna bublina je čisticí prostředek a druhá je odpěňovač, nemají žádný zápach.

Dodává se také se dvěma čisticími tryskami. Velký a malý na vlhké vytírání koberců, nábytku a na sbírání tekutin z podlahy. Ale musím říct, že běžné mytí podlahy hadrem nic nenahradí.

Pokud chcete jen sebrat rozlitou tekutinu z podlahy, je jednodušší vzít hadr a setřít ji. Vyjmutí vakua a připojení všech trubek trvá dlouho.

Hlavice pro mokré mopování jsou vyrobeny tak, aby se nedostaly pod nábytek a zůstaly tam špinavé.

Velmi dobře si však poradí s mokrým čištěním nebo chemickým čištěním nábytku. Nejdůležitější je dostat vlhkost úplně ven, nebuďte líní.

Nyní přejděme k hlavicím pro suché mopování. Je jich docela dost a já vám je všechny ukážu.

Začněme s tím hlavním. turbokartáčem, který vyčistí naprosto všechny odpadky, ať už malé nebo velké, na tom nezáleží. Skvělá práce s chlupy domácích mazlíčků, můj přítel má německého ovčáka. Přestože je to inteligentní a vycvičený pes, který neleze na nábytek, na kobercích jsou stále chlupy. A to se mi líbí na tom, že jejich dům je po úklidu vždy čistý a bez chlupů, a já trpím alergiemi a to je pro mě nesmírně důležité.

Nejdůležitější informace

Dostatečně velké, aby se snadno vešly na polici nebo do skříně. Má dvojici širokých koleček pro snadnou mobilitu a jeho protiskluzový pogumovaný povrch zajišťuje, že nedojde k poškození choulostivých povrchů. Speciální rukojeť umožňuje přenášení čističe v ruce.

Špičkový design, kvalita provedení a výběr odolných materiálů. Dlouhá pancéřová hadice a teleskopická trubka pomáhají dosáhnout do nejvzdálenějších koutů místnosti a zachytit pavučiny i pod stropem.

Tři tlačítka na ovládacím panelu: napájení ze sítě, voda, automatické navíjení kabelu.

Spotřeba energie je dobrá, což mu dodává i vysoký sací výkon. Není k dispozici žádný regulátor napájení, což může být matoucí. Ať už se jedná o lehký kosmetický úklid, nebo o generální úklid, sací výkon a spotřeba energie jsou stejné, a to není příliš hospodárné. A v tomto bodě se zpětná vazba od uživatelů shoduje. je to nevýhoda modelu.

Vícevrstvý filtrační systém Twix založený na hygienickém aqua filtru a hloubkově čistícím HEPA filtru zaručuje čistotu na mikroúrovni a odstraňuje nejen nečistoty a prach, ale také až 100 % alergenů a bakterií.

Vysavač Bosch bwd41740 má dvojí funkci. aqua filtr a prachový sáček nebo možnost použití jednoho z prachových sáčků. Zde si každý vybere sám, ale aby ušetřil rozpočet, často používá pouze ekologický aqua-filtr, aby neutrácel peníze za jednorázové sáčky.

Rozsah dodávek je skutečně impozantní. I základní sada stačí k čištění široké škály povrchů. K dispozici jsou také dva další produkty: čisticí roztok a odpěňovač, které jsou nezbytné pro kvalitní čištění podlah. Později si musíte koupit vlastní čisticí prostředky a někteří uživatelé v tom vidí mírnou nevýhodu. Vysavač Bosch bwd41740 však není jediný, který potřebuje specializované produkty, a všechny jeho protějšky je třeba také správně „krmit“.

Díky provozu na střídavý proud se nemusíte starat o stav baterie a můžete čistit tak dlouho, jak chcete. Délka šňůry v kombinaci s praktickou teleskopickou trubicí je dostatečně dlouhá pro pohodlnou práci a poskytuje určitou flexibilitu. Akční rádius úklidu téměř 10 metrů vám umožní pracovat v celé místnosti z jediné zásuvky.

 • podporuje mokré a suché čištění
 • Kombinovaný prachový sáček (2,5 l) a vodní filtr (5 l)
 • Výkon 1,7 kW
 • K dispozici je HEPA filtr
 • Integrovaná hubice na hladké podlahy a koberce, štěrbinová hubice, prachový mop, turbokartáč a velká a malá hubice na umyvadlo
 • Přihrádka na náčiní. umístěná na těle vozu
 • napájení ze sítě
 • teleskopická trubka
 • délka kabelu. 6 m
 • Rozměry. 490x360x350 mm
 • 10,9 kg
 • cena. 11 000

Mezi zřejmé výhody modelu, soudě podle recenzí uživatelů, patří možnost mokrého čištění a funkce sběru vody, dobrý sací výkon a slušný čisticí rádius. S rozšířeným balíčkem si můžete být jisti, že získáte veškeré potřebné příslušenství, které vám pomůže vyčistit jakýkoli typ znečištěného povrchu a jakoukoli nečistotu, ať už je jakkoli znečištěná. Kombinace kartáče s malou plastovou miskou na velmi velké předměty získala mnoho pozitivních ohlasů. Pokud tedy do trubky náhodou spadne něco cenného (prsten, náušnice apod.), předmět se do koše nedostane (lepší než se prohrabávat hromadou prachu).д.Pokud tedy něco cenného (například prsten nebo náušnice) náhodou spadne do potrubí, nedostane se to přes koš (lepší než hledat v hromadě prachu a špíny). A samozřejmě velkou výhodou je turbokartáč, který se hodí téměř v každé situaci: sbírá smetí, vlasy a chlupy a díky filtru HEPA Deep Clean jsou výsledky čištění nevídané.

READ  Robotický vysavač Xiaomi roborock sweep one bílý

Chytré je také to, že je zde speciální přihrádka na veškeré náhradní příslušenství, takže se snadno používá a rychle vyměníte potřebný kartáček. Ve skutečnosti plnohodnotné „nabíjení“ určitou váhu na konstrukci, která může způsobit nepohodlí v průběhu práce (vysavač se prostě stává těžké přesunout z jedné místnosti do druhé), ale zde široká pohodlná kola umožňující bez problémů převalit zařízení za sebe velmi záchranu.

, Kvalita provedení a spolehlivé materiály odpovídají prémiové úrovni z kategorie vlajkových lodí. Tento model rozhodně stojí za to a bude v domácnosti skutečným všestranným pomocníkem.

Celkový výkon

Koupil vysavač Bosch bwd41740, dodací list n-5452; jen oheň, pokud jde o funkce a funkčnost top! Cena v tomto obchodě nejlepší ve městě, vyzvednout vyzvednutím. Zdvořilý personál, včas, vyzvednout na Raznochinnaya 9

Recenze: Koupil spoustu kávy příliš, nemohl odolat!)

Čištění podlah je také v pořádku! S dítětem je to radost. Velmi dobré je také čištění podlah.

-: Těžký. Stříkací trysky se neustále ucpávají a kapou, což mě opravdu štve. Lze je čistit jehlou, ale hrozí nebezpečí poškození trysky.

Recenze: je skvělý pro čištění nábytku! Jen pro čištění. heavy. Pro ženu je to sotva zvládnutelné.

Rychlé.Jasně.Není drahé. Ano, a dobrý stroj

Skvělý vysavač, přesně to, co jsem chtěl, spousta nástavců na suché i mokré vysávání, za rozumnou cenu.

Hodnocení: Zvláštní poděkování internetovému obchodu, vše bylo včas, dodání proběhlo hladce a bez zpoždění, o zboží bylo dobře postaráno, manažer mě kontaktoval a domluvil termín dodání

Velké množství příloh. Dobře vysává. Mohu používat vodní filtr a nemusím utrácet peníze za sáček. Po vyčištění jsme viděli, kolik nečistot se tam nacházelo předtím, než se vysavač pokusil. Oblíbené!

Recenze: když je vysavač dobrý a drahý. Vysávání je potěšením.

-: Velmi velký a těžký, trvalo dlouho, než se zjistilo, jak funguje, hodně vody. a proto se používá velké množství odpěňovače a čisticího prostředku. Šňůra je zjevně kratší než 9 metrů.

Recenze: Pro byt o rozloze 50 m2 bylo zapotřebí 4.5 litrů vody a 15 uzávěrů pracího prostředku a 15 uzávěrů odpěňovače

Nemám problém s výkonem, vodním filtrem, tryskami. Spolehlivá hadice. V mycí nádobě se skvěle leskne. Snadné použití.

Recenze: Je to skvělý vysavač. Jsme již na třetím z nich. První dvě byly pod jménem Zelmer. První byl zakoupen před 9 lety. Líbí se mi to. Lze mýt a vysávat s vakem a vodním filtrem. Druhou jsme koupili asi o pět let později pro mé rodiče s velkým dlouhosrstým psem. Moje tchyně a kočka. Téměř žádný rozdíl mezi třemi. Poslední z nich nemá regulaci výkonu, ale upřímně řečeno, je vždy na maximu. Pouze jednou, ani nepoužívám sáček na prach. A tady je aquafiltr. je to věc! vysaje všechno, chlupy a prach a špínu a písek, nic se nezasekne ani neucpe, vylila jsem vodu, propláchla nádrž a je to. Přístroj se snadno používá, nezapáchá a na povrchu se neusazuje prach. Pravděpodobně jediná nevýhoda. hmotnost. Těžko se zvedá. Velmi snadno se však převaluje. A šňůra se pěkně sroluje.

Je to skvělý vysavač. Nevím, jestli je to tím, že se Poláci stále mstí, nebo jestli Němci povolují kontrolu, nevím, jestli je to skutečné. Velmi dobře čistí, vytírá koberce, podlahy a pohovky. Kompletní odstranění psích a kočičích chlupů, prachu a nečistot. Velmi pěkné je, že můžete vysávat bez sáčkuк. Tašky jsou drahé.

vysavač, bosch, bwd41740, video, recenze

Recenze: I přes své nedostatky ji lze rozhodně doporučit!

sací výkon. Součástí balení je turbokartáč.

-: Zpracování. Velmi hlučné. Žádné ovládání výkonu.

Zpětná vazba: Dostal jsem ji jako dárek. Spotřebič se do toho nepustil hned. Kvalita je příšerná. jako sklepní Čína, upřímně řečeno. Jestli se Poláci mstí dál, nebo Němci uvolnili kontrolu, nevím. Plast je celý otřepený a rychle poškrábaný/opotřebovaný a všechno je uvolněné (( Nemohl jsem otestovat kvalitu praní, neobtěžoval jsem se, neobtěžoval jsem se s tím. Ale jako jednoduchý vysavač je dobrý. Je však příliš velký a hlučný. Po půl roce jsem ho musel prodat.

Má skvělý čisticí výkon, snadnou montáž a demontáž, kvalitu materiálů a provedení a vzhled.

-Velikost a hmotnost není pro křehké dámy.

Hodnocení: Nikdy už nebudu riskovat, že si zde objednám domácí spotřebiče

Důvodem, proč jsem si vybral tento vysavač, je cena a důvěra ve značku. Ano, vizuálně je vše dobré, samotné materiály se zdají být kvalitní ( plastové tělo, nerezová trubka, sada trysek). Tím klady přístroje končí a při používání se začínají projevovat jeho zápory 🙂 Jeho velikost a hmotnost rozhodně není vhodná pro křehké dívky.

-: 1.Velikost (je opravdu velký a těžký a není snadné s ním manévrovat) 2.Malá tryska stříká dvěma tryskami, místo aby stříkala (i když velká tryska stříká správně) 3.Kapání vody z postřikovače při uvolnění tlačítka na rukojeti (vždy se musí znovu projet nebo vypnout podávací čerpadlo) 4.Motor se porouchal po 7 měsících používání 5.Rozhodně se nedá použít na každodenní mytí (po několika použitích se vám bude hnusit kvůli velikosti, hmotnosti a mytí vodního filtru).) 6.Jeho sací výkon není velký (saje, ale vůbec)

Recenze: Po tom všem, co se vysavač rozbil, jsem dostal peníze zpět. Koupil jsem si na každodenní úklid akumulátorový stojanový vysavač Samsung ( protože Bosch má výrazně menší sací výkon a kartáč se zastaví při sebemenším koberci) a navíc jsem uvažoval o koupi vysavače Thomas.

-Pointa je v tom, že nemám sílu čistit celý byt při každém použití

Recenze: najednou.2 hvězdičky pouze za nechutné trysky, které násobí funkci mokrého čištění o 0

Vysavač je velmi dobrý, kromě. Zubní kartáček. Rotační prvek nelze vyjmout bez šroubováku. Proto je jeho. Přečtěte si celou cestu

Super. Velmi spokojen s výsledkem. V domě jsou dva malí psi, kteří mají občas problémy s kobercem )) vše se perfektně sundalo. Doporučuji.

Dobře vyčistěte. Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba namočit židli, koberec nebo pohovku. Hlavice hadice není dostatečně výkonná, aby dostatečně vyčistila mop.

Super vysavač. Umí dokonce umýt okna. Na čisté podlaze zachytí tolik nečistot, že je až děsivé, kolik jich v bytě je

Koupeno jako novoroční dárek pro rodiče. Vysavač dokonale vyčistí celý byt a mokré i suché vysávání je vynikající. Návod k použití k dispozici, velmi rychle se vše vyřešilo

Koupil vysavač na základě recenzí, vybral tento model, snažil se vyčistit koberec, který zachycuje prach převážně z horní části a to je vše, neumývá se. Oddělená omyvatelná hadice na vodu se při druhém použití zlomila a neustále nešikovně visí! Všechno není dokonalé. Po měsíci začal špatně vakuum (sání) je velmi hlasitý !

vysavač, bosch, bwd41740, video, recenze

Dobrý, výkonný vysavač. I na odolné skvrny na podlaze stačí jedna nádoba s vodou asi na 40 metrů čtverečních.м., Čistič je skvělý, snadno se čistí a myje (trvá to cca pět minut), spousta kartáčů a nástavců, snadno se s ním manipuluje, ale stojí to za to.

Vysávání s prachovým sáčkem. Turbo kartáč. Používám běžný kartáček a vodní filtr. Líbilo se mi to všechno. Lze prát a sušit v teplém počasí. Dává vám možnost vyschnout.

READ  Chyba pračky Bosch e 18

Čistič je skvělý, vysává okamžitě, díky různým tryskám se vejde všude, kam chcete, dobře vytírá podlahu. Vyčistil můj gauč za 2 hodiny byl suchý, koberec jako nový, počítačová židle perfektní můj nákup byl uspokojivý, vřele doporučuji

Je to super produkt, ani halíř zbytečně. Mytí a vysávání. Skvělé, nezanechává šmouhy, lze čistit za sucha, snadno se čistí (trvá asi 15 minut), spousta kartáčů a nástavců.

vysavač je vyroben v dobré kvalitě. Dobře vysává. Mnoho trysek. Nepoužívá se častěji než 2x týdně

Výkonný, čistí vzduch (vychází čistý vzduch) pěkná tryska vynikající balení trysky. snadná údržba. Dlouhý kabel 9 m s vlastním navíjením.

Skvělý vysavač, ten s domácími mazlíčky prostě nelze nahradit. Snadná montáž, stejně snadné čištění, odpadky se jednoduše vysypou do toalety a žádné problémy s prachem. Přílohy uložené v samotném čisticím prostředku, vždy po ruce.

Doporučil bych ji koupit, protože v budoucnu není nutné hledat filtr, je vyroben z vysoce kvalitního plastu a horní část paralonu, kterou lze později vyříznout a vložit sami.

vyčištěné koberce v celém domě. efekt je příjemný. Vyzkoušela jsem tolik různých způsobů, jak uklidit koberec v dětském pokoji. Ani kartáč a čisticí prostředek, ani parní čistič by práci nezvládly ani zdaleka tak dobře.

Podle mých pocitů je slabší než můj předchozí LG, ale tam a byl 2000 wattů, a tak je manželka plně spokojena, aniž by spěchala všechny koberce kolem domu po dobu 2 dnů, nemyslel jsem si, že mají takovou špinavou

nádoby na chemikálie a vodu jsou malé. při chemickém čištění je nutné použít odpěňovač, vysavač s křehkým drátem.

mám ho pro svůj domov a auto pro příležitostné chemické čištění. měl zkušenost s použitím kerheru řady 6. Ale ten pro dům je velký, neskladný a velmi hlučný. Ani ten není malý, ale je odnímatelný, omyvatelný a má velký sací výkon. Za ty peníze je to jeden z nejlepších vysavačů na trhu.

Tohle je skvělá věc! S kvalitou jsem velmi spokojen! Vždycky jsem ho chtěla používat jako vysavač! Dobrá technika.

Vysavač je velmi dobrý, kromě. Zubní kartáček. Rotační prvek nelze vyjmout bez šroubováku. Proto je jeho. Přečtěte si celou cestu

Super. Velmi spokojen s výsledkem. Máme v domě dva malé psy, kteří mají občas problémy s kobercem )) vše se perfektně sundalo. Doporučuji.

Dobře vyčistěte. Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba namočit židli, koberec nebo pohovku. Tryska hadice není dostatečně výkonná, aby dostatečně vyčistila žmolky.

Super vysavač. Můžete dokonce umýt okna. Na čisté podlaze zachytí tolik nečistot, že je až děsivé, kolik jich v bytě je

Koupeno jako novoroční dárek pro rodiče. Skvělý vysavač, který vyčistí celý byt, mokré i suché čištění jde dobře. K dispozici je návod k použití a velmi rychle se s ním naučil pracovat

Koupil vysavač na základě recenzí, vybral tento model, pokusil se umýt koberec, sbírá prach většinou z horní části a to je vše, neumývá se. Oddělená hadice na vodu na mytí se při druhém použití zlomila a neustále nepříjemně visela! Nedostatečně vyvinuté vše. Může dokonce umýt okno, ale je to trochu otrava, i když to má svou cenu !

Dobrý, výkonný vysavač. Odstraňuje i odolné nečistoty z podlahy, stačí voda v nádrži na cca 40 m2.м., To si nemyslím, ale je to trochu problém, ale stojí to za to.

Vysávalo se pomocí prachového sáčku. Turbo kartáč. Běžný kartáček s aquofiltrem. Líbilo se mi to. Lze prát v teplém období. Může tak vyschnout.

Čistič je skvělý, vysává okamžitě, díky různým tryskám dosáhnete všude, kam chcete, dobře vytírá podlahu. Pohovka byla za 2 hodiny čistá a suchá, koberec byl jako nový a židle k počítači byly perfektní

Je to super věc, ani halíř nazmar. Myje a vysává. Fantastické, nezanechává šmouhy, lze čistit chemicky a je velmi dobře omyvatelný (trvá asi 15 minut), velmi mnoho kartáčů a trysek.

Vysavač je vyroben z kvalitních. Dobré vysávání. Spousta příloh. Nelze používat častěji než 2x týdně

Výkonná, čistí vzduch (vychází čistý vzduch) robustní tryska vynikající sada trysek. Snadná údržba. Dlouhý kabel 9 m s vlastním navíjením.

Skvělý vysavač, který má domácí mazlíčky, je prostě nenahraditelný. Snadno se sbírá, snadno se čistí, stačí spláchnout do záchodu a odpadají problémy s prachem. Koupila jsem si několik balíčků kávy, abych si je vzala s sebou, ale neodolám.

Doporučuji vám, abyste si ji koupili v budoucnu, není nutné hledat filtr, jsou zde vysoce kvalitní plasty a horní část paralonu, kterou lze později vyříznout a dát.

Vyčistila jsem koberce v celém domě. spokojeni s účinkem. pokaždé, když jsem se snažila vyčistit koberec v dětském pokoji. Ani kartáč s čisticím prostředkem, ani parní čistič nepřinesly téměř žádné výsledky.

Podle mých smyslů je slabší než můj předchozí LG, ale tam a byl 2000 wattů, a tak je moje žena plně spokojena, aniž by spěchala všechny koberce kolem domu po dobu 2 dnů, nemyslel jsem si, že mají takovou špinavou

objemy chemikálií a vody jsou malé. při chemickém čištění musíte použít odpěňovač, šňůra vysavače je slabá.

mám ho pro svůj domov a auto pro příležitostné chemické čištění. měl skvělé zkušenosti s řadou Kerher 6. ale ten pro dům je velký a objemný a mega hlučný. ani tento není malý, ale snadno se vyjímá, umývá a sací výkon je špičkový. Za moje peníze je to jeden z nejlepších vysavačů na trhu.

Jedná se o skvělý produkt! S kvalitou jsem velmi spokojen! Používám jinou značku, ale Bosch není horší! Dobrá technika.

pohodlný, vysoce kvalitní

Vysavač získal kladné hodnocení, protože má turbokartáč, který lze nastavit pro různé délky vlasu koberce. Doma se mu podařilo hravě vysát dlouhé i krátké chlupy. Opravdu se mi líbí kapsa na různé předměty. Hlavní stránka.

Je to zázrak technologie. Používám ho k vytírání svého bytu každý den a mám ráda, když jsou mé podlahy čisté a beze šmouh. S kočkou a dvěma dětmi je někdy musíte mýt dvakrát denně.

Celkový výkon

-: Je to velké, to je pravda. Hlučné stránky. Za nevýhodu lze považovat, že nádrž na čistou vodu při mokrém čištění je nevhodně umístěna. Pro doplnění čisté vody musím nejprve vyjmout špinavou nádrž.

Recenze: výkonný vysavač, dobře čistí. Omyvatelný: je opravdu vhodný na okna a zrcadla. Podlahy jsou celkově v pořádku. Několikrát jsem čistil nábytek, musím to zvládnout. Koberec na chodbě se velmi dobře čistí, nejen vysává. Nejdříve vysát, pak umýt a pak znovu vykartáčovat poslední kočičí chlupy. Taška nebyla použita, ale je součástí dodávky. Mám robotický vysavač každý den a přesto je jednou týdně po čištění s vodním filtrem ve vodě plný prachu, špíny a kočičích chlupů. Velmi užitečné

Přístroj čistí velmi dobře a za hodinu byt září čistotou. Skvělý vysavač. Nejlepší pomocník pro ženy v domácnosti.

Dobrý poměr ceny a kvality. Výkonný vysavač, dostane všechen prach ven, pak může také umýt podlahy, ať už je to dlaždice, laminát, cokoli. Čištění koberců a nábytku.

READ  Jak vyrobit kouřovod z kanalizační trubky

-: Tento model nemá regulátor výkonu

-Poznámka: ve srovnání se starými rámečky je trochu větší

Svědectví: býval to Thomas. spálené. Koupil jsem tento. Ne horší než tohle. Tento model se mi líbí. Dnes jsem ho přinesl a vyzkoušel. Všechno vyluxoval. Výkon je dobrý. Dále jsem uklidil svůj palác a pohovky. Vše velmi dobře vyčistil. Snadno se čistí. Skvělý vysavač. Neviděl jsem žádnou nevýhodu. Spousta štětců všeho druhu. Koupil jsem Bosch bwd41720 na webových stránkách, píše se, že má turbo kartáč, ale nemá, protože je to Thomas. Děkuji. Doporučuji všem.

Výkonný, dobře čistí, provádí suché mopování. Stojí to za ty peníze.

-: Mírná statická elektřina po čištění při zvednutí rukojeti.

Výkonný, dokáže vyčistit vše, okna, nábytek, podlahy atd. Dostatečně tichý.

-: Objemný, je třeba vynaložit velké úsilí, aby se za vámi odvalil,

Recenze: Dobrá hodnota za peníze. Šňůra je trochu krátká.

-: turbo kartáč uvedený na webových stránkách (NEVKLÁDÁ SE)

Moje zpětná vazba: Koupila jsem vysavač Bosch bwd41720, ale na webových stránkách je napsáno turbokartáč, ve skutečnosti tam není

Líbí se mi, když ho používáte pořád! Přesně to, co potřebujete pro velký byt nebo dům. Není třeba používat sáčky do vysavače, vzduch v místnosti je po použití filtru AquaFilter čerstvý.

-Těžký, při ucpání váží 10 liber.

Zatím se mi to líbí a budu to zkoušet dál!

-Poznámka: Plast je křehký a vrzavý a pokaždé se bojím, že něco rozbiju. Je vidět rozdíl v kvalitě plastu po Kercheru, Kercher je odolnější. Mokrá rukojeť byla prasklá a nechtěla zapadnout, proto byla vyměněna.

Hodnocení: Na to, jak skvělý uživatelský zážitek vysavač nabízí, je jeho hmotnost a velikost v pořádku. Velmi dobře zachycuje prach a po vysávání je vzduch v domácnosti mnohem čistší.

Levný a spolehlivý asistent

Super vysavač.Doporučujeme všem.Čistí a suší matrace, podlahy a pohovky, velmi snadné použití.Koupil jsem si ho a nelituji toho ani na vteřinu.Potřebujeme doma, zvláště když máme tři děti.

Výkonné, variabilní trysky, vysoká kvalita čištění, není třeba používat prachové sáčky

Kvalitní filtrace, funkčnost a praktičnost, kvalita provedení, sací výkon

-: Žádné ovládací prvky na rukojeti Spíše časově náročné uvedení do provozuschopného stavu

Vyrovnávání se s problémy. Stavba a materiál jsou nadprůměrné, ale ne super. Myslím, že vydrží dlouho.

-:.2 hvězdičky za statickou elektřinu. Po vyčištění nádrže na vodu a jejího víka tvrdě zasáhne prsty.

Hodnocení: Byl zakoupen za 13 tisíc. Stálo by to za to, nebýt statické elektřiny. Nevím, jak to vyřešit, ale myslím, že to bude problém před a po každém čištění. Proč se nevyrábí slitina bez statického nánosu nebo s odvaděčem, to nevím. To je velmi velká nevýhoda celkově skvělého produktu.

Kompaktní, snadné vkládání a vyjímání všech nádob. Snadná údržba. Nejvíce se líbila tryska na standardním kartáči pro sběr velkých nečistot

-: Možná nějaké jsou, ale zatím nebyly odhaleny

Recenze: Doporučujeme. Po vysavači Thomas je to můj druhý vysavač. Čistící nástavec na čištění nábytku je již součástí dodávky, ačkoli model je levnější

Kvalitní vysavač odvedl svou práci dobře.

-: Velký, bude hledat místo, kam ho umístit.

Video recenze vysavače Bosch bwd41740

Hlučné (ale to je nevýhoda všech těchto jednotek). Nejrůznější ergonomické zajímavosti. Nepřiměřeně vysoká cena příslušenství.

Vysavač je velmi dobrý, až na to, že. Zubní kartáček. Rotační prvek nelze vyjmout bez šroubováku. V důsledku toho je jeho. Přečtěte si o tom vše

Super. Velmi spokojen s výsledkem. Máme v domě dva malé psy, kteří mají občas problémy s kobercem )) vše se perfektně sundalo. Doporučit.

Dobře vyčistěte. Abyste dosáhli nejlepšího výsledku, musíte židli, koberec nebo pohovku namočit. Průtok hadice není dostatečně silný, aby dobře vyčistil polstrování.

Super vysavač. Můžete dokonce umýt okna. Na čisté podlaze se shromažďuje tolik nečistot, že je až děsivé, kolik jich v bytě je

Koupila jsem ho jako novoroční dárek pro rodiče. Vysavač dokonale vyčistí celý byt, mokré i suché vysávání je nyní hračka. Návod k použití k dispozici, vše velmi rychle vyřešeno

Koupil vysavač na základě recenzí, vybral tento model, snažil se umýt koberec, který sbírá prach většinou z horní části a to je vše, neumývá se. Samostatná hadice pro čištění vodou se zlomila při druhém použití, neustále visí ven nepříjemné! Nemá žádné opravy. Po měsíci se vysávání stalo špatně ( sání) velmi hlasité !

Dobrý, výkonný vysavač. Vyčistí i odolné skvrny na podlaze, jedna nádržka vody vystačí asi na 40 metrů čtverečních.м., Vyžaduje to hodně tahání, ale stojí to za to.

Vysávání s prachovým sáčkem. Turbo kartáč. Čistěte kartáčem s filtrem AquaFilter. Líbí se mi to všechno. Bude se prát v teplejších měsících. Aby mohl vyschnout.

Je to skvělý vysavač, dobře čistí, díky různým nástavcům se dostanete všude, kam chcete, dobře vytírá podlahu. Praní pohovky trvalo 2 hodiny, koberec byl jako nový a sedačka u počítače byla perfektní

Je to super produkt, ani haléř zbytečně. Vyperte a vysajete. Brilantní, nezanechává šmouhy, lze čistit za sucha, snadno se čistí (zvládne to za 15 minut), velmi mnoho kartáčů a nástavců.

Vysavač je vyroben kvalitně. Dobře vysává. Spousta kartáčových hlavic. Nelze ji používat častěji než dvakrát týdně

Stačí si koupit kvalitní filtr. Snadná údržba. Dlouhý kabel 9 m samonavíjecí.

Je to skvělý vysavač, ideální pro lidi s domácími mazlíčky. snadná montáž, snadné čištění, odpad se jednoduše vysype do záchodové mísy a odpadají problémy s prachem. Nástavce jsou uloženy v samotném vysavači a jsou vždy po ruce.

Zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, doporučujeme jej zakoupit.

vyčistit koberce v celém domě. Příjemný efekt. pokaždé, když jsem se snažila položit koberec do dětského pokoje. Ani kartáč s čisticím prostředkem, ani parní čistič nebyly zdaleka tak dobré jako tento.

Vysavač se mi zdá slabší než můj předchozí LG, ale ten měl 2000 W. Manželka je s ním naprosto spokojená, trvalo jí 2 dny, než vyprala všechny koberce v domě, ani jsem si nemyslel, že jsou tak špinavé

Objemy chemikálií a vody jsou malé. při chemickém čištění je nutné použít odpěňovač, čisticí drát je slabý.

Používá se k úklidu domu a občas i v autě k suchému čištění interiéru. Mám zkušenost s použitím kergeru řady 6. ale ten, který máte doma, je velký, neskladný a velmi hlučný. Ani tento není malý, ale vše se dá snadno vyjmout, umýt a sací výkon je špičkový. Za moje peníze je to jeden z nejlepších vysavačů na trhu.

Je to skvělá věc! S kvalitou jsem velmi spokojen! Předtím to byla jiná společnost a dražší, ale Bosch není horší o stupeň! Dobrá technika.

Aquafiltr, velmi užitečný pro astmatiky. Schopnost vytáhnout tekutinu pochopí ti, kteří mají malé děti

| Denial of responsibility | Contacts |RSS