Vysavač Xiaomi mijia k odstranění roztočů

Stáhněte si zdarma a získejte další nabídky!

Nahrát. Chyba v požadavku! Zkuste to prosím znovu. Tuto položku nelze zaslat na adresu Unknown

Omlouváme se, ale zdá se, že pro vaši polohu není k dispozici žádná možnost přepravy.Pro další pomoc nás prosím kontaktujte.

Způsob doručení

Možnosti Předpokládaná doba dodání Sledovací číslo Přepravní poplatek
Poznámka. Tyto náklady na dopravu. pouze odhady; skutečné náklady na dopravu se zobrazí na stránce objednávky.

Poznámka. Tyto náklady na dopravu. Pouze odhadovaná doba přepravy; skutečné náklady na přepravu se zobrazí na stránce objednávky.

Každý uživatel si může zakoupit pouze 5 Položka

Vezměte prosím na vědomí, že každý uživatel pouze pro 1 položku(y)

Oznámení o příjezdu

Pokud zboží dorazí do 90 dnů, budeme vás informovat e-mailem!

Úspěšný odběr oznámení!

pokud zboží dorazí do 90 dnů, budeme vás informovat e-mailem!

Bezdrátový vysavač Xiaomi Mijia Wireless Mite Vacuum Cleaner koupit v Petrohradě

Xiaomi Mijia Wireless Mite Removal Vacuum Cleaner je bezdrátový vysavač pro rychlé a efektivní čištění a také pro zbavení se roztočů.

Vysavač Xiaomi je vhodné a bezpečné zařízení pro udržování čistoty a dezinfekci lůžkovin. S jeho pomocí se zbavíte nejen odpadků, ale také lidským okem neviditelných roztočů.

Tento hmyz je velmi škodlivý, protože přenáší různé nemoci, včetně encefalitidy, břišního tyfu a dalších onemocnění. Při čištění vysavačem Mijia vyčistíte požadovaný povrch a aplikujete na něj ultrafialové záření o vlnové délce 253,7 nm.

READ  Které mísy jsou vhodné pro multicooker redmond m90?

Vysavač Xiaomi Mijia Dust Mite Vacuum Cleaner White

Vysavač Xiaomi Mijia Dust Mite podporuje 5krokové vysoce účinné čištění s 99% sterilizací a odstraňuje až 90 % roztočů. Zároveň je zachována kvalita a měkkost ložního prádla.

Vysavač na roztoče je vybaven výkonným motorem s 2300 otáčkami za minutu, UV lampou a trojitým filtračním systémem. Odstraňuje až 90 % roztočů a zajišťuje 99 % sterilizaci povrchu.

Vestavěný motor pohání válečkový kartáč rychlostí až 2300 otáček za minutu. Díky výkonu motoru a měkkému kartáči, který proniká do tkaniny, jsou při tlaku 12 000 Pa odstraněni i ti nejmenší roztoči.

Ultrafialová lampa vyzařuje světlo (254 nm), které proniká do tkaniny a ničí bakterie a roztoče. Ozařování pokrývá velkou plochu a zajišťuje čistotu a bezpečnost.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA HORKÝM VZDUCHEM

Vzduch, který vysavač vypouští, se zahřeje až na 50 °C a odstraní veškerý pot a vlhkost z ložního prádla.

Přístroj je vybaven trojitým filtračním systémem s účinností až 99 %. Odstraňuje nejmenší částice.

20 cm široký sací otvor čistí do hloubky a pokrývá širokou plochu. Šetří čas a úsilí uživatele.

Speciální konstrukce vysavače jej udržuje v blízkosti čištěného povrchu. Přístroj se plynule pohybuje a snadno se otáčí, pokud chcete.

Součásti vysavače Xiaomi Mijia Dust Mite Vacuum Cleaner lze po použití ihned umýt. Zařízení lze snadno demontovat.

Hoover pro odstranění roztočů, měkký nábytek Xiaomi Mijia Odstranění roztočů

Dodání: Nova Posta, Ukrposhta, Justin, Meest Express po celé Ukrajině | Kyjevská oblast, Vyšněve (Kyjevsko-Svjatošinský r-n) | Dobírka možná | Vrácení peněz: do 14 dnů s neporušeným obalem (vrácení zboží hradí zákazník)

Novinky pro rok 2021 od společnosti Xiaomi. Položka na objednávku, čekání 15-25 dní. Odstraňuje prach a roztoče z čalouněného nábytku, matrací a ložního prádla. Nepostradatelné, pokud máte domácí zvířata. Popis: Vejde se do jedné ruky a váží velmi málo. Ruce se při používání neunaví, protože není třeba vyvíjet žádnou sílu. Rychlost odstřeďování 85 000 otáček za minutu Boj proti štěnicím, roztočům a škodlivým bakteriím I v čistých ložnicích může být ložní prádlo zamořeno škůdci, kteří vám kazí život a způsobují spoustu nepříjemností. S jedinečným bezdrátovým vysavačem Xiaomi Mijia můžete odstranit roztoče a štěnice bez použití toxických látek nebo volání speciální služby. Motor přístroje dosáhne sací síly 16 kPa za pouhých 0,3 sekundy, která se udržuje po celou dobu provozu vysavače. 4stupňový kuželový odlučovač Vysavač je vybaven výkonným cyklónovým filtračním systémem, který zničí až 99,7 % prachu a alergenů a zabrání jejich opětovnému vniknutí do vzduchu. Přídavné topné těleso Přístroj je vybaven přídavným topným tělesem, které během používání přivádí na látku silný proud horkého vzduchu, čímž snižuje vlhkost, vyhlazuje povrch a zároveň odstraňuje živnou půdu pro bakterie. UV lampa pro zničení až 99 % bakterií Vysavač má vestavěnou UV lampu, která negativně působí na bakterie a roztoče na genetické úrovni a zničí až 99 % bakterií. Po zvednutí UV lampy z povrchu se lampa automaticky vypne, takže její použití je zcela bezpečné. Specifikace: Typ Vysavač proti roztočům Značka: MiJia Model bez baterie Rozměry 248 × 222 × 133 mm Příkon 330 W Volitelně: emise UV světla 253.7 nm Barva: bílá Napájecí zdroj, EC adaptér součástí balení Materiál Plast V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Dodání na Ukrajině.

READ  Označení tlačítek dálkového ovládání děleného systému Centek

Vysavač Xiaomi mijia pro odstranění roztočů

Vysavač na prach Xiaomi MIJIA DUST MITE VACUUM CLEANER

Vysoce výkonný vysavač na likvidaci roztočů vybavený výkonným motorem s 2300 otáčkami za minutu, UV lampou a trojitým filtračním systémem. Odstraňuje až 90 % roztočů a sterilizuje 99 % povrchu.

Vysoce výkonné vysávání v 5 krocích až do 99 % sterilizace a 90 % odstranění roztočů. Zachovává kvalitu a měkkost vašeho ložního prádla.

Vestavěný motor otáčí válečkový kartáč rychlostí až 2300 otáček za minutu.Výkon motoru a měkký kartáč, který proniká do tkaniny, odstraní i ty nejmenší roztoče při 12 000 Pa.

Ultrafialová lampa vyzařuje světlo (254 nm), které proniká látkou a ničí bakterie a roztoče. Rozsáhlá oblast je pokryta zářením, což zvyšuje bezpečnost.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA HORKÝM VZDUCHEM

Vzduch, který vysavač vypouští, se ohřívá až na 50 °C a vysává pot a vlhkost z ložního prádla.

vysavač, xiaomi, mijia, odstranění

Vybaveno trojitým filtračním systémem, který dosahuje až 99% účinnosti. Nejmenší částice jsou odstraněny.

20 cm široký sací otvor čistí do hloubky na velké ploše. Šetří čas a úsilí uživatele.

Díky své speciální konstrukci se vysavač při použití těsně opírá o čištěný povrch. Přístroj se hladce posouvá a snadno se otáčí, pokud chcete.

Součásti vysavače Xiaomi Mijia Dust Mite Vacuum Cleaner lze po použití ihned umýt. Zařízení lze snadno demontovat.

Napájení: síť 220 W Spotřeba energie: 350.0W Typ výstupního filtru: HEPA (jemný filtr) Typ sáčku: Cyklónový filtr

| Denial of responsibility | Contacts |RSS