Začněte epilovat univerzální depilační pastu s cukrem

Začněte epilovat cukrovou pastu: hustá, střední, univerzální. Jaký je v tom rozdíl?

Start Epil shugaring pasta je hypoalergenní a přírodní. Díky přírodním složkám obsaženým ve výrobku směs nevyvolává alergické reakce. Sladká směs neobsahuje modifikované produkty a chemické prvky.

Sacharóza, která se získává z cukrové třtiny, má dobré adstringentní vlastnosti. Dodávají směsi potřebnou plasticitu a viskozitu.

Hroznový cukr (glukóza) použitý v oblíbeném přípravku Start Epil Shugaring dodává buňkám energii.

Výrobce sladké receptury nepřidává žádná barviva, aromata ani detergenty. Proto se při používání kompozice nemusíte obávat alergií. Některé směsi obsahují prospěšné minerály a vitamíny, které pečují o pokožku během procesu shugaringu. Trvanlivost výrobku je 3 roky.

Start Epil Universal Shugaring Paste

Cukrová pasta pro shugaring „Universal“ nevyžaduje zahřívání až do 37 ° C. Skladujte a používejte při pokojové teplotě. Pasta je velmi poddajná a měkká, rychle se zahřeje na tělesnou teplotu a snadno odstraní všechny chloupky. Cukrová pasta netraumatizuje živé kožní buňky a šetrně odstraňuje 2-5 mm chloupků. Chloupky jsou jemnější a volnější. Zmenšení průměru až o 50 %. Voskové zóny: holeně, stehna, paže. Následné depilace jsou méně bolestivé a budou potřeba stále méně často.

Vyčistěte a odmastěte pokožku pleťovou vodou nebo tonikem pomocí papírového kapesníku (stačí 2 až 3 tahy). Lehce naneste mastek. Pasta Start Epil Universal, střední konzistence, je určena k ruční depilaci: odstraňte ochrannou fólii, špachtlí nebo čistou rukou naberte trochu pasty z nádobky. Naneste krém rovnoměrně na depilační zónu proti růstu chloupků. Zajistěte kůži rukou v místě natržení. 1-2krát se poškrábejte na místě, kde rostou chloupky. Odstraňte pastu prudkými pohyby proti růstu chloupků rovnoběžně s pokožkou. Po holení pokožku hojně postříkejte termální vodou, odstraňte kapesníkem. Naneste malé množství mléka nebo krému na pokožku a roztírejte, dokud se zcela nevstřebá. Pro prevenci zarůstání chloupků se doporučuje aplikovat krém 2 v 1 dávce denně po dobu 10-15 dnů, počínaje následujícím dnem po depilaci. Nastříkejte na pokožku trochu krému a nechte ho vstřebat, dokud se zcela nevstřebá.

READ  Jak používat depilační gel

Doručení v Moskvě a Moskevské oblasti (do 10 km od moskevského okruhu). ZDARMA. Pro výši objednávky od 1000r

Hotovost/bankovní karty při převzetí

Bankovní kartou na webových stránkách (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MIR)

5% fixní sleva pro registrované uživatele

10% Při jedné objednávce v hodnotě 10 000r nebo vyšší

začněte, epilovat, univerzální, depilační, pastu

Při objednávce se sleva vztahuje na VŠECHNY profesionální kosmetické značky. Slevy nelze během propagačních období sčítat. Užijte si nákupy!

Jak používat

Myslíte si, že je obtížné? Nebojte se, ve videonávodu vám podrobně vysvětlíme a ukážeme všechny kroky, podělíme se o tipy a rozebereme detaily procesu voskování!

začněte, epilovat, univerzální, depilační, pastu

Zilya, recenze na ozon.Vše v jednom balení. Skutečná nabídka. Mám zkušenosti se shugaringem, ale kromě pasty jsem nikdy nekupoval. Protože tento proces je jen více stresující. A zde máte k dispozici všechny potřebné nástroje, což vám práci značně usnadní. Zatím jsem ho vyzkoušela na podpaží a obličej. Univerzální pasta se stává velmi měkkou nebo lepkavou, takže je třeba pracovat rychleji nebo přidat hustší pastu. Nikdy předtím jsem nepoužila kazetu, zkusím to na ruce a nohy. Celkově jsem velmi spokojen.

Start Epil předepilační tonikum s extraktem z aloe vera a rozmarýnovým olejem 200ml

Pro citlivou pokožku. Používá se k přípravě pokožky na depilaci. Aloe Vera jemně dezinfikuje, zjemňuje pokožku a zabraňuje podráždění.

Ruská společnost Arabia nabízí kvalitní kosmetiku pro proceduru shugaring Start Epil. Sortiment zahrnuje produkty pro přípravu a provádění procesu, jakož i produkty pro následnou péči.

START EPIL Universal

Dodací lhůty

Pokud je ve vašem městě supermarket „Golden Apple“. Doručení ve stejný den Dodání do druhého dne. Ostatní ruská města. Od 3 dnů.

Typy dodávek

  • Rychlé dodání z obchodu
  • Vlastní dodání z obchodu
  • Doručení kurýrem na vybranou adresu. Doručení je prováděno expresními společnostmi
  • Vlastní doručení z míst vyzvednutí kurýrní služby. Pokud zvolíte tento způsob doručení, je k dispozici seznam doručovacích adres
  • Vlastní odběr z poštovních úřadů Ruské pošty, doručuje FSUE Ruská pošta
READ  Jak připravit raff v kávovaru

Doručení zdarma při objednávce nad 1 000.

Doručení zdarma není k dispozici pro zboží značky Flacon Magazine.

Maximálně 50 000 při platbě online a 50 000 při platbě kartou nebo v hotovosti při převzetí.

Informování

Kurýrní doručování

Jakmile vaše objednávka dorazí do cílového města, kontaktuje vás zástupce kurýrní společnosti a domluví s vámi datum a čas doručení.

Vlastní odběr na pobočkách PvZ nebo Ruské pošty

Po obdržení objednávky do distribučního centra potravin obdržíte oznámení SMS/e-mailem.

Rychlé dodání a vyzvednutí

Po vyzvednutí objednávky budete informováni SMS/e-mailem o připravenosti objednávky.

Musíte uvést jméno/číslo objednávky.

Pokud máte dotazy ohledně stavu vaší objednávky a potřebujete provést změny v objednávce týkající se kontaktních údajů, data doručení nebo adresy, kontaktujte prosím zákaznickou podporu na telefonním čísle 8 800 770 70 21 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) nebo na online chatu WhatsApp.

Popis

Cukrová pasta pro shugaring určená pro ruční depilaci. Nevyžaduje ohřev, provozní teplota je 27 °C. Pasta se zahřívá z rukou mistra a těla klienta. Středně hustá konzistence, výborná pro použití v teplé místnosti s chladnýma rukama a v chladné místnosti s teplýma rukama. Cukrová pasta netraumatizuje živé kožní buňky a šetrně odstraňuje 2-5 mm dlouhé chloupky. Tenčí a volnější vlasy.

ÚČINNÉ LÁTKY

APLIKACE

Odmaštění pleti pleťovou vodou nebo tonikem. Použijte mastek pro zlepšení přilnavosti vlasů. Provedení depilace. Odstranění zbytků pasty pomocí termální vody. Na závěr použijte produkty péče o pleť: zklidňující mléko nebo regenerační krém.

Popis

Cukrová pasta pro ruční depilaci. Nemusí se zahřívat, provozní teplota je 27 °C. Pasta se zahřívá z rukou mistra a těla klienta. Středně hustá konzistence, vhodná pro použití v teplé místnosti s chladnýma rukama a v chladné místnosti s teplýma rukama. Cukrová pasta nezanechává žádné poranění živých kožních buněk a šetrně odstraňuje 2-5 mm dlouhé chloupky. Tenčí a slabší vlasy.

READ  Čím nahradit depilační proužky látky

ÚČINNÉ LÁTKY

APLIKACE

Odmaštění pleti pleťovou vodou nebo tonikem. Použijte mastek pro lepší přilnavost k vlasům. Provedení depilace. Zbytky pasty s termální vodou. Ošetření doplňte produkty péče o pleť: zklidňujícím mlékem nebo regeneračním krémem.

Popis

Cukrová pasta pro shugaring určená pro ruční depilaci. Cukrová pasta nevyžaduje zahřívání, provozní teplota je 27 °C. Pasta se zahřívá od rukou mistra a těla klienta.

  • Netraumatizuje živé kožní buňky a šetrně odstraňuje 2-5 mm chloupků
  • Vlasy jsou jemnější a slabší
  • Léčba se časem stává méně bolestivou
  • Střední konzistence
  • Vhodné pro všechny typy vlasů
začněte, epilovat, univerzální, depilační, pastu

ÚČINNÉ LÁTKY

APLIKACE

Odmaštění pleti pleťovou vodou nebo tonikem. Použijte mastek pro zlepšení přilnavosti vlasů. Vezměte hrudku cukrové pasty velikosti vlašského ořechu. Rovnoměrně naneste na depilovanou oblast proti růstu chloupků. Zajistěte kůži rukou v místě, kde se začíná trhat. Odtrhněte chloupky podél jejich růstu, rovnoběžně s povrchem kůže. Zbytky cukrové pasty odstraňte pomocí termální vody Start Epil a kapesníku. Ošetření zakončete přípravkem péče o pleť: hydratačním mlékem nebo revitalizačním krémem Start Epil

| Denial of responsibility | Contacts |RSS